Pędzle - zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Lancrome
bardzo dobre 10 19,61%
dobre 15 29,41%
średnie 9 17,65%
słabe 10 19,61%
fatalne 7 13,73%
Głosujący: 51. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-12, 15:32   #181
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Produkty oferowane przez ten sklep można znaleźc też na Allegro.

Zastanawiają mnie pędzle firmy Kozlowski, miałam wcześniej pędzle do malowania tej firmy i chyba zaryzykuję kupno kilku sztuk.
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 17:08   #182
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

kozlowski ma boskie pedzle
gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-15, 19:59   #183
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

A czy któraś z Was ma może etui na pędzle z Inglota lub orientuje się ile może kosztować? Kiedyś bedac w Inglocie widzialam, ze mają w swojej ofercie coś takiego...
Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 19:14   #184
marcinaldo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Witam wszystkie Forumowiczki!

Ponieważ przymierzam się do zakupu prezentu dla dziewczyny, a jestem zupełnie zielony w tym temacie, proszę Was o pomoc. Planuję zakup kilku pędzli inglota:

1. Czy pędzle do nakładania pudru stosuje się do każdego typu pudru? (tzn. czy można użyć ich od pudrów prasowanych, czy np. są tylko do pudrów sypkich?)
2. Czy lepiej kupić pędzel do pudru 1SS czy kabuki? Który z nich jest bardziej przydatny?
3. Moja dziewczyna nie stosuje różu (przynajmniej tak mi się wydaje ) czy to znaczy że mogę odpuścić sobie pędzel 15BJF czy ma on też jakieś inne zastosowania?
4. Ogólnie planuję zakup pędzla do pudru, coś do cieni (prawdopodobnie 17TL i 7FS (13P już ma)), jakiś do pomadki. Czy coś jeszcze mi brakuje w tym zestawie?
5. To pytanie łączy się z innym z tego wątku, a mianowicie: czy w inglocie są jakieś etui na te pędzle?

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc. Będę dozgonnie wdzięczny za poświęcony czas.

Marcin
marcinaldo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 21:16   #185
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez marcinaldo Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Forumowiczki!

Ponieważ przymierzam się do zakupu prezentu dla dziewczyny, a jestem zupełnie zielony w tym temacie, proszę Was o pomoc. Planuję zakup kilku pędzli inglota:

1. Czy pędzle do nakładania pudru stosuje się do każdego typu pudru? (tzn. czy można użyć ich od pudrów prasowanych, czy np. są tylko do pudrów sypkich?)
2. Czy lepiej kupić pędzel do pudru 1SS czy kabuki? Który z nich jest bardziej przydatny?
3. Moja dziewczyna nie stosuje różu (przynajmniej tak mi się wydaje ) czy to znaczy że mogę odpuścić sobie pędzel 15BJF czy ma on też jakieś inne zastosowania?
4. Ogólnie planuję zakup pędzla do pudru, coś do cieni (prawdopodobnie 17TL i 7FS (13P już ma)), jakiś do pomadki. Czy coś jeszcze mi brakuje w tym zestawie?
5. To pytanie łączy się z innym z tego wątku, a mianowicie: czy w inglocie są jakieś etui na te pędzle?

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc. Będę dozgonnie wdzięczny za poświęcony czas.

Marcin
Jeśli nie zależy ci na tym, żeby to była koniecznie niespodzianka, zabierz dziewczynę do Inglota, niech sama wybierze pędzle jakie jej najbardziej odpowiadają a Ty elegancko za nie zapłać
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 08:32   #186
marcinaldo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

No właśnie problem w tym, że chciałbym żeby to była niespodzianka
marcinaldo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 09:39   #187
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

