Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-05, 11:10   #2941
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
O rany, wzielas ten gel primer! zaczajam sie na niego.. Kobietko, blagam, naloz go jutro! strasznie Ci zazdroszcze Ale milo z ich strony ze Ci dodali te sciemniacze. Lubie EG
Zgodnie z sugestią nałożyłam primer po kremie i dopiero potem minerałki. Od razu po nałożeniu primera buźka była gładka i matowa miałam wrażenie, że pory są mniej widoczne, ale podczas nakładania minerałków wydawało mi się że podkład nakłada się grubszą warstwą niż bez primera. W sztucznym świetle w łazience myślałam, że za dużo minerałków mam na buzi, ale w dziennym świetle było super naturalnie Tak jak planowałam Roselyn domieszłąm trochę Whitley i jest fajnie Po 5 godzinach nadal jestem piękna Jutro pomaluję się bez primera dla porównania....bo myślę, że w minerałach EGM bez primera będę równie piękna chociaż uczucie po primerze miłe.

Będę więcej eksperymentować w weekend, zobaczę ciemniejsze próbki ,które zamówiłam jak sie sprawują na twarzy, bo EGM wydaje mi się ,że mimo ciemnego wygladu w woreczku czy pojemniczku na twarzy jaśnieje
Ale Laurent, Paris będą raczej za ciemne (tak mi się jednak wydaje) więc rozjaśnię je białym prochem
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:05   #2942
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kobietko, niesamowite! ja tez wlasnie zastanawialam sie, jak to jest, ze te proszki sa dosc ciemne, a na buzi wygladaja jasniutko. Na razie nasze wrazenia co do EG pokrywaja sie Napisz jeszcze prosze, czy masz tendencje do zapychania cery? w kontekscie primera.
Testuje jeszcze Lauress, zamowilam nowe probki, ale ciagnie mnie, aby wziac mimo wszystko duze opakowanie Becky. Tak jakos sie sobie podobam w tych mineralkach
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 12:26   #2943
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Margarita Pokaż wiadomość
Napisałam jeszcze raz z prośbą o sprawdzenie Bisquita pod kątem rożowości/neutralności.

Druga opcja dla mnie to kupić Cameo i Shell i wymieszać, ale to już nieźle by mnie kosztowało
Odpowiedź juz dostałam

"Bisque has a definite pink undertone to it, although, not a very strong tone."

No to zastanawiam się dalej
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 13:31   #2944
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Wlasnie zajrzalam na maila powiazanego z Paypalem, moja przesylka z EcoZen zostala wczoraj nadana!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 14:10   #2945
natasza87
Rozeznanie
 
Avatar natasza87
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kraina Wiśni xD
Wiadomości: 804
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

2 dni temu dostałam przesyłke z pierwszymi minerałami z EDM , czekam na LaurEss a dzisiaj zamówiłam kolejną z LaurEss (mimo,ze pierwszej jeszcze nie mam), drugą z EDM+ pędzle i próbki z Buff'd ... tak sie objawia choroba mineralna ?? co jeszcze jest godne przetestowania ?? możecie polecic najbardziej matujące pudry ?

kończą mi się kasa na paypalu a jeszcze mam na coś ochote ...
coś co daje matowy efekt ... długo utrzymujący się
natasza87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 14:15   #2946
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wlasnie zajrzalam na maila powiazanego z Paypalem, moja przesylka z EcoZen zostala wczoraj nadana!
Zapewne WSZYSTKIE czekamy z niecierpliwością

Dostałaś odpowiedź z USA ? Bo ja coś nie mam i przez to zwlekam zamówieniem . boje sie ze promocja sie skonczy
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 14:49   #2947
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Wlasnie zajrzalam na maila powiazanego z Paypalem, moja przesylka z EcoZen zostala wczoraj nadana!
Uległam pokusie jak zwykle i zakupiłam Bisquit.
Niniejszym stawiam sobie szlaban na kolejne minerałki co najmniej do końca marca (pomijając fakt, ze jeszcze całe stada minerałków do mnie lecą )
W końcu kiedyś trzeba przestać testować i zacząć stosować
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 14:54   #2948
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dostałam dzisiaj od Rocki parę próbek podkładów, między innymi z EGM. Potwierdzam to co piszecie, że podkład w słoiczku wydaje się o wiele ciemniejszy niż wychodzi na buzi. Mam odcień Joyce (w kolejności drugi najjaśniejszy podkład z kategorii Yellow, formuły Cover Me) i wygląda na bardzo ciemny w opakowaniu, aż się zdziwiłam. Na twarzy jest już znacznie lepiej, wyglądam w nim całkiem dobrze, chociaż znów na lekko opaloną. Powinnam mieć odcień jaśniejszy, czyli Paula. Z tym że to już jest najjaśniejszy odcień, a pisałyście, że najjaśniejsze kolory są baaardzo jasne.

