Essence cz. VI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-07, 18:25   #3241
truskawkowa mamba
Raczkowanie
 
Avatar truskawkowa mamba
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 98
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Czy jest szansa że w Lublinie znajdę gdzieś jeszcze lakiery z limitowanki into the wild
Sprawdź na 1-go maja i na ul. Braci Wieniawskich tam najprędzej coś znajdziesz
__________________
I <3 speedway
truskawkowa mamba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:29   #3242
innocencee
Zakorzenienie
 
Avatar innocencee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 8 754
GG do innocencee
Dot.: Essence cz. VI

Ok, dziękuję za wskazówki jutro podjadę na 1-maja a jak nie będzie to jeszcze czechów odwiedzę
__________________


innocencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:44   #3243
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
W Świeciu chyba nikt nie słyszał o essence...
To tak. W mariankach są 2 szafy essence + szafa catrice (swoją drogą taka zapadła dziura a u mnie, w 10 razy większym mieście jest tylko 1 essence!)
RtP- wszystko poza fioletowymi linerkami, pełna wystawka
nie widziałam w szafach , żeby czegokolwiek brakowało a oglądałam z godzinkę

do tego ten mały wyprzedażowy "kosz" - ta szafka pionowa, to po prostu CUD! wszystkiego tyyyle napakowane, cienie chyba ze wszystkich limitek mieli, błyszczyki itp. Niestety ani śladu DW...
Za to jest sun club, pasiaczki CaC , lakiery vip appeal (chyba wycofane są) i baza pod maskarę, taka biała.
Niestety wszystko w normalnych cenach.
Aha, i mnóstwo błyszczyków (z 40!) z serii porcelain rose i fruit coctail z mysecret.
a było coś z Moonlight? ! :pro si:: prosi:
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 18:49   #3244
klausia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 24
Dot.: Essence cz. VI

Nie wiem czy Białystok się zgłaszał - nowa limitowanka RTP w Naturze na Suraskiej, w galerii Zielone Wzgórza na razie przygotowane miejsce (chyba czekają na dostawę), w Douglasie w Auchan na Hetmańskiej nadal DW.
klausia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:14   #3245
Dunka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 825
GG do Dunka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez million thoughts Pokaż wiadomość
Boję się zaglądać do Astry, bo pewnie wszystko już wykupiłyście.
Ja bylam w sobote i bylo jeszcze wszystko A sama nie kupilam nic
Dunka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:16   #3246
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

a ja OLEWAM (dobrze czytacie) RtP - chciałam kupić eyeliner i może któryś z lakierów, ale doszłam do wniosku, że linera pewnie i tak nie będe używać i zamiast tego kupuje lakiery Sensique - Sensual Colors mają tak boskie kolorki, że prawie padłam jak zobaczyłam... będą moje!
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:18   #3247
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
a ja OLEWAM (dobrze czytacie) RtP - chciałam kupić eyeliner i może któryś z lakierów, ale doszłam do wniosku, że linera pewnie i tak nie będe używać i zamiast tego kupuje lakiery Sensique - Sensual Colors mają tak boskie kolorki, że prawie padłam jak zobaczyłam... będą moje!

gdzie je widziałaś ? Bo ja tylko w gazetce z Natury
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 19:21   #3248
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Sexi, fajny gadżet ten flaming - sama widzisz.
Ale jak łaże po stronkach czy blogach to nie widze, żeby on jakąś furorę zrobił, myślę że właśnie przez te dziwne różowe tony.

Dla mnie shimmer to shimmer a nie jakaś hybryda
A ja Ci bardzo dziękuję za zdjęcia, teraz już wiem, że go nie kupię. Nie potrzebny mi różowy, bo mam taki z Sephory i on daje o wiele lepszy efekt. Gdyby miał neutralny kolor, to można by go dawać nawet na całą twarz, a tak efekt świnki będzie na mnie, bo ja źle w różach wyglądam. A co myślisz o paseczkowym z Essence? Ja się nad już kilka razy zastanawiałam, bo szukam czegoś w kolorze herbatnika rozświetlającego, a tu trochę pomarańczy chyba jest, prawda?
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:22   #3249
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

2 dni mnie nie było a Wy tyle napisałyście — czas limitek to jednak sezon wzmożonej zachorowalności na Essence, na tym wątku widać to najlepiej! Ufff, trochę mi zajęło nadrobienie.

