Si³ownia - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2009-03-22, 14:29   #91
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 4 983
Dot.: Si³ownia

najlepszym æwiczeniem moim zdaniem jest wyszukiwarka, zawsze mo¿na przy tym tez napinaæ miê¶nie brzucha
gasolina84 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-22, 17:23   #92
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 9 769
Dot.: Si³ownia

Porad¼ siê instruktora na si³owni.
Dostosuje plan treningowy do Twoich mo¿liwo¶ci i... oczekiwañ.

Skoro ju¿ o odsy³aniu do wyszukiwarki mowa, mo¿e warto samej z niej skorzystaæ i... pomóc.
Æwiczenia na biceps:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ghlight=biceps
Brzuch:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=126425
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=aerobiczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=aerobiczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=aerobiczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...ght=aerobiczna

Ostatnio znalaz³am tutorial, choæ nie wykonujê tych æwiczeñ:
http://www.youtube.com/watch?v=nRjEKVKACWM


Powodzenia na si³owni!
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-23, 07:14   #93
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Si³ownia

od tego zeby doradzic cwiczenia jest instruktor w silowni
w dobrej silowni powinni Cie zwarzyc,zmierzyc,sprawdzi c % tluszczu w orgaznizmie, zapytac o oczekiwane rezultaty i wtedy na tej podstaie dobrac odpowiednie cwiczenia
niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-23, 07:51   #94
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Si³ownia

kobieta nie ma mo¿liwo¶ci na si³owni osi±gn±æ r±k jak u faceta bez diety i duplementów
na si³owni powinien byæ instruktor
a poza tym wystarcz± ci hantelki 2kg i zwyk³ê bicepsy jak na fitness
w razie co masz takie urzadzenie klecznik i tam pracujesz nad bicepsem( mam nadziejê i¿ nie pomyli³am nazwy)
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-24, 21:51   #95
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 7 143
Dot.: Si³ownia

mam takie pytanie - czy na si³owni jest mo¿liwo¶æ TYLKO schudniêcia? Nie chcê ¿adnych miê¶ni, chcê byæ drobna i delikatna, bez tluszczu. Czy si³ownia/fitness jest rozwiazaniem? Czy nie takich efektów siê mogê spodziewaæ?
Dinulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-24, 23:38   #96
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Si³ownia

jesli zastosujesz diete redukcyjna, a do tego aeroby to jak najbardziej

z kolei cwiczenia silowe z malymi obciazeniami nie rozbuduja miesni ale za to ladnie wymodeluja sylwetke
niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-25, 22:05   #97
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 7 143
Dot.: Si³ownia

czy 1000 kcal dziennie z bialkowymi kolacjami, si³ownia jakies 2-3 razy w tygodniu (rowerek, stepper i inne kobiece przyrz±dy), a w domu codziennie hula hop przynios³yby rezultaty?
przyznam, ¿e nie znam siê na tym zupe³nie, a im wiêcej czytam, tym wiêcej w±tpliwo¶ci mam. Ró¿ne opinie, ró¿ne czynniki etc.
Nawet skakanka... jedni polecaj±, bo spala t³uszcz, inni twierdz±, ze rozbudowuje ³ydki...
I tak ze wszystkim. A przy ka¿dej próbie odchudzania coraz grubsza siê stajê...
Dinulka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-03-26, 01:52   #98
niuniaaa86
Zadomowienie
 
Avatar niuniaaa86
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: to tu, to tam...
Wiadomo¶ci: 1 428
Dot.: Si³ownia

1000 kcal to troche ubogo biorac pod uwage wysilek fizyczny
aczkolwiek wszystko jest zalezne od wagi wyjsciowej
niuniaaa86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-26, 10:17   #99
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Si³ownia

jasne ¿e mo¿esz schudn±æ

po pierwsze mo¿esz korzystaæ tylko z urz±dzeñ aerobowych rowerek bie¿nia steper, wios³a
z ka¿dego np po 10 minut albo za ka¿dym razem zmieniaj po 30 minut tzn na ka¿dej wizycie

