Chce wyglądać młodziej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-17, 19:35   #1
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54

Chce wyglądać młodziej


Mam problem Jestem niska i szczupła, ale pomimo to ostatnio dużo słyszę, że wyglądam staro na swój wiek (22 lata) A poza tym wszędzie gdzie pójdę zawsze mówią mi na "pani", nawet osoby w mniej więcej moim wieku. Pewnie winą jest mój styl ubierania się - jest nijaki. Zazwyczaj ubieram się tak, żeby było mi wygodnie. Większość moich ubrań jest ciemnych, czerń, bordo itd. Mój ulubiony strój to czarna marynarka, leginsy i balerinki. Chciałabym coś zmienić i wyglądać na swój wiek.
Dziewczyny poradźcie mi, co mogę zmienić. Jak odmłodzić się ubiorem? Potrzebuje metamorfozy
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 20:25   #2
karola008
Raczkowanie
 
Avatar karola008
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 228
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Kwieciste wzory, jaskrawe kolory, sama kiedyś ubieralam sie ponuro ale powoli wzbogaciłam swoją szafe w rózne kolory i wzory i powiem szczerze aż sie lepiej czuje
Nie wyobrazałam sobie kiedys ubrać jaskrawej rózowej bluzki a teraz jest moim najulubieńszym kompletem z białymi spodniami i brązowymi klapeczkami !
karola008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 08:44   #3
kate_w
Raczkowanie
 
Avatar kate_w
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 123
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Nie wrzuciłaś żadnego zdjęcia, więc trochę trudno napisać coś konkretnego, ale to może nie być tylko kwestia ubioru, często jest to też fryzura, makijaż i wyraz twarzy
kate_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 10:44   #4
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Ja i mój codzienny outfit. Tak zazwyczaj się ubieram

Przepraszam za brudne lustro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-06-18 11.33.05.jpg (81,8 KB, 634 załadowań)
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 11:22   #5
Alneonka
Raczkowanie
 
Avatar Alneonka
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 214
Dot.: Chce wyglądać młodziej

mi się wydaje, że te brwi cię postarzają. są takie... sorrki, ale nienaturalne. Ale ogółem imo nie wyglądasz staro, jak już to poważnie.
Alneonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 13:32   #6
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Dziękuje! Brwi do wymiany
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 14:19   #7
123lusi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 75
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Też wydaje mi się że brwi są nienaturalne. Zastanowiłabym się też nad zmianą koloru włosów.
123lusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-18, 19:23   #8
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chce wyglądać młodziej

dodaj zdjecie twarzy z bliska to bedzie pomocne.
poki co na zdjeciu widze ladną mlodą dziewczynę i nie bardzo rozumiem dlaczego ktos Ci coś takiego mówi?
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 20:57   #9
extraaleida91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Powiem ci, że przyczyną optycznego "postarzenia"jest chyba kolor czarny. Wydaje mi się, że ci w ogóle nie pasuje czerń. Za to np. granat lub kobaltowy byłyby idealne! Naprawdę tak sobie ciebie wyobraziłam w kobaltowym żakiecie i biały top i od razu jakoś radośniej. Koleżanki mają rację z brwiami jakieś takie dziwne i makijaż oczu, lepiej będzie w brązie lub graficie, tylko nie czerń!
extraaleida91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 21:03   #10
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Cytat:
Napisane przez Alneonka Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że te brwi cię postarzają. są takie... sorrki, ale nienaturalne. Ale ogółem imo nie wyglądasz staro, jak już to poważnie.
Od razu po zobaczeniu zdjęcia rzuciły mi się w oczy brwi. Także moim zdaniem, to one Cię postarzają. Na pewno powinnaś zmienić ich kształt na bardziej naturalny i może też na malować je na delikatniejszy, jaśniejszy kolor?
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 21:17   #11
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Chce wyglądać młodziej

