Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 21:54   #61
coccinelle
BAN stały
 
Avatar coccinelle
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 822
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

falszywe rude, metale-brudasy, latwe dziewczyny w krotkich spodniczkach...

takie glupie bzdury.

dodam tylko, ze dredy mojeg TZ pacna ladniej niz wlosy niektorych znajomych dziewczyn-ostatnio szamponem gliss kur do wlosow blond
coccinelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 21:56   #62
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Dla mnie dredy to celowo skołtunione włosy, kojarzą mi się z niedbalstwem i brudem i są anty-atrakcyjne. Wręcz odstraszające.

sa dredy i dredy...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:03   #63
czarna311
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 77
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Wiesz co?tyle ile ludzi to własnie tyle jest zdan i roznych opini takze nie powinnas sie przejmowac.Moja przyjaciółka ma jednego z tyłu...i zastanawia sie nad cała głowa...jedni mowia "ochyda" inni wrecz namawiaja.Ja widziałam raz dziewczyne ktora była naprawde przesliczna ..miała dredy ktore moim zdaniem dodawały jej uroku....po prostu jakos przyciagały wzrok...Takze wydaje mi sie ze to nie jest tak ze dziewczyna w dredach jest mniej atrakcyjna...po prostu niektorzy uwazaja dredy za "nie zbyt fajne" ale mowie Ci zalezy to od człowieka..jedni uwazaja ze oszpacaja inni ze wygldaja wporzadku..Moim zdaniem nie patrz na to jak ktos sie patrzy..jestes taka..i własnie to jest tez w Tobie wyjatkowe to jestes Ty i nie masz sie czym przejmowac...jak komus bedzie naprawde zalezało to nie bedzie mu przeszkadzac czy masz derdy czy jestes łysa czy nie wiem jeszcze jaka...Moim zdaniem dredy nie sprawiaja ze dziewczyna jest mniej atrakcyjna ale jak mowiłam zalezy to od chłopaka:/
czarna311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:09   #64
Netka :)
Raczkowanie
 
Avatar Netka :)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 174
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

ja mam koleżanke która ma dredy i lepiej wygląda niż w "normalnych" włosach , a opinie na temat są podzielone tak jak w wszystki rzeczach nigdy nie bedzie rzeczy która podoba się wszystkim
__________________
Netka :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:10   #65
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

nie lubie dredów ale nie uważam ze są niehigieniczne poprostu trzeba o nie dbać i dla mnie osoby które twierdzą że dredy są niehigieniczne są poprostu ograniczone zgadzam się że są dredy i dredy, kiedy widze zaniedbane poprostu mnie odrzuca,ale jeśli się o nie dba to ok- czasami fajnie wyglądająale nie każdemu pasują niektórzy wyglądają poprostu śmiesznie
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:18   #66
Myrtale
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 166
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Dla mnie dredy to celowo skołtunione włosy, kojarzą mi się z niedbalstwem i brudem i są anty-atrakcyjne. Wręcz odstraszające.

Zgadzam sie w 100%
Myrtale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:22   #67
agatkaz88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 308
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

cenie sobie oryginalnosc, dlatego dredy mi sie podobają . Wiadomo, że nie każdemu pasuja i nie kazdy o nie dba, ale często zdarza sie że osoba po zrobieniu dredów wygląda lepiej niż w normalnych włosach . Przxynajmniej czymś się wyróżnia. Nieprawdą jest również, ze jak sie je rozplącze to bedą wyglądały fatalnie, moja koleżanka rozplątała i teraz ma piękne zdrowe grube błyszczące włosy. Aż nie mogłam w to uwierzyć jak ją zobaczyłam .
A jeśli jeszcze chodzi o dredy to jakos najbardziej lubie takie w kolorze blond, nie za długie
__________________
S.E.S.J.A
agatkaz88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 22:38   #68
calkiem-spoko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 807
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Co do głównego pytania wątku - tak, uważam dziewczyny w dredach za mniej atrakcyjne. Oryginalne, owszem, ale to ujmuje kobiecości bardzo moim zdaniem.
calkiem-spoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:09   #69
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Dziewczyna w dredach wcale nie nie jest wg mnie mniej atrakcyjna

Mam np. sąsiadkę , która ma śliczne długie dredy i naprawdę fajnie wygląda ( lepiej niż w normalnych włosach )
__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:42   #70
.lonestar.
Raczkowanie
 