Czy duża jest różnica pomiędzy sąsiadującymi ze sobą kolorami?

Poza tym odcienie Yellow są dla mnie odrobinkę za mało żółte w porównaniu np. do mojej szyi, ale to już jest bardzo subtelna różnica.
A co do samej formuły, to na razie jestem zachwycona - znowu. Podkład sypnięty do miseczki wydaje się dość suchy, na pewno bardziej niż np. Joppa, dopiero położony na buzię robi się kremowy i ładnie się ze skórą stapia. Nie ma mowy o pudrowym efekcie. Skóra jest bardzo gładka. Krycie tak jak pisałyście świetne.

Muszę zatem jeszcze przetestować formułę YG. Już wiem żeby celować tylko w odcienie 1 lub 2.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:29   #2949
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kobietko, niesamowite! ja tez wlasnie zastanawialam sie, jak to jest, ze te proszki sa dosc ciemne, a na buzi wygladaja jasniutko. Na razie nasze wrazenia co do EG pokrywaja sie Napisz jeszcze prosze, czy masz tendencje do zapychania cery? w kontekscie primera.
Testuje jeszcze Lauress, zamowilam nowe probki, ale ciagnie mnie, aby wziac mimo wszystko duze opakowanie Becky. Tak jakos sie sobie podobam w tych mineralkach
Z zapychaniem nie ma u mnie jakiegoś wielkiego problemu, trądzik to instytycja mi nieznana nie miałam nigdy takich problemów z cerą, ale teraz (dobrze po 30stce) czasami jakieś zaskórniaki się pojawią Wydaje mi się, że primer pomijając przyjemność zastosowania nie wpłynął na wygląd . Zobaczę jutro mniej kremu (dzisiaj sporo nałożyłam)+ primer + podkład i podzielę się wrażeniami.
No i nie dziwię się, że podobasz się sama sobie w minerałkach

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Dostałam dzisiaj od Rocki parę próbek podkładów, między innymi z EGM. Potwierdzam to co piszecie, że podkład w słoiczku wydaje się o wiele ciemniejszy niż wychodzi na buzi. Mam odcień Joyce (w kolejności drugi najjaśniejszy podkład z kategorii Yellow, formuły Cover Me) i wygląda na bardzo ciemny w opakowaniu, aż się zdziwiłam. Na twarzy jest już znacznie lepiej, wyglądam w nim całkiem dobrze, chociaż znów na lekko opaloną. Powinnam mieć odcień jaśniejszy, czyli Paula. Z tym że to już jest najjaśniejszy odcień, a pisałyście, że najjaśniejsze kolory są baaardzo jasne.

Czy duża jest różnica pomiędzy sąsiadującymi ze sobą kolorami?

Poza tym odcienie Yellow są dla mnie odrobinkę za mało żółte w porównaniu np. do mojej szyi, ale to już jest bardzo subtelna różnica.
A co do samej formuły, to na razie jestem zachwycona - znowu. Podkład sypnięty do miseczki wydaje się dość suchy, na pewno bardziej niż np. Joppa, dopiero położony na buzię robi się kremowy i ładnie się ze skórą stapia. Nie ma mowy o pudrowym efekcie. Skóra jest bardzo gładka. Krycie tak jak pisałyście świetne.

