Zapuszczanie włosów cz. V - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Pokaż wyniki sondy: Do jakiej długości zapuszczasz włosy?
do szczęki 1 0,32%
do ramion 8 2,53%
do łopatek 12 3,80%
do zapięcia stanika 67 21,20%
do pasa 134 42,41%
do bioder 27 8,54%
do kości ogonowej 17 5,38%
za pośladki 10 3,16%
do kolan 2 0,63%
do kostek 0 0%
chcę móc deptać moje włosy! 3 0,95%
sama nie wiem 6 1,90%
aż mnie wkurzą 17 5,38%
Odpowiada mi moja długość, zapuszczam, aby pozbyć się gorszych partii włosów 12 3,80%
Głosujący: 316. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 11:09   #2671
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
czego to ludzie nie wymyślą xd



Daj znać jak się będzie sprawowała ta maska oleo Mam odzywkę a maska też mnie kusi ostatnio
Jasne, napiszę, zbiory znacznie się przerzedziły, więc będę testować.

Powiem wam, że ten czepek to ciekawy wynalazek:

Skład-Woda, glikol propylenowy, alkohol benzylowy, chlorek cetylopirydyniowy, polisorbat 80, capryl/capramidopropyl betainy, Bis-PEG/Ppg-20/20, Dimetikon, kwas dehydracetic, kwas benzoesowy, kwas sorbowy, disodium EDTA, cytrynian sodu

Dawkowanie:
Podgrzewać w zamkniętym opakowaniu w kuchence mikrofalowej (650W) przez 20 sekund jednorazowo każde opakowanie oddzielnie. Ostrożnie otworzyć opakowanie i założyć na głowę pacjenta. Wykonując ruchy mycia przez czepek myć głowę przez 3 minuty. Czepki mogą być również wykorzystywane bez podgrzania.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 11:29   #2672
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez evillcat Pokaż wiadomość
oj a to takie zło? koleżanka będzie brała od września, jak przeczytałam skutki uboczne to się przeżegnałam ale w sumie patrząc na jej twarz...
Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Powiem tak - retinoidy doustne są dla osób, które mają naprawdę ciężkie postacie trądziku, które rzutują na ich stanie psychicznym.

Wątroba, nerki, a już nie daj Boże jakbyś w czasie zażywania i przez 3-6 miesięcy po zaszła w ciążę...
Ja jestem po kuracji retinoidami- wzięłam najniższą dawkę na kg ciała. Ludzie straszą, po internecie kraża plotki których za nic nie warto czytać, bo w większości nie są prawda. Jakieś ploty o załamaniach nerwowych, a mój dermatolog mi wyjaśnił dlaczego na ulotce musieli coś takiego umieścić...to nie temat wątku.
wszystko zalezy od stopnia determinacji - owszem trzeba na to poświęcić wiele uwagi, odpowiednio nawilżać skórę , śluzówki, dbać o to i się pilnować, robić badania. Ostrożny lekarz który nie przyfasoli Ci ot tak najmocniejszej dawki plus samoświadomość, dbanie o siebie i kuracja wcale nie musi się skończyć czarnym scenariuszem ;],w zdecydowanej większości ludzie (Ci którzy o siebie dbali podczas..) są zadowoleni mimo wysiłku i wydanych pieniędzy.
Taka jest prawda, że głupoty w internecie np o skórze schodzącej płatami z całego ciała..wypisują Ci, którzy o siebie nie dbali podczas kuracji. Wybaczcie za offtop, ale wkurza mnie ta czarna chmura fruwająca nad słowem retinoidy. Jak komuś trądzik niszczy życie to lepiej zainwestować tych kilka miesięcy z życia niż cierpieć później przez całe, druga sprawa że sami dermatolodzy którzy to przypisują nie mają pojęcia o działaniu - na jednego takiego trafiłam, na szczęście się nie posłuchałam.. Dlatego retinoidy trzeba prowadzić tylko z najlepszymi lekarzami.
PS Musze przyznać, że mój lekarz zaniedbał jedną rzecz - nawilżanie skóry głowy, stąd dopadło mnie masowe wypadanie, któe sama muisałam ogarnąc, ale włosy odrastają a ja nie żałuję.

