Mój facet to wieprz ! POMOCY !!! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-09, 14:12   #331
Andraia
Raczkowanie
 
Avatar Andraia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 89
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Tak, prostytutka i palaczka - to faktycznie to samo co puszczanie baków, zepsute zęby i dziury w skarpetkach. Z tego co zauważyłam, o tych osobach nie zakładasz wątków, nie wklejasz ich zdjęć i nie pytasz "co robić?". Nie uważam się za osobę ograniczoną jeśli czytam co piszesz o swoim chłopaku i zwyczajnie mi niedobrze, bo ja w swoim ciepłym domku faktycznie takich rzeczy nie doświadczam. Tak jak Twoje doświadczenia nie czynią Ciebie nie-ograniczonej specjalistki ds. wieprzy.

Mimo wszystko gratuluję Ci determinacji, stałości w uczuciach i osiągnięcia celu, a Twojemu chłopakowi życzę, żeby już więcej nie musiał czytać o osobie na tym forum.
W którym miejscu napisałam, że puszczanie bąków i prostytucja to to samo? Nie zakładam o tych osobach wątku, gdyż te osoby nie dotyczą mnie w takim stopniu jak mój przyszły mąż. Nigdzie też nie napisałam, iż moje doświadczenia uczyniły mnie specjalistą od czego kolwiek. Łatwo jest tak wysnówać błędne wnioski, ale cieżko jest czytać ze zrozumieniem. Skoro cię obrzydza ten temat, to nie zagłębiaj się w niego. Ciebie samej nie nazwałam też ograniczoną, tylko osoby które nagminnie wypisują prowokacja! prowokacja!

Dziękuję wszystkim za gratulacje. Mój mężczyzna bierze się za siebie ostro. Jedziemy w weekend kupić mu nowy komplet wojskowego wdzianka. Ma nawet postanowienie noworoczne, zacznie ćwiczyć
__________________

START ------------------------ META
52
- 51 - 50 - 49 - 48 - 47

Andraia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-09, 14:49   #332
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez Andraia Pokaż wiadomość
Dziękuję wszystkim za gratulacje. Mój mężczyzna bierze się za siebie ostro. Jedziemy w weekend kupić mu nowy komplet wojskowego wdzianka. Ma nawet postanowienie noworoczne, zacznie ćwiczyć
i nie zmieniaj jego stylu na siłę.jeśli lubi moro-kup mu nowe niedziurawe.

co do mężczyn.są tacy na świecie,tylko nie kazda z nas potrafi się przyznać,że ma takiego w domu.owszem wątek dość kontrowersyjny,ale ze względu na słowa opisujące t.z.-a jak ktoś mi nie wierzy,wystarczy wejść na watek o pierdzeniu.przekona się,że nie ma ideałów.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-04, 23:26   #333
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Andraia jak tam zmiany Tż-a? Czemu nic nie piszesz tak długo? Ja ten wątek czytałam od początku i ci kibicowałam, mam nadzieję, że zaszły zmiany - na lepsze oczywiście
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-05, 12:40   #334
agnis2908
Zadomowienie
 
Avatar agnis2908
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 753
GG do agnis2908
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Przepraszam, ale jak w pierwszej chwili to przeczytałam, to nie mogłam powstrzymać śmiechu... Ale podobno oboje się z tego śmialiście....
Widzę, że dziewczyny już Ci radziły. Sama jestem ciekawa, czy udało Ci się coś zmienić w jego specyficznym zachowaniu. Nie ma co się załamywać, wszystkiego można się nauczyć, nabrać nowych nawyków. Może nawet z czasem samo mu to przyjdzie.
__________________





