nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-23, 14:43   #3061
dziadziaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Smile Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Maja, na zdj revlon 180 jest do cery normalnej czy mieszanej?
dziadziaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 15:00   #3062
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Warm Golen ma dość dużo żółtego pigmentu, zdecydowanie więcej od Golden Beige Miałam go raz na twarzy i wydawał mi się dość ciemny i żółty.
W załączniku zdjęcie (robiłam kiedyś porównanie odcieni)
od lewej:
- Max Factor LP 105 soft beige - myślę, że podobny odcieniem do Golden Beige Revlona, ale ciut ciemniejszy od Golden Beige
- Revlon 310 Warm Golden
- po prawej Revlon 180 Sand Beige
Jesli twierdzisz,ze na twarzy dosc zolty,to chyba pozostane przy Golden Beige A moze Natural Tan na lato bylby fajny,tylko czy on juz nie jest czasem przeznaczony dla mocno opalonej twarzy
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:07   #3063
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dziadziaq Pokaż wiadomość
Maja, na zdj revlon 180 jest do cery normalnej czy mieszanej?
Do mieszanej.

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Jesli twierdzisz,ze na twarzy dosc zolty,to chyba pozostane przy Golden Beige A moze Natural Tan na lato bylby fajny,tylko czy on juz nie jest czasem przeznaczony dla mocno opalonej twarzy
Wiesz co, może to subiektywne odczucie, chociaż ja mimo tego, że ciało miałam dość mocno opalone, to jednak na twarzy wyglądał mi trochę za ciemno. Zaraz po nałożeniu był niby ok, ale im częściej na siebie spoglądałam, tym bardziej mi coś w nim nie pasowało I stwierdziłam, że jednak wolę dać coś jaśniejszego i ewentualnie nałożyć brązer lub róż. Twarz wtedy wygląda bardziej naturalnie.
Najlepiej gdyby udało Ci się zdobyć próbkę i samej wypróbować. Wiadomo - cera cerze nierówna, być może Tobie by przypasował
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 18:41   #3064
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wiecie co... ja regularnie zdradzam chyba z oszczednosci/skapienia Revlona... i chyba na kolanach do niego wroce... po raz kolejny... nie trafilam na drugi tak trwaly, tak mocno kryjacy, tak tresciwy i w tak pieknym odcieniu, idealnym dla mnie, podklad... kazdy ma swoje preferencje wiadomo ale dla mnie Reclon to KWC i wybaczam mu to ze nie da sie go wygodniej dozowac bo ta butla to pomylka :/

