Robótki szydełkowe - jaka cena ??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Druty, igła i szydełko

Notka

Druty, igła i szydełko Forum dla miłośników drutów, szydełka i igły. Tu dowiesz się jak ozdobić spodnie, na jaki kolor pofarbować koszulkę oraz jak uratować zniszczony sweter.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-14, 11:50   #31
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: szydełkowy cennik

Cytat:
Napisane przez Pepa2008 Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję -> paula@kreator.pl

Poszło
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 12:14   #32
Pepa2008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 62
Dot.: szydełkowy cennik

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość
Poszło
I już dotarło
Pepa2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 13:53   #33
askrobis
Raczkowanie
 
Avatar askrobis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 259
GG do askrobis
Dot.: szydełkowy cennik

Cytat:
Napisane przez agziem Pokaż wiadomość
I masz rację Sviloprejko większość się zachwyca, ale chcieliby za półdarmo, nie zdając sobie sprawy ile to pracy.

Decyzja jest Twoja
Oj macie rację - wszyscy się zachwycają ale jak usłyszą cenę to o kupnie już niemam mowy - a ja wyszywam xxxem i wiem ile to pracy zajmuje
askrobis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:22   #34
gosiak3005
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdańskie
Wiadomości: 400
Dot.: szydełkowy cennik

Cytat:
Napisane przez GLINKA121 Pokaż wiadomość
Sviloprejka tak pochwal się jak Ci idzie


Pepa podaj @ to Ci wyślę - składa się z 2-ch części a mam akurat zeskanowany bo go robiłam
Glinka121 czy ja też mogę prosić cię o schemat tego obrusa.?
mkleps@wp.pl
gosiak3005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-14, 16:31   #35
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: szydełkowy cennik

Svilropejko - rozumiem problem wyceny, ja mam tak z fimocami. Ale stwierdziłam, ze jak rękodzielniczka sama siebie nie doceni, to inni z dobrego serca tym bardziej

Kilkaset zł bym powiedziała. Wiesz najlepiej, jak majętna jest zamawiająca. Ceń się, dziewczyno, bo inaczej ciebie nie docenią.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 07:32   #36
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: szydełkowy cennik

Pepa, Glinka, tak mi idzie jak widać na zdjęciu, jest już nieco ponad 70 cm średnicy (mniej więcej połowa). Według moich obliczeń, jak będę robiła codziennie po 2 okrążenia to zdąże na 11 maja, ale mam straszne opóźnienie przez ostatni tydzień i czeka mnie prucie, bo w trakcie sesji zdjęciowej obrusa zaprezentował się fantastyczny błąd

To teraz, jak się nie wezmę mocno do pracy, to z połowy maja zrobi się koniec, a tu mam zamówienie na następny obrus. Dziewczyna oglądała ostatnio te 70 cm i bardzo się jej spodobał, chce taki sam, tylko z małymi zmianami dla siebie. NIe wiem, jak z tym wszystkim zdążę, bo mam jeszcze na głowie zaproszenia ślubne.

Dziewczyny macie może wzory na takie duuuuże obrusy? Ja się ciągle natykam jak już, to takie w prostokącie, a zależy mi na tych okrągłych.

Szajajaba, wycena to jest straszna rzecz. Fajnie jest, jak się trafi na kogoś, kto docenia włożoną pracę, a fatalnie, jak na totalnego ignoranta, który sam nie umie, ale uważa, że to żadna filozofia "coś tam" zrobić własnymi rączkami. Ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka, jak pewna pani zachwyciła sie moimi karteczkami: na wstępie wzięła 5, zamówiła 15 zaproszeń i od tamtej pory życzy sobie, by jej co jakiś czas podrzucać parę kartek. A co najważniejsze, liczyła się od początku z ceną i nawet krzyczała na mnie, że za mało. TYlko, że raz się trafi taka klientka, a innym razem inna, co dosłownia za pół ceny, by chciała, po kosztach i jaki ja mam w tym interes wtedy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrus.JPG (272,7 KB, 102 załadowań)
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 09:15   #37
Pepa2008
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 62
Dot.: szydełkowy cennik

Sviloprejka - zdolniacha jesteś, że ho ho I już Ci zazdroszczę, że masz te 70 cm Powodzenia.
Pepa2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 09:38   #38
sniezyna75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 757
Dot.: szydełkowy cennik

Mam nadzieję że Ci się spodoba wzorek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00145.jpg (78,7 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00135.jpg (63,3 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00134.jpg (94,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00133.jpg (78,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00132.jpg (90,3 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00131.jpg (79,4 KB, 13 załadowań)
sniezyna75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 09:41   #39
sniezyna75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 757
Dot.: szydełkowy cennik

I jeszcze to i to już chyba cały schemat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00130.jpg (64,9 KB, 18 załadowań)
sniezyna75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 17:00   #40
tymonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: szydełkowy cennik

