Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-28, 13:43   #1
hje
Zakorzenienie
 
Avatar hje
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 452

Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)


Witamy w kolejnej części naszego wątku!



Poczekalnia


Poprzednia część

Edytowane przez hje
Czas edycji: 2014-09-28 o 13:52
hje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-30, 20:31   #2
pstryczek84
Zakorzenienie
 
Avatar pstryczek84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 14 197
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Pieeeerwsza!!!!
wybaczcie staremu Pstrykowi ale zawsze chcialam to zrobic
__________________
21.12.2012 (57cm/3550g)
07.11.2016 (59cm/3500g)



pstryczek84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 02:04   #3
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Druga

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 04:10   #4
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Tugeza od 2. Na szczescie bez placzu, Pietraszko po prostu wstal wyspany;] spalam 2godz.

I nie ma to jak pozrec sie z mezem o 4 nad ranem co? Ja nie wiem, ostatnio coraz gorzej jest, on mowi, ze ja mu wmawiam rozne rzeczy ktorych on nie ma na mysli a jego zachowanie zupelnie temu zaprzecza, serio mam dosc, bardzo bardzo, siedze i wyje a on spi:'(

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 06:28   #5
hope01
Zakorzenienie
 
Avatar hope01
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 143
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

trzecia

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Na prawdę mi baaardzo pomogyście - każda co innego

Pstryniu my na noc używaliśmy. Troszkę szumi. A starcza zależy na ile od ilości wody wlanej i ustawienia mocy pary.

Sylwietta zdrowia dla brata!

Młody się właśnie pięknie przysilił, więc idę oddać później kupsztala do badania. Na razie sie wstrzymam bo tu w analityce trzeba czekać w kolejce żeby oddać próbkę do badania.
__________________
-Mów do mnie brzydko!
-Wziąść, włanczać, przyszłem ...



hope01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 07:45   #6
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

A ja czytam starą część i się zastanawiam czemu nie mogę cytować :brzyda l:


Ellmi i Misia my też będziemy kupować śniegowce na śnieg. U nas nie ma Decathlonu , ale znaleźliśmy fajne w sklepie zajmującym się sprzedażą obuwia dla dzieci


Hope
co do portfela to zmierz wymiary i jak Tż nosi w kieszeni, plecaku ?? Bo ja swojemu kupiłam duży, ale nie wzięłam pod uwagę że on zawsze nosi w kieszeni spodni




Dziewczyny bo wszędzie jest napisane, żeby po antybiotyku odczekać te 6 tygodni.
A u nas w przychodni mówią, że trzeba odczekać tyle dni ile dziecko brało lek.
I teraz nie wiem , jutro mija 4 tygodnie od skonczenia leku i mąż ma wolne i tak się zastanawiam czy iść na szczepienie czy jeszcze czekać.
Zuzka już zdrowa jest. Zostało nam ostatnie szczepienie , które chciałabym już mieć za sobą.

W ogóle czy któreś dziecko już jest po wszystkich szczepieniach ??

Edytowane przez Aga8484
Czas edycji: 2014-10-01 o 07:47
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:17   #7
Lenova
Wtajemniczenie
 
Avatar Lenova
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 2 037
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
A ja czytam starą część i się zastanawiam czemu nie mogę cytować :brzyda l:


Ellmi i Misia my też będziemy kupować śniegowce na śnieg. U nas nie ma Decathlonu , ale znaleźliśmy fajne w sklepie zajmującym się sprzedażą obuwia dla dzieci


Hope
co do portfela to zmierz wymiary i jak Tż nosi w kieszeni, plecaku ?? Bo ja swojemu kupiłam duży, ale nie wzięłam pod uwagę że on zawsze nosi w kieszeni spodni




Dziewczyny bo wszędzie jest napisane, żeby po antybiotyku odczekać te 6 tygodni.
A u nas w przychodni mówią, że trzeba odczekać tyle dni ile dziecko brało lek.
I teraz nie wiem , jutro mija 4 tygodnie od skonczenia leku i mąż ma wolne i tak się zastanawiam czy iść na szczepienie czy jeszcze czekać.
Zuzka już zdrowa jest. Zostało nam ostatnie szczepienie , które chciałabym już mieć za sobą.

