krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-11, 09:16   #1
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11

krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie


Czesc jestem tu nowa. piszę wątek ponieważ mam straszliwy problem z paznokciami. Plytki (tzn rozowe części) mają po 6 do 7 mm. Mam 16 lat i obgryzalam nie pamietam od kiedy . skonczylam okolo 3 tygodni temu. Używam serum o nazwie Regenerum juz przez 2 tyg i to chyba nic nie daje. owszem paznokcie są minimalnie ładniejsze ale plytki nie rosną. chcialabym tak chociaz po 3mm dluzsze. Moze jakis inna odzywka? Po za ta krotka plytka mam jeszcze problem z zaczerwieniami nad paznokciami i takimi jakby wzniesieniami z obgryzania. Ale tego juz.pewnie sie nie pozbyje. Opuszki moich palców są takie brzydkie tzn obok paznokcii takie twarde i wychodzą jakby w gore. Niewiem czy nie bd przeszkadzaly paznokcią we wzroście. Prosze o pomoc zdaje sobie.sprawe ze juz nigdy moje paznokcie nie beda normalne. Prosze o jakies cenne porady. Moze jakies odzywki lub domowe sposoby? PS. nad paznokciami znajdują sie taka jakby gruba skorka.
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 09:32   #2
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Cytat:
Napisane przez cofra Pokaż wiadomość
Czesc jestem tu nowa. piszę wątek ponieważ mam straszliwy problem z paznokciami. Plytki (tzn rozowe części) mają po 6 do 7 mm. Mam 16 lat i obgryzalam nie pamietam od kiedy . skonczylam okolo 3 tygodni temu. Używam serum o nazwie Regenerum juz przez 2 tyg i to chyba nic nie daje. owszem paznokcie są minimalnie ładniejsze ale plytki nie rosną. chcialabym tak chociaz po 3mm dluzsze. Moze jakis inna odzywka? Po za ta krotka plytka mam jeszcze problem z zaczerwieniami nad paznokciami i takimi jakby wzniesieniami z obgryzania. Ale tego juz.pewnie sie nie pozbyje. Opuszki moich palców są takie brzydkie tzn obok paznokcii takie twarde i wychodzą jakby w gore. Niewiem czy nie bd przeszkadzaly paznokcią we wzroście. Prosze o pomoc zdaje sobie.sprawe ze juz nigdy moje paznokcie nie beda normalne. Prosze o jakies cenne porady. Moze jakies odzywki lub domowe sposoby? PS. nad paznokciami znajdują sie taka jakby gruba skorka.
w zalaczniku dodaje ich zdj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg CAM00112.jpg (82,9 KB, 560 załadowań)
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 10:26   #3
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Masz krótką płytkę i nie pomagałaś jej obgryzaniem. Teraz musisz dać czas paznokciom, żeby przywykły do nowego stanu rzeczy
Co najbardziej rzuca się w oczy to bardzo narośnięte na płytkę skórki. Przy odrobinie cierpliwości i systematyczności łatwo się ich pozbędziesz i optycznie wydłużysz płytkę paznokcia.
Mi najbardziej służy zmiękczanie ich oliwką i odsuwanie, a raz na jakiś czas potraktowanie ich preparatem do skórek, który jakoby rozpuszcza te niepotrzebne
Tobie radziłabym przez kilka dni zmiękczać skórki oliwką i za każdym razem delikatnie je odsuwać. Możesz robić to drewnianym patyczkiem do odsuwania skórek czy metalowym kopytkiem - kup coś najodpowiedniejszego Wszystkie odstające po odsuwaniu skórki wytnij delikatnie cążkami - nie do krwi czy zaczerwienienia, wytnij tylko martwy naskórek.
Ponadto: kremuj często dłonie, stosuj oliwki i preparaty wzmacniające, zapuszczaj paznokcie, regularnie je piłuj, pilnuj równej długości i kształtu i pochwal się efektami
__________________

Edytowane przez vivinn
Czas edycji: 2013-08-11 o 10:57
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 11:17   #4
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

dziękuje vivinn od dzis zaczynam pozbywac sie tych skorek. Mam pytanie czy to boli, wie ktos?
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 11:47   #5
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Cytat:
Napisane przez cofra Pokaż wiadomość
dziękuje vivinn od dzis zaczynam pozbywac sie tych skorek. Mam pytanie czy to boli, wie ktos?
Nie ma prawa boleć Jeżeli będzie bolało, to będzie znaczyło, że robisz to za mocno. Dlatego mówię - nie od razu, tylko przez kilka dni, powoli, delikatnie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 17:39   #6
creazyREDlips
Raczkowanie
 
Avatar creazyREDlips
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Hej! Wiele dziewczyn mówi, że dzięki codziennemu nakładaniu na paznokcie olejków lub oliwki (może być nawet z Biedronki) płytka "różowa" wydłuży się.
creazyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-11, 20:43   #7
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Tak jak Viv pisała- odsuniesz skórki i już płytka będzie dłuższa o milimetr.