Cytat:
Napisane przez Sviloprejka Pokaż wiadomość
Pepa, Glinka, tak mi idzie jak widać na zdjęciu, jest już nieco ponad 70 cm średnicy (mniej więcej połowa). Według moich obliczeń, jak będę robiła codziennie po 2 okrążenia to zdąże na 11 maja, ale mam straszne opóźnienie przez ostatni tydzień i czeka mnie prucie, bo w trakcie sesji zdjęciowej obrusa zaprezentował się fantastyczny błąd

To teraz, jak się nie wezmę mocno do pracy, to z połowy maja zrobi się koniec, a tu mam zamówienie na następny obrus. Dziewczyna oglądała ostatnio te 70 cm i bardzo się jej spodobał, chce taki sam, tylko z małymi zmianami dla siebie. NIe wiem, jak z tym wszystkim zdążę, bo mam jeszcze na głowie zaproszenia ślubne.

Dziewczyny macie może wzory na takie duuuuże obrusy? Ja się ciągle natykam jak już, to takie w prostokącie, a zależy mi na tych okrągłych.

Szajajaba, wycena to jest straszna rzecz. Fajnie jest, jak się trafi na kogoś, kto docenia włożoną pracę, a fatalnie, jak na totalnego ignoranta, który sam nie umie, ale uważa, że to żadna filozofia "coś tam" zrobić własnymi rączkami. Ostatnio spotkała mnie miła niespodzianka, jak pewna pani zachwyciła sie moimi karteczkami: na wstępie wzięła 5, zamówiła 15 zaproszeń i od tamtej pory życzy sobie, by jej co jakiś czas podrzucać parę kartek. A co najważniejsze, liczyła się od początku z ceną i nawet krzyczała na mnie, że za mało. TYlko, że raz się trafi taka klientka, a innym razem inna, co dosłownia za pół ceny, by chciała, po kosztach i jaki ja mam w tym interes wtedy?
Zobacz tutaj www.zosia32.fotosik.pl

Jest tam dużo wzorow na serwetki , bieżniki i obrusy okrągle. Trzeba trochę poszperać. Ja szukam wzoru na duży obrus owalny lub prostokątny i nic nie mogę znaleźć.
tymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-15, 21:05   #41
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: szydełkowy cennik

Tymonek, na prostokątne obrusy jakieś wzory na pewno znajde u siebie. Mogę Ci coś zeskanować, muszę tylko wiedzieć czy chcesz w technice filetowej czy standardowej koronki szydełkowej? I mniej więcej jaka wielkość. Ostatnio moja mama robiła przepiękny ogromny obrus w prostokącie, pracochłonny, ale bardzo łatwo się robi, bo z prostokątów, które łączysz stopniowe ze sobą.

Wbrew pozorom, niby tyle wzorów wszędzie można znaleźć, ale jak już się szuka coś konkretnego, to ciężko natrafić na naprawdę ciekawy i odpowiedni wzór.
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-15, 22:08   #42
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: szydełkowy cennik

Sviloprejka - będzie śliczny - zmodyfikowałaś go trochę

Cytat:
Napisane przez tymonek Pokaż wiadomość
Zobacz tutaj www.zosia32.fotosik.pl

Jest tam dużo wzorow na serwetki , bieżniki i obrusy okrągle. Trzeba trochę poszperać. Ja szukam wzoru na duży obrus owalny lub prostokątny i nic nie mogę znaleźć.
Ja będę kończyć taki - zdjęcie 5/6
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20-01-1 x.JPG (75,0 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20-01 x.JPG (99,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 814 kwadrat x.JPG (74,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 814 kwadrat 1.jpg (40,4 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg serwetka lub obrus z kwadratów x.JPG (100,1 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg serwetka lub obrus z kwadratów. foto x.JPG (76,0 KB, 38 załadowań)
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 07:17   #43
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Glinka, no tak zmodyfikowałam i przez chwilkę miałam wątpliwości czy to dobrze wygląda Tam w drugiej części znów będą tylko łańcuszki przez ponad 20 rzędów ok. więć w środki zamiast słupków zrobię tylko oczko ścisłe, 3 łańcuszki i oczko ścisłe w to samo miejsce, żeby nie było tak bardzo zabudowane. A zmodyfikowałam, bo dziewczyna, dla ktorej robie ten obrus nie lubi tych pustych przejść

Dziewczyny piszcie, czy na modyfikacja jest na plus czy minus, bo mam czas jeszcze pruć i robić od nowa

Glinka, Twój obrusik będzie śliczny. A powiedz mi jeszcze, co robisz z takimi duuużymi obrusami po skończeniu: na mokro naciągasz i przeprasowujesz, czy krochmalisz odrobinę? Ja sobie nie wyobrażam, gdzie bym miała ten mój naciągać, więc chyba będę go tylko przeprasowywać

