Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-06-23, 17:50   #991
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

No to zdjêcie musi byæ!!! Czekamy na fotkê
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-23, 19:21   #992
neonka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 25
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Na tym zdjêciu kolor wygl±da jak ¿ywoczerwony. To jest bezpo¶rednio po farbowaniu?? A mo¿e k³ad³a¶ iskre na jaki¶ czerwony kolor i dlatego tak wysz³a?



hmmmm dla mnie ten kolor mimo wszystko jest pomarañczowy (mo¿e dlatego, ¿e k³ad³am go na soczyst± malinê i wtedy to dopiero mia³am czerwone w³osy);
kolor by³ bardziej intensywny, od farbowania minê³y jakie¶ 2 tygodnie
neonka88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-23, 20:41   #993
19Tygrysica84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Obiecana fotka

Edytowane przez 19Tygrysica84
Czas edycji: 2010-06-23 o 20:44
19Tygrysica84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-24, 06:12   #994
mabdag
Przyczajenie
 
Avatar mabdag
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Czêstochowa
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

neonka88 - zlaalo bardzo ladnie. zdjecia nie oddaja koloru. ale mam naprawde pomaranczowy
mabdag jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:37   #995
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hey Neti89: farba 7.44 to intensywny miedziany blond wed³ug numerów nie powinno tam byc czerwieni, ale na moich w³osach wychodzi³a tak jakby odrobinê czerwone. (podaje refleksy numeryczne: 3 - z³oty,4-mied¼,5-mahoñ, 6-czerwony)
7.43 to blond miedziano z³oty - nie intensywny, wychodzi raczej jak miedziany br±zik. Ja u¿ywa³am tego kolorku 7.44 bardzo d³ugo poniewa¿ fajnie siê zmywa³ i wtedy by³ bardzo fajny kolorek, problem by³ taki i¿ koñce szybciej siê sp³ukiwa³y ni¿ u nasady i wtedy i to mnie dobija³o bo u nasady mia³am bardzo ogniste. Niestety nie mam fotki która odzwierciedla ten kolorek

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
hey Neti89: farba 7.44 to intensywny miedziany blond wed³ug numerów nie powinno tam byc czerwieni, ale na moich w³osach wychodzi³a tak jakby odrobinê czerwone. (podaje refleksy numeryczne: 3 - z³oty,4-mied¼,5-mahoñ, 6-czerwony)
7.43 to blond miedziano z³oty - nie intensywny, wychodzi raczej jak miedziany br±zik. Ja u¿ywa³am tego kolorku 7.44 bardzo d³ugo poniewa¿ fajnie siê zmywa³ i wtedy by³ bardzo fajny kolorek, problem by³ taki i¿ koñce szybciej siê sp³ukiwa³y ni¿ u nasady i wtedy i to mnie dobija³o bo u nasady mia³am bardzo ogniste. Niestety nie mam fotki która odzwierciedla ten kolorek
dodam ¿e odcieñ 7.44 to naj³adniejszy odcieñ rudo¶ci w palecie majirel
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-24, 10:39   #996
anormalnagabriela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 43
GG do anormalnagabriela
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witajcie Chcia³abym zafarbowac w³osy "p³omienn± iskr±" naturii ale trochê sie obawiam, ¿e na moich w³osach wyjdzie ciemny kolor. Kiedy¶ farbowa³am w³osy palett ¶wietlista mied¼. Kolor na opakowaniu jest bardzo jasny ale mi wyszed³ rudy, taki jak sobie wymarzy³am. D³ugo trzyma³am jakie¶ 40 minut. Chcia³abym do niego wrócic ale nie mogê nigdzie znale¼c tego koloru. Chyba go wycofali.
1 zdjêcie: To jest mój naturalny kolor. nie wiem jak go okre¶lic... chyba mianem "szatyn"
2 zdjêcie: kolor po miesi±cu po zafarbowania palett ¶wietlista mied¼.
3 zdjêcie: palett ¶wietlista mied¼.
__________________
DIETA!

DIETA CEL: -10 kg

Wzrost: 174 cm
Waga: 61 kg
67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61

Walka z tr±dzikiem

START 18.08.2010r.
anormalnagabriela jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-24, 19:34   #997
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Oto mój obecny kolor (https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post20241047) robiony Majirel 8.45.