- zbyt blady/szary podkład. Chyba źle odbierasz odcień
-widoczny ciemny odrost, bardzo żółty blond, spalone końcówki włosów (chyba warte je ściąć)
-brwi a la Maleficent. Jeśli chcesz mieć image a la groźna Cruella Demon to ok. Jeśli nie to chyba lepiej złagodzić łuk brwi i zmienić ich kolor na pasujący do blondynki
- ciuchy a la "jestem zabieganą matką 2 dzieci". Ja jestem 10 lat starsza od Ciebie i nie włożyłabym za nic na siebie takiego zestawu jaki masz na zdjęciu. Dżinsy ok, ale ta niby kurtka/żakiet. Co to jest? I jeszcze ten kolor. Jesteś blondynką? No to dla Ciebie niebieski, granat. To powinna być Twoja czerń. Jesteś młoda i zgrabna. To kiedy będzie czas na sukienki i spódnice jak nie teraz? Po 60-tce zaczniesz odsłaniać nogi? ;-) No i fason tej bluzki. O co tu chodzi?
Gdybyś miała małe dziecko, które opluło Ci wszystkie inne bluzki, które masz w praniu to bym zrozumiała. Ale tak? To bluzka z cyklu- "nie mam lustra, mam w szafie sajgon, ubrałam bo wisiało na krześle". Zainwestuj choćby w ładny, prosty biały dopasowany T-shirt pod żakiet i będzie o niebo lepiej. Albo kup ładną taliowaną koszulę.
I błagam ubieraj się tak by było widać, że masz talię i gdzie ona jest.
Bo z Twoją figurą to grzech tracić młodość w takich ciuchach. Uwierz mi, ja widzę, że masz figurę modelki. Ale jak się źle ubierzesz to 99% facetów w Twoim wieku tego nie zauważy.
I koniecznie skorzystaj z porady jeśli chodzi o dobór koloru podkładu.
Bo w tym wyglądasz jakbyś była ciężko chora.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 21:24   #12
ThinkingAboutUs
Rozeznanie
 
Avatar ThinkingAboutUs
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 532
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Cudna figura, boskie biodra, brwi do wymiany, dziwny żółty blond do poprawy, ale nie wiadomo jeszcze, na jaki
ThinkingAboutUs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 21:37   #13
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chce wyglądać młodziej

szczerze? co wy widzicie na tej miniaturce? nie ocenialabym koloru podkladu na podstawie tego jednego zdjęcia, o ile w ogole jakiś podklad tam jest?

czekamy na lepsze zdjęcia!
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 21:41   #14
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Jak dla mnie strój jest okej, postarzają Cię brwi i kolor włosów.
Ten blond Ci totalnie nie pasuje, celowałabym w jasny brąz
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 22:05   #15
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Chce wyglądać młodziej

O takie rady mi chodziło

Niedawno rozjaśniałam włosy, dlatego są w takim opłakanym stanie. Muszę je zafarbować na jaśniejszy kolor i ściąć końcówki.
Jeśli chodzi o podkład to przyznaje się, że nie potrafię sobie go dobrać. Z natury jestem bardzo blada, w dodatku lekarz zabronił mi się opalać, więc nie mogę nic z tym zrobić. Zazwyczaj kupuje najjaśniejszy, bo pozostałe są za ciemne, w efekcie wyglądam jakbym była ciężko chora. Jeśli ktoś potrafiłby mi coś doradzić byłabym bardzo wdzięczna.
Dziękuje za rady co do kolorystki i ubrań Na pewno je zastosuje
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 00:07   #16
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Jeśli chodzi o kolor podkładu w Douglas masz np. taką usługę:
http://77gerda.blogspot.com/2014/11/...ierz-swoj.html
Idealne rozwiązanie to może nie jest, ale chyba dobry punkt wyjścia do dalszych poszukiwań kolorystycznych.
Jeśli chcesz być blond to spróbuj ciut ochłodzić ten kolor, najlepiej u dobrego fryzjera. Bo jest zbyt żółty. I dbaj o włosy jeśli były rozjaśniane. Spalone końce na pewno do ścięcia.

