Czarne włosy?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-06, 23:24   #31
Silent Witch
Raczkowanie
 
Avatar Silent Witch
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 265
GG do Silent Witch
Dot.: Czarne włosy??

zdecydowanie nie!!! będziesz "płaska" w tych włosach....przytłoczą Cię i zdominują. szczerze odradzam..
__________________
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!

Silent Witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 14:48   #32
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Czarne włosy??

A co rozumiesz przez pojęcie "będziesz płaska" ? ciekawe określenie
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 18:04   #33
aisha18
Raczkowanie
 
Avatar aisha18
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Gdzieś w Wielkopolsce:)
Wiadomości: 45
GG do aisha18
Dot.: Czarne włosy??

Dziękuje bardzo Dziewczyny za wszystkie odpowiedzi daly mi duzo do myslenia i zdecydowalam, ze jednak nie bede farbowac;p zaczelam lubic swoj naturalny kolor:P a za rok, dwa moze pokombinuje z roznymi brązami
jeszcze raz dzieki;*
__________________
Chcę, byś bawił się moimi włosami ...;*

27.01.07 ;******

Od wrzesnia -> Aparatka

aisha18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:30   #34
Mcdalena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Arrow Dot.: Czarne włosy??

Mam podobne włosy, ostatnio ścięłam, gdyż nie podobają mi się cieniowane i wyrównałam, myślę o ciemnej czekoladzie, bo teraz to wszyscy sobie farbują włosy na czarno.
Mcdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 14:48   #35
girlls
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Czarne włosy??

Cytat:
Napisane przez Silent Witch Pokaż wiadomość
zdecydowanie nie!!! będziesz "płaska" w tych włosach....przytłoczą Cię i zdominują. szczerze odradzam..

CO ty gadasz?? Ja mam czarne włosy naturalne i co! Nie jestem ani żadna "płaska" ani mnie nie przytłaczaja i nie dominuja! Jejuu jacy ludzie sa dziwni
girlls jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 21:46   #36
Candoowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Czarne włosy??

Uważąm że teraz jest najlepiej. NIe zmieniaj nic. ; ]]
Candoowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 09:18   #37
kaolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 9
Dot.: Czarne włosy??

Cytat:
Napisane przez aisha18 Pokaż wiadomość
Witam
baaardzo podobaja mi sie czarne wlosy. Niestety, Matka Natura obdarzyla mnie nieco jasniejszymi;p Jak widac na zdjeciu, mam takie dziwne loki;p nie zaczynaja sie od poczzaatku glowy, ale od polowy. Mam wrazenie, ze wygladam jakos tak bez wyrazu, a czarne wlosy dodalyby mi charakterku nie chce jednak wygladac sztucznie...
Zastanawiam sie jeszcze, czy dalej zapuszczac wlosy (czy ogolnie te moje loki jakos w miare ok wygladaja?), czy sciac sie do ramion i prostowac?;p
Jesli mozecie, doradzcie, jak byloby lepiej i czy zaczac farbowac wlosy na czarno:P
pozdrawiam
;*
Na Twoim miejscu włosy zafarbowałabym a ciemny brąz np. czekolada z ciemniejszymi refleksami

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Emikaaa Pokaż wiadomość
Mam to samo pytanie
Po prostu, czy pasuje mi czarny kolor włosów?
Masz prześliczne włosy a po za tym brąz w tym sezonie jest najmodniejszy
kaolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 10:49   #38
karolina011
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 93
Dot.: Czarne włosy??

witaj. według mnie czarny kolor włosów jest taki ,,sztuczny i pusty" W naturalnych włoskach jest Ci do twarzy. A jeśli już chcesz farbować to proponuję kolor capuccino. pozdrawiam
karolina011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:05   #39
Justi1119
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czarne włosy??

A ja mam taka propozycję:
- bardzo ciekawy pomysl o skróceniu włosków (dodały by ci 'mlodzienczej' lekkosci)
- a co do całych włosków na czarno,niestety nie jestem za tym .. masz bardzo delikatna twarzyczke,ale nieliczne pasemeczka w tym kolorze powinny dac pozytywny efekt
Całym włosa w kolorze czerwni- STANOWCZO MOWIMY NIE !
Justi1119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:15   #40
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Czarne włosy??

ja tez odradzilabym czarny.
jesli nie zalezy ci na zmianie koloru, a bardziej na zmianie czegokolwiek, to zrobilabym ci grzywkę
masz dosc wysokie czolo i mysle ze ladnie by to wygladalo, a twoje fale sa piekne i nie dotykaj nawet prostownicy!
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 15:22   #41
Żenada
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 924
Dot.: Czarne włosy??

