do lubiących solarium;) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-18, 16:33   #61
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: do lubiących solarium;)

Cytat:
Napisane przez Kiciunia21 Pokaż wiadomość
Dla dziewczyn które lubią solarium, i dla których zostal stworzony ten wątek:
Wczoraj kupłam świetny kosmetyk do opalania w solarium. Firma to Supertan
( zaplacilam 40 zl). Juz sam wyglad mnie skusil: sliczna rozowa buteleczka Pieknie pachnie: brzoskwinia i mleczko kokosowe
Gratis dostalam swiecaca zawieszke do komórki, smysz i duza spinke do wlosów. Nie wiem czy te gratisy naprawde sa dodawane do tych kometykow
( oprocz zawieszki ktora byla przyczepiona do buteleczki) czy to dlatego ze moj kolega jest wlasciecielem
Kosmetyk przyspiecza opalanie i fajnie brazuje skore. Opalalam sie 12 minut a efekt jest.
12 minut To zasługa mleczka, że się nie popażyłaś bo bo takim czasie dziwne, żeby efektu nie było.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:41   #62
Silly
Zadomowienie
 
Avatar Silly
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: *:*Ibiza*:*
Wiadomości: 1 167
Dot.: do lubiących solarium;)

Ja chodze od 10 lat na solariumraz w tygodniu na 20 minut krem jaki uzywam na solarium to "Bikini Beach sexy Carmel" jest super i slicznie pachnie carmelem po solarium smaruje sie takimi kremikami:bebe soft body milk,Dave body lotion nutri-serum,Chocolat by Bettina Barty body lotion i olejkiem sie tez smaruje z firmy Bielenda-olejek do ciala brazujacy z opalizujaca perla nawilza,rozswietla i wygladza zalezy na jaki mam ochote i nie mam ani jednej zmarszczki,mimo ze mam 27 lat nie wygladam na tyle kazdy mi daje 20-22 ale u mnie to jest juz w genach moj tata ma 51 lat i tez nie ma zmarszczek to samo jest z moja babcia ktora ma 70 lat moze nie ma gladkiej skory jak u niemowlaka ale zmarszczek nie ma choc za mlodu lezala plackiem na plazy.A mam kolezanke ktora ma 20 lat nigdy nie byla na solarium i ma juz zmarszczki ale to po swojej mamie niestety przejela
__________________
Silly


Silly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 17:48   #63
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: do lubiących solarium;)


...eee....
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 19:18   #64
Evelyna0309
Raczkowanie
 
Avatar Evelyna0309
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 308
GG do Evelyna0309
Dot.: do lubiących solarium;)

Ja do soalarium chodze regularnie raz w tygodnia na 7-10 minut. Zaczęłam po wakacjach i teraz to już taki nawyk Nie widze żadnych przeciwskazań, jeżeli używa się solary z umiarem. Gorzej jak ktoś wygląda jak idź i nie wracaj:P
__________________

Evelyna0309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 20:53   #65
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: do lubiących solarium;)

MaryQ, nie potrafię się odnieść do Twojego postu , ale bardzo dobry jest rossmannowski krem z serii dla ciężarnych (Krem do pielęgnacji brodawek piersiowych, Babydream). Bardzo tłusty, o nieszkodliwym składzie (musi być przecież bezpieczny dla niemowlęcia ), hit na Biochemii. Przynajmniej z przesuszeniem i pękaniem powinien sobie poradzić.[/QUOTE]



dzieki,ze chcoiaz Ty zauzalas moj post :P bo dziewczyny sie kloca ze szok...

ale coz kolorem? nie chce meic opalonych,brazowych sutkow! ;( da sie coz z tym zrobic???
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 21:03   #66
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: do lubiących solarium;)

Cytat:
Napisane przez kaja-sz Pokaż wiadomość
a ja mam pytanie czt nawiew ma wplyw na intensywonosc oplania?
Nie ale ma wpływ na to, żebyś nie wyszła z solarium z poparzeniami. Delikatnie przypominam, że nie temperatura opala...
Stanowczo odradzam zmniejszanie nawiewów - można później leczyć rany... dosłownie.
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 20:01   #67
ilovecarrotcake
Rozeznanie
 
