Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-05, 12:24   #4231
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Tak, do tej pory robiłam 3 zamowienia i za każdym razem prosiłam o 2-3 próbki olejów oraz maseł. Próbeczki są zapakowane w 5 ml pojemniczki, i jesli chodzi o oleje, to taka ilość do stosowania na twarz starcza na długo. Jeszcze nie tknęlam próbki oleju z truskawki np. bo wykańczam czarną porzeczkę i konopny

A zeby nie było tak całkiem OT, raz poprosiłam na BU o próbki i dostałam uprzejmą odp. ze oni probek nie dają, ale za to dali mi kupon na 4% zniżki. Co przy moich zakupach za 200 zl praaawie wyszlo na przesylkę . Zawsze coś, ale i tak kocham mazidła za próbeczki
Na ZSK nawet nie musiałam prosićo próbki
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 12:51   #4232
sunsister
Raczkowanie
 
Avatar sunsister
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 302
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez guniaaa Pokaż wiadomość
Na ZSK nawet nie musiałam prosićo próbki
No ok, ale miło jest dostać to, co się CHCE wyprobować
A co do BU, to rozumiem, że nie mozna dostać probek serów, czy kremow, ale co do olei, hydrolatów czy maseł, to po prostu im się nie chce pakować w małe pojemniczki. Najwyraźniej klientów mają i tak pod dostatkiem, zdobywając ich w inny sposób, co też jest fajne i ja mam do BU dużo sympatii i na pewno nie porzucę ich tak całkiem nigdy
__________________

"Jeśli płaczesz, bo zaszło słońce, łzy przesłonią ci gwiazdy."


sunsister jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 13:00   #4233
Burza_1994
Wtajemniczenie
 
Avatar Burza_1994
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 791
GG do Burza_1994
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
Tak, do tej pory robiłam 3 zamowienia i za każdym razem prosiłam o 2-3 próbki olejów oraz maseł. Próbeczki są zapakowane w 5 ml pojemniczki, i jesli chodzi o oleje, to taka ilość do stosowania na twarz starcza na długo. Jeszcze nie tknęlam próbki oleju z truskawki np. bo wykańczam czarną porzeczkę i konopny
W poniedziałek dostałam swoje zamówienie z mazideł. Żałuję, że nie poprosiłam o próbki. A próbowałaś kiedyś prosić o witaminę jakąś? np. B3, albo np. kestrakt z aloesu??
__________________
Pani Kierownik.

Cel: Pani Dyrektor!

Cel osiągnięty połowicznie: Zastępca Dyrektora!


"Everything in your life is a reflaction of a choice you have made. If you want a different result, make a different choice."
Burza_1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 13:11   #4234
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez sunsister Pokaż wiadomość
No ok, ale miło jest dostać to, co się CHCE wyprobować
A co do BU, to rozumiem, że nie mozna dostać probek serów, czy kremow, ale co do olei, hydrolatów czy maseł, to po prostu im się nie chce pakować w małe pojemniczki. Najwyraźniej klientów mają i tak pod dostatkiem, zdobywając ich w inny sposób, co też jest fajne i ja mam do BU dużo sympatii i na pewno nie porzucę ich tak całkiem nigdy
Tak,tak,tylko mi chodziło o to,że nawet NIE WIEDZIAŁAM,że można prosić o nie,więc jesli ktos tak,jak ja pierwszy raz robi zamówienie,to raczej może o tym fakcie w ogóle nie wiedziec,a ZSK było tak wspaniałe,że samo się z tym zaoferowało bo ja nie wiedziałam teraz wiem,ze mozna i bede sama prosiła o konkretne próbki
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-05, 18:59   #4235
Linka_
Raczkowanie
 
Avatar Linka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 76
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez motacilla Pokaż wiadomość
Bez serum flavo C nie wyobrażam sobie funkcjonowania, więc właśnie przeglądam mazidłowy receptariusz - dziewczyny, przyznam, że ciężko mi się w tym połapać, ale jestem zdesperowana Czy któraś z Was próbowała kręcić serum z wit C sama? Ech, idę się przekopać przez tysiące postów na wątku mazidlanym
Też pierwsze, co zaczęłam oglądać na mazidłach to preparaty z witaminą C Nic jeszcze nigdy nie zamawiałam z mazideł, ale póki co najłatwiejsze mi się wydaje mi się coś takiego: http://mazidla.com/index.php?option=...d=321&Itemid=2
W sumie trzeba tutaj wybrać odpowiedni olej - a tutaj większość z nas i tak ma już przetestowanych faworytów, odmierzyć dawkę i dodać witaminę C (jak się zamówi porcję 2 g to nawet nie trzeba odmierzać)

