Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-11, 19:02   #4231
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Piąta
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:11   #4232
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Mam dzisiaj troszkę więcej czasu niż zwykle i zajrzałam sobie do Was

Mikuś - gratuluję raz jeszcze i trzymam kciuki,żeby wszystko dobrze przebiegało. Jak się czujesz?

Co słychać u reszty?

U mnie różnie, ale plusem jest to,że mam pracę. Co więcej - jest to praca, która mi się podoba i odpowiada mi jej charakter - dotyczy jednego z moich największych zainteresowań Także pod tym względem super. Potem zaczynają się schody - na początku praca jest mało stabilna, raz jesteś w grafiku, a drugiego dnia może Cie już nie być i np. zostajesz bez pracy na 1-2 tyg lub znów przechodzisz na bezrobocie. Nie chcialabym stracic tej pracy, zależy mi, ale mam tam jakieś dziwne akcje - totalnie ni epotrafię uwierzyć w swoje możliwości, wciążjestem niesamowicie spięta.
A atmosfera.. kurcze, to nie moje klimaty
Podsumowując: charakter pracy jest super, wynagrodzenie zadowalajace, lokalizacja fajna. Reszta - tak sobie, ale nie może być idealnie. Muszę tylko nauczyć się radzić z paraliżującym stresem/lękiem i bardziej uwierzyć w siebie (łatwo mówić)

Uf, ale wejście, rozpisałam się nieźle!


Pozdrawiam Was

u mnie bez zmian większych
super, że masz pracę, która Ci odpowiada
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:11   #4233
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Piąta
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:16   #4234
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Uuuulka
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:23   #4235
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Piąta
Gratuluję
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:25   #4236
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ulka się odezwała to i ja napiszę też dawno mnie nie było, jestem tak zabiegana, że kompletnie nie mam czasu na wizaż czasem zajrze wieczorem podczytać co u Was

u mnie wszystko układa się bardzo dobrze związek o którym ostatnio wspominałam wypalił, jutro mijają nasze 2 miesiące, ale zapowiada się wiele następnych

włosowo było mega minimum przez brak czasu, teraz mam go odrobinę więcej to zdarza się częściej olej czy maseczka mimo wszystko rosną wolno i nie wiem kiedy osiągnę owy cel do pasa.

Endykrynolog zwiększył mi dawkę leków na niedoczynność tarczycy, bo wyniki się pogarszały myślę, że to chyba przez to włosy wolniej rosną i bardziej wypadają... Mają teraz wzmożoną wewnętrzną kuracje- drożdże pokrzywa i siemie lniane. wiem, że cudów to nie zdziała jeśli problemem są hormony, ale co nieco może pomoże. Oby...

w domu sytuacja się unormowała. Brat poszedł do lekarza i bierze leki. nie chce zapeszać, ale na razie miesiąc nie tknął alkoholu. Oby tak dalej

Mam mega problemy z cerą. juz mnie szlak trafia. co chwilę nowe niespodzianki, a jednocześnie skóra tak sucha, ze aż schodzi. Grrr... nie mogę żadnych kosmetyków dobrać. też mam nadzieję, że kuracja wewnętrzna nieco choć poprawi jej stan...

Miki, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze z Wami No i mam nadzieję, ze dokuczliwe mdłości szybko przejdą bys mogła się cieszyć tym okresem
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 19:47   #4237
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Uuuulka

Monia
Co slychac? Jak zyjesz?

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:41 ----------

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość
Ulka się odezwała to i ja napiszę też dawno mnie nie było, jestem tak zabiegana, że kompletnie nie mam czasu na wizaż czasem zajrze wieczorem podczytać co u Was

u mnie wszystko układa się bardzo dobrze związek o którym ostatnio wspominałam wypalił, jutro mijają nasze 2 miesiące, ale zapowiada się wiele następnych

włosowo było mega minimum przez brak czasu, teraz mam go odrobinę więcej to zdarza się częściej olej czy maseczka mimo wszystko rosną wolno i nie wiem kiedy osiągnę owy cel do pasa.

