Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 17:28   #1
Zofinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51

Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.


Mój narzeczony nie ma za grosz talentu do tańca, a tu za 1,5 miesiąca nasz ślub i wesele! Ma totalnie dwie lewe nogi!
Każde nasze wyjście na imprezę kończy się wielką kłótnią bo ja uwielbiam tańczyć, a on przylepiony do stołu spędza tak każdą imprezę
Przecież tak być nie może w ten Nasz Wielki Dzień! Jestem zrozpaczona
Bardzo mi zależy by pierwszy taniec dobrze wypadł, a na oczach całej rodziny tak niefajnie byłoby się skompromitować.
Gdzie można szybko nauczyć się tańczyć (najlepiej w Krakowie)?
Znacie jakiś szybki kurs?
Jak go przekonać by ze mną poszedł?
Ma ktoś jakiś pomysł??
Zofinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 17:58   #2
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Moim zdaniem, jeśli Twój narzeczony, jak sama mówisz, ma dwie lew nogi i tańczyć nie lubi, to nie ma sensu się uczyć jakichś wydumanych układów, bo to go tylko bardziej zestresuje.
Postawcie na przytulańca. W niczym się nie pomylicie i nie będziecie się stresować
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 18:47   #3
limonka1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 155
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Hej, mieliśmy ten sam problem (w zasadzie dalej mamy) i też poszliśmy na kurs, który się nazywał taniec weselny i myśleliśmy, że nauczymy się tam tańczyć tak jak się tańczy na weselu właśnie. Niestety okazało się, że to było nic innego jak kurs tańca towarzyskiego (samba, walc, jive itp.) Mnóstwo tańców jak na miesięczny kurs i w sumie nic się nie nauczyliśmy. Teraz puszczamy w domu płyty z wesela i ja sama uczę TŻ tańczyć po swojemu Ogólnie kursu nie polecam
limonka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 19:02   #4
aleksandrettaa
Zakorzenienie
 
Avatar aleksandrettaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 962
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Z własnego doświadczenia powiem, że jak ktoś nie ma wyczucia rytmu za to ma 2 lewe nogi to kurs mu nie pomoże. Przynajmniej mnie nie pomógł choć miałam szczere chęci by się nauczyć.
Skoro Ty umiesz tańczyć to może spróbuj poćwiczyć z nim w domu. Będzie mu pewnie łatwiej przełamać się niż na kursie.
__________________
Razem
Jestem na TAK
NA ZAWSZE


Buła jest z nami od 25.11.2014
aleksandrettaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 20:37   #5
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

myśmy nie mieli pierwszego tańca, bo oboje nie tańczymy. Nikt nie robił z tego halo.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 21:45   #6
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Tak jak dziewczyny piszą, myślę, że warto wziąć kilka prywatnych lekcji. Nie chodzi nawet o 1 taniec, bo można po prostu się pobujać do wolnej piosenki, i nawet lepiej to wygląda niż wyuczony taniec jeśli ktoś nie ma drygu. Ale żeby się chociaż 2 na 1 nauczył, bo wypada mu zatańczyć później jeszcze z Tobą albo z mamą/teściową.
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-18, 23:05   #7
a u d r e y
Wtajemniczenie
 
Avatar a u d r e y
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: neverland
Wiadomości: 2 897
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

ja tak tylko przelotem...
przeczytałam tytuł wątku i pomyślałam: też mi! mój też nie umie, a ślub za 2 dni

zatańczycie bujańca i będzie
__________________
a u d r e y jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 10:15   #8
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
myśmy nie mieli pierwszego tańca, bo oboje nie tańczymy. Nikt nie robił z tego halo.
Podoba mi sie ta opcja, podoba

A jesli chodzi o autorke wątku - uważam, że przytulaniec bedzie lepszym rozwiazaniem bo faktycznie żadne z was nie bedzie sie stresowac, że kroki pomyli, a to przeciez nie o to chodzi, zeby sobie na nogi patrzec czy sobie stóp nie podepczecie. W oczy trzeba sie patrzyc, a nie
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 13:00   #9
Zofinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Bardzo dziękuję dziewczyny za zrozumienie. Dla mnie ta cała impreza jest stresująca i pewnie dopiero po tym pierszym tańcu stres mi minie. Chciałabym też by dla mojego TŻ było to mniej stresujące. Jakby już choć 2 na 1 umiał to by mi ulżyło. Myślę o tym kursie tańca, ale niektóre z Was odradzają...A może ma ktoś jakieś pozytywne odczucia ze szkołą tańca? Myślicie, że lepsze te lekcje indywidualne? Próbowałam go uczyć w domu, ale nam to nie wychodzi, chyba jestem złą nauczycielką.
Zofinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 18:06   #10
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Moze faktycznie jakies prywatne lekcje, a nie od razu z grupa wielka?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 09:50   #11
Lavende86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 137
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

