Marcowe Mamy 2015 cz. V - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-04, 07:51   #3871
żona_marcina
Rozeznanie
 
Avatar żona_marcina
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: prawie Lublin:)
Wiadomości: 935
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Zdjecie. Salon jeszcze w trakcie:P Będą cegły białe na ścianie i większe ramki
W moim stylu

Ja odradzam kanapy z Ikei z pianki. Moi rodzice kupili do pokoju gościnnego i była za miękka, zapadała się. Na co dzień może być wam nie za wygodnie. Może mają coś twardszego?
Kanapa marci wygląda super.
Ja kupiłam wypoczynek Noti Rosco szary i jestem zadowolona http://www.noti.pl/meble/sofy-i-fotele/rosco.html
tylko cena nie była fajna. Kupiłam tylko dlatego, że mąż dostał odszkodowanie.

Teraz się zastanawiam, czym ochronić kanapy przed rozbrykanym potomkiem

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:45 ----------

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
a mi TZ przywiozl torbe z ubraniami do roku dla malego strasznie duzo spodni bardzo ladnych, przygarniam wiekszosc, kilka rzeczy odrzucilam
A najlepsze jest to, ze brat TZ je dal, ktory w kwietniu tez ma miec syna, oni dostali od znajomych, ale nawet nie zagladali, bo po co, jak ich stac na drogie ubrania i dla nich to nic wydac kilka stowek, he lepiej dla mnie, ja nie pogardze, ja przygarne dokupie troche nowych i bedzie moj synek ladnie ubrany
Lepiej dla Ciebie, parę stówek do przodu.

Znów mam problem z wizażem. Niby się loguję a za chwilę mnie wylogowuje
__________________

żona_marcina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:09   #3872
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was na bierzaco ale przez ten miesiąc co był a w sumie 2 cieżko mi wejść w rytm bo widzę zgrana grupę i czuje sie jak obca. Ale muszę zapytać. Mamy z uk: gdzie mozna kupić majtki siatkowe/ jednorazowe? Pisalyscie o asda- jak opakowania wyglądają? I 2 pytanie. Mam wieczorem tylko ale codziennie bóle jak na okres dosłownie identyczne ale mocniejsze- to sa przepowiadajace?
Lejdi-Aga- ja bym pojechała to sprawdzić!!! Tym bardziej, że masz je codziennie, a lepiej dmuchać na zimne

Cytat:
Napisane przez ewka5891
Nie czuj sie obco pisz co u Was, jak przygotowania idą, jak synek starszy sie czuje itp
Ja kupowalam cos takiego http://m.groceries.asda.com/#item/910000063102 tylko trzeba zwrócić uwagę na rozmiar. U mnie te wszystkie poporodowe rzeczy leżą na tym dziale co są kosmetyki, kremy i leki dla maluszkow. Teraz nie jestem pewna ale wydaje mi sie, że wkurzajace były dla mnie te siateczkowe majtki i szybko przenioslam sie na bawelniane.
Super cena z Asdy!!!
A te bawełniane majty to też były jednorazowe?

Cytat:
Napisane przez marcia45
Zdjecie. Salon jeszcze w trakcie:P Będą cegły białe na ścianie i większe ramki
Bardzo fajnie Pamiętaj coby wkleić zdjęcie gotowego salonu

Ja się dziś zabieram za kończenie malowania regału, są już dwie warstwy farby, ale ciągle coś mi nie pasuje A TŻ będzie kontynuował zrywanie tapet w pokoju maluszka, masakra ile to czasu zabiera! Coraz bardziej się stresuję że się możemy nie wyrobić!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:12   #3873
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

my pokoik mamy już pomalowany na czwartek mam zamówioną ekipe co mi wykładzine odświeży a jutro IKEA i zamawianie mebelków Licze na to że w nast weeknd będe mieć pokoik gotowy ale też nam szło jak krew z nosa
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:20   #3874
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

My mamy niestety jeszcze naszą sypialnię niezaczętą tyle w niej wszystkiego, że nie mam pojęcia jak się za nią zabrać... Więć zazdroszczę, że macie jjuż wszystko gotowe, też bym już chciała do Ikei po łóżeczko i te ich śliczne duperelki...

