Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016 - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-21, 09:08   #3361
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez Velvet Wave Pokaż wiadomość
Dzień dobry Ale macie tępo, nadrabiałam Was na trzy raty

Melduję, że jestem zakopana (znowu) w kartonach bo wczoraj byliśmy na wycieczce w ikei Oprócz najważniejszych, czyli szafy i łóżeczka dla małej to nakupowałam milion pięćset kartoników, pudełeczek, koszyczków (fioł na punkcie organizacji w szafach, komodach, szafkach itp. )
Nie byłabym sobą, gdybym nie kupiła parę rzeczy do dekoracji
TŻ się mnie pyta czy ta latarenka, ten kwiat i te świeczki to też element wyprawki Głupio się pyta nie? Pewno, że tak Zrobiłam też zapas ramek na nowego członka rodziny
Teraz czeka wszystko na złożenie i rozstawienie bo sypialni przejść się nie da

kociulek Ty to tam odpoczywaj i palcem nawet nie kiwnij ! Już tyle przeszliście, że musi być dobrze i będzie Fajnie masz dzieciaczki, że tak ogarniają, naprawdę musisz być z nich bardzo dumna Mam nadzieję, że mi też tak się uda wychować córeczkę

Darunia U mnie też będzie łóżko pod kaloryferem (po długich dyskusjach z TŻ i samą sobą ) I też broniłam się przed tym, ale albo to albo muszę zrezygnować z komody dla małej bo nie otworzę drzwi Więc sprawa stała się oczywista w końcu bo się nie pomieścimy z rzeczami Zresztą u nas w nowym budownictwie jest tak ciepło, że ledwo kaloryfer grzeje na jedynkę zimą albo i wcale a jest ciepło a ja jestem dziołcha wychowana w kamienicy w której max było 18-19 stopni, więc nawet nie lubię gorąca w domu a w sypialni szczególnie.

DoDoo Gratuluję szparki I witamy w różowej kolorowance

kamisha za glukozę. Ja byłam nie do życia w ten dzień co miałam badanie Najlepiej odpocznij dziś sobie

ewelinuus Doskonale Cię rozumiem. U nas było podobnie, znaczy TŻ ma swoją działalność jednoosobową i nigdy nie było wiadomo ile zarobi. Jakieś zwolnienie czy urlop? Ok, w każdej chwili mógł sobie zrobić, ale jednocześnie nic nie zarabiał. Czyli przykład, skręci nogę (odpukać) musi się oszczędzać przez 2 tygodnie i za to żadnej kasy, zasiłku nic. Oczywiście dodatkowo milion składek itp. No i została moja wypłata stała (umówmy się praca opiekunki w żłobku to nie kokosy) I tak oto zanim zaczęliśmy starać się o dziecko to TŻ zmienił pracę na normalny etat na umowie o pracę a tylko dorabia na działalności. Może mniej z tego jest kasy fizycznie, ale ulga zabezpieczenia jakiegokolwiek ogromna. Chociaż ja bym powiedziała jedno słowo, to już byśmy byli za granicą, TŻ namawia mnie już dawno bo on by tam zarabiał kupę kasy i ja z już skończoną pedagogiką też nie mało... Ale ja mam taką barierę i językową i przed rozstaniem z rodziną, że nie chcę A teraz jak już ma być dziecko to w ogóle nie ma opcji.

Solvency Witamy Jakie tam późno, przecież to jeszcze długo

U nas rozkmina nad porodem rodzinnym to chyba się będzie toczyć do jego samego TŻ przeżywa gorzej niż ja bo ja póki co mam wylane (matka roku po raz kolejny ) trzymam się założenia, że tyle kobiet rodzi to i ja dam radę Ja nie dam ? Z kolei TŻ panikarz taki, że nie wiem czy on mi tam się nada do czegoś. Jeszcze ja go będę musiała uspokajać i za rękę trzymać.

A i jeszcze po wielu bolączkach wybraliśmy wózek Kolor szary z białą ramą
https://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/B...-Citi-3w1/1355
Będzie śliczny Velvet 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:08 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Te chusteczki to temat rzeka
Ja tam zajrzę na te blogi o składach i wybiorę coś z ich listy
Swirowac nie ma co za bardzo ani olewac temat też
Umiar we wszystkim najważniejszy wg mnie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:08   #3362
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Powie mi ktos jak sie zarejestrowac na synevo, zeby sprawdzic wyniki?? Jest tylko zaloguj, a nie ma zarejestruj?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:18   #3363
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Ty miałaś kupić meble z serii Hensvik?
Gratuluję zakupów! Ja cały czas biję się z myślami, czy zamówić łóżeczko tutaj (i przepłacić) czy zamówić na polskim allegro i kombinować z dowozem itd.
Duża różnica w cenie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:08 ----------

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Spora, tu za łóżeczko Hensvik + lepszy materac wyjdzie ponad 600zł...
Na allegro łóżeczko z materacem, ochraniaczami itp. można kupić za 300zł.
Tylko problem jest, że chyba żaden sprzedawca nie wysyła za granicę

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



Ja tak samo - za dużo nie czytam
Wychodzę z założenia, że na dziecko nie mogę chuchać i dmuchać za bardzo
Smufey duża różnica
Może by pomyśleć jak to rozwiązać?
Moja ikea jest przy centrum handlowym port lodz
Jakby tam była poczta i mogłabym to od razu nadać do ciebie
Tzn w tym opakowaniu tylko nadać
To może bym Ci pomogła 🤔
Tyle że trzeba to zrobić tak żebym tego nie musiała nosić
Tz odpada u mnie bo ciągle w pracy
Przemysl sobie czy w ogóle ruszać ten temat 🤔
Ja w Ikei jestem teraz 3 razy w tygodniu ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:15 ----------

Cytat:
Napisane przez snufey Pokaż wiadomość
Są i to bardzo dużo - chyba co drugi sprzedawca na ebay, który sprzedaje minky to Polak
Ale sprzedają po niemieckich cenach

Wózek też bierzemy od polskiego producenta, tylko że z produkcji na rynek niemiecki Ale tutaj w cenie nie ma takiej różnicy

Tu Hensvik kosztuje 79e, czyli powiedzmy jakieś 50zł różnicy, ale lepszy materac 59e... Chyba, że zrobimy tak jak ty - łóżeczko z Ikei, a materac oddzielnie...