Avatar .lonestar.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 75
GG do .lonestar. Send a message via Skype™ to .lonestar.
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Dla mnie dredy to celowo skołtunione włosy, kojarzą mi się z niedbalstwem i brudem i są anty-atrakcyjne. Wręcz odstraszające.
Anty atrakcyjne są tłuste, brudne, śmierdzące włosy a nie dready ...Cóż, każdy ma swoje zdanie na ten temat...ja uważam, że dready są smerfastyczne...cenie sobie oryginalność :P
.lonestar. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:52   #71
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Powiem tak, dredy zarowno u facetow jak u kobiet nie podobaja mi sie... nie wiem czy dodaja czy ujmuja urody bo to indywidulana kwestia kazdego czlowieka. Na pewno jednak u faceta wydaje mi sie to bardziej strawialne niz u kobiety.
Uważam podobnie.

Czysto subiektywnie, mnie osobiście dredy się nie podobają.
Oczywiście, zależy jeszcze jakie - bo są takie wygladające lepiej, niż inne. Trafiają się czasem wręcz wstrętne . Raz trafiłam w sklepie na dziewczynę, która miała naprawdę brzydkie dredy.
Ale, choć jedne nie podobają mi się bardziej, drugie nie podobają mi się mniej - nadal mi się nie podobają.

Czy dziewczyna jest mniej atrakcyjna - myślę, że niekoniecznie. Na pewno niektórym jest do twarzy z taką fryzurą. Tak jak jednym będzie dobrze z grzywką, innym przeciwnie.
A odstraszania facetów - myślę, że części może się po prostu nie podobać, części chodzi o kojarzoną z dredami subkulturę, a części się podoba
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 12:13   #72
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez coccinelle Pokaż wiadomość
wiesz co...bardzo mnie twoj post rozsmieszyl.

"pewnie tak bedzie", bo ty znasz mnie, mojego TZ i ogolnie codziennie widzisz nasz zwiazek w bkrysztalowej kuli.

nie wiem, ile masz lat, ale zdradze ci cos, czego pewnie dowiesz sie, gdy troche dorosniesz: to jest niewazne, czy ktos, kogo sie kocha ma na glowie dredy, rozowe loki czy irokeza w biala kratke. niewazne jest nawet, czy ta osoba ma w ogole wlosy. bo drugiego czlowieka nie kocha sie bardziej za to, jaka ma fryzure ani jakie buty nosi.

i radzilabym pilnowanie wlasnego nosa zamiast osadzanie zycia innuch ludzi i snucie insynuacji, ktore jego dotycza.
Ja nikogo tutaj nie osądzam, tylko powołałam się na przykłady z życia wzięte i chciałabym Cię przeprosic jesli Cie uraziłam. Fakt jestes starsza i bardziej doświadczona, ale takie rzeczy naprawdę mają miejsce...ale to dobrze, ze tak sądzisz i zgadzam się z Tobą
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:16   #73
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cieszę się, że nawiązała sie tak gorąca dyskusja na temat dredów. Jesli któraś z wizażanek czytała te posty i sama jest posiadaczka owej fryzury prosze wklejajcie swoje zdjęcia Wszystkim życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2007 i udanego Sylwestra
__________________
Momento mori....
Experientia docet stultos....
Faber est suae quisque fortunae...
Accipere praestat quam inferre iniuriam...
http://silence-queen.blog.onet.pl/
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 14:40   #74
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez Asi_ek
W internecie znalazlam zdjecie dziewczyny przed zrobieniem dredow i po:
Dla mnie? Lepiej wygladala przed...
Dla mnie osobiscie trudno porownac kiedy wygladala lepiej.I tak ladnie,i dredy nie ujmuja nic z atrakcyjnosci.
Cytat:
Napisane przez Sylwónia
No błagam...
Na pewno będziesz mniej atrakcyjna dla panów spod budki z piwem Ale wątpię żeby któryś z facetów reprezentujących trochę wyższy poziom ujmowal Ci atrakcyjności za dredy. Wydaje mi się wręcz przeciwnie, będziesz przyciągać fajnych chłopaków
Swietnie powiedziane Zgadzam sie w 100%