Cytat:
Napisane przez girlls Pokaż wiadomość
CO ty gadasz?? Ja mam czarne włosy naturalne i co! Nie jestem ani żadna "płaska" ani mnie nie przytłaczaja i nie dominuja! Jejuu jacy ludzie sa dziwni
To chyba logiczne ze naturalny kolor włosów pasuję i nie przytłacza Chodzi o farbowane, czerń nie pasuje do wszystkich.
Myśle ze do autorki wątku nie będzie pasować, ja bym proponowala ciemny brąz lub zostawienie naturalnych.
__________________

Żenada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-26, 14:47   #42
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Czarne włosy??

absolutnie! czarny nie bedzie Ci pasowal. masz delikatne rysy twarzy, niezbyt ciemne brwi i czern na wlosach to nie jest dobry pomysł. ja bym nie farbowala w ogole. rozumiem, ze pragniesz zmiany, ale czerń to jednak nie kolor dla Ciebie
w ogole szkoda niszczyć farbowaniem zdrowe, ladne wlosy..

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez girlls Pokaż wiadomość
CO ty gadasz?? Ja mam czarne włosy naturalne i co! Nie jestem ani żadna "płaska" ani mnie nie przytłaczaja i nie dominuja! Jejuu jacy ludzie sa dziwni
nie zrozumiałaś. jeśli ktos z natury ma czarne włosy, to w 99,9% przypadkow tak chciala natura i dopasowala do tych wlosow reszte, czyli kolor brwi, oczu, rzęs, odcień skóry. i tobie na pewno pasuje twoj kolor wlosow.
tutaj mamy dziewczyne z wlosami w kolorze jasny brąz. i jej naprawde czarny by nie pasowal, farbowane czerne wyglądają plasko, sztucznie itd, nie bylo mowy o naturalnym kolorze.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-06, 00:00   #43
xdnatus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 9
Dot.: Czarne włosy??

ja osobiście miałam włosy koloru brąz , jednak coś mnie skusiło i zagarbowałam się na czarny.. powiem wam,że czasami mam chwile ,że chciałabym znów zobaczyć się w naturalnym kolorze,ale osobiscie nie żałuje tego,że zafarbowałam
xdnatus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-08, 20:21   #44
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Czarne włosy??

Czarny to mój ulubiony kolor włosów Spróbuj co Ci szkodzi
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 00:24   #45
pinkpanther69
Wtajemniczenie
 
Avatar pinkpanther69
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 474
Dot.: Czarne włosy??

Loki jak dla mnie super, sama jak kręce to nie od nasady tylko od połowy.
Czarne włosy zdecydowanie postarzają, nosze je już 4 lata i zbieram się do fryzjerki na rozjaśnienie, ale jest jakoś wybrać nie mogę...
Zniechęca mne też to ile razy bym musiała do niej iść (min.3-4) i za każdą wizytę ok 80zł..
Z tego co widać na foto masz delikatne włosy, a przez farbę mogą zrobić się sztywne..
pinkpanther69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 21:50   #46
O N K A
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: G D A Ń S K
Wiadomości: 1
GG do O N K A
Dot.: Czarne włosy??

Mój naturalny kolor włosów to taki ciemny blond , wchodzący w brąz... Rok temu wpadłam na cuudowny pomysł , by przefarbować się na czarnoo . ;-) Wygląd moich włosów b. mi się podobał.. do pewnego czasu. Moje odrosty były jaśniejsze od koloru , na który się zafarbowałam.. W Twoim przypadku byłoby tak samo.. Muszę średnio raz w miesiącu farbować odrosty.. Moje włosy są zniszczone , a zejście z koloru jest bardzo trudne i męczące dla włosów w przypadku czerni.. Więc dobrze się zastanów nad zmianą koloru.. ;] Bo później będziesz żałowała tak jak ja . Ale jak już zdecydujesz się na tą czerń to NIGDY nie używaj farby PALETTE . Ta farba nadaje się do siwych włosów , bo dobrze pokrywa. Ale dla Ciebie nie będzie dobra, zawiera jakieś metale , które bardziej niszczą włosy i szkodzą organizmowi niż inne farby.. Każda inna ale nie Palette . Pozdrawiam..
O N K A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-21, 19:35   #47
Magda666613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Czarne włosy??