Sniezyna, wzór prześliczny, jak skończę ten aktualny, to spróbuję zrobić ten z Twojego wzoru.
W połowie przyszłego roku planujemy przeprowadzić się z moim ukochanym do nowego domku i już sobie wymarzyłam wnętrze pokoju dziennego obowiązkowo z przepięknymi szydełkowymi serwetami
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----

Edytowane przez katasiaczek
Czas edycji: 2008-08-10 o 21:15
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 07:52   #44
sniezyna75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 757
Dot.: szydełkowy cennik

Według mnie modyfikacja jest super.
Po co pruć????????
sniezyna75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 09:33   #45
tymonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 370
Dot.: szydełkowy cennik

Cytat:
Napisane przez Sviloprejka Pokaż wiadomość
Tymonek, na prostokątne obrusy jakieś wzory na pewno znajde u siebie. Mogę Ci coś zeskanować, muszę tylko wiedzieć czy chcesz w technice filetowej czy standardowej koronki szydełkowej? I mniej więcej jaka wielkość. Ostatnio moja mama robiła przepiękny ogromny obrus w prostokącie, pracochłonny, ale bardzo łatwo się robi, bo z prostokątów, które łączysz stopniowe ze sobą.

Wbrew pozorom, niby tyle wzorów wszędzie można znaleźć, ale jak już się szuka coś konkretnego, to ciężko natrafić na naprawdę ciekawy i odpowiedni wzór.
Jeśli możesz przesłać jakieś wzory to bardzo proszę. Potrzebuję wzór standardowej koronki. Jeśli obrus będzie robiony z kwadratów to wielkość sama dopasuję. Muszę zmierzyć stół teściowej. Obrus ma być prezentem na 50 rocznicę ślubu rodziców mojego męża. Mam sporo czasu bo do 27 sierpnia przyszłego roku. Ale wolę zabrać się za robotę wcześniej. Tym bardziej, że mam do wyhaftowania obrazek komunijny, obrazek na prezent do nowego mieszkania znajomej i kilka bieżników do szydełkowania także na prezenty. Obrazki i jeden bieżnik muszę zrobić na 18 maja. Serdeczne dzięki.

tymonek12@wp.pl

Edytowane przez tymonek
Czas edycji: 2008-04-16 o 09:35 Powód: poprawa błędów
tymonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 15:59   #46
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: szydełkowy cennik

Tymonek, mam trochę wzorów z BURD i chętnie sie nimi podzielę, ale mam problem ze zeskanowaniem wzorów, wzory sa zazwyczaj na takich wielkich arkuszach bardzo rozpisane i jakbym sie nie starała nie da rady umieścić tego w formacie A4. I ciężko jest to podzielić tak, żeby po rozkawałkowaniu tworzy jakąś logiczną całość.
Obiecałam, więc jeszcze poszukam wzorów, które nie są tak ogromne.
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:45   #47
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: szydełkowy cennik

Znalazłam wątek na temat obrusów - więc może tam sie przeniesiemy i wszystko będzie razem
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=obrusy&page=2


Cytat: "A powiedz mi jeszcze, co robisz z takimi duuużymi obrusami po skończeniu: na mokro naciągasz i przeprasowujesz, czy krochmalisz odrobinę? Ja sobie nie wyobrażam, gdzie bym miała ten mój naciągać, więc chyba będę go tylko przeprasowywać "

Ja ten co robiłam oddałam w takim stanie jak skończyłam - nie wymagał prania a z tego co wiem to siostra /był dla siostry/ po praniu nie krochmaliła ani nie prasowała on ładnie się układał na stole
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 07:15   #48
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: szydełkowy cennik

To ja te z się już wynoszę z tego wątku, Tymonku, przepraszam, że nie podesłałam obiecanych wzorów, ale nie mogę się dogadać z własnym skanerem. Mam takie "fantastyczne" urządzenie i jak przychodzi co do czego, to ono ma mnie w nosie i odmawia posłuszeństwa
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-18, 10:10   #49
GLINKA121
Zakorzenienie
 
Avatar GLINKA121
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Złotoryja - Dolnyśląsk
Wiadomości: 12 478
GG do GLINKA121 Send a message via Skype™ to GLINKA121
Dot.: szydełkowy cennik

No to spotkamy się na obrusach i tam czekam na następny fragment obrusa
GLINKA121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 13:19   #50
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: szydełkowy cennik

Dawno temu w Paryzu modna dama udala sie do
> modystki aby zamowic nakrycie glowy, ostatni krzyk mody.Modystka owo
> nakrycie wykonala, zuzywajac 5 metrow wstazki. Kiedy dama uslyszala cene
> z oburzeniem zawolala: Co!!!! 300 frankow za 5 metrow wstazki!!?? Pani
> chyba oszalala!