obecnie uzywam od kilku tyg YSM Inglot poniewaz ma tez fajne kolorki i jest nie drogi (24zł)... ale szybko splywa (w porownaniu do inglota) i to jednak nie do konca ten kolor... moglby byc lepszy... dzis przypadkiem natknelam sie na R. za 52zł w promocji... i chyba po niego wroce... polecam goraco
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 17:08   #3065
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny tak świetnie innym doradzacie, że i ja chciałabym skorzystać z Waszej pomocy.
Oczywiście chodzi o odcień. Wiem, że najjaśniejsze to ivory i buff, prawda? No właśnie, bo moja cera jest blada, po prostu klasyczny bladzioch ze mnie Żeby przybliżyć sytuację dodam, że jestem rudzielcem. Używałam Lasting Perfomance MF odcien 102 pastelle i był zdecydowanie za ciemny. Pokusiłabym się o ivory ale boję się, że będzie zbyt różowy. Moja cera nie ma odcienia różowego, bardzo ciepły odcień to też nie jest- w końcu to bladość Nie mam możliwości sprawdzić tych kolorów- będę zamawiać na all. Czy osoby, które miały podobny dylemat mogłyby coś doradzić, jaki kolor wybrały. A może macie możliwość zrobienia zdjęcia lekko rozsmarowanego podkładu na ręce? Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 20:34   #3066
kwiecien86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej ja mam taką małą prosbę do dziewczyn które używają podkladu Revlon czy mogłybyście w miarę możliwości zamieszczać zdjęcia kolorków i jak sie prezentują można wtedy by było tak troszeczke większe światło rzucić na odcienie. Chcialabym np zobaczyć jak mają się do siebie odcienie 180 i 250 dla cery tłustej. Wiem ze są zdjęcia na stronie Revlon ale nie bardzo oddają prawdziwy wygląd odcieni. Z góry dzięki
kwiecien86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 13:12   #3067
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak świetnie innym doradzacie, że i ja chciałabym skorzystać z Waszej pomocy.
Oczywiście chodzi o odcień. Wiem, że najjaśniejsze to ivory i buff, prawda? No właśnie, bo moja cera jest blada, po prostu klasyczny bladzioch ze mnie Żeby przybliżyć sytuację dodam, że jestem rudzielcem. Używałam Lasting Perfomance MF odcien 102 pastelle i był zdecydowanie za ciemny. Pokusiłabym się o ivory ale boję się, że będzie zbyt różowy. Moja cera nie ma odcienia różowego, bardzo ciepły odcień to też nie jest- w końcu to bladość Nie mam możliwości sprawdzić tych kolorów- będę zamawiać na all. Czy osoby, które miały podobny dylemat mogłyby coś doradzić, jaki kolor wybrały. A może macie możliwość zrobienia zdjęcia lekko rozsmarowanego podkładu na ręce? Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam.
hej, ja mialam wczesniej ten sam problem. jestem bledziochem, moja cera tez nie ma rozowego odcienia, ani ten zoltego. kupilam buff, zaryzykowalam. i super. na mojej twarzy wyglada idealnie, stapia sie calkowicie i tak jakby go nie bylo. ja bym radzila ci odcien buff
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-26, 15:29   #3068
dziadziaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak świetnie innym doradzacie, że i ja chciałabym skorzystać z Waszej pomocy.
Oczywiście chodzi o odcień. Wiem, że najjaśniejsze to ivory i buff, prawda? No właśnie, bo moja cera jest blada, po prostu klasyczny bladzioch ze mnie Żeby przybliżyć sytuację dodam, że jestem rudzielcem. Używałam Lasting Perfomance MF odcien 102 pastelle i był zdecydowanie za ciemny. Pokusiłabym się o ivory ale boję się, że będzie zbyt różowy. Moja cera nie ma odcienia różowego, bardzo ciepły odcień to też nie jest- w końcu to bladość Nie mam możliwości sprawdzić tych kolorów- będę zamawiać na all. Czy osoby, które miały podobny dylemat mogłyby coś doradzić, jaki kolor wybrały. A może macie możliwość zrobienia zdjęcia lekko rozsmarowanego podkładu na ręce? Będę bardzo wdzięczna, pozdrawiam.
ja bym Ci radziła buff ja tez jestem blada, ale balam sie ze buff bedzie jednak za jasny i zamowilam 180 sand beige. miałam go dzis na sobie pierwszy raz, w sumie nie jest źle ale wydaje mi sie ze jest troszke troszeczke za ciemny (a wiadomo ze nawet to "troszke troszeczke" widać), chociaz koleżanki mówiły zebym nie panikowała bo jest ok, ale jeśli mialabym teraz kupowac to na pewno byłby to buff. także jak sie jest bladziochem to lepiej nie kombinować

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

a ja sie jeszcze chciałam spytac o odcień ivory. na allegro jest tylko jedna aukcja z nim. nie wiecie czy juz w ogóle go wycofali? jeśli tak, to myślicie ze na tej aukcji mogą być podklady z jakiejs straszej serii? bo w douglasie tez go nie było. a przeze mnie moja koleżanka sie nakrecila na revlona, tyle ze ona to biała sciana.
dziadziaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-26, 16:03   #3069
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
hej, ja mialam wczesniej ten sam problem. jestem bledziochem, moja cera tez nie ma rozowego odcienia, ani ten zoltego. kupilam buff, zaryzykowalam. i super. na mojej twarzy wyglada idealnie, stapia sie calkowicie i tak jakby go nie bylo. ja bym radzila ci odcien buff
Cytat:
Napisane przez dziadziaq Pokaż wiadomość
ja bym Ci radziła buff ja tez jestem blada, ale balam sie ze buff bedzie jednak za jasny i zamowilam 180 sand beige. miałam go dzis na sobie pierwszy raz, w sumie nie jest źle ale wydaje mi sie ze jest troszke troszeczke za ciemny (a wiadomo ze nawet to "troszke troszeczke" widać), chociaz koleżanki mówiły zebym nie panikowała bo jest ok, ale jeśli mialabym teraz kupowac to na pewno byłby to buff. także jak sie jest bladziochem to lepiej nie kombinować

