Nail Tek-i jak Wam pasuje? - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-09, 11:51   #1231
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Jak dlugo stosowalas odzywke? Z tego co zauwazylam napisalam post w jeden dzien a Ty na drugi odpisalas ze 'moja metoda' nie dziala. Mysle ze jesli nie chcesz od razu go skreslac to powinnas sie wziac garsc i probowac stosowac przez min 3-4 tyg, zeby mial czas zadzialac. U mnie po tyg paznokcie byly jeszcze miekkie i zaczynalam sie zloscic ze tyle pieniedzy wyrzucilam w bloto, a pozniej efekty mnie zadziwily. Nie wiem czy to mialo jakis wplyw ale 3 tyg wczesniej zaczelam przyjmowac Belisse na wlosy i paznokcie. Moze sprobuj polaczyc witaminy z odzywka?

Cytat:
Podkład (Foundation II) u mnie nie dawał żadnych pozytywnych rezultatów.
Dziewczyny w tym watku probowaly juz przeroznych metod, zeby zaoszczedzic pieniazki kupowaly albo sam podklad, albo sama odzywke i na kazda to inaczej dzialalo.

A oto zadanie podkladu:

Seria Foundation to unikalna formuła podkładowa, która uzupełnia ubytki paznokcia oraz wygładza ich płytkę. To sprawia, że paznkocie jeszcze lepiej się czują i wygladają. Dodatkowo stanowią lepszą bazę dla lakierów, dzięki czemu lepiej się trzymają.
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 12:43   #1232
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jak dlugo stosowalas odzywke? Z tego co zauwazylam napisalam post w jeden dzien a Ty na drugi odpisalas ze 'moja metoda' nie dziala. Mysle ze jesli nie chcesz od razu go skreslac to powinnas sie wziac garsc i probowac stosowac przez min 3-4 tyg, zeby mial czas zadzialac. U mnie po tyg paznokcie byly jeszcze miekkie i zaczynalam sie zloscic ze tyle pieniedzy wyrzucilam w bloto, a pozniej efekty mnie zadziwily. Nie wiem czy to mialo jakis wplyw ale 3 tyg wczesniej zaczelam przyjmowac Belisse na wlosy i paznokcie. Moze sprobuj polaczyc witaminy z odzywka?



Dziewczyny w tym watku probowaly juz przeroznych metod, zeby zaoszczedzic pieniazki kupowaly albo sam podklad, albo sama odzywke i na kazda to inaczej dzialalo.

A oto zadanie podkladu:

Seria Foundation to unikalna formuła podkładowa, która uzupełnia ubytki paznokcia oraz wygładza ich płytkę. To sprawia, że paznkocie jeszcze lepiej się czują i wygladają. Dodatkowo stanowią lepszą bazę dla lakierów, dzięki czemu lepiej się trzymają.
skączyłam nail tek II i oto moje obserwację paznokcie nierazdwojają się ale płytkała tak nierówna i brzydka bez lakieru strach patrzec ech mocne ale brzydkie ((((
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-09, 16:41   #1233
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
skączyłam nail tek II i oto moje obserwację paznokcie nierazdwojają się ale płytkała tak nierówna i brzydka bez lakieru strach patrzec ech mocne ale brzydkie ((((

Nierowne w jakim sensie? Moze wystarczyloby je delikatnie wypolerowac polerka? Moje paznokcie tez nie wygladaja pieknie bez lakieru, dlatego zawsze staram sie je pomalowac odzywka, albo delikatnym cielistym lakierem
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 14:40   #1234
miki2233
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja używałam tylko i wyłącznie NT II intensive therapy i używam cały czas, tylko, ze 2 razy w tygodniu, a nawet rzadziej . miałam paznokcie po tipsach i dla mnie ta odżywka jest super. Na efekt czekałam bardzo długo, bo ponad 3 miesiące, ale warto było. Codziennie smarowałam samą odżywką. Fakt po 2-3 dniach odpadała i paznokcie wyglądały brzydko, ale to mnie nie zniechęciło. Wolałam, żeby przez jakiś czas wyglądały brzydko, ale żeby potem były ładne.
miki2233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 15:28   #1235
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Czy macie sprawdzonego sprzedawce na allegro??
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 16:31   #1236
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez Niuniaczek Pokaż wiadomość
Czy macie sprawdzonego sprzedawce na allegro??
Ja kupowalam u aniutek21, jest ona dystrybutorem na Polske, produkt 100% oryginalny, choc nie powiem ze inne aukcje po 19.99 nie kusza
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-29, 16:33   #1237
Niuniaczek
BAN stały
 