W ogóle czy któreś dziecko już jest po wszystkich szczepieniach ??
My juz jestesmy po szczepieniach,kolejne za 5 lat .
Tydzien temu sie szczepilismy a Blanka do tej pory tam gdzie było wkłucie ma tak jakby siniaka sporego, nie wiem o co chodzi. Smaruje jej altacetem to troche przygasło ale jest

Przepraszam że tak z buta wchodzę ale jakoś ostatnio nie mam weny, teraz ledwo na oczy widzę bo chyba zapalenie spojówki mnie dopadło ;/
Lenova jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 08:23   #8
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Tugeza od 2. Na szczescie bez placzu, Pietraszko po prostu wstal wyspany;] spalam 2godz.

I nie ma to jak pozrec sie z mezem o 4 nad ranem co? Ja nie wiem, ostatnio coraz gorzej jest, on mowi, ze ja mu wmawiam rozne rzeczy ktorych on nie ma na mysli a jego zachowanie zupelnie temu zaprzecza, serio mam dosc, bardzo bardzo, siedze i wyje a on spi:'(

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk

U nas jeszcze niedawno tak bylo: oboje zmeczeni, u tz dodatkowo stres w pracy, m.in. stad decyzja o moim przyjezdzie do Pl. Jesli rozmowa nie pomaga, to pakuj sie i jedz na tydzien-dwa nad morze. Nam pomoglo

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

aga my jestesmy na biezaco, ale w najblizszym czasie czeka nas powtorka bodajze ospy i po skonczeniu 2 lat kolejne szczepienia z kalendarza, takze u nas stale jakies sa na tapecie

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
trzecia

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Na prawdę mi baaardzo pomogyście - każda co innego

Pstryniu my na noc używaliśmy. Troszkę szumi. A starcza zależy na ile od ilości wody wlanej i ustawienia mocy pary.

Sylwietta zdrowia dla brata!

Młody się właśnie pięknie przysilił, więc idę oddać później kupsztala do badania. Na razie sie wstrzymam bo tu w analityce trzeba czekać w kolejce żeby oddać próbkę do badania.

Kciuki za dobre wyniki!

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Lenova Pokaż wiadomość
My juz jestesmy po szczepieniach,kolejne za 5 lat .

Tydzien temu sie szczepilismy a Blanka do tej pory tam gdzie było wkłucie ma tak jakby siniaka sporego, nie wiem o co chodzi. Smaruje jej altacetem to troche przygasło ale jest



Przepraszam że tak z buta wchodzę ale jakoś ostatnio nie mam weny, teraz ledwo na oczy widzę bo chyba zapalenie spojówki mnie dopadło ;/

Siniak sam zejdzie, altacet wiele nie pomoze
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:25   #9
mala_19kw
Zakorzenienie
 
Avatar mala_19kw
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 5 826
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Hej

Nawijko-nie wiem czy dotarła do Ciebie wiadomość,jeśli nie to raz jeszcze Dziękuje

Sylwietta-powodzenia dziś

***
U nas od kilku dni bunt/skok/taki etap i grom wie co jeszcze. Oskar na wszystko piszczy,płacze,skrzeczy i jest czasami tak irytujący że mam ochotę zabarykadować się w szafie jak Meneq
Wystarczy mu tylko powiedzieć "nie" a potrafi rozpętać taką aferę jakiej świat nie widział. Jestem już bliska odwiedzinom w ... Domu wariatów
__________________
Od 20.04.2007r. Razem.
Od 11.08.2012r. Żona.
OSKAREK
Ur. 23.01.2013