Endykrynolog zwiększył mi dawkę leków na niedoczynność tarczycy, bo wyniki się pogarszały myślę, że to chyba przez to włosy wolniej rosną i bardziej wypadają... Mają teraz wzmożoną wewnętrzną kuracje- drożdże pokrzywa i siemie lniane. wiem, że cudów to nie zdziała jeśli problemem są hormony, ale co nieco może pomoże. Oby...

w domu sytuacja się unormowała. Brat poszedł do lekarza i bierze leki. nie chce zapeszać, ale na razie miesiąc nie tknął alkoholu. Oby tak dalej

Mam mega problemy z cerą. juz mnie szlak trafia. co chwilę nowe niespodzianki, a jednocześnie skóra tak sucha, ze aż schodzi. Grrr... nie mogę żadnych kosmetyków dobrać. też mam nadzieję, że kuracja wewnętrzna nieco choć poprawi jej stan...

Miki, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze z Wami No i mam nadzieję, ze dokuczliwe mdłości szybko przejdą bys mogła się cieszyć tym okresem


Fajnie,ze znalazlas kogos, z kim dobrze Ci sie uklada. Zycze Wam wszystkiego co najlepsze!
U nas tez jest swietnie, moj Michal to cudowny chlopak.

Wlosowo - ja regularnie stosuje odzywki i maski, natomiast nie olejuje juz od bardzo dawna. Chce do tego wrocic, ale narazie mam takie urwanie glowy,ze normalnie po powrocie do domu niesamowicie chce mi sie spac i na nic nie mam sily

Trzymam kciuki,by Twoje problemy zdrowotne sie rozwiazaly

Ja nadal walcze z moimi przewleklymi zapaleniami pecherza

Mocno trzymam kciuki rowniez za brata!! Nie jest to latwe, ale da sie to zwalczyc -> Wiem co mowie.

Co do roznych "niespodzianek" skornych - mi ostatnio wyskakuja takie suche, luszczace sie plamy na skorze. Awesome
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 19:58   #4238
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ula_87 wysłałam Ci pw!
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 20:14   #4239
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Monia
Co slychac? Jak zyjesz?
Powiem Ci szczerze, że nie jest źle
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 21:18   #4240
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Wykończyłam odżywkę PO z ziołami prowansalskimi dobrze, że mam zapas. No i szampon PO turecki też się powoli dobiega dna, jeszcze starczy na jakieś 5 myć chyba, no zobaczymy.
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 21:31   #4241
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Pisałam z Magdzią94!

Przygotowuje się do matury pełną parą . Wróci do nas po maturze!
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-11, 21:44   #4242
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Pisałam z Magdzią94!

Przygotowuje się do matury pełną parą . Wróci do nas po maturze!
przecież mówiłam, że rozwali system na 102
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-11, 21:47   #4243
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

RespiroMusica prawdę Ci powie
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 12:44   #4244
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Może idź do lekarza i niech Ci da coś na mdłości. Jest taka możliwość. Nie musisz się tak męczyć.

U każdej ciężarnej mdłości działają inaczej, ale np. moja siostra znalazła sposób jak sobie z nimi częściowo radzić. Po pierwsze nie mogła nawet poczuć głodu. Jak tylko poczułą głód, to juz miała sapewniony cały dzień z porcelaną. Więc idac spać, kłądłą sobie przy łóżku bułkę, suchara,m krakersy. Coś takiego. I jak tylko otwierała oczy rano, to bez nawet poruszania się, najpierw zjadała coś. Dopiero wstawała. To jej bardzo pomagało. A druga rzecz, to starała sie unikać wszelkich zapachów. Mąż miał zakaz używania wody po goleniu, dezodorantu, żadnych odświeżaczy powietrza. A jak gotowany był obiad, to ona zamykała się na drugim końcu domu, żeby zapachy do niej nie doszły.