Swego czasu marzyly mi sie dredy(i nadal sie marza),ale nie jestem na tyle odwazna i zdecydowana na nie.To tez kwestia subkultury,a ja jestem a-subkuturalna.
Ale do rzeczy, jesli faceta odstrasza fryzura albo uwaza ze przez taka fryzure dziewczyna jest mniej atrakcyjna,to darowac sobie takiego osobnika.Plytki facet,ot co.Nie ma co zalowac,no chyba ze komus nie zalezy na jakiejkolwiek relacji opartej na czyms wiecej niz podobanie sie sobie tylko w kwestii wygladu ( i to w wersji naprawde bardzo powierzchownej...).
Zreszta, atrakcyjnosc i promiennosc to chyba bardziej kwestia naszego samopoczucia i usposobienia niz "dodatkow" typu fryzura,makijaz,ubior.Ows zem,sa one wazne jesli podkreslaja piekno ale sa takie osoby,ktore w najbardziej szalowych ubraniach i dopasowanych fryzurach beda czuly sie nieatrakcyjne.I ta zewnetrzna perfekcja niewiele zmieni.Tak samo odbieraja to osoby wokol,podswiadomie wyczuwa sie,ze cos jest nie "tak".
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 15:53   #75
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

nigdy tak nie uwazalam, sama mialam dredy i wiem ze fajie to wyglada... oczywiscie zalezy jak danej osobie pasuje taki fryz, jak jest wykonany itp itd... bo tak samo to dziewczyna w prostych czy kreconych wlosach moze byc uwazana za mniej atrakcyjna

ps. fajne sa laski w dredach
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:24   #76
brukselka
Zadomowienie
 
Avatar brukselka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 120
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

dziewczyny w dredach sa piekne... ja mam dredy i jestem cudna
__________________
"jesli wypowiesz cos dobrego, na tym sie skonczy. Jesli wypowiesz cos zlego, na pewno sie spelni."
brukselka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:43   #77
mmmarysia
Przyczajenie
 
Avatar mmmarysia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Istebna
Wiadomości: 11
GG do mmmarysia
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Kwestia gustu... ;] są chłopaki którym dziewczyny w dredach podobają się bardziej niż te w zwykłych włoskach ;]
__________________
... ze mną można tylko pujść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko ;]
mmmarysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 13:51   #78
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Cytat:
Napisane przez brukselka Pokaż wiadomość
dziewczyny w dredach sa piekne... ja mam dredy i jestem cudna
Cóż za zdystansowana opinia

Nie rozumiem takich tematów Niektóre będą w dredach wyglądać lepiej, inne gorzej, niektórym to w ogóle nie będzie pasować, innym bardzo. Do tego dochodzą jeszcze różnice w gustach ludzkich.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 14:46   #79
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Jak komuś się to podoba to niech nosi.
Mnie podobać się nie musi.Osobiście odbieram takie osoby jako mniej atrakcyjne.
Dredy nie wyglądają zbyt estetycznie. Przepraszam, ale mi się z brudem kojarzą i niechlujstwem. Nie widziałam jeszcze aby skołtunione włosy na kimkolwiek dobrze się prezentowały.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-26, 15:46   #80
Mysia_Pysia
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_Pysia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 523
Wyślij wiadomość przez ICQ do Mysia_Pysia GG do Mysia_Pysia Send a message via Skype™ to Mysia_Pysia
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Moja koleżanka ma jednego dreda. Nie podoba mi się on, ale napewno nie ujmuje jej atrakcyjności

Nasza pani od w-fu mówi na jej dreda ogon szczura No cóż, ludzie mają różne skojarzenia.
__________________
"Najwspanialsza rzecz na świecie, to siedzieć na końskim grzbiecie..."


Mysia_Pysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 15:57   #81
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Dla mnie kobiety w dredach są mniej atrakcyjne, i jak ktoś już napisał ujmuje im to kobiecości.
Dla mnie włosy są atrybutem kobiecości dlatego nie podobają mi się faceci w długich włosach i dziewczyny obcięte na bardzo krótko.
Dredy dla mnie atrybutem kobiecości nie są- nie są lśniące, nie wyglądają na miekkie nawet jeśli takie są. Dlatego nie zrobiłabym sobie dredów bo czułabym się mniej atrakcyjnie. Poza tym nie należę do subkultury kojarzonej z tą fryzurą i nie chcę być z nią utożsamiana.
Ale ile gustów tyle opinii.

