Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Spray przyspieszający proces opalania się skóry z serii Ziaja, Masło Kakaowe to innowacyjny preparat przeznaczony do każdego rodzaju skóry, którą chcemy opalić, także w solarium.

Spray Ziaja Masło Kakaowe poprawia naturalny koloryt skóry, lekko ją natłuszcza i likwiduje poczucie szorstkości. Zapobiega nadmiernej utracie wody. Zawiera dwie substancje aktywne: masło kakaowe i witaminę E.

Spray przyspieszający opalanie Ziaja Masło Kakaowe pięknie pachnie kakao, mieści się w poręcznym opakowaniu i kusi niską ceną oraz skutecznością.

Rewelacyjny

Uwielbiam, zawsze go mam ze sobą na plaży. Ułatwia opalanie, nawilża skórę, wygładza. Na pewno dzięki niemu przyspieszymy proces opalania. Ma przepiękny kakaowy zapach, fajną oleistą konsystencję. Jedyną wadą jest to , że jest mało wydajny ale ma niską cenę więc można kupić dwa opakowania

Czekoladka

Kiedyś wystarczyło mi trochę czasu na słońcu i łapałam piękną brązową opaleniznę. Obecnie opalają mi się tylko ręce i stopy, reszta uparcie zostaje biała. Z pomocą przyszedł mi ten spray.
Zamknięty jest w plastikowej nieprzezroczystej butelce z atomizerem, który działa bez zarzutów. Od tłustej formuły sprayu starły mi się wszystkie napisy z butelki. To mi nie przeszkadza, gorzej, że wystarczy wziąć ją do ręki i całą dłoń mam w białych resztkach tych napisów.
Z reguły omijam kosmetyki od Ziaji, bo częściej mi szkodzą niż pomagają, ten spray kupiłam w desperacji i to był akurat dobry wybór. Spray ma formę olejku. Osiada na skórze taką tłustą połyskującą powłoczką i wygląda to bardzo ładnie i całkiem luksusowo. Pachnie słodko, kakaem i to dość długo. Zauważyłam, że kiedy mam go na sobie znów się opalam. Nie jest to jakieś turbo przyspieszenie czy wzmocnienie opalenizny, ale różnica jest zauważalna gołym okiem. Oprócz opalania olejek jeszcze pielęgnuje skórę- jest po nim miękka i nawilżona. Jest bardzo wydajny, używam go od początku lata i końca nie widać.

Zdecydowanie tak!

Kupiłam produktu z myślą, że może on pomoże mi złapać trochę słońca ( bardzo ciężko mam się opalić) i tak też się stało! Dzięki niemu moim ciele pojawiła się długo wyczekiwana opalenizna. A oprócz tego że pomógł mi się opalić to wspaniale podkreśla uzyskaną opaleniznę i dodatkowo super nawilża skórę. Jest też super wydajny, można pryskać i pryskać :D Dodatkowo spray ma przecudowny zapach :)

Spray do opalania Ziaja

Jak najbardziej polecam ten spray. Zgodnie z założeniem przyspiesza opalanie, a do tego zabójczo pięknie pachnie. Plusem jest też to, że nie wysusza on skóry - wręcz przeciwnie zostawia ją odpowiednio natłuszczoną i nawilżoną. Jest też wydajny i można go nabyć w dobrej cenie.

Ok, ale tłusty

Spray jest całkiem dobry, ale trzeba się liczyć z tym, że się nie wchłania (jeśli już, to tylko częściowo). Przez resztę dnia czuć go na ciele. Na plus na pewno zapach i wydajność.

Najlepszy

Na ten olejek trafiłam 5 lat temu przypadkowo, kiedy robiłam zakupy na wyjazd na ostatnią chwilę, od tamtej pory jest niezbędnikiem każdego letniego wyjazdu, jak i wizyt w solarium

Mogę polecić

Na pewno wrócę do tego kosmetyku, ponieważ jako jedyny pomógł mi opalić nogi. Bez rewelacji czy niesamowitej prędkości, ale po raz pierwszy miałam opalone nogi w tamte wakacje, własnie po użyciu tego spreju.