Avatar ilovecarrotcake
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: las vegas
Wiadomości: 687
Dot.: do lubiących solarium;)

mi dzis babeczka w solarium polecila kremik przyspieszajacy opalanie tropical mango zap czy cos takiego i prierwszy raz od wielu lat wyszlam jak burak a teraz parzy mnie skora wiecej zadnych kremow nie chcee bllle i dodam ze dałam za saszetke 10 zł
__________________

What is love?The need to escape from oneself.
Life's simple. You make choices and don't look back.
Don't cry because it's over, smile because it happened

ilovecarrotcake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-20, 20:30   #68
Knife_Girl
Piekielnie Ubrunetowiona
 
Avatar Knife_Girl
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: świętokrzyskie ~> k. tego Miasta Cudów
Wiadomości: 6 824
Dot.: do lubiących solarium;)

wcześniej chodziłam do solarium raz lub dwa razy w tygodniu, ale teraz, z braku czasu, jestem tam średnio 2 razy w miesiącu. Zawsze idę na 10 minut i zawsze smaruję się jakimś preparatem przeznaczonym do solarium. Przeważnie są to różne specyfiki firmy Soleo.
__________________
He's mine!

- A ty kto? - Dobra wróżka
- A czemu z siekierą?- A widzisz, jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

www.miauczykotek.pl
Knife_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 14:01   #69
Sasha89
Przyczajenie
 
Avatar Sasha89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: do lubiących solarium;)

A ja mam pytanie odnosnie mojej skóry i solarium.
Gdy zbliżała się studniówka to poszłam do kosmetyczki na opalanie "natryskowe" wyszłam odrazu brązowiutka (mam skórkę bladą jak ściana i lekkie, mało widoczne piegi) piegów nie było widac, tylko śliczną opaloną skórę. Później gdy już nie chodziłam na solarium to "sztuczna opalenizna" zaczeła mi powoli schodził łatami/plamami. Ale jakoś zeszło szybko i znowu byłam blada. Postanowiłam zacząc chodzic do solarium trzy razy w tygodniu. Zaczynałam od 5 minut, potem 7, 8, i 10. Gdy poszłam trzy razy na 10 minut czułam lekkie pieczenie skórę miałam lekko zaczerwienioną ale później miałam znowu bladą (jak tylko zaczerwienienie zeszło). Chodziłam tak dłuzszy okres czasu... gdzies ze 2-3 miesiace... i tu jest problem. Że nadal byłam blada.
Natomiast gdy pojechałam nad morze i w dzien tak sie spiekłam ze po dwóch dniach byłam ślicznie opalona na oliwkowy kolor. Piegi nie przeszkadzały bo nie było ich tak dużo, i nie rzucały sie w ogole w oczy.

Więc mam pytanie, dlaczego solarium nie działało na moją skóre? i czy powinnam chodzic dłuzej zeby zobaczyc efekt?
(gdy rozmawiałam z kolezanką która zaczęła prace jako kosmetyczka, to dowiedziałam sie ze niektórzy tak mają ze nie działa na nich solarium. podała mi przykład: jedna dziewczyna chodziła przez rok do solarium (dwa razy na tydzien) i nic to nie dało. Dalej była blada.
Sasha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 17:30   #70
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: do lubiących solarium;)

sama kiedyś chodzilam na solarium i wiem że nikt opalających sie nie przekona że solarium szkodzi
ale smieszne jest ze każdy kto chodzi zarzeka się ze nie ma zadnej zamerszczki skóra jesr ładna, a chodzi już ileś lat itp... smieszy mnie bo sama tak mówiłam, widziałam swoją cere i widze codziennie dziewczyny po solarium i nigdy w to nie uwierze
pozaty piszecie tu że sie nie smażycie a 20 min to co?? czy 10 min 2 razy w tyg- kurcze to nie jest smażenie??? no ok delikatna opalenizna
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 17:57   #71
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: do lubiących solarium;)