agnis2908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 10:39   #335
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Ten wątek jest niesamowicie śmieszny i dramatyczny zarazem, pierwszy, przy którym dosłownie poryczałam się ze śmiechu i nie mogłam uspokoić Ale nie tylko z powodu sytuacji, które Andraia miała ze swoim partnerem. Również nieskończenie bawił mnie nauczycielsko-pouczający ton niektórych wypowiedzi, jak to dziewczyny zamykałyby swoich facetów na balkonie w zimny dzień albo przestały się malować i same zaczęły chodzić w wyświechtanych ubraniach. Albo "dlaczego nie wzięłaś się za to wcześniej"... Bo jak się w kimś zakochuje, zwłaszcza w wieku nastu lat, to się nie zwraca uwagi na takie rzeczy! Poza tym z licznych obserwacji i własnego doświadczenia wiem, że zmienianie swojego TŻ-a może być misją o wiele trudniejszą niż te wojskowe w strefie Gazy Przebrnęłam przez cały wątek i widzę, że postępy są znaczne, czego serdecznie gratuluję.
Inna refleksja - mam nieodparte wrażenie, że niektóre osoby tu piszące żyją trochę jak w szklanym kloszu. To, że u Was w domu wszyscy są ą ę bułkę przez bibułkę, nie znaczy, że każdy taki jest. Miałam współlokatorkę, którą wyeksmitowałam w momencie, kiedy smród z jej pokoju zaczął przechodzić na moje świeżo wyprane ubrania wiszące na suszarce. W internacie niegdyś mojego liceum (o ironio, jedno z najlepszych w Polsce) mieszkał chłopak, któremu postawiono ultimatum: albo będzie się mył raz na tydzień, albo go eksmitują. Sama też nie należę do tych zawsze zorganizowanych i poukładanych, w ramach czego rano zdarza mi się włożyć dwie czarne, ale nie tak samo czarne skarpetki. A przezwiska? Co one mają do szacunku? Czy to, że mój TŻ zwraca się do mnie per paskudo czy potworze oznacza, że mnie nie szanuje? Dużo problemów pojawiło się w tym wątku
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 21:52   #336
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Idę spać, ale się uśmiałam przynajmniej na koniec.
Współczuje, naprawdę i życzę cierpliwości.
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 22:46   #337
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

A ja momentami mam wrażenie, że to prowokacja
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 22:54   #338
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Ten wątek jest niesamowicie śmieszny i dramatyczny zarazem, pierwszy, przy którym dosłownie poryczałam się ze śmiechu i nie mogłam uspokoić Ale nie tylko z powodu sytuacji, które Andraia miała ze swoim partnerem. Również nieskończenie bawił mnie nauczycielsko-pouczający ton niektórych wypowiedzi, jak to dziewczyny zamykałyby swoich facetów na balkonie w zimny dzień albo przestały się malować i same zaczęły chodzić w wyświechtanych ubraniach. Albo "dlaczego nie wzięłaś się za to wcześniej"... Bo jak się w kimś zakochuje, zwłaszcza w wieku nastu lat, to się nie zwraca uwagi na takie rzeczy! Poza tym z licznych obserwacji i własnego doświadczenia wiem, że zmienianie swojego TŻ-a może być misją o wiele trudniejszą niż te wojskowe w strefie Gazy Przebrnęłam przez cały wątek i widzę, że postępy są znaczne, czego serdecznie gratuluję.
Inna refleksja - mam nieodparte wrażenie, że niektóre osoby tu piszące żyją trochę jak w szklanym kloszu. To, że u Was w domu wszyscy są ą ę bułkę przez bibułkę, nie znaczy, że każdy taki jest. Miałam współlokatorkę, którą wyeksmitowałam w momencie, kiedy smród z jej pokoju zaczął przechodzić na moje świeżo wyprane ubrania wiszące na suszarce. W internacie niegdyś mojego liceum (o ironio, jedno z najlepszych w Polsce) mieszkał chłopak, któremu postawiono ultimatum: albo będzie się mył raz na tydzień, albo go eksmitują. Sama też nie należę do tych zawsze zorganizowanych i poukładanych, w ramach czego rano zdarza mi się włożyć dwie czarne, ale nie tak samo czarne skarpetki. A przezwiska? Co one mają do szacunku? Czy to, że mój TŻ zwraca się do mnie per paskudo czy potworze oznacza, że mnie nie szanuje? Dużo problemów pojawiło się w tym wątku
a-sea-of-honey ja czytałam na bierząco i też czasami niemal sikałam ze śmiechu.

Co do pogrubionego, to też miałam identyczne odczucia. Pisałam wcześniej, że mojemu Tż-owi też się zdarzy czasami puścić bąka i mówię wtedy: ŚWINIA albo ŚMIERDZIEL I nie uważam tego za jakiś brak szacunku. On na mnie często mówi ZOŁZUNIA np. i mam z tego powodu się rozwieść A mój tata przyjdzie czasami do mnie z dziurką w skarpecie, bo nie zauważy np. To też się go wyrzec Ja mam znowu nogi zarośnięte (bo zima i jakoś tak mi się nie chce za często depilować).
A niektóre dziewczyny zaraz piszą: rzuć go, bo niechluj, bo odpychający, bo one by z takim nie mogły itp. A ja nie wierzę, nie wierzę po prostu że można być pięknym, pachnącym i czyściutkim 24h/7.