My chodziliśmy na kurs ale już jakoś rok przed ślubem. W miesiąc ciężko się czegokolwiek nauczyć. Żeby załapać jakiekolwiek poczucie rytmu trzeba czasu (zwłaszcza dla faceta który jest w tym kiepski). Mój mąż nie słyszał rytmu i muzyki i też byłam sfrustrowana bo każda impreza to była męka, ale teraz jest super i umiemy wiele tańców tańczyć. Wiadomo nie jak profesjonaliści ale jest już całkiem OK. Musieliśmy kurs przerwać po jakichś 6 miesiącach ale może jeszcze tam wrócimy. Polecam ale trzeba się uzbroić w cierpliwość.
A na pierwszy taniec w tym wypadku - powolny i bez kroków
Lavende86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 19:01   #12
asia_28w
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 274
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Cytat:
Napisane przez Zofinka Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję dziewczyny za zrozumienie. Dla mnie ta cała impreza jest stresująca i pewnie dopiero po tym pierszym tańcu stres mi minie. Chciałabym też by dla mojego TŻ było to mniej stresujące. Jakby już choć 2 na 1 umiał to by mi ulżyło. Myślę o tym kursie tańca, ale niektóre z Was odradzają...A może ma ktoś jakieś pozytywne odczucia ze szkołą tańca? Myślicie, że lepsze te lekcje indywidualne? Próbowałam go uczyć w domu, ale nam to nie wychodzi, chyba jestem złą nauczycielką.
Ja byłam za Tżtem na jednym stopniu=jeden miesiąc. Grupka 5 par. Nauczył się 2/1, podstawowych kroków kilku tańców. Ogólnie to już 1 miesiąc dużo by Wam dał, bo mój Tż na tym 2/1 jedzie od kilku lat i sie super bawimy kilka krokow, obrotow Jak zdazycie to idzcie na taki pierwszy stopien, polecam. A jak nie, i macie wieksze fundusze, to kupcie sobie kilka lekcji prywatnych
asia_28w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 13:38   #13
Zofinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Cytat:
Napisane przez Lavende86 Pokaż wiadomość
My chodziliśmy na kurs ale już jakoś rok przed ślubem. W miesiąc ciężko się czegokolwiek nauczyć. Żeby załapać jakiekolwiek poczucie rytmu trzeba czasu (zwłaszcza dla faceta który jest w tym kiepski). Mój mąż nie słyszał rytmu i muzyki i też byłam sfrustrowana bo każda impreza to była męka, ale teraz jest super i umiemy wiele tańców tańczyć. Wiadomo nie jak profesjonaliści ale jest już całkiem OK. Musieliśmy kurs przerwać po jakichś 6 miesiącach ale może jeszcze tam wrócimy. Polecam ale trzeba się uzbroić w cierpliwość.
A na pierwszy taniec w tym wypadku - powolny i bez kroków
A gdzie chodziliście? Bo widzę, że raczej zadowolona byłaś?
Zofinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 13:59   #14
olgaaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 137
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

My za 2 tygodnie mamy ślub,ja nie cierpię tańców towarzyskich (nie lubię być ograniczana:P) Tż również nie za bardzo umie tańczyć dlatego na pierwszy taniec będzie normalny przytulaniec nie ma co się stresować
__________________
Żona i Mąż
olgaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 22:36   #15
kotnaplocie
Raczkowanie
 
Avatar kotnaplocie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Mondello
Wiadomości: 324
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Jesli on kompletnie nie umie tańczyć, to darujcie sobie tańce, albo zatańczcie przytulańca. I nie filmujcie. Jestem wprawdzie dość muzykalna, nawet szkołę muzyczną mam za sobą, za to z pamięcią choreograficzną i koordynacją jest u mnie tragicznie. Pod koniec gimnazjum bohatersko próbowałam zatańczyć ze wszytkimi poloneza. Dochodząc do schodów spróbowałam chyba podnieść na raz obie nogi ( tak to wygląda na filmie ) i pofrunęłam w dół. Sześć żeber połamanych. Plus niesamowity film z kaskaderskim ujęciem. I ogólnie odpuściłam tańce.
kotnaplocie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 16:53   #16
kobietkaaaaa
Rozeznanie
 
Avatar kobietkaaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 710
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Mój tańczy jakby Mu ktoś włożył kij w pupę. Ślub mamy w sierpniu. Codziennie próbuje z Nim tańczyć, by się czegokolwiek nauczył, bo jednak będzie tańczył z gośćmi i bezskutecznie. Nadal tańczy jak połamaniec. Jedyny pozytyw jest taki, że nauczył się przytulańca i wolnego tańca w parze. Myślę, że kursy to strata pieniędzy, spróbuj popracować z nim indywidualnie. To da lepsze efekty.
kobietkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 17:45   #17
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

mój mąz nie tańczy na żadnym slubie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:47   #18
Zofinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
mój mąz nie tańczy na żadnym slubie.
A nie przeszkadza Ci to?

