Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Spray przyspieszający proces opalania się skóry z serii Ziaja, Masło Kakaowe to innowacyjny preparat przeznaczony do każdego rodzaju skóry, którą chcemy opalić, także w solarium.

Spray Ziaja Masło Kakaowe poprawia naturalny koloryt skóry, lekko ją natłuszcza i likwiduje poczucie szorstkości. Zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera dwie substancje aktywne: masło kakaowe i witaminę E.

Spray przyspieszający opalanie Ziaja Masło Kakaowe pięknie pachnie kakao, mieści się w poręcznym opakowaniu i kusi niską ceną oraz skutecznością.

Warto zabrać na plaże

Bardzo ciekawa buteleczka w niskiej cenie.
Kupiłam go co zachęcił mnie jego wygląd, a ze znam serie masła kakaowego i nawet się polubiliśmy, to była kolejna rzecz która musiałam przetestować.
Butelka leciutką, inny kolor wiec na pewno nie pomylimy się którego szukamy.
Zapach jest kakaowy jak ta cała seria, przyjemne dla nosa.
Jego działanie, tez oceniam na wysoko ponieważ spelania swoje zadanie, przyspiesza opalanie, a do tego wyrównuje koloryt skory i mocno nawilża co tez uwielbiam i daje mu dużego plusa.
Masło się niestety lepi i jego konsystencja jest bardzo tłusta. Po kąpieli w morzu trzeba użyć go jeszcze raz.
Mimo wszystko warto go mieć.

Opalające kakao

Spray przyśpieszający opalanie z Ziaja jest moim nieodłącznym przyjacielem podczas wypadu nad morze i nie tylko nad morze ale zazwyczaj jak jadę na opalanie to jednak przeważnie jest to morze :)

Jako, że mam skórę sucha i sklonna do podrażnień ten produkt nie jest w stanie jej zaszkodzić a wręcz przeciwnie. Super natluszcza i nawilża skórę. Poprawia jej koloryt a słoneczko łapie szybko i idealnie tworząc piękna opaleniznę. Tworzy tłusty film na skórze ale dla mnie to akurat plus bo lubię gdy moje ciało świeci w słońcu wręcz błyszczy także na plaży efekt jest spektakularny :)

Spray pięknie pachnie jak kakao i ten zapach podczas rozylania po ciele wprawia w osłupienie bo chce się go wąchać i wąchać :) i do tego utrzymuje się dość długo na ciele także cud miód i malinki :)

Konsystencja tłusta, doskonale i równomiernie się rozprowadza wystarczy niewielka ilość aby zaaplikować produkt na całym ciele także wydajność Mega!!

Opakowanie w formie plastikowej ciemnobrązowej buteleczki z atomizerem do rozpylania bardzo łatwy i wygodny w obsłudze, nie zacina się-po prostu idealny!!

Ja jestem bardzo z niego zadowolona bo jego działanie w 100% spełnia moje oczekiwania

Produkt idealny.

Ja: Mam skórę bardzo suchą, odwodnioną, atopową. Z tendencjami do uczuleń i pękających naczynek. Kiedyś opalałam się głównie na czerwono, z biegiem lat moja skóra opala się na brązowo, a słońce nieco szybciej łapie. Nogi od zawsze opalają się ostatnie i efekt schodzi z nich pierwszy.

Oczekiwania: Ładna, naturalna opalenizna, głównie na nogach. Podkreślenie koloru skóry, brak uczuleń i podrażnień.

Opakowanie: Bardzo lekkie, z atomizerem w postaci sprayu. Nie zapycha się i nie zacina. Zamykane plastikową nakrętką. Z przodu minimalistyczna grafika, charakterystyczna dla marki oraz serii. Niestety podczas użytkowania butelka się niszczy, ściera i nieestetycznie wygląda.