Dziewczyny, polecam Wam lekturę bloga tej pani- robi świetne recenzje kosmetyków dla dzieci i mam i nie tylko
http://www.srokao.pl/
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:25   #3875
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

lejdi agasiemanko
Szoruj do dr by spr co to za skurcze. Nie lekceważ ich

nisiekowasuper że pokoik bedzie nowdługo gotowy

anyolek dzieki za info dot.cc
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:49   #3876
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez lesyeux Pokaż wiadomość
[B]

anyolek dzieki za info dot.cc
lesyeux- masz info od Asiulka

dziewczyny, wiem, że temat przewijał się już ze sto razy, ale nie przyszło mi do głowy spisanie polecanych kosmetyków
Jesli możecie, to proszę powtórzcie jakie macie maści na odparzenia, jakie emulsje do kąpieli, co do przemywania pępka itp art higieniczne
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 08:58   #3877
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cześć dziewczyny kolejna nieprzespana noc za mną dziś dla odmiany 2 razy atak refluksu i 5 razy wstawanie na siku jeee ciąża to wspaniały czas!
Meganka piękny brzusio mój to już jak beczka na piwo.

Rona, ekstra tak z bliźniakami też miałam mieć ale nie wyszło. Myślałam tak o Tobie i tym podwujnym ciężarze, rozpatrywałaś możliwośc zakupu pasa ciążowego? Z tego co wiem, przy większych brzuszkach i ciążach mnogich są zalecane. Odciążają kręgosłup i pachwiny. Ja mam taki materiałowy zwykły i czasem go zakładam jak czuję, że mi brzuchol ciąży.

Dobra, idę was ponadrabiać.
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-04, 09:01   #3878
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

A i jeszcze miałam się pochwalić zdobyczami nie dałam rady, musiałam kupić za komplet 25zł a to są 2 body z długim rękawem i 4 pajacyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 10300884_874488149270535_6645028955870429737_n.jpg (102,9 KB, 17 załadowań)
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:08   #3879
Alunia79
Wtajemniczenie
 
Avatar Alunia79
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2 196
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Anyolek ja mam większość ziajki, jak mi się mala uczuli to przynajmniej nie będzie mi żal wypierdzielić bo to niedrogie. A w sumie jeszcze nie słyszałam, żeby uczuliły. Tylko szampon kupiłam musteli bo jest w piance od 1 dnia i działa przeciw ciemieniuszce. Do pupy-codzienna pielęgnacja linomag,alantan lub bepanten, jeszcze nie zdecydowałam i nhe kupiłam ale będę wybierać zpośród tych. A na odparzenia sudocrem i mąka ziemniaczana
Alunia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:21   #3880
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
Anyolek ja mam większość ziajki, jak mi się mala uczuli to przynajmniej nie będzie mi żal wypierdzielić bo to niedrogie. A w sumie jeszcze nie słyszałam, żeby uczuliły. Tylko szampon kupiłam musteli bo jest w piance od 1 dnia i działa przeciw ciemieniuszce. Do pupy-codzienna pielęgnacja linomag,alantan lub bepanten, jeszcze nie zdecydowałam i nhe kupiłam ale będę wybierać zpośród tych. A na odparzenia sudocrem i mąka ziemniaczana
Alunia79- dzięki właśnie się wdrażam w czytadło na temat kosmetyków dziecięcych, więkoszść ziajowych ma dobre opinie, więc też się zdecyduję np na Lano maść Ale czytam dalej, zobaczymy, co mi tam wpadnie do głowy

A orientuje się może któraś z Was jak wygląda podawanie noworodkowi witaminy D? Wiem, że w Pl robi się to standardowo, ale nie wiem, czy spzital podaje, czy jak? Tutaj niestety nie ma takiej 'tradycji' Ostatnio zostałam spytana przez jakąś konsultantkę w szpitalu, czy ie miałąbym ochoty wziąć udziału w badaniach na temat niedoboru wit D u młodych mam i ich dzieciaczków- zgodziłam się, ale zastrzegłam, że raczej będę córeczce podawała witaminę D od narodzin... Tylko
sama jeszcze nie wiem jak to wygląda Kupujecie taką witaminę w kapsułkach w aptece i jak ją się podaje takiemu małemu dziecku? I przez jaki okres czasu?
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:27   #3881
EdithS
Zadomowienie
 