Dodam tylko do porad Viv - nie grzeb pod pazurkami - przyrost płytki (wydłużenie tej różowej części) będzie szybszy, kup suplementy- Bellisa, skrzypowita, ja łykam Regital- u mnie sprawdza sie najlepiej. Pisałaś że używasz regenerum - dobrze, bardzo dobry preparat, nakładaj go na pazurki i skórki i właśnie wtedy możesz odsuwać skórki Ja to robię delikatnie pazurkami drugiej ręki.
Nawet jak masz odżywkę na paznokciach to też smaruj Regenerum, skórki wokół i wpychaj go troszkę pod pazurki.


Będzie dobrze - lata obgryzałam , robiłam to co dziewczyny na forum paznokciowym ( https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=706067) radziły - doświadczone i mądre głowy tam są .
Żeby Cię pocieszyć wstawię fotkę moich, po 6 miesiącach stosowania się do rad dziewczyn
Na niektórych pazurkach widać jaką krótką mam jeszcze płytkę. Serdeczny i mały. Reszta widocznie przyrasta Wskazujący i ,,fakierek"
Bądź systematyczna i będzie dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_002602.jpg (39,7 KB, 290 załadowań)
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-11, 21:12   #8
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

dziekuję wszystkim za porady ciesze sie ze da naprawic sie to co psulam latam. Za jakis tydzien skonczy mi sie Regenerum, wymienic go np na Neil Talk, Eveline 8 w 1 czy jakias inna odzywke? pomijajac belisse oraz olejki ktore zaczne uzywac od jutra.
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 07:00   #9
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Cytat:
Napisane przez cofra Pokaż wiadomość
dziekuję wszystkim za porady ciesze sie ze da naprawic sie to co psulam latam. Za jakis tydzien skonczy mi sie Regenerum, wymienic go np na Neil Talk, Eveline 8 w 1 czy jakias inna odzywke? pomijajac belisse oraz olejki ktore zaczne uzywac od jutra.
Regenerum to też mieszanina olei W takim razie może po prostu od razu włącz odżywkę do pielęgnacji?
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 12:07   #10
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Krótkie pazurki ( płytka) też ma swój urok
Zobacz blogi dziewczyn - linki niżej
http://dailysomething.com/tag/essie/
http://www.stephscloset.com/blog/gallery/- tej dziewczyny pazurki są świetne
http://spookynails.com/- te też są słodkie.
Duuużo lepiej wyglądają zadbane, równo wypiłowane, krótkie pazurki ( z krótką płytką) niz okropniaste szpony krogulcze
Pielęgnuj, zadbaj w pierwszej kolejności o skórki, wypracuj kształt, pomaluj i będzie pięknie
Dla Ciebie, idealnym kształtem są te pazurki z 2 linku - wg mnie
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-08-12 o 12:09
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 18:48   #11
creazyREDlips
Raczkowanie
 
Avatar creazyREDlips
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Dziewczyny, a stosowanie Drogocennego Olejku Arganowego https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,60508,bielenda-drogocenny-olejek-arganowy-3-w-1.html
i cytrynę też pomoże i działa na paznokcie?
creazyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 16:49   #12
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Nie wiem, nie znam tego olejku. Ja używam mieszanki, alterra+oliwa z oliwek+regenerum+ evelinek 8w1 na zmianę z Sally hansen 4in 1. Zero problemu ze skórkami i paznokcie w dużo lepszym stanie.
Tubkę po regenerum ( jak zużyję połowę) uzupełniam alterra i oliwą i gwaciam .
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 18:17   #13
czilala4
Raczkowanie
 
Avatar czilala4
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 445
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

I ja latami obgryzałam paznokcie, w styczniu założyłam sobie paznokcie żelowe (okropność!!), ale po odrośnięciu naturalnych szybciutko je spiłowałam i od tego czasu dbam o nie jak tylko mogę co wieczór nakładam na paznokcie oliwkę Babydream i są naprawdę ładne. Też mam krótką płytkę, ale i tak uważam, że są bardzo ładne
__________________
Jestem lekarzem