Ale w pewnym momencie było tak źle, ze musiała brać tabletki.

Może coś z tego sprawdzi się tez u Ciebie.
Mówiłam ginekolog że wymiotuję i nic nie przybywam na wadze. Powiedziała, że do 3 miesiąca to normalne i interweniuje się dopiero wtedy gdy jest powyżej 10 wymiotów na dobę Wczoraj i dzisiaj na szczęście dobrze

Co do jedzenia to też tak robię, zawsze mam przy łóżku wafle ryżowe albo chleb razowy i jem zanim wstanę Później śniadanie jakoś po godzinie od przebudzenia, po śniadaniu banan i póki co jest ok, może nie będzie mnie tak męczyć.

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Miki, a próbowalas z tym imbirem?
Nie

Cytat:
Napisane przez otako Pokaż wiadomość

Patrzcie jaki ładny biustonosz wygrałam na ebayu: http://www.ebay.co.uk/itm/BNWT-John-...vip=true&rt=nc Niecałe 33zł z przesyłką z UK.
Pewnie nie miałabym cycków w takim

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Mikuś - gratuluję raz jeszcze i trzymam kciuki,żeby wszystko dobrze przebiegało. Jak się czujesz?
Cześć

Zależy od dnia, dzisiaj akurat czuję się bardzo dobrze Wczoraj też było znośnie. Gdyby nie te wymioty to w sumie nie czułabym że jestem w ciąży, no może poza ogromną sennością. W poniedziałek kolejna wizyta u lekarza, a po 17 kwietnia pierwsze USG

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość

Miki, nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę Mam nadzieje, ze wszystko będzie dobrze z Wami No i mam nadzieję, ze dokuczliwe mdłości szybko przejdą bys mogła się cieszyć tym okresem
Cieszyć tak na dobre będę się pewnie dopiero po ślubie, bo teraz mamy sporo załatwień z tym związanych i ciągle siedzi mi w głowie ten temat. Za tydzień pewnie pojadę suknie oglądać. Przeraża mnie też kwestia makijażu, pisałam do tylu makijażystek i wszystkie zajęte

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4026502 7]Wykończyłam odżywkę PO z ziołami prowansalskimi dobrze, że mam zapas. No i szampon PO turecki też się powoli dobiega dna, jeszcze starczy na jakieś 5 myć chyba, no zobaczymy.[/QUOTE]

Ja też powoli wykańczam balsam Aleppo. Wczoraj umyłam pierwszy raz szamponem i dałam maskę drożdżową, włosy były cudowne
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:23   #4245
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Co taka cisza?

Zawsze jak podcinam nawet 2cm to odczuwam stratę każdego mm i źle sie czuje po każdym podcinaniu. Ostatnio miałam fatalny humor, poprosiłam siostrę o podcięcie włosów i podcięła mi 4cm i jestem... bardzo zadowolona! Normalnie super długość, piękne końcówki i o 4cm mniej farbowańców

Do tego dziś kupiłam kremy w sklepie zielarskim, jeden dla siebie, drugi dla siostry. Chciałam kupić Apis żurawinowy, ale nie było i w końcu wybrałam dwa nieznane mi kremiki, bo skład na moje amatorskie oko wydaje się niezły i co? Mają świetne recenzje na wizażu Więc prawdopodobieństwo zadowolenia jest spore

Miki, teraz będzie coraz lepiej, taką miejmy nadzieję

Też nie miałabym cycków w takim staniku co Otako kupiła
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:28   #4246
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cześć Wam

Nie wiem, co to się dzieje, ale u mnie jakaś totalna masakra. Wszystko się wali, każdy choruje, ja jedynie się trzymam i mój brat z mamą. Poza tym dziadek i babcie (mam je aż 3!) nie dość, że chorują to strasznie dokuczają, robią problemy z niczego i później wychodzą jakieś kłótnie.

Dzisiaj mam czas, żeby zająć się uczelnią (wreszcie).