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------



O to właśnie chodzi.
Codziennie poruszam ten temat i już wczoraj mąż powiedział - zamów w Polsce, jakoś transport się znajdzie.
Dzisiaj kolejny dzień i znów mam ten sam dylemat

---------- Dopisano o 10:03 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------



Wiadomo, skład trzeba czytać i wybierać jak najlepszy z dostępnych
Ale cudowanie z podawaniem dziecku wyłącznie rzeczy bio, naturalnych i całkowite izolowanie od tych 'gorszych' składów to nie dla mnie Chyba, że dziecko faktycznie ma problem, to siła wyższa.
Ale różnica między ikea w pl a u was to 50 zł?
Nie kumam
Jak tak to różnica do przelkniecia chyba...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:18 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, ale pędzicie od 9.30 Was czytałam

gratulacje nowych tygodni, poznanych płci, udanych wizyt i zakupów


Ja wczoraj po wizycie wiem, że mały waży 1305g i dalej nie chce pokazać buzi, nawet gin się śmiał, że chyba dopiero po porodzie się poznamy
cudownie zobaczyć ruszające się stópki i rączki nie chce pokazać buźki, to przynajmniej mamie pomachał no i słuchaliśmy z tż serduszka, oboje w milczeniu zachwyceni jak chciałam coś powiedzieć to tż do mnie: "potem, potem" byl zachwycony

Od ostatniego razu skurczy bolesnych brak twardnienie brzucha się zdarza, ale jest ok szyjka się jeszcze skróciła, ale na razie jest zamknięta, więc lekarz kazał nie panikować, tylko leżeć. Mówił też coś o podejrzeniu rozejścia spojenia łonowego, bo boli mnie kość, a jak mnie dotknął to, aż z bólu miałam łzy w oczach, ale to jeszcze nic pewnego i będziemy o tym rozmawiać około 35tc, więc ściskam nogi i wytrzymuje minimum do wtedy
I uwaga od początku ciąży mam już 12kg na plusie, ale to i tak mało jak na to co pochłaniam tonami
Duży byk już Isto 😍
Czyli te kg które przybieramy to nasze szkraby 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:19   #3364
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Trochę mi zejdzie zanim poczytam o czym tak piszecie nadrobię zaległości.
Aktualnie dziś wypada 28 tydz. i 2 dzień, według wszystkich wskazań będzie dziewczynka. Aktualnie mam doła, wyszła cukrzyca ciążowa i to masakryczna, szyjka się zaczęła skracać, mała jest mniejsza niż powinna, do kompletu mój małżonek w ciągu 2-ch tygodni był 2 dni w domu.
We czwartek mam kolejną genetykę i czekam na wyniki posiewów..
Nikt nie powiedział, że będzie lekko, ale...
Obiecałam sobie, że zamiast sama siedzieć coś zrobię i pogadam z innymi. Aktualnie szukam sposobu na wygodną pozycję do spania i mebelków do pokoju.
Muszę zająć czymś umysł bo zamartwię się na amen.
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:28   #3365
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Co do wagi
O której pisalyscie
To ja w te 2 tyg wrzuciłam pewnie to co wcześniej w msc
Lody, gofry, frytki nad morzem
Tutaj też lecę mocno z koksem 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Oj biedna, mi nocy mało, nie mogę wyspać, a Ty latasz z budyniami po nocy. Hmmm... ale chyba sama zaraz pójdę go zrobić


E tam, body bardzo fajne złapałam, ale ileż można samych body kupować. Wybór dla dziewuszek był większy


musi


Ja skarpetki i rajstopki mam albo z pepco albo z lidla. Te z pepco mają 72% bawełny


A to ty już ładnie do przodu jesteś

No co ty! Masz bardzo fajny login
Mój to taki z przypadku, nawet nie wymyślany przeze mnie To kiedyś bratanica męża (wtedy 9letnia) nie miała dojścia do jakiejś gry i dopiero tu na forum mogła coś tam zrobić, nawet nie pamiętam co. A że to było na naszym komputerze tak już zostałam z wizażem


Bo moja ciąża jest ciągle z problemami i ciągłymi wizytami w szpitalu. Ja też już miałam podane sterydy przy okazji ostatniego szpitalnego pobytu. U mnie od początku było niebezpieczeństwo niedonoszenia ze względu na operację szyjki, później doszło przodujące łożysko przez które już 4 razy miałam krwotok. Niby trochę się odsunęło i więcej krwotoków być nie powinno, ale nikt nie daje mi na to gwarancji jeśli pojawią się jeszcze skurcze. Synek jest coraz większy i nie wiadomo jak długo utrzyma go moja nikła szyjka. Oby do końca października
A ty masz już wybrane imiona dla swoich maluszków?

A chociaż w tym sklepie dokupił ci tych owoców?


Ja przy Karolinie mandarynki pochłaniałam kilogramami


Ja mam zakaz wylegiwania się w wannie, ale jestem w trochę innej sytuacji. Jeśli ni się nie dzieje, to uważam, że ciepła, nie gorąca kąpiel nie zaszkodzi


No nieźle!
Mnie też zawsze męczą takie niezałatwione sprawy i chyba dlatego dzisiaj z rana zaczęłam szykować torbę dla dziecka do szpitala. Bo moja to już dawno w gotowości


Witaj Asiu!


To prawda, bezpośredni kontakt z językiem to najlepszy sposób na jego naukę.
Lucky, mówisz od poduchy te bóle? A ja myślałam, że ona właśnie ma pomóc. Dobrze, że w końcu udało ci się zasnąć i oby bóle się nie powtórzyły, bo branie leków to też nie rozwiązanie.


Velvet, dziękuję rzeczywiście jestem dumna ze swoich dzieci, niemniej jednak zbliżający się u nich okres dojrzewania napawa mnie strachem i paniką.
A z zakupami poszalałaś Chyba dobrze, że ikea jest ode mnie tak daleko Śliczny wózek
Jeśli pepcowe mają 75 % bawełny
To źle nie jest
Myślałam że tam same sztuczne są 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Jadę do rodziców chyba.
To co o☠☠☠☠☠☠☠il tz juz mnie rozbroilo

Nie mam siły. Jadę i niech sobie przemysli bo serio brak mi już siły na niego.
Gorzej niż z bachorem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Mierzyłam się w pasie na wysokości pepuszka i mam 88cm. Ciekawe ile będę miała za miesiąc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko 88?
Omg ja mam 99 😎
Wczoraj przymierzyłam spodnie które kupiłam w zarze
Na uroczystości ślubowania na dr i wręczenia dyplomow
I o ile 2 tyg temu Karol mieścił się, tak teraz już się nie zapinam
Cudownie... na pt i na 3 października nie mam co na dupę włożyć
Tyle dobrego ze spodnie oddam bo jeszcze 30 dni na zwrot nie minęło
No ale alternatywy nie mam 😣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość

Tez chetnie wypije i mam budyn krowkowy
Iwonka ...me gusta 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
hej



ooo szalenstwo w Ikei !

itstoolatex3 -
ale super!
moj to w ogole dupcia, plecki i machanie
wstydziochy z nich

pokazuje wóz naszego synalka Załącznik 6651401

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Piękna bryka 😍

Muszę pojechać w końcu po nasza
Moja jest cała granatowa
Tyle jestem w stanie o niej powiedzieć 🤔

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Wow niezly sen!