"Dla Ciebie moje serce bije,tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło"

KosmetyczneSzaleństwo

7DniTygodnia
mala_19kw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:39   #10
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez mala_19kw Pokaż wiadomość
Hej



Nawijko-nie wiem czy dotarła do Ciebie wiadomość,jeśli nie to raz jeszcze Dziękuje



Sylwietta-powodzenia dziś



***

U nas od kilku dni bunt/skok/taki etap i grom wie co jeszcze. Oskar na wszystko piszczy,płacze,skrzeczy i jest czasami tak irytujący że mam ochotę zabarykadować się w szafie jak Meneq

Wystarczy mu tylko powiedzieć "nie" a potrafi rozpętać taką aferę jakiej świat nie widział. Jestem już bliska odwiedzinom w ... Domu wariatów

Rozumiem Ciebie, trzymaj sie. Nie mow "nie", tylko powiedz to samo, ale jako zdanie twierdzace, np. idz powoli zamiast nie biegnij, u nas sie sprawdza.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 08:50   #11
gojka24
Zakorzenienie
 
Avatar gojka24
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: LC
Wiadomości: 4 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez hope01 Pokaż wiadomość
trzecia

---------- Dopisano o 07:28 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Na prawdę mi baaardzo pomogyście - każda co innego

Pstryniu my na noc używaliśmy. Troszkę szumi. A starcza zależy na ile od ilości wody wlanej i ustawienia mocy pary.

Sylwietta zdrowia dla brata!

Młody się właśnie pięknie przysilił, więc idę oddać później kupsztala do badania. Na razie sie wstrzymam bo tu w analityce trzeba czekać w kolejce żeby oddać próbkę do badania.

Co do portfela dla mnie najlepszy ostatni. Wygląda tak bardzo porządnie. I tak jak dziewczyny radzą sprawdz wymiary. Ja kiedyś tacie kupiłam piękny, skórzany portfel i się okazało, że dowód rejestracyjny samochodu się nie mieści.

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość

W ogóle czy któreś dziecko już jest po wszystkich szczepieniach ??
My z miesiąc temu mieliśmy ostatnie szczepionki.

Samochód bardzo nie ucierpiał. Ponoć jechali powoli, samochód przed nimi nagle zachamował, więc oni zjechali na pobocze i w znak wjechali. Ucierpiał tylko zderzak. Możliwe to to? Mam cały kurs na prawko zrobiony, tylko egzamin mi został i wydaje mi się, że jadąc wolno i zachowując bezpieczną odległość od samochodu przed sobą jest to nie realne, zwłaszcza, że szosa sucha. Wydaje mi się, że albo jechali za szybko albo siedzieli na tyle innego samochodu. A co myślą o tym prkatykujący kierowcy?? Żebym na idiotke nie wyszła w niedziele.

Praca tylko dla osób z wykształceniem bibliotecznym , albo chociaż z dzoświadczeniem. Nie mam ani jednego ani drugiego. Tż chyba głupio, że tak zareagował, ale ja tak łatwo nie ulegnę, bo już przegina z tym moim byłym. Chyba Wam nie pisałam, ale zatrudnił jego ojca, zupełnie przypadkowo. Nie wiem czy się zgalali, że ja to ja i mój nieoszły teściu coś mówi czy co. Bardzo lubiana przez jego rodzinę byłam. Nie wiem o co chodzi, nie udało się, nie ma tematu. A tż to ciągle ciągnie. Już czasem myślę, że ma coś na suieniu i stąd to wszystko.

Dobra już Wam nie truje Mam dziś pozytywne nastawienie do życia i nie zamierzam tego zmieniać. No i znowu kupa rzeczy do zrobienia. Jakoś tak mi się wszytsko strasznie nawarstwiło.
gojka24 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 09:04   #12
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez gojka24 Pokaż wiadomość
Co do portfela dla mnie najlepszy ostatni. Wygląda tak bardzo porządnie. I tak jak dziewczyny radzą sprawdz wymiary. Ja kiedyś tacie kupiłam piękny, skórzany portfel i się okazało, że dowód rejestracyjny samochodu się nie mieści.