Avatar EdithS
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 1 828
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Hej Dziewczyny,

podczytywałam Was w nocy na telefonie, do 3 nie mogłam spać, miałam straszne napięcia brzucha i bałam się,że dzieje się coś naprawdę niedobrego, dopiero nad ranem zasnęłam

nouvelle sprawdź czy w Twoich rejonach działa sklep meblowy gawin http://sklep.gawin.pl/ moja siostra ostatnio tam zamawiała meble, m.in. narożnik

rona śliczne łóżeczka! Jaka rodzinka będzie w komplecie

Mamusie piękne zakupki i zdobycze pokazujecie!

Gratuluję kolejnych udanych wizyt!
EdithS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:44   #3882
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

witam się z wami, ja coraz bardziej leniwa przeglądam wasze narożniki, zazdraszczam (ja już sobie z czarnej skórki upatrzyłam za ponad 5 tysi ale ugadane z TŻem że jak kupować to taką konkretną i na pewno nie pianki, chyba że wysokoelastyczne!), dobrze że narazie mamy na czym spać i za nic bym łóżka naszego nie zamieniła, leży się cuudownie nawet do 11 godziny

Dziewczyny ostatnio coraz bardziej przekonuje się do mycia dzidzi w mydełku, praktykowała któraś? ostatnio "macałam" włoski myte w mydeełku u dzieciaczka i cuudowne są a kosmetyki chyba od razu wprowadzę te rossmannowskie babydream, one chyba też nie są takie najgorsze co nie? a że rossmann mam na wyciągnięcie ręki wydaje się to idealne rozwiązanie

a ja dalej mam największy problem co ze szczepieniami? a drugi to tez wózek wrr wczoraj pół nocy na olx grzebałam i nic konkretnego
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:46   #3883
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Dzień dobry. U mnie jutro 29+0, chwalę się brzuszkiem.
Piszecie o urządzaniu i meblowaniu. U mnie na razie rozgardiasz. Do końca stycznia mamy zamiar przeprowadzić się do swojego domu. Na początek pokój, salon, kuchnia, łazienka. Potem reszta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150103_141450.jpg (57,4 KB, 37 załadowań)
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 09:50   #3884
kasia_adm
Rozeznanie
 
Avatar kasia_adm
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 903
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Zdjęcie obróciło się, ale dodane przez tel.
__________________
28.10.2005 Mateusz
01.08.2013 cp
20.03.15 Maja
kasia_adm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:28   #3885
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

cześć Mamuśki

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
damy rade! pozytywne nastawienie najważniejsze! Mi też jest ciężko, jest mi niewygodnie ,co chwila zmieniam pozycje, wszystko ciśnie -mam wrażenie ,ze ktoś mi moje ciało podmienił Ale pomyśl sobie ,ze za dwa miesiące będziesz tulić małego szkraba do siebie -już bliżej niż dalej-szybko zleci
no właśnie ta myśl mnie pociesza, że to już tak niedługo i będę mogła już ją przytulić...dzisiaj znowu ciężka noc, zasnęłam przed 3 tak mnie te żebra bolały a teraz znowu nie mogę znaleźć pozycji...


Cytat:
Napisane przez marta24171 Pokaż wiadomość
No i ja już jestem.Po wizycie super,mała.nie chciała pokazać buźki ale wkoncu coś się udało popatrzeć.Prawdopodobnie ma czarne włoski.Ogólnie jest zdrowa,waży 1800 gram i jest tydzień starsza więc wg usg termin mam na 2 marca.
Tort dla córci gotowy,jeszcze tylko jutro dokończę dekorację.Jutro zajrzę do was.dopiero na wieczór jak się goście rozjada także spokojnej niedzieli wam życzę a teraz zmykam Do męża pod kołdrę.
za wizytę, duża dziewczyna mam nadzieję, że moja trochę urosła