---------- Dopisano o 13:46 ---------- Poprzedni post napisano o 13:42 ----------

Co do usg na nfz to bede miala teraz ok 30 tc i potem na koncowce.
Przy przyjeciu na oddzial przed porodem zawsze robia usg
Iwonka masz rację
Też mi tak świta z tym usg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
Rozumie, w takim razie musisz się oszczęszdzać na maxa nie masz wyjścia.

A my imiona już dawno wybraliśmy dzisiaj miałam też robione usg, także podaję:
Nikola 1298 g
Kacper 887 g
Patryk 831 g
I oto moja trójca
Ale masz fajnie z tymi trojaczkami 🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Bo mi moje 12kg w przewadze poszło w du...
Ja wzięłam ten wkład jesień/zima, czyli ten grubszy, kobieta ma w czwartek wysłać, więc jak tylko dojdzie to dam znać jak jest jakościowo i wstawię foty
Moja pralka ma program pranie delikatne, więc chyba na tym będę prała
Itso wstaw koniecznie
Ja kocykow mam zero
Folkowy w pamięci tylko 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:31   #3366
PaniMigdalek
Zadomowienie
 
Avatar PaniMigdalek
 
Zarejestrowany: 2016-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 1 171
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Nie mam siły robić tego po raz kolejny...
W ogóle dziwnie się czuję, jak wrocilismy z tego chodzenia po urzędach to padlam spać jak zabita. Chodzilismy na piechotę żeby trochę ruchu zaliczyć i w sumie wyszło razem ponad 10 km, może to za dużo jednak?
Jak ja bym tyle przeszła to bym chyba na czworaka do domu dochodziła

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
PANI MIGDAŁEK... MOGE PROSIC O UMIESZCZENIE TEGO LINKU W PIERWSZYM POSCIE??? 😚
Dopisane

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość

Nie jestem właśnie pewna
Ale rozwiałam moją wątpliwość czy cokolwiek stosować do kąpieli. Pozostanę przy samej wodzie

Czy Wasze dzieciaczki przyjęły już pozycje głową w dół?
Ja mam zamiar kąpac przez pierwsze 2 miesiące co 2-3 dni a potem już codziennie. Najpierw w samej wodzie a po miesiącu w oilatum.

Ja nawet już sama nie wiem jak się ułożyła :P Ostatnio czułam ciągle kopniaki w wątrobe i żebra, więc była głową w dół, ale od wczoraj czuję tylko smyranie z boku i nad łonem, więc chyba się przekręciła bokiem...

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Teraz okaże się 3 października
To już jesteśmy we 3 wizytujące na 03.10 Ja mam na 19:40

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Aha i dołączam do wózkówych wariatek Tez sobie urządzam przejażdżki po domu
Podejrzewam, że jak tylko zabiorę wózek do domu, to również będę nim harcować po hacie

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Witam się w 30 tygodniu Robi się poważnie...
Idziemy łeb w łeb!


Ja również witam się w 30 TYGODNIU!


Darunia, strasznie się rozleniwił ten Twój tż i księżunia udaje :/ Weź go ogarnij, bo wiem na swoim przykładzie, że potem będzie coraz gorzej. Mój były taki był, jeśli nie weźmiesz go w pięść to nadal będzie zdana sama na siebie. Uświadom go, że to wasze dziecko a nie Twoje i wasz dom a nie Twój, więc jeśli chce żyć z Tobą, dzieckiem i w TYM domu to ma się tak samo angażować jak Ty. Bo jeśli chce żyć jak kawaler to nie trzeba było zakładać rodziny. Musisz ostrymi słowami! Zadbaj o siebie, dbaj tylko o swoje jakiś czas, też sobie wychodź kiedy chcesz i gdzie chcesz a jak wrócisz to marudź mu czemu obiadu nie zrobił, pokaż mu jak to jest jakby był sam i może dotrze. Ja tak zrobiłam z moim i są postępy Zacznij zachowywać się tak samo jak on, albo żyć jakbyś była sama. Powodzenia kochana
__________________
04.12.16 3kg 53cm
PaniMigdalek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:36   #3367
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez motylek85 Pokaż wiadomość
wiesz co, miałam wcześniej foteliki z zestawów od wózka i np ten od ostatniego czyli od coletto marco polo miał taki materiał nieprzemakalny i dzięki temu myślę, że cały czas wyglądał jak nowy a ten to taki zwykły materiał, dodatkowo jakiś taki masywniejszy się wydawała ale to też na pewno kwestia tego, że stanowił w sumie jedną bryłę a tutaj ten tył się odsłania, chyba do zamontowania w samochodzie bo aż tak mu się z tyłu nie przyglądałam jeszcze Może ten materiał to też ma jakąś funkcję i np lepiej fotelik jest wentylowany ale brudzić się to będzie strasznie. Budka jest fajna to prawda bardzo duża i tu jest duży plus zobaczę jak się będzie użytkował a z tą gwarancją to nie wiedziałam więc nawet nie pytałam sprzedającej ale chyba do niej napiszę dzięki
a tak się prezentuje z wóziem
Elegancko 😍
Ten wózek jest taki bielutki i nowiutki aż szkoda będzie go brudzic 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
ja musze zrobic liste co kupic w Gemini

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Ja też
Może byśmy kiedyś zrobiły to publicznie
Tzn apteczne rzeczy obgadaly dziewczyny, co?
Te majtki siatkowe i podkłady...dla mnie to czarna magia 😣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:36 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
I mega tanio jest w gemini.

Ja juz u nich zrobilam zakupy.Poprosiłam o daty ważności produktow minimum do marca. Napisalam, e jak krotsze to zeby bie wysylali tylko sie ze mna skontaktowali. Tesciowa przylatuje w sobote wiec w sobote otworze paczuche z tesciowa i sprawdze daty i produkty. Bo juz mnie upominaja o wystawienie im opini. Nie ukrywam, ze z checia wystawie... mam nadzieje, ze pozytywna.
Do tej pory zawsze wszystko bylo u nich ok poza jakimis bonami i znizkami, ktore mi wysylali po dacie waznosci-no niefajnie.

Moge wam w sobote liste wrzucic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wrzuć koniecznie!!! Plis!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 09:39   #3368
folinka
Zadomowienie
 
Avatar folinka
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1 775
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Uff, faktycznie teraz zostawić Was na cały dzień to już nie da rady. Odkopanie się później to hoho czytania

Ja dla odmiany nie mogłam zasnąć wczoraj to miałam chwilę, żeby poczytać w nocy, bo dzień miałam wypełniony po brzegi.