Uwielbiam chodzić na solarium, ale staram się nie przeginać, zwłaszcza, że używając odpowiednich kosmetyków do opalania i po opalaniu w solarium, opalenizna utrzymuje się długo. Zazwyczaj chodzę 2 razy w miesiącu na 10-12 min. Używam kosmetyków Fiji Blend (Electra, Naked Truth, Monsoon) i Magical Sun (Dream Chocolate, Dark Melon)... gdy te mi się skończą to może kupię któryś Australian Gold
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-22, 09:04   #72
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: do lubiących solarium;)

Cytat:
Napisane przez Sasha89 Pokaż wiadomość
Gdy poszłam trzy razy na 10 minut czułam lekkie pieczenie skórę miałam lekko zaczerwienioną ale później miałam znowu bladą (jak tylko zaczerwienienie zeszło). Chodziłam tak dłuzszy okres czasu... gdzies ze 2-3 miesiace... i tu jest problem. Że nadal byłam blada.
Natomiast gdy pojechałam nad morze i w dzien tak sie spiekłam ze po dwóch dniach byłam ślicznie opalona na oliwkowy kolor. Piegi nie przeszkadzały bo nie było ich tak dużo, i nie rzucały sie w ogole w oczy.
Coś mi się wydaje, że masz zwyczajnie jasną karnację i na dodatek skórę wrażliwą. Jeśli opalenizna wychodzi Ci dopiero po spieczeniu skóry, to znaczy, że trudno się opalasz.
Dowodzi tego fakt, że po solarium masz podrażnienia (skąd ja to znam ), a słońce i owszem opala Cię, ale baardzo powoli, albo z oparzeniami.
Nad morzem opalałaś się "na żywca" czy z filtrem?
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 15:47   #73
kamila_s2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 10
Dot.: do lubiących solarium;)

ja również uwielbiam solarium i chodzę opalać sie dwa razy w tygodniu po 10-12 minutek (to zalezy od nastroju) używam pinacolady ale nie jestem zadowolona z jej działania dlatego postanowiłam sobie kupic jakiś specyfik firmy RADICAL słyszałam że kosmetyki tej firmy są dobre ładnie pachną i super przyspieszają biore pod uwagę Radical super dark-oliwka, tropical lub king kong jeszcze nie wiem na co się zdecyduję gdyż najchętniej zaopatrzyłabym się we wszystkie te kremiki jeśli któraś z was uzywa bądź używała któregoś z tych kosmetyków to bardzo proszę o opinie. A może są jakies lepsze przyspieszacze???
kamila_s2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 17:03   #74
Sasha89
Przyczajenie
 
Avatar Sasha89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: do lubiących solarium;)

Cytat:
Napisane przez kamaO Pokaż wiadomość
Coś mi się wydaje, że masz zwyczajnie jasną karnację i na dodatek skórę wrażliwą. Jeśli opalenizna wychodzi Ci dopiero po spieczeniu skóry, to znaczy, że trudno się opalasz.
Dowodzi tego fakt, że po solarium masz podrażnienia (skąd ja to znam ), a słońce i owszem opala Cię, ale baardzo powoli, albo z oparzeniami.
Nad morzem opalałaś się "na żywca" czy z filtrem?


No właśnie "na żywca" i nie sądziłam ze w ogole mnie coś wezmie. Na drugi dzien nie mogłam się ruszyc bo mnie plecy bolały i czerwone jak raczek były. A po dwóch dniach byłam ładnie opalona na kolor delikatny oliwkowy.
Odkąd pamiętam miałam trudnosci z opalaniem i "brało mnie" dopiero po spieczeniu... jednakże, opalenizna bardzo krótko sie utrzymywała.. i co jednak z solarium? czy jestem naprawde jestem skazana na bladosc? :/
Sasha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 18:33   #75
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: do lubiących solarium;)