My z miesiąc temu mieliśmy ostatnie szczepionki.



Samochód bardzo nie ucierpiał. Ponoć jechali powoli, samochód przed nimi nagle zachamował, więc oni zjechali na pobocze i w znak wjechali. Ucierpiał tylko zderzak. Możliwe to to? Mam cały kurs na prawko zrobiony, tylko egzamin mi został i wydaje mi się, że jadąc wolno i zachowując bezpieczną odległość od samochodu przed sobą jest to nie realne, zwłaszcza, że szosa sucha. Wydaje mi się, że albo jechali za szybko albo siedzieli na tyle innego samochodu. A co myślą o tym prkatykujący kierowcy?? Żebym na idiotke nie wyszła w niedziele.



Praca tylko dla osób z wykształceniem bibliotecznym , albo chociaż z dzoświadczeniem. Nie mam ani jednego ani drugiego. Tż chyba głupio, że tak zareagował, ale ja tak łatwo nie ulegnę, bo już przegina z tym moim byłym. Chyba Wam nie pisałam, ale zatrudnił jego ojca, zupełnie przypadkowo. Nie wiem czy się zgalali, że ja to ja i mój nieoszły teściu coś mówi czy co. Bardzo lubiana przez jego rodzinę byłam. Nie wiem o co chodzi, nie udało się, nie ma tematu. A tż to ciągle ciągnie. Już czasem myślę, że ma coś na suieniu i stąd to wszystko.



Dobra już Wam nie truje Mam dziś pozytywne nastawienie do życia i nie zamierzam tego zmieniać. No i znowu kupa rzeczy do zrobienia. Jakoś tak mi się wszytsko strasznie nawarstwiło.

Dla mnie wersja wypadku jest mozliwa: wszystko zalezy od reakcji i umiejetnosci kierowcy. Zderzak to zazwyczaj plastik, wiec naturalne, ze oberwal. Ja ostatnio przytarlam nasz samochod wyjezdzajac z parkingu pod blokiem, mamy beznadziejny wyjazd, wiec szybciej niz toczac sie 10km/h nie da sie go pokonac a mnie przy tej predkosci udalo sie urwac kawalek nadkola tylnego - wpadlam na murek odbijajac kierownica, zeby kota nie potracic.
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 09:59   #13
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

aaaa dziewczyny, tak się cieszę!!!

pogadaliśmy z mężem i zdecydowaliśmy się jechać w podróż poślubną nareszcie jeszcze do końca się nie zdecydowaliśmy, ale prawdopodobnie w osobtę wylatujemy na lanzarote
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:06   #14
fewcia
Zakorzenienie
 
Avatar fewcia
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 394
GG do fewcia
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

już myślałam, że mnie nie chcecie
Ale na szczęście to tylko nowy wątek

Blanka dzisiaj pierwszy raz od ponad trzech miesięcy przespała noc! Od 20 do 5.40. Także nasz dzień jak co dzień zaczął się bardzo wcześnie.

Silver strasznie się cieszę, że jesteście już w domu!

Ciekawe jak nasza Sylwietta?

Marsi Kochana odezwij się jak się czujecie z Marinką



Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
Rozumiem Ciebie, trzymaj sie. Nie mow "nie", tylko powiedz to samo, ale jako zdanie twierdzace, np. idz powoli zamiast nie biegnij, u nas sie sprawdza.
U nas tez się to sprawdza.
fewcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 10:26   #15
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cześć kochane
Fewciu- bez zmian crp wyszło 1,6 więc nie mam stanu zapalego i nadal nie znam przyczyny skurczów
leżeć leżec i jeszcze raz leżeć zwariować idzie i nic nie jest lepiej
a Leos mi dał dziś w nocy tak popalic,że ho ho- do godziny 23 byłam u niego 6 razy reszty nie pamietam bo przestałam liczyć a rano anioł nie dziecko