Lucky, mam nadzieję, że to nic groźnego u Ciebie się nie dzieje, tylko po prostu wszystkie te odczucia są nowe dla Ciebie i nie wiesz za bardzo jak je interpretować. Postaraj się nie stresować za bardzo takimi sytuacjami Dobrze, że zadzwoniłaś do szpitala, to chyba najbardziej Cię uspokoiło. Z jednej strony myślę, że nadmiar stresu i jeżdżenie z każdym drobiazgiem do lekarza nie są wskazane, ale też zawsze mówię, że jeśli matka ma jakieś wątpliwości, to ma sobie ufać i szukać pomocy medycznej. Choćby 100 razy okazywało się, że to nic groźnego, to może być taki 101, gdzie pomoc będzie potrzebna...

Co do gwarancji fotelików to Maxi Cosi mają dożywotnią gwarancję i chyba tak samo wymianę po wypadku

Odnośnie częstotliwości kąpieli to szkół już było mnóstwo To jedno z tych zaleceń co to potrafią co parę lat tam i z powrotem się zmieniać Żeby był wieczorny rytuał niekoniecznie musi być kąpiel taka w wanience. Nawet jak się nie kąpie, to i tak przecież myjemy buziaka dokładnie, pupcię też wodą, jeśli przy przewijaniu używamy chusteczek, myjemy zęby od pierwszego przebitego ząbka, przebieramy w czyste ubranko, itd. więc jest trochę tego rytuału

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Myślę, że ten Adaś zostanie, chyba że na finiszu nas oświeci
W sumie imię spełnia wszystkie nasze warunki: proste, klasyczne, â˜☠ bez udziwnień i sezonowej mody, można zdrobnić, no i to faworyt męża w sumie od początku
Tak mi tylko na początku przeszkadzało trochę, że kuzyn â˜☠ męża ma tak na imię i praktycznie tak samo jak â˜☠ my na nazwisko, ale on mieszka w Niemczech i nazwisko ma trochę zmienione (nasze kończy się na "t" a jego na "th" i przez 5 lat jeszcze się nie poznaliśmy, bo bywa w Polsce bardzo rzadko, więc to chyba nie będzie problem, że dwóch Adamów będzie w rodzinie
Pewnie! Myślę, że też bym się nie przejmowała kuzynem w takiej sytuacji zwłaszcza jeśli to jedno imię tak bardzo Wam pasuje.

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Co do wagi to ja mam 8 kilo na plusie i zapomnialam napisac moja kluska wazy 1,3kg â˜☠

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Brawo dla kluseczki!
Mamy waga jak najbardziej ok

Cytat:
Napisane przez kociulek Pokaż wiadomość
Mój to taki z przypadku, nawet nie wymyślany przeze mnie
To kiedyś bratanica męża (wtedy 9letnia) nie miała dojścia do jakiejś gry i dopiero tu na forum mogła coś tam zrobić, nawet nie pamiętam co. A że to było na naszym komputerze tak już zostałam z wizażem
To po prostu było przeznaczenie

Cytat:
Napisane przez itstoolatex3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na jakim programie pierzecie ubranka maluszków? Bo nie mam pojęcia
Zwykły program (codzienne, bawełniane, jak zwał tak zwał) z dodatkowym płukaniem Przynajmniej przez pierwszy miesiąc nie daję płynu do płukania.

Cytat:
Napisane przez kamisha Pokaż wiadomość
pokazuje wóz naszego synalka Załącznik 6651401

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
Pierwszorzędna bryka

Cytat:
Napisane przez justyna183 Pokaż wiadomość
A my imiona już dawno wybraliśmy dzisiaj miałam też robione usg, także podaję:
Nikola 1298 g
Kacper 887 g
Patryk 831 g
I oto moja trójca
Pięknie! Gratki
Siostra wyprzedza chłopaków, faktycznie nie da sobie w kaszę dmuchać
Przede wszystkich niech cała trójca zdrowo na świat przyjdzie
A mnie ciągle intryguje jeszcze jedna kwestia... Jeśli możesz, to napisz proszę, dlaczego ciąża ma być rozwiązana do 34 tc? Gdyby poród nie zaczął się do tego czasu sam, to dlaczego dzieciom ma być lepiej poza brzuchem?

Cytat:
Napisane przez nudnylogin Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Nadrobiłam Wasze wpisy z całego dnia, brawo ja dzisiaj wybraliśmy się z Tż na przegląd wózków, odwiedziliśmy Ikea, wpadło trochę pierdółek dla nas, a dla Małej łóżeczko, pościel, lampkę chmurkę i tą sławną niebieską podusię chmurkę (będzie do ozdoby ). I co najważniejsze - wybraliśmy wózek Ufff, wymacany, wyjeżdżony, zostało nam zamówić i odebrać już mam głowę spokojną

A teraz kanapa, tv i odpoczynek, bo po całym dniu łażenia mam już dość â˜☠

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super zakupy, gratki!
Zasłużyłaś na odpoczynek

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
A w ogóle odebrałam dziś mój dyplom, więc melduję się jako pełnoprawny magister
Pełnoprawne gratulacje!

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych - ciekawy artykuł o pielęgnacji noworodka
http://www.feminasum.pl/artykuly/zdr...ow-nie-uzywac/

Dziewczynki czy możecie się pochwalić co kupujecie/kupiłyście jako środki higieniczne po porodzie? W sensie z jakiej firmy majty/podkłady/podpaski, ile szt? Czy musimy mieć te siateczkowe? Jak tak to które lepsze, jednorazowe czy wielorazowe? Nie moga być zwykłe bawełniane? Jakiś czas temu kupiłam jednorazowe rozm. L i normalnie ledwo na tyłek je wcisnęłam... no sam seks, takie urocze są
Wszystko spoko, jak ktoś z tych, dla których to ważne, ale że jak bez pasty do zębów do 2 lat? Tego nie ogarnę Oczywiście bez fluoru jak najbardziej, chyba z krzemem, o ile mnie pamięć nie myli, są dla maluchów pasty, np. nenedent. Jakoś nie wyobrażam sobie myć zębów 1,5 roku tylko wodą. To jak podanie próchnicy zębów na tacy Zębów, które mają swoją ważną rolę do spełnienia przez te ok. 5-10 lat dopóki nie wypadną. Zęby dzieci to jedna z rzeczy, na których punkcie mam fioła, jako że ja sama wiele lat cierpiałam z powodu bardzo słabych i krzywych zębów.
Później z kompa powrzucam linki z moimi typami, jeśli jeszcze będą potrzebne.