Natomiast nie zgadzam się z tym, że jedynie panom przed budką z piwem dredy się nie podobają a jak facet jest fajny i mądry to na pewno mu się spodobają. Wiekszość moich kolegów dziewczyny w dredach by mieć nie chciało i dredy im się nie podobają... dziewczyna musi dla nich wyglądać dziewczęco, kobieco i sexy.. no ale ja obracam się raczej w innej subkulturze wiec wiadomo, że tam gusty mogą być inne. Natomiast są mężczyźni, którzy lubią u kobiet dredy wiec chyba jest równowaga.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-26, 16:53   #82
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Dredy? Ołłł noł... Nie podoba mi się to w ogóle Według mnie dziewczyna w dredach jest mniej atrakcyjna...
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 10:04   #83
cal
Raczkowanie
 
Avatar cal
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: twin peaks
Wiadomości: 352
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Ja myślę ,że z dredami jest podobnie jak z nietypową urodą .Większości podobać się to nie będzie ,ale znajdzie się spora grupa wielbicieli .
Niektórzy mają naprawdę ładne dredy ,ale trzeba przyznać że nie jest to higieniczne.
Nie pachnie ładnie i pełno małych paprochów ,których łatwo się pozbyć z normalnych włosów.Mój ex tż miał dredy więc mówię o własnych spostrzeżeniach.
cal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 10:10   #84
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

ja nie mam dredow....ale kiedys sobie tak zaplotlam na probe i kazdy mi powiedzial,ze wygladam slicznieale nigdy ich nie nosilam,ale ogolnie mialam kumpele ktora przez rok miala dredy i bardzo dobrze sie kumplowalysmy i u nas w miescie nigdy nie miala wrogich spojrzen od ludzi poza tym miala powodzenie.....ja jestem dziewczyna,ale jako dziewycznie mi sie podobaja dredy i jak czasem patrze na dziewczyny z dredami to nie dlatego,ze mi sie to nie podoba tylko wrecz odwrotnie...poza tym nie widzialam nigdy dziewczyny,zeby wygladala brzydko w dredach.........moze jak ludzie sie na ciebie patrza to wlasnie z podziwem bo nie kazdy jest w stanie sie na taki krok zdobyc
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 10:36   #85
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

To, czy dredy się podobają czy nie jest to kwestia gustu. Mi się w ogóle nie podobają i jakoś... źle mi się kojarzą, od razu mam jakieś "brudne" skojarzenia. A czy odejmują atrakcyjności? Hmm.. według mnie tak - bo ja nie lubię tego typu fryzur, stawiam na całkiem inny wygląd.

Dlatego dredom mówię nie. Dredom, nie ludziom ich posiadającym
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 11:11   #86
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

zależy jaka dziewczyna i jakie dredy
moja znajoma, w związku z południową urodą, w ciemnych dredach wygląda zjawiskowo.
a zdanie to podziela 90% naszego męskiego towarzystwa (jak nie 100).
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 12:11   #87
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

wedlug mnie wiekszosc ludzi dzieli sie na grupy i panowie nie utozsamiajacy sie z Twoja wizja postrzegania swiata szukaja kobiety o lsniacych wlosach, kobieco ubierajacych sie itd

oczywiscie gusta sa rozne i my tez nie zawsze mamy lsniace wlosy i zdarza nam sie wyskoczyc w dresiku kazdy sam decyduje jak wyglada i kim jest i wazne aby druga osoba pokochala nas takimi jacy jestesmy - gdy ktos nas zauroczy to nie patrzymy juz na to jaka ma fryzure czy wage lub ubior (nie mowie o ekstremalnych przypadkach)
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 12:20   #88
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

jak wszystko - potrafią dodać uroku lub oszpecić ładne, nie za grubo skręcone + interesująca twarz = podoba mi się bardzo
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 14:20   #89
czarnaorchidea
Rozeznanie
 
Avatar czarnaorchidea
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 745
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

Moim zdaniem kobieta z dredami jest mniej atrakcyjna, jakoś mi to nie pasuje. Nie twierdzę, że ktoś, kto ma dredy jest brudny itd., ale mimo wszystko takie włosy kojarzą mi się 'nieczysto' Ogólnie nie trawię dredów, czy to u faceta, czy u kobiety, nie podoba mi się to w ogóle.
__________________
"Natura jest niewygodna. Trawa jest twarda, wilgotna, pełna obrzydliwych insektów. Gdyby natura była wygodna, ludzkość nie wymyśliłaby architektury."
Oscar Wilde

czarnaorchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-27, 16:23   #90
Magdalena Ka
Zadomowienie
 
Avatar Magdalena Ka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: Dziewczyna w dredach mniej atrakcynja??

a niby dlaczego mniej atrakcyjna?? nieprawda.
__________________

strach jest dobry. dobrze jest się bać. to znaczy, że masz coś jeszcze do stracenia.

co jest sensem życia?
żyć!

"Nawet partnerzy żądający pełnej wolności, siadając za kierownicą nie jadą lewą stroną. Dlaczego? Mają świadomość ograniczenia i konsekwencji łamania praw".

Magdalena Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.