Edytowane przez marsi11
Czas edycji: 2014-10-02 o 09:25
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:43   #16
Aga8484
Zakorzenienie
 
Avatar Aga8484
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 828
GG do Aga8484
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez meneq Pokaż wiadomość
--

aga my jestesmy na biezaco, ale w najblizszym czasie czeka nas powtorka bodajze ospy i po skonczeniu 2 lat kolejne szczepienia z kalendarza, takze u nas stale jakies sa na tapecie


Uważasz , że 4 tygodnie od antybiotyku to odpowiedni czas i mogę iść ją zaszczepić ????

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
aaaa dziewczyny, tak się cieszę!!!

pogadaliśmy z mężem i zdecydowaliśmy się jechać w podróż poślubną nareszcie jeszcze do końca się nie zdecydowaliśmy, ale prawdopodobnie w osobtę wylatujemy na lanzarote



Zazdroszcze tak pozytywnie
A Ania z dziadkami zostaje ??

Edytowane przez Aga8484
Czas edycji: 2014-10-01 o 11:45
Aga8484 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:47   #17
sarah67
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
A ja czytam starą część i się zastanawiam czemu nie mogę cytować :brzyda l:


Ellmi i Misia my też będziemy kupować śniegowce na śnieg. U nas nie ma Decathlonu , ale znaleźliśmy fajne w sklepie zajmującym się sprzedażą obuwia dla dzieci


Hope
co do portfela to zmierz wymiary i jak Tż nosi w kieszeni, plecaku ?? Bo ja swojemu kupiłam duży, ale nie wzięłam pod uwagę że on zawsze nosi w kieszeni spodni




Dziewczyny bo wszędzie jest napisane, żeby po antybiotyku odczekać te 6 tygodni.
A u nas w przychodni mówią, że trzeba odczekać tyle dni ile dziecko brało lek.
I teraz nie wiem , jutro mija 4 tygodnie od skonczenia leku i mąż ma wolne i tak się zastanawiam czy iść na szczepienie czy jeszcze czekać.
Zuzka już zdrowa jest. Zostało nam ostatnie szczepienie , które chciałabym już mieć za sobą.

W ogóle czy któreś dziecko już jest po wszystkich szczepieniach ??
moja ma jeszcze 5w1, i meningogoki i pneumokoki chodzi do przedszkola wiec na te 2 ostatnie chyba zaszczepie

Cytat:
Napisane przez ewulkaaa Pokaż wiadomość
aaaa dziewczyny, tak się cieszę!!!

pogadaliśmy z mężem i zdecydowaliśmy się jechać w podróż poślubną nareszcie jeszcze do końca się nie zdecydowaliśmy, ale prawdopodobnie w osobtę wylatujemy na lanzarote
wspaniale
zazdraszczam


Pstryczku
mam nadzieje, ze Jej to minie, na basen chetnie chodzila ale dawno juz nie byla,
pojde jeszcze raz i zobacze, 2 razy mozemy bo pozniej trzeba juz sie zapisac i jakies oplaty pewnie sa,
wolalabym zeby za zajecia sie placilo, a nie tak miesiecznie
sarah67 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:49   #18
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Uważasz , że 4 tygodnie od antybiotyku to odpowiedni czas i mogę iść ją zaszczepić ????

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------






Zazdroszcze tak pozytywnie
A Ania z dziadkami zostaje ??
dziękuję, ja jeszcze nie wierzę jakoś tak szybko to poszło - następny etap rozmowy rekrutacyjnej za 2 tygodnie, tż ma chwilowo luzy w projekcie, wczoraj wieczorem się pokóciliśmy a dzisiaj mi dzwoni że mam szukać i przyszły tydzień będzie nasz

A Anusia jedzie z nami nie wypoczęłabym bez niej, za bardzo bym się martwiła a że przez sytuację nigdzie nie byliśmy, a pieniążki były odłożone, no to jedziemy.