Cytat:
Napisane przez muffinowe_love Pokaż wiadomość
Też mam plan prania w tym tygodniu. Plan jest taki, że teraz wypiorę wszystko bez prasowania a w listopadzie tylko rozmiar bieżący. Myślicie, że ma to sens?
Pewnie, że ma sens. Ja też tak robię Na tip top będzie przygotowane 56 i 62 od razu, tzn. oba wyprasowane, bo może się przydać szybciej niż się spodziewamy i wolę mieć to z głowy przy noworodku.
Nie masz lekko z mamą Ech, tak to ludzie oceniają czyjeś zachowanie, dopóki sami się w takiej sytuacji nie znajdą i okazuje się, że sami nie potrafią się zachować, że cięzko strasznie ten złoty środek znaleźć pomiędzy nadmiarem pomocy a jej brakiem. Ciekawe jakimi babciami my kiedyś będziemy
Dużo wczoraj pisałyście, to mogło mi coś umknąć, więc wybaczcie. I nie chcę Was zanudzić moim gadulstwem
Dziś pewnie już kolejne dwie strony nastukałyście, ale na razie zmykam na badanie krwi na 10tą. Póki co ostatnie z serii dwutygodniowych, które przez jakieś ostatnie dwa miesiące miałam. Ciekawe jak te moje płytki krwi Zakładam, że dobrze, bo w przeciwnym wypadku by mnie wzywali A za 2 tyg mam następną wizytę u hematologa, to się dowiem na pewno i pewnie następne skierowania dostanę...

Do później Miłego dnia wszystkim!

Edytowane przez folinka
Czas edycji: 2016-09-21 o 09:42
folinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:41   #3369
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
W samej wodzie wyplucz plyny to chemia i mija sie z celem uzywanie proszku dzieciowego
Rozsadnie mowisz Iwonka
Też nie będę używać płynu
Tylko proszek dla dziecka
Po co mnożyć byty ponad potrzebe


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:41 ---------- Poprzedni post napisano o 09:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Ja też mojego tżta raz na jakiś obcinam, nawet już kiedyś kombinowałam z różnymi długościami ale on zawsze chce żeby było jak najszybciej



Moja też bardzo lubi odwrać się i wypinać plecki przez mój brzuch, do tego jest już głową w dół, więc kopniaki w żebra to norma





Ja też melduje, że uwielbiam testować nasz wózek, ale ostatnio go rozłożyłam, bo za dużo miejsca zajmował, więc teraz mogę tylko patrzeć





Nie chce nawet myśleć o praniu tego wszystkiego



O nie! Ja też chcę! Albo kebaba, najlepiej takiego na ostro

A w ogóle odebrałam dziś mój dyplom, więc melduję się jako pełnoprawny magister
Emoszku gratuluję 😚😚😚😚
Kolejnych gratulacji spodziewaj się ode mnie w grudniu 🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:42   #3370
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

A ja jeszcze nie mam wózka, ale przymierzam się do amelis pro.
Kupiłam ostatnio super śpioszki, body, koszulki, 2 czapeczki i rękawiczki.
I super kocyk.
Większość ma już dzieci, a to moje pierwsze, tak wyszło ale dobrze, że wyszło tylko wiek już nie najmłodszy.
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:43   #3371
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Jak ja bym tyle przeszła to bym chyba na czworaka do domu dochodziła


Dopisane


To już jesteśmy we 3 wizytujące na 03.10 Ja mam na 19:40


Podejrzewam, że jak tylko zabiorę wózek do domu, to również będę nim harcować po hacie


Idziemy łeb w łeb!


Ja również witam się w 30 TYGODNIU!
No do pozycji na czworaka mi nie wiele brakowało ...

Nie przeraża Cię te 30 tc? Bo ja rano wpadłam w panikę
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 09:46   #3372
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Przeczytalam wszystko, pocytowalam i ... d..pa, zginęło mi gdzieś...
Nie mam siły robić tego po raz kolejny...
W ogóle dziwnie się czuję, jak wrocilismy z tego chodzenia po urzędach to padlam spać jak zabita. Chodzilismy na piechotę żeby trochę ruchu zaliczyć i w sumie wyszło razem ponad 10 km, może to za dużo jednak?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dużo, za duzo
Ja odwalilam w 6 mscu coś gorszego
Rower w jedną stronę 13 km
W powrotnej miałam taxi bagażowe wzywać 😑

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez monika0185 Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych - ciekawy artykuł o pielęgnacji noworodka
http://www.feminasum.pl/artykuly/zdr...ow-nie-uzywac/

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------


Super! Komfort jest bardzo ważny

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Dziewczynki czy możecie się pochwalić co kupujecie/kupiłyście jako środki higieniczne po porodzie? W sensie z jakiej firmy majty/podkłady/podpaski, ile szt? Czy musimy mieć te siateczkowe? Jak tak to które lepsze, jednorazowe czy wielorazowe? Nie moga być zwykłe bawełniane? Jakiś czas temu kupiłam jednorazowe rozm. L i normalnie ledwo na tyłek je wcisnęłam... no sam seks, takie urocze są
Popieram Monie
Moja dupka w rozm XL 😎

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:47   #3373
Solvency
Raczkowanie
 
Avatar Solvency
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 163
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Justyna123 gratuluję trojaczków. Piękne imiona.
Moja mała usiadła na miednicy. Najpierw leżała z nogami i rękami w górze.
Następną wizytę mam 5.10. Ostatnio widziałam jak przewraca oczami Cudowny widok.
A chodzicie lub chodziłyście do szkoły rodzenia?
Solvency jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:51   #3374
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez malaDarunia Pokaż wiadomość
Tak Monia.
Na 10 razy kiedy pozyczylam mu auto to juz drugi wypadek. Nie chodzi tylko o to ze przywalil w sarne bo każdemu może się zdarzyć ale o jego podejscie do wszystkiego.
Powiedział mi ze ja mam szukać zderzaka nowego. Jakbym serio siedziała w domu i nie miala co robic.
Bo on pracuje. A ja kurna nie.
Godzinowo wychodzi na to ze to ja jestem więcej w pracy a w domu robie drugie tyle. A on w domu tylko śpi, brudzi i nawet nie myśli żeby po sobie posprzątać. A kumple jak dzwonią to leci od razu.
Mam już dość siedzenia po pracy sama w domu bo on ma wiecznie treningi albo swoje sprawy do załatwienia. Nawet nie mogę z nim porozmawiać i czegokolwiek ustalić bo do ściany to ciężko gadac.

Usłyszałam dziś wiele niemiłych słów bo wczoraj nie zrobiłam obiadu. Chociaż obiad jest w lodowce. Prosiłam go żeby obrał ziemnaki a co mi powiedział "a ty nie możesz? "I poszedł spać. No po potem obiadu nie bylo.