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2014-06-29 o 11:32
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:20   #2673
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;47087694]Jasne, napiszę, zbiory znacznie się przerzedziły, więc będę testować.

Powiem wam, że ten czepek to ciekawy wynalazek:

Skład-Woda, glikol propylenowy, alkohol benzylowy, chlorek cetylopirydyniowy, polisorbat 80, capryl/capramidopropyl betainy, Bis-PEG/Ppg-20/20, Dimetikon, kwas dehydracetic, kwas benzoesowy, kwas sorbowy, disodium EDTA, cytrynian sodu

Dawkowanie:
Podgrzewać w zamkniętym opakowaniu w kuchence mikrofalowej (650W) przez 20 sekund jednorazowo każde opakowanie oddzielnie.
Ostrożnie otworzyć opakowanie i założyć na głowę pacjenta. Wykonując ruchy mycia przez czepek myć głowę przez 3 minuty. Czepki mogą być również wykorzystywane bez podgrzania.
[/QUOTE]
Ciekawe jak to działa. Zamówiłaś sobie to?
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 12:30   #2674
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Ja jestem po kuracji retinoidami- wzięłam najniższą dawkę na kg ciała. Ludzie straszą, po internecie kraża plotki których za nic nie warto czytać, bo w większości nie są prawda. Jakieś ploty o załamaniach nerwowych, a mój dermatolog mi wyjaśnił dlaczego na ulotce musieli coś takiego umieścić...to nie temat wątku.
wszystko zalezy od stopnia determinacji - owszem trzeba na to poświęcić wiele uwagi, odpowiednio nawilżać skórę , śluzówki, dbać o to i się pilnować, robić badania. Ostrożny lekarz który nie przyfasoli Ci ot tak najmocniejszej dawki plus samoświadomość, dbanie o siebie i kuracja wcale nie musi się skończyć czarnym scenariuszem ;],w zdecydowanej większości ludzie (Ci którzy o siebie dbali podczas..) są zadowoleni mimo wysiłku i wydanych pieniędzy.
Taka jest prawda, że głupoty w internecie np o skórze schodzącej płatami z całego ciała..wypisują Ci, którzy o siebie nie dbali podczas kuracji. Wybaczcie za offtop, ale wkurza mnie ta czarna chmura fruwająca nad słowem retinoidy. Jak komuś trądzik niszczy życie to lepiej zainwestować tych kilka miesięcy z życia niż cierpieć później przez całe, druga sprawa że sami dermatolodzy którzy to przypisują nie mają pojęcia o działaniu - na jednego takiego trafiłam, na szczęście się nie posłuchałam.. Dlatego retinoidy trzeba prowadzić tylko z najlepszymi lekarzami.
PS Musze przyznać, że mój lekarz zaniedbał jedną rzecz - nawilżanie skóry głowy, stąd dopadło mnie masowe wypadanie, któe sama muisałam ogarnąc, ale włosy odrastają a ja nie żałuję.
Po raz ostatni wrócę do offtopu. Widzisz, Ty stosowałaś retinoidy będąc ja sama napisałaś raz, że pod opieką bardz dobrego lekarza, a dwa, że sama także dogłębnie ogarniałaś temat, zebrałaś wszystkie możliwe informacje itd. Tutaj nie ma się do czego przyczepić. Brawa dla Ciebie Tylko gorzej jak za takie środki wezmą się dziewczyny, które nie mają dość chęci żeby ten jednak mocno skomplikwany temat rozważyć i ogarnąć potrzebną wiedzę, aby je stosować w sposób bezpieczny. A takich jest niestety sporo.

