Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-18, 16:45   #331
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez angelikaw Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy bywają jakieś promocje (kody rabtowe, darmowa dostawa, gratisy itp.) na kosmetyki Organique? I czy jedynym sposobem na zakup online jest ich sklep firmowy?
Online nie kojarzę, jedynie stacjonarnie, ale i tu mam wrażenie, że jest większa posucha ostatnimi czasy.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 17:21   #332
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
No właśnie takie odnoszę wrażenie, że nieważne jak żółtego podkładu bym nie nałożyła to moja cera staje się różowa ogólnie mam problem z dobraniem koloru podkładu, bo moja twarz jest zaróżowiona, co prawda nie jak przy cerze naczynkowej, ale w porównaniu do dość żółtej szyi i reszty ciała się odznacza inne pewnie nawet nie zwracają na to uwagi, jednak ja widzę tę różnicę i się zastanawiam czym to zatuszować co do pielęgnacji - myślę, że jest dość dobrze dobrana, jednak i tak czeka mnie wizyta u dermatologa w związku z trądzikiem zaskórnikowym

Co do MJ - widziałam, że Dziewczyny bardzo go chwaliły, ale on jest płynny, a ja bym wolała coś w pudrze
Ciężko coś doradzić dobrze, jeśli nie widzimy tych Twoich policzków.
Zdecydowanie odradzam Colorstay do cery naczynkowej. Alkohol zawarty w podkładzie podrażnia płytko ułożone naczynia włoskowate i to właśnie powoduje dalsze czerwienienie.
Może warto byłoby zapytać dermatologa o ocenę, czy czasem nie masz lekkiego trądziku różowatego.
Chodzi o taki wygląd skóry:
https://dermatolog.pl/wp-content/upl...01-305x230.jpg
http://theherbalfacefood.com/wp-cont...Rosacea2-2.jpg
Policzki są lekko zaczerwienione, a skóra nie jest gładka, tylko nierówna jak tarka, i zachodzi nadmierne rogowacenie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-10-18 o 17:39
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 17:33   #333
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Smile Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o polecenie jakiegoś dobrego podkładu w pudrze do cery mieszanej, maksymalnie za 200 zł zależy mi, aby podkład miał średnie(ewentualnie duże krycie) i długo się utrzymywał teraz używam MAC Studio Fix Powder, ale na mojej twarzy ładnie wygląda przez 2 h, a później zaczyna się ścierać, świecić i podkreśla wszystkie niedoskonałości co do tradycyjnych podkładów - mam Revlon Colorstay, ale on robi mi różową twarz (kolor 150 buff), a Helathy Mix Bourjois ciemnieje
Może spróbuj tego pudru:
https://m.douglas.pl/douglas/Makijaż...eRef=sjowberZC
Ja go kupuję na lato, w zasadzie na wyjazdy na urlop, kiedy jestem dość opalona, więc wybieram najciemniejszy odcień (nr 70 Dark Ivory).
Puder łatwo się aplikuje (ja to robię załączoną do pudru gąbeczką, na sucho), ma dobre krycie, trwałość też nie najgorsza.
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 17:36   #334
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Malinum Pokaż wiadomość
Online nie kojarzę, jedynie stacjonarnie, ale i tu mam wrażenie, że jest większa posucha ostatnimi czasy.
Dzięki. Nie mam niestety w pobliżu stacjonarki.
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 18:58   #335
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ciężko coś doradzić dobrze, jeśli nie widzimy tych Twoich policzków.
Zdecydowanie odradzam Colorstay do cery naczynkowej. Alkohol zawarty w podkładzie podrażnia płytko ułożone naczynia włoskowate i to właśnie powoduje dalsze czerwienienie.
Może warto byłoby zapytać dermatologa o ocenę, czy czasem nie masz lekkiego trądziku różowatego.
Chodzi o taki wygląd skóry:
https://dermatolog.pl/wp-content/upl...01-305x230.jpg
http://theherbalfacefood.com/wp-cont...Rosacea2-2.jpg
Policzki są lekko zaczerwienione, a skóra nie jest gładka, tylko nierówna jak tarka, i zachodzi nadmierne rogowacenie.