I szczerze to mnie ta opcja bardzo kusi, pod krem z filtrem, z jakimś lekkim olejem (z czerwonych malin mógłby fajnie pasować?). Coś czuję, że przez najbliższe miesiące tez się będę przekopywać prze wątek mazidłowy
Linka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 20:14   #4236
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny, zamieściłam prośbę o ocenę pielęgnacji --> https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4066 na razie bez odpowiedzi, a pytania wciąż mi się piętrzą

podpowiedzcie mi proszę, czy produkty, które wybrałam, nie będą ze sobą kolidowały/wykluczały się lub też, czy takie połączenie nie będzie zbyt silne - mam 23 lata.
serum flavo C + tonik z kwasem PHA 6% + Diroseal (retinoid)

i jeszcze pytanie z innej beczki - czy w zestawach na BU są zawarte opakowania do kosmetyków? bo nie jest to jednoznacznie określone, a jednak wolałabym je w czymś przechowywać
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-06, 21:14   #4237
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nie jest tak tragicznie 27 .04 przelałam pieniądze a dziś otrzymałam z BU maila , że paczka do mnie zostala wysłana .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-06, 22:00   #4238
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
Nie jest tak tragicznie 27 .04 przelałam pieniądze a dziś otrzymałam z BU maila , że paczka do mnie zostala wysłana .
Lucky You!
Złożyłam zamówienie 12.04., a paczkę dostałam 04.05.
Wczoraj rano wysłałam do nich maila z zapytaniem i do tej pory nie dostałam odpowiedzi
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:52   #4239
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Lucky You!
Złożyłam zamówienie 12.04., a paczkę dostałam 04.05.
Wczoraj rano wysłałam do nich maila z zapytaniem i do tej pory nie dostałam odpowiedzi
o dzizaz, to z USA szybciej wysyłają ;/
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 09:58   #4240
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

dziewczyny, co mam kupić :< serum na blizny czy serum granat eko?

zaraz skończy mi się azelo, które uwielbiam i chce czegoś, co mi mocno nawilży skórę na lato i co będę mogła używać solo na noc mam cerę tłustą z ogromną tendencją do przesuszania i kilku wyprysków w miesiącu, delikatnie naczynkową.
__________________
Wymianka