Już zarezerwowane, zapłacone, dziś TŻ jedzie na zakupy, a ja jutro jak Ania będzie w żlobku.

Normalnie jaram się, bo nigdy jeszcze nie byłam na takich wypasionych wakacjach
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 11:52   #19
s i l v e r
Zakorzenienie
 
Avatar s i l v e r
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 166
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)



Ja od rana zalatana.
Byliśmy dziś oglądać mieszkanie. Na razie nie będę nic więcej pisać żeby nie zapeszyć. Ciągle wynajmujemy kawalerke. Mam tego już dosyć i postanowiliśmy się postarać porządnie o mieszkanie. Tak mi się marzy , żeby Daria już swój pokoik miała

Poza tym zaraz idę do lekarza z Darią (kontrolnie po szpitalu) i po L4 do końca tyg.
Potem muszę jechać do pracy.

Ale nawet nie wiecie jak się cieszę że już w domu jesteśmy.
Daria spała dziś jak zabita , szczęśliwa że w swoim łóżeczku jest.

Zdziwiłam się że tak mało nadrabiania a to już nowa część jest tamtej nie nadrobię, nie ma szans.
__________________
Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym.
s i l v e r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-01, 12:17   #20
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

A to juz nowy watek ja w stary zagladam i mysle ale cicho
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 12:30   #21
LadyWhisper
Zakorzenienie
 
Avatar LadyWhisper
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 268
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Dziewczyny mam dola jak stad do meneq (meneq w japonii nie w pniu) po prostu koszmar, nie pamietam kiedy tak fatalnie bylo.... Musze sie wziac w sobie i wstac z lozka po ziemniory isc i do rossmanna a nie mam kompletnie glowy do tego....:'(

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
__________________

.... Dziecko - to przecinek między ojcem a matką. Ale i spójnik.
Z Każdym Dniem Coraz Bardziej




LadyWhisper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 12:43   #22
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Ale numer odwalilyscie!! Myslalam, ze awaria jakas :P

EWULKA, super, jedzcie grzac tylki!!

MARSI

LADY, jutro bedzie lepiej
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 12:45   #23
Ultra81
Rozeznanie
 
Avatar Ultra81
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Dzień dobry!
Znalazłam nowy wątek i chciałam się tylko przywitać.

Silver - kciuki za mieszkanko!

Ewulkaa - ale fajnie z tym wyjazdem

Lady - przytulam

Znikam, bo sporo roboty mam. Buziaki
Ultra81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 12:59   #24
ewulkaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ewulkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2 010
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dola jak stad do meneq (meneq w japonii nie w pniu) po prostu koszmar, nie pamietam kiedy tak fatalnie bylo.... Musze sie wziac w sobie i wstac z lozka po ziemniory isc i do rossmanna a nie mam kompletnie glowy do tego....:'(

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk
heeeej, kochana, wstawaj!
__________________
kocham i jestem kochana


najszczęśliwsza
Anulka 2.02.2013
ewulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 13:50   #25
neti1
Zakorzenienie
 
Avatar neti1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4 895
GG do neti1
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Heja.... ciemna masa ze mnie. Próbowałam na starym wątku coś napisać nie dało się:p

Dopadło mnie- w nocy wymiotowalam i nie spałam nic. Jestem dziś wrakiem-ledwo patrze na oczy.:banghead:

Nie ma chętnej na meliski?
__________________
Wirtualne poznanie ... 13.10.2009r.
Ślub ... 06.08.2011 r.
ANTOŚ 18.02.2013


"Jeśli zastanowisz się nad tym, aby przerwać dążenie do celu, przypomnij sobie, dlaczego zaczęłaś do niego dążyć."

