Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-09, 22:36   #3811
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Blondi
Ja tej używam farbki i jestem bardzo zadowolona Nie wpływa na stan włosów negatywnie, na początku nie wychodzi siwa (co u mnie było normą) i ładnie pokrywa mój odrost, który lubi wychodzić inaczej niż reszta.


Exclusive
Właśnie!!! Koniec świata! To rób teraz
__________________
01.03-Palette c10

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-12-09 o 22:47
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 06:05   #3812
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Mam nadzieję że moje też za bardzo nie ucierpią, chociaż martwi mnie ten utleniacz 10,5%

Ja tak samo Dlatego uwielbiam naszą Agatkę w blondzie

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Już wiem! Ten rozjaśniacz nazywa się CONTRA (faktycznie na K ). Słyszałyście może o nim?

Taka gra kiedys na Pegazusa była
matko...ale ja jestem stara...

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny

wróciłam od TŻ mieliśmy super weekend, na zakupach świątecznych - na których nic nie kupiłam oprócz kilku par gaci i szczoty do włosów nie ma to jak być na zakupach 6 godzin i kupić tylko to
hejo
lepsze to niz nic.
Ja pojechalam wczoraj do CH i wróciłam z maszynkami do golenia i masłem kakaowym pod przysznic

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
taaak jutro Matki Boskiej Pieniężnej

Ja szukam akurat sis sukienki na studniówkę, więc przeglądam te strony co wy suknie ślubne o nic nie znalazłam

na swoim ślubie miałam szytą wg własnego projektu ale była długa i biała bo miałam kościelny
sssassaasaaa
ale poszaleje

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jaki dzis mlyn na watku widze szalejecie
ja wrocilam od mamy, zrobienie jej zajelo mi jedyne 4 godziny a ile plot, tz wymiekal jestem zmeczona, cos ciezko mi was ogarnac, czytam juz ktorys raz...

kurcze nie wiem kochana, wiesz co ja od tygodnia jak sa mrozy to mam swedzenie calego cialka, skora mi zlazi wszedzie takimi plateczkami jak piszesz, jak pyl z rak, nog, glowy, twarzy... no wszedzie przesuszenie- tu mroz, a grzejniki w domu daja...
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość

3 i 4


to nie kupie jej juz


ta tez moglaby dla mnie byc

Moze faktycznie to jest przez czynniki pogodowe
ale i tak jak mowisz,cale cialko swedzi
mam w domu Head&Shoulders to umyje raz i zobacze jak to bedzie
Co do odzywki to wg mnie nie warto, ale jesli cie korci to mozesz sprobowac, moze Tobie akurat bedzie pasowac
JAa to juz mam sukienkowy zawrot głowy po prostu

Dzien dobry wszystkim
Ja sie zbieram do pracy ale do Was zajrzec musialam
Ahhhhh....te nałogi
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 07:47   #3813
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny pomyłka szczotka jest "Vintage icon professional" i wygląda tak dla mnie chyba wystarczy i nie musi być bardziej profesjonalna? i tak nie wiem czy będę potrafiła coś z nią zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC100320.jpg (176,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC100321.jpg (172,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC100330.jpg (156,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PC100333.jpg (119,8 KB, 9 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 08:14   #3814
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

http://www.youtube.com/watch?v=-ZKfJKUOJP8

WTF tak samo wyję pod prysznicem, ale gdzie z tym do ludzi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 08:17   #3815
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Annaluka a będziesz robić jak już odrosty będziesz miec tak? jaki masz naturalny kolor włosów? bo do tego dobiera się oxy
A to już rozumiem, dlaczego taki wysoki oxy

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
bardzo mi się podobają
Dzięki


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
cześć Dziewczyny

wróciłam od TŻ mieliśmy super weekend, na zakupach świątecznych - na których nic nie kupiłam oprócz kilku par gaci i szczoty do włosów nie ma to jak być na zakupach 6 godzin i kupić tylko to
Czasami tak jest