Edytowane przez evenstar
Czas edycji: 2011-05-07 o 12:03
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-07, 23:26   #4241
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny mam maly dylemat;d Poniewaz chce sobie zamowic na BU zel hialuronowo - peptydowy.Ale obawiam sie,ze moze okazac sie zbyt intensywny. Mam 22 lata , ze zmarszczkami problemow nie mam, kilka na czole ale praktycznie nie rzucajace sie w oczy, kurzych lapek brak, pod oczami tez nic, kiedys mialam mimiczne,ale tez sie zredukowaly. A chce ten zel kupic poniewaz byl bardzo chwalony za efekt i swietne uczucie nawilzenia a wlasnie o to najbardziej mi chodzi. I juz sama nie wiem.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 06:31   #4242
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 293
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam maly dylemat;d Poniewaz chce sobie zamowic na BU zel hialuronowo - peptydowy.Ale obawiam sie,ze moze okazac sie zbyt intensywny. Mam 22 lata , ze zmarszczkami problemow nie mam, kilka na czole ale praktycznie nie rzucajace sie w oczy, kurzych lapek brak, pod oczami tez nic, kiedys mialam mimiczne,ale tez sie zredukowaly. A chce ten zel kupic poniewaz byl bardzo chwalony za efekt i swietne uczucie nawilzenia a wlasnie o to najbardziej mi chodzi. I juz sama nie wiem.
wydaje mi się ze to za wczesnie na peptydy. Może lepiej kup sobie jakiś inny żel hialuronowy? jest tego trochę.
ja miałam odżywczy kiedys, teraz zastanawiam się nad kwiatowym
beautygosiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 07:56   #4243
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam maly dylemat;d Poniewaz chce sobie zamowic na BU zel hialuronowo - peptydowy.Ale obawiam sie,ze moze okazac sie zbyt intensywny. Mam 22 lata , ze zmarszczkami problemow nie mam, kilka na czole ale praktycznie nie rzucajace sie w oczy, kurzych lapek brak, pod oczami tez nic, kiedys mialam mimiczne,ale tez sie zredukowaly. A chce ten zel kupic poniewaz byl bardzo chwalony za efekt i swietne uczucie nawilzenia a wlasnie o to najbardziej mi chodzi. I juz sama nie wiem.
Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
wydaje mi się ze to za wczesnie na peptydy. Może lepiej kup sobie jakiś inny żel hialuronowy? jest tego trochę.
ja miałam odżywczy kiedys, teraz zastanawiam się nad kwiatowym
Jak nie ma na co działać, to peptydy nic nie pomogą, ale krzywdy przecież nie zrobią Akurat heksapeptyd oprócz działania przeciwzmarszczkowego jeszcze przyspiesza gojenie i regenerację.
Żel hialuronowo-peptydowy świetnie nawilża i napina skórę - u mnie po 2 miesiącach używania wyprasował lwią zmarszczkę (czego nie robi niestety kwiatowy, który teraz używam i zmarcha powróciła...)
Kwiatowy niestety nie zachwyca mnie szczególnie, ale na moją ocenę ma wpływ fakt, że mam od 4 miesięcy egzemę :/
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 08:56   #4244
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczęta, wiem że na głupotę nie ma rady ale wiecie może czy mogę używać płynu wzmacniającego do włosów z BU jeśli dodałam do niego 40% wódki zamiast 95% spirytusu?
mivol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 11:33   #4245
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

W końcu zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na BU
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2011-05-12 o 20:54
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 13:45   #4246
calliope86
Wtajemniczenie
 
Avatar calliope86
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 078
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cześć Drogie Wizażanki jestem Agnieszka, mam 25 lat . Od jakiegoś czasu czytam Wasze posty i jestem zainteresowana tematem . Przejrzałam strony BU, Mazideł i ZSK i dziś złożyłam pierwsze zamówienie z BU na Hydrolat oczarowy, butelkę z atomizerem i olej z kocanki. Mam niestety problemową mieszaną cerę, ze skłonnością do zapychania i wyprysków oraz pękających naczynek w okolicy nosa. Mam nadzieję, że coś mi te specyfiki pomogą. Teraz czekam na paczuszkę, szkoda że czas realizacji taki długi. Ale co zrobić .
calliope86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:22   #4247
eyelash69
Raczkowanie
 
Avatar eyelash69
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 46
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Ja też dzisiaj zrobiłam swoje pierwsze zamówienie na BU i już się nie moge doczekać mam nadzieje ,że szybko otrzymam paczkę
eyelash69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 17:59   #4248
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez beautygosiek Pokaż wiadomość
wydaje mi się ze to za wczesnie na peptydy. Może lepiej kup sobie jakiś inny żel hialuronowy? jest tego trochę.
ja miałam odżywczy kiedys, teraz zastanawiam się nad kwiatowym
Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Jak nie ma na co działać, to peptydy nic nie pomogą, ale krzywdy przecież nie zrobią Akurat heksapeptyd oprócz działania przeciwzmarszczkowego jeszcze przyspiesza gojenie i regenerację.
Żel hialuronowo-peptydowy świetnie nawilża i napina skórę - u mnie po 2 miesiącach używania wyprasował lwią zmarszczkę (czego nie robi niestety kwiatowy, który teraz używam i zmarcha powróciła...)
Kwiatowy niestety nie zachwyca mnie szczególnie, ale na moją ocenę ma wpływ fakt, że mam od 4 miesięcy egzemę :/
Dzieki Dziewczyny!Jednak zrezygnowalam z peptydowego z obawy,ze jednak bedzie na mnie zbyt intensywnie dzialal. Natomiast wzielam wlasnie kwiatowy i podwojny,bo zalezalo mi aby w skladzie mial ten maloczasteczkowy zel.

