Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Spray przyspieszający proces opalania się skóry z serii Ziaja, Masło Kakaowe to innowacyjny preparat przeznaczony do każdego rodzaju skóry, którą chcemy opalić, także w solarium.

Spray Ziaja Masło Kakaowe poprawia naturalny koloryt skóry, lekko ją natłuszcza i likwiduje poczucie szorstkości. Zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera dwie substancje aktywne: masło kakaowe i witaminę E.

Spray przyspieszający opalanie Ziaja Masło Kakaowe pięknie pachnie kakao, mieści się w poręcznym opakowaniu i kusi niską ceną oraz skutecznością.

cudo!

Świetny spray, który naprawdę działa - przyspiesza opalanie. Na mnie działa świetnie. Wczoraj spryskałam się i położyłam na pół godzinki w słońcu ok. godz. 15:00 (więc słońce nie świeci już tak ostro) - a ten czas wystarczył, aby moja skóra była już w odcieniu brązu! :) Wiadomo, że nie ciemnego brązu, ale widać było, że jestem opalona. Używałam całe tegoroczne lato i na prawdę efekt daje przepiękny :)

+ cena
+ świetny zapach
+ dobrze nawilża skórę
+ opakowanie (podoba mi się, że jest w spray\'u)
+ DZIAŁANIE!

W okresie wakacyjnym obowiązkowy

Zawsze gości u mnie w lato albo gdy wyjeżdżam gdzieś na wczasy.
Jest świetnym produktem. W Polsce przy naszej powiedzmy temperaturze 25 stopni trzeba się trochę napsikać żeby nas chyciło ale jak już temperatury pokazują 30 stopni to wystarczy jedno psiknięcie i mamy piękny efekt czekoladki :)
A za granicą to już nie wspomnę... Jak psikłam się na Djerbie to następnego dnia żałowałam... Tak spalonej skóry jeszcze nie miałam.
Z koleji na Kanarach miałam po nim super opaleniznę bez bólu :)
Trzeba go używać z głową żeby nie przesadzić.
Jest u mnie całe lato, nie rozstaję się z nim.
Można go dostać za śmieszne pieniądze.
Daje piękny, czekoladowy odcień skóry.
No i ten zapach mmm ;-)

Opalania nie przyspiesza, ale pozwala utrzymać opaleniznę na dłużej

Myślę, że producent trochę mylnie określił ten produkt jako przyspieszający opalanie. Przetestowałam na swojej skórze dużo specyfików przyspieszających opalanie , tzw. acceleratorów i ten produkt tego nie robi. Za to dobrze utrwala opaleniznę. Masło kakaowe moim zdaniem bardziej się sprawdza jako odżywienie skóry i tym samym im bardziej nawilżona i odżywiona skóra, tym dłużej opalenizna się trzyma. Podsumowując produkt dobry, ładnie pachnący , ale nie jest to przyspieszacz opalania.

Najlepszy!

W okresie letnim jest to mój niezbędny kosmetyk na plażę :)
Świetne, błyskawiczne efekty już od pierwszego użycia nawet na mojej opornej na opalanie skórze.
Dobra cena, adekwatna do wydajności - buteleczkę zmieniam co 1-1,5 sezonu :)
Natłuszcza, skóra ma po nim przepiękny, czekoladowy kolor, co tu dużo mówić - ogólnie same ochy i achy :)
W torebce warto nosić go w jakimś woreczku, z uwagi na to, że jest dość tłusty. A mówiąc o tym - dość długo się wchłania, szczerze powiedziawszy po jego użyciu zawsze muszę wziąć prysznic, aby się go pozbyć.
Jednak dla mnie nie jest to wada - najważniejsze jest to, że działa idealnie. Mój KWC ! :)

Ulubieniec do opalania!

Stosuję ten produkt od wielu lat i jest to mój numer jeden do opalania. Niezbędny na wakacjach.
Olejek wspaniale nawilża skórę, natłuszcza i zdecydowanie przyspiesza opalanie. Zapach jest obłędny!
Jedynym małym minusem jest to, że podczas użytkowania schodzą literki z opakowania przez "tłustość" produktu i następnie miota się po całym opalającym się ciele. ;) Ale uwielbiam mimo wszystko!

Ziaja

Bardzo lubie ten spray.Dobrze działa na skórę.Dobrze nawilża i fajnie można się opalić :) Dobrze się opala dzięki temu.Dodatkowo pięknie pachnie.Opalenizna jest trwała i ładnie wygląda.Na taką świeża :)

Trafiony!

Mój kolejny ulubieniec z ziaii . Dla mnie jest to najlepszy przyśpieszacz, idealny dla mnie. Używany w trakcie kąpieli słonecznych i w solarium.