Nie mam cery naczynkowej, popękanych naczynek ani rumienia. Chodzi raczej o to, że naturalny kolor mojej twarzy jest bardziej różowy niż reszty ciała po prostu zależy mi na dopasowaniu kolorystycznym twarzy do reszty
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 20:01   #336
bezkresynieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 28
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Witam kobietki
Mam do Was kilka pytań, bardzo proszę o pomoc.
Obecnie używam EL DW n1n czy mogłybyście polecić mi jakiś podkład równie dobrze kryjący jak ten tylko żeby nie obciążał buzi w tak dużym stopniu jak DW?
Czy dla cery potrądzikowej z bliznami i zaczerwienieniami, ewentualną skłonnością do wyprysków mogłybyście polecić jakąś dobrą pielęgnację?
Jak myślicie, posiadam też meteoryty guerlain, czy mając cerę z problemami powinnam ich używać?
Nie wiem czy to właściwy wątek ale trochę Was podpatrzyłam i widzę, że często pomagacie i doradzacie kobietom.
bezkresynieba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 20:51   #337
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Ja już od prawie roku bojkotuję Lidla. I nie ma siły, która by mnie tam zaciągnęła. Właśnie przez te szalejące promocje i robienie z klientów bydła. To nie na moje nerwy. Na mnie już nie zarobią.
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-18, 21:25   #338
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę Was o polecenie jakiegoś dobrego podkładu w pudrze do cery mieszanej, maksymalnie za 200 zł zależy mi, aby podkład miał średnie(ewentualnie duże krycie) i długo się utrzymywał teraz używam MAC Studio Fix Powder, ale na mojej twarzy ładnie wygląda przez 2 h, a później zaczyna się ścierać, świecić i podkreśla wszystkie niedoskonałości co do tradycyjnych podkładów - mam Revlon Colorstay, ale on robi mi różową twarz (kolor 150 buff), a Helathy Mix Bourjois ciemnieje
Witam w nowym wątku, jako podczytywaczka rzadko się udzielająca (niestety czasu mam za mało na stałe śledzenie wątku).
Jeśli mogę, to polecę podkład mineralny sephora w kompakcie. Używam nieprzerwanie od wielu lat i ciągle sobie chwalę.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-18, 21:53   #339
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Pati100 Pokaż wiadomość
Witam w nowym wątku, jako podczytywaczka rzadko się udzielająca (niestety czasu mam za mało na stałe śledzenie wątku).
Jeśli mogę, to polecę podkład mineralny sephora w kompakcie. Używam nieprzerwanie od wielu lat i ciągle sobie chwalę.
Chodzi o ten http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...paktowy/P51604 ? napisz o nim coś więcej : jak się utrzymuje, jaki kolor najlepiej oddaje NC2o z MAC, czy nie podkreśla suchych skórek

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2015-10-18 o 22:00
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 00:19   #340
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Chodzi o ten http://www.sephora.pl/Makijaz/Cera/P...paktowy/P51604 ? napisz o nim coś więcej : jak się utrzymuje, jaki kolor najlepiej oddaje NC2o z MAC, czy nie podkreśla suchych skórek
Tak, dokładnie chodzi o ten. Ja używam d25, najjaśniejszy żółty odcień.
Maca nie miałam więc nie porównam. Suchych skórek nie mam, więc się nie wypowiem. Zrobiłam sobie primer ze składników kupionych w zrób sobie krem i na nim utrzymuje się ok. 6 godzin. Nakładam go flat topem lub białą stroną gąbki, czarna daje jeszcze lepsze krycie. Nie waży się, na mnie się nie ściera, ale nie dotykam twarzy. Bardzo dawno temu używałam Cs 150 buff, ale osiągnięcie przyzwoitego efektu wymagało dużo więcej zachodu. Ja polecam.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:04   #341
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Witam z rana miłego dnia. u mnie powoli wychodzi słonko
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 06:19   #342
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Witam z rana miłego dnia. u mnie powoli wychodzi słonko
witam się i ja klikamy dziś coś? u mnie mgła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:23   #343
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
witam się i ja klikamy dziś coś? u mnie mgła
lepiej nie mam ambitny plan (jak co miesiać:P ) zero zakupów do wypłaty
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:28   #344
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dobryyyyyy