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was na bierzaco ale przez ten miesiąc co był a w sumie 2 cieżko mi wejść w rytm bo widzę zgrana grupę i czuje sie jak obca. Ale muszę zapytać. Mamy z uk: gdzie mozna kupić majtki siatkowe/ jednorazowe? Pisalyscie o asda- jak opakowania wyglądają? I 2 pytanie. Mam wieczorem tylko ale codziennie bóle jak na okres dosłownie identyczne ale mocniejsze- to sa przepowiadajace?
pisz kiedy możesz, jesteś nasza!
Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość


a mi TZ przywiozl torbe z ubraniami do roku dla malego strasznie duzo spodni bardzo ladnych, przygarniam wiekszosc, kilka rzeczy odrzucilam
A najlepsze jest to, ze brat TZ je dal, ktory w kwietniu tez ma miec syna, oni dostali od znajomych, ale nawet nie zagladali, bo po co, jak ich stac na drogie ubrania i dla nich to nic wydac kilka stowek, he lepiej dla mnie, ja nie pogardze, ja przygarne dokupie troche nowych i bedzie moj synek ladnie ubrany
kolejne fajne rzeczy i kasa zaoszczędzona

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Zdjecie. Salon jeszcze w trakcie:P Będą cegły białe na ścianie i większe ramki
bardzo ładny!

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
czytałam,że takie bóle to jedna z najczęstszych dolegliwości III trymestru. Ja tak raz miałam i wiem co czujsz-bol taki,ze nie wiesz co masz ze sobą zrobić Czytałam gdzieś że siedzenie na piłce pomaga. Wczoraj nawet widziałam takie w decathlonie ...dupa jestem bo nie kupiłam . Rozmiar M był za 22 zł (o ile dobrze pamietam ) a L za trzydzieści coś.
ja właśnie dzisiaj kupiłam piłkę w biedronce za całe 10 zł więc sprawdźcie u siebie! będę sobie na niej ćwiczyć, a jak mała się urodzi to położna nam pokazywała jak można fajnie z dzidzią się "bawić" na tej piłce

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Dzień dobry. U mnie jutro 29+0, chwalę się brzuszkiem.
Piszecie o urządzaniu i meblowaniu. U mnie na razie rozgardiasz. Do końca stycznia mamy zamiar przeprowadzić się do swojego domu. Na początek pokój, salon, kuchnia, łazienka. Potem reszta.
bardzo ładny brzuszek!

Cytat:
Napisane przez Alunia79 Pokaż wiadomość
A i jeszcze miałam się pochwalić zdobyczami nie dałam rady, musiałam kupić za komplet 25zł a to są 2 body z długim rękawem i 4 pajacyki
bardzo ładne! za taką cenę szkoda nie brać (zawsze tak sobie tłumaczę )

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
My mamy niestety jeszcze naszą sypialnię niezaczętą tyle w niej wszystkiego, że nie mam pojęcia jak się za nią zabrać... Więć zazdroszczę, że macie jjuż wszystko gotowe, też bym już chciała do Ikei po łóżeczko i te ich śliczne duperelki...

Dziewczyny, polecam Wam lekturę bloga tej pani- robi świetne recenzje kosmetyków dla dzieci i mam i nie tylko
http://www.srokao.pl/
u mnie też jeszcze daleko do końca...na razie salon prawie gotowy, czekamy na narożnik+jakieś małe doróbki, a później zabieramy się za pokój małej obyśmy zdążyli...
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:31   #3886
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Dzień dobry. U mnie jutro 29+0, chwalę się brzuszkiem.
Piszecie o urządzaniu i meblowaniu. U mnie na razie rozgardiasz. Do końca stycznia mamy zamiar przeprowadzić się do swojego domu. Na początek pokój, salon, kuchnia, łazienka. Potem reszta.
Fajniusi brzuszek Ja dziś jestem w 29+1, ale brzuszek mam mniejszy A też już bym chciała taki rpawdziwy ciążowy mieć
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:37   #3887
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez crystal25 Pokaż wiadomość
a mi TZ przywiozl torbe z ubraniami do roku dla malego strasznie duzo spodni bardzo ladnych, przygarniam wiekszosc, kilka rzeczy odrzucilam
A najlepsze jest to, ze brat TZ je dal, ktory w kwietniu tez ma miec syna, oni dostali od znajomych, ale nawet nie zagladali, bo po co, jak ich stac na drogie ubrania i dla nich to nic wydac kilka stowek, he lepiej dla mnie, ja nie pogardze, ja przygarne dokupie troche nowych i bedzie moj synek ladnie ubrany
Śliczne Oby więcej takich prezentów