Używała któraś z Was mydło Aleppo? Babcia ma problemy skórne i zapalenie, dodatkowo strasznie wysuszoną skórę, może coś polecicie?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:30   #4247
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Hej!
Patu i Ula, dobrze was widzieć i miło czytać, ze u was dobre zmiany.




Ja dziś znów wypadłam na lumpy i znów poszalałam (no może bez przesady)
Kupiłam, po raz pierwszy w życiu, ale jestem zdesperowana, stanik w lumpie. Na oko, i jest idealny. Wonderbra, z odpinanymi ramiączkami, za całe ok. 8.50zł
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:33   #4248
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

Do tego dziś kupiłam kremy w sklepie zielarskim, jeden dla siebie, drugi dla siostry. Chciałam kupić Apis żurawinowy, ale nie było i w końcu wybrałam dwa nieznane mi kremiki, bo skład na moje amatorskie oko wydaje się niezły i co? Mają świetne recenzje na wizażu Więc prawdopodobieństwo zadowolenia jest spore


Też nie miałabym cycków w takim staniku co Otako kupiła
Jakie kremy kupiłaś? Mi się kończy Apis i tak myślę, co by teraz kupić.

Wczoraj i ja zostałam obnażona z cycków... pół mojego roku widziało mój brak piersi, same piersi nie do końca, ale czułam się goło. Mogłam stanik puszap wziąć, może bym zmyliła im oczy
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 17:43   #4249
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ula, Patu, heeej!

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja dziś znów wypadłam na lumpy i znów poszalałam (no może bez przesady)
Kupiłam, po raz pierwszy w życiu, ale jestem zdesperowana, stanik w lumpie. Na oko, i jest idealny. Wonderbra, z odpinanymi ramiączkami, za całe ok. 8.50zł
Pokaż
Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Jakie kremy kupiłaś? Mi się kończy Apis i tak myślę, co by teraz kupić.

Wczoraj i ja zostałam obnażona z cycków... pół mojego roku widziało mój brak piersi, same piersi nie do końca, ale czułam się goło. Mogłam stanik puszap wziąć, może bym zmyliła im oczy
No tak, zapomniałam wstawić linki
1. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html
2. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html

Ten pierwszy ja będę używać, bo mam skórę raczej tłustą, ale odwodnioną. Drugi pójdzie do siostry. Dam jej na urodziny, ma dzisiaj, ale zobaczymy się za kilka dni, a narzekała, że po urodzeniu dziecka ma bardzo suchą skórę, skórę głowy też (może jantara dokupię jak nie zapomnę).

A co do drugiej części - nie przejmuj się. Nikogo nie powinno interesować co masz pod bluzką
Choć w sumie mimo, że bardzo lubię swój mały biust, to jednak nie lubię kupować strojów kąpielowych bo mają często takie kroje że całkowicie spłaszczają, albo odstają dziwnie i w ogóle - kto to szyje?!
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y

Edytowane przez Smerfetkaa
Czas edycji: 2013-04-12 o 17:47
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-12, 17:54   #4250
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Też nie miałabym cycków w takim staniku co Otako kupiła
ja również
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:02   #4251
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ula, Patu, heeej!


Pokaż


No tak, zapomniałam wstawić linki
1. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html
2. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...radycyjny.html

Ten pierwszy ja będę używać, bo mam skórę raczej tłustą, ale odwodnioną. Drugi pójdzie do siostry. Dam jej na urodziny, ma dzisiaj, ale zobaczymy się za kilka dni, a narzekała, że po urodzeniu dziecka ma bardzo suchą skórę, skórę głowy też (może jantara dokupię jak nie zapomnę).