Tylko coś Andraia się nie odzywa, jak tam postępy
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 17:18   #339
Fancy_packet
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 44
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez Andraia Pokaż wiadomość
On jest jak wieprz, a objawia się to tak:

Nie jest skąpy. Wydaje na mnie pieniądze, ale sobie woli kupić nową grę zamiast tego co mu jest naprawdę potrzebne. Jak go przekonać by zadbał trochę o siebie? On jest przystojny, tylko, że dość zaniedbany. Jakie podać mu argumenty by nie miał wyboru odmówić?
no wiesz, jakby wydawał kasę na siebie to by trochę mniej zostało na Ciebie
a jak nie śmierdzi i kąpie się to może nie jest takie wieprz... lowelasa albo mężczyznę metroseksualnego raczej z niego już nie zrobisz, więc widziały gały co brały, jak ktoś tu już napisała na tym forum.
Fancy_packet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 00:29   #340
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

nigdy bym z takim facetem nie była,matko to straszne
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 00:30   #341
tama
Rozeznanie
 
Avatar tama
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 678
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nigdy bym z takim facetem nie była,matko to straszne

__________________
Od 09/02/2010:

89 - 88 - 87 - 86 - 85- 84 -83-82 - 81 - 80 - 79- 78 - 77 - 76 - 75 -74 - 73 - 72 - 71 - 70 kg
tama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 00:31   #342
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nigdy bym z takim facetem nie była,matko to straszne
No tak,bo lepiej mieć przystojniaczka który zdradza,leje,szarpie za wlosy taki jak twój misiaczek-pysiaczek i trzeba kochać ponad wszystko,bo miłość ci wszystko wybacza it.Żenada.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-01-24 o 00:33
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 01:12   #343
anitka12345
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa/Kraków
Wiadomości: 1 755
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
No tak,bo lepiej mieć przystojniaczka który zdradza,leje,szarpie za wlosy taki jak twój misiaczek-pysiaczek i trzeba kochać ponad wszystko,bo miłość ci wszystko wybacza it.Żenada.

nie poprostu taki facet o siebie nie dba i to tyle,i nie zdradza ! wiesz nie każdy może mieć przystojniaczka ;P no i myśle,że znajde takiego który mnie szanuje
anitka12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 01:18   #344
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez anitka12345 Pokaż wiadomość
nie poprostu taki facet o siebie nie dba i to tyle,i nie zdradza ! wiesz nie każdy może mieć przystojniaczka ;P no i myśle,że znajde takiego który mnie szanuje
Oj tak padnij jeszcze na kolana przed swym panem i władcą,podziękuj mu że jest u boku taki przystojniaczek jak on. Dziewczyno,znalazłabyś zapewne przystojnego i takiego który by cię szanował.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 09:49   #345
blue berry
Raczkowanie
 
Avatar blue berry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Lublinek
Wiadomości: 155
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Dzieczyny zakończcie te spory. Mamy tu poważny problem, a wy koncentrujecie się na sobie. Każdy znajdzie swojego królewicza, bez obaw. To my decydujemy o tym kogo akceptujemy a kogo nie i debatowanie na ten temat jest raczej zbędne w tym wątku.
blue berry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 01:08   #346
krasnogniewa
Przyczajenie
 
Avatar krasnogniewa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Miałam się powstrzymać od komentowania, ale dawno nic mnie tak nie rozbawiło jak wątek z wieprzowiną w tle. Sama tylko nie wiem czy bardziej bawią mnie kolejne opisy serwowane przez autorkę, czy bijąca w oczy pruderia zawarta w większości odpowiedzi. Nie uwierzę, że Wizażanki nie miały do czynienia z podobnymi osobami, zresztą uważam, że rzeczony Wieprz to i tak lekki przypadek. Myślę, że opisane nawyki da się jakoś zwalczyć, czy to małymi kroczkami - ględzenie, czy terapią szokową - stanowcze wykopywanie z pokoju za każdym razem kiedy zanosi się na "pulę" czy wymiana garderoby. Wszelkie obrażanie się wydaje mi się w tym momencie conajmniej śmieszne.