Tyle dziewczyny piszecie, że ciężko za Wami nadążyć
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:37   #3888
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

do usunięcia
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015

Edytowane przez aaakarolina
Czas edycji: 2015-01-04 o 10:44
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:42   #3889
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość




ja właśnie dzisiaj kupiłam piłkę w biedronce za całe 10 zł więc sprawdźcie u siebie! będę sobie na niej ćwiczyć, a jak mała się urodzi to położna nam pokazywała jak można fajnie z dzidzią się "bawić" na tej piłce
ooooooo no to musze podjechac-dzieki kochana

Mnie też żebra bolą i musze stwierdzić że to najgorsza dolegliwość ciążowa jaką miałam -niestety podobno już tak będzie do końca Mi pomogła troche zmiana biustonosza

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Dzień dobry. U mnie jutro 29+0, chwalę się brzuszkiem.
Piszecie o urządzaniu i meblowaniu. U mnie na razie rozgardiasz. Do końca stycznia mamy zamiar przeprowadzić się do swojego domu. Na początek pokój, salon, kuchnia, łazienka. Potem reszta.
piękny brzuchol
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:43   #3890
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez nusiekowa Pokaż wiadomość
ooooooo no to musze podjechac-dzieki kochana

Mnie też żebra bolą i musze stwierdzić że to najgorsza dolegliwość ciążowa jaką miałam -niestety podobno już tak będzie do końca Mi pomogła troche zmiana biustonosza
jak tak ma być do końca to ja się chyba załamię mnie boli czy z biustonoszem normalnym, czy sportowym czy bez...prawie cały czas
dzisiaj w nocy to już miałam ochotę płakać wcześniej nie miałam praktycznie żadnych dolegliwości to teraz nadrabiam...
jadę na obiad do rodziców, TŻ w pracy, to nie będę sama w domu siedzieć
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:46   #3891
smv
Zakorzenienie
 
Avatar smv
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 494
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Nie piszcie o bólu - ja umieram ;( tak mnie boli zero prawe i w plecach tak pod łopatka. Idzie się zaj....ac ;( ani stać ani chodzić ani siedzieć ani lezec;/buuu
__________________
38/40 Szymuś- mój skarbek <3
smv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:50   #3892
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez aaakarolina Pokaż wiadomość
jak tak ma być do końca to ja się chyba załamię mnie boli czy z biustonoszem normalnym, czy sportowym czy bez...prawie cały czas
dzisiaj w nocy to już miałam ochotę płakać wcześniej nie miałam praktycznie żadnych dolegliwości to teraz nadrabiam...
jadę na obiad do rodziców, TŻ w pracy, to nie będę sama w domu siedzieć
nooo a dzieciaczki będą jeszcze rosły i jeszcze więcej miejsca będą potrzebowały jeszcze chwila a moje płuca do gardła dojdą Przynajmniej nie miałas innych dolegliwosci (ja pierwszy trymestr wyjęty z życiorysu miałam i najwięcej czasu spędzałam w toalecie, póżniej rozciąganie wiązadeł:miałam wrażenie jakbym co chwila szpagat robiła (a nie należe do gimnastyczek) ) dobrze że zgagi i zaparć nie mam tfu tfu tfu. Licze na to że w ciąży cierpiałam to mi Oskar w szybkim i bezbolesmym porodzie wynagrodzi
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:51   #3893
lesyeux
Zadomowienie
 
Avatar lesyeux
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 504
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez kasia_adm Pokaż wiadomość
Zdjęcie obróciło się, ale dodane przez tel.
fiu fiu śliczny
Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Fajniusi brzuszek Ja dziś jestem w 29+1, ale brzuszek mam mniejszy A też już bym chciała taki rpawdziwy ciążowy mieć
Zaraz wyskoczy duży. Już tak w34 tc bedzie big Czasami u Nas samych nie widzimy że nasze brzuszki podobne są. I wkrecamy sobie,że mamy mniejszy od innych
U mnie wydaje sie mały bo moja du... jest tak wielka i odstająca,że z przodu brzuch z tyłu dup... harmonia zachowana i środek cieżkosci wyważony hih

