Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-20, 10:25   #1
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495

Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet


Hej, mam do Was pytanie- może któraś z Was znalazła się w podobnej sytuacji?

Dziś ok. godz. 1 w nocy kupiłam 3 bilety w Cinema City online na sobotni seans. Przyszło mi jedynie potwierdzenie z PayU, przez które płaciłam, i jest tam status- opłacone. Niestety nie dostałam żadnego potwierdzenia z Cinema City ani biletów na maila.

Poczekałam przez noc myśląc że być może system "załapie" i przez te parę godzin bilety będą na moim mailu. Niestety tak się nie stało. Napisałam ok. 8 rano do pow.bok@cinema-city.pl opisując moją sytuację i podając numer transakcji PayU ale niestety bez odzewu. Pieniądze mi z konta pobrało, bardzo mi zależy żeby jutro pójść na ten seans a jeśli nie to żeby chociaż odzyskać pieniądze (ok. 80 zł).

Czy powinnam zrobić coś jeszcze? Miałyście może podobny problem? Help
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 10:30   #2
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

A jest jakąś infolinia może?
Bądź zadzwoń do kina w którym ma się odbyć seans i spróbuj wyjaśnić sytuację.

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 10:34   #3
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Hej, mam do Was pytanie- może któraś z Was znalazła się w podobnej sytuacji?

Dziś ok. godz. 1 w nocy kupiłam 3 bilety w Cinema City online na sobotni seans. Przyszło mi jedynie potwierdzenie z PayU, przez które płaciłam, i jest tam status- opłacone. Niestety nie dostałam żadnego potwierdzenia z Cinema City ani biletów na maila.

Poczekałam przez noc myśląc że być może system "załapie" i przez te parę godzin bilety będą na moim mailu. Niestety tak się nie stało. Napisałam ok. 8 rano do pow.bok@cinema-city.pl opisując moją sytuację i podając numer transakcji PayU ale niestety bez odzewu. Pieniądze mi z konta pobrało, bardzo mi zależy żeby jutro pójść na ten seans a jeśli nie to żeby chociaż odzyskać pieniądze (ok. 80 zł).

Czy powinnam zrobić coś jeszcze? Miałyście może podobny problem? Help
Poczekaj na odpowiedź z BOK. Twój e-mail pewnie nie jest jedynym jaki otrzymali więc nie oczekuj odpowiedzi w ciągu kilku minut. Przecież muszą sprawdzić jak to wygląda po ich stronie i raczej zaangażują w to więcej osób niż jeden pracownik obsługujący maila.

Godziny około północy są kiepskie na wykonywanie transakcji - wtedy systemy najczęściej przetwarzają dane i mogą wyskakiwać błędy transakcji.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 11:26   #4
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Na stronie nie ma infolinii, natomiast napisałam jeszcze na formularzu przez stronę. Do lokalnego kina numeru zaraz poszukam

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Poczekaj na odpowiedź z BOK. Twój e-mail pewnie nie jest jedynym jaki otrzymali więc nie oczekuj odpowiedzi w ciągu kilku minut. Przecież muszą sprawdzić jak to wygląda po ich stronie i raczej zaangażują w to więcej osób niż jeden pracownik obsługujący maila.

Godziny około północy są kiepskie na wykonywanie transakcji - wtedy systemy najczęściej przetwarzają dane i mogą wyskakiwać błędy transakcji.
To była godzina dokładnie 00:58. Często robię transakcje w nocy i nigdy nie miałam problemu. ale będę pamiętać.

Zależy mi żeby odpowiedzieli jak najszybciej bo seans jest jutro, a od wysłania do nich wiadomości minęły już 3 godziny.

---------- Dopisano o 12:26 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Dzwoniłam do mojego kina i powiedzieli mi, że przez PayU czasami tak jest, pani sprawdziła w systemie i nie mają tych miejsc zakupionych czyli one "wiszą" w PayU i powinnam dostać zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni. Jeżeli tak nie będzie to mam się kontaktować z PayU. Mam nadzieję że dostanę ten zwrot...
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 12:49   #5
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość