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
klopot w tym ze nie wiem z kim mam przyjemnosc...
jesli dalej chcesz majirel 9 to odrosty robisz na oksy 9% zawsze...
na dlugosci mozesz sobei odswiezyc na 10 minut z oksy 6% albo malaks tylko...

ja polecam sprzedawce kpti chyba??? profesjonalisci

http://allegro.pl/loreal-farby-majir...849315974.html
Oki, dziękuję
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 08:24   #3816
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny jak już będziesz rozglądała się za obrączkami, to wstąp do jubilera na 1-go Maja, koło PKP. My tam kupowaliśmy nasze, tylko, że to było już prawie 6 lat temu. Ale koleżanka rok temu też tam zakupiła własne. Co najważniejsze, to mają tam o wiele niższe ceny, w porównaniu do innych w mieście. I wybór też szeroki.




Kupiłam sobie szampon do blond włosów z Joanny, nadający platynowy odcień. I nie wiem jak często mam/mogę go używać Czytałam, że jak za często się go używa, to można mieć fioletowe włosy. Ale co oznacza to ''za często''?

Edytowane przez 201606240916
Czas edycji: 2012-12-10 o 08:27
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 08:29   #3817
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Chyba mnie Bozia pokarała za brak cierpliwości z tymi farbami zamawiałam we wtorek, czyli jutro minie tydzień i nic. Pisałam maile do tych typów i nic. Dzisiaj zadzwoniłam i mają tam chyba jeden wielki bur***, bo babka nawet nie potrafiła mi powiedzieć czy paczka została chociaż wysłana ma do mnie oddzwonić, ale jak tego nie zrobi to się wkurzę potężnie jak mi nie przyślą tych farb przed świętami to nie wiem co zrobię
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 08:46   #3818
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej

KITKA a jakie zamowilas? 8,2?

Ja teraz tak ogladam zdjecia buahot i kusi mnie zeby pomalowac czyms jak 9,22 w przyszlosci oczywiscie, tylko chyba on mocno chłodny wyszedl? Nie wpadał w fiolet?
Przypomnij Buahot prosze jak bedziesz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 08:52   #3819
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

KITKA a jakie zamowilas? 8,2?

Ja teraz tak ogladam zdjecia buahot i kusi mnie zeby pomalowac czyms jak 9,22 w przyszlosci oczywiscie, tylko chyba on mocno chłodny wyszedl? Nie wpadał w fiolet?
Przypomnij Buahot prosze jak bedziesz
tak, zamówiłam 8,2
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:07   #3820
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez Agidudu Pokaż wiadomość
a jaka farba? Widzę, że jesteś z Lublina polecasz jakiś sklep z artykułami fryzjerskimi? Mam zamiar działać w czwartek, więc przydałby mi się jakiś stacjonarny
jest co najmniej 5 hurtowni fryzjerskich w lublinie- szukaj w google, ja nie bede polecala bo to wezma znow ze cos reklamuje ale w kazdej dzielnicy lublina jest tak podpowiem
a farba o numeracji 10.1. badz nawet 11.1. firma raczej obojetna, jak popatrzysz po blogu to zobaczysz co ja polecam, tu tez nie bede polecac

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Oo dziękuję za odp

Z tej samej firmy jest też keratynowa https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...mere-mask.html ,więc mogłaby być?
I jakbyś radziła używać te maski? 2 razy w tygodniu- raz tą z keratyną raz tą arganową? Czy to za często?
Jeśli garniera z awokado i karite można zaliczyć do lekkich odżywek to będę miała już cały komplet do pielęgnacji włosów

Ten rozjaśniacz jest ze scandic line, może to Ci powie coś więcej. Wiem właśnie, dlatego liczę że do 60-70zł cenowo powinno wyjść max. za całość, łącznie ze ścięciem i tą sauną.