W końcu coś włosowego. Wiem, że na kwc można poczytać opinie (zrobiłam już to), ale mimo wszystko spytam Was. Który lotion Seboradin poleciacie bardziej?

Seboradin Niger:

http://www.seboradin.pl/sklep/produk...er,p1483592325

czy ten przeciwko wypadaniu:

http://www.seboradin.pl/sklep/produk...ow,p1366716016

Wiem, wiem, że u każdego może zadziałaś inaczej ale mimo wszystko pytam. Chodzi mi oczywiście który u Was dawał lepsze efekty w przyspieszaniu porostu i ewntualnie zmniejszeniu wypadania? Bo o przetłuszcz nie mam się co martwić akurat.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:07   #2675
201801220933
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 690
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Ja do tych celów wybrałabym Seboradin Niger - zrobiłam swego czasu rozneznanie w tych produktach, ale odstrasza mnie wizja śmierdzących włosów, bo podobno zapach się utrzymuje, no ale zależy od włosów.

Stwierdziłam że jeden ekstrakt w przyśpieszaniu porostu to za mało.
W najbliższym czasie kupuję Radical Med koncentrat, spróbuję też aplikować na skórę drożdże przed myciem - chce uniknąć stosowania dodatkowej maski na skórę, wiec stwierdziłam, ze wymieszam je jedynie z odrobiną wody i zapodam na skóre strzykawką na pół godziny przed myciem. Do odważnych świat należy
Włosy mi wypadają (gorsza dieta+stres+nagłe ocieplenie) - przyjmuję więc niezastąpiony Merz Special.
Wczoraj zmierzyłam najkrótsze babyhair - mają już 4 cm, wiem dokładnie gdzie są, więc za tydzień zmierzę je znowu i w ten sposób określę, czy moja wybuchowa kuracja przynosi spodziewane efekty - liczę nieskromnie na 0,5cm więcej. Po tylu latach dopiero zaczynam mierzyć przyrost ;]

Edytowane przez 201801220933
Czas edycji: 2014-06-29 o 13:10
201801220933 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:25   #2676
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Po raz ostatni wrócę do offtopu. Widzisz, Ty stosowałaś retinoidy będąc ja sama napisałaś raz, że pod opieką bardz dobrego lekarza, a dwa, że sama także dogłębnie ogarniałaś temat, zebrałaś wszystkie możliwe informacje itd. Tutaj nie ma się do czego przyczepić. Brawa dla Ciebie Tylko gorzej jak za takie środki wezmą się dziewczyny, które nie mają dość chęci żeby ten jednak mocno skomplikwany temat rozważyć i ogarnąć potrzebną wiedzę, aby je stosować w sposób bezpieczny. A takich jest niestety sporo.
Jak ktoś zadaje sobie trud, żeby pokątnie kombinować coś, co jest na receptę, ale już nie zada sobie trudu, żeby zebrać o tym informacje, to sam jest sobie winien i moim zdaniem nie ma co nad tym załamywać rąk.

Mam pytanie wcierkowej natury. Nie chciałam wracać do tego typu produktów, ale postanowiłam powalczyć z moim przetłuszczaniem i zmniejszyć ilość myć głowy z 7 na tydzień na 4-5, bo moje włosy najgorzej wyglądają po myciu właśnie. Psikam głowę wierzbownicą (której pić nie mogę), planuję to samo robić z pokrzywą. I rozważam zakup wcierki, ale zależy mi na tym, żeby to było coś, co zawiera składniki regulujące wydzielanie sebum bez efektu przyśpieszania porostu. Czy sensownie kombinuję i czy takie coś w ogóle istnieje?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 13:31   #2677
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Ciekawe jak to działa. Zamówiłaś sobie to?
Nie, nie mam takiej potrzeby Pierwsze co mi wpadło do głowy po przeczytaniu opisu to to, że szkoda, że nie wiedziałam o istnieniu czegoś takiego, gdy byłam po operacji wycięcia wyrostka, wejście pod prysznic by nie zalać opatrunku było trudne, a jeszcze gorsze były próby zginania się ze szwami i drenem