---------- Dopisano o 01:07 ---------- Poprzedni post napisano o 01:05 ----------

Jeśli chodzi o kolory ubrań szukaj tego typu porad:
https://polki.pl/moda-porady-stylist...,10030272.html
I pokaż nogi i talię bo widać, że figurę masz super.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-20, 06:40   #17
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Cytat:
Napisane przez Amanda_O Pokaż wiadomość
O takie rady mi chodziło

Niedawno rozjaśniałam włosy, dlatego są w takim opłakanym stanie. Muszę je zafarbować na jaśniejszy kolor i ściąć końcówki.
Jeśli chodzi o podkład to przyznaje się, że nie potrafię sobie go dobrać. Z natury jestem bardzo blada, w dodatku lekarz zabronił mi się opalać, więc nie mogę nic z tym zrobić. Zazwyczaj kupuje najjaśniejszy, bo pozostałe są za ciemne, w efekcie wyglądam jakbym była ciężko chora. Jeśli ktoś potrafiłby mi coś doradzić byłabym bardzo wdzięczna.
Dziękuje za rady co do kolorystki i ubrań Na pewno je zastosuje
Za ten niezdrowy szary smutny efekt bardziej odpowiada totalnie niedobrany, gryzący się z karnacją kolor włosów Ale na takiej miniaturce nie widać tonacji skóry więc przyjrzyj się czy czasem Twoja szyja nie jest bardziej żółta od twarzy bo może masz zbyt chłodny podkład.
Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy to nienaturalny łuk brwi, są mocno wygięte, uniesione jak po botoksie i nadają taki srogi wyraz twarzy. Nie wydaje mi się że za dodawanie Ci lat winny jest wyłącznie strój, widzę mnóstwo młodziutkich dziewczyn ubranych podobnie, masz po prostu taki dojrzały typ urody a brwi potęgują ten efekt.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 09:53   #18
beacik2
Raczkowanie
 
Avatar beacik2
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 146
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Skorzystaj - jak masz ochotę - z porad powyżej i nic nie przejmuj się że słyszysz 'Pani'. To normalna kolej rzeczy, w większości wyraz szacunku. Brwi rzeczywiście złagodzić.
beacik2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 14:27   #19
Alicja1304
Przyczajenie
 
Avatar Alicja1304
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Zdecydowanie brwi cię postarzają, zrób sobie naturalne, mniej uniesione do góry zasłoniłam sobie palcem twoje brwi i nawet bez brwi wyglądasz młodziej
Alicja1304 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 08:59   #20
Amanda_O
Raczkowanie
 
Avatar Amanda_O
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 54
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Hej
Poczytałam Wasze rady i te co zamieściła MissChievousTess. Dziękuje
Troche pozmieniałam. Próbowałam nadać brwiom inny kształt ale mam wrażenie, że wyglądają tak samo. Chyba będe musiała iść do jakiejś specjalistki, żeby mi je dobrze zrobiła.
Byłam w kilku drogeriach i przesympatyczne pani pomogły dobrać mi podkład. Idealnie dopasowuje się do mojej karnacji Jestem blada i tego nie zmienię, ale mam nadzieję, że już nie ma tego efektu "ciężko chorej". Poczytałam trochę o makijażu dla bladolicych i okazuje się, że dla dziewczyn z moją karnacją dobre są wyraziste usta, dlatego zaczęłam używać więcej szminek. Oceńcie czy to dobrze wygląda
Z włosami jeszcze nic nie zrobiłam
Co do ubrań, pozbyłam się czerni Troche pozmieniałam kolorystykę. Noszę spódniczki podkreślające talię itd. Ale jeszcze długo do odnalezienia idealnego stylu.
Myślicie, że spodnie z wysokim stanem będą dobre dla mnie?