A ja zaraz bede wcinac obiad kasza gryczana,gulasz,buraki mniam
__________________
Zosia ur. 26.02.2015r.
długa 55 cm waga 3000kg
lesyeux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:54   #3894
Magnifica
Zakorzenienie
 
Avatar Magnifica
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 3 372
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Piszecie o tych bólach. Ja (odpukać) nic. Gdyby nie rosnący brzuch i piersi to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem. Raz było mi niedobrze na samym początku ciąży (ale to łącznie może z 3 godziny), a potem nic. Mała kopie i się przeciąga, ale to całkiem przyjemne Także ja tam nie wiem, co to ból. Nogi puchły, ale po zamianie obcasów na płaskie jak ręką odjął. Wszystkim życzę takiej ciąży
__________________
Magnifica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:58   #3895
ojustyna
Zadomowienie
 
Avatar ojustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 829
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

i u mnie jako tako bez dolegliwości bólowych, poza głową tęsnie za tabletkami przeciwbólowymi, cholerne migreny i poza moją płaczliwością, w ciąży stałam się nerwuskiem płaczkiem
__________________
Olga 20.03.3015
ojustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 10:59   #3896
aaakarolina
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 272
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez Magnifica Pokaż wiadomość
Piszecie o tych bólach. Ja (odpukać) nic. Gdyby nie rosnący brzuch i piersi to bym nie wiedziała, że w ciąży jestem. Raz było mi niedobrze na samym początku ciąży (ale to łącznie może z 3 godziny), a potem nic. Mała kopie i się przeciąga, ale to całkiem przyjemne Także ja tam nie wiem, co to ból. Nogi puchły, ale po zamianie obcasów na płaskie jak ręką odjął. Wszystkim życzę takiej ciąży
no ja tak miałam jeszcze jakiś tydzień temu...jeszcze się tu śmiałam, że pewnie za to, że nic mi nie jest to mnie pokara strasznym porodem i wykrakałam sobie chyba te kolki w żebrach
no ale nic, zaciskam zęby i wytrzymam jeszcze te 2 miesiące (a może trochę mniej? )

jutro jadę oglądać wózek
__________________
Iga ♥♥♥
04.03.2015
aaakarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:12   #3897
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez lejdi_aga13 Pokaż wiadomość
Podczytuję Was na bierzaco ale przez ten miesiąc co był a w sumie 2 cieżko mi wejść w rytm bo widzę zgrana grupę i czuje sie jak obca. Ale muszę zapytać. Mamy z uk: gdzie mozna kupić majtki siatkowe/ jednorazowe? Pisalyscie o asda- jak opakowania wyglądają? I 2 pytanie. Mam wieczorem tylko ale codziennie bóle jak na okres dosłownie identyczne ale mocniejsze- to sa przepowiadajace?
hej jesteś z nami od początku, nie czuj się obco

Cytat:
Napisane przez mon9 Pokaż wiadomość
A propo łączeń to mam zamiar kupic taki ochraniacz na materac, w ikei widziałam, mysle ze sie przyda
ja planuję kupić taki ochraniacz nieprzemakalny. Na pewno zdarzy się, że mała będzie spała z nami, a wtedy lepiej być zabezpieczonym

Cytat:
Napisane przez marcia45 Pokaż wiadomość
Gratki za wizyte i tort Prześlij po kawałku jak zostanie

Ja też rzadko piszę, a wcinam się co jakiś czas. Nie ma co się krepować, marcóweczką jesteś Ja co prawda w Polsce, ale chyba u nas widziałam je w mothercare, może i Was też będą, bo to sieciówka.
Lejdi_aga orientujesz się po ile joolzy chodzą w uk? Tam to chyba popularny wózek?


Witam w klubie nieśpiących.