A co do drugiej części - nie przejmuj się. Nikogo nie powinno interesować co masz pod bluzką
Choć w sumie mimo, że bardzo lubię swój mały biust, to jednak nie lubię kupować strojów kąpielowych bo mają często takie kroje że całkowicie spłaszczają, albo odstają dziwnie i w ogóle - kto to szyje?!
O, może kupię coś z tego, zobaczymy co będzie

Niestety musiałam się obnażyć do fotki Dzisiaj mam zakwasy po pozowaniu , modelką nigdy nie będę
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:40   #4252
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
O, może kupię coś z tego, zobaczymy co będzie

Niestety musiałam się obnażyć do fotki Dzisiaj mam zakwasy po pozowaniu , modelką nigdy nie będę
Kremiki wypróbujemy z siostrą dopiero za jakiś czas, ale zdam relacje

No co Ty, nie chcesz zostać tap madl?

Dziś Dzień Czekolady. Nawet nie wiedziałam kiedy kupowałam sobie czekoladę

No to świetujemy! Choć powiem szczerze, że jakoś smak czekolady już mnie tak nie kręci. Oczywiście zjem całą na raz, bo inaczej nie potrafię no ale jednak nie powala. A to Wedel mleczny
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:49   #4253
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Kremiki wypróbujemy z siostrą dopiero za jakiś czas, ale zdam relacje

No co Ty, nie chcesz zostać tap madl?

Dziś Dzień Czekolady. Nawet nie wiedziałam kiedy kupowałam sobie czekoladę

No to świetujemy! Choć powiem szczerze, że jakoś smak czekolady już mnie tak nie kręci. Oczywiście zjem całą na raz, bo inaczej nie potrafię no ale jednak nie powala. A to Wedel mleczny
Okej, w takim razie czekam

Wolę zdecydowanie być fotografem, szukam statywu

Ooo, zjadłabym
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:55   #4254
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Okej, w takim razie czekam

Wolę zdecydowanie być fotografem, szukam statywu

Ooo, zjadłabym
O, a ja chciałabym sobie kiedyś zrobić sesję Pókim młoda, żebym miała co wspominać na stare lata
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 18:59   #4255
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

No co Wy, tak Wam się tylko wydaje z tym biustonoszem i Waszym biustem. Przecież ja mam jeszcze mniejszy niż Wy i wcale nie wygląda gorzej niż w puszapie. Zwłaszcza, że w końcu mam dobrze dobrany rozmiar. Tylko sutki się mogą odznaczać.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 19:03   #4256
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
O, a ja chciałabym sobie kiedyś zrobić sesję Pókim młoda, żebym miała co wspominać na stare lata
W takim razie zapraszam do mnie, ale jeszcze za trochę, bom początkująca Chcialabym pójsć na jakieś praktyki (nawet bezpłatne) do studia fotograficznego, chciałabym to poznać, nauczyć się wszystkiego, strasznie mnie to kręci
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:21   #4257
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

No to świetujemy! Choć powiem szczerze, że jakoś smak czekolady już mnie tak nie kręci. Oczywiście zjem całą na raz, bo inaczej nie potrafię no ale jednak nie powala. A to Wedel mleczny
Ja tez świętuję
Cały dzień na diecie. Jem same banany (żart), głodem przymieram, a tu cholera dostałam w prezencie wielkie pudło ferrero rocher. No przecież nie wyrzucę, nie? Więc zjadłam
I tak wyglądaja moje diety. Codziennie rano zaczynam od zdrowego śniadanka, potem zagryzam owocem na drugie śniadanko, ale niestety w miarę jak upływa dzień, to robię się coraz bardziej głodna i kończę czekoladkami, ciastkami

Ale moje proteinowe śniadanka bardzo przypadły mi do gustu i bardzo dobrze mi robią.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:41   #4258
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Hej!

Kurde,ale jestem padnieta, masakra normalnie
W tym tygodniu dostalam samodzielny projekt w pracy, bylam za niego w pelni odpowiedzialna. Nie powiem, balam sie,ale chyba nie wyszlo tak źle. Oczywiscie jest problem po stronie klienta, przez co ja moge miec nieprzyjemnosci(chociaz to nie moja wina ), ale zglosilam to dzis przelozonemu, zeby potem nie miec problemow (Gosc potrafi byc yy ostry i niezbyt mily jak sie wkurzy).