O rany gdybym miała wybrać dla siebie np cztery pędzle z Inglota, wybrałabym:
- 15 BJF - wg producenta pędzel do pudru prasowanego i sypkiego, nadaje się też do różu
- 16P lub 28 PO - do cieni
- 6 SS - do rozcierania cieni
- do ust - skladany pędzelek
BTW - jeśli dziewczyna nie będzie zadowolona, a nie otworzycie jeszcze etui, można go będzie wymienić (wiem, bo kiedyś już wymieniłam)
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 11:24   #188
wizazanka_lublin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 6
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Burgiel fajny z Ciebie facet że żonie taki podarek chcesz kupić. Ja zamówiłam sobie 37 pędzli przez Allegro po 119 zł. Są ładne, dobre, mają fajne grube włosie ( uczę się w szkole makijażowej to wiem) ale nie są firmowe. Najbardziej przeszkadza mi w nich że mają etui z prawdziwej skóry ( Boże ile zwierzątek musiało zginąc żeby wykonać takie durne etui - najchętniej bym je wyrzuciła ale gdzie trzymać tyle pędzli przecież nie luzem bo się zakurzą). Wydaje mi się że najbardziej żonie odpowiadał by komplet wszystkich tych pędzelków - ze względu na to że kobiety są takie próżne i lubią kolekcjonować dużo kosmtyków. A najbardziej podstawowe to do pudru sypkiego, prasowanego, cieni najlepiej jeden duży do bazowego drugi mały do konturowego, do ust i korektora w jednym. Ale to już wszystko napisały Ci dziewczyny wyżej. Chodzi mi tylko o to że można kupić duży zestaw w małej cenie tak jak 119 zł., a za pędzle Kozłowskiego ok. 10 pędzelków zapłacisz tyle samo. Pozdrawiam.
wizazanka_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 11:29   #189
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Najlepiej jak przejdziesz się do sephory i poprosisz o pomoc obsługę.
Pędzle są wystawione,opisane, który do czego więc teoretycznie powinieneś sobie poradzić sam.
Jak bedziesz korzystał z pomocy sprzedawcy to patrz dokładnie co ci proponuje bo ceny mogą się znacznie róznić( pędzel do pudru może kosztować 40 zł,ale może i 100zł).

Mam kilka pędzli sephory (do podkładu, pudru, różu, korektora) jestem z nich bardzo zadowolona. Cenowo też wygląda to atrakcyjnie. W planach mam jeszcze zakup pędzelków do cieni.
Dotykałam pędzli Inglota i jak dla mnie są one jednak dużo gorsze jakościowo. Sephory są solidniejsze i atrakcyjniejsze wizualnie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 12:46   #190
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Najlepiej jak przejdziesz się do sephory i poprosisz o pomoc obsługę.
Pędzle są wystawione,opisane, który do czego więc teoretycznie powinieneś sobie poradzić sam.
Jak bedziesz korzystał z pomocy sprzedawcy to patrz dokładnie co ci proponuje bo ceny mogą się znacznie róznić( pędzel do pudru może kosztować 40 zł,ale może i 100zł).

Mam kilka pędzli sephory (do podkładu, pudru, różu, korektora) jestem z nich bardzo zadowolona. Cenowo też wygląda to atrakcyjnie. W planach mam jeszcze zakup pędzelków do cieni.
Dotykałam pędzli Inglota i jak dla mnie są one jednak dużo gorsze jakościowo. Sephory są solidniejsze i atrakcyjniejsze wizualnie.
A ja tam lubię jedne i drugie Uważam, że obu firm są naprawdę dobre - jeśli chcesz kupić dziewczynie pędzle - to na pewno na 100% godne polecenia są te dwie marki.
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 13:07   #191
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez marcinaldo Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Forumowiczki!

Ponieważ przymierzam się do zakupu prezentu dla dziewczyny, a jestem zupełnie zielony w tym temacie, proszę Was o pomoc. Planuję zakup kilku pędzli inglota:

1. Czy pędzle do nakładania pudru stosuje się do każdego typu pudru? (tzn. czy można użyć ich od pudrów prasowanych, czy np. są tylko do pudrów sypkich?)
2. Czy lepiej kupić pędzel do pudru 1SS czy kabuki? Który z nich jest bardziej przydatny?
3. Moja dziewczyna nie stosuje różu (przynajmniej tak mi się wydaje ) czy to znaczy że mogę odpuścić sobie pędzel 15BJF czy ma on też jakieś inne zastosowania?
4. Ogólnie planuję zakup pędzla do pudru, coś do cieni (prawdopodobnie 17TL i 7FS (13P już ma)), jakiś do pomadki. Czy coś jeszcze mi brakuje w tym zestawie?
5. To pytanie łączy się z innym z tego wątku, a mianowicie: czy w inglocie są jakieś etui na te pędzle?

Pozdrawiam i bardzo proszę o pomoc. Będę dozgonnie wdzięczny za poświęcony czas.