Avatar Niuniaczek
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 100lica
Wiadomości: 1 468
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Ja kupowalam u aniutek21, jest ona dystrybutorem na Polske, produkt 100% oryginalny, choc nie powiem ze inne aukcje po 19.99 nie kusza
Tak własnie duzo takich widziałam ale sie boję , ze to jakies podróbki
Niuniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-29, 20:29   #1238
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja tez kupowalam u aniutek21 i szczerze polecam bardzo rzetelny sprzedawca
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:04   #1239
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nierowne w jakim sensie? Moze wystarczyloby je delikatnie wypolerowac polerka? Moje paznokcie tez nie wygladaja pieknie bez lakieru, dlatego zawsze staram sie je pomalowac odzywka, albo delikatnym cielistym lakierem
ech niestety polerka nie pomoże już wszystko wypróbowałam ale jak narazie zostawiłam nail tek i daje paznokciom odpocząć
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 13:47   #1240
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

A moze ktorejs z Was Nail Tek nie odpowiada i chcialaby go wymienic za inny kosmetyk?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-02, 21:25   #1241
Vidaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ech... Wymienić to nie chcę, bo jeszcze dam mu szansę, ale uwagami się podzielę Pełna nadziei przystąpiłam do stosowania NT. Zakupiłam NT II Foundation i NT II Intensive Therapy. Stosowałam zgodnie z instrukcją (NT II F, lakier lub nie, utwardzacza lakieru lub nie, NT II IT - codziennie jedna warstwę) przez ponad 3 tygodnie. Niestety. W 3cim tygodniu zaczęły mi się pazurki ponownie potwornie rozdwajać. Na niektórych miałam pozrywane warstwy prawie do połowy długości płytki Fakt. Troszkę więcej prac porządkowych w domu było ale do żrących środków zakładam rękawiczki. No niestety, nie mogę leżeć na kanapie z pazurkami w górze zresztą, wtedy pewnie nie miałabym z nimi problemu. Teraz między F i IT dodałam odżywkę utwardzającą kupioną kiedyś na targach kosmetycznych. Jest OK bo pazury mocne, nie rozdwajają się, ale ona nie leczy tylko działa zapobiegawczo. Odstawie i znów będzie buuu ;( Pozostało już tylko wypróbowanie jakiś witaminek...
Vidaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-02, 23:55   #1242
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

U mnie pazury znowu sie pogorszyly.. Od kiedy obcielam cos w nie wstapilo i juz nie chca byc ladne Fakt robie przerwe w braniu witamin ale to ich nie usprawiedliwia Narazie smaruje NT jak mi sie przypomni, ale niedlugo biore sie za domowe sposoby i mysle ze w polaczeniu z NT zwojujemy duzo. Dlatego chetnie wymienie sie za NT w ciagu najblizszych 2 tyg, a jesli mi sie nie uda kupuje nowa buteleczke
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-05, 20:26   #1243
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja używałam nail tek formuła II przez rok czasu (z przerwami). Zużyłam 4 buteleczki.
Na pierwsze efekty czekałam ok 3-4 tygodni, ale były zdumiewające!!! Paznokcie urosły bardzo dłuuugie!!! Do tego twarde, zdrowe, nie rozdwajały się. Byłam z tej odżywki bardzo zadowolona
Stosowałam codziennie, nakładałam przez 7 dni kolejną warstwę i zawsze 7 dnia wszystko zmywałam i od początku. Ale przez ten rok czasu zero lakierów do paznokci, cały czas tylko odżywka
Potem miałam kupić nail tek formuła I ( do wyleczonych paznokci) i stosować jako bazę pod lakier, ale jakos tak się złożyło, że nie wyszły moje plany :P
Do tej pory mam zdrowe paznokcie ale z zapuszczaniem już troszkę gorzej. Zamierzam w najbliższym czasie wrócić do tej cud-odżywki
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 14:53   #1244
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Nie wiem juz co Ci poradzic.. Nie na kazdego NT musi dzialac tak samo, bo przeciez to co jest dobre dla mnie, Tobie moze nie sluzyc.. Tak samo jak ty kupowalam na allegro u dystrybutora, wiec tu raczej nie ma mozliwosci, aby to byla podrobka..