æwicz±c na maszynach te¿ schodniesz bo zbudujesz masê miê¶niow± delikatn± dla kobeiety a to przyspieszy twoj± przemiane materii
rób wiêcej powtórzeñ mniejszym ciê¿arek a napewno nie rozbudujesz miê¶ni

a z ftness polecam wiele zajêæ
interwa³, fatburning
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 15:50   #100
SzeptemDoMnieMow
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomo¶ci: 20
si³ownia

Hej dziewczyny. Jestem w trakcie mozolnego odchudzania i pomyslalam ze warto byloby udaæ siê na silownie. Sêk w tym, ¿e nie znam ¿adnej si³owni na Woli, mo¿e macie jakie¶ namiary? Bo mo¿e s± ale ja jestem ¶lepa
SzeptemDoMnieMow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-27, 19:52   #101
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomo¶ci: 4 547
Dot.: si³ownia

ja na przyk³ad nie wiem gdzie jest Wola
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 13:41   #102
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: si³ownia

calypso chocia¿by
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-08-30, 19:26   #103
em.
Raczkowanie
 
Avatar em.
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomo¶ci: 197
Dot.: si³ownia

Gymnasion'y s± ju¿ chyba wszêdzie. Ró¼ne si³ownie s± te¿ w centrach handlowych, np. Pure, czy inne tam, których nazwy nie pamiêtam
__________________
sesja jesienna siê zbli¿a..

dieta. rehabilitacja. francuski.

powracam powoli do pe³nej sprawno¶ci.
em. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-17, 23:31   #104
owocowa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 43
si³ownia.potrzebna pomoc

witam drogie panie. zwracam sie z proba taka- jestem szczup³a i chcialabym nabrac jakis kobiecych kszta³tów. osttanio by³am na si³owni, spodobalo mi sie i pomyslalam ze moze byc to dobra forma rzezbienia mojego cia³a. jednak po przemysleniu zacze³am sie zastamnawiac czy po cwiczeniach na rowerkach, stepperach i inncyh przyrz±dow na si³owni to czy ja jeszcze bardziej nie schudne?! bo tego bym nie chcia³a. prosze o jakies rady
owocowa8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-19, 21:00   #105
owocowa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: si³ownia.potrzebna pomoc

czy ktos moze mi pomoc?
owocowa8 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-20, 10:29   #106
LaLaRe
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 840
Dot.: si³ownia.potrzebna pomoc

to zale¿y ile bêdziesz siedzieæ na tej si³owni i jak intensywnie bedziesz trenowaæ. Znajd¼ z³oty ¶rodek, a najlepiej podpytaj trenerów / instruktorów na swojej si³owni.
ja równie¿ jestem bardzo szczup³a,ale chcê popracowaæ na udami,brzuchem i innymi partiami cia³a. Dlatego robiê zazwyczaj serie po 15min [rower 15min, stepper 15min. bie¿nia zazwyczaj 45min [nie bieg, ale spacer mniej wiecej na poziomie 6.5-6.7 oraz AB Coaster ok. 4 serie po 10. ] - tak mi poleci³ ch³opak pracuj±cy w klubie
__________________
:::: Norwegia ::::
LaLaRe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-23, 19:01   #107
MissBlanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: si³ownia.potrzebna pomoc

Ja æwicze ju¿ 3 miesi±ce na si³owni i du¿o przez to schud³am, ale to mo¿e zale¿eæ od treningu i od tego ile sie ma tkanki t³uszczowej.
MissBlanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-30, 12:58   #108
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 606
si³ownia.