Marcin
1. Pędzel do pudru każdy stosuje tak jak mu wygodnie. Generalnie niekonieczne jest rozróżnianie pędzli na różne pudry.

2. Mnie np. bardziej do pudru pasuje 15BJF, 1SS jest dla mnie za duży.

3. Ten pędzel jest do pudru i różu. Jeśli kupisz 1SS do pudru to ten sobie możesz odpuścić. Będzie kiedyś na mały prezencik, jeśli dziewczyna przekona się do różu.

4. Jeśli miałabym 13P, chciałabym większy pędzel do cieni. Taki jak np. 16PP. Duży, dobry pędzel do cieni jest niezbędny.
Skośne to już dodatek.

5. Tego to już nie wiem.

__________________

Ja lubię pędzle obu firm. Inglot ma np. super pędzel do pudru i różu, wspomniany wyżej przeze mnie 15BJF. I genialny mały bananek.
Za to Sephora ma świetnego banana z długim włosiem, bez którego nie wyobrażam sobie makijażu! I fantastyczny pędzelek to smokey eye.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-18, 13:18   #192
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Ja jak dotad zaopatrzylam sie w pedzle Inglota i mam 2 z Rossmanna.Tez z Rossmanna bardzo pozytywnie mnie zaskoczyly.Mam 1 do cini i do szminki i sa jak najbardziej super.Pedzlami inglota jestem zachwycona Uwielbiam je i planuje kupic nastepne.Do Sephory przymierzalam sie kilka razy,ale jak dla mnie nie ma nic interesujacego Wieksze do cieni juz mam,potrzebuje wiecej takich mniejszych,a w Sephorze ciagle trafiam tylko na takie wielgachne.Z Sephory mam tylko grzebyczek do rzes Osobiscie uwazam,ze pedzle z Inglota sa swietne i przynajmniej po przystepnych cenach
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 10:14   #193
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Chcę kupić jakiś dobry, chowany pędzel, taki do torebki
Oglądałam w Douglasie, w necie (retractable się chyba nazywa), i jakoś nie mogę się zdecydować. Czy moze uzywacie jakiegos fajnego i moglybyscie polecic, ktory kupic?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 11:53   #194
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez Wredonisia Pokaż wiadomość
Ja bym wybrała takie:

Oczy:
242-podstawowy do nakładania cieni
231-do rozcierania kresek-napewno musi mieć sztywne krótkie włosie
Czy Inglot ma odpowiedniki tych dwóch (17TL Inglota wygląda mi na to 231 MACa)?
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 09:56   #195
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

A co myślicie o takich pędzlach?

http://www.allegro.pl/item331855034_...zt_w_etui.html
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 09:10   #196
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

A jakiego pędzla powinno się używać do kulek brązujących? Takiego ściętego jak do nakladania różu, czy może jakiegoś innego?
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-28, 11:02   #197
jolla11
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 853
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
A jakiego pędzla powinno się używać do kulek brązujących? Takiego ściętego jak do nakladania różu, czy może jakiegoś innego?
Chyba nie ma reguły - czym Ci wygodnie - ja akurat nakładam ściętym, bo jest i szorstki (najczęściej używam kulek Oriflame) i dobry do modelowania twarzy.

Edytowane przez jolla11
Czas edycji: 2008-03-28 o 11:12 Powód: dopisek
jolla11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 11:08   #198
dumeczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 22
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Zamowilam sobie podklad mineralny i tam pisze ze najlepiej stosowac pedzel Kabuki. Orientujecie się moze gdzie moge go dostac w polskich drogeriach? Sephora, Inglot? I w jakich cenach ?
Pozdrawiam
dumeczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-22, 11:45   #199
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Sephora na 100% ma kabuki, jest na KWC: kabuki
(tylko chyba zdrożał ostatnio)
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-22, 12:32   #200
margotber
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 133
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Cześć, właśni obejrzałam pędzle na stronie http://www.pedzle.eu/products.php?pcid=2 - wyglądają na dobre, ceny nie są aż tak powalające. Ale jest ich tak dużo, więc trochę trudno wybrać tą podstawę.
Jeśli możesz poradźcie, które warto kupić - do domowego makijażowania.
Mam nadzieję, że znajdzie się dobra dusza, która pomoże dobrać.
Pozdrawiam.
Gosia
margotber jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-10, 01:20   #201
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Jakie pędzle do makijażu ?