+ ładny zapach
+ delikatna, nie przesadzona opalenizna
+ świetna cena
+ przystępność

- sprej jest tłusty jak oliwka, więc brudzi i tłuści wszystko wokoło nawet po częściowym wchłonięciu
- wysusza skórę

Na plaży potrzebny jak młotek do parawanu

Spray otrzymałam w paczce ambasadorskiej z wizażu. Serię masło kakaowe znam i uwielbiam ale ten spray jakoś nigdy wcześniej w ręce mi nie wpadł. A to dlaczego.... No po prostu jestem takim typem człowieka co to jak widzi słońce to po prostu wariuje - kocyk , bikini , browar i leżę i żebym ja się czymś do opalania natarła to jest po prostu święto lasu. Ochrona przeciw słoneczna to u mnie leży i kwiczy a ten produkt to u mnie pierwsza rzecz tego typu którą zużyłam pieczałowicie i do ostatniej kropelki i na pewno kupię go sobie raz jeszcze :D

Jeśli chodzi o opakowanie to taka nie pozorna leciutka plastikowa buteleczka z atomizerem który się nie zacina i była oczywiście zatyczka ale ja swoją dość szybko zgubiłam :D

Olejek jest transparentny i pachnie po prostu słodko i przepięknie masłem kakaowym. I to pachnie jak ta seria dawniej bo teraz to coś jest tam nakombinowane i ten zapach już nie jest taki jak kiedyś :( Na całe szczęście spray trzyma pełną formę i pachnie pięknie. I długo. I ślicznie.

Konsystencja jego bardzo tłusta jest. I mimo iż nie czuje po użyciu na ciele żadnej oblepiającej powłoki to jednak wszelki piasek na plaży jak wiatr zawiał do ciała mi się lepił. A to nie jest fajne. No i oczywiście po kąpieli w morzu aplikację trzeba powtórzyć . To tyle w kwestach technicznych.

Jeśli chodzi o jego główne zadanie czyli przyspieszanie opalania to tutaj wszystko spełnia się w 100 %. Mam jasną karnację i opalam się na karmelowo. Ręce opalają mi się raz dwa , ale już nogi to jest jakiś totalny odpał - abym miała pięknie opalone nogi to muszę zawsze je opalać co najmniej 3 tygodnie i to każdego dnia. Z tym przyspieszaczem natomiast zajęło mi to 4 dni :D Ja byłam w szoku i takiego efektu to ja się w najśmielszych snach nie spodziewałam. Po prostu efekt WOW. Powaga. To naprawdę i autentycznie opalanie przyspiesza.

Dodatkowo spray bardzo skutecznie nawilża ciało , delikatnie je wygładza poprawiając przy tym jego koloryt. Świetne efekty uboczne. Dodatkowo nie podrażnia - nawet stosowany bezpośrednio po depilacji.

Jak dla mnie wyróżnienie na gali KWC jak najbardziej zasłużone. Genialny kosmetyk. Polecam :)

Najlepszy

Najlepszy jak do tej pory spray, który przyśpiesza opalanie.
Ma formułę olejku, rozprowadza się bardzo wygodnie. Nie ma problemu na plaży z kremem w którym zaraz jest piasek, psikam, rozsmarowuję i mogę cieszyć się słońcem, nie wspominając o zapachu, który jak w całej serii jest przepiękny.
Sprawdza się super także po opalaniu !

Pomaga

Również jestem jedną z tych osób, które nie opalają się zbyt szybko, dlatego kupiłam ten produkt. Pierwsze co widać po aplikacji - masło pięknie rozświetla skórę. Dodatkowo nawilża też skórę. Co do samego efektu przyśpieszenia opalania... Trochę? Bez rewolucji, ale zauważyłam na swojej skórze efekt. Tylko pamiętajcie, żeby nadal aplikować filtr UV.

świetny

Produkt:
➡️ Bardzo wydajny
➡️ Opalenizna jest rownomierna, skóra nabiera pięknego koloru
➡️ Obłędny zapach! ➡️ Jest w formie olejku, który świetnie natłuszcza ciało ➡️ Bardzo szybko sie rozprowadza dłonią po spryskaniu ciała rozpylaczem ➡️ Niska cena
➡️ Świetna dostępność ➡️ Opakowanie bardzo poręczne ⚠️ I co najważniejsze naprawdę działa!!!! Używam od lat i jestem z niego bardzo zadowlona.

Masło kakaowe - wielki hit

Szukałam produktu do przyspieszenia opalenizny,ponieważ nie mam skłonności do szybkiego opalania ! Jednak to nie problem ! Masło z ziaja pomogło mi się opalić :)