Muszę zatem jeszcze przetestować formułę YG. Już wiem żeby celować tylko w odcienie 1 lub 2.
Frantic, sprawa ich kolorków wcale nie jest taka łatwa To ,że kolor jest umieszczony obok siebie nie oznacza, że to kolejność od najjaśniejszego do najciemniejszego a ich kolory Yellow mają różny stopień nasycenia zółcią
Joyce opisują A light foundation for women with subtle yellow tones. Na Twoim miejscu spróbowałabym Rita (is a foundation for women with light medium skin tones and soft yellow tones. Similar to Theoda in depth but more yellow in tone.) albo Malia ( is very similar in hue to Rita but has more yellow tones. Slightly lighter than Anastasia) i poprosiła tweeker do rozjaśnienia albo z beży Theoda (is a beige based foundation for women with light to light medium complexions and slight yellow undertones. Lighter than deeper than Paula. Katie Couric)
Nie patrz na zdjęcia, bo WCALE nie oddają kolorów , a na opisy! jak naprawdę przypasuje Ci formuła Cover mi i będizesz zdecydowana na nią to namieszam Ci próbkę wg swojego uznania i wyobrażenia Twojej karnacji
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 15:42   #2950
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dziś rozgadałam się w pracy nt. 100% minerałów i muszę teraz zamówić próbki z EDM dla jednej z lekarek-elegancka kobieta po 60-tce, cera średniej jasności, coś w beżach ale nie żółtawych.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 16:34   #2951
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

W EGM kolory zg\adzaja sie z opisem, po opisie mozna brac dzis mam znowu young i dalej mi sie podoba, jakos nie moge uwierzyc, ze srednie krycie i tak pasuje
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 16:41   #2952
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Frantic, sprawa ich kolorków wcale nie jest taka łatwa To ,że kolor jest umieszczony obok siebie nie oznacza, że to kolejność od najjaśniejszego do najciemniejszego a ich kolory Yellow mają różny stopień nasycenia zółcią
Joyce opisują A light foundation for women with subtle yellow tones. Na Twoim miejscu spróbowałabym Rita (is a foundation for women with light medium skin tones and soft yellow tones. Similar to Theoda in depth but more yellow in tone.) albo Malia ( is very similar in hue to Rita but has more yellow tones. Slightly lighter than Anastasia) i poprosiła tweeker do rozjaśnienia albo z beży Theoda (is a beige based foundation for women with light to light medium complexions and slight yellow undertones. Lighter than deeper than Paula. Katie Couric)
Nie patrz na zdjęcia, bo WCALE nie oddają kolorów , a na opisy! jak naprawdę przypasuje Ci formuła Cover mi i będizesz zdecydowana na nią to namieszam Ci próbkę wg swojego uznania i wyobrażenia Twojej karnacji
O no to teraz mam problem, myślałam że sprawę mam już w znacznej mierze ułatwioną.
A jesteś pewna co do tej Rity dla mnie? Skoro ona jest light medium, to będzie jeszcze ciemniejsza od Joyce, która jak piszą jest light. A mi potrzebne coś co jest jaśniejsze od Joyce. Poza tym beże będą chyba miały mniej żółci niż grupa yellow?

Już sama nie wiem, muszę się zatem dobrze zagłębić w opisy i ewentualnie pomęczyć EGM o dobór koloru dla mnie.

EDIT:
Napisałam do EGM żeby mi sami coś dobrali. Zobaczymy jakie będą ich typy.

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-03-05 o 16:54
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 17:00   #2953
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzis znow po zmyciu dziennego podkladu (Lauress) nalozylam czystym pedzlem EG i znow jest duzo lepiej. Chyba jestem skazana na te mineraly. Zamowie kilka probek w celu ostatecznego wyboru koloru.
Kobietko, chcialabym cos w jasnosci Becky (rodzina neutralna), ale z lekko zoltym odcieniem, co bys polecala?

Dziewczyny, gdzie widzicie te opisy odcieni?? ja nie moge w poszczegolne kolory wejsc

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-03-05 o 17:16
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 17:22   #2954
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Zastanawiam sie nad BareKiss. Probki co prawda cyba malutkie bo jak pisza na stronie starcza na okolo 5 razy.. szok. No ale skoro darmowa wysylka a jeden kit sample to koszt niecalych 8zł, no bo dolar australijski kolo 2.40 stoi.. to mozna sprobowac
Ciekawe czy tylko jeden sample kit mozna wziac. Wzielabym jakies jeszcze probki ale nei wiem jak z kosztem wysylki bedzie, bo moze bedzie sie juz conieco placilo.

