Nowa farba Loreal Excell 10 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-15, 00:03   #211
johnw57
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 414
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
Na moich włosach to wyszedł ciemny brąz z ciepłym odcieniem, chociaż w każdym innym świętle inaczej się prezentuje...
Tzn to jest taka moja niefachowa opinia, ale mogę wrzucić foty


To ładniutki kolorek. To jasny brąz, nie jest ciemnym brązem. Jasny brąz jest właśnie takim kolorem, tak ciemnym

A jakich ja farb używam-staram się nie przefarbowywać włosów. Zawsze robię tylko odrosty, chociaż farbowałam całe włosy z 4 razy, oczywiście z przerwami 3-4 tyg., to był mój jedyny błąd. Używałam Loreal Excellence, raz castinga świetlistego blondu, kiedyś bardzo ceniłam farby Voila, spróbowałam Recital z Loreala, jeszcze została mi jedna farba z Recitala a tak przerzucam się na Alfaparf i Loreal Luo color
A właściwie Loreal Excellence jaki i Recital to nie są farby a kremy koloryzujące-kremy koloryzującew kolorze blond przeznzaczone są dla blondynek i pań siwych
Casting-to wiadomo szampon, który w wersji blond też przeznaczony jest dla blondynek
Alfaparf i Luo Color -blondy to też nie są farby, tylko kremy jeszcze łagodniejsze od Loreala sklepowego, dla blondynek, które chcą "podhajcować" swój kolor. Luo rozjaśnia do 3 tonów, tak samo jak i Alfaparf. Alfaparf posiada też mocniejsze kremy-dla nie-blonynek a dla kasztanowych włosów.
Voila to też bardzo łagodny środek
Miałam raz też Goldwella-ta jest jedynie farbą z pośród w/w wymienionych przeze mnie kolorantów
Goldwell-to jest dopiero farba.

Edytowane przez johnw57
Czas edycji: 2008-12-15 o 00:11 Powód: dopisek
johnw57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 09:34   #212
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

John to widze, że ty niezłe doświadczenie masz hehe
Wiadomo do kogo o porade w tych sprawach, aczkolwiek ile razy ja włosy farbowałam to przy Excell 10 uzyskałam najlepszy efekt... Bo inne farby to u mnie na włosach zawsze tworzyły taki wybitnie jednokolorowy hełm...
A z Excell jestem zadowolona, bo ładnie odbija światło i kolor nie wygląda monotonnie
Chciaż mam świadomość, że każdy włos inaczej reaguje
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 14:58   #213
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez elfik89 Pokaż wiadomość
Na moich włosach to wyszedł ciemny brąz z ciepłym odcieniem, chociaż w każdym innym świętle inaczej się prezentuje...
Tzn to jest taka moja niefachowa opinia, ale mogę wrzucić foty

Dzięki za odp! No rzeczywiście piękny wyszedł kolorek, ładnie Ci w nim!
__________________
W głębi serca wszystko jest dozwolone...
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 15:00   #214
prosto89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ELKFIK ! ) kurde, przepiekny ten ZLOTY BRAZ !!!!!!!!!! wlasnie o takim marzylam;d;d jak u kogos widzialam,ale nigdy nie moglam wpasc na to co to za kolor) a powiedz mi jaki byl Twoj kolor wyjsciowy?)ja mam naturalne średni,moze ciemny braz.... mam nadzieje,ze wyjdzie taki jak u Ciebie tylko problem w tym,ze u nas w sklepach jeszcze tych farb nie ma;D heh.
prosto89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 15:04   #215
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a ktos robil 53 Jasnym brązem złocistym?

Edytowane przez jenny87
Czas edycji: 2008-12-15 o 15:10
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 16:45   #216
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez prosto89 Pokaż wiadomość
ELKFIK ! ) kurde, przepiekny ten ZLOTY BRAZ !!!!!!!!!! wlasnie o takim marzylam;d;d jak u kogos widzialam,ale nigdy nie moglam wpasc na to co to za kolor) a powiedz mi jaki byl Twoj kolor wyjsciowy?)ja mam naturalne średni,moze ciemny braz.... mam nadzieje,ze wyjdzie taki jak u Ciebie tylko problem w tym,ze u nas w sklepach jeszcze tych farb nie ma;D heh.
Hmmm powiem Ci, że ja wcześniej miałam balejaż, zdjątka moje wcześniejsze też są tutaj, ale w innym poście:
Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do fryzjerki > Fryzury i styling ??? ciemny czy jasny ???