Btw. mowilam Wam co to za praca?
Przy testowaniu funkcjonalnosci gier komputerowych - czyz nie idealna dla mnie ?

Jest jednak pewne "ale" -> praca tylko w jezyku angielskim (anglojezyczni przelozeni, sporzadzanie/czytanie raportow tylko w tym jezyku). Niby jakos tam sobie radze, ludzie mowia mi,ze jest dobrze, ale ja sie wciaz czuje totalnie niepewnie. Chcialabym, dla zwiekszenia tej pewnosci (wiem,ze w praktyce najlepiej,ale chcialabym tez tak poza praca) zapisac sie na jakis kurs jezykowy.
Po wstepnym przejrzeniu ofert chyba zdecyduje sie na system dualny - Gramatyka i kwestie "techniczne" z polskim lektorem, plus konwersacje tylko z Native Speaker'em.
Myslicie,ze to dobry sposob?
Zalezy mi przede wszystkim na podniesieniu swojej pewnosci siebie (chociaz to raczej psycholog ) i koniecznie na jak najszybszym i dokladnym poszerzeniu slownictwa.

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:25 ----------

Cytat:
Napisane przez moooniek Pokaż wiadomość
Powiem Ci szczerze, że nie jest źle
Yeah!! Zdradz coś więcej


Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Pisałam z Magdzią94!

Przygotowuje się do matury pełną parą . Wróci do nas po maturze!


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość

Cześć

Zależy od dnia, dzisiaj akurat czuję się bardzo dobrze Wczoraj też było znośnie. Gdyby nie te wymioty to w sumie nie czułabym że jestem w ciąży, no może poza ogromną sennością. W poniedziałek kolejna wizyta u lekarza, a po 17 kwietnia pierwsze USG

Ja też powoli wykańczam balsam Aleppo. Wczoraj umyłam pierwszy raz szamponem i dałam maskę drożdżową, włosy były cudowne
Mikuś, świetnie sobie z tym wszystkim radzisz - jesteś zorganizowana, nie panikujesz - tak trzymac
Fajnie,ze oprocz wymiotow nie masz zadnych dolegliwosci. Mam nadzieje, ze te pierwsze szybko odejda.

Po usg czekamy oczywiscie na zdjecia


Co do wlosów - kurde, ja to jestem w tyle.. nie buszuje juz po wizazu w poszukiwaniu nowosci
Za to od czasu do czasu czytam blogi i oczywiscie nie umknely mi kosmetyki Rosyjskie. Zamowilam sobie taka zlota maske, na drozdzowa sie jednak nie zdecydowalam. Teraz chyba sobie wyprobuje jakis szampon z tej serii.. Uzywalyscie?
Chce sobie wybrac znow jakis fajny szampon, obecnie ponownie testuje Alterre z Papaja. Kiedys juz uzywalam,ale nie pamietam,czy mi pasowala, chyba tak

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość

Zawsze jak podcinam nawet 2cm to odczuwam stratę każdego mm i źle sie czuje po każdym podcinaniu. Ostatnio miałam fatalny humor, poprosiłam siostrę o podcięcie włosów i podcięła mi 4cm i jestem... bardzo zadowolona! Normalnie super długość, piękne końcówki i o 4cm mniej farbowańców
Ja ostatnio podcinalam i w sumie oprocz strachu przed fryzjerka (niestety nie bylam u mojej,tylko zaryzykowalam <> i poszlam do nieznanego mi salonu) to nie czulam straty, bo mi sie podobaja koncowki po podcieciu. Wole miec krotsze wlosy,ale ladne koncowki, niz dluzsze z lichymi i rozdwojonymi.
(Btw. - tak, podciela mi krzywo )
Ej,Smeerfi, poka włosy, daj jakąś nową fotkę pls. Widzę w albumie,że wyglądają bosko! Chce jeszcze!



Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Hej!
Patu i Ula, dobrze was widzieć i miło czytać, ze u was dobre zmiany.