24.06.2017
czilala4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 05:22   #14
creazyREDlips
Raczkowanie
 
Avatar creazyREDlips
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 43
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Ja (nareszcie) wczoraj kupiłam olejek Alterra Migdał i Papaja. Więc teraz stosuje jego i olejek arganowy. Chyba teraz zadziała.
creazyREDlips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 08:14   #15
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

agaszak mozesz mi powiedziec ktory preparat jest najlepszy na wzrost płytki? regenerum, neil taik (czy tak jakos), eweline 8 w1 czy Sally Hansen? wlasnie konczy mi sie regenerum.
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 20:49   #16
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Mogę polecić tylko z własnego doświadczenia.
8w1 uratowało mi pazurki po żelu (miałam poprzeczne pęknięcia na paznokciach do żywca ) Krzywdy mi nie zrobiło więc stosuję jako podkład pod lakier- nie ma nic lepszego. Żeby dać, od czasu do czasu, odpocząć od evelinka maluję Sally hansen 4in1 ( on jest bez formaldehydu) i smaruję mieszanką ( regenerum+altera+oliwa z oliwek) codziennie ( a nawet kilka razy dziennie ) i wpycham pod pazurki. Paznokcie od jakiegoś miesiąca bez złamań i rozdwojeń. W zeszłym roku w maju pazurki rozwarstwiały mi się do połowy więc efekty są
Na wzrost polecam evelinkę 8w1 (zgodnie z zaleceniami producenta!!! i dodatkowo obserwuj pazurki ) + suplement ja stosuję Regital.
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2013-08-14 o 20:51
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 21:45   #17
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

dziekuje w piatek ide do apteki kiedys pochwale sie wam efektem. no ale to pewnie dlugo potrwa.
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 11:44   #18
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Zdziwisz się jak szybko przy systematycznym dbaniu, widać efekty Powodzenia i pochwal sie efektami
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-15, 17:57   #19
MeGustaMini
Raczkowanie
 
Avatar MeGustaMini
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 41
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Witaj. Ja tez kiedyś obgryzałam paznokcie, ale udało mi się przestać, mimo to miałam krótką płytkę która po latach powoli się wydłuza.
Przede wszystkim pamiętaj ze mozna zmienić kształt paznokci odpowiednią pielęgnacją, jednak nawet regenerum nie pomoze w kilka tygodni, tu trzeba czasu i dobroci dla pazurków
Kilka rzeczy moze pomóc:
- stale pomalowane paznokcie choćby odzywką (najlepiej bez folmatehydu więc np ja boję się zaryzykować z eveline - opinie są podzielone). Warstewka lakieru uchroni pazurki przed urazami mechanicznymi jednak nie warto na siłę nosić poodpryskiwanego lakieru - przyniesie odwrotny skutek - lepiej zmyć i nałozyć nowy
- spiłowanie w kwadracik podobno pomoze płytce przyrosnąć a juz na pewno uformować tunel czyli ułozyć pazurek na maciezy w lekki łuk a nie na prosto jak łopata (nie cierpię swoich właśnie za to )
- olejowanie, zapraszam do wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=687679&page=25 - wiele dziewczyn widzi znaczny przyrost, radzi i pokazuje zdjęcia przed i po

Jak juz dziewczyny mówiły, nie grzebać, jeść witaminki i pielęgnować. Powodzenia
__________________
Panna Cięty Język
MeGustaMini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 05:25   #20
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

dzieki wszystkim za pomoc i dobre slowa

---------- Dopisano o 06:25 ---------- Poprzedni post napisano o 06:23 ----------

dzieki wszystkim porady i dobre slowa
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 10:57   #21
didaska
Raczkowanie
 
Avatar didaska
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 452
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Hej
Ja osobiście odradzam odżywki Eveline i NailTek,bo mają w składzie formaldehyd,który może powodować onycholizę ,no,ale na każdego inaczej działa
Ja od miesiąca wcieram w paznokcie różne olejki (zapraszam Cię do naszego wątku o olejowaniu paznokci ) i zauważyłam ,że na niektóych paznokciach różowa część się wydłużyła . I polecam też wejść na bloga Ewalucji i poczytać o jej paznokciowej transformacji
__________________
'Jeśli myślisz,że potrafisz lub jeśli myślisz,że nie potrafisz-masz rację'


didaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 15:13   #22
lusia2212
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 175
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Cytat:
Napisane przez cofra Pokaż wiadomość
dziękuje vivinn od dzis zaczynam pozbywac sie tych skorek. Mam pytanie czy to boli, wie ktos?
Nie boli !!! i paznokcie wyglądają estetyczniej
__________________
" W życiu nie chodzi o to, by przeżyć burzę, ale o to, by tańczyć w deszczu "
lusia2212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-17, 16:32   #23
Aredhel125
Zadomowienie
 