Sorry ale jak się źle czuje to nie mam ochoty stać wiecznie przy garnkach.
A zresztą miał zrobione tyle jedzenia ze mógł wyciągnąć cokolwiek z lodówki i by się najadl.
Codziennie robie mu posiłki. Wstaje rano, robie śniadanie, sprzatam, idę do pracy. Po pracy przychodze i tez sprzątam, piore. Potem robie kolacje i po kolacji tez sprzatam.
Raz prosilam o obranie ziemniakow. Nie to nie. No co mam zrobic. Jeszcze mnie wyzwal ze głodny na pilke musi jechać i ze przecież wiem ze ma pilke. Ta jasne. Gowno wiem. Raz ma w pon raz we wtorki a ostatnio to chyba z 4 razy w tygodniu. Do tego treningi rano i wieczorem..praca w nocy. Też nie codziennie.
Przyjdzie dziecko to tez będę wiecznie w domu siedziała bo on sobie wychodzi ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

BTW moja Ala juz jest głową w dół od 1.5miesiaca. Ale jeszcze może się przekrecic. Dzieci do 37tyg mogą zmienić pozycje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------

Kaziowa ja będę kapac codziennie żeby dziecko się nauczyło ze po kąpieli jest pora na spanie.

Moja mama od zawsze mówi ze umyte dziecko lepiej śpi i tak było ze mną oraz z moja siostra.
Siostra tez to mowi. Jest kąpiel, mleczko i Lena idzie do łóżka.

Mi też się lepiej śpi jak jestem świeżo po kąpieli. Ciało jest w innej kondycji wg mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też słyszałam o tym rywale
Kapanie, karmienie i spanie
I o drugiej szkole że małego nie kapie się codziennie
Sama nie wiem co lepsze 🤔
Folinka przyjdzie to walnie nam wykład
I wtedy podejmę decyzję ☝

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:51 ---------- Poprzedni post napisano o 09:48 ----------

Cytat:
Napisane przez iwona335 Pokaż wiadomość
Witam w ten piekny poranek jest 4:00
Znam Twój ból 😑
Liczę się zasnelas Iwonka...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 09:51   #3375
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Emoszku! gratuluję Pani mgr!
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:00   #3376
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez ewelinuus Pokaż wiadomość
Hej...
U nas z obowiazkami domowymi owszem jest jakiś tam podzial..ze ja robię w domu sprzatam ugotuje upiore a mezus robi na podwórku, np koszenie rrawy zimą snieg, palebie w piecu, smieci to też jego dzialka..a i obiad ugotuje..bo lubi od czasu do czasu..nawet zmywanie po obiedzie jak ja robie to on zmyje pozniej talerze..wiec nie narzekam.
-co do ułożenia dzieciątka to u mnie w poprzek cały czas
-dzis trochę sie denerwuje, mezus ma dzis rozmawiac z tym swoim szefem bo naprawde sie zirytowal jego podejsciem przez te dwa dni bo wczoraj byla taka sama sytuacja..i stwierdzil ze albo sie zgodzi na jego warunki odnosnie kasy, bo.do tej pory mial za godzine, wiec chce miec jakas tam stałA kwotę do iluś godzin a to co ponad to jakos tam inaczej..no i ma pogadac o zarejestrowaniu a jak to nie przejdzie to bd szukal innej pracy..
Ohh wykoncze sie psychicznie po prostu:/
P.s. wiecoe co zaczelam wczoraj robić? Układać puzzle, kiedys bardzo lubilam siedziec i dlubac i wczoraj mezus kupil w biedronce 1000 szt. Więc mam zajęcie na troszke:p
Zejdzie ci się ewelinka z tym 1000 😆
To jakiś pejzaż?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:52 ----------

Ja nie wiem jak jest Karol ułożony
Wg usg był głową w dół
Ale ostatnio kopie mnie po bokach
Może się przekrecil...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:53 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Witam się w 30 tygodniu Robi się poważnie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kazik nie strasz 😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Pokaż morsa!




A tam damy radę, innego wyjścia nie ma

Zarezerwowałam nam wczoraj na grudzień sesję noworodkową, która ma się odbyć do 14 dni po porodzie jak pomyślę, że to już tak niedługo to z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej panikuję, że jeszcze nie mam tylu rzeczy
No i doszłam do końca gdzie czekał na mnie Emoszek 😚

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Pokaż swojego morsa!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość
Ale słodki!
Tak. Uroczy jest 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:56 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez marlen1366 Pokaż wiadomość
Ależ się rozpisałyście
Rano się wystraszyłam bo Aleksandra się nie ruszała, po śniadaniu też nic, już zaczęłam się martwić, ale pożarlam 4 cukierki i się dziecie przebudziło. Kamień z serca. Uffff
Zamówiliśmy wczoraj meble, w przyszłym tygodniu mają być, ale zanim Krzysztof pomaluje małej pokój i się meble złoży to znów kilka dni.
Mała Darunia, brak słów na Twojego Tż
Rozmawiałam wczoraj z siostrą, która swoje dzieciaki rodziła w styczniu, n.t . ubierania. Ona zakładała body z krótkim rękawem, na to pajaca, na to bluzeczka i spodnie.
Jezu aż tyle warstw?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez LuckySparkle Pokaż wiadomość
Mewka ale to bylo w tej ofercie co wy ja mieliście w lipcu chyba. U nas byla z duzym opoznieniem. No chyba, ze teraz tez sa. Nie wiem co tera jest w PL. Kolezanka mi mowila, ze te skarpetki z lidla sa fajne jakosciowo bo miala k ciagle prala wiec bez dwoch zdan wzielam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzieki za info lucy 😚
Lidl często ma te akcje dzieciaszkowe
Pewnie coś tam upoluje jeszcze
Jak nie to ten Auchan od Kazika pójdzie w ruch

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Solvency Pokaż wiadomość
Trochę mi zejdzie zanim poczytam o czym tak piszecie nadrobię zaległości.
Aktualnie dziś wypada 28 tydz. i 2 dzień, według wszystkich wskazań będzie dziewczynka. Aktualnie mam doła, wyszła cukrzyca ciążowa i to masakryczna, szyjka się zaczęła skracać, mała jest mniejsza niż powinna, do kompletu mój małżonek w ciągu 2-ch tygodni był 2 dni w domu.
We czwartek mam kolejną genetykę i czekam na wyniki posiewów..
Nikt nie powiedział, że będzie lekko, ale...
Obiecałam sobie, że zamiast sama siedzieć coś zrobię i pogadam z innymi. Aktualnie szukam sposobu na wygodną pozycję do spania i mebelków do pokoju.
Muszę zająć czymś umysł bo zamartwię się na amen.
Tak. Zajmij głowę np Nami😆
Trzeba myśleć pozytywnie 🤗

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Cytat:
Napisane przez PaniMigdalek Pokaż wiadomość
Jak ja bym tyle przeszła to bym chyba na czworaka do domu dochodziła


Dopisane


Ja mam zamiar kąpac przez pierwsze 2 miesiące co 2-3 dni a potem już codziennie. Najpierw w samej wodzie a po miesiącu w oilatum.