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=293861

Tam dziewczyny radziły mi zrobić jakiś jasny kolorek, ale tak już się stało, że ostatecznie wybrałam ten Złocity Brąz
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 18:05   #217
andy3334
Raczkowanie
 
Avatar andy3334
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 63
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Zawsze malowałam włosy Excellence L'oreala brąz, chyba numer 4.0, w każdym bądź razie wychodzi dosyć ciemny , ciemny brąz a oczywiście taki efekt chciałam uzyskać (dlatego wybierałam jaśniejszy odcień, bo nie chciałabym mieć czarnego niby ciemnego brązu na głowie). i skoro tak chwalicie tą nową farbkę L'oreala to sie chyba skusze Ale zależy mi na tym żeby ktoś powiedział, czy ten brąz 4.0 excell wyjdzie ciemniejszy (tak jak ten excellence) bo zależy mi na ciemnym brązie a nie chce przesadzić...
andy3334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-15, 18:58   #218
prosto89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Elfikk89: super Ci w tym kolorzechyba sama sie na taki skusze) ale zastanawialam sie tez nad tym kolorem co reklamuje E.Longoria czekoladowy kasztan chyba 5.15 zdaje sie farbowal ktos?)
prosto89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 19:05   #219
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez prosto89 Pokaż wiadomość
Elfikk89: super Ci w tym kolorzechyba sama sie na taki skusze) ale zastanawialam sie tez nad tym kolorem co reklamuje E.Longoria czekoladowy kasztan chyba 5.15 zdaje sie farbowal ktos?)
Powiem Wam dziewczyny szczerze, że ja się tymi kolorami tak jak to przedstawiają firmy nie sugeruje... Bo za kazdym razem i tak troche inny odcień wychodzi niż jest to pokazane.... To chyba trzeba tak na intuicje wybierać

Edytowane przez elfik89
Czas edycji: 2008-12-15 o 19:24
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 09:49   #220
Berlinette
Przyczajenie
 
Avatar Berlinette
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witajcie dziewczyny! parę dni temu zafarbowałam włosy kolorem jasny brąz 5.0. Niedługo wstawię fotki, to same ocenicie. Jest nieco ciemniejszy niż na opakowaniu - oczywiście ;-) ale widzę, że po pierwszym myciu się trochę rozjaśnił. A ogólnie to bardzo łady kolorek, jestem zadowolona, bo chciałam przyciemnić płowiejące włosy, wcześniej rozjaśniane z czarnego, a więc rudawe, z których stale przebijała bladość po dekoloryzatorze.
Berlinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 13:09   #221
M-ka
Raczkowanie
 
Avatar M-ka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 96
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
ja nadal jestem zadowolona po malowaniu brazem 4..kolor sie nie wypłukuje, a włosy mi sie tak nie plączą jak przed malowaniem a malowałam przeszlo tydzien temu chyba
A bardzo ciemny wyszedł Ci ten brąz? Dużo ciemniejszy niż ten złoty brąz u Elfik89? Bo sama już nie wiem , który wybrać- ten złoty czy zwykły brąz. Zależy mi na tym ,żeby to był brąz (taki średni coś jak gorzka czekolada)a nie czarny!
__________________
W głębi serca wszystko jest dozwolone...
M-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-16, 18:04   #222
Berlinette
Przyczajenie
 
Avatar Berlinette
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Oto zdjęcia moich włosów przed - rude po dekoloryzacji, i po farbowaniu jasnym brązem 5.0
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG1.jpg (9,0 KB, 601 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG2.jpg (10,4 KB, 836 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG3.jpg (7,8 KB, 619 załadowań)
Berlinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 10:57   #223
Katasiunia22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Witam dziewczynki
Czytam to forum z wielkim zaciekawieniem, gdyż też chce użyć nowej farby. Zawsze do tej pory farbowałam się na ciemne brązy. Ostatnio garnier - złoty brąz
Postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie, tylko boje się czy teraz jak bym chciała rozjaśnić o 2 tony to czy farba zadziała i czy nie powstana rude. Strasznie nie lubie tego koloru a zazwyczaj taki mi powstaje jak wypłukuje mi się brąz.
Rozważam kolor jasny brąz 5.0 albo ten bląd 7
Katasiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 19:52   #224
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Katasiunia22 Pokaż wiadomość
Witam dziewczynki
Czytam to forum z wielkim zaciekawieniem, gdyż też chce użyć nowej farby. Zawsze do tej pory farbowałam się na ciemne brązy. Ostatnio garnier - złoty brąz
Postanowiłam coś zmienić w swoim wyglądzie, tylko boje się czy teraz jak bym chciała rozjaśnić o 2 tony to czy farba zadziała i czy nie powstana rude. Strasznie nie lubie tego koloru a zazwyczaj taki mi powstaje jak wypłukuje mi się brąz.
Rozważam kolor jasny brąz 5.0 albo ten bląd 7
Nie wiem dziewczyny jakie Wy preferujecie sposoby rozjaśniania, ale w tej strawie ja zaufam tylko fryzjerowi.... Bo u mnie to napewno skończyłoby się pomarańczowym kolorem, a dwa razy włosy farbować to za bardzo niszczy....
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:50   #225
Charlottee18
Przyczajenie
 