Hmm... Dlaczego od razu skazana? Bladość może być zjawiskowo piękna Opalając się na słońcu, ZAWSZE opalaj się z filtrem. Masz podobną skórę do mojej parę lat temu - ja stroniłam swego czasu od wszelkich kremów do opalania i przypłaciłam to fatalnym uczuleniem na promienie słoneczne. Teraz nawet filtr 40 - 50 nie zawsze gwarantuje mi w pełni, że nie wyskoczy mi posłoneczna pokrzywka Z kremem opalam się wooolno i delikatnie, ale zdrowo - nic mnie wreszcie nie boli Na solarium nie chodzę od czasu, gdy się poparzyłam i pół roku leczyłam. Owszem: w grę wchodzi łóżko najsłabsze (tzw. spaghetii), na góra 5 minut, ze trzy seanse przed słonecznymi wakacjami w tropikach...

Sama musisz ocenić kondycję swojej skóry. Jeśli masz dużo znamion i pieprzyków, to lepiej polub swoją jasną karnację, bo chyba nie warto ryzykować czerniaka - ja zrezygnowałam. Mówią, że lepiej późno, niż wcale, ale i tak nie mam 100% pewności, że kiedyś przez własna głupotę nie zachoruję

A poza tym nareszcie nie mam poczucia winy, że jestem za słabo opalona i że nie chce mi się non stop smarowac samoopalaczem
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 19:53   #76
Sasha89
Przyczajenie
 
Avatar Sasha89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 14
Dot.: do lubiących solarium;)

Fakt, może i bladosc jest piękna. Ale pamietam jak pięknie wyglądałam po "natryskowym" opalaniu. Lubie swoją bladosc, ale jednak gdy przychodzi lato i "co nie co" się odsłania to załamuje się... ja taka blada a reszta ładnie opalona. Ile bym dała aby miec chociaz troche opaloną skórę.
A co do tego opalania to jaki mi filtr proponujesz? Bo sama nigdy nie uzywałam filtrów. ^^
Na solarium spróbuje jeszcze pochodzic. Na ciele mam delikatne piegi, a pieprzyków nie mam w ogóle. Może tym razem będę chodzic po prostu częsciej a będę siedziec w tej "trumnie" po 5-7 minut ;>
Sasha89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 07:56   #77
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 157
Dot.: do lubiących solarium;)

No to już nic nie poradzę na Twoje troski Ja latem smaruję się balsamami brązującymi, ale też nigdy nie dążę do tego, żeby wyglądać jak czekoladka.

Co do kremu z filtrem, to na Biochemii są dziesiątki wątków o dobrych kremach z filtrem. grunt to nie Ziaja, Kolastyna itp. bo nie są stabilne. Najsluteczniejsze są kremy z apteki. Ja używam Avene, SVR i Vichy. Z dostępnych w drogeriach Garnier i Lorea'l.
__________________
Psy mają właścicieli - koty mają służących
kamaO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-23, 08:10   #78
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: do lubiących solarium;)

Ja używalam Radical Super Dark. Naprawdę polecam! Efekt widzisz praktycznie od razu: fajny brazowy kolorek, skora nie jest wysuszona i delikatnie blyszczy. Sprobuj.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 15:03   #79
Orientalna
Raczkowanie
 
Avatar Orientalna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 128
Dot.: do lubiących solarium;)

Dziewczyny powiedzcie czy mam przykryć czymś twarz jeżeli chcę opalić wszystko oprócz niej?
Orientalna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-25, 21:14   #80
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: do lubiących solarium;)

Cytat:
Napisane przez Orientalna Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie czy mam przykryć czymś twarz jeżeli chcę opalić wszystko oprócz niej?
Po prostu wyłącz lampy opalające twarz.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:21   #81
Katarzyna1980
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6
Dot.: do lubiących solarium;)

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-03-17 o 20:31
Katarzyna1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 14:39   #82
malami35
Zadomowienie
 
Avatar malami35
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 674
Dot.: do lubiących solarium;)

Ja używam takiego przyspieszacza i jestem bardzo z niego zadowolona wiec polecam dla Was https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...-opalanie.html
malami35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.