hej )
mam takie pytanie dotycz±ce æwiczeñ na si³owni, konretnie bie¿ni i tych rowerków stacjonarnych. przez jakies ddwa miesiace ogranicza³am jedzenie, codziennie przez godzinke kreci³am hula hopem, ale oprócz tego ¿adnego ruchu. schud³ mi brzuszek troszke i piersi (... du¿y ty³ek zosta³ i grube nogi równie¿... ani cm nie zszed³. w poniedzia³ek ide z kole¿ank± wykupiæ karnet na si³ownie. chcia³abym wyszczupliæ uda, bo ³ydki kolana i uda mam starsznie nie proporcjonalne do reszty sylwetki, zle sie z tym czuje, cchcia³abym na wiosne zaczac nosic wymarzone mini. a wiêc, czy wiecie jak i po ile æwiczyæ na bie¿ni i rowerkach, tak aby nogi nie rozros³y sie w miesnie?
zamierzam chodziæ 3/4 razy w tyg na si³ke przez 2 tyg i mysle zeby na ferie chodzic codziennie.
kto¶ pomo¿e, doradzi? z góry dziêkuje
__________________
szukam siebie
: ¿yj chwil± Parolka
parolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-30, 14:37   #109
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomo¶ci: 19 268
Dot.: si³ownia.

Cytat:
Napisane przez parolka Poka¿ wiadomo¶æ
hej )
mam takie pytanie dotycz±ce æwiczeñ na si³owni, konretnie bie¿ni i tych rowerków stacjonarnych. przez jakies ddwa miesiace ogranicza³am jedzenie, codziennie przez godzinke kreci³am hula hopem, ale oprócz tego ¿adnego ruchu. schud³ mi brzuszek troszke i piersi (... du¿y ty³ek zosta³ i grube nogi równie¿... ani cm nie zszed³. w poniedzia³ek ide z kole¿ank± wykupiæ karnet na si³ownie. chcia³abym wyszczupliæ uda, bo ³ydki kolana i uda mam starsznie nie proporcjonalne do reszty sylwetki, zle sie z tym czuje, cchcia³abym na wiosne zaczac nosic wymarzone mini. a wiêc, czy wiecie jak i po ile æwiczyæ na bie¿ni i rowerkach, tak aby nogi nie rozros³y sie w miesnie?
zamierzam chodziæ 3/4 razy w tyg na si³ke przez 2 tyg i mysle zeby na ferie chodzic codziennie.
kto¶ pomo¿e, doradzi? z góry dziêkuje
Miesnie z powietrza sie nie biora. Jesli bedziesz mniej jadla niz spalasz, to nic nie urosnie. Jesli bedziesz tylko aeroby na biezni i rowerku tlukla, to nie bedzie wygladac dobrze, bo dol bedzie wycwiczony, gora nie.
__________________
£ajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-30, 15:56   #110
siennamiller
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 152
Dot.: si³ownia.

Cytat:
Napisane przez Wyrak Poka¿ wiadomo¶æ
Miesnie z powietrza sie nie biora. Jesli bedziesz mniej jadla niz spalasz, to nic nie urosnie. Jesli bedziesz tylko aeroby na biezni i rowerku tlukla, to nie bedzie wygladac dobrze, bo dol bedzie wycwiczony, gora nie.
Podoba mi siê temat, bo mam podobny problem, tylko, ¿e moja góra jest wyæwiczona i chuda, a z nogami gorzej. Doradzcie jakie æwiczenia na si³owni wykonywaæ, ¿eby wyszczupliæ nogi, a przede wszystkim okolice kolan, tak ¿eby by³y ³adne ale nie za bardzo umiê¶nione.
siennamiller jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-30, 17:12   #111
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 13 145
Dot.: si³ownia.

jesli idziesz na silownie to skonsultuj sie z trenerem, on dobierze dla Ciebie najlepszy plan treningowy.. no silownia to nie tylko rowerek i bieznia a wiele innych mozliwosci.
lele jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-30, 20:19   #112
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 606
Dot.: si³ownia.

hmm
myslicie ze instruktorzy doradz±? tylko ¿eby to by³o bezp³atne... <lol>
__________________
szukam siebie
: ¿yj chwil± Parolka
parolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-30, 21:09   #113
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomo¶ci: 13 145
Dot.: si³ownia.