Kotnaplocie nie dziwię się, że odpuściłaś
Zofinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 14:30   #19
makarim86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Ja proponuję żeby nie katować ani siebie ani wybranka kursami w momencie gdy któreś z was na prawdę nie lubi tańczyć. Co innego jeśli np partner nie umie i się tego wstydzi a więc nawet nie próbuje bo wiąże się to z presją ze strony narzeczonej czy też otoczenia. U nas jest tak że oboje nie potrafimy tańczyć "weselnych" tańców. Stresuje nas sama perspektywa tańczenia ze wszystkimi ciotkami i dziadkami, ale wiadomo jak trzeba to trzeba, tylko nie ma co z tego robić tragedii, spinać się. Trzeba nauczyć się dobrze bawić.

Mój narzeczony gdy tańczy wygląda komicznie ,ale dobrze o tym wie i sprawia że jest to jego atut Nie bierze tego zbyt poważnie, wygłupia się, zabawia w tańcu partnerki i wszyscy się dobrze bawią, nawet jeśli w trakcie zostanie podeptanych parę stóp Żeby nie stresować się kwestią pierwszego tańca, zapamiętywania układów etc. wybraliśmy rock'n'rollową piosenkę, ale nie za szybką, a wiadomo że przy takiej muzyce każdy się dobrze bawi i nie ważne co robi dobrze wygląda Jeśli Twój narzeczony tak jak mój boi się bycia w centrum uwagi podczas tańczenia możecie poprosić rodziców i świadków żeby po jakiejś minucie Waszego pierwszego tańca dołączyli a za nimi pójdzie reszta gości i ten moment bycia w centrum zostanie skrócony do minimum. No i my zrezygnowaliśmy ze "zbierania na kołyskę" w trakcie oczepin

Ale moja pierwsza i podstawowa rada to w ogóle dowiedz się czy Twój narzeczony na prawdę nie lubi tańczyć , czy po prostu boi się że go ktoś będzie oceniał i że głupio wygląda. U mojego właśnie taka obawa wyszła gdy byliśmy na kursie ( który zresztą szybko porzuciliśmy bo szczerze mówiąc niczego by nas nie nauczył). Trzeba pamiętać że podstawą tańca jest dobra zabawa a jak ktoś nie lubi no trzeba zaakceptować takie upodobania i bawić się dobrze samemu

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Aha i jeszcze jeśli chodzi o Kraków to polecam indywidualne lekcje w Magii Rytmu na Krowodrza u Piotra Grzybka - młody chłopak, bardzo charyzmatyczny i cierpliwy, dobrze uczy i pomaga w ogóle wczuć się w muzykę, rozpoznawać jak tańczyć do danego utworu, od pary chyba ok.80zł za jedne zajęcia indywidualne ale wiem że też prowadzą kursy w małych grupach
makarim86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-30, 14:57   #20
Nieziemska Izis
Raczkowanie
 
Avatar Nieziemska Izis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 191
GG do Nieziemska Izis Send a message via Skype™ to Nieziemska Izis
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Według mnie warto zapisać się na indywidualne lekcje jakiegoś jednego tańca z kilkoma prostymi figurami i wystarczy na pierwszy tanieć. A TŻ powiedzieć jak już znajdziesz taki kurs i zapłacisz za niego
__________________
64 kg 14.11.2012
58,2 kg 27.04.2013
56 kg ?
wzrost 168 cm
Nieziemska Izis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 23:08   #21
Zofinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Trochę go pouczyłam w domu. Zaczęłam od prostego 2 na 1, ale jeszcze daleko do ideału Travolty to z niego nie zrobię Chyba pozostają nam lekcje. Jak myślicie jeśli wybierzemy indywidualne 90 min to na oko ile spotkań ma sens? Marzy mi się zatańczenie walca angielskiego, ale nie wiem czy mój TŻ podoła?
Zofinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 10:29   #22
GothicLolita22
Zadomowienie
 
Avatar GothicLolita22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 1 153
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