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam pytanie wcierkowej natury. Nie chciałam wracać do tego typu produktów, ale postanowiłam powalczyć z moim przetłuszczaniem i zmniejszyć ilość myć głowy z 7 na tydzień na 4-5, bo moje włosy najgorzej wyglądają po myciu właśnie. Psikam głowę wierzbownicą (której pić nie mogę), planuję to samo robić z pokrzywą. I rozważam zakup wcierki, ale zależy mi na tym, żeby to było coś, co zawiera składniki regulujące wydzielanie sebum bez efektu przyśpieszania porostu. Czy sensownie kombinuję i czy takie coś w ogóle istnieje?
W moim wypadku świeżość włosów ładnie przedłużała Joanna Rzepa, używana po myciu. Dwa dni wytrzymywały w naprawdę spoko stanie.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 14:00   #2678
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Ja do tych celów wybrałabym Seboradin Niger - zrobiłam swego czasu rozneznanie w tych produktach, ale odstrasza mnie wizja śmierdzących włosów, bo podobno zapach się utrzymuje, no ale zależy od włosów.
No właśnie rozśmiesza mnie, że obydwa w sumie patrząc po składnikach mogą mieć podobne działanie, a na któryś trzeba się zdecydować

Jeśli chodzi o zapach nic nie jest mi straszne. Po spotkaniu w wspominanym już tu mumio mam olejek eteryczny szałwiowy i w razie czego kilka kropli i będzie bardziej czuć szałwię niż wszystko inne.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mam pytanie wcierkowej natury. Nie chciałam wracać do tego typu produktów, ale postanowiłam powalczyć z moim przetłuszczaniem i zmniejszyć ilość myć głowy z 7 na tydzień na 4-5, bo moje włosy najgorzej wyglądają po myciu właśnie. Psikam głowę wierzbownicą (której pić nie mogę), planuję to samo robić z pokrzywą. I rozważam zakup wcierki, ale zależy mi na tym, żeby to było coś, co zawiera składniki regulujące wydzielanie sebum bez efektu przyśpieszania porostu. Czy sensownie kombinuję i czy takie coś w ogóle istnieje?
A najprostsza woda brzozowa? Brzoza chyba nie bardzo przyspiesza porost, ale może zmniejszać przetłuszczanie. Piszę - co czytałam, bo sama nie stosowałam nigdy.

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2014-06-29 o 14:03
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:33   #2679
pijana_wiatrem
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 513
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
A najprostsza woda brzozowa? Brzoza chyba nie bardzo przyspiesza porost, ale może zmniejszać przetłuszczanie. Piszę - co czytałam, bo sama nie stosowałam nigdy.
Ja tez mialam o to wczesniej zapytac. Myje wlosy codziennie, a chcialabym chociaz co drugi.

U mnie woda brzozowa powoduje gigantyczny wysyp babyhair, za to nie spowalnia przetluszczania ani troche
pijana_wiatrem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:44   #2680
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Pokaż wiadomość
W moim wypadku świeżość włosów ładnie przedłużała Joanna Rzepa, używana po myciu. Dwa dni wytrzymywały w naprawdę spoko stanie.
Zanotowane

Cytat:
Napisane przez pijana_wiatrem Pokaż wiadomość
Ja tez mialam o to wczesniej zapytac. Myje wlosy codziennie, a chcialabym chociaz co drugi.

U mnie woda brzozowa powoduje gigantyczny wysyp babyhair, za to nie spowalnia przetluszczania ani troche

No i właśnie tego obawiam się najbardziej. Baby hair to jedna z najostatniejszych rzeczy, jakie bym chciała. Dość już się z nimi naużerałam, a skutki odczuwam do dziś.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 14:59   #2681
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak ktoś zadaje sobie trud, żeby pokątnie kombinować coś, co jest na receptę, ale już nie zada sobie trudu, żeby zebrać o tym informacje, to sam jest sobie winien i moim zdaniem nie ma co nad tym załamywać rąk.