Powiedzcie mi, jest lepiej?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2015-06-23 09.28.15.jpg (87,6 KB, 258 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2015-06-23 09.30.15.jpg (75,4 KB, 272 załadowań)
Amanda_O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 13:17   #21
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Super już wyglądasz dużo młodziej i fajniej Zdecydowanie spódnice/sukienki są dla Ciebie, masz piękne nogi
Co do włosów to ścięłabym końcówki i może postawiła na grzywkę. Albo taką na prosto "od linijki" albo lżejszą na bok, dodaje kilka propozycji fryzur dla Ciebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 381d1ccb0350f2c3cf7031a41e9be105.jpg (11,7 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Taylor-Swifts-Long-Blonde-Straight-Hairstyle-with-Bangs.jpg (182,8 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Emma-Stones-Blonde-Straight-Hairstyle-With-Bangs.jpg (37,6 KB, 11 załadowań)
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 18:39   #22
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Nie wiem o co niby chodzi z tymi brwiami? ty je malujesz i nadajesz im taki kształt czy takie są z natury? Nie widzę nic złęgo w tych brwiach i w ogole nie widze na tym zdjęciu staro wyglądającej osoby.
Wyglądasz normalnie i mlodo, jedynie chyba zmienialabym kolor wlosow - ale ciezko mi sie wypowiadać na podstawie tak kiepskich kolorystycznie zdjęć.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 19:33   #23
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Cytat:
Napisane przez Amanda_O Pokaż wiadomość
Hej
Poczytałam Wasze rady i te co zamieściła MissChievousTess. Dziękuje
Troche pozmieniałam. Próbowałam nadać brwiom inny kształt ale mam wrażenie, że wyglądają tak samo. Chyba będe musiała iść do jakiejś specjalistki, żeby mi je dobrze zrobiła.
Byłam w kilku drogeriach i przesympatyczne pani pomogły dobrać mi podkład. Idealnie dopasowuje się do mojej karnacji Jestem blada i tego nie zmienię, ale mam nadzieję, że już nie ma tego efektu "ciężko chorej". Poczytałam trochę o makijażu dla bladolicych i okazuje się, że dla dziewczyn z moją karnacją dobre są wyraziste usta, dlatego zaczęłam używać więcej szminek. Oceńcie czy to dobrze wygląda
Z włosami jeszcze nic nie zrobiłam
Co do ubrań, pozbyłam się czerni Troche pozmieniałam kolorystykę. Noszę spódniczki podkreślające talię itd. Ale jeszcze długo do odnalezienia idealnego stylu.
Myślicie, że spodnie z wysokim stanem będą dobre dla mnie?

Powiedzcie mi, jest lepiej?
Brwi niestety nadal do kosmetyczki, ale jest dużo lepiej...
victorion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 21:25   #24
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Już jest nieco lepiej. Brwi nadal wymagają uwagi, jeśli podkreślasz to wybieraj kolory dla blondynek. Co do ubrań raczej niski stan bo wysoki stan maskuje Ci talię a masz niezłą i optycznie zaburza proporcje sylwetki. Ty nie masz co maskować wysokim stanem, więc możesz kupować spodnie i spódnice z niskim stanem.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 22:20   #25
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 34 402
Dot.: Chce wyglądać młodziej

muszę pochwalić, że idzie to w niezłym kierunku. kup kilka ładniejszych sukienek i spódniczek i będziesz ślicznie wyglądać i dziewczęco .
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 10:26   #26
espanialola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Chce wyglądać młodziej

wyglądasz już bardzo ładnie, zdecydowanie powinnaś zmienić tą spódniczkę raczej postarza niż odmładza ;D
Włosy i makijaż na plus.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
espanialola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-28, 11:03   #27
MagdaLenarto
Przyczajenie
 
Avatar MagdaLenarto
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 20
Dot.: Chce wyglądać młodziej

Mnie zastanawia ten kolor włosów Jesteś do niego jakoś przywiązana ? Widziałabym tu odcieni brązu na pewno.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
MagdaLenarto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-28 12:03:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:19.