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

a ja sie jeszcze chciałam spytac o odcień ivory. na allegro jest tylko jedna aukcja z nim. nie wiecie czy juz w ogóle go wycofali? jeśli tak, to myślicie ze na tej aukcji mogą być podklady z jakiejs straszej serii? bo w douglasie tez go nie było. a przeze mnie moja koleżanka sie nakrecila na revlona, tyle ze ona to biała sciana.
Dziękuję dziewczyny, w takim razie wezmę buff (najwyżej będzie na was , żartuje oczywiście)
A co do koloru ivory to nie wiem czy wycofują ale tak na szybko znalazłam dwóch sprzedawców, którzy mają u siebie ten odcień, więc może nie jest tak źle
Wklejam linki:
http://www.allegro.pl/item894462413_..._normalna.html

http://allegro.pl/item894440022_revl..._normalna.html
Może tylko z naszych sklepów go wycofują albo coś. Nie mam pojęcia.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 19:02   #3070
opelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 304
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziewczyny, tak sie zastanawiam, jak wy uzywacie revlonka? palcami wklepujecie/rozsmarowujecie, czy pedzelkiem? jak tak to jakim?
opelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 20:45   #3071
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez opelka Pokaż wiadomość
dziewczyny, tak sie zastanawiam, jak wy uzywacie revlonka? palcami wklepujecie/rozsmarowujecie, czy pedzelkiem? jak tak to jakim?
Ja podkłady nakładam gąbeczką specjalnie do tego przeznaczoną.
Dokładnie tej firmy na fotce, ta w prawym dolnym rogu, prostokątna beżowa. Jest płaska, ma może 0,5 cm grubości.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...jazu-AnnCo.htm
Ja uważam, że najlepsza jest gąbeczka porowata, przy kilku pierwszych użyciach podkład wsiąka w nią i mało jego zostaje na powierzchni ale jak już gąbka nasiąknie to spisuje się świetnie.
W sprzedaży są gąbki grube o całkiem gładkiej powierzchni, takiej jakby gumowej, błyszczącej - są wg mnie do kitu. Nic nie da się nimi nałożyć. Trafiłam kiedyś na tą AnnCo i jestem wierna tej firmie. Oczywiście gąbkę regularnie wymieniam na nową.

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez Katarzynka

Dziewczyny a miala ktoras z was kolor natural beige albo medium beige ? jak one wygladaja ?
pozdrawiam
Dzisiaj dotarła do mnie próbka z alledrogo Revlon cera tłusta/mieszana kolor 240 Medium Beige. Porównałam z moim Max Factorem 106 Natural Beige, na razie na skórze dłoni i moim zdaniem żaden nie jest jaśniejszy czy ciemniejszy od drugiego, są niemal identyczne. MF jest różowawy (może lepiej się stopić z lekko różowawą cerą - tak myślę) a Revlon nie ma odcienia różu, pomarańczowy też nie jest ani nie jest ziemisty - taki czysty beż, może żółtawy.
Jutro przetestuję na twarzy ale musiałam się z Wami podzielić już dzisiaj.
__________________
pozdrowionka

Edytowane przez johimbina
Czas edycji: 2010-01-27 o 21:07
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 09:22   #3072
Katarzynka21
Rozeznanie
 
Avatar Katarzynka21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 614
GG do Katarzynka21
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez johimbina Pokaż wiadomość
Ja podkłady nakładam gąbeczką specjalnie do tego przeznaczoną.
Dokładnie tej firmy na fotce, ta w prawym dolnym rogu, prostokątna beżowa. Jest płaska, ma może 0,5 cm grubości.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...jazu-AnnCo.htm
Ja uważam, że najlepsza jest gąbeczka porowata, przy kilku pierwszych użyciach podkład wsiąka w nią i mało jego zostaje na powierzchni ale jak już gąbka nasiąknie to spisuje się świetnie.
W sprzedaży są gąbki grube o całkiem gładkiej powierzchni, takiej jakby gumowej, błyszczącej - są wg mnie do kitu. Nic nie da się nimi nałożyć. Trafiłam kiedyś na tą AnnCo i jestem wierna tej firmie. Oczywiście gąbkę regularnie wymieniam na nową.
Dziękuje Ci !! Jestes kochana , wlasnie o to mi chodzilo zeby byl taki sam jak MF 106 to i ja chyba skusze sie na ten kolorek