Ja mam lekkie falki To trzymam kciuki
moze byc i stosuj raz ta raz ta, i potem odzywka tzn keratynowa, kolejne mycie ta z olejkami i kolejne mycie odzywka i w kolko to samo. jak zauwazysz ze wlosy siadly to mozesz zrezygnowac na rzecz rzadziej maski a czesciej odzywka.
a scandic, to wiem ale to taki sredniopolkowy rozjasniacz...
mysle ze wiecej jak 60zl wziac nie powinna jesli to po znajomosci

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Taka gra kiedys na Pegazusa była
matko...ale ja jestem stara...


hejo
lepsze to niz nic.
Ja pojechalam wczoraj do CH i wróciłam z maszynkami do golenia i masłem kakaowym pod przysznic


sssassaasaaa
ale poszaleje





Moze faktycznie to jest przez czynniki pogodowe
ale i tak jak mowisz,cale cialko swedzi
mam w domu Head&Shoulders to umyje raz i zobacze jak to bedzie
Co do odzywki to wg mnie nie warto, ale jesli cie korci to mozesz sprobowac, moze Tobie akurat bedzie pasowac
JAa to juz mam sukienkowy zawrot głowy po prostu

Dzien dobry wszystkim
Ja sie zbieram do pracy ale do Was zajrzec musialam
Ahhhhh....te nałogi
wiem ze to przez pogode bo mojego tz tez wszystko swedzi od kilku dni... tak to bym myslala ze to ja jakas dziwna
moja tata z dziadkiem grali w kontre zawsze patrzylam jak zaczarowana
ja pokazalam kiecki te z linkow tz wczoraj, to mnie z☠☠☠al ze za krotkie i ze chyba oszalalam juz widze jego mine jak pojade z moja e. i kupimy bo e. wie ze ma byc do pol uda czyli dla tz za krotko ale trudno ja do kolan nie zaloze bo nie lubie swoich łydek, nie ma sily czuje ze bedzie wojna

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny pomyłka szczotka jest "Vintage icon professional" i wygląda tak dla mnie chyba wystarczy i nie musi być bardziej profesjonalna? i tak nie wiem czy będę potrafiła coś z nią zrobić
dobra szczota, srednice tez wzielas dobra, balam sie ze za mala sobie wezmiesz i bedziesz miec pudelkowe koncowki

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
A to już rozumiem, dlaczego taki wysoki oxy



Dzięki




Czasami tak jest



Oki, dziękuję
o boze jaki ja wczoraj muł bylam, przepraszam cie! teraz po linku do bloga skojarzylam z kim rozmawiam, czemu ja go wczoraj nie widzialam chyba juz bylam naprawde skonana...
nie gniewaj sie


Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Bunny jak już będziesz rozglądała się za obrączkami, to wstąp do jubilera na 1-go Maja, koło PKP. My tam kupowaliśmy nasze, tylko, że to było już prawie 6 lat temu. Ale koleżanka rok temu też tam zakupiła własne. Co najważniejsze, to mają tam o wiele niższe ceny, w porównaniu do innych w mieście. I wybór też szeroki.




Kupiłam sobie szampon do blond włosów z Joanny, nadający platynowy odcień. I nie wiem jak często mam/mogę go używać Czytałam, że jak za często się go używa, to można mieć fioletowe włosy. Ale co oznacza to ''za często''?
dzieki z cynk, zajrzymy tam po obraczki ale to w przyszlym roku
nie stosuj czesciej niz 1-2 w tyg.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chyba mnie Bozia pokarała za brak cierpliwości z tymi farbami zamawiałam we wtorek, czyli jutro minie tydzień i nic. Pisałam maile do tych typów i nic. Dzisiaj zadzwoniłam i mają tam chyba jeden wielki bur***, bo babka nawet nie potrafiła mi powiedzieć czy paczka została chociaż wysłana ma do mnie oddzwonić, ale jak tego nie zrobi to się wkurzę potężnie jak mi nie przyślą tych farb przed świętami to nie wiem co zrobię
kitka opoznienia sa ja czekam na moje paczuszki, mialy byc na czwartek/piatek mamy poniedzialek i nie ma...na ostatnia czekalam tez tydzien choc priorytet mysle ze przed swietami ci przyjdzie... w tym tygodniu mysle skoro juz tyle czekasz.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:08   #3821
Agidudu
Raczkowanie
 