Mam jeszcze pytanie: przyjmujesz moze jakies suplementy na paznokcie?
zapałko, mogłabys podac mi nick tej osoby od ktorej kupowałas nail tek ? jak nie chcesz na forum to napisz mi prosze wiadomosc na priv ;*


ja kupowałam jakis czas temu na allegro produkty sally hansen i troche sie zdenerwowałam, najpierw mi sie wydawalo ze wszystko ok, ale po pierwsze, efekty kuracji byly marne, po 2, opakowania tych kosmetykow ktore otrzymałam wygladały nieco inaczej niz opakowania produktów o tej samej nazwie w sklepach, a po 3 z mojego wysuszacza lakieru zaczeła płatami odchodzic czerwona farba, po prostu opakowanie sie niszczy, tak chyba byc nie powinno ? :| obawiam sie ze sie naciełam na podroby i nie chce sie naciac 2 raz ;]
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-07, 15:57   #1245
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Pisałam strone czy dwie wczesniej Kupilam u dystrybutora NT na Polske - aniutek21
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 09:19   #1246
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

dziekuje bardzo ;* i na pewno na pewno na pewno oryginał ? bo ona ma jakies negatywne komentarze, co prawda 2 ale to i tak daje do myslenia ;P

kurde, teraz tak sie boje naciac :P moj wysuszacz lakieru "sally hansen" xD juz prawie cala farbe stracil, zostało przeźroczyste opakowanko bez nadruków )

chyba zamowie sobie zestaw II bo musze cos zrobic z tymi moimi paznokciami... ;P
wczoraj zrobiłam sobie kapiel z oliwka, witaminami A i E oraz sokiem z cytryny :P faktycznie wybiela koncówki i ładniej paznokcie wygladaja...


eehh tak sie staram o nie dbac a i tak sa koszmarnie cienkie i rozdwajaja sie ;/ sa tak cieniutkie ze lakier odpryskiwac zaczyna po jakis 24 godzinach chyba faktycznie czas dac szanse nail tekowi ;D

swoja droga... na KWC nail tek ma wpisana cene ok 120 zł, a na allegro zestaw kosztuje ok 45 zł, z dostawa 55 ;P co jest grane ? on staniał czy jak?:P ile kosztuje u kosmetyczki ?
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 09:30   #1247
tass822
Zadomowienie
 
Avatar tass822
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 280
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja kupowałam odżywkę na Allegro u użytkownika aipolska. Nie kupowałam zestawów tylko jedną odżywkę-formułę II. Mi przyniosła tylko ona efekty(pisałam o tym wcześniej), więc myślę,że jest oryginalna, pomimo niskiej ceny- 24zł. (Też mnie zdziwiło to, że na KWC zamieszczono tak wysoką cenę tego produktu)

Tutaj załączam link do aukcji, gdzie ja kupiłam nail tek II:

http://allegro.pl/item354048075_nail...wysylka_0.html

jeszcze zaznaczę, że przy tej wysyłce jak tu, 0zł, czeka się na przesyłkę ok tygodnia. Wiec lepiej zakupić na aukcji, gdzie zapłacimy za koszty przesyłki i otrzymamy ją po 2 dniach
tass822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 10:33   #1248
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez LifeIsSoSad Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo ;* i na pewno na pewno na pewno oryginał ? bo ona ma jakies negatywne komentarze, co prawda 2 ale to i tak daje do myslenia ;P

kurde, teraz tak sie boje naciac :P moj wysuszacz lakieru "sally hansen" xD juz prawie cala farbe stracil, zostało przeźroczyste opakowanko bez nadruków )

chyba zamowie sobie zestaw II bo musze cos zrobic z tymi moimi paznokciami... ;P
wczoraj zrobiłam sobie kapiel z oliwka, witaminami A i E oraz sokiem z cytryny :P faktycznie wybiela koncówki i ładniej paznokcie wygladaja...


eehh tak sie staram o nie dbac a i tak sa koszmarnie cienkie i rozdwajaja sie ;/ sa tak cieniutkie ze lakier odpryskiwac zaczyna po jakis 24 godzinach chyba faktycznie czas dac szanse nail tekowi ;D

swoja droga... na KWC nail tek ma wpisana cene ok 120 zł, a na allegro zestaw kosztuje ok 45 zł, z dostawa 55 ;P co jest grane ? on staniał czy jak?:P ile kosztuje u kosmetyczki ?
na wizażu nawet masz reklamę nail teek jak klikniesz wyświetla się sklep i tam też masz cenę jak na allegro a u kosmetyczki faktycznie kosztuje około 100 zl a kupuja od tego samego dystrybutora co jest podany wyżej ale marża zawsze wynosi ponad 60 % to się nie dziw cenie
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 11:56   #1249
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Pamietam jak pojawily sie pierwsze zachwyty NT na wizazu i kafeterii, cena 120 zl Mialam na niego ogromna ochote, ale za tyle pieniedzy wolalam sobie odpuscic. Po jakims czasie na allegro kosztoway juz 60 zl, co tez bylo zdzierstwem, gdyż 1 buteleczka w stanach kosztuje niecale 10 $. Przy obecnym kursie dolara i tym, ze w stanach im wiecej kupi sie sztuk, czy zestawow placi sie 'mniej' to nawet z ta cena jest to dla nich bardzo oplacalny interes