Wkleje swój narożnik z agata meble. Akurat była promocja to tam zakupiliśmy, a miałam już zamawiać na allegro. Jak chcecie mogę Wam podac nazwy polecanych sprzedawców. Od jednego zamawiała koleżanka, a drugi był polecany na muratorze. Mój chyba w innym stylu niż szukacie, bo nie ma poduszek, a regulowane zagłówki, ale z poduszkami też na allegro były. Miały być poduszki, zrezygnowaliśmy ze względu na kociaka, bez przerwy by wszystko rozwalał i wchodził pod dla zabawy znając go. Spaliśmy na nim z 4 miesiące i ja nie narzekałam na wygodę, póżniej jak mała podrośnie też się na niego musimy przenieść, jak jej sypialnie oddamy.

Dziś jedziemy oglądać wózek, ale samam nie wiem, bo to kolor nouvelle - antracyt a ja myślałam o silverze, beżu lub czarnym. Ale blisko nas i na gwarancji jeszcze. I zaczynamy jezdzic i ogladac, bo wszystkie ogloszenia nam uciekaja, a czasu coraz mniej.
bardzo ładny ten Wasz narożnik w ogóle na stronie Agaty widziałam kilka fajnych, ale u mnie nie ma tego sklepu. a mogłabyś podać tych sprzedawców z All?

trzymam kciuki za wózek, antracyt jest faaaaajny

Ediths od tego Gawina mam 120 zł za dostawę, czyli jeszcze nie tak tragicznie muszę sobie popatrzeć

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------

Cytat:
Napisane przez ojustyna Pokaż wiadomość
witam się z wami, ja coraz bardziej leniwa przeglądam wasze narożniki, zazdraszczam (ja już sobie z czarnej skórki upatrzyłam za ponad 5 tysi ale ugadane z TŻem że jak kupować to taką konkretną i na pewno nie pianki, chyba że wysokoelastyczne!), dobrze że narazie mamy na czym spać i za nic bym łóżka naszego nie zamieniła, leży się cuudownie nawet do 11 godziny

Dziewczyny ostatnio coraz bardziej przekonuje się do mycia dzidzi w mydełku, praktykowała któraś? ostatnio "macałam" włoski myte w mydeełku u dzieciaczka i cuudowne są a kosmetyki chyba od razu wprowadzę te rossmannowskie babydream, one chyba też nie są takie najgorsze co nie? a że rossmann mam na wyciągnięcie ręki wydaje się to idealne rozwiązanie

a ja dalej mam największy problem co ze szczepieniami? a drugi to tez wózek wrr wczoraj pół nocy na olx grzebałam i nic konkretnego
ja nie cierpię skórzanych mebli, bo są zimne A znowu jak jest upał, to tyłek się klei

ten http://sklep.gawin.pl/narozniki/62-naroznik-mango.html podobają mi się te pikowania, ale tu znów łączenie pianki ze sprężyną jest, a nie sama sprężyna (no chyba, że to zawsze tak jest)


Myślałam, że dzisiejsza noc będzie do kitu i nieprzespana, a wstaliśmy o 11 Zauważyłam, że jak napiję się melisy wieczorem, to duuuużo lepiej śpię. A przed ciążą takie byle co na mnie nie działało, jedynie silne leki uspokajające.
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:17   #3898
nusiekowa
Wtajemniczenie
 
Avatar nusiekowa
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 219
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

właśnie zkaupiłam na allegro szmaty porodowe szlafrok bawełniany , balerinki materiałowe -czyli mamusiową wyprawke szpitalna moge odhaczyć z listy
__________________
Oskar
TP:08.03.2015
nusiekowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:21   #3899
mon9
Zakorzenienie
 
Avatar mon9
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 795
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Cytat:
Napisane przez nouvelle2 Pokaż wiadomość
hej jesteś z nami od początku, nie czuj się obco







ja planuję kupić taki ochraniacz nieprzemakalny. Na pewno zdarzy się, że mała będzie spała z nami, a wtedy lepiej być zabezpieczonym







bardzo ładny ten Wasz narożnik w ogóle na stronie Agaty widziałam kilka fajnych, ale u mnie nie ma tego sklepu. a mogłabyś podać tych sprzedawców z All?