Mam pytanie wcierkowej natury. Nie chciałam wracać do tego typu produktów, ale postanowiłam powalczyć z moim przetłuszczaniem i zmniejszyć ilość myć głowy z 7 na tydzień na 4-5, bo moje włosy najgorzej wyglądają po myciu właśnie. Psikam głowę wierzbownicą (której pić nie mogę), planuję to samo robić z pokrzywą. I rozważam zakup wcierki, ale zależy mi na tym, żeby to było coś, co zawiera składniki regulujące wydzielanie sebum bez efektu przyśpieszania porostu. Czy sensownie kombinuję i czy takie coś w ogóle istnieje?
Kulpol pokrzywowy Tylko może być tak, że im więcej rzeczy wcierasz w łeb tym szybciej traci świeżość, ale przecież to wiesz
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 12:38   #2682
evillcat
Raczkowanie
 
Avatar evillcat
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 100
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Ja do tych celów wybrałabym Seboradin Niger - zrobiłam swego czasu rozneznanie w tych produktach, ale odstrasza mnie wizja śmierdzących włosów, bo podobno zapach się utrzymuje, no ale zależy od włosów.
U mnie się nie utrzymuje i w zasadzie to nawet podoba mi się ten zapach
evillcat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 13:41   #2683
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 687
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez evillcat Pokaż wiadomość
U mnie się nie utrzymuje i w zasadzie to nawet podoba mi się ten zapach
Też ostatnio się nad nim zastanawiałam, ale po tym jak Seboradin z żeń-szeniem nie zrobił u mnie szału, przystopowałam Teraz bardziej mnie kusi seria z chlorofilem, do ciemnych włosów (poza szamponem).

Edytowane przez 1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396
Czas edycji: 2014-06-30 o 14:35
1c04c0ef348ca38f90d52b59e9c2f570f7211256_63ab873f96396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:30   #2684
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Ja do tych celów wybrałabym Seboradin Niger - zrobiłam swego czasu rozneznanie w tych produktach, ale odstrasza mnie wizja śmierdzących włosów, bo podobno zapach się utrzymuje, no ale zależy od włosów.
Zapach jest wyczuwalny jeśli nachylisz się nad czyjąś głową mniej więcej tak w odległości 10 cm. Tak w ogóle go nie czuć. Jeśli używasz olejku jak ja (na przykład Mythic Oil, Isany czy Elseve) to już praktycznie nie ma szans go poczuć. Moja Siostra robiąc nim kurację codziennie waliła odżywkę Nivea i również nie czuć było rzepy tylko odżywkę.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:42   #2685
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość

W końcu coś włosowego. Wiem, że na kwc można poczytać opinie (zrobiłam już to), ale mimo wszystko spytam Was. Który lotion Seboradin poleciacie bardziej?

Seboradin Niger:

http://www.seboradin.pl/sklep/produk...er,p1483592325

czy ten przeciwko wypadaniu:

http://www.seboradin.pl/sklep/produk...ow,p1366716016

Wiem, wiem, że u każdego może zadziałaś inaczej ale mimo wszystko pytam. Chodzi mi oczywiście który u Was dawał lepsze efekty w przyspieszaniu porostu i ewntualnie zmniejszeniu wypadania? Bo o przetłuszcz nie mam się co martwić akurat.
Kolejny raz polecę ten drugi Skonczyłam niedawno i widzę, ze wlosy zwolnily Koniecznie muszę kupić kolejną butlę, jest na Seboradiny promocja w Hebe

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Od czwartku w Biedronce mają być szampony Batiste i tabletki ze skrzypem z podróbką TT
http://1.bp.blogspot.com/-zF7cwF_jG0...600/biedro.jpg