Edit:
Wlasnie ogladam zestaw II + oliwka Renew-14$ = 31 zł, na allegro to koszt ok 60-70 zł
czy
sam zestaw II - 7.75 $ - 17.20 zl

Wniosek: Nie jest wcale tak tanio, a sprzedawcy i tak kosza na tym duzo pieniazkow
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-08, 16:43   #1250
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hmmm chyba zaryzykuje

mam nadzieje ze mi to pomoże, ale jakby sie okazalo ze to podróba to pojade tam i zrobie im koko dżambo


a o myslicie o tych nowych NailTekach Hydration therapy ? na allegro po 37 zł sztuka :P

edit : http://estyl.pl/sklep/customer/searc...ing=nail%20tek


banner ktory przed chwila zauwazyłam ceny wyzsze niz na allegro, ale moze i pewniejsze? no ale w sumie skoro mowicie ze Wasze to na 100% oryginały to czemu ja od tego samego sprzedawcy mialabym niby dostac podróbe, nie ?
__________________
moje życie to kupa ;p

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2008-05-08 o 17:28
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:37   #1251
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Mysle ze nie masz po co przeplacac. Sprzedawca, ktorego polecam ja i wiele dziewczyn w tym watku to dystrybutor Nail Teka w Polsce, czyli biorac na chlopski rozum powinien on dostarczac produkty do wszystkich hurtowni, czy sklepow w kraju. Przejrzalam komentarze i wydaje mi sie ze te 2 negatywy na 8689 pozytowow i tytul SS, dowodza ze raczej nie sprzedaje on/ona podrobek.
Tak sobie tlumacze to ja, a jesli sie myle niech mnie ktos poprawi

Jakie masz klopoty z paznokciami i jakich efektow sie spodziewasz? Ja swoje opisalam sprzedawcy w mailu i to on doradzil mi zestaw II. Hydrationy sa na rynku juz jakis czas, ale z tego co kojarze nie maja az tak pozytywnych komentarzy jak 'zwykle'.


Uff ale sie rozpisalam, szkoda ze na maturze mi tak dobrze nie poszlo Mam nadzieje ze troche Ci pomoglam?
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 18:49   #1252
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

hehe ja mature za rok dopiero (JUŻ???) piszę słyszałam własnie, że na tegorocznej temat był trudny, ahh ta Iza Łęcka

moje paznokcie - straaasznie cienkie, rozdwajaja sie, maja nierówną powierzchnie. co zapuszczę to sie łamią albo tak rozdwają ze muszę skracać :P

chciałabym, zeby były grubsze, twardsze i nie rozdwajały się, zebym mogła zapuscic troche, nie chce jakis szponów, ale tak z 3-4 mm za opuszek palca wystawały
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-08, 22:05   #1253
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Oj tak ta Iza i jej glupie sny

Wydaje mi sie ze II bedzie dobra zycze ci takich efektow jak mialam ja - mialam bo teraz przez te egzaminy strasznie sie opuscilam we wszielkiego rodzaju zabiegach pielegnacyjnyc dloni i ciala

Pamietaj ze musisz sie tez liczyc z tym ze NT nie na wszystkich podzialal tak samo cudownie
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 08:40   #1254
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

oj licze sie z tym juz tyle razy sie zawiodłam ze wiesz...

no ja zawsze w srodku roku jak jest zimno i dużo nauki to olewam pielegnacje, a potem jak sie robi cieplej i ładniej to dbam o siebie jak cholera ;D tak jak teraz
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 08:59   #1255
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

ja odstawiłam nail tek wykorzastałam jedno opakowanie na maxa no i powiem wam że pazury mam jak kotka) ciesze się straszliwie!!!! tylko będąc w ciązy miałam takie i teraz znów! trochę płytka jakaś dziwna ale mysle że z braku powietrza teraz juz ładniejsza
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-09, 09:11   #1256
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

leana, używalas II ? i teraz jak odstawilas to bedziesz używac I czy już nic ? bo podobno tez cos trzeba robic zeby utrzymac efekt ;P