Wrażenia: Kosmetyk znam i używam od wielu lat. To coś co niezmiennie kojarzy mi się z wakacjami. Po pierwsze przepiękny zapach, który utrzymuje się na skórze dość długo po użyciu. Atomizer nabiera odpowiednią ilość kosmetyku i dobrze go rozpyla. Dobrze się go nakłada i rozprowadza po skórze. Niestety zostawia tłusty film, który brudzi ubrania. Jest dość wydajny, choć jak wiadomo wszystko zależy od użytkownika. Świetnie się go aplikuje od razu po wyjęciu z lodówki. Pięknie podkreśla i przyspiesza opaleniznę, nawilża skórę. Spełnia wszystkie obietnice producenta. Zawsze chętnie do niego wracam.

Czekoladowa opalenizna z kakaowym sprayem

Ziaja ma w swojej ofercie produkty mnie i bardziej udane. Ten zdecydowanie należy do tej drugiej grupy :) Spray faktycznie przyspiesza opalanie, a jednocześnie pielęgnuje skórę i zapobiega oparzeniom. Jest więc naszym sprzymierzeńcem w osiągnięciu szybkiej i ładnej opalenizny.

Trzeba się liczyć z tym, że jest dosyć tłusty i zostaje przez dłuższy czas na skórze, ale nic w tym dziwnego - przecież to masło, tyle, że w sprayu ;) Kosmetyk wygodnie się aplikuje. Pachnie przyjemnie kakaowo. Cena przystępna.

Ekspresowa opalenizna

Przyspieszacz opalania mieści się w niewielkim , poręcznym , plastikowym opakowaniu. Posiada atomizer, który jest zdecydowanym plusem. Urzeka pięknym i długo utrzymujcącym się kakaowym zapachem. Jestem osobą którą niezbyt szybko łapie słońce. Tutaj, totalny szok. Opalenizna pojawiły się już po 30 minutach. Bardzo dobry produkt, ogólnodostępny ,w świetnej cenie.

Spray przyspieszający opalanie

Przyspiesza proces opalania, dzięki niemu kolor skóry jest pięknie, równomiernie brązowy. Ładnie pachnie, a skóra po użyciu tego produktu jest nawilżona, co jest dobre w trakcie opalania. Używałam go może z rok temu, ale niestety naczytałam się o szkodliwości promieni słonecznych i nie wiem czy kupię ponownie.

Uwielbiam go

???? Ziaja. Masło kakaowe. Spray przyspieszający opalanie.

To mój must have jeśli chodzi o opalanie. Kupiłam go po raz kolejny, a to znak, że jest warty uwagi. Olejek jest transparentny, jego zapach słodki, pachnie przepięknie masłem kakaowym. Konsystencję ma tłustą, chociaż nie czuć tego po rozsmarowaniu to przykleja się do niego dosłownie wszystko. Każdego ziarenko piasku czepia się go i zapomnijmy, że się odczepi. Głównym zadaniem tego produktu jest przyspieszenie opalania i przyznaję spełnia to w 100 %. Opalenizna w moim przypadku jest karmelowo-brązowa. Spray sprawdza mi się doskonale, nie wysusza skóry ani jej nie podrażnia. Kosztuje niewiele i z czystym sumieniem mogę Wam go polecić.

Szybka opalenizna.

Spray używam przed opalaniem w solarium jak również przed opalaniem na słońcu. Produkt przyspiesza opaleniznę, wzmacnia ją i przedłuża efekt. Dzięki niemu uzyskałam ładną brązową opaleniznę w szybkim tempie. Spray dzięki takiej bulelce jest wydajny, wystarcza na długo. Kosmetyk ma piękny zapach, łatwo się rozprowadza, niestety trzeba uważać, gdyż może brudzi ubranie. Ja napewno do niego wrócę nie raz. Polecam