> Na to modystka kilkoma sprawnymi ruchami rozprula piekny czepek, zwinela
> wstazke, podala oburzonej damie i powiedziala. Zaplata jest za moje
> umiejetnosci i prace, wstazke daje pani gratis!


Zapamiętać, wyhaftować i na ścianie powiesić
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 21:26   #51
barbarera
Zadomowienie
 
Avatar barbarera
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdzieś nad Gopłem
Wiadomości: 1 836
Dot.: szydełkowy cennik

no kochana a po wykończeniu na pewno będzie cudny i macie rację ktoś kto się nie zna na takiej pracy to najlepiej jakby dostał za darmo szkoda tylko że niewiedzą ile czasu i pracy trzeba w to włożyć.
jeżeli ktoś jest chętny to mam w swoich zasobach wzory na okrągły stół i taki który można wielkość dopasować,proszę pisać na pw a ja w miarę możliwości będę wysyłać
barbarera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 06:51   #52
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: szydełkowy cennik

Ach, zrobiłam sobie małą przerwę w robieniu obrusa i termin mnie goni na sierpień. NIestety termin majowy legł w gruzach z powodu nowej pracy i obrony podyplomówki. Utknęłam teraz na najnudniejszym momencie samych łańcuszków.
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:17   #53
Sviloprejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: pomiędzy Śląskiem a Małopolską
Wiadomości: 133
GG do Sviloprejka
Dot.: szydełkowy cennik

Dziewczyny, obrus skończony
Trochę to trwało, w maju na trochę musiałam przerwać szydełkowanie, dostałam nową pracę i niestety nie miałam czasu na obrusik. Na szczęscie ostateczny termin był na sierpień, a maj to było takie moje optymistyczne założenie.

Pokazuje ostateczny efekt, obrusik jest trochę mniejszy niż mógłby być (średnica 140 cm), skróciłam, bo i tak jest bardzo duży. Teraz się suszy, jutro jedzie do wlaścicielki, a potem spakowany - na wesele.
Mam nadzieję, że spodoba się pannie młodej, która go dostanie w prezencie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg obrus2.jpg (61,0 KB, 51 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrus3.jpg (63,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg obrus5.jpg (53,4 KB, 25 załadowań)
__________________

"Szczęście to uczucie głębokiego zadowolenia, jakie czerpiemy z aktu tworzenia ...".
----[N. Alderman: "Nieposłuszeństwo"]----
Sviloprejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:26   #54
misia2
Zakorzenienie
 
Avatar misia2
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 782
Dot.: szydełkowy cennik

Bardzo ,ale to bardzo ładny jest obrus i spodoba się niewątpliwie obadarowanej.Ja jeśli chodzi o mnie chciałabym dotać tak orginalny prezent .Gratuluję pomysłu i wykonania.
misia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 11:52   #55
sniezyna75
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 757
Dot.: szydełkowy cennik

Obrus rewelka, na pewno się spodoba.
sniezyna75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 16:18   #56
barbarera
Zadomowienie
 
Avatar barbarera
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: gdzieś nad Gopłem
Wiadomości: 1 836
Dot.: szydełkowy cennik

gratuluję obrus po prostu rewelacvjny
__________________
zapraszam też do siebie
do oglądania moich zmagań z robótkami różnego gatunku
z lepszym lub gorszym skutkiem



https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=261536

mój blog
zgodnie z prośbą moderatora usunięty
barbarera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 17:26   #57
betinaa40
Wtajemniczenie
 
Avatar betinaa40
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wronki
Wiadomości: 2 267
Dot.: szydełkowy cennik

Śliczny obrus . Na pewno spodoba się przyszłej właścicielce.
__________________
Pozdrawiam
- - - - Beata - - - -


betinaa40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 20:48   #58
Loreen
Zadomowienie
 
Avatar Loreen
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Chrzanów (małopolskie)
Wiadomości: 1 124
Dot.: szydełkowy cennik

PIĘKNY !!!!!!
Sama bym chciała taki otrzymać na prezent ( a nie pościel )
__________________
MÓJ BLOG O LALKACH
BLOG ROBÓTKOWY

Moje topiki na Wizażu:
SZYDEŁKOWE DLA LALEK BARBIE I TONNER

Należę do Polskiego (zamkniętego) Forum Lalek DollPlaza


Konsultantka AVON od 2000 roku do dziś
Loreen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:02   #59
jutynka86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 95
Dot.: szydełkowy cennik

Bardzo śliczny
jutynka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-10, 21:57   #60
marmati
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: szydełkowy cennik

Obrus przepiękny )
__________________
PRZEKAŻ SWÓJ 1% PODATKU

http://mateuszsprzelew.blog.onet.pl/

Moje skromniutkie pracki małe i duże:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...18#post7063818
marmati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Druty, igła i szydełko


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:01.