WAX czy GOLDWELL? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-29, 23:07   #1
mousme
Raczkowanie
 
Avatar mousme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 126

WAX czy GOLDWELL?


witam was drogie wizażanki
w wakacje ogromnie zaszalałam i moje piękne włosy zafarbowałam na blond, strasznie mi sie nie podobało więc zafarbowałam na kolor zbliżony do naturalnego i zapuszczam chąc wrócić do naturalnego.
mam ogromny problem teraz przez to farbowanie, włosy mam suche, sianowate, wypadaja mi garściami no masakra. po umyciu jak wbiję grzebień to ani ruszy żeby je rozczesać kupiłam już sobie odżywkę henna termanent wax a kończy mi się szampon i zastanawiam się jakiej firmy kupić wax l'biotica czy goldwell? bardzo chciałabym żeby przede wszystkim mniej ich wylatywało i żeby nie były już takie suche i sianowate.. ścięłam je wczoraj dobre 5cm i zaczęłam brać tabletki ha-pantoten, słyszałam, że dobre na włosy. tylko teraz tylemat jaki naprawdę dobry szampon i odżywkę kupić?? bo chcę kupić cały zestaw z jednej firmy i serii.. błagam doradźcie mi coś dobrego i sprawdzonego bo szału dostaję już z tym sianem
mousme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 03:56   #2
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

rybko skoro masz zniszczone to ja bym polecała Ci różową serię ELSEVE!!!
jest mega fantastyczna. i efekt jak się patrzy... od zaraz!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 06:31   #3
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

Cytat:
Napisane przez mousme Pokaż wiadomość
witam was drogie wizażanki
w wakacje ogromnie zaszalałam i moje piękne włosy zafarbowałam na blond, strasznie mi sie nie podobało więc zafarbowałam na kolor zbliżony do naturalnego i zapuszczam chąc wrócić do naturalnego.
mam ogromny problem teraz przez to farbowanie, włosy mam suche, sianowate, wypadaja mi garściami no masakra. po umyciu jak wbiję grzebień to ani ruszy żeby je rozczesać kupiłam już sobie odżywkę henna termanent wax a kończy mi się szampon i zastanawiam się jakiej firmy kupić wax l'biotica czy goldwell? bardzo chciałabym żeby przede wszystkim mniej ich wylatywało i żeby nie były już takie suche i sianowate.. ścięłam je wczoraj dobre 5cm i zaczęłam brać tabletki ha-pantoten, słyszałam, że dobre na włosy. tylko teraz tylemat jaki naprawdę dobry szampon i odżywkę kupić?? bo chcę kupić cały zestaw z jednej firmy i serii.. błagam doradźcie mi coś dobrego i sprawdzonego bo szału dostaję już z tym sianem
Zależy jak bardzo masz zniszczone - jeśli tak jak kiedyś ja popalone to nie ma co - żadna seria ci nie pomoże. Wtedy jedyna metoda (wiem, że okrutna i bolesna, bo znam to z doświadczenia) to nożyczki. A jeśli nie to polecam Joico K-pak. To bardzo dobra, profesjonalna seria, bez napchania silikonów. Wiem, że jest droga, ale bardzo dobra. To nie to co Kreastase, czy jego tańszy odpowiednik L'oreal Pro. Poczytaj recenzje w KWC.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...or.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...or.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oo.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ge.html&next=1


A i naturalnie poczytaj wątki redakcyjne o włosach zniszczonych.

sylvia_doll - różowy Elseve to seria bardzo słaba. To tania wersja jakieś serii Kreastase i L'oreala Pro (wiem jak ten koncern działa ). Nie polecam tej serii. Dla mnie prawie cały L'oreal Elseve to tani L'oreal Pro, a L'oreal Pro to Kreastase - to wszystko to jeden koncern
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:08   #4
mousme
Raczkowanie
 
Avatar mousme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 126
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

oj no pewnie, że czytałam kwc i wątki na forum o pielęgnacji, tyle, że nie chcę za dużo nakładać na te włosy bo fryzjerka powiedziała mi, że używanie zbyt dużej ilości kosmetyków może podziałać na włosy tak samo jak połykanie zbyt dużej ilości tabletek, dlatego chciałam kupić tylko szampon, odżywkę i maskę i wszystko z jednej naprawde dobrej firmy ale jest ich tyle, że nie wiem co wybrać ona osobiście poleciła mi właśnie goldwell szampon do regeneracji a odżywkę do koloru ale czytając o waxie mam straszną ochotę go kupić, jednak na kwc o ich szamponach same negatywne opinie i dlatego jestem w kropce.
mousme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 09:51   #5
kejtigda
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtigda
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

wyżej forumowiczka ładnie opisała działanie koncernu i co warto kupić Z iloscią na pewno nie ma co przesadzać ale myślę że maska z WAX czy olejowanie na pewno ie będzie nadmiarem i tylko Ci pomoże, a szampon i odżywkę kup z jakiejś jednej wybraej serii
__________________
485 i 545 mentorki made by dr Skwiercz 2009
kejtigda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 10:30   #6
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
rybko skoro masz zniszczone to ja bym polecała Ci różową serię ELSEVE!!!
jest mega fantastyczna. i efekt jak się patrzy... od zaraz!