Avatar Agidudu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 201
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jest co najmniej 5 hurtowni fryzjerskich w lublinie- szukaj w google, ja nie bede polecala bo to wezma znow ze cos reklamuje ale w kazdej dzielnicy lublina jest tak podpowiem
a farba o numeracji 10.1. badz nawet 11.1. firma raczej obojetna, jak popatrzysz po blogu to zobaczysz co ja polecam, tu tez nie bede polecac

Dzięki, będę się rozglądać
Agidudu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 09:16   #3822
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
dobra szczota, srednice tez wzielas dobra, balam sie ze za mala sobie wezmiesz i bedziesz miec pudelkowe koncowki

kitka opoznienia sa ja czekam na moje paczuszki, mialy byc na czwartek/piatek mamy poniedzialek i nie ma...na ostatnia czekalam tez tydzien choc priorytet mysle ze przed swietami ci przyjdzie... w tym tygodniu mysle skoro juz tyle czekasz.
ooo to super, że dobra szczota

wiem Bunny, że mogą być opóźnienia przed świętami, bardziej się obawiam, że w kulki mogą lecieć, bo poczytałam teraz ich negatywne komentarze i właśnie było to samo, że zero kontaktu a ludzie czekają po 3-4 tygodnie i nic
babka nadal nie oddzwoniła
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 09:50   #3823
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Hej Siedzę właśnie i czekam na kuriera, a czekanie umilam sobie kawką

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Exclusive
Właśnie!!! Koniec świata! To rób teraz
Ee tam, ja się śmieję tylko, nie wierzę w te głupoty co gadają

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Bunny pomyłka szczotka jest "Vintage icon professional" i wygląda tak dla mnie chyba wystarczy i nie musi być bardziej profesjonalna? i tak nie wiem czy będę potrafiła coś z nią zrobić
Piękna ta szczotka Śliczny kolor

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chyba mnie Bozia pokarała za brak cierpliwości z tymi farbami zamawiałam we wtorek, czyli jutro minie tydzień i nic. Pisałam maile do tych typów i nic. Dzisiaj zadzwoniłam i mają tam chyba jeden wielki bur***, bo babka nawet nie potrafiła mi powiedzieć czy paczka została chociaż wysłana ma do mnie oddzwonić, ale jak tego nie zrobi to się wkurzę potężnie jak mi nie przyślą tych farb przed świętami to nie wiem co zrobię
Może już się zaczęły opóźnienia przed świętami? Miejmy nadzieję że farby będą w tym tygodniu

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
moze byc i stosuj raz ta raz ta, i potem odzywka tzn keratynowa, kolejne mycie ta z olejkami i kolejne mycie odzywka i w kolko to samo. jak zauwazysz ze wlosy siadly to mozesz zrezygnowac na rzecz rzadziej maski a czesciej odzywka.
a scandic, to wiem ale to taki sredniopolkowy rozjasniacz...
mysle ze wiecej jak 60zl wziac nie powinna jesli to po znajomosci

---------- Dopisano o 10:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

ja pokazalam kiecki te z linkow tz wczoraj, to mnie z☠☠☠al ze za krotkie i ze chyba oszalalam juz widze jego mine jak pojade z moja e. i kupimy bo e. wie ze ma byc do pol uda czyli dla tz za krotko ale trudno ja do kolan nie zaloze bo nie lubie swoich łydek, nie ma sily czuje ze bedzie wojna
Ok dziękuję, mam jeszcze ostatnie pytanie, bo myję włosy codziennie, więc mi wyjdzie że każda maska będzie używana jakoś 2 razy w ciągu tygodnia, to nie za dużo? Aktualnie używam po każdym myciu włosów tą odżywkę z garniera.