Ja nawet już sama nie wiem jak się ułożyłaOstatnio czułam ciągle kopniaki w wątrobe i żebra, więc była głową w dół, ale od wczoraj czuję tylko smyranie z boku i nad łonem, więc chyba się przekręciła bokiem...


To już jesteśmy we 3 wizytujące na 03.10 Ja mam na 19:40


Podejrzewam, że jak tylko zabiorę wózek do domu, to również będę nim harcować po hacie


Idziemy łeb w łeb!


Ja również witam się w 30 TYGODNIU!


Darunia, strasznie się rozleniwił ten Twój tż i księżunia udaje :/ Weź go ogarnij, bo wiem na swoim przykładzie, że potem będzie coraz gorzej. Mój były taki był, jeśli nie weźmiesz go w pięść to nadal będzie zdana sama na siebie. Uświadom go, że to wasze dziecko a nie Twoje i wasz dom a nie Twój, więc jeśli chce żyć z Tobą, dzieckiem i w TYM domu to ma się tak samo angażować jak Ty. Bo jeśli chce żyć jak kawaler to nie trzeba było zakładać rodziny. Musisz ostrymi słowami! Zadbaj o siebie, dbaj tylko o swoje jakiś czas, też sobie wychodź kiedy chcesz i gdzie chcesz a jak wrócisz to marudź mu czemu obiadu nie zrobił, pokaż mu jak to jest jakby był sam i może dotrze. Ja tak zrobiłam z moim i są postępy Zacznij zachowywać się tak samo jak on, albo żyć jakbyś była sama. Powodzenia kochana
Skoro migdalek jest w 30 tyg
To znaczy że ja też?!
Omg!!!😨😨😨😨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:02   #3377
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość
Uff, faktycznie teraz zostawić Was na cały dzień to już nie da rady. Odkopanie się później to hoho czytania

Ja dla odmiany nie mogłam zasnąć wczoraj to miałam chwilę, żeby poczytać w nocy, bo dzień miałam wypełniony po brzegi.

Lucky, mam nadzieję, że to nic groźnego u Ciebie się nie dzieje, tylko po prostu wszystkie te odczucia są nowe dla Ciebie i nie wiesz za bardzo jak je interpretować. Postaraj się nie stresować za bardzo takimi sytuacjami Dobrze, że zadzwoniłaś do szpitala, to chyba najbardziej Cię uspokoiło. Z jednej strony myślę, że nadmiar stresu i jeżdżenie z każdym drobiazgiem do lekarza nie są wskazane, ale też zawsze mówię, że jeśli matka ma jakieś wątpliwości, to ma sobie ufać i szukać pomocy medycznej. Choćby 100 razy okazywało się, że to nic groźnego, to może być taki 101, gdzie pomoc będzie potrzebna...

Co do gwarancji fotelików to Maxi Cosi mają dożywotnią gwarancję i chyba tak samo wymianę po wypadku

Odnośnie częstotliwości kąpieli to szkół już było mnóstwo To jedno z tych zaleceń co to potrafią co parę lat tam i z powrotem się zmieniać Żeby był wieczorny rytuał niekoniecznie musi być kąpiel taka w wanience. Nawet jak się nie kąpie, to i tak przecież myjemy buziaka dokładnie, pupcię też wodą, jeśli przy przewijaniu używamy chusteczek, myjemy zęby od pierwszego przebitego ząbka, przebieramy w czyste ubranko, itd. więc jest trochę tego rytuału


Pewnie! Myślę, że też bym się nie przejmowała kuzynem w takiej sytuacji zwłaszcza jeśli to jedno imię tak bardzo Wam pasuje.


Brawo dla kluseczki!
Mamy waga jak najbardziej ok


To po prostu było przeznaczenie


Zwykły program (codzienne, bawełniane, jak zwał tak zwał) z dodatkowym płukaniem Przynajmniej przez pierwszy miesiąc nie daję płynu do płukania.


Pierwszorzędna bryka


Pięknie! Gratki
Siostra wyprzedza chłopaków, faktycznie nie da sobie w kaszę dmuchać
Przede wszystkich niech cała trójca zdrowo na świat przyjdzie
A mnie ciągle intryguje jeszcze jedna kwestia... Jeśli możesz, to napisz proszę, dlaczego ciąża ma być rozwiązana do 34 tc? Gdyby poród nie zaczął się do tego czasu sam, to dlaczego dzieciom ma być lepiej poza brzuchem?


Super zakupy, gratki!
Zasłużyłaś na odpoczynek


Pełnoprawne gratulacje!


Wszystko spoko, jak ktoś z tych, dla których to ważne, ale że jak bez pasty do zębów do 2 lat? Tego nie ogarnę Oczywiście bez fluoru jak najbardziej, chyba z krzemem, o ile mnie pamięć nie myli, są dla maluchów pasty, np. nenedent. Jakoś nie wyobrażam sobie myć zębów 1,5 roku tylko wodą. To jak podanie próchnicy zębów na tacy Zębów, które mają swoją ważną rolę do spełnienia przez te ok. 5-10 lat dopóki nie wypadną. Zęby dzieci to jedna z rzeczy, na których punkcie mam fioła, jako że ja sama wiele lat cierpiałam z powodu bardzo słabych i krzywych zębów.
Później z kompa powrzucam linki z moimi typami, jeśli jeszcze będą potrzebne.


Pewnie, że ma sens. Ja też tak robię Na tip top będzie przygotowane 56 i 62 od razu, tzn. oba wyprasowane, bo może się przydać szybciej niż się spodziewamy i wolę mieć to z głowy przy noworodku.
Nie masz lekko z mamą Ech, tak to ludzie oceniają czyjeś zachowanie, dopóki sami się w takiej sytuacji nie znajdą i okazuje się, że sami nie potrafią się zachować, że cięzko strasznie ten złoty środek znaleźć pomiędzy nadmiarem pomocy a jej brakiem. Ciekawe jakimi babciami my kiedyś będziemy
Dużo wczoraj pisałyście, to mogło mi coś umknąć, więc wybaczcie. I nie chcę Was zanudzić moim gadulstwem
Dziś pewnie już kolejne dwie strony nastukałyście, ale na razie zmykam na badanie krwi na 10tą. Póki co ostatnie z serii dwutygodniowych, które przez jakieś ostatnie dwa miesiące miałam. Ciekawe jak te moje płytki krwi Zakładam, że dobrze, bo w przeciwnym wypadku by mnie wzywali A za 2 tyg mam następną wizytę u hematologa, to się dowiem na pewno i pewnie następne skierowania dostanę...