Kurde.. chyba jak dostane kase za tydzien to nie ogranicze sie do 30-50zł...
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 17:33   #2955
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ok, juz wlazlam w te opisy.
Kobietko, Ty zdaje sie mialas Roselyn, do czego bys go porownala? usiluje znalezc jakis odnosnik do jasnosci tych podkladow, bo zdjecia sa naprawde do bani
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 18:03   #2956
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Ja z EGM zamówiłam kompletnie bez swatchy - jakos nie miałam siły na YT wczoraj - kolory nastepujace (i mam nadzieję że nie trafia wszystkie na wymiankowy): Kelly, Gayle, Malia, anastasia, sung, shannon, mai lee, natalie, michico, lucy. Zwykle mam duzą celność ale im dłużej Was słucham tym bardziej sie obawiam...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 18:48   #2957
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Oj, przydalby sie watek o EG.. mozna by zrobic taki slownik, z ludzkiego na nasze: Becky to kolor taki a taki, Anastasia taki i smaki. O ile inne firmy maja sensowne nazwy - latwo sie domyslic, jaki mniej wiecej kolor bedzie mialo Light Medium Beige albo Gentle Ivory - tak Earthen wyjatkowo mnie denerwuje z tymi kobiecymi imionami. Szukanie ich na stronie, po wklejeniu nazw, tak jak jmw wymienilas, to mordega. Zreszta i tak nic nie wynika ze zdjec. To mnie poczatkowo do nich bardzo zniechecilo. Pewnie gdyby nie probki od Kobietki, nigdy nie zlozylabym zamowienia.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 19:09   #2958
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Oj, przydalby sie watek o EG.. mozna by zrobic taki slownik, z ludzkiego na nasze: Becky to kolor taki a taki, Anastasia taki i smaki. O ile inne firmy maja sensowne nazwy - latwo sie domyslic, jaki mniej wiecej kolor bedzie mialo Light Medium Beige albo Gentle Ivory - tak Earthen wyjatkowo mnie denerwuje z tymi kobiecymi imionami. Szukanie ich na stronie, po wklejeniu nazw, tak jak jmw wymienilas, to mordega. Zreszta i tak nic nie wynika ze zdjec. To mnie poczatkowo do nich bardzo zniechecilo. Pewnie gdyby nie probki od Kobietki, nigdy nie zlozylabym zamowienia.
Mordęga wręcz straszna - na próbe chciałam utrafić te kolory jeszcze raz i niestety jak swoje powtórne typy skonfrontowalam z zamówieniem to były rozbiezności hehe, więc wkleiłam żeby sobie je utrwalić
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-05, 20:02   #2959
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad BareKiss. Probki co prawda cyba malutkie bo jak pisza na stronie starcza na okolo 5 razy.. szok. No ale skoro darmowa wysylka a jeden kit sample to koszt niecalych 8zł, no bo dolar australijski kolo 2.40 stoi.. to mozna sprobowac
Ciekawe czy tylko jeden sample kit mozna wziac. Wzielabym jakies jeszcze probki ale nei wiem jak z kosztem wysylki bedzie, bo moze bedzie sie juz conieco placilo.

Kurde.. chyba jak dostane kase za tydzien to nie ogranicze sie do 30-50zł...
ja zamawiałam probki z barekiss kilka dni temu, więc jak dotrą, to dam znać, jak wyglądają i jak się spisują
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 09:37   #2960
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
O no to teraz mam problem, myślałam że sprawę mam już w znacznej mierze ułatwioną.
A jesteś pewna co do tej Rity dla mnie? Skoro ona jest light medium, to będzie jeszcze ciemniejsza od Joyce, która jak piszą jest light. A mi potrzebne coś co jest jaśniejsze od Joyce. Poza tym beże będą chyba miały mniej żółci niż grupa yellow?

Już sama nie wiem, muszę się zatem dobrze zagłębić w opisy i ewentualnie pomęczyć EGM o dobór koloru dla mnie.

EDIT:
Napisałam do EGM żeby mi sami coś dobrali. Zobaczymy jakie będą ich typy.
Mi zaproponowali ,że namieszają sami próbki wg mojego opisu co chce zmienić w Roselyn albo , że dorzucą tweekersy i skorzystałam z opcji drugiej.
Frantic czy Ty masz kolor skóry zblizóny do Pranie ? ja Ci wcześniej mówiłam o kolorze Shannon bo on jest naprawdę jasny i fajnie zółty. Rosalyn który mam też jest zółty mogę Ci go rozjaśnić białym prochem i podesłać, ale skoro pasuje Ci Light Golden z Lumiere VV to uważam ,że Shannon powinien być ok tylko że on jest delikatnie żółty, ale jeżeli chodzi o jasność wydaje mi się, że będzie oki

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Dzis znow po zmyciu dziennego podkladu (Lauress) nalozylam czystym pedzlem EG i znow jest duzo lepiej. Chyba jestem skazana na te mineraly. Zamowie kilka probek w celu ostatecznego wyboru koloru.
Kobietko, chcialabym cos w jasnosci Becky (rodzina neutralna), ale z lekko zoltym odcieniem, co bys polecala?