Odnosnie odzwyczego to ja go wlasnie "wykonczylam" i bylam bardzo zadowolona z niego. W przeciwienstwie do zelu 1% ,nie sciagal, nie wysuszal,bardzo fajnie nawilzal i mozna go bylo spokojnie stosowac solo na zwilzona twarz
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 18:26   #4249
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dzieki Dziewczyny!Jednak zrezygnowalam z peptydowego z obawy,ze jednak bedzie na mnie zbyt intensywnie dzialal. Natomiast wzielam wlasnie kwiatowy i podwojny,bo zalezalo mi aby w skladzie mial ten maloczasteczkowy zel.

Odnosnie odzwyczego to ja go wlasnie "wykonczylam" i bylam bardzo zadowolona z niego. W przeciwienstwie do zelu 1% ,nie sciagal, nie wysuszal,bardzo fajnie nawilzal i mozna go bylo spokojnie stosowac solo na zwilzona twarz

Ja uzywam obecnie kwiatowego i niestety nie jestem zadowolona, nie nadaje sie solo na twarz, sciaga skore, a mam mieszana cere z bardzo tlusta strefa T Nakladam go na olejki, bez tego ani rusz. Innych zeli nie probowalam, ale moze skusze sie na jais bardziej nawilzajacy.
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 18:58   #4250
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Ja uzywam obecnie kwiatowego i niestety nie jestem zadowolona, nie nadaje sie solo na twarz, sciaga skore, a mam mieszana cere z bardzo tlusta strefa T Nakladam go na olejki, bez tego ani rusz. Innych zeli nie probowalam, ale moze skusze sie na jais bardziej nawilzajacy.
A nakladasz na wilgotna twarz?Bo to jest bardzo wazne. Jak zel nie bedzie mial zwilzonej twarzy albo jak nie dodasz do niego oleju to "solo - solo" bedzie wysuszal i sciagal. Nie mozna tez za duzo go klasc. Ja wlasnie tak mialam z odzwyczym na poczatku: kladlam duzo na sucha albo tylko przetarta tonikiem twarz,sciagalo i wysuszalo twarz, napisalam do "wladz BU" i odpisali mi ze musi byc wilgotna twarz albo z olejem wymieszac.Tak robilam i pozniej juz nie mialam problemu z uczuciem wysuszenia czy sciagniecia. Musisz tez zwrocic uwage na proporcje. Bo jak wymieszasz za duza procje zelu z olejem to tez bedzie uczucie sciagniecia. Dlatego trzeba to wywazyc.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:00   #4251
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A nakladasz na wilgotna twarz?Bo to jest bardzo wazne. Jak zel nie bedzie mial zwilzonej twarzy albo jak nie dodasz do niego oleju to "solo - solo" bedzie wysuszal i sciagal. Nie mozna tez za duzo go klasc. Ja wlasnie tak mialam z odzwyczym na poczatku: kladlam duzo na sucha albo tylko przetarta tonikiem twarz,sciagalo i wysuszalo twarz, napisalam do "wladz BU" i odpisali mi ze musi byc wilgotna twarz albo z olejem wymieszac.Tak robilam i pozniej juz nie mialam problemu z uczuciem wysuszenia czy sciagniecia. Musisz tez zwrocic uwage na proporcje. Bo jak wymieszasz za duza procje zelu z olejem to tez bedzie uczucie sciagniecia. Dlatego trzeba to wywazyc.
ja kładę żel wymieszany z olejem na spsikaną twarzą hydrolatem i dopiero wtedy daje prawdziwy efekt nawilżenia
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:04   #4252
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
ja kładę żel wymieszany z olejem na spsikaną twarzą hydrolatem i dopiero wtedy daje prawdziwy efekt nawilżenia
Ja albo na spsikaną hydrolatem albo wodą termalną .
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:20   #4253
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Mam pytanie do osób używających olejek myjący- czy po spłukaniu u Was też pozostawia tłustą warstwę na twarzy? Czy ja coś źle robię, czy tak ma być?
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:28   #4254
anka1892
Zadomowienie
 