Do później Miłego dnia wszystkim!
Caryca czekam na twoją listę majtow 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:03   #3378
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

marlen1366 nie za dużo tych warstw? Jak opiekowałam się bratankiem albo chrześnicą, to wprawdzie ja ich nie ubierałam na dwór (nie wiedziałam jak :P), ale na pewno aż tyle nie miały. Wg mnie ten pajac to przesada chyba
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:04   #3379
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Zagadałam Was na śmierć
Mogę się oddalić ze spokojem
Miłego dnia laski .... z 90/99 cm talia 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-21, 10:05   #3380
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
marlen1366 nie za dużo tych warstw? Jak opiekowałam się bratankiem albo chrześnicą, to wprawdzie ja ich nie ubierałam na dwór (nie wiedziałam jak :P), ale na pewno aż tyle nie miały. Wg mnie ten pajac to przesada chyba
No wg mnie tez pajac to za duzo, rajstopki by wystarczyly cienkie i na to spodenki. Bo jak body krotki rekaw, na to pajac z dlugim i jeszcze bluzka? E...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:10   #3381
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Aha
Dodam tylko że zakonczylam moja przygodę z burakami
Nie nawidze tego shitu 😑


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:18   #3382
kaziowa
Zadomowienie
 
Avatar kaziowa
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 216
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
Zagadałam Was na śmierć
Mogę się oddalić ze spokojem
Miłego dnia laski .... z 90/99 cm talia 😆

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czuję się wykluczona, mam 101 ...
__________________
Nie pechowa Izabela ur. 13.12.2016
kaziowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:29   #3383
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez Emosz Pokaż wiadomość

Zarezerwowałam nam wczoraj na grudzień sesję noworodkową, która ma się odbyć do 14 dni po porodzie jak pomyślę, że to już tak niedługo to z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej panikuję, że jeszcze nie mam tylu rzeczy
super!!
ja pewnie się dogadam z dziewczyną która mi zrobi sesje brzuszkową


Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość
ale ekstraaaa!!




Piękna bryka 😍

Muszę pojechać w końcu po nasza
Moja jest cała granatowa
Tyle jestem w stanie o niej powiedzieć 🤔

[/QUOTE]
dziękuję
pochwal się potem swoją

mój tż chciał naszego psa tam posadzić
wozilam swojego psa jak byłam mała ale ona lubiła wózki, a ta to dzikus


Cytat:
Napisane przez mewkaa Pokaż wiadomość




Ja też
Może byśmy kiedyś zrobiły to publicznie
Tzn apteczne rzeczy obgadaly dziewczyny, co?
Te majtki siatkowe i podkłady...dla mnie to czarna magia 😣
oo byłby ekstra pomysł!
dla mnie też..

i te butelki, majtochy, kremy itp..

Cytat:
Napisane przez folinka Pokaż wiadomość

Pierwszorzędna bryka
dziękuję
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:40   #3384
kociulek
Zakorzenienie
 
Avatar kociulek
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 3 535
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

Ja już po fryzjerze. Dzieci odprawiłam do szkoły. Dziś późno kończą więc z obiadem się nie śpieszę, dlatego mam pełen relaks - ulubiona czekolada, kawka i wizaż
Biorę się za czytanie, chyba że ktoś/coś znów mi przerwie.
Póki co walczę z kotem, bo ewidentnie próbuje zrzucić mi laptopa z kolan
__________________



My + A + K +
kociulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:41   #3385
monika0185
Zakorzenienie
 
Avatar monika0185
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 257
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

I ja się witam w 30 tc

Wysłane z mojego SM-G360F przy użyciu Tapatalka
monika0185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:42   #3386
DoDoo
Zakorzenienie
 
Avatar DoDoo
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kostarina
Wiadomości: 5 560
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Czuję się wykluczona, mam 101 ...
Ja wole nie mierzyc ile mam.


Chyba znalazlam swoj ideal kocyka mietowe minky z serduszkami bialymi na rozowym http://allegro.pl/showitem/description/5596241317.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poskramiasz we mnie bestie, poskramiasz we mnie lwa, pojawiasz sie dzis we snie mym niechaj sen trwa...
DoDoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:42   #3387
mewkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 426
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Czuję się wykluczona, mam 101 ...
Ty Kazik jesteś poza wszystkimi normami 😛

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mewkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:43   #3388
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Mamusie grudniowe w dalszym ciągu odlotowe ;) 2016

ja zrobiłam sobie zbożówkę i wcinam drożdżówkę

potem musze dokończyć ogarnianie pokoju ^^
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:44   #3389
Velvet Wave
Rozeznanie
 
Avatar Velvet Wave
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 836
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez kaziowa Pokaż wiadomość
Czuję się wykluczona, mam 101 ...
Spoko, ja mam 102 cm a termin mam jakieś ponad 2 tygodnie później niż Ty TŻ to na mnie mówi Obelix

Darunia Skąd ja to znam, że TŻ to czasami w domu jest gościem Praca na etat, własna działalność, średnio dwa razy w tygodniu treningi i jeden/dwa mecze Wcześniej tak tego nie odczułam bo też dużo pracowałam, studiowałam itd i też mnie w chacie nie było, ale teraz jak siedzę tu sama to widzę jaka lipa... Co do sprzątania i bałaganienia to to u mnie drażliwy temat Ale porozmawiałam z nim poważnie i zrozumiał bo jest dużo lepiej (i niech tak zostanie ) Wstępnie się też dogadaliśmy, że parę rzeczy będzie musiał ograniczyć po porodzie bo ja później też chcę chodzić na siłownię np albo cokolwiek. Zobaczymy jak to będzie w praktyce Dlatego nie wiem co Ci innego mam poradzić niż rozmowa i to poważna
__________________
"Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała
im wyrosnąć.
" Coco Chanel



Edytowane przez Velvet Wave
Czas edycji: 2016-09-21 o 10:56
Velvet Wave jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-21, 10:44   #3390
kamisha
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 24 504
Dot.: Na dzieci grudniowe czekamy, drożdżówką się zajadamy 2016 - III część

Cytat:
Napisane przez DoDoo Pokaż wiadomość
Ja wole nie mierzyc ile mam.


Chyba znalazlam swoj ideal kocyka mietowe minky z serduszkami bialymi na rozowym http://allegro.pl/showitem/description/5596241317.html

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
o ale cudoo!
matko i jest granatowyyy!!
kamisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-04 10:33:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:26.