Avatar Charlottee18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
GG do Charlottee18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Zastanawiam się nad kolorem 7.13 i 9.13 chcę uzyskac mysi jasny brazik/ciemny blond - moj naturalny. włosy mam po dekoloryzacji [rok temu] mam zniszczone wlosy gdyz je prostuje. co polecacie, dziewczyny?

chociaz moim marzeniem jest jasny lodowy blond... bo jestem blada z natury i cere mam naczynkowa. ale to raczej nie mozliwe, nie?
Bo mam odrost z 6 cm moj naturalny mysi + reszta za darmiona lekko taki rudowo-pomarancz-ciemny blond po dekoloryzacji...
ogolnie boje sie kupic excell 10' bo od pol roku ich nie farbowalam... a chcialabym rownomiernie pokryc wlosy... chociaz tym 7.13 [boje sie, ze czarny wyjdzie?]

Edytowane przez Charlottee18
Czas edycji: 2008-12-17 o 21:54
Charlottee18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-17, 21:57   #226
Charlottee18
Przyczajenie
 
Avatar Charlottee18
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
GG do Charlottee18
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez gwiazdka1888 Pokaż wiadomość
m tak yszedł ciemny lodowy blon numer 7.13- miałam włosy taki średni brąz wczesniej a teraz wyszedł za ciemny

daje foto. włosy zniszczone bardzo- jutro ide obciac
jaki ciemny! dobrze, ze pokazalas... a trzymalas go wiecej niz 10 minut?
Charlottee18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 08:47   #227
victoriasecret
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Dziewczyny pomocy !!! Mam do połowy długości włosów już odrost, a poniżej kasztan. Czy żeby zmienić teraz kolor włosów na blond to muszę iść do fryzjera i jakoś rozjaśniać czy może wystarcza ta lub inna farba?
victoriasecret jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 10:47   #228
elfik89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 325
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Charlottee18 Pokaż wiadomość
jaki ciemny! dobrze, ze pokazalas... a trzymalas go wiecej niz 10 minut?
Dziewczyny piszą, że im wyszedł za ciemny bo spoedziewały się jaśniejszego.... ale jesli ty nie chcesz tak jasnego blondu tylko coś z kolorków mysich, to po prostu kup jaśniejsza farbe z serii Excell 10 niż chciałas i bedzie dobrze... Bo niestety te farby z blondów jednak nie rozjaśniają tak jak jest to pokazane na opakowaniu, więc jak byś wzięła jaśniejszy ton, to powinno być dobrze.... A farba kryje po całości

Cytat:
Napisane przez victoriasecret Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomocy !!! Mam do połowy długości włosów już odrost, a poniżej kasztan. Czy żeby zmienić teraz kolor włosów na blond to muszę iść do fryzjera i jakoś rozjaśniać czy może wystarcza ta lub inna farba?
Ja na twoim miejscu poszłabym do fryzjera.... Bo jak znam życie kasztanowe włosy wyszłyby żółte jak jajko, a reszta włosów chyba jakoś by się pofarbowała... I jeśli ten sceniariusz by się sprawdził to więcej wydasz w sumie siana na ratowanie sytuacji, niż od razu pójdziesz do fryzjerki Bo nie znam farby która by zrobiła to co chcesz, przy takiej różńicy koloru na włosach
elfik89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 10:53   #229
samantha2007
Przyczajenie
 
Avatar samantha2007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Hej dziewczyny! Ja mam rozjasnione wlosy z brazu na dosc jasny blond i podobaja mi sie odcienie brazuw szczegolnosci tego zlotego, ale boje sie ze moga wyjsc rude na moich wlosach albo bardzo ciemne a ciemny braz i czarny dodaja mi 20 lat. Moze ktoras ma podobne doswiadczenia i uzyla ktoregos z tych kolorkow, bede wdzieczna za opinie ijak rowniez i fotki
samantha2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-18, 10:55   #230
Youcynka
Raczkowanie
 