Avatar anka1892
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 582
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Ja albo na spsikaną hydrolatem albo wodą termalną .
aj dobrze, że przeczytałam to, bo zapomniałam o tym zwilżaniu :/ i kilka dni stosowałam żel na suchą skórę(ale nigdy nie solo - albo z olejem, albo z dermosanem), ale teraz spróbuję na twarz spryskaną hydrolatem, może faktycznie efekt będzie lepszy
anka1892 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:36   #4255
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
A nakladasz na wilgotna twarz?Bo to jest bardzo wazne. Jak zel nie bedzie mial zwilzonej twarzy albo jak nie dodasz do niego oleju to "solo - solo" bedzie wysuszal i sciagal. Nie mozna tez za duzo go klasc. Ja wlasnie tak mialam z odzwyczym na poczatku: kladlam duzo na sucha albo tylko przetarta tonikiem twarz,sciagalo i wysuszalo twarz, napisalam do "wladz BU" i odpisali mi ze musi byc wilgotna twarz albo z olejem wymieszac.Tak robilam i pozniej juz nie mialam problemu z uczuciem wysuszenia czy sciagniecia. Musisz tez zwrocic uwage na proporcje. Bo jak wymieszasz za duza procje zelu z olejem to tez bedzie uczucie sciagniecia. Dlatego trzeba to wywazyc.

Tak, nakladam na zwilzona twarz, niestety tez zel nie spelnia moich oczekiwan...
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:45   #4256
White Demon
Raczkowanie
 
Avatar White Demon
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 287
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób używających olejek myjący- czy po spłukaniu u Was też pozostawia tłustą warstwę na twarzy? Czy ja coś źle robię, czy tak ma być?
Używam olejku myjącego i nie zauważyłam tłustej warstwy - skóra jest raczej miękka i nie spięta. Olejku daję dokładnie 10 kropli w zagłębienie mokrej dłoni i rozsmarowuję na suchą twarz. Potem wielokrotnie spłukuję twarz wodą.
__________________

Punkt g u kobiety znajduje się na końcu wyrazu shopping.
White Demon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 19:53   #4257
windbag
Wtajemniczenie
 
Avatar windbag
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 804
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez White Demon Pokaż wiadomość
Używam olejku myjącego i nie zauważyłam tłustej warstwy - skóra jest raczej miękka i nie spięta. Olejku daję dokładnie 10 kropli w zagłębienie mokrej dłoni i rozsmarowuję na suchą twarz. Potem wielokrotnie spłukuję twarz wodą.
ja robię podobnie. Może powinnam ewentualnie więcej razy spłukiwać twarz, a moze po prostu przyzwyczaiłam się do efektu po myciu buzi zwyklym żelem- spięta.
windbag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 20:08   #4258
ddiamentowaaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 212
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Hej wizazanki Zaczelam uzywac serum migdałowego. Kładlam na skóre juz 3 razy.(2razy w tygodniu stosuje). Skóra zaczęła mi się lekko łuszczyć ale blizny,przebarwienia nadal mocno widocznie W tej kwestii jakby zero reakcji, wiecie moze ile mam czekać, ile stosować aby zaczęły blednąć ?Wiem, że potrzeba czasu ale wiecie moze mniej wiecej ile ? Bylabym wdzieczna za pomoc
__________________
zapuszczam włoskii
41>42>43>44>45>46>47>48>49>..> 60

staram się jeść tak by nie utyć
ddiamentowaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 21:29   #4259
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez windbag Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób używających olejek myjący- czy po spłukaniu u Was też pozostawia tłustą warstwę na twarzy? Czy ja coś źle robię, czy tak ma być?
Może pozostawać tłusta warstwa jak spłukujesz zbyt zimną wodą - zauważyłam to, jak mi się zepsuł kran i leciała tylko zimna - olejek nie chciał się zmyć i się mazał...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-08, 22:10   #4260
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 333
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Tak, nakladam na zwilzona twarz, niestety tez zel nie spelnia moich oczekiwan...
Kurde to mnie zmartwilas troche,bo zel do najtanszych nie nalezy,ale w koncu kazdy ma inna cere i na kazdego dziala co innego,wiec i tak czy siak warto wyprobowac.
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.