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2014-06-30 o 17:40
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:43   #2686
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kolejny raz polecę ten drugi Skonczyłam niedawno i widzę, ze wlosy zwolnily Koniecznie muszę kupić kolejną butlę, jest na Seboradiny promocja w Hebe

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Od czwartku w Biedronce mają być szampony Batiste i tabletki ze skrzypem z podróbką TT
http://1.bp.blogspot.com/-zF7cwF_jG0...600/biedro.jpg
Może również skuszę się na któryś z nich, chciałabym głównie wzmocnić włosy, chociaż za przyspieszenie porostu również bym się nie obraziła

Dziewczyny, w najnowszej kosmetycznej gazetce biedronki (od 03.07 ) będą suche szampony batiste i jakiś suplement ze skrzypem a do niego gratis szczotka a'la tangle tizzer

Edit: widzę że truskawkowawiosna chwilę mnie uprzedziła z niusem
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:46   #2687
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Może również skuszę się na któryś z nich, chciałabym głównie wzmocnić włosy, chociaż za przyspieszenie porostu również bym się nie obraziła

Dziewczyny, w najnowszej kosmetycznej gazetce biedronki (od 03.07 ) będą suche szampony batiste i jakiś suplement ze skrzypem a do niego gratis szczotka a'la tangle tizzer

Edit: widzę że truskawkowawiosna chwilę mnie uprzedziła z niusem
Hehe

Myslałam tez nad ampulkami Sebo, ale to juz drozsza zabawa
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:53   #2688
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kolejny raz polecę ten drugi Skonczyłam niedawno i widzę, ze wlosy zwolnily Koniecznie muszę kupić kolejną butlę, jest na Seboradiny promocja w Hebe

---------- Dopisano o 18:42 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Od czwartku w Biedronce mają być szampony Batiste i tabletki ze skrzypem z podróbką TT
[url]http://1.bp.blogspot.com/-zF7cwF_jG0s/U7Fh0JNEbhI/AAAAAAAADoY/L49b8kGT7kM/s1600/biedro.jpg[url]
Chyba sie skuszę na podrobke TT

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:54   #2689
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;47100120]Też ostatnio się nad nim zastanawiałam, ale po tym jak Seboradin z żeń-szeniem nie zrobił u mnie szału, przystopowałam Teraz bardziej mnie kusi seria z chlorofilem, do ciemnych włosów (poza szamponem).[/QUOTE]

Żeń - szenia też nigdy w niczym nie stosowałam, więc jestem w kategorii Seboradinów zielona. Każdy może być równie dobry lub zły.

Cytat:
Napisane przez paulaa6 Pokaż wiadomość
Zapach jest wyczuwalny jeśli nachylisz się nad czyjąś głową mniej więcej tak w odległości 10 cm. Tak w ogóle go nie czuć. Jeśli używasz olejku jak ja (na przykład Mythic Oil, Isany czy Elseve) to już praktycznie nie ma szans go poczuć. Moja Siostra robiąc nim kurację codziennie waliła odżywkę Nivea i również nie czuć było rzepy tylko odżywkę.
O to mnie by wystarczyło łeb święcić balsamem tybetańskim z PO. To i maska Stapiz mają najintensywniejsze zapachy jakie kiedykolwiek stosowałam

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kolejny raz polecę ten drugi Skonczyłam niedawno i widzę, ze wlosy zwolnily Koniecznie muszę kupić kolejną butlę, jest na Seboradiny promocja w Hebe
Zdawało mi sie (ale nie byłam pewna), że kiedyś polecałaś ten drugi. Ja chcę zamowić na stronie Seboradinu, Wtedy płace tylko 19 zł, a moge odebrać osobiście w siedzbie firmy w Poznaniu. Byłam dzis w Hebe, nie wiem czy w promocji, ale były za 24 zł z jakimiś groszami.
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-30, 17:55   #2690
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Chyba sie skuszę na podrobke TT

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
też planuję zakup tej szczotki Wogóle ciekawa jestem całej tej gazetki kosmetycznej, mam nadzieję że jutro będzie już dostępna w całości
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 17:59   #2691
angry_muffin
Przyczajenie
 
Avatar angry_muffin
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 17
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Eh, pomerdało mi się, mam Kallosa Color i on wali zepsutym ciasteczkiem. Używam do OMO. Argan, Jasmin i Vanilla mają glikol propylenowy i/lub proteiny, więc będzie kopka siana.