Edytowane przez neti1
Czas edycji: 2014-10-01 o 13:54
neti1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 14:00   #26
Debrah
Zakorzenienie
 
Avatar Debrah
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 8 880
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Hej!
Ja już u mamy, wczorajszy dzień to był jakiś koszmar, doła mam jak stąd na księżyc.
Debrah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 16:11   #27
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Dwbrah. Tule mocno wiem jak sie czujesz ... Nawijko kupilam najtansza pralkr i przedluzylam gwarancje na 5 lat plus gwarancja np jakhy cos z mojej winy to na nowa mi wymienia....... plecy mi mega dokuczaja .... strasznie bola.... dzis w szkole laski sie pytaly czy nadal kp. Miglam sklamac ze juz nie. Wiecie jak na mnie najechaly.... az mialam dola....

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Aha ya gwqrancja jakies 25o zl kosztowała ale jak veedsie sie koncsyc to cos sie w niej popsuje..... hehe sorry za bledy na kompie ppprawie
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 16:27   #28
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Aga8484 Pokaż wiadomość
Uważasz , że 4 tygodnie od antybiotyku to odpowiedni czas i mogę iść ją zaszczepić ????

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------






Zazdroszcze tak pozytywnie
A Ania z dziadkami zostaje ??

Nie wiem, nie znam sie. O takich rzeczach powinien decydowac lekarz. To raczej nie o antybiotyk chodzi a o ogolne oslabienie organizmu, ewentualne niedoleczenie czy komplikacje. U nas przed szczepieniem zawsze pojawia sie pytanie o choroby przebyte i przyjmowane lekarstwa w ostatnim miesiacu, wiec pewnie 4 tygodnie sa wystarczajace

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyWhisper Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam dola jak stad do meneq (meneq w japonii nie w pniu) po prostu koszmar, nie pamietam kiedy tak fatalnie bylo.... Musze sie wziac w sobie i wstac z lozka po ziemniory isc i do rossmanna a nie mam kompletnie glowy do tego....:'(

Sent from my Lumia 625 using Tapatalk

Az tak zle? Z mezem?

---------- Dopisano o 17:25 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Debrah Pokaż wiadomość
Hej!
Ja już u mamy, wczorajszy dzień to był jakiś koszmar, doła mam jak stąd na księżyc.

Co sie dzieje?

---------- Dopisano o 17:27 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
Dwbrah. Tule mocno wiem jak sie czujesz ... Nawijko kupilam najtansza pralkr i przedluzylam gwarancje na 5 lat plus gwarancja np jakhy cos z mojej winy to na nowa mi wymienia....... plecy mi mega dokuczaja .... strasznie bola.... dzis w szkole laski sie pytaly czy nadal kp. Miglam sklamac ze juz nie. Wiecie jak na mnie najechaly.... az mialam dola....

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Aha ya gwqrancja jakies 25o zl kosztowała ale jak veedsie sie koncsyc to cos sie w niej popsuje..... hehe sorry za bledy na kompie ppprawie

A u mnie akurat same pozytywne reakcje na dlugie karmienie.
W ogole jest smiesznie, bo nikt z sasiadow ani z ludzi z okolicy oraz dalszych znajomych nie wiedzial o Yae a teraz jest zdziwienie ;-)
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 16:29   #29
Delicjanka
Zakorzenienie
 
Avatar Delicjanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 6 733
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

U mnie same negatywy jyz
__________________
Moja najukochańsza kruszynka
Amelia
10.01.2013

Skalpel wyzwanie z Ewką!
cel : piękne ujędrnione ciało
waga: 48, 60cm w brzucholu.

Delicjanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-01, 17:01   #30
meneq
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 934
Dot.: Mamy styczniowo - lutowe 2013 (XIX)

Cytat:
Napisane przez Delicjanka Pokaż wiadomość
U mnie same negatywy jyz

W nas masz wsparcie
meneq jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-01 20:21:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:15.