elseve to dziadostwo, ma same silikony króea dają tylko wizualny efekt, a co do k-pak, to kup sobie w saszetkach w jednym zestawie są cztery szampon odzywka i jescze 2 inne (teraz juz nie pamiętam co a za leniwa jestem zeby isc do łazienki i sprawdzić (chyba ze bedziesz zainteresowana to ci powiem ) )

ja to kupuje we fryzjerskim, jak ci nie spasuje to poprostu więdzie nie kupisz, a jak tak to zaopatrz sie w większe opakowanie, bedzie napewno taniej.

ja bym wzięła waxa, i oleje koniecznie !
mi narawdę pomogły na końcówki, jak narazie uzywam kokosowy.

i koniec z farbą
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów

Edytowane przez karmazynka99
Czas edycji: 2010-12-30 o 10:31
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 19:31   #7
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

Cytat:
Napisane przez slodka_kicunia_17_wera Pokaż wiadomość
Zależy jak bardzo masz zniszczone - jeśli tak jak kiedyś ja popalone to nie ma co - żadna seria ci nie pomoże. Wtedy jedyna metoda (wiem, że okrutna i bolesna, bo znam to z doświadczenia) to nożyczki. A jeśli nie to polecam Joico K-pak. To bardzo dobra, profesjonalna seria, bez napchania silikonów. Wiem, że jest droga, ale bardzo dobra. To nie to co Kreastase, czy jego tańszy odpowiednik L'oreal Pro. Poczytaj recenzje w KWC.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...or.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...or.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...oo.html&next=1
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ge.html&next=1


A i naturalnie poczytaj wątki redakcyjne o włosach zniszczonych.

sylvia_doll - różowy Elseve to seria bardzo słaba. To tania wersja jakieś serii Kreastase i L'oreala Pro (wiem jak ten koncern działa ). Nie polecam tej serii. Dla mnie prawie cały L'oreal Elseve to tani L'oreal Pro, a L'oreal Pro to Kreastase - to wszystko to jeden koncern
Cytat:
Napisane przez kejtigda Pokaż wiadomość
wyżej forumowiczka ładnie opisała działanie koncernu i co warto kupić
No ja tak zupelnie do konca tego nie zrozumialam - gwoli jasnosci dopytam wiec: co warto kupowac? Z powyzszej wypowiedzi wynika, ze Elseve to tani Pro, a Pro to to samo co Kerastase A przeciez Kerastase jest duzo drozsza, wiec to chyba nie do konca to samo?

Wiem, ze troche sie zamotalam, ale skoro juz rozmawiamy o polityce koncernu, to niech mnie ktos prosze oswieci do konca
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-31, 12:34   #8
toJaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 384
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

kiedys miałam prawie tak samo z włosami. stosowałam oczywiscie wax, do tego szmpon elseve żółty ten z mleczkiem(?) i do tego odzywke tez elseve total repair, nakładałam odrzywke, masowałam (ona sie tak fajnie pieni jak sie masuje, robi sie taka''pulchna pianka'') jak juz wmasowałam to rozczesywałam włosy(bez problemu), chwile to trzymałam na włosach i spłukiwałam, potem delikatnie w recznik, zeby ich nie ''starmosić'' bardzo i nie ma bata zeby sie nie rozczesały a powiem ze tylko ta odzywka ostatnio najlepiej sie sprawdza, ok 10zł a takie dobre, Życze powodzenia
toJaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-02, 23:16   #9
mousme
Raczkowanie
 
Avatar mousme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 126
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

no dziekuje dziewczyny, mimo to, ze zadna z was nic nie pisala o goldwell to chyba jednak na to sie skusze bo po probkach, ktore dostalam od fryzjerki mialam bardzo fajne wlosy, ona tez mi to polecala, zobaczymy, moze sie sprawdzi
mousme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-05, 21:12   #10
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: WAX czy GOLDWELL?

wklej skład prosze
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.