Avatar Youcynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 73
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Ktos pytal, o jasny braz zlocisty a wiec pokazuje dwie fotki po ufarbowaniu i jedna z moim naturalnym kolorem. Nigdy wczesniej nie farbowalam. Wlosy faktycznie sa bardziej gladkie i ladnie sie prezentuja. Co do samego koloru, to mam wrazenie, ze moj naturalny bardziej przypomina ten, ktory prezentuje modelka na opakowaniu ale jestem bardzo zadowolona.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosypo1.jpg (16,6 KB, 583 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosypo2.jpg (27,9 KB, 591 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosyprzed1.jpg (16,7 KB, 465 załadowań)
Youcynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:20   #231
samantha2007
Przyczajenie
 
Avatar samantha2007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Jesli te dwa pierwsze zdjecia to sa wlosy po farbowaniu to kolorek jest sliczny ale czy taki wyjdzie na moich rozjasnionych wloskach?? A mozesz mi podac numer tego kolorku bo tam sa chyba dwa odcienie
samantha2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 11:28   #232
Youcynka
Raczkowanie
 
Avatar Youcynka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 73
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Tak, dwie pierwsze fotki sa po farbowaniu.
5.3 - jasny braz zlocisty
Postaram sie zrobic jeszcze pare fotek przy innym oswietleniu
__________________
Kobieta nigdy nie wie, czego chce, ale nie spocznie, dopóki celu nie osiągnie.
Jean-Paul Sartre
Youcynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:01   #233
samantha2007
Przyczajenie
 
Avatar samantha2007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Youcynka Pokaż wiadomość
Tak, dwie pierwsze fotki sa po farbowaniu.
5.3 - jasny braz zlocisty
Postaram sie zrobic jeszcze pare fotek przy innym oswietleniu
Dziekuje bardzo
samantha2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 14:19   #234
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez Youcynka Pokaż wiadomość
Ktos pytal, o jasny braz zlocisty a wiec pokazuje dwie fotki po ufarbowaniu i jedna z moim naturalnym kolorem. Nigdy wczesniej nie farbowalam. Wlosy faktycznie sa bardziej gladkie i ladnie sie prezentuja. Co do samego koloru, to mam wrazenie, ze moj naturalny bardziej przypomina ten, ktory prezentuje modelka na opakowaniu ale jestem bardzo zadowolona.
dzieki
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 20:45   #235
patology
Przyczajenie
 
Avatar patology
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

a ja jestem przerażona :/
mój naturalny kolor to raczej płowy brąz, karnację mam jasną, oczy błękitne. Korciło mnie zrobienie sobie jasnego brązu, ale w końcu kupiłam 4.3 złocisty brąz (z głupią nadzieją, że będzie fajnie) ale z tego, co widzę to jutro moje włosy będą czarne :/
boje się, że będę wyglądać jak przysłowiowa "śmierć na chorągwi" dlatego, że włosy będą za ciemne do mojej jasnej karnacji :/
patology jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 21:07   #236
samantha2007
Przyczajenie
 
Avatar samantha2007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 10
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Aja kupilam sobie dzisiaj sredni blondzik. Mam nadzieje ze dobrze bedzie wygladal na moich rozjasnionych wloskach. Jak zrobie to wstawie fotki
samantha2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-19, 18:48   #237
prosto89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 25
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

ponawiam prośbę o fotki z koloru ''czekoladowy kasztan'' ) .... jakby ktos farbowal prosilabym o wrzucenie
prosto89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 10:52   #238
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez prosto89 Pokaż wiadomość
ponawiam prośbę o fotki z koloru ''czekoladowy kasztan'' ) .... jakby ktos farbowal prosilabym o wrzucenie
popieram - poprosimy o fotki
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 12:03   #239
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

czy któras z was może kładła 6.0 excella 10 na rozjaśnione wlosy? jak on wychodzi? duzo ciemniej niż na opakowaniu?
małolata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-20, 16:47   #240
jenny87
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 806
GG do jenny87
Dot.: Nowa farba Loreal Excell 10

Cytat:
Napisane przez małolata Pokaż wiadomość
czy któras z was może kładła 6.0 excella 10 na rozjaśnione wlosy? jak on wychodzi? duzo ciemniej niż na opakowaniu?
a 6.0 to jasny braz ? jak tak to ja kladam, wyszed l ciemniejszy ale napewno ie czarny, tylko bardzo ladny ciemny blond
jenny87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.