---------- Dopisano o 21:45 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------


Dzisiaj dotarła do mnie próbka z alledrogo Revlon cera tłusta/mieszana kolor 240 Medium Beige. Porównałam z moim Max Factorem 106 Natural Beige, na razie na skórze dłoni i moim zdaniem żaden nie jest jaśniejszy czy ciemniejszy od drugiego, są niemal identyczne. MF jest różowawy (może lepiej się stopić z lekko różowawą cerą - tak myślę) a Revlon nie ma odcienia różu, pomarańczowy też nie jest ani nie jest ziemisty - taki czysty beż, może żółtawy.
Jutro przetestuję na twarzy ale musiałam się z Wami podzielić już dzisiaj.
Dziękuje Ci jestes kochana !! Właśnie o to mi chodziło zeby byl jak najbardziej podobny do MF 106 bo takiego wlasnie teraz używam i jest w sam raz !! Dziękuje

Jeszcze jak przetestujesz na buzi to daj znac jak wyglada oki czy go nie widac i nie wpada w odcienie zolci na buzi
__________________

Edytowane przez Katarzynka21
Czas edycji: 2010-01-28 o 09:23
Katarzynka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 09:37   #3073
Olusiaa_
Zakorzenienie
 
Avatar Olusiaa_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 363
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Przymierzam się do kupna tego podkładu.... poczytam co tu nabazgrałyscie
Olusiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 14:59   #3074
-mała-
Raczkowanie
 
Avatar -mała-
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: śląsk ;)
Wiadomości: 248
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mam ogromną prośbę do Dziewczyn, które mają ten podkład, ale na 100% oryginalny: mogłybyście zamieścić zdjęcie buteleczki z przodu i z tyłu? Jakiś czas temu kupiłam Colorstaya na allegro, ale zastanawiam się czy to nie podróbka, bo nie jest tak dobry jak próbka podkładu jaką miałam ze sklepu. Chciałabym porównać buteleczki się upewnić (a wiecie na co dokładnie mam zwrócić uwagę?). Będę bardzo wdzięczna
-mała- jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 16:43   #3075
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dzisiaj bylam na makijazu bourjois i ten podklad 16h sie wydaje sie byc wartym zainteresowania (dla tlustej cery moglby zastapic revlon, do suchej ciezko wyczuc bo nalozyla mi taka szpachle ze masakra) - i ma BARDZO jasny nierozowy odcien (51) - moze warto sie zainteresowac, ma byc trwaly. Niestety makijazystka byla tak fatalna (az ze zlosci napisalam maila do drogerii) ze nie ocenie podkladu bo od razu zmylam w domu.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 18:28   #3076
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez karoolaaa Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy w doborze odcienia, z tego podkladu revlona :

http://www.allegro.pl/item878728548_..._200_nude.html

Jesli chodzi o revlon colorstay uzywam odcienia soft beige i chcialabym zeby ten byl zblizony
Bylabym wdzieczna rowniez za oppinie o tym podkladzie..Czy warto itp...

Druga sprawa dotyczy tego podkladu :



Uzywala moze go ktoras z Was ? Potrzebuje pomocy w doborze odcienia dla mamy.Myslalam o medium,ale moze jestescie bardziej zorientowane ... Ona uzywa odcienia fresh beige ..Myslicie,ze medium bedzie ok ? Czy moze polecacie cos innego?

ponawiam pytanie
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-28, 20:05   #3077
dziadziaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A czy któraś z Was wie cos na temat odcienia ivory? on jest baaardzo jasny?
I czy buff i sand beige duzo sie od siebie roznia? jest szansa ze jak sand beige jest dla mnie za ciemny to buff bedzie ok? cera normalna/sucha
dziadziaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 07:49   #3078
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dziadziaq Pokaż wiadomość
A czy któraś z Was wie cos na temat odcienia ivory? on jest baaardzo jasny?
I czy buff i sand beige duzo sie od siebie roznia? jest szansa ze jak sand beige jest dla mnie za ciemny to buff bedzie ok? cera normalna/sucha

ivory jest odcieniem jasnym,wpadajacym w roz , buff wpada natomiast w bez .Jezeli sand beige jest dla Ciebie za ciemny to wez buff
karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 11:28   #3079
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez alw Pokaż wiadomość
Jesli twierdzisz,ze na twarzy dosc zolty,to chyba pozostane przy Golden Beige A moze Natural Tan na lato bylby fajny,tylko czy on juz nie jest czasem przeznaczony dla mocno opalonej twarzy