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
jej.. przerażasz mnie swoją wiedzą
Mówisz, ze mają zupełnie inne składy? W takim razie chyba się skuszę... Może zrobi mi dobrze
z moją buzią to jest tak, że nagle od mieszanej przeszła mi w suchą (tylko czasem nos i czoło mi się wybłyszcza). W sumie to mogłam się spodziewać, bo mama ma suchą cerę. Do mycia używałam różnych, kiedyś głównie mocno oczyszczające, a teraz od ok pół roku tylko i wyłącznie Synergena różowego. Jest delikatny i nie podrażnia, ale i tak po myciu mam ściągniętą buzię, ze muszę zaraz nakładać krem. A po Nivei nigdy nie miałam problemów, wiec to chyba nie przez nią (chyba, ze jest zbyt lekka dla mnie tak w ogóle.. nie wiem. Chyba jakieś fachowe badanie skóry by mi się przydało)
W cale nie jest duża, ale staram się zgłębiać tę wiedzę.
Ja bym na Twoim miejscu spróbowała i stosowała regularnie na dzień i na noc, przynajmniej do póki cera nie odzyska równowagi wodno–tłuszczowej.
Mogą się wybłyszczać właśnie dlatego, że są suche — skóra się broni i produkuje więcej sebum.
Ehh obawiam się, że to ten Synergen Cię tak wysuszył. Być może masz wrażenie, że jest delikatny ale to on jest sprawcą ściągnięcia i wysuszenia skóry. Wiem z własnego doświadczenia jak "żrąca" jest ta seria. Na drugim miejscu w składzie SLS (a one są toksyczne i niszczą skórę — wysuszają), sporo alkoholu w tym Isopropyl Alcohol, który działa na skórę drażniąco i konserwanty. Widzę ekstrakt z rumianku ale jest on na szarym końcu więc to czy w ogólne działa jest wątpliwe. Ten żel + woda to zabójstwo dla suchej skóry. Radziłabym Ci odstawić i poszukać czegoś bez SLS. Może jakiś delikatny żel do mycia dla dzieci np któryś z Babydeam, ten z serii podstawowej lub z serii Natural — ten z serii podstawowej można kupić najpierw miniaturowe opakowanie żeby wypróbować (w Rossim na półce z tymi mini produktami) lub może żel z wapniem Ziaja, Calma HLC — ma fajny skład, brak SLS i alkoholu, jest delikatny.
Nivei się nie pozbywaj, pewnie będzie dobra na wiosnę/lato ale na obecną pogodę nie wystarczy, musisz zacząć używać czegoś tłustszego. Mam nadzieję, że wkrótce stan Twojej cery się poprawi.


Cytat:
Napisane przez asiaasia58 Pokaż wiadomość
byłam, zakupiłam cienie palm tree party, liner brązowy cienie super, pigmentacja mnie zaskoczyła, póki co wstępne testy były ale czuję, że się polubimy
linerka jeszcze nie testowałam, ale kolor ma super, brązik taki ciemny bez drobinek po rozświetlaczu tylko tester pozostał (IShi zjem Cię :palka: ), ale jak pomacałam tester to si.ę zakochałam i musze go upolować gdzieś "po okolicznych wsiach "
Pani z Natury powiedziała, że ta limitka się wyjątkowym zainteresowaniem cieszy i znika w rekordowym tempie...
asiaasia58 czy mogę liczyć na jakieś swatche tych cieni? Może być na rączce ale i na oczku nie pogardzę. Bardzo ładnie i grzecznie proszę.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
INFO, INFO Z ŁODZI!!!
Ciemnooka, tym razem dobre:P
Byłam na Plantowej tuż przed zamknięciem i jest RTP
Wiem, wiem, miałam nie iśc ale miałam msze za dziadków i zmusiłam ojca do podjechania. Byłam za 10 18. Pogadałam chwilkę z babka.Zdziwiła się, że tak szybko wiem o limitce i że kupuje.Pytała czy dobre i takie tam
Strzeliłam ładna promocję i jest git
Zakupiłam wszystkie linerki i shimmerek(of course).
Jeszcze nie testowane, tylko maźnęłam na ręce po zakupie.Reczywiście linerki będą się trzymać, ale to dobrze. Potem zobaczę jak mi się zmyją.
Shimmerek sliczny i idealny. nie wiem czemu ale myślałam że będzie wyglądowo i wizualnie będzie większy. Ale i tak jest sliczny jestem happy.
Oczywiście rozdziewiczyłam limitkę i zostało 5 shimmerów, wszstkie lakiery, cienie, błyszczyki, bibułki .Nio i ubytek po linerze z każdego koloru. Czekam na 12, zeby dokupic lakiery i może cienie
Dzięki za info! Ale skoro schowali, to i tak muszę czekać, więc poczekam, aż coś się na Rydzowej pojawi. Jak będziesz mieć chwilę to chętnie zobaczą jak ten linerek zielony na oczku się prezentuje.