Prawda Judyto, że Becky jest jasna ? a w opisie light medium Proponuję Ci Judyto kolor Shannon...sprawdzę wieczorem w domu, może mam parę okruchów to podeślę. Jak nie to może tak jak proponuję Frantic ,Rosalyn rozjaśniony białym prochem

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Ok, juz wlazlam w te opisy.
Kobietko, Ty zdaje sie mialas Roselyn, do czego bys go porownala? usiluje znalezc jakis odnosnik do jasnosci tych podkladow, bo zdjecia sa naprawde do bani
może zrobię jakieś jeszcze zdjecia porównawcze na ręku, ale dzisiaj będę w domu poźno wieczorem więc tylko w sztucznym świetle.

A ja dzisiaj nadal jestem w zachwycie dzięki EGM ...dobrze sobie kolor wymieszałam
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:43   #2961
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kobietko, ja nie mam az tak jasnej cery jak Frantic. Becky jest ok jasnoscia, choc wygladam w niej dosc blado. Ale ja lepiej wygladam z jasniejsza buzia, bo szyje mam bardzo jasna i delikatnie zolta.
Po namysle wczoraj zamowilam probki:
Sue Jin
Becky (jeszcze raz, bo mi sie skonczyla)
Anastasia
Claudette
Roselyn
Co o tym myslisz?
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 09:48   #2962
milenazuzia
Raczkowanie
 
Avatar milenazuzia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 133
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez milenazuzia Pokaż wiadomość
Cześć.

Wczoraj zrobiłam pierwsze zamówienie z LILY LOLO, może wiecie jak długo się czeka na przesyłkę. Zamówiłam próbki - najjaśniejsze odcienie. Wcześniej używałam EM, i TBS ale potrzebuję zmiany. Padło na LL, nie wiem czy to dobry wybór - ja myślicie? . Idealnym kolorem z EDm był buff light neutral formuła intensive zmieszana z semi matte.
Już nie mogę się doczekać tych z LL.
Pozdrawiam.
Ponawiam, moze znajdzie sie jakś duszyczka co mi odpowie. Szukałam w wyszukiwarce coś na temat LL ale wiecie jak z wyszukiwarka jest znajdujesz niekonieczne to czego szukasz.
milenazuzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:09   #2963
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kobietko, ja nie mam az tak jasnej cery jak Frantic. Becky jest ok jasnoscia, choc wygladam w niej dosc blado. Ale ja lepiej wygladam z jasniejsza buzia, bo szyje mam bardzo jasna i delikatnie zolta.
Po namysle wczoraj zamowilam probki:
Sue Jin
Becky (jeszcze raz, bo mi sie skonczyla)
Anastasia
Claudette
Roselyn
Co o tym myslisz?
Wiesz wydają się to dobre typy ...nawet się zastanawiam czy SueJin i Anastasia nie będą za zółte dla Ciebie skoro mają w pierwszej kolejności być odpowiednie dla Asian
Szkoda ,że nie wzięłaś Shannon (jednak jaśniesze od Roselyn, ale fajnie lekko żółte). Ja w Becky nie dostrzegałam tych subtelnych złotych tonów kóre mi są potrzebne...
Jak będzie potrzeba podeślę Ci tweeker do rozjaśneinia.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:18   #2964
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez mala_kobietka Pokaż wiadomość
Mi zaproponowali ,że namieszają sami próbki wg mojego opisu co chce zmienić w Roselyn albo , że dorzucą tweekersy i skorzystałam z opcji drugiej.
Frantic czy Ty masz kolor skóry zblizóny do Pranie ? ja Ci wcześniej mówiłam o kolorze Shannon bo on jest naprawdę jasny i fajnie zółty. Rosalyn który mam też jest zółty mogę Ci go rozjaśnić białym prochem i podesłać, ale skoro pasuje Ci Light Golden z Lumiere VV to uważam ,że Shannon powinien być ok tylko że on jest delikatnie żółty, ale jeżeli chodzi o jasność wydaje mi się, że będzie oki
Kobietko dla mnie dobry odcień z Lumiere to Fairly Light Golden VV, aczkolwiek też jest minimalnie za ciemny dla mnie. Niestety nic jaśniejszego już w Lumiere nie znajdę, dlatego wzięłam ten.
Od Pranie jestem jaśniejsza i chyba bardziej żółta. Jeżeli kojarzysz odcienie z innych marek, to z EDM pasuje mi Olive Fair, a z LaurEss na pewno odcień Gentle Ivory a może też Delicate Ivory.

