Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-16, 19:14   #4351
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Tak chyba musi być, to przecież nie młodość. Dla mnie to całkiem nowa sytuacja, bo obie babcie i dziadek są straszliwie pracowici, do tej pory ogarniali takie gospodarstwo, a przecież nie dość, że w młodości pracowali normalnie zatrudnieni, to jeszcze kawał pola i hodowla zwierząt i wychowanie, dzieci, wnuków... I teraz jak tak nagle pole zarasta, krowa zostaje sprzedana to człowiek zastanawia się, jak będzie to wszystko dalej wyglądać. Dziadka wszędzie było pełno, to był człowiek, który wszystko robił szybko, zawsze rozkazywał, był "szefem" każdej roboty, a teraz...

Najgorsze, że oni stają się gorsi, niż dzieci. Np. moja babcia miała ostatnio paraliż jednej strony spowodowany kłopotami z sercem i teraz zapomina, bo krew nie dochodzi do mózgu i nie pracuje tak, jak dawniej. Po wyjściu ze szpitala już inna kobieta... ostatnio gazu nie zakręciła, bo coś tam gotowała i zapomniała. A dziadek miał krwotok przez kilka dni i się nie przyznał (drugiej) babci...

Bell, będzie dobrze Skoro tak zachwalasz na pewno mu posmakuje
No niestety.. My namawiamy dziadków, zeby do nas przyszli, ale nie chcą. A dziadek juz 95lat ma.





Gdzie tam mu zasmakowało ale zabrał mnie na zakupy mam sukienkę, spódniczkę i bluzkę na wiosne Opieralam się bluzce, ale tak się Tżtowi podobała . Mi też

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Co mi się spodobało w kwiatki to Tz " no nie, masz stanowczo za dużo ubrań w kwiatki"
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:18   #4352
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Celestynku - trzymam kciuki za dziadka i życzę dużo zdrowia.


---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
No niestety.. My namawiamy dziadków, zeby do nas przyszli, ale nie chcą. A dziadek juz 95lat ma.



Gdzie tam mu zasmakowało ale zabrał mnie na zakupy mam sukienkę, spódniczkę i bluzkę na wiosne Opieralam się bluzce, ale tak się Tżtowi podobała . Mi też


Co mi się spodobało w kwiatki to Tz " no nie, masz stanowczo za dużo ubrań w kwiatki"
Niezły wiek...
Pokazuj wszystkie zakupy!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 19:28   #4353
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Jutro spróbuję zrobić zdjecia


Nie wiem co to za facet. Sam proponuje zakupy, chodzi ze mna i nie marudzi, szuka szmatek dla mnie i jeszcze płaci
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:30   #4354
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Jutro spróbuję zrobić zdjecia


Nie wiem co to za facet. Sam proponuje zakupy, chodzi ze mna i nie marudzi, szuka szmatek dla mnie i jeszcze płaci
No jak to nie wiesz, najlepszy
Byłam dzisiaj CH i nic nie widziałam ładnego, tzn. może i co ładne było, ale jakie ceny . Jutro idę po jakieś buty na bazar, bo nie mam w czym chodzić, wiosna mnie zaskoczyła, a z forsą krucho, więc nie poszaleję. Chyba jakieś cichobiegi kupię
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 20:51   #4355
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

do mnie dotarły takie baleriny. Za tę cenę całkiem znośne. Wynisoły mnie całe 23 zł.
http://www.czasnabuty.pl/product-pol...1032B-P43.html
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:38   #4356
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

próbuje nad wami nadążyć ciągle - Maryha, i jak wrażenia? Dla mnie Wenecja to tylko psie gówna i śmieci na rogach czekające na łodkę-śmierciówkę ;p
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-16, 21:42   #4357
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Jaki masz nr buta?
35/małe 36

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
do mnie dotarły takie baleriny. Za tę cenę całkiem znośne. Wynisoły mnie całe 23 zł.
http://www.czasnabuty.pl/product-pol...1032B-P43.html
Fajne
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-16, 22:01   #4358
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Bell- fajne te baleriny

Dziewczyny zakochałam się
Szczęśliwie, ze wzajemnością i mam nadzieję happy endem
w...
rolkach