trzymam kciuki za wózek, antracyt jest faaaaajny



Ediths od tego Gawina mam 120 zł za dostawę, czyli jeszcze nie tak tragicznie muszę sobie popatrzeć

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:05 ----------





ja nie cierpię skórzanych mebli, bo są zimne A znowu jak jest upał, to tyłek się klei



ten http://sklep.gawin.pl/narozniki/62-naroznik-mango.html podobają mi się te pikowania, ale tu znów łączenie pianki ze sprężyną jest, a nie sama sprężyna (no chyba, że to zawsze tak jest)





Myślałam, że dzisiejsza noc będzie do kitu i nieprzespana, a wstaliśmy o 11 Zauważyłam, że jak napiję się melisy wieczorem, to duuuużo lepiej śpię. A przed ciążą takie byle co na mnie nie działało, jedynie silne leki uspokajające.

O wlasnie miałam ci pisac ze w Agacie fajne takie proste ze sprężynami i szare znaleźliśmy i jedziemy dzisiaj pooglądać
mon9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-04, 11:31   #3900
martunka88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Białystok:)
Wiadomości: 559
Dot.: Marcowe Mamy 2015 cz. V

Witam wszystkie mamuśki
U mnie ospa już praktycznie przeszła, jeszcze kilka dni i areszt domowy się skończy jutro tylko wyskoczę na USG.
Wiele z Was jest już doskonale przygotowane na przyjście dziecka. Ja póki co czekam na zaliczki i prowizje, bo listy zakupów przygotowałam, wystarczy zajść do sklepu i zapłacić
Zdecydowałam się też na wózek- Sola City. Wzorem innych, udało mi się trochę utargować i dzięki temu pozwolę sobie na droższą torbę do wózka, wyjdzie prawie jak za darmo

Cytat:
Napisane przez żona_marcina Pokaż wiadomość
W moim stylu

Ja odradzam kanapy z Ikei z pianki. Moi rodzice kupili do pokoju gościnnego i była za miękka, zapadała się. Na co dzień może być wam nie za wygodnie. Może mają coś twardszego?
Kanapa marci wygląda super.
Ja kupiłam wypoczynek Noti Rosco szary i jestem zadowolona http://www.noti.pl/meble/sofy-i-fotele/rosco.html
tylko cena nie była fajna. Kupiłam tylko dlatego, że mąż dostał odszkodowanie.
Ale piękna! Dziękuję za link, wstyd się przyznać (z racji zawodu), ale nie trafiłam wcześniej na tę firmę. Design jest świetny. Masz b.dobry gust

nouvelle Od siebie tylko dodam, że warto przed kupnem chwilę posiedzieć na kanapie. Sprawdzić czy nie jest zbyt miękka lub zbyt twarda. Te tańsze kanapy mają też inną wadę oprócz słabej pianki. Materiał b. szybko się rozciąga i w miejscach najczęściej "siedzianych" tkanina jest nienaciągnięta, tak się roluje. Jest jeden sposób by to dość dobrze zamaskować- siedzisko nie jest gładkie, tylko trochę przepikowane (czy nitką czy tylko guzikami).

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
lesyeux- masz info od Asiulka

dziewczyny, wiem, że temat przewijał się już ze sto razy, ale nie przyszło mi do głowy spisanie polecanych kosmetyków
Jesli możecie, to proszę powtórzcie jakie macie maści na odparzenia, jakie emulsje do kąpieli, co do przemywania pępka itp art higieniczne
Zamierzam wprowadzić jak najmniej chemii, więc ograniczyłam się do kilku kosmetyków. I na pewno na samym początku będę kąpać synka tylko w wodzie, tzn. bez namydlania ciałka, a jedynie kilka kropel płynu będę dolewać do wody.
Kupuję: Linomag maść, sól fizjologiczna w ampułkach, Babydream uniwersalny płyn do mycia, Hipp do odparzeń, duże płatki kosmetyczne, patyczki higieniczne z taką większą końcówką. Na pępek raczej wykorzystam metodę wysuszania, bo chyba najszybciej się tak goi- samoistnie. Octenisept kupię zapobiegawczo, jak nie przyda się do pępka, to można nim przemywać krocze po porodzie i ogólnie różne ranki.
martunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-08 18:19:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:18.