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Kochana, jest szafa KOBO w samym roku szaf kolorówki
I pewnie RTP przyszło, skoro jest na Plantowej Jakby nie było to wiesz gdzie podjechać
Wierzę ale tak się spieszyłam, że nic nie widziałam prócz standu Essence z niedobitkami. Muszę tam w końcu iść bo w sobotę mi się nie udało, na szczęście nic mnie nie ominęło z Essence.
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:28   #3250
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
gdzie je widziałaś ? Bo ja tylko w gazetce z Natury
ja na razie też dlatego nie jestem pewna jeszcze do końca które wezmę, ale kolory mega mi się podobają
Ishi, nie zamierzasz reaktywować swojego bloga? fajny był sama chyba swojego założe, tak mnie jakoś wena nachodzi
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:39   #3251
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

[QUOTE=Dzięki za info! Ale skoro schowali, to i tak muszę czekać, więc poczekam, aż coś się na Rydzowej pojawi. Jak będziesz mieć chwilę to chętnie zobaczą jak ten linerek zielony na oczku się prezentuje.



Wierzę ale tak się spieszyłam, że nic nie widziałam prócz standu Essence z niedobitkami. Muszę tam w końcu iść bo w sobotę mi się nie udało, na szczęście nic mnie nie ominęło z Essence.[/QUOTE]

Jak będę miała chwilkę to cyknę zdjęcie i zaprezentuje kolorek
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 19:43   #3252
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A ja Ci bardzo dziękuję za zdjęcia, teraz już wiem, że go nie kupię. Nie potrzebny mi różowy, bo mam taki z Sephory i on daje o wiele lepszy efekt. Gdyby miał neutralny kolor, to można by go dawać nawet na całą twarz, a tak efekt świnki będzie na mnie, bo ja źle w różach wyglądam. A co myślisz o paseczkowym z Essence? Ja się nad już kilka razy zastanawiałam, bo szukam czegoś w kolorze herbatnika rozświetlającego, a tu trochę pomarańczy chyba jest, prawda?
pasiaka chciałam się pozbyć - tzn, nie mam na niego pomysłu, jak dla mnie jest za ciemny, robi plamy....no coś nie tak z nim u mnie na skórze się dzieję.
On jest dosyć brązowo-złoty niz pomarańczowy...chociaż to też od światła zależy...


A no i jeszcze ode mnie kilka zdań
Mam jasną karnację i wersja dla blondynek jest za ciemna, nawet jak bardziej używasz tej jaśniejszej strony.
Ale np. moja mama używa samoopalaczy, koralowych róży i bronzerów i na niej pasiak też źle wyglądał.
Nie wiem, poczekam, pomyśle co z nim z robić (jako cienie na powieki się u mnie nie sprawdził), wydaje mi się że ten pasiak to zmarnowany potencjał na naprawde dobry shimmer.



Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
ja na razie też dlatego nie jestem pewna jeszcze do końca które wezmę, ale kolory mega mi się podobają
Ishi, nie zamierzasz reaktywować swojego bloga? fajny był sama chyba swojego założe, tak mnie jakoś wena nachodzi

jeeny, mi już ciśnienie podskoczyło bo nie mam kasy jutro lecieć do Natury po lakiery

A link do bloga mam w podpisie i załóż bloga, chce mieć dużo znajomych
__________________
Instagram

Edytowane przez Ishikawa
Czas edycji: 2010-11-07 o 19:50
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:50   #3253
kleopatre
Zadomowienie
 
Avatar kleopatre
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 183
GG do kleopatre
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
Wyłamię się :d stwierdzam że rozświetlacz nadrabia opakowaniem bo sam w sobie jest średni.
Dla mnie ihmo za mało błysku a za dużo różowych tonów - ja lubię jasne shimmery jakby bezbarwne (nie wiem jak to lepiej opisać )

Wydaje mi się, że ten shimmer może spokojnie zastąpić róż, kolor podobny do różu 10 Adorable .