Noga nie boli. A szalałam półtorej godziny



---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
35/małe 36
Malutką masz stopę Jak moja mama
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:33   #4359
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
próbuje nad wami nadążyć ciągle - Maryha, i jak wrażenia? Dla mnie Wenecja to tylko psie gówna i śmieci na rogach czekające na łodkę-śmierciówkę ;p
My mieliśmy kompletnie inne wrażenia. Wręcz podniecaliśmy się tym jak ludzie zachowują to miasto w takiej czystości, jak wszyscy sprzątają po swoich pieskach.. ponoć kilka lat temu Wenecja była strasznie brudna i śmierdząca ale teraz Unesco położyło na nią łapę i spawy przybrały zupełnie innego obrotu Ja jestem zachwycona, oszołomiona, wszystko

No, dużo się nasłuchałam od wcześniejszych bywalców Wenecji jak tam śmierdzi, że brudno, na szczęście ja widziałam już kompletnie inne miasto. Jak z pocztówki, obrazka, filmu. Jak dostane zdjęcia, to coś pokaże, obiecuje
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-04-17 o 09:52
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 09:41   #4360
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Jutro spróbuję zrobić zdjecia


Nie wiem co to za facet. Sam proponuje zakupy, chodzi ze mna i nie marudzi, szuka szmatek dla mnie i jeszcze płaci
To zupełnie jak mój
Tacy są najlepsi
Wszystkie dziewczyny takich zazdroszczą
Mój ostatnio jak czekał, na mnie bo załatwiałam sprawy z klientem, to zrobił rundę po lumpach. Kupił koszule i sukienkę
A jak ide pić z koleżankami, to on piecze
Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość
Dziewczyny zakochałam się
Szczęśliwie, ze wzajemnością i mam nadzieję happy endem
w...
rolkach

Noga nie boli. A szalałam półtorej godziny


Świetnie.

Ja rolki lubię, ale jednak wole łyżwy. Moze dlatego, ze na łyżwach jeżdżę od dziecka, a na rolkach w sumie dopiero się uczę. Mogę jeździć tylko po jakimś boisku. Na ulicy bym się zabiła.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 10:17   #4361
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

No nic. Zamówiłam właśnie drugą paczkę revalidu. Kończę pierwszy miesiąc i efektów nie ma żadnych. Jest źle. Nie wiem już co się dzieje. O wcieraniu czegokolwiek dalej nie ma mowy bo wyciągam sobie całe garście. Odżywiam się dobrze, wyniki mam wzorowe, a z włosami przechodzę chyba najgorszy kryzys w życiu.

Na mnie po powrocie z 4 dniowego wieczoru panieńskiego czekała chustka w kwiaty, srebrny wisiorek, i największa niespodzianka- nowy płot od ulicy, taki z parkanów, zrobiony specjalnie żeby pies nie miał żadnej możliwości ucieczki z ogrodu Także raz na jakiś czas odrobina zazdrości facetowi dobrze robi. Mam wrażenie że próbował się "odkuć" na wszystkie sposoby za te jazdy które robił przed nim

No i miałam dziś jechać do sklepu po nasiona, po farbę żeby pomalować ten płot z parkanów no i dupa, chora jestem, leże w domu, nawet na zajęcia nie poszłam. Gorączki nie mam więc mnie nosi i pewnie pochoruje jeszcze 2 godziny i zabiorę się do roboty w ogrodzie ale tak bardzo kaszle że boję się żebym zapalenia płuc z tego nie miała :|

A jeszcze wam powiem! Kupiłam kolejny rower ! Po 3 tygodniach walki o zwrot pieniędzy za tamten udało mi się i spędziłam 2 dni na jeżdżeniu za nowym bo powiedziałam że nie wrócę do supermarketu, a znalezienie w sklepie sportowym roweru poniżej 1,5 tys. graniczy z cudem. W końcu kupiłam w Go Sporcie rower miejski ale z przerzutkami, za 850 zł. Mam nadzieję że będę z niego zadowolona bo wyprułam flaki z konta do dna, i teraz muszę siać sałatę w ogrodzie żeby mieć co jeść Siłą się powstrzymuje żeby dziś nie zrobić na nim rajdu, bo na uczelnie nie poszłam z powodu choroby a teraz już mnie nosi. o ten :http://www.go-sport.pl/go-sport/kamp...skie/railway-w
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-04-17 o 10:21
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 10:24   #4362
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość

Świetnie.