Ja mam kolo 330 Natural Tan i wygląda on tak jak na zdjęciach.
Na pewno wątek był o tym ale tylko powiem, że kolor kolorowi nierówny jeśli chodzi o wybór pomiędzy "do cery suchej" a "do cery tłustej". Ten odcień 330 Natural Tan w wersji "dla suchej" jest o wiele ciemniejszy niż ten do tłustej. Pozdrawiam


ps. dodam tylko, że nie jestem opalona, mam dość jasną buzię.

Edytowane przez buahhot
Czas edycji: 2010-01-29 o 11:29 Powód: dodanie tekstu
buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 09:48   #3080
lara252
Raczkowanie
 
Avatar lara252
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 146
GG do lara252
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mogłaby któraś wstawić zdjęcie koloru 310 warm golden na dłoni ? Bardzo mi zależy...
lara252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 11:05   #3081
smileofangel
Zakorzenienie
 
Avatar smileofangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 162
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
dzisiaj bylam na makijazu bourjois i ten podklad 16h sie wydaje sie byc wartym zainteresowania (dla tlustej cery moglby zastapic revlon, do suchej ciezko wyczuc bo nalozyla mi taka szpachle ze masakra) - i ma BARDZO jasny nierozowy odcien (51) - moze warto sie zainteresowac, ma byc trwaly. Niestety makijazystka byla tak fatalna (az ze zlosci napisalam maila do drogerii) ze nie ocenie podkladu bo od razu zmylam w domu.
mialam probke tego podkladu w tym kolorze - uzywam 150buff i 51 z B. wygladal na mnie tragicznie ciemno, mialam nadzieje ze to bedzie kolorem alternatywa dla 10h sleep nr 71 ale niestety nie - nie wiesz czy nie maja jasniejszych niz 51?


180 jest o caly ton ciemniejszy niz 150, uzywalam 180 i bylam zadowolona ale jak kupilam 150 bylam w niebo wzieta
__________________
.
smileofangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 12:49   #3082
dziadziaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 10
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

smileofangel,
buffa uzywasz do mieszanej czy normalnej?
bo czytalam i widzialamna zdjęciu ze w rodzaju do mieszanej jest duza roznica mieszy 150 a 180, ale slyszalam ze w tym dla normalnej mała moze ktoraś z Was miala okazje przekonac sie jak to jest z tymi dla normalnej?
dziadziaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 15:46   #3083
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Żeby nie kupować w ciemno całej buteleczki zamówię próbkę podkładu na allegro. Mam cerę mieszaną, ale ostatnio straszne mam z nią problemy, bo raz jest super sucha, a potem wraca do siebie i tak w koło Macieja. Myślę, że to wina zimy, ogrzewania w pomieszczeniach itp. Hehe

Myślę, że na pierwszy odstrzał pójdzie odcień Sand Beige, typowym bandziochem nie jestem, więc powinien być ok. Tylko pytanie jest następujące.

Czy są jakieś różnice pomiędzy odcieniami tego podkładu do cery suchej oraz tłustej? Bo zamówię do cery normalnej/suchej, bo innej nie znalazłam a nie ukrywam, że wolałabym próbkę do cery mieszanej.
__________________
Filip
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 17:48   #3084
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez lara252 Pokaż wiadomość
Mogłaby któraś wstawić zdjęcie koloru 310 warm golden na dłoni ? Bardzo mi zależy...
Wklejałam ostatnio, ale proszę jeszcze raz, 310 to ten w środku.

Cytat:
Napisane przez Kissmisiaa Pokaż wiadomość
Myślę, że na pierwszy odstrzał pójdzie odcień Sand Beige, typowym bandziochem nie jestem, więc powinien być ok. Tylko pytanie jest następujące.