Ja dziś znów wypadłam na lumpy i znów poszalałam (no może bez przesady)
Kupiłam, po raz pierwszy w życiu, ale jestem zdesperowana, stanik w lumpie. Na oko, i jest idealny. Wonderbra, z odpinanymi ramiączkami, za całe ok. 8.50zł
Witaj kocurzyco

Lumpy..ach,to byly czasy - kiedys mialam zdolnosc do wyszukiwania perelek.

A w dzisiejszych czasach -> nie lubie chodzic po sklepach,irytuje mnie to
Chociaż ostatnio wstapilismy z TŻ do Fashion House w Piasecznie (outlet) i widzialam ladny plaszczyk wiosenny z Vero Mody. Zastanawiam sie, czy po niego nie wrocic, ale jak na outlet to -moim zdaniem- jednak drogi -> 150zł.

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ula, Patu, heeej!
A co do drugiej części - nie przejmuj się. Nikogo nie powinno interesować co masz pod bluzką
Choć w sumie mimo, że bardzo lubię swój mały biust, to jednak nie lubię kupować strojów kąpielowych bo mają często takie kroje że całkowicie spłaszczają, albo odstają dziwnie i w ogóle - kto to szyje?!
Smerfi

Wrrr, nie mówcie nic o rozmiarach biustu, ostatnio się wkurzylam - znalazlam w Orsay'u dwie sliczne sukienki - ten sam model, dwa rozne kolory. Przecena - tylko 50zł/szt (jak na Orsay to naprawde okazyjna cena). Lezaly bardzo fajnie i podobaly mi sie, natomiast... byly za male tylko w biuscie wrrr.
Nie przypominam w zadnym stopniu Pani Anderson, wiec wkurzylo mnie to.
Ja tam moglabym sie zamienic i miec mniejsze, za to moc wbic sie w te piekne sukienki

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ja tez świętuję
Cały dzień na diecie. Jem same banany (żart), głodem przymieram, a tu cholera dostałam w prezencie wielkie pudło ferrero rocher. No przecież nie wyrzucę, nie? Więc zjadłam
I tak wyglądaja moje diety. Codziennie rano zaczynam od zdrowego śniadanka, potem zagryzam owocem na drugie śniadanko, ale niestety w miarę jak upływa dzień, to robię się coraz bardziej głodna i kończę czekoladkami, ciastkami

Ale moje proteinowe śniadanka bardzo przypadły mi do gustu i bardzo dobrze mi robią.
Wow, brzmi tak znajomo..

Proteionowe śniadanka? Rozwiniesz?

Edytowane przez Ula_87
Czas edycji: 2013-04-12 o 22:43
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-12, 22:47   #4259
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Odp: Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej za

Ulka, napisze Ci pw jutro
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-13, 07:20   #4260
patu323
Wtajemniczenie
 
Avatar patu323
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 056
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość


Fajnie,ze znalazlas kogos, z kim dobrze Ci sie uklada. Zycze Wam wszystkiego co najlepsze!
U nas tez jest swietnie, moj Michal to cudowny chlopak.

Wlosowo - ja regularnie stosuje odzywki i maski, natomiast nie olejuje juz od bardzo dawna. Chce do tego wrocic, ale narazie mam takie urwanie glowy,ze normalnie po powrocie do domu niesamowicie chce mi sie spac i na nic nie mam sily

Trzymam kciuki,by Twoje problemy zdrowotne sie rozwiazaly

Ja nadal walcze z moimi przewleklymi zapaleniami pecherza

Mocno trzymam kciuki rowniez za brata!! Nie jest to latwe, ale da sie to zwalczyc -> Wiem co mowie.