Edit : zamówilam odżywke II, fundejszon II i jakis wysuszacz (Quicken) jak to bedzie podróba to zrobie im w siedzibie firmy zamach bombowy . ale przedtem wydrapie im oczy moimi słabiutkimi pazurkami
__________________
moje życie to kupa ;p

Edytowane przez LifeIsSoSad
Czas edycji: 2008-05-09 o 17:39
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-11, 18:55   #1257
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Ja właśnie dzisiaj dostałam swój NT Foundation II Dałam za niego 19,50 zł. Oczywiście jeszcze musiałam zapłacić za wysyłkę. Mam nadzieję że mimo tak niskiej ceny to oryginał...
Mam jedno pytanie. Czytałam wcześniej, że odżywkę należy nakładać przez tydzień, jedną warstwę na drugą, zmyć te siedem warstw i od nowa. Jednak NT nadaje lekko siny kolor, przez co może to wyglądać nieestetycznie. Poza tym wydaje mi się, że taki sposób nakładania nie ma sensu, bo działa jedynie warstwa pierwsza, ta najbliżej paznokcia, a nakładanie jednej warstwy na drugą to sposób producentów na zmuszenie nas do zużycia większej ilości kosmetyku i, co za tym idzie, zwiększenia zysków. Dlatego zastanawiam się, czy nie zmywać codziennie odżywki i nakładać nowej warstwy. Co na ten temat myślicie?
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 00:11   #1258
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Po pierwsze - owszem nakladanie codziennie jednej warstwy ale NT Intensive Therapy, a nie Fundation Bylo to juz pisane setki razy - 1 warstwa NT Fundation, na to NT IT, a przez kolejne 6 dni tylko IT.
(Oczywiscie ktos sie moze spierac ze niektorzy uzywaja samego podkladu przez tydzien - sprobowalam - nie polecam, paznokcie sine, jakby brudne i do tego nie podzialalo brr )

Po drugie - skoro producent zaleca stosowanie codziennie to chyba musi to miec konkretny cel. W tym wypadku to raczej nie wyciaganie pieniedzy, bo wg zapewnien codzienne nakladanie jednej warstwy ma wlasnie zapewnic dobre dzialanie odzywki.

Po trzecie - codzienne zmywanie odzywki zmywaczem wysuszy i 'zniszczy' paznokcie - beda sie lamac i rozdwajac.
IMO codzienne zmywanie i nakladanie nowej warstwy to nawet drozej wyjdzie niz nakladanie nowej warstwy przez tydzien - zaoszczedzisz zmywacz

Polecam przegladniecie watku, a z pewnoscia rozwieja sie twoje watpliwosci dot. stosowania, dzialania, itp. NT
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 12:51   #1259
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Po pierwsze - owszem nakladanie codziennie jednej warstwy ale NT Intensive Therapy, a nie Fundation Bylo to juz pisane setki razy - 1 warstwa NT Fundation, na to NT IT, a przez kolejne 6 dni tylko IT.
(Oczywiscie ktos sie moze spierac ze niektorzy uzywaja samego podkladu przez tydzien - sprobowalam - nie polecam, paznokcie sine, jakby brudne i do tego nie podzialalo brr )

Po drugie - skoro producent zaleca stosowanie codziennie to chyba musi to miec konkretny cel. W tym wypadku to raczej nie wyciaganie pieniedzy, bo wg zapewnien codzienne nakladanie jednej warstwy ma wlasnie zapewnic dobre dzialanie odzywki.

Po trzecie - codzienne zmywanie odzywki zmywaczem wysuszy i 'zniszczy' paznokcie - beda sie lamac i rozdwajac.
IMO codzienne zmywanie i nakladanie nowej warstwy to nawet drozej wyjdzie niz nakladanie nowej warstwy przez tydzien - zaoszczedzisz zmywacz

Polecam przegladniecie watku, a z pewnoscia rozwieja sie twoje watpliwosci dot. stosowania, dzialania, itp. NT
Dziękuję za odpowiedź Wątek przeglądałam, ale nie znalazłam odpowiedzi (ślepak), poza tym chciałam napisać też swoje luźne 'przemyślenia'
Co do działania zmywacza - dziś w szkole właśnie na to wpadłam
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-12, 16:35   #1260
LifeIsSoSad
Zadomowienie
 
Avatar LifeIsSoSad
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: za siedmioma górami :P
Wiadomości: 1 726
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

zapłacilam i czekam



hehe ciekawe ile bede czekac na przesyłke wgl zauwazylam ze skórki mi narastaja w okropnym tempie ;/ denerwujace to jest
__________________
moje życie to kupa ;p
LifeIsSoSad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-01 13:42:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:10.