Przeczytałam poniższe komcie kurdeee nikt się tu nie zna jakieś cieniowanie i wgl mówie ci za***iście ci będzie w czarnych włosach tak sexi naprawde i jeszcze oczka masz ciemne no bossko a jak wyprostujesz no suczka że tak powiem wszyscy twoi hehe ;* w lokowanych ci ładnie ale w wyprostowanych będzie sexi naprawde a jak się boisz to sprubój najpierw szamponetka na 28 myć ale gwarantuje czerń bedzie piękna
Magda666613 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 17:46   #48
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 2 746
Angry Dot.: Czarne włosy??

Mialam bardzo podobny do Ciebie kolor chcialamm przyciemnicc wiec kupilam farbe palett (slodko gorzka czekolada) niestety wyszedl czarnyyy:m ad: niee mogee nic z nimi zrobic juz rok musze chodzic w takichaa wygladam okropnieeeeeee!!! mam odrosty jasniejszee na pol glowyy i wyglada to masakrycznieee denerwuje mnie to ze wygladam jakk jakis pajac chce sie zapisac na rozjasnianieeee bo juz naprawdee w takich wlosach z 2 kolorami sie nie da tylko rozjasnianiee niszczy strasznie wlosyy a przed farbowaniem mialam geste ,bardzo dlugie wlosyy i niestety troche mi zniszczylo to farbowanie aleee co gorszaaaa rozjasnianie to calkowicie mi zniszczy i w ogole nie bede miala wlosow tylko jakies sianooo nie wiem co robiccc nie ma jakis sposobow albo cos zeby ta farba jakos zeszla?? prosze o pomoc!!:prosi ::pr osi:
dzamatasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 18:28   #49
Eva27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 14
Dot.: Czarne włosy??

Faktycznie - czarny nie dla kazdego - Tobie odradzam. Pasuje Ci naturalny kolor.
A teraz co do czerni - farbuje wlosy na czarno od 5 lat, mam jasna cere i szaro zielone oczy i po 1 wcale nie jest plaska ta moja czern - to kwestia farby, jakiej sie uzywa - po niektorych wlosy sa matowe i bez polysku a do tego sianowate, po 2 moim zdaniem glupota jest farbowanie wlosow farbami chemicznymi kiedy nie ma po temu wyraznych powodow - ja niestety mam - siwieje i dlatego musze farbowac wlosy.
Obecnie na rynku masz mase naturalnych srodkow do wlosow ( henna) wydobywajacych ich naturalne piekno...
Eva27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 18:44   #50
lachryma
Zakorzenienie
 
Avatar lachryma
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 6 025
Dot.: Czarne włosy??

zostaw takie jakie masz- pasują one Tobie
w czarnych bedziesz wyglądała przede wszystim starzej- odradzam
__________________
"nie człowieka kocham mniej, lecz naturę bardziej"
lachryma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 19:14   #51
beleaguere
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Czarne włosy??

NIE FARBUJCIE SIĘ NA CZARNo!! Rok temu zafarbowałam na czarno włosy i nie mogłam w lustro patrzeć... Wyglądały mega sztucznie, teraz mam brązik i jestem super zadowolona!
beleaguere jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 11:37   #52
czarna porzeczka
Raczkowanie
 
Avatar czarna porzeczka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 71
Dot.: Czarne włosy??

Przepraszam, że się wtrącam ale co to za teksty typu 'nie farbuj na czarno bo będziesz wyglądać sztucznie" ?
Rozdzielmy dwie rzeczy jeśli chodzi o farbowanie: i blond i rudy i czarny mogą wygladać sztucznie <czyli nienaturlanie> i mam tutaj na myśli specyficzne odcienie np jajeczny blond, biały blond który w przyrodzie prawie w ogóle nie występuje, ciemną wiśnię, wulkaniczny granatowy, czy granatową czerń.Pomijam już odcienie czerwonego czy zieleni typu Wiśniewski.
Sam czarny sztuczny w sobie nie jest.Jest po prostu czarny i naturalnie rzadko u nas występujący.Tyle.
Inna sprawa: niekiedy ciemne włosy i jasna cera stanowią piękny duet.Przyklady? Liv Lyler czy chociażby królewna Śnieżka

co nie zmienia faktu, że jak ma sie jasne włosy to lepiej faktycznie zacząć od brązów, żeby przeżyć mniejszy szok spowodowany zmianą koloru.