Podczas ostatnich poszukiwań w Rossmanie, Naturze, Hebe, SP znalazłam aż 5 odżywek, które nie powodują u mnie puchu, bo nie mają nawilżaczy. Obmacałam chyba większość flaszek na półkach, to naprawdę niełatwe znaleźć kosmetyk, który ich nie ma
Dzisiaj dalsze testy nicniemającego Johna Friedy, po którym mam włosy bez spiralek, chociaż jeszcze trochę za lekkie, ale to efekt zaraz po wyschnięciu (zawsze mam wtedy gorsze włosy), więc i tak jestem zadowolona.

Hej - o co chodzi z tymi proteinami? Co one robią na włosach? Ja tez mam problem z puchem na łbie wiec bede wdzięczna za komentarz jedyne co u mnie działa to spray do prostowania... Mega chemia!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
angry_muffin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:06   #2692
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Żeń - szenia też nigdy w niczym nie stosowałam, więc jestem w kategorii Seboradinów zielona. Każdy może być równie dobry lub zły.



O to mnie by wystarczyło łeb święcić balsamem tybetańskim z PO. To i maska Stapiz mają najintensywniejsze zapachy jakie kiedykolwiek stosowałam



Zdawało mi sie (ale nie byłam pewna), że kiedyś polecałaś ten drugi. Ja chcę zamowić na stronie Seboradinu, Wtedy płace tylko 19 zł, a moge odebrać osobiście w siedzbie firmy w Poznaniu. Byłam dzis w Hebe, nie wiem czy w promocji, ale były za 24 zł z jakimiś groszami.
Polecałam ostro, bo jak na razie to pierwszy produkt, który tak zauważalnie przyspieszył mi porost i zagęścił "zakole" Do tego ma miły, cytrusowy zapach, w przeciwieństwie do Niger, zupełnie niekontrowersyjny

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...32295766_n.jpg
Z tego wynika, że jest z -20%, ale nie wiem czy na wszystko.

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
też planuję zakup tej szczotki Wogóle ciekawa jestem całej tej gazetki kosmetycznej, mam nadzieję że jutro będzie już dostępna w całości
Też jestem ciekawa

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

ooo jest
http://www.biedronka.pl/pl/press,id,...we-nr-27A-2014
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:09   #2693
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Polecałam ostro, bo jak na razie to pierwszy produkt, który tak zauważalnie przyspieszył mi porost i zagęścił "zakole" Do tego ma miły, cytrusowy zapach, w przeciwieństwie do Niger, zupełnie niekontrowersyjny

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.n...32295766_n.jpg
Z tego wynika, że jest z -20%, ale nie wiem czy na wszystko.


Też jestem ciekawa

---------- Dopisano o 19:06 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

ooo jest
http://www.biedronka.pl/pl/press,id,...we-nr-27A-2014
Do kiedy obowiązuje ta gazetka z hebe??

Biedronkową też już zdązyłam przejrzeć, szału nie ma Jedynie skuszę się na te tabletki ze szczotką
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:12   #2694
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
Do kiedy obowiązuje ta gazetka z hebe??