Nie podoba mi siê, chocia¿ wyszed³ do¶æ podobnie jak powinien (wyszed³ troche ciemniej ni¿ w palecie) .

Kolor jest mocniejszy i bardziej ¿arówiasty ni¿ na zdjêciach - zupe³nie jak to zdjêcie modelki z farbami Majirel a w s³oñcu to zupe³nie jak to z plakatów Inoa.

Niestety nie czujê siê w tym kolorze, wolê chyba mied¼, jeszcze mój T¯ powiedzia³, ¿e niefajny, wiêc mnie dobi³.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-06-26 o 19:05
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 21:55   #998
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Coco - a jaki efekt dok³adnie chcia³as uzyskaæ? Masz fotkê koloru, który chcia³as? Je¶li wyszed³ ciemniej to pewnie dlatego, ¿e k³ad³as na ciemniejszy kolor. Bêdziesz teraz experymentowac z mieszaniem kolestona?

Tygrysica - Na Twoich w³oskach tez p³omienna iskra wysz³a czerwono i to fest Ale do karnacji pasuje jak ula³. Nie wyobra¿am sobie Ciebie w czarnych! No i masz super fryzurkê, bo jak co¶ nie wyjdzie to nie musisz d³ugo czekaæ na powrót do swojego naturalnego koloru
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:01   #999
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez agusiaki Poka¿ wiadomo¶æ
Coco - a jaki efekt dok³adnie chcia³as uzyskaæ? Masz fotkê koloru, który chcia³as? Je¶li wyszed³ ciemniej to pewnie dlatego, ¿e k³ad³as na ciemniejszy kolor. Bêdziesz teraz experymentowac z mieszaniem kolestona?
W³a¶nie co dziwne, k³ad³am na trochê ja¶niejsze! Na 8/74 nie¼le ju¿ sprany. I to nie na ca³o¶æ od razu tylko na 15 min na d³ugo¶ciach.
Kolor jaki chcia³am to mniej wiêcej taki jak wyszed³ na tych zdjêciach powy¿ej, ale w rzeczywisto¶ci niestety taki nie jest (jest z 5 razy intensywniejszy...). Wrrr...
Mo¿e po kilkunastu myciach taki siê zrobi, ale wtedy pewnie ju¿ odrost bêdê mieæ, wiêc i tak do kitu.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-24, 22:04   #1000
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

To kolor jaki chcia³am (moje w³osy tak wygl±daj± tylko na zdjêciach, w realu s± bardziej "dobitne").

CZY KTO¦ WIE JAKA FARBA DA TAKI EFEKT?
Niestety to wszystko naturalne rudzielce...
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-06-24 o 22:06
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-25, 06:47   #1001
19Tygrysica84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomo¶ci: 23
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Agusiaki - p³omienna iskra to tylko "podk³ad", bo na rozja¶nionych w³osach wyszed³ fluorescencyjny pomarañcz na p³omienn± iskrê mam po³o¿on± profesjonaln± Londê kolor 6/4 ciemny miedziany blond. W³osy mam pomarañczowe i to bardzo, ale na ¿adnej fotce nie potrafiê z³apaæ tego koloru, bo zawsze wychodzi na zdjêciach czerwieñ :/ To fakt - mam bardzo jasn± karnacjê, a przez wiele lat postarza³am siê smo³± na w³osach Teraz wszyscy nie mog± wyj¶æ z zachwytu zmian±
19Tygrysica84 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 20:19   #1002
pati100larz
Majsterkowicz
 
Avatar pati100larz
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 452
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Coco: Mnie wyszed³ dok³adnie taki kolor na lekko rozja¶nionych w³osach (byle jakim rozja¶niaczem w kremie w tubce, bia³o-niebieski; uwaga- okropnie wysusza).
Wcze¶niej mia³am farbowane czym¶ w odcieniach rudego, ale zupe³nie sp³ukane, przed samym farbowaniem to by³ hmm jakby to okre¶liæ... ciemny karmel ? Nie mam zdjêæ niestety.