A i jeszcze jedno: żyje się raz, włosy i tak odrosną wiec dlaczego by nie próbować z innymi kolorami?
pzdr
__________________

"- A ty kto?
- Dobra wróżka...
- Z siekierą?
- A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?"

czarna porzeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 13:43   #53
kometeq
Raczkowanie
 
Avatar kometeq
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 342
Dot.: Czarne włosy??

jeśli nie chcesz się męczyć z czarnym, gdy się znudzi, spróbuj z odcieniami brązu. Swoją drogą ślicznie Ci w naturalnym kolorku.
__________________
gonimy za szczęściem, a nie mamy czasu być szczęśliwi..




http://kometeq.soup.io/
kometeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 16:33   #54
czarnusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 80
Dot.: Czarne włosy??

Nie czarny, ciemniejszy brąz, ale nie czarny
__________________
Odchudzam się.
Zapuszczam włosy.
Pięknieje. < 3
czarnusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 16:59   #55
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 755
Dot.: Czarne włosy??

moze najpierw spróbój zrobić czarny szamponetką ?
0ded61e046991206639e8e1572f46db6f3368a3a_62799cf2a5728 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 10:55   #56
magda1302
Zadomowienie
 
Avatar magda1302
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdańsk/Ateny
Wiadomości: 1 670
Dot.: Czarne włosy??

tez miałam podobny problem. moj kolor to braz, jednak zdecydowałam sie przefarbować na czarno. Mam ciemną karnację, zielone oczy, więc bardzo mi ten kolor pasował. Teraz zachciało mi się zmian i probuje wyjsc z czarnego, co łatwe nie jest niestety. to jedyny minus czerni. Co do odrostów.. jak farbujesz sie na czarno to wiadomo,ze po jakimś czasie sa. Potem zaczełam farbować ciemnym brązem, który na włosach wyglądał jak czerń,a odrosty są mniej widoczne!
Uwazam,ze z kolorem włosów trzeba eksperymentować, bo jak nie teraz to kiedy? Życie jest krótkie! Ja mam w planach blond, zobaczymy czy mi będzie pasować
magda1302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 18:58   #57
ivoncia16
Wtajemniczenie
 
Avatar ivoncia16
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Nowa Sól
Wiadomości: 2 972
Dot.: Czarne włosy??

moze pogłeb sobie kolor ciemnym brazem
ale czarne raczej nie
ivoncia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-12, 21:44   #58
LaLaRe87
Rozeznanie
 
Avatar LaLaRe87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 822
Dot.: Czarne włosy??

czarny zdecydowanie doda Ci lat.. nie nie i jeszcze raz nie...
może pomyśl nad gorzką czekoladą, myślę, że w tym kolorze byłoby Ci do twarzy.. niestety kolor czarny na włosach zawsze wygląda sztucznie [ chyba, że jest naturalny..]..

pisałaś, że włosy kręcą Ci się od połowy, jestem pewna, że gdyby odpowiednio wycieniować Twoje włosy miałabyś przepiękne loki
__________________
zdrowie, fitness, Norwegia, smaczne jedzonko
instagram https://www.instagram.com/lalare_fit/


Moja Marcelinka
LaLaRe87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-13, 12:04   #59
avava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 452
Dot.: Czarne włosy??

sama mialam 3lata temu jasny braz /ciemny blond wlosy i przefarbowalam sie na czarno. wygladam o wiele lepiej jednym slowem - zayebiscie
balam sie na poczatku ze nie bedzie mi pasowac i moze mnie postrzec bylo wrecz odwrotnie sexy kolorek
avava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 00:27   #60
claymore
Rozeznanie
 
Avatar claymore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 519
Dot.: Czarne włosy??

Ale przynudzacie z tym: "nie farbuj", "będziesz wyglądać sztucznie", "będziesz żałować":P
Czarne jest piękne
claymore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.