Jak opalanie to tylko z tym sprayem

Większość z nas podczas opalania chciałaby uzyskać piękną opaleniznę w kolorze brązu a nie czerwieni, do takich osób należę również ja. Spray zakupiłam skuszona niską ceną w przeciwieństwie do innych tego typu produktów i od tamtego momentu się z nim nie rozstaję.
Skóra po użyciu go podczas opalania zyskuje naprawę ładny odcień nie ma mowy o jakiś czerwonych kolorach. Spray super się aplikuje, nie trzeba odkręcać, wystarczy psiknąć i voila'. Konsystencja podczas aplikacji jest dosyć tłusta, trzeba uważać na ubrania, ale myślę, że to daje nam to gwarancje że słońce nie przesuszy naszej skóry, wręcz przeciwnie jest ona nawilżona.
Zapach bardzo przyjemny zwłaszcza dla miłośników kakao.
Minusem jest to że spray nie ma filtrów SPF i trzeba je zastosować przed opalaniem, ale ogólnie jestem bardzo zadowolona.

tak

zawsze opalałam się na czerwono, po czym schodziła mi skóra i po opaleniźnie, dziwne, bo mam dosyć ciemną karnację :/ po tym masełku jestem brązowiótka :) popełniłam tylko 1 błąd. posmarowałam nim równiez buzie i strasznie mnie piekła a teraz zeszła mi skóra na policzku, ale to moja wina bo praoducent mówi o filtrze ochronnym pod spód. odbieram gwiazdkę bo jest mało wydajny (3 dni nad jeziorkiem i już się kończy) i chyba nie jest wodoodporny bo po wyjściu z wody nie było go już na ciele. ale ogólnie godny polecienia :)

Działa!

Zapach lata!
Co roku na wakacje kupuje Spray przyspieszający opalanie z Ziaji. Uwielbiam zapach!
Cena sprayu idealna. I to działanie... Ogólnie opalam się raczej na brąz, rzadko buraczeje od razu po słońcu. Ale mam wrażenie, że poza tym, że słońce zdrowo szybciej mnie opala to dodatkowo od razu widać taki zdrowy brąz na ciele. Nawilżą, nie wysusza.
Aplikacja łatwa. Wystarczy na całe lato - nie opalam się codziennie i używam w zasadzie tylko ja i ewentualnie koleżanka jak swojego nie weźmie.
Musze jednak przywalić się do opakowania. Spray działa sam w sobie bez zarzutu. Wiadome, że jak rozsmarujemy i później ponownie chcemy spryskać jakąś część ciała to bęzie nam trudniej bo mamy już tłuste ręce, aleeeee.... no właśnie. Trzymamy tymi rękami buteleczke, często leży gdzieś na kocu, piasku, torbie, ogólnie w cieple. Nauczyłam się już trzymać produkt w woreczku foliowym żebym nie miała obklejonego piachem Przyspieszacza czy też tłustego wszystkiego co dotknie. Ale do sedna. Napisy na opakowaniu się ścierają, "rozchodzą" literki i później mam alfabet na ręce czy nogach :D Te literki dosłownie przyklejają się do wszystkiego i są na tyle wredne, że nie chcą zejść. Jeszcze nie znalazłam sposobu na to, ale już przyzwyczaiłam się, że na plaży leżąc mam też mikroliterki na sobie, a jak tylko wracam do domu biorę prysznic i po problemie.
Polecam!

Kakaowe szaleństwo

Jestem ogromną fanką zapachu masła kakaowego, więc na produkt ten od samego początku patrzyłam łaskawym okiem.

Osobiście jestem zakochana w nim od pierwszego użycia. Moja skóra jest bardzo blada, więc latem wyglądam jakbym wylała na siebie kubeł białej farby. I wtedy z pomocą przychodzi ten oto spray. Wystarczy niewielka ilość, a promienie słońca ładnie i równomiernie opalają moją skórę. Dodatkowo nie ma efektu raczka. Sama wiele razy używając go na ostrym słońcu delikatnie się poparzyłam, jednak skóra była brązowawa, a nie czerwona.

Dodatkowo dużym plusem jest 100ml opakowanie dzięki czemu mieści się on do bagażu podręcznego. Wygodny aplikator pomaga równomiernie rozprowadzić masło po całym ciele. Jedynym minusem jest dość tłusta konsystencja o której trzeba pamiętać szczególnie jeśli nie chcemy pobrudzić ubrań,

Mnie nie zawiódł i z czystym sumieniem polecam.