Potem ufarbowa³am siê kolorem MIEDZIANY BLOND Shwarzkopf Natural & Easy, wyszed³ bardzo ³adny, jasny. Troche na czubku g³owy wydawa³ mi siê pomarañczowy, przynajmniej pod ¶wiat³o, ale po dos³ownie kilku zmyciach ten pomarañcz c±³kiem siê spra³. Teraz (pó³tora miesi±ca? po farbowaniu) mam co¶ na pograniczu miedzi i blondu...

No ale przez jakie¶ 3 tygodnie fajnie mi siê trzyma³a ta mied¼
Oczywi¶cie nie wiem, jaki kolor by Tobie wyszed³. Mój by³ baardzo podobny do s³ynnego zdjêcia Ashlee Simpson, zawsze marzy³am o takich w³oskach teraz bardziej przypomina ten kolor, kóry jest na opakowaniu farby (nie jest bardzo RUDY)
pati100larz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:59   #1003
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziêki za odpowied¼ Pati. To o ten chodzi? ¦wietny kolor. Ale nigdzie go nie widzia³am ostatnio.
Nie wiem, czy to wykup jaki¶ masowy czy co...

W ogóle jak tak patrzy³am w drogeriach, to jest straszna bieda z rudymi farbami - nie zauwa¿y³y¶cie?
Br±zów i blondów od jasnej choinki, czerwienie, mahonie. A rudych (nie mówiê o jakich¶ w¶ciek³ych odcieniach z XXL albo Feria, które s± wg mnie skierowane g³ównie do nastolatek lub dwudziestolatek) jak na lekarstwo.
No jest niby 7.43 Excellance, 6.45 z Castinga, , Karmelowa Czekolada Welli i tyle. No i P³omienny Fenix Schwarzkopf, P³omienna Iskara Joanny z tych "ostrzejszych".
To jest dyskryminacja.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:15   #1004
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hey CocoPoznan:

moim zdaniem:
7.40 Artego,8.40 Alfaparf

napisz jaki masz naturalny kolor w³osów i czy farbujesz (jaki masz odrost i na jaki kolor farbujesz) - wtedy bêdzie mi ³atwiej dopasowaæ ci kolor,
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-26, 09:17   #1005
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
hey CocoPoznan:

moim zdaniem:
7.40 Artego,8.40 Alfaparf

napisz jaki masz naturalny kolor w³osów i czy farbujesz (jaki masz odrost i na jaki kolor farbujesz) - wtedy bêdzie mi ³atwiej dopasowaæ ci kolor,
Nigdy nie u¿ywa³am tych farb. Robiê Majirelem - moje w³osy mo¿esz zobaczyæ w poscie 958 na poprzedniej stronie. Z natury mam z³oto-kasztanowy jasny br±z (ale mam ju¿ troche siwków i dlatego farbujê).
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-26, 11:58   #1006
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Do CocoPoznan:
ok widzia³am 8.45 z Majirela to jasny blond miedziano mahoniowy, je¶li nie lubisz ¿arówek ani pomarañczek to fajn± rudo¶ci± jest rudo¶æ na poziomie 8.4 lub 8.44 - 8.44 jest do¶æ intensywna bardzo d³ugo te¿ u¿ywa³am Majirel, a¿ w koñcu mnie uczuli³ - teraz u¿ywam Artego, i widzê znaczn± poprawê w strukturze w³osów - do koñca te¿ nie jestem zadowolona poniewa¿ kolor szybko siê wyp³ukuje i w rezultacie nie jestem rudzielcem a kolor tylko z³ot± blondynk±, zapraszam do poczytania w±tku na temat ,,alfaparf,, tam piszemy du¿o o rudo¶ciach je¶li chodzi o Welle to jest ponoc dobra farba ale kolory ,,rudo¶ci,, gorzej wypadaj±.
pozdrawiam
PS. mam ochotê wypróbowaæ rudo¶ci z Revlonu
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-26, 15:21   #1007
mokry kalosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Na moje ciemnobr±zowe w³osy na³o¿y³am Garniera 100% Color , nr 743. Wysz³o ca³kiem nie¼le, kolor jest piêkny zw³aszcza w s³oñcu.
Macie zdjêcie, robione na balkonie, bo w mieszkaniu mam ciemno : <
mokry kalosz jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:03   #1008
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez mokry kalosz Poka¿ wiadomo¶æ
Na moje ciemnobr±zowe w³osy na³o¿y³am Garniera 100% Color , nr 743. Wysz³o ca³kiem nie¼le, kolor jest piêkny zw³aszcza w s³oñcu.
Macie zdjêcie, robione na balkonie, bo w mieszkaniu mam ciemno : <
Piêkny!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-26, 18:14   #1009
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