Co do roznych "niespodzianek" skornych - mi ostatnio wyskakuja takie suche, luszczace sie plamy na skorze. Awesome

Dziękuję, mój Mati też cudowny dziś przyjeżdża na pół dnia, stanowczo to lubię

ja też nie mogłam się zmotywować do olejowania, ale przeczytałam na blogu fajny przepis, by do atomizera dać krem (Isana do ciała), olej(BD) i dopełnić wodą i takim miksem spryskać włosy. Zajmuje mniej czasu, łatwiej rozprowadzic po całych włosach, nie brudzi tak otoczenia, a i moje włosy bardziej to polubiły od zwykłego olejowania. pryskam przed snem jak wiem, że rano będę myła włosy, robię warkoczyk i tyle

a za brata się przyda Na razie jest super, nie ten człowiek, spokojniejszy, uśmiechnięty, wreszcie wrócił mój brat sprzed lat zanim zaczął mieć problemy. Po prostu super

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
M
Cieszyć tak na dobre będę się pewnie dopiero po ślubie, bo teraz mamy sporo załatwień z tym związanych i ciągle siedzi mi w głowie ten temat. Za tydzień pewnie pojadę suknie oglądać. Przeraża mnie też kwestia makijażu, pisałam do tylu makijażystek i wszystkie zajęte
Nie denerwuj się, nie szkodź maluszkowi, na pewno wszystko się poukłada wiem, ze łatwo mówić, ale moja przyjaciółka ma ślub w czerwcu i też jeszcze nie ma makijażystki ani fotografa! Zaproszenia też dalej nie powysyłane Ale ona pełen spokój, ze kogoś znajdzie, a jak nie to poprosi kogoś ze znajomych, którzy dopiero zaczynają przygodę z fotografią o sesje Zadziwia mnie jej spokój

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Hej!
Patu i Ula, dobrze was widzieć i miło czytać, ze u was dobre zmiany.




Ja dziś znów wypadłam na lumpy i znów poszalałam (no może bez przesady)
Kupiłam, po raz pierwszy w życiu, ale jestem zdesperowana, stanik w lumpie. Na oko, i jest idealny. Wonderbra, z odpinanymi ramiączkami, za całe ok. 8.50zł


a ja też ostatnio wpadłam na lumpy, odkryłam jeden malutki, ale świetny kupiłam sukienkę i 2 tuniki. całość 30 zł.w tej jednej tunice się zakochałam, jasna, w kwiatuszki delikatne, asymetryczna (dłuższa po bokach, krutsza z przodu i tyłu) tak fajnie się rozchodzi i ma takie ogromne kieszenie nie widoczne na pierwszy rzut oka. Będę sie rzucała w oczy, tata się śmieje że jak Wilma ale ja jestem nią oczarowana. coś czuje będę tam częstym gościem
Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
Ula, Patu, heeej!


Choć w sumie mimo, że bardzo lubię swój mały biust, to jednak nie lubię kupować strojów kąpielowych bo mają często takie kroje że całkowicie spłaszczają, albo odstają dziwnie i w ogóle - kto to szyje?!
Hej, hej
Stroje kąpielowe to moja zmora... a nie mam obecnie żadnego dobrego, więc będę musiała kupić i już mnie to przeraża Też mam malutki (ja nie mogę powiedzieć bym go kochała) a jak jeszcze mi strój spłaszcza to wogóle wyglądam... ech...
Stroje muszą szyć kobiety o ogromnym biuście które nie chcą konkurencji

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Hej!


Wrrr, nie mówcie nic o rozmiarach biustu, ostatnio się wkurzylam - znalazlam w Orsay'u dwie sliczne sukienki - ten sam model, dwa rozne kolory. Przecena - tylko 50zł/szt (jak na Orsay to naprawde okazyjna cena). Lezaly bardzo fajnie i podobaly mi sie, natomiast... byly za male tylko w biuscie wrrr.
Nie przypominam w zadnym stopniu Pani Anderson, wiec wkurzylo mnie to.
Ja tam moglabym sie zamienic i miec mniejsze, za to moc wbic sie w te piekne sukienki
to ja chętna na taką zamianę :P z chęcią się zamienie na moje 65D
__________________
zapuszczam włosy
patu323 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:53.