Kto jak kto, ale Ty szybko załatwisz sprawę Ja też bym dłuższej sukienki nie ubrała, ale to też przez to że jestem malutka i w dłuższej wyglądałabym głupio Lepiej się czuję w sukienkach do połowy uda
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-12-10 o 09:53
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:07   #3824
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

hej dziewczynki

Kitka opóźnienia są ja też czekałam tydzień na torebkę
dlatego wolę zamawiać za pobraniem wtedy jakoś szybciej wszystko działa

jestem happy, bo przepisali mi ocenki i wychodzi, że sesja u mnie to będzie prawie nic
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:09   #3825
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cześć ale sobie pospałam

Bunny TŻtowi się podoba sam mi po farby latał tylko wczoraj wieczorem umyłam włosy i widzę,że już lekko się spiera przed świętami zrobię jeszcze raz tą joanną. A myślisz,że jakbym kupiła teraz ten fioletowy szampon to chociaż trochę by mi ochłodził kolor?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:19   #3826
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Princesska jakie masz przedmioty w tym semestrze? dużo? bo ciekawa jestem czy mamy podobnie skoto niby ta sama uczelnia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:27   #3827
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Taka gra kiedys na Pegazusa była
matko...ale ja jestem stara...
ja też w to grałam, gra była ekstra!
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Chyba mnie Bozia pokarała za brak cierpliwości z tymi farbami zamawiałam we wtorek, czyli jutro minie tydzień i nic. Pisałam maile do tych typów i nic. Dzisiaj zadzwoniłam i mają tam chyba jeden wielki bur***, bo babka nawet nie potrafiła mi powiedzieć czy paczka została chociaż wysłana ma do mnie oddzwonić, ale jak tego nie zrobi to się wkurzę potężnie jak mi nie przyślą tych farb przed świętami to nie wiem co zrobię
o kurka a u kogo zamawialas?
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

KITKA a jakie zamowilas? 8,2?

Ja teraz tak ogladam zdjecia buahot i kusi mnie zeby pomalowac czyms jak 9,22 w przyszlosci oczywiscie, tylko chyba on mocno chłodny wyszedl? Nie wpadał w fiolet?
Przypomnij Buahot prosze jak bedziesz
tak, po 9,22 wychodził mocny fiolet, ale po kilku myciach wypłukiwał się i włosy miały po prostu odcień opalizujący
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:32   #3828
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Princesska jakie masz przedmioty w tym semestrze? dużo? bo ciekawa jestem czy mamy podobnie skoto niby ta sama uczelnia
ekonomia międzynarodowa, menadżerska, wnioskowanie statystyczne, rynek kapitałowy i finansowy i makro
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:34   #3829
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ekonomia międzynarodowa, menadżerska, wnioskowanie statystyczne, rynek kapitałowy i finansowy i makro
o to całkiem inna bajka
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-10, 10:37   #3830
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
o to całkiem inna bajka
no co Ty a Ty co masz?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:44   #3831
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no co Ty a Ty co masz?
zasady ustroju konstytucyjnego państwa, prawo międzynarodowe publiczne, prawo administracyjne, prawne podstawy ochrony środowiska, seminarium i 2 szkolenia
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:46   #3832
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zasady ustroju konstytucyjnego państwa, prawo międzynarodowe publiczne, prawo administracyjne, prawne podstawy ochrony środowiska, seminarium i 2 szkolenia
To co Ty studiujesz?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:49   #3833
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
To co Ty studiujesz?
magisterkę z administracji
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:52   #3834
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
magisterkę z administracji
no a ja magisterkę z ekonomii heh
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:55   #3835
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no a ja magisterkę z ekonomii heh
to coś mi po☠☠☠awszy się
ktoś tu pisał kiedyś, że studiuje to co ja - myślałam, że Ty
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 10:59   #3836
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to coś mi po☠☠☠awszy się
ktoś tu pisał kiedyś, że studiuje to co ja - myślałam, że Ty
ja myślałam,że Ty studiujesz to co ja
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:02   #3837
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
ja myślałam,że Ty studiujesz to co ja
to dogadałyśmy się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:04   #3838
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

zastanawiam się nad ta odżywką garniera z awokado i masło karite, ona lekka jest, nie obciąża włosów? bo ja cienkie mam...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:05   #3839
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

ja na razie używam maski pantene i jestem bardzo poztywnie zaskoczona jak działa na moje włoski
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-10, 11:09   #3840
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie stosuj czesciej niz 1-2 w tyg.
Dzięki
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.