My oboje tańczymy jakbyśmy nie mogli, dlatego na pierwszy taniec wybraliśmy niezbyt skomplikowany 2 na 1 Gorzej będzie jak jakiś wuj mnie poprosi do tańca
__________________
GothicLolita22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 20:20   #23
Noris
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Frysztak
Wiadomości: 23
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Cytat:
Napisane przez Zofinka Pokaż wiadomość
Marzy mi się zatańczenie walca angielskiego, ale nie wiem czy mój TŻ podoła?
Podoła, podoła. Jak walc angielski to w Nova szkoła tańca na Grabowskiego (obok Karmelickiej). Ile lekcji to nie wiem bo to zależy od Waszych indywidualnych predyspozycji.
Noris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 15:05   #24
Juiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Zofinka - jeżeli Twój facet nie tańczy bo nie lubi, to naprawdę nie ma sensu zmuszać go do czegokolwiek wymyślnego. Wiem z własnego przykładu - tańczyć nie cierpię, i każda próba zmuszania mnie do tego kończy się nieprzyjemnie.
(Swoją drogą dziwi mnie to, dlaczego większość ludzi nie potrafi tego faktu uszanować. Jeśli odmawia się papierosa/alkoholu - bez problemu, ale jak odmówisz tańca - najczęściej foch na cały wieczór...)

Na Twoim miejscu nie stresowałabym faceta wymyślnymi tańcami, chociaż dobrze by było nauczyć go jakichś podstaw.
Na słowa "kurs tańca" zareaguje pewnie paniką, więc jeśli chcesz go przekonać - musi wiedzieć, na co się pisze. Jeśli od razu wyjaśnisz że chodzi o podstawowe podstawy (i dotrzymasz słowa!), masz szansę że zgodzi się dobrowolnie

A poza tym, pamiętaj - Panna Młoda na weselach cieszy się największym powodzeniem, więc na brak okazji do tańca na pewno nie będziesz narzekać.
A może i Twój partner, widząc Cię cały wieczór z innymi, postanowi jednak przemóc się i odbić Cię z obcych rąk
Juiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-12, 13:24   #25
Garadiela
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: czestochowa
Wiadomości: 1 687
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

zofinka szukaj kursu tańca typowo przygotowawczego do wesela.My poszliśmy na taki kurs-6 godzin -dwa tance.
Jeden disco fox do tańczenia z ogółem do wszystkiego,drugi to walc angielski z układem.
Same lekcje dużo dają,mój miskowski który tańczyć wogole nie umiał nagle robi się mistrzem parkietu Prowadzi,zabawia...Jest ogromny postęp.
Walca ćwiczymy w domu,instruktorzy dają tylko podstawy,resztę trzeba wyćwiczyć samemu tak naprawdę
Moze weźmiemy jeszcze jedna lekcje indywidualna żeby dopracować szczegóły przed weselem
__________________
żonka
Małżeństwo nie jest stanem, jest umiejętnością.

https://wizaz.pl/Mikroreklama
Garadiela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 22:36   #26
Zofinka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 51
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Bardzo dziękuję za tyle rad. Zapisaliśmy się na kurs i ćwiczymy ile się da Mamy teraz dużo pozytywnej energii i oby już tak zostało do ślubu bo on już w sobotę

Edytowane przez Zofinka
Czas edycji: 2012-09-03 o 22:39
Zofinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 20:26   #27
oj_tam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 47
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Cytat:
Napisane przez Zofinka Pokaż wiadomość
Trochę go pouczyłam w domu. Zaczęłam od prostego 2 na 1, ale jeszcze daleko do ideału Travolty to z niego nie zrobię Chyba pozostają nam lekcje. Jak myślicie jeśli wybierzemy indywidualne 90 min to na oko ile spotkań ma sens? Marzy mi się zatańczenie walca angielskiego, ale nie wiem czy mój TŻ podoła?
Nam instruktor powiedział, że 5 spotkań wystarczy (a w naszym przypadku żadne z nas nie ma jakiegoś specjalnego drygu do tańca) i po dwóch spotkaniach jestem dobrej myśli co do zatańczenia walca angielskiego.
oj_tam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-13, 12:38   #28
malinowamamba25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 43
Dot.: Narzeczony nie umie tańczyć - ślub za 1,5 mies.

Jesli chodzi o Kraków i okolice to na pewno w Myślenicach jest szkoła Pierwszy taniec. Moja siostra tam szlifowała swoje umiejetnosci na parkiecie wydaje mi sie, ze taka nauka dodaje pewnosci siebie i mozna swobodnie poczuc sie na weselu nie tylko w czasie pierwszego tanca, ale tez poddczas pozniejszej zabawy.

Edytowane przez malinowamamba25
Czas edycji: 2018-03-13 o 12:40 Powód: edit
malinowamamba25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-13 13:38:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:25.