zgadzam sie ³adnie, w³osy pewnie naturalne
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 18:49   #1010
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
... je¶li nie lubisz ¿arówek ani pomarañczek to fajn± rudo¶ci± jest rudo¶æ na poziomie 8.4 lub 8.44 ....
No, ¿a³ujê, ¿e nie wziê³am w³a¶nie tego 8.4
Za to 8.45 wychodzi tak jak ma dziweczyna na plakatach Inoa (na poprzedniej stronie). Tylko nie tak b³yszcz±ce...

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...
bardzo d³ugo te¿ u¿ywa³am Majirel, a¿ w koñcu mnie uczuli³ - teraz u¿ywam Artego, i widzê znaczn± poprawê w strukturze w³osów...
A jak Ci siê to uczulenie objawia³o? Czy myjesz w³osy szamponem po zmyciu farby?

Po Majirel mam w³osy nieby fajne, ale ju¿ po dwóch, trzech myciach suche.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-06-26 o 19:08
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-27, 01:25   #1011
Cathi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

No wiêc ja ¿eby odró¿niæ siê od wiêkszo¶ci postów tak¿e pragnê mieæ kolor rudy na w³osach (i to przez ca³e moje ¿ycie) ale nie marchewkowy mniej wiêcej taki jak na zdjêciach. Martwiê siê w³a¶nie jak uzyskaæ taki odcieñ by nie nabawiæ siê marchewkowego, ró¿owego czy innego koloru odbiegaj±cego w znacznym stopniu od tego. Problemem mo¿e byæ te¿ mój kolor w³osów, który te¿ do³±czam na zdjêciach.
Proszê o wypisanie farb jakie mi polecacie, z uwzglêdnieniem czy na ten kolor muszê rozja¶niæ (co¶ czuje, ¿e mnie to nie ominie) i do jakiego koloru. Dodatkowo by³abym szczê¶liwa gdyby farba nie kosztowa³a wiêcej ni¿ 30 z³. Mam nadzieje, ¿e wreszcie uda mi siê uzyskaæ wymarzony kolorek
Cathi jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-27, 08:48   #1012
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Cathi Poka¿ wiadomo¶æ
No wiêc ja ¿eby odró¿niæ siê od wiêkszo¶ci postów tak¿e pragnê mieæ kolor rudy na w³osach (i to przez ca³e moje ¿ycie) ale nie marchewkowy mniej wiêcej taki jak na zdjêciach. Martwiê siê w³a¶nie jak uzyskaæ taki odcieñ by nie nabawiæ siê marchewkowego, ró¿owego czy innego koloru odbiegaj±cego w znacznym stopniu od tego. Problemem mo¿e byæ te¿ mój kolor w³osów, który te¿ do³±czam na zdjêciach.
Proszê o wypisanie farb jakie mi polecacie, z uwzglêdnieniem czy na ten kolor muszê rozja¶niæ (co¶ czuje, ¿e mnie to nie ominie) i do jakiego koloru. Dodatkowo by³abym szczê¶liwa gdyby farba nie kosztowa³a wiêcej ni¿ 30 z³. Mam nadzieje, ¿e wreszcie uda mi siê uzyskaæ wymarzony kolorek
Stawiam na 7.44 z Majirel albo 7.43 z Excellence.
Na pewno jest to poziom 7.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-27, 11:36   #1013
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Do CocoPoznan:
Uczulenie na Majirel objawia siê tak ¿e mnie ca³y dzieñ boli g³owa (z powodu okropnie dra¿ni±cego zapachu) i mam pulsowanie w uszach ( farba nie dociera do uszu) - po farbowaniu w³osów zakwaszam je specjalnym szamponem fryzjerskim po zabiegach koloryzacji a potem maska, w³oski fajnie wygl±da³y do powiedzmy 2, 3 myc - farba bardzo siê sp³ukiwa³a - ale sp³ukiwa³a siê na ³adny miedziany kolorek - nie sp³owialec Teraz jak u¿ywam Artego - w³osy nie s± zniszczone, te¿ siê wyp³ukuje na raczej blond ni¿ rudy, ale mo¿e to wina koloru a nie farby...,,dodam ¿e mo¿e to moja obsesja, bo ostatnio pani w sklepie fryzjerskim powiedzia³a ¿e mam piêkny herbaciany odcieñ zreszt± bardzo modny w tym roku ...no no, ale ja d±¿ê raczej do rudzielca