Ja na razie mam jeden pędzelek z Sephory do cieni. Jest baaardzo przyjemny w dotyku i pięknie nakłada cienie. Planuję teraz kupić kolejne: do wszelakiego rodzaju pudrów (w kulkach, sypkiego i prasowanego - myślicie, że kabuki nada się do każdego?), do podkładu i korektora, bo chciałabym jednym pędzelkiem nakładać oba kosmetyki (i tu się zastanawiam - lepiej kupić mniejszy do korektora czy kupić większy do podkładu?) oraz większy do zacierania granic cieni. Pędzle Inglota też są popularne, ale nie mogę się przekonać do pędzli z naturalnego włosia... Niestety większość pędzli z Sephory też jest z niego wykonana
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 22:13   #202
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Pędzle do makijażu

Dziewczyny co używacie najczęściej do malowania oczu cieniami - pacynki czy pędzelek, czym lepiej wam się nakłada cień ? Będę musiała za kilka dni kupić coś i nie wiem co będzie lepsze. Miałam taki pędzelek zaokrąglony do cieni zakupiony w Rossmanie ale gdzieś zgubiłam natomiast niektóre pacynki kupione w sklepie są na kilka razy, gąbeczki sie urywają, może macie jakieś sprawdzonej firmy.
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-31, 22:38   #203
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Pędzle do makijażu

Cytat:
Napisane przez vanilia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny co używacie najczęściej do malowania oczu cieniami - pacynki czy pędzelek, czym lepiej wam się nakłada cień ? Będę musiała za kilka dni kupić coś i nie wiem co będzie lepsze. Miałam taki pędzelek zaokrąglony do cieni zakupiony w Rossmanie ale gdzieś zgubiłam natomiast niektóre pacynki kupione w sklepie są na kilka razy, gąbeczki sie urywają, może macie jakieś sprawdzonej firmy.
Wyszukiwarka prawdę Ci powie

Jest już watek o pedzlach. Calkiem niedawno byl na gorze


EDIT: o tu np.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=70439
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 19:33   #204
basiuleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Pędzle - zbiorczy

witam ...
mam takie pytanko chciałabym w przyszłości zostać wizażystką bo bardzo interesują mnie makijaże tylko jest jeden problem nie wiem z jakiej firmy sa najlepsze pędzle najlepiej nei drogie ale bardzo dobre.. z gory dziekuje o szybka odpowiedz pozdrawiam serdecznie
basiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-21, 22:16   #205
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: jakie kupic pedzle od makijazu:)

na początek może bardzo chwalone prze dziewczyny pędzle inglota lub sephory, na allegro sa tez ciekawe zestawy- poszukaj watku "czy kupowałyście na allegro komplety pędzli" bardzo obszerny i ciekawy wątek
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 13:14   #206
szyna
Zadomowienie
 
Avatar szyna
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 046
Dot.: jakie kupic pedzle od makijazu:)

Pedzle dla wizazysty, to element najwazniejszy. Warto w nie zainwestowac, bo im lepsze, tym lepiej sie nimi maluje. Z przystepnych cenowo polecam Inglota i Sephore. Ja sciagalam pedzle NARS ze Stanow. Sa bosssssskie
__________________
www.larte-makeup.blogspot.com
szyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 13:31   #207
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: jakie kupic pedzle od makijazu:)

Pedzle Diora sprawuja sie u mnie swietnie
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 17:14   #208
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: jakie kupic pedzle od makijazu:)

Z tańszych również polecam Sephorę ale myślę, że w przyszłości zainwestuje w jakies droższe
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-22, 17:51   #209
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: jakie kupic pedzle od makijazu:)

INGLOT jest fajny, ale najfajniejsze są MAC'i....
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 10:10   #210
basiuleczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3
Dot.: jakie kupic pedzle od makijazu:)

"Pedzle dla wizazysty, to element najwazniejszy. Warto w nie zainwestowac, bo im lepsze, tym lepiej sie nimi maluje. Z przystepnych cenowo polecam Inglota i Sephore. Ja sciagalam pedzle "NARS ze Stanow". Sa bosssssskie "

a gdzie mozna je kupic i za ilee... ja nie chciałabym pędzli takich zwykłych na początek tylko juz takie bardzo dobre
basiuleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-05-08 22:59:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:07.