zapytaj sie przed zakupem karnetu, ale zapewne beda w cenie.. a instruktorzy doradza, taka ich praca, przeciez nie sa tam tylko by pilnowac sprzetu. mi ustalaja program treningowy, nadzoruja, pytaja sie dlaczego mnie nie bylo przez dluzszy czas, takze moge z nimi porozmawiac na temat odzywania itp.
lele jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-01-31, 09:23   #114
parolka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 606
Dot.: si³ownia.

aa to dziêkuje )
jutro siê wybieram z kole¿ank± to siê podpytamy ;**
__________________
szukam siebie
: ¿yj chwil± Parolka
parolka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 20:43   #115
karolka_204
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 1
GG do karolka_204 Send a message via Skype™ to karolka_204
Si³ownia

Witam
Moje pytanie mo¿e siê wydaæ naiwne, ale byæ mo¿e która¶ z Was mi pomo¿e

Mam 20lat i przy wzro¶cie 170 wa¿ê 84kg, mam wykupiony karnet na si³owniê, chodzê tam 3razy w tygodniu (æwiczê ok. 1.5h - 30min na stepperze, 20 na rowerku i ok 40min. cwiczenia z obci±¿eniem na ramiona, uda, po¶ladki). Oprócz tego ca³kowicie wyeliminowa³am czarn± herbatê i kawê ze swojej diety i zamiast tego pijê zielon± herbatê, nie jem s³odyczy, zamieni³am jasny chleb na ciemne pieczywo oraz wafle ry¿owe i chrupkie pieczywo. Moje pytanie brzmi - kiedy mniej wiêcej zaczn± byæ widoczne efekty? Wiem, ¿e kazdy organizm reaguje inaczej, ale chcia³abym wiedzieæ po jakim czasie mogê siê spodziewac jaki¶ rezultatów,aby siê nieco podbudowac

I jeszcze jedno - jakie tabletki polecacie aby efekty by³y szybciej widoczne?
karolka_204 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 21:00   #116
wiosna007
Raczkowanie
 
Avatar wiosna007
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 264
Dot.: Si³ownia

zale¿y jak masz dobrane æwiczenia... i z jak± intensywno¶ci± æwiczysz... rozumiem, ¿e zale¿y Ci na schudniêciu, wiêc przede wszystkim nastaw siê na aeroby, godzina co najmniej za jednym posiedzeniem na si³owi. Ja bym zamieni³a rowerek na bie¿niê, nardziej skuteczna nie musisz biegac, ale mozesz chodziæ z prêdko¶ci± ok 7 km/h. z czasem mozesz sobie w³±czaæ bieganie na oko³o 1-2-3 min z prêdko¶ci± 9 km /h w zale¿no¶ci od kondycji.
I zapamiêtaj sobie jedno, pierwsze efekty mog± Ciê zniechêciæ, bo miêsieñ Ci uro¶nie a t³uszczyk nie zd±zy siê jeszcze spaliæ i np bêdziesz czu³a, ¿e spodnie siê zrobi³y cia¶niejsze na udach... ale nie zniêchêcaj siê tym, to jest w³a¶nie pierwsza oznaka zmian!!!!! im wiêkszy miêsieñ, tym wiêcej energii potrzebuje do pracy... uwa¿am, ¿e je¿eli rzeczywiscie nie bêdziesz oszukiwaæ, to solidne rezultaty zobaczysz po 3 miesi±cach! Wytrw³o¶ci!!!!
__________________
Ma³¿eñstwo to bardzo sprawiedliwe urz±dzenie: ¿ona musi codziennie gotowaæ, m±¿ musi codziennie je¶æ
wiosna007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 21:04   #117
Mini82
Zakorzenienie
 
Avatar Mini82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lejos de aqui
Wiadomo¶ci: 9 109
GG do Mini82
Dot.: Si³ownia

patrze w moja magiczna kule .. jak nie przeczytasz watków podwieszonych to efekty beda po pieciu latach, 46 dniach, 16 godziach.
jak przeczytasz to moze nieco szybciej ...