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:27 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
lepiej nie mam ambitny plan (jak co miesiać:P ) zero zakupów do wypłaty
też mam taki plan a najlepiej nic nie klikać do grudnia
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:29   #345
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
lepiej nie mam ambitny plan (jak co miesiać:P ) zero zakupów do wypłaty
też mam taki plan
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:33   #346
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
też mam taki plan
to nie jestem sama w moich planach w tym tygodniu muszę umyć włosy min. 4 razy i zdenkuje szampon
p.s. też uwielbiam się wylegiwać w wannie pełnej piany ( z żelu pod prysznic - szybko się denkują )
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:35   #347
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
to nie jestem sama w moich planach w tym tygodniu muszę umyć włosy min. 4 razy i zdenkuje szampon
p.s. też uwielbiam się wylegiwać w wannie pełnej piany ( z żelu pod prysznic - szybko się denkują )
ja też dzielnie denkuję szampony i żele i balsamy i masła
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:40   #348
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Dzień dobry
Po 10 dniach chorowania w końcu czuję się prawie dobrze :-D
Dziś nic kosmetycznego nie chcę. Chyba, że będzie okazja Ale chyba jakaś szmatke sobie kupię albo buty.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:47   #349
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Po 10 dniach chorowania w końcu czuję się prawie dobrze :-D
Dziś nic kosmetycznego nie chcę. Chyba, że będzie okazja Ale chyba jakaś szmatke sobie kupię albo buty.
dobrze że wracasz do zdrowia ja też musze sobie kupić buty ale nie ma nic ciekawego na razie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 06:54   #350
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dobrze że wracasz do zdrowia ja też musze sobie kupić buty ale nie ma nic ciekawego na razie
ja wczoraj zaszalałam w timberlandzie - kupiłam sobie takie dłuższe botki więc jestem zaspokojona butowo no chyba że jakieś melissy na lato... ale nie ma jeszcze fajnych wyprzy ...
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 06:56   #351
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Ja kombinuję co kupić w Locci żeby sobie jeszcze jeden zestaw startowy Prowansalski zwinąć
Peeling miodowy mnie mocno chwycił za serce
Polecacie coś jeszcze?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:01   #352
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja kombinuję co kupić w Locci żeby sobie jeszcze jeden zestaw startowy Prowansalski zwinąć
Peeling miodowy mnie mocno chwycił za serce
Polecacie coś jeszcze?
Ooooo, muszę wypróbować

Z L'Occi polecam olejek migdałowy pod prysznic - piękny zapach i bardzo wydajny w ogóle cała seria ślicznie pachnie oraz serię Masło Shea - właściwie wszystko mi pasowało (poza cenami )
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:02   #353
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja kombinuję co kupić w Locci żeby sobie jeszcze jeden zestaw startowy Prowansalski zwinąć
Peeling miodowy mnie mocno chwycił za serce
Polecacie coś jeszcze?
ja lubię ich kremy do rąk
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:03   #354
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
No i polazłam do Syfory nie wiem po co Przywlokłam do domu to co w tygodniu mi Marthusia wybiła z głowy http://www.sephora.pl/Makijaz/Usta/S...minka/P1809028 w kolorze Marshmallow, piękny jest .

Do końca roku mam ban na ustowe

A przy okazji dostałam 2 próbki Dahlia Divin, dla Tża Pradę Luna rosa i ....w słoiczku Pani nałożyła mi Born this way Too Faced także będzie testowanko . Ale powiem Wam, że strasznie ciemne te kolory, ja wzięłam najjaśniejszy porcelain, ale wydaje mi się chyba ciut za ciemny
za zakupy dopisuję do listy ten błyszczyk

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
A pytałam się kiedy zaczną pojawiać się w S zestawy świąteczne perfumy i pielęgnacja podobno już pod koniec października a reszta w listopadzie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:08   #355
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ooooo, muszę wypróbować

Z L'Occi polecam olejek migdałowy pod prysznic - piękny zapach i bardzo wydajny w ogóle cała seria ślicznie pachnie oraz serię Masło Shea - właściwie wszystko mi pasowało (poza cenami )
Olejek zakupiłam ostatnio żeby zwinąć uro prezent (krem do rąk z shea)
Hm, a to czyste masło shea nie jest upierdliwe? Babka mi pokazywała i odniosłam wrażenie, że trochę siły i samozaparcia by wymagało żeby to wsmarować w ciało

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ja lubię ich kremy do rąk
Fakt, fajnie regenerują. Mój facet namiętnie zużywa Ale ja jestem dziwna, bo kremy do rak mnie wkurzają
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:10   #356
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość


Normalnie chyba sobie zakupię, ten kto to stworzył chyba myślał wówczas o mnie


Ale świetna torba powinni dawać taką do zakupów w D. lub S.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:11   #357
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Ja kombinuję co kupić w Locci żeby sobie jeszcze jeden zestaw startowy Prowansalski zwinąć
Peeling miodowy mnie mocno chwycił za serce
Polecacie coś jeszcze?
z Locci polecam kolekcję Migdał a zwłaszcza olejek pod prysznic seria różana też jest świetna i do tego cudnie pachnie wszystkie masła do ciała sa super kolekcja Shea jest boska no i ja uwielbiam szampony Aromakologia do włosów zniszczonych ale nie wszystkim one pasują
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:11   #358
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ostatnia partia żeli trafiła do rodzinki. Teraz mogę się przyznać - schodziłam z 300 sztuk żeli
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:13   #359
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość





tak samo zareagowałam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-19, 07:21   #360
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XI

Witam się i życzę wszystkim miłego dzionka. Ja idę tylko dziś do pracy a jutro z samego rana wyjeżdżam na urlop i wracam w niedzielę
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-04 17:19:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.