Natomiast jeśli chodzi o pozostałe posty to, niestety, nie wiem jaka jest średnia wieku i bogactwo doświadczeń odpowiadających, ale jedyne co ciśnie mi się na usta ( i nie jest to bąk ) to stwierdzenie, że moje Drogie , nie znacie życia. Nie sposób żyć z kimś parę lat i tworzyć spójny związek, nie poznając pewnych przywar partnera. W miarę jak partnerzy się poznają, mogą sobie pozwolić na więcej , przez co są bardziej swobodni w relacjach, a co za tym idzie hmm bardziej szczerzy, zrelaksowani Oczywiście należy nad sobą nawzajem pracować, szanować się wzajemnie, i nie doprowadzać do sytuacji ekstremalnych. Nikt nie czułby się dobrze w związku, w którym nie może tak do końca być sobą.

Autorce wątku życzę szczęścia w związku z Wieprzem i odrobiny rozsądku w kierowaniu się radami z forum. Pozdrawiam.
---

ach, niechcący odgrzebałam stary wątek

Edytowane przez krasnogniewa
Czas edycji: 2009-03-12 o 01:09
krasnogniewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-12, 10:56   #347
Bdebdusia
Raczkowanie
 
Avatar Bdebdusia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: sprzed kompa :))
Wiadomości: 465
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Cytat:
Napisane przez krasnogniewa Pokaż wiadomość
Natomiast jeśli chodzi o pozostałe posty to, niestety, nie wiem jaka jest średnia wieku i bogactwo doświadczeń odpowiadających, ale jedyne co ciśnie mi się na usta ( i nie jest to bąk ) to stwierdzenie, że moje Drogie , nie znacie życia. Nie sposób żyć z kimś parę lat i tworzyć spójny związek, nie poznając pewnych przywar partnera. W miarę jak partnerzy się poznają, mogą sobie pozwolić na więcej , przez co są bardziej swobodni w relacjach, a co za tym idzie hmm bardziej szczerzy, zrelaksowani Oczywiście należy nad sobą nawzajem pracować, szanować się wzajemnie, i nie doprowadzać do sytuacji ekstremalnych. Nikt nie czułby się dobrze w związku, w którym nie może tak do końca być sobą.

ach, niechcący odgrzebałam stary wątek
No właśnie też mnie zastanawia wiek tych oburzających się forumowiczek (a nie chce mi się sprawdzać)
Co do pierwszego pogrubionego, to mój Tż na początku naszego spotykania też nie puszczał bąków, był zawsze ogolony, pachnący i wogóle...
A teraz po 10 latach razem czasami mu się "wymsknie", jak to on mówi. Golić się też nie zawsze ma siłę, jak wróci zmęczony z pracy.
No, ale według niektórych to chyba powinnam wziąć rozwód

A co do drugiego pogrubionego, to ja też co jakiś czas odkopuję ten wątek i mam go cały czas w subskrybcjach. Tylko coś Andraia się nie udziela. Ale chyba jej się nie dziwię, tyle się naczytała niezbyt miłych postów...
__________________

Jak jest Ci źle, to pomyśl że kiedyś byłaś najszybszym plemnikiem


Bdebdusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:32   #348
vety
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

najlepszym sposobem jest powiedzież jak o siebie nie zacznie dbać to będą nici z sexu
vety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 15:49   #349
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

moja kumpela mieszkala z chlopakiem(nie swoim tylko wspolokator) ktory przez caly rok mieszkania ani razu nie wypral poscieli
NIGDY nie otwieral okna u siebie i tak sie kisil nie byloby problemu tyle ze jak otwieral drzwi to smierdzialo w mieszkaniu wiec mu podziekowala
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-17, 22:44   #350
Weronika.21
Raczkowanie
 
Avatar Weronika.21
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 209
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

zrobiło mi się smutno, bo przypomniałam sobie pierwszego "BĄKA" mojego TŻ..heh te wspaniałe chwile już nie powrócą...
__________________
Dzieci są kotwicami, które trzymają matki przy życiu.

jestem mamą małego Stworka
Weronika.21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 15:55   #351
nyiloveu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: druga strona monitora
Wiadomości: 55
Dot.: Mój facet to wieprz ! POMOCY !!!

Nie wierzę w to co przeczytałam...
Po prostu nie mogę sobie wyobrazić , że można puścić bąka w twarz komukolwiek (!) nie wspominając już o małej dziewczynce albo nakładać kilka par skarpet żeby nie widać było dziur !
nyiloveu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.