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez wiosna007 Poka¿ wiadomo¶æ
zale¿y jak masz dobrane æwiczenia... i z jak± intensywno¶ci± æwiczysz... rozumiem, ¿e zale¿y Ci na schudniêciu, wiêc przede wszystkim nastaw siê na aeroby, godzina co najmniej za jednym posiedzeniem na si³owi. Ja bym zamieni³a rowerek na bie¿niê, nardziej skuteczna nie musisz biegac, ale mozesz chodziæ z prêdko¶ci± ok 7 km/h. z czasem mozesz sobie w³±czaæ bieganie na oko³o 1-2-3 min z prêdko¶ci± 9 km /h w zale¿no¶ci od kondycji.
I zapamiêtaj sobie jedno, pierwsze efekty mog± Ciê zniechêciæ, bo miêsieñ Ci uro¶nie a t³uszczyk nie zd±zy siê jeszcze spaliæ i np bêdziesz czu³a, ¿e spodnie siê zrobi³y cia¶niejsze na udach... ale nie zniêchêcaj siê tym, to jest w³a¶nie pierwsza oznaka zmian!!!!! im wiêkszy miêsieñ, tym wiêcej energii potrzebuje do pracy... uwa¿am, ¿e je¿eli rzeczywiscie nie bêdziesz oszukiwaæ, to solidne rezultaty zobaczysz po 3 miesi±cach! Wytrw³o¶ci!!!!
genialne wiza¿owe rady --> równiez zapraszam do przeczytania w±tków podwieszonych.
__________________
¯yjê po raz drugi ... teraz wszystko musi byæ na 100% !!!
Mini82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 21:09   #118
wiosna007
Raczkowanie
 
Avatar wiosna007
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 264
Dot.: Si³ownia

Cytat:
Napisane przez Mini82 Poka¿ wiadomo¶æ
patrze w moja magiczna kule .. jak nie przeczytasz watków podwieszonych to efekty beda po pieciu latach, 46 dniach, 16 godziach.
jak przeczytasz to moze nieco szybciej ...

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------



genialne wiza¿owe rady --> równiez zapraszam do przeczytania w±tków podwieszonych.
a, ¿e tak zacytuje... co¶ Ty taka porz±dnicka i akuratna?
szybkie pytanie, szybka odpowiedz....
__________________
Ma³¿eñstwo to bardzo sprawiedliwe urz±dzenie: ¿ona musi codziennie gotowaæ, m±¿ musi codziennie je¶æ
wiosna007 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 21:18   #119
32aneta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 1 304
Dot.: Si³ownia

wiosna007 nie masz co sie oburzaæ, bo akurat Mini mia³a racjê
ponad godzina aerobów za "jednym posiedzeniem na si³owni" nic kompletnie nie daje wiem, bo sama chodzê na si³ownie i mam tam kobiety, które biegaja, peda³uj±, jednym s³owem zarzynaj± sie tak, ze koszulke mozna wyciskaæ i ja na nich efektów nie widzê, oprócz takich, ¿e moze maj± jak±¶ tam kondycjê
ja æwiczê si³owo, a dopiero pó¼niej robiê nie wiecej niz 40 minut aero i efekty widzê

wiec wiza¿owe rady ponad godzinnego aero dziennie sa kompletnie bez sensu moim zdaniem
32aneta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-03-18, 21:24   #120
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczê¶cia
Wiadomo¶ci: 1 062
Dot.: Si³ownia

Cytat:
Napisane przez Mini82 Poka¿ wiadomo¶æ
patrze w moja magiczna kule .. jak nie przeczytasz watków podwieszonych to efekty beda po pieciu latach, 46 dniach, 16 godziach.
jak przeczytasz to moze nieco szybciej ....


Domi¶ ja Ciê kocham normalnie
__________________
Jak kobieta w nocy nie jêczy to w dzieñ warczy.

Ma³¿eñstwo to zwi±zek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze racjê, a druga to m±¿
Pingwineczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:44.