Avatar Aredhel125
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Sudety
Wiadomości: 1 759
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Cytat:
Napisane przez MeGustaMini Pokaż wiadomość
- spiłowanie w kwadracik podobno pomoze płytce przyrosnąć a juz na pewno uformować tunel czyli ułozyć pazurek na maciezy w lekki łuk a nie na prosto jak łopata (nie cierpię swoich właśnie za to )
dokładnie to o co z tym chodzi? Bo ja mam taki problem, że po bokach paznokcie mi się w trójkąt rozjeżdżają na boki. To znaczy są wypiłowane tak, żeby były podłużne i proste, ale po bokach zawsze widać dziurę i tam widać jak paznokieć mimo, ze wypiłowany na prosto to i tak wrasta w bok. Kiedyś próbowałam poczekać, żeby mi po bokach odrosły i myślałam, że po prostu płytkę muszę mieć szerszą i że za wąsko piłuje, ale one nawet jak odrosną to z takimi dziurami, tak na boki. Nie wiem co mam z tym zrobić, ani tego usunąć, ani zarosnąć nie chce mimo kremowania itd. Nie mam ładnej prostej linii obok paznokci, takie gładkiej skóry, tylko taką wygoloną z głębieniami w kącikach. Nawet nie wiem jak to określić.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Bez☠tytułu.jpg (19,7 KB, 100 załadowań)
Aredhel125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-19, 21:39   #24
goska_123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 2
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Regenerum to też mieszanina olei W takim razie może po prostu od razu włącz odżywkę do pielęgnacji?
ja gorąco polecam odżywkę firmy Nailtigues, nr. 2 możesz na próbę kupic mała buteleczke 7 ml. kosztuje 39.00 dołączona jest tam ulotka ze szczegółowym opisem stosowania. Pomaga , pazurki są super.
goska_123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 13:37   #25
kiika2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Hej Ja obgryzałam około 8 lat, a mam 17.. więc dość długo.. od miesiąca nie obgryzam, a paznokcie są kończą się tam gdzie opuszek ..niedługo wyjdą poza niego. zaczęłam od płynu (NIE LAKIERU !!) paluszek gorzki płyn chyba tak to się nazywało( ok 8 zł dostępny w aptece). lakiery nic mi nie dały a ten płyn.. fuuuu mój chłopak nawet spróbował to mówił, że smak czuł jeszcze na drugi dzień. płyn wysycha w 3 sek. serio i nic nie widac na paznokciu( mozna tez stosowac go na lakier ). potem eveline 8w 1 ale po 3 tygodniach jeden paznokieć zaczął piec wiec odstawiłam. zaczełam używać miss sporty nail expert manicure for short nails cena ok 7 zł. i odżywka jest oki. 2 razy w tygodniu moczenie w oliwie z cytryną i pomaga.. dałam sobie czas do 30 września żeby wyglądały już ładnie . a były okropne!! Trzymam kciuki za dziewczyny zapuszczające) dodam że przez 2 tygodniepodgryzałam paznokcie, a teraz widząc efekty nie mam już na to ochoty
kiika2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 13:10   #26
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Cofra jak tam u Ciebie?? Efekty już powinno być widać??
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-07, 06:18   #27
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

no powoli widac cos ale niewiele no troszke ladniejsze nieduzo i silniejsze ale widac tez jeszcze to przez ile byly obgryzane strasznie.
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-18, 09:28   #28
Laguna05
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 40
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

stosuj oliwę na skórki powinny się zmiękczyć i będą wyglądać ładniej.
__________________
Drinki w głowie- taka faza,
Cieszy mnie Bacardi, Mojito, Oaza.
Laguna05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-22, 20:24   #29
cofra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 11
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

pod koniec tyg podziele sie z wami efekatmi. jest dobrze ale urosly nie wiele. wgl niechca rosnac. no ale poprawa minimalna jest widoczna
cofra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 17:53   #30
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: krotkie obgryzione paznokcie :( pomóżcie

Pokazuj
A łykasz jakieś suple??
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.