Biedronkową też już zdązyłam przejrzeć, szału nie ma Jedynie skuszę się na te tabletki ze szczotką
26 06-9 07

Ja chyba na nic się nie skuszę, oryginalną szczotę mam, przy dłuższym używaniu robi mi z końców... szczotę

Jestem za to ciekawa tych arganowych szamponów i odżywek
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:19   #2695
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
26 06-9 07

Ja chyba na nic się nie skuszę, oryginalną szczotę mam, przy dłuższym używaniu robi mi z końców... szczotę

Jestem za to ciekawa tych arganowych szamponów i odżywek
dzięki jeszcze się załapię na promocję
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 18:48   #2696
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

[1=1c04c0ef348ca38f90d52b5 9e9c2f570f7211256_63ab873 f96396;47089884]Kulpol pokrzywowy Tylko może być tak, że im więcej rzeczy wcierasz w łeb tym szybciej traci świeżość, ale przecież to wiesz [/QUOTE]


Ja się już na żadne intensywne akcje nie piszę, moim włosom to raczej szkodzi niż pomaga, więc luzik. Popatrzę za tym Kulpolem (po kioskach Ruchu o ile dobrze wyczytałam).

Od kilku dni przedłużam czas od mycia do mycia, miałam wytrzymać 2 dni i umyć włosy dziś rano, ale zaspałam i przez 30 minut, które mi zostało do autobusu zdążyłam je tylko przejechać pudrem Dr Hauschki. I nawet nie jest mi z tym źle

Cytat:
Napisane przez angry_muffin Pokaż wiadomość
Hej - o co chodzi z tymi proteinami? Co one robią na włosach? Ja tez mam problem z puchem na łbie wiec bede wdzięczna za komentarz jedyne co u mnie działa to spray do prostowania... Mega chemia!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moje włosy są dość wrażliwe na proteiny i od jakiegoś czasu na nawilżacze. To sprawa bardzo indywidualna. Przyczyn puchu też może być wiele.
To może Ci trochę rozjaśnić:
Przyczyny puchu
Proteiny
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:14   #2697
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Hm, ostatnio Kascysko podesłała mi link do aukcji z jedną maską. Skład jest bardzo ciekawy i może być to dość konkretny produkt, zerknijcie.
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:22   #2698
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;47105303]Hm, ostatnio Kascysko podesłała mi link do aukcji z jedną maską. Skład jest bardzo ciekawy i może być to dość konkretny produkt, zerknijcie.[/QUOTE]
Niestety mimo składu pojemność ją u mnie dyskwalifikuje.

Kupiłam tę Thimotei co pokazywałaś.

Muszę w dronce obczaić te szampony i odżywki i szampon batiste kupić.

Widziałyście w Rossie nowe szampony w promocji za 8,50? W białych, wąskich i szerokich butelkach. Są dwa- jeden przeciwłupieżowy, drugi chyba do normalnych włosów. Nie mają podobno barwników, czegoś tam i substancji zapachowej (chyba tak jest bo ten do normalnych śmierdzi). Marka nieznana mi wcześniej.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:32   #2699
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Niestety mimo składu pojemność ją u mnie dyskwalifikuje.

Kupiłam tę Thimotei co pokazywałaś.

Muszę w dronce obczaić te szampony i odżywki i szampon batiste kupić.

Widziałyście w Rossie nowe szampony w promocji za 8,50? W białych, wąskich i szerokich butelkach. Są dwa- jeden przeciwłupieżowy, drugi chyba do normalnych włosów. Nie mają podobno barwników, czegoś tam i substancji zapachowej (chyba tak jest bo ten do normalnych śmierdzi). Marka nieznana mi wcześniej.
Daj znać jak się sprawdza. Na razie użyłam ją dopiero raz i jestem bardzo zadowolona, ale testujemy dalej
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 19:35   #2700
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. V

[1=fb24380c66adcd12b33e8f4 bdd3c2d486418deb5_5f7f99f 1ecd69;47105609]Daj znać jak się sprawdza. Na razie użyłam ją dopiero raz i jestem bardzo zadowolona, ale testujemy dalej [/QUOTE]
Dam znać jak wypróbuję.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 13:57:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.