Dzwoniłam do mojego kina i powiedzieli mi, że przez PayU czasami tak jest, pani sprawdziła w systemie i nie mają tych miejsc zakupionych czyli one "wiszą" w PayU i powinnam dostać zwrot pieniędzy w ciągu 7 dni. Jeżeli tak nie będzie to mam się kontaktować z PayU. Mam nadzieję że dostanę ten zwrot...
Nie wiem w jakiego banku karty używałaś, ale jeżeli masz dostęp do konta przez internet to poszukaj miejsca gdzie wyświetlają się blokady na karcie. Skoro nie doszło do zakupu (co potwierdziło Ci kino) może być tak, że założono blokadę, która się nie rozliczy i samoistnie zejdzie po tych 7 dniach (lub 14 już nie pamiętam jakie były to terminy dla transakcji internetowych). Jeżeli jednak kasa nie wróci na rachunek to ja bym proponowała złożyć reklamację przez Twój bank. Wtedy oni wyjaśniają dlaczego pieniądze zeszły z konta, choć do transakcji nie doszło.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 21:08   #6
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Ale ja placilam przelewem w systemie PayU,nie kartą płatniczą. Ogólnie bardzo zawiodłam się na BOK Cinema City bo tyle godzin minelo i nic mi nie odpisali...
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-20, 21:15   #7
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Ale ja placilam przelewem w systemie PayU,nie kartą płatniczą. Ogólnie bardzo zawiodłam się na BOK Cinema City bo tyle godzin minelo i nic mi nie odpisali...
A, no to zmienia postać rzeczy. To w takiej sytuacji faktycznie pozostaje kontakt z PayU. A może opisz sytuację na FB kina? Często taki kontakt przyspiesza uzyskanie odpowiedzi.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-01-20, 23:05   #8
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Miałam identyczny problem, tylko ja kupowałam szamę na pyszne.pl, ale też przez PayU. Płatność zrobiłam jak zawsze, jak zawsze wszystko przeszło, tylko nie dostawałam smsa od restauracji, więc do nich zadzwoniłam po 30 min. Okazało się, że zamówienie nigdy do nich nie dotarło, a pyszne.pl powiedziało, że PayU czasami nie informuje drugiej strony o dokonanej płatności. Kasa wróciła do mnie na drugi dzień, obyło się bez kontaktu z PayU.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-22, 10:58   #9
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

to dobrze że mówisz niestety ja na razie nie dostałam zwrotu w poniedziałek chyba jednak się z nimi skontaktuję, nie chcę czekać 7 dni bo szkoda mi tych pieniędzy...
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 09:55   #10
bessens
Raczkowanie
 
Avatar bessens
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 495
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Słuchajcie chyba nie dane mi będzie odzyskać tej kasy...pisałam maile do BOK Cinema City-bez najmniejszego odzewu,pisałam też do PayU w tej sprawie i oni...odsyłają mnie do Cinema City twierdzac ze z ich strony wszystko jest super :O jestem załamana. Ma ktos moze numer telefonu do obslugi klienta w cinema city? Bo niestety nie mogę go znalezc w necie. Proszę o pomoc :/
__________________
enter the ninja- dietkuję, fitnessuję...walczę
bessens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 10:33   #11
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Słuchajcie chyba nie dane mi będzie odzyskać tej kasy...pisałam maile do BOK Cinema City-bez najmniejszego odzewu,pisałam też do PayU w tej sprawie i oni...odsyłają mnie do Cinema City twierdzac ze z ich strony wszystko jest super :O jestem załamana. Ma ktos moze numer telefonu do obslugi klienta w cinema city? Bo niestety nie mogę go znalezc w necie. Proszę o pomoc :/
W regulaminie podają taki numer: +48 22 566 69 90
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-01-24, 10:42   #12
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Cytat:
Napisane przez bessens Pokaż wiadomość
Słuchajcie chyba nie dane mi będzie odzyskać tej kasy...pisałam maile do BOK Cinema City-bez najmniejszego odzewu,pisałam też do PayU w tej sprawie i oni...odsyłają mnie do Cinema City twierdzac ze z ich strony wszystko jest super :O jestem załamana. Ma ktos moze numer telefonu do obslugi klienta w cinema city? Bo niestety nie mogę go znalezc w necie. Proszę o pomoc :/
Próbuj na facebooku
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 11:26   #13
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

Jeżeli dalej będą Cię odsyłać od sasa do lasa to złóż oficjalną reklamację w PayU. Telefoniczne pogadanki na pewnym etapie nie działają. Reklamacja z żądaniem wyjaśnienia gdzie zostały przekazane pieniądze. Jeżeli dostaniesz oficjalną odpowiedź na reklamację wskazującą przekazanie do Cinema City - reklamacja do CC. Albo od razu do CC, tylko mogą Cię spuścić na drzewo, że "nie odnotowali takiej wpłaty"(bo dowodu nie masz, że transakcja przeszła gładko).
Albo FB. To naprawdę często działa.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-26, 00:43   #14
princass
Raczkowanie
 
Avatar princass
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 112
Dot.: Cinema City- problem z zakupem biletu przez internet

w nocy 19/20.01. była awaria systemu, pieniądze z wszystkich nieudanych w tym czasie transakcji zostaną zwrócone do końca bieżącego miesiąca. nie martw się, na pewno jesteś na liście
jeżeli by się zdarzyło, że jednak nie otrzymasz zwrotu do 1 lutego, wtedy napisz jeszcze raz do pow.bok@cinema-city.pl z podkreśleniem, że próbowałaś kupić bilet właśnie w tym czasie
princass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-26 01:43:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.