Czy są jakieś różnice pomiędzy odcieniami tego podkładu do cery suchej oraz tłustej? Bo zamówię do cery normalnej/suchej, bo innej nie znalazłam a nie ukrywam, że wolałabym próbkę do cery mieszanej.
Tak, te do cery suchej/normalnej wypadają ciemniejsze.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 18:32   #3085
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
mialam probke tego podkladu w tym kolorze - uzywam 150buff i 51 z B. wygladal na mnie tragicznie ciemno, mialam nadzieje ze to bedzie kolorem alternatywa dla 10h sleep nr 71 ale niestety nie - nie wiesz czy nie maja jasniejszych niz 51?


180 jest o caly ton ciemniejszy niz 150, uzywalam 180 i bylam zadowolona ale jak kupilam 150 bylam w niebo wzieta

hm naprawde ciemno wygladal? ja uzywam buff i jest za ciemny, a 51 jest najjasniejszy (ciut ciemniejszy niz ivory ale duzo jasniejszy przeciez niz buff), ciekawe... Moze ciemnial na Twojej twarzy (na mojej strasznie, okropnie wrecz ciemnieje buff do suchej:/). Ale ja mialam szpachle i to wieczorem wiec nie wiem, ale mama mowila ze jest bardzo jasny na mojej twarzy.

Zastanawiam sie nad nim albo najjasniejszym AMC z inglota...
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 10:12   #3086
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

chyba o to juz pytalam
jaki będzie odpowiednik 105 Max Factor wobec Revlona Colorstay dla cery tłustej i mieszanej? Mam 320 i jest za ciemny....
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 11:39   #3087
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez imago84 Pokaż wiadomość
chyba o to juz pytalam
jaki będzie odpowiednik 105 Max Factor wobec Revlona Colorstay dla cery tłustej i mieszanej? Mam 320 i jest za ciemny....
Sama takiego szukałam i dokładnie takiego samego nie znalazłam.
Dwa najbardziej zbliżone odcienie wg mnie to 300 (ale jest on trochę jaśniejszy od MF 105) i 310 (ten z kolei jest ciut ciemniejszy).
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 15:34   #3088
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Sama takiego szukałam i dokładnie takiego samego nie znalazłam.
Dwa najbardziej zbliżone odcienie wg mnie to 300 (ale jest on trochę jaśniejszy od MF 105) i 310 (ten z kolei jest ciut ciemniejszy).
dzięki za podpowiedź na któryś z nich się zdecyduje
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-31, 18:18   #3089
johimbina
Raczkowanie
 
Avatar johimbina
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 70
GG do johimbina
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Wypróbowałam dzisiaj Revlon 240 Medium Beige (do cery tłustej) na twarzy. Jest jednak jaśniejszy od Max Factora 106, bo MF jest różowawy (może lekko ziemisty?) a Revlon beżowy leciutko w stronę żółci. Jednak twarz w Revlonie wygląda na świeższą, bardziej promienną i zdrową, jakby młodszą czego nie da się powiedzieć o MF 106 właśnie przez jego odcień - "mniej zdrowy" . Mi na razie 240 odpowiada bo raz, ze i tak kładę na niego puder w kamieniu co zmienia ostateczny efekt a dwa - używam różowego różu - efekt to zdrowy delikatny rumieniec.
Dla bardziej "opalonego" efektu będę jednak musiała poszukać czegoś ciemniejszego (warm golden czy golden beige ale one chyba są już żółte) albo zmieszać z ciemniejszym ten, który mam.
Porównałam jeszcze ale na białej chusteczce, Revlon 320 do tego 240 i wygląda na to, że 240 jest rozjaśnieniem 320-tki, więcej różnic (różowy-żółty) nie ma. Jednak ja latem mimo opalenizny w tym 320 wyglądałam żółto i nienaturalnie. Pomogło zmieszanie ze 180-tką.
Pozdrawiam.
__________________
pozdrowionka

Edytowane przez johimbina
Czas edycji: 2010-02-02 o 20:10
johimbina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-01, 13:44   #3090
madzix1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam. Używam podkładu REVLON COLORSTAY SOFTFLEX 180 sand beige do cery tłustej i mieszanej i chciałabym zakupić pasujący do tego puder sypki. Może mógłby mi ktoś jakiś polecić?
Z górrry dziękuję za pomoc
madzix1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:23.