Dla poparcia własnej teorii wstawiam fotki porównawcze shimmera ze stałej oferty, Flaminga i pasiaka dla blondynek
zgadzam się
Po niecałych dwóch dniach noszenia rozświetlacza powiem, że jest średni. Z reguły rozeitlacze dają moco perłowy połysk, a ten to własnie taki dziwak, połysk jest ale bardzo delikatny (raczej taka satynka, coś między perłą a matem niż zupełny błysk). Jest jasno różowy (nałożony obficiej na całą twarz dla experymentu sprawia, że buzia nabiera nieco różowego odcienia).
W sumie ten subtelny efekt roświetlenia mógłby spodobać się zwolenniczkom naturalnego makijazu ale on ma przecież sporo drobinek . Oczywiście nie jest to hamski brokat, ale szczerze mówiąc wolę ten rozwietlacz używać zimą (kiedy chętniej sięgam po brokaty i perły) niż latem.

Narazie nie wiem czy jestem zadwolona, muszę potestować dłużej
__________________
blog
kleopatre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:51   #3254
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
jeeny, mi już ciśnienie podskoczyło bo nie mam kasy jutro lecieć do Natury po lakiery

A link do bloga mam w podpisie i załóż bloga, chce mieć dużo znajomych
dżizes, ja ślepa ostatnio jestem zabieram się za oglądanie i czytanie! a jak się zmotywuje i założe to dam tutaj znać, na pewno w końcu chce, żeby ktoś zaglądał od czasu do czasu
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 19:58   #3255
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Essence cz. VI

Ma ktoś jeszcze u siebie limitkę DW może? I linerki? Czy nie ma szans? Bo u mnie jej nie było i chyba już nie będzie...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:02   #3256
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez million thoughts Pokaż wiadomość
Boję się zaglądać do Astry, bo pewnie wszystko już wykupiłyście.
Cytat:
Napisane przez Dunka Pokaż wiadomość
Ja bylam w sobote i bylo jeszcze wszystko A sama nie kupilam nic
W sobotę był mój wysłannik. Kupił mi fioletowy lakier (będę go dzisiaj rozdziewiczać, tylko najpierw zmyję poprzednie malowidła ), mówił, że wszystko pozostałe było raczej w całości. Jedynie shimmerów brakowało - był tylko jeden.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:09   #3257
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak będę miała chwilkę to cyknę zdjęcie i zaprezentuje kolorek
Dzięki Kochana!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:18   #3258
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
telbuh, niestety Catrice nie ma

Pisząc wszystkie szafy miałam na myśli te co znajdują się w łódzkich Naturach...
Dzięki za informację. To nadal będę mieć nadzieję, że kiedyś się pojawi
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 20:51   #3259
iga
Rozeznanie
 
Avatar iga
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: My Own Paradise
Wiadomości: 844
GG do iga
Dot.: Essence cz. VI

uprzejmie informuję, że w BB w Sferze jest juz limitka RTP
iga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-07, 21:34   #3260
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez telbuh Pokaż wiadomość
Dzięki za informację. To nadal będę mieć nadzieję, że kiedyś się pojawi
Ja tez na to liczę. Napiszmy do Komorowskiego, że chcemy ustawę która nakazuje żeby szafa była w każdej DN.
Wprowadza zakaz palenia do dlaczego nie to?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:41   #3261
Szabik
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 541
Dot.: Essence cz. VI

Poznanianki!
W City Parku nie ma ani jednego rozświetlacza. Byłam koło 14 i nie zostało ani jeden. Poza nim skończyły się najjaśniejsze lakiery z RtP i chyba za mną ktoś brał ostatni fioletowy...
Edit: Kaszo Manno, dziś widziałam w Malcie w Douglasie fioletowe cienie z Eclipse, więc może ktoś zechce pomóc.