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

do Cathi:

wejd¼ na w±tek o Alfaparf (2 ostatnie strony)

ja stawiam na 7.4 i 7.64 woda 6% bez ¿adnego rozja¶niania, woda i tak rozja¶ni do 2 poziomów (wszystko pod warunkiem ¿e w³osy s± naturalne i nie farbowane). Proponujê u¿yæ farby profesjonalnej zakupionej w sklepie fryzjerskim, poniewa¿ farby drogeryjne nie wychodz± tak jak na palecie

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-06-27 o 11:43
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-29, 17:43   #1014
lenka611
Raczkowanie
 
Avatar lenka611
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 105
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Wiecie mo¿e czy farba Garniera 100% color czerwona mied¼ ew. z³ocistomiedziany blond wychodz± podobnie do Feria Preference Loreala Mango??
Zale¿y mi na efekcie tej ostatniej farby, ale nie mogê jej nigdzie z³apaæ.
__________________
"Najwiêksz± m±dro¶ci± jest umiejêtno¶æ panowania nad w³asn± g³upot±"
lenka611 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-29, 18:51   #1015
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 726
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

do kolezanki wyzej- u mnie plomienna iskra joanny wychodzi IDENTYCZNIE jak mango

a ja mam inne pytanie- mam na glowie jesienny lisc z joanny i chce sobie polozyc na to plomiennego feniksa, poniewaz zalezy mi na intensywnym kolorze . i teraz- czy powinnam wlosy wczesniej rozjasnic? czy ruda farba rozjasni nieco inna ruda farbe?
__________________
Wymieniê nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-06-29, 20:43   #1016
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez gad Poka¿ wiadomo¶æ
do kolezanki wyzej- u mnie plomienna iskra joanny wychodzi IDENTYCZNIE jak mango

a ja mam inne pytanie- mam na glowie jesienny lisc z joanny i chce sobie polozyc na to plomiennego feniksa, poniewaz zalezy mi na intensywnym kolorze . i teraz- czy powinnam wlosy wczesniej rozjasnic? czy ruda farba rozjasni nieco inna ruda farbe?
Nie rozja¶ni . Bêdziesz mieæ odrost ja¶niejszy ni¿ reszta
Chyba ¿e jest ju¿ bardzo sprana.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-05, 11:48   #1017
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomo¶ci: 726
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

rzeczywiscie, nie rozjasnila, musze poprawiac
__________________
Wymieniê nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-05, 14:56   #1018
kregoslup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja polecam farbe fryzjersk± subrina nr 5 jest to kolor pomarañczowy , do tego woda utleniona 6 % ¿eby troche przyciemnila kolor, pozdrawiam ja w³asnie tej farby u¿ywam. Wiecej zdjêæ w mojej galerii. Pozdrawiam
kregoslup jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-06, 13:51   #1019
baby_luv_gold
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 139
GG do baby_luv_gold
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Pure Paprika
__________________
baby_luv_gold
baby_luv_gold jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-07-06, 14:22   #1020
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dêbica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomo¶ci: 2 722
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cathi
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1277597925
Pozwole skomentowaæ :P Moja fryzjerka ma podobny odcieñ, ale troszkê jasniejszy. Mimo wszystko rudo¶ci Kocham :P Piêkny ten kolor.
Co do Twojego pytania. To na pewno zawita dekoloryzacja a po niej farbowanie na odcieñ docelowy.

Ja farbuje Castingiem Bursztyn. ¦wietny kolor. Moj naturalny to domieszka rudego z kasztanem...Ciê¿ko okresliæ do koñca takim rudzielcem nie ejstem :P Z ciemnego br±zu musia³am dekoloryzowaæ stad to moje farbowanie na Bursztyn.
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o w³osy
Mój typ-2C. Od koñca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od koñca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, krêcone w³osy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigu³ka
bernadka20 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.