Czekam wciąż na odpowiedź z EGM w sprawie doboru koloru. Pisałyście że tak szybko odpowiadaja, a mi jakoś nie spieszą z odpowiedzią.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:30   #2965
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cholera, nie pokapowalam sie ze to o kolejnosc chodzi z tymi rasami Moze napisze, do nich zeby ktorys z tych zoltkow wymienili mi na Shannon?

EDIT: wyslalam maila, czy zamienia mi SueJin na Shannon.
Mi Kobietko identycznie, brakuje w Becky zlotawych tonow. Szyja mi sie odcina

Edytowane przez pranie
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:36
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:33   #2966
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Kobietko dla mnie dobry odcień z Lumiere to Fairly Light Golden VV, aczkolwiek też jest minimalnie za ciemny dla mnie. Niestety nic jaśniejszego już w Lumiere nie znajdę, dlatego wzięłam ten.
Od Pranie jestem jaśniejsza i chyba bardziej żółta. Jeżeli kojarzysz odcienie z innych marek, to z EDM pasuje mi Olive Fair, a z LaurEss na pewno odcień Gentle Ivory a może też Delicate Ivory.

Czekam wciąż na odpowiedź z EGM w sprawie doboru koloru. Pisałyście że tak szybko odpowiadaja, a mi jakoś nie spieszą z odpowiedzią.
Pomyliłam się myśłałam ,że z Lumiere Light Golden VV Ci pasuje ...pomyślę w takim razie ...
Mi przez 2 dni odpowiadali momentalnie , a potem za którymś razem 2 dni ciszy

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Cholera, nie pokapowalam sie ze to o kolejnosc chodzi z tymi rasami Moze napisze, do nich zeby ktorys z tych zoltkow wymienili mi na Shannon?
Ja już to rozszyfrowałam jak udawałm kiedyś Chinkę , więc uważam
napisz do nich podajac numer zamówienia, moze się uda wymienić
powodzenie

Edytowane przez mala_kobietka
Czas edycji: 2009-03-06 o 10:36 Powód: dodana odpowiedź na post Pranie :)
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 10:49   #2967
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Kobietko, a testowalas ktorys z ich pudrow albo primerow? ja wzielam dwa: Mineral Primer (ten z ryzem) i Soft Focus Finishing Powder (silica i serecite). Strasznie chcialabym je wyprobowac zanim skonczy sie promocja w Joppa na darmowa wysylke czyli do 19 marca. Na razie wykonczeniowka Joppy byla dla mnie najlepsza, ale licze na EG, maja fajne sklady
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 11:47   #2968
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Kobietko, a testowalas ktorys z ich pudrow albo primerow? ja wzielam dwa: Mineral Primer (ten z ryzem) i Soft Focus Finishing Powder (silica i serecite). Strasznie chcialabym je wyprobowac zanim skonczy sie promocja w Joppa na darmowa wysylke czyli do 19 marca. Na razie wykonczeniowka Joppy byla dla mnie najlepsza, ale licze na EG, maja fajne sklady
Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale chyba Soft Focus Finishing Powder mam/miałam sprawdzę wieczorem. Na pewno primera z ryżem nie miałam, a ich podkłady chciałam jak najszybciej zamówić ,więc na więcej nie zwracałam uwagi. Primer gel i róż tarraccota wzięłam w ciemno
Jak mam ten soft focus to się Ci prześlę.
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 12:21   #2969
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Swietnie, ja tez mam sporo rzeczy do potestowania! (niestety nie z EG, ale rownie fajne, moze Lauress chcialabys wyprobowac?)
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 13:22   #2970
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Przyznajcie sie, ktora nie lubi EDM i testowala jeszcze jakies inne firmy, ktore tak samo jej nie podeszly? Bo jestem w mniejszosci, ktorej te wlasnie mineraly pasuja, ale nie maja mojego odcienia Wiec moze ktos napisze mi, ze firma XYZ wyglada na niej tak samo nieladnie jak EDM, i to bedzie wlasnie moje KWC (jesli akurat beda mieli kolory dla bladych Azjatek)
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:25.