Edytowane przez Szabik
Czas edycji: 2010-11-07 o 21:43
Szabik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:41   #3262
agnieszka k
Zakorzenienie
 
Avatar agnieszka k
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Wypłoszewo
Wiadomości: 3 576
Send a message via Skype™ to agnieszka k
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość

P.S. może któraś chce się pozbyć różowych czy fioletowych cieni z Eclipse?
ja moge filetowych
__________________



Essence mania trwa


agnieszka k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 21:59   #3263
Axaxax
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 258
GG do Axaxax Send a message via Skype™ to Axaxax
Dot.: Essence cz. VI

recenzja turkusowego eyelinera Return to Paradise wraz z zestawieniem z eyelinerem metal glam oraz kredkami z Crazy About Colour
Axaxax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:18   #3264
agata_slomka
Wtajemniczenie
 
Avatar agata_slomka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 259
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja tez na to liczę. Napiszmy do Komorowskiego, że chcemy ustawę która nakazuje żeby szafa była w każdej DN.
Wprowadza zakaz palenia do dlaczego nie to?
+ ustawę zakazująca macania kosmetyków, które nie są testerami
__________________
Kiedy są dni niespokojne, marzy się o spokojnym, kiedy spokojny przychodzi, czuje się nieswojo, dopiero drugi, trzeci dzień spokojny przynosi przyzwyczajenie, które sprawia, że walory dni spokojnych nie wydają się więcej uciążliwe.

S. Mrożek
agata_slomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:28   #3265
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Poznanianki!
W City Parku nie ma ani jednego rozświetlacza. Byłam koło 14 i nie zostało ani jeden. Poza nim skończyły się najjaśniejsze lakiery z RtP i chyba za mną ktoś brał ostatni fioletowy...
Edit: Kaszo Manno, dziś widziałam w Malcie w Douglasie fioletowe cienie z Eclipse, więc może ktoś zechce pomóc.
Dzięki za info o Poznaniu. Może jeszcze się je złapie w Pestce(choć ja swój już mam :P). Czekam teraz na nową limitkę :P I zastanawiam się czy jest jeszcze coś z szafy co chce... mmm chyba te nowe płytki do stempli ale na razie ich nie widziałam :/
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:33   #3266
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Szabik Pokaż wiadomość
Poznanianki!
W City Parku nie ma ani jednego rozświetlacza. Byłam koło 14 i nie zostało ani jeden. Poza nim skończyły się najjaśniejsze lakiery z RtP i chyba za mną ktoś brał ostatni fioletowy...
Edit: Kaszo Manno, dziś widziałam w Malcie w Douglasie fioletowe cienie z Eclipse, więc może ktoś zechce pomóc.
Dziękuję za info , póki co chcę cień wydębić tradycyjnie wymiankowo
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 22:51   #3267
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Ja tez na to liczę. Napiszmy do Komorowskiego, że chcemy ustawę która nakazuje żeby szafa była w każdej DN.
Wprowadza zakaz palenia do dlaczego nie to?
Taa... więcej Natur, w każdej po szafie Catrice, Kobo i 2 szafy E
Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
+ ustawę zakazująca macania kosmetyków, które nie są testerami
koniecznie
__________________
http://www.pustamiska.pl
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 23:49   #3268
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Jak będę miała chwilkę to cyknę zdjęcie i zaprezentuje kolorek
Cytat:
Napisane przez Axaxax Pokaż wiadomość
recenzja turkusowego eyelinera Return to Paradise wraz z zestawieniem z eyelinerem metal glam oraz kredkami z Crazy About Colour
Dzięki Axaxax! Teraz czekam jeszcze na swatche eyelinera na oczkach mejaczka.

Dziewczyny które kupiły cienie, jak możecie to wrzućcie swatche na łapkach/oczkach plisss!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-07, 23:51   #3269
Inkarnatka
Wtajemniczenie
 
Avatar Inkarnatka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 294
Dot.: Essence cz. VI

Warszawianki! jak sytuacja z rozświetlaczami u nas? W której N jeszcze są, w której już wykupione i nie warto się tam tłuc?

Targówek, Metro centrum - zostały jeszcze

Badzynka, a w Giżu jest już RtP? Podejrzewam, że tam Essence ma mniejsze wzięcie i jest szansa, że upoluję tam jak nie dostanę w W-wie...
__________________
Nakarm pieska...
www.pustamiska.pl


Edytowane przez Inkarnatka
Czas edycji: 2010-11-07 o 23:53
Inkarnatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-08, 09:27   #3270
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Essence cz. VI

dziewczyny czy dostępny jest jeszcze lakier z limitowanki essence bella hide?? dziekuje za info
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:16.