Plusy:
+ zapach, mhhhm, coś nieziemskiego. Bardzo intensywny .
+tłusty,
+ nie podrażnia skóry, nie powoduje alergii .
+ tani,
+ wydajne opakowanie,
+ dba o skórę : dodaje kolorytu, nawilża .
+ ładne opakowanie :).

Znalazłam jeden minus, brak filtrów UV itd.
Lecz mimo wszystko zawsze będzie gościł w mojej torbie, na plaże. :)

oj tak!

spray poleciła mi niegdyś koleżanka, która zawsze cieszyła się piękną opalenizną. i od tego momentu po prostu przepadłam. kosmetyk towarzyszy mi podczas każdego opalania, zabieram na każde wakacje. przede wszystkim pięknie, kakaowo pachnie. idealnie natłuszcza skórę sprawiając przy tym, że jest nawilżona, czego nasze ciało podczas opalania przecież wymaga. opalenizna jest brązowa, naturalna. co najważniejsze, faktycznie przyspiesza opalanie. a ja kocham się opalać! :D produkt jest dość wydajny, poza tym bardzo tani. ze względu na ogromny popyt ciężko z dostępnością, kupuję zazwyczaj w sklepach marki. jest dość tłusty i może brudzić, także przed założeniem ubrania warto zetrzeć ze skóry nadmiar. a najlepiej w ogóle zmyć :)

UWAGA! oczywiście na wakacje poza krajem, gdzie słońce mega smaży, raczej się nie nada (dla naszej skóry), a może jedynie zrobić krzywdę. najlepiej stosować go na już opaloną skórę, z umiarem.

Przyśpiesza opalanie! :D

Spray przyśpieszający opalanie z masłem kakaowym od Ziaji pierwszy raz kupiłam w tym roku, jadąc na wakacje. Znam kosmetyki Ziaji i wiem, że są fajne, ale do tego sprayu nie byłam przekonana, ale jak to mówią, nie oceniaj, dopóki sam się nie przekonasz. Święta prawda. Jak sróbowałam to z wakacji wróciłam opalona na czekoladkę. Ten spray na prawdę działa cuda!! Wcześniej ciężko mi się było opalić, musiałam leżeć długo na słońcu, by choć trochę mnie musnęło. A teraz? mega efekty. Spray ładnie pachnie, nawilża skórę i jest bardzo wydajny. Cena? Również idealna ;)

Efekt brązowej opalenizny

Po przeczytaniu artykułu na Wizaz.pl czym prędzej poznałam do pobliskiego supermarketu, aby jeszcze przed wyjazdem mieć go w swojej kosmetyczce.

Spray posiada poręczna buteleczke z aromizerem, co bardzo ułatwia aplikację. Lekka, nieco oleista formuła doskonale rozprowadza się na ciele, pozostawiając je nawilzone i rozswietlone. Subtelny, kakaowy zapach towarzyszy nam w czasie zażywania kąpiel słonecznych, jednak nie przeszkadza mi on, wręcz przeciwnie.

Po zastosowaniu tego olejku skóra rzeczywiście przybiera brązowy kolor, tworząc piękna i promienna opalenizne.
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym olejkiem i jestem przekonana, ze przez długi czas nie znajdę godnego nastepcy.

Tani! Skuteczny!

Produkt jest już ze mną od lat i nie zamierzam go zmieniać.
Olejek ma przyjemny zapach a po zaaplikowaniu na skórę łatwo go rozsmarować. Konsystencja tłusta, jak to olejek ale nie jest problematyczny. Wyrównuje koloryt skóry i widać efekt przyspieszenia a co najważniejsze nawilża lecz po kąpieli ważne by nałożyć coś na skórę. Dzięki użytkowaniu tego produktu skóra łatwiej brązowiej, co nie oznacza, że już po pierwszym razie będziemy brązowi co to to nie. Spray przyspiesza opalanie ale myślę, że dużo zależy od naszej skóry, jak reaguje na słońce, jak się opalamy itp. Należę do osób tych bardziej bladych i po kilkukrotnym opalaniu z tym olejkiem widzę, różnice na swoim ciele. Nie jest to produkt, który może według mnie zdobyć miano najlepszego kosmetyku do opalania bo zapewne jest ich mnóstwo lecz dla mnie jest wystarczający. Dostępny jest na każdym kroku, cena przykuwa uwagę a jego wydajność jest równie dobra. Po kąpieli warto nawilżyć skórę ale myślę, że bez względu na to co użyjemy do opalania to po umyciu warto o nią zadbać. Spray po prostu jest dobry w tym co powinien robić.

Nie lubię używać kremów, ciężko się je rozprowadza i wtedy już w ogóle sie nie opalam... Spray z Ziaji, dzięki takiej formie, fajnie się rozprowadza i skóra po jego aplikacji pięknie wygląda. Dodatkowym atutem jest cudny zapach. No i cena ;)