Ja rolki lubię, ale jednak wole łyżwy. Moze dlatego, ze na łyżwach jeżdżę od dziecka, a na rolkach w sumie dopiero się uczę. Mogę jeździć tylko po jakimś boisku. Na ulicy bym się zabiła.
Wiesz co a ja pierwszy raz miałam rolki na nogach, a koleżanka stwierdziła, że jakbym od lat jeździła Nie ma dla mnie problemu, może przez lata na łyżwach. No i ekstremalne warunki czasami
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:18   #4363
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc



---------- Dopisano o 12:18 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

Mam kryzys włosowy

Znacie może jakieś sposoby by wyrównać kolor włosów z naturalnym? Mam 9cm odrost w kolorze ciemnego blondu , a reszta włosów jest w kolorze złotego blondu. Nie chciałabym farbować farbą chemiczną. Zastanawiam się nad henną

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...a-neutral.html

Ale trochę mi szkoda naturalek. No i mam problemy z grzywką. Zapuszczam, ale teraz jest najtrudniejszy moment w jej zapuszczaniu. Część mogę wziąć za ucho, a druga część smętnie wisi koło nosa. Podpinam ją wsuwką, ale denerwuje mnie jej układanie. Ponadto włosy zaczęły mi się falować. Dziwnie to wygląda.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:26   #4364
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Dominika, byłam własnie w Twoim albumie, gdzie Ty widzisz ten złoty blond? Chyba masz omamy masz równiutki jasny brąz na całej długości, fajne włosy, zadbane, lepiej tego nie dotykaj żadnymi farbami

Po kolejnych oględzinach stwierdzam że może faktycznie masz trochę ciemniejsze przy głowie. Ale w życiu bym nie wpadła na to że to odrosty od farby, jak dla mnie tego w ogóle nie widać.
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-04-17 o 11:42
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 11:33   #4365
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Dominika, byłam własnie w Twoim albumie, gdzie Ty widzisz ten złoty blond? Chyba masz omamy masz równiutki jasny brąz na całej długości, fajne włosy, zadbane, lepiej tego nie dotykaj żadnymi farbami

Bo kolejnych oględzinach stwierdzam że może faktycznie masz trochę ciemniejsze przy głowie. Ale w życiu bym nie wpadła na to że to odrosty od farby, jak dla mnie tego w ogóle nie widać.
Zdjęcie z grudnia . Od tamtego czasu farba się mocniej wypłukała. Dzisiaj TŻ do mnie wpadnie to mi zrobi zdjęcie w świetle dziennym i w domu.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:11   #4366
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=19024 zakupy wczorajsze
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:29   #4367
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Jakie fajne zakupy

A ja jestem bez kasy
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:35   #4368
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ta miętowa to tylko spódniczka
Ja też, Tz miał gest
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 14:37   #4369
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

dobrze słyszeć, że coś z nią zrobili, bo ja czułam marnowanie mojego czasu bo czułam się jak w deko starszej Ustce...

Do łyżw, czy rolek chciałabym wrócić, ale czasu mi już na to wszystko brakuje i finansów nie ukrywam, tymbardziej, że od lipca będę sama płacić za mieszkanie...
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-17, 14:43   #4370
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ta miętowa to tylko spódniczka
Ja też, Tz miał gest
Wiem, widziałam A ja mam taką sukienkę jak ty całość
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 15:10   #4371
Inkus97
Rozeznanie
 
Avatar Inkus97
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 949
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

O stanie moich włosów wolę nie pisać bo są straszne po prostu. Suche i smętnie wiszą. Już nie wiem jakich kosmetyków ma używać :-(
ALE, zrobiłam coś bardziej głupiego.
Pewnego dnia, jadąc do szkoły, spotkałam chłopaka w autobusie. Nie znałam go więc tylko przeleciałam go wzrokiem nie zwracając na niego większej uwagi. Później weszłam na konto w internecie, które jest założone do tego, aby poznawać nowych ludzi ( założyłam je daawno temu i z nudy weszłam tam, w ten dzień, kiedy go spotkałam ). Napisał do mnie że chyba się dziś widzieliśmy w autobusie itd. Popisałam z nim chwilę i podałam mu numer telefonu. Pisałam z nim około miesiąca SMS, w których pisał do mnie tak, jakbyśmy byli parą. Ja nie jestem taka, że od razu się zakochuję itp, więc traktowałam go na dystans, jak kolegę z internetu On nalegał na spotkanie, ale ja się boję i wstydzę ( bo jestem nieśmiała ) spotykać z nieznajomymi no, ale po długiej jego namowie, zgodziłam się. Umówiliśmy się że dziś się spotkamy koło 15. On jechał specjalnie około..40 minut autobusem ( z jednego końca miasta na drugi ) aby się ze mną spotkać, a ja pospacerowałam z nim chyba z 20-25 minut i powiedziałam, że muszę wracać do domu. Pożegnałam się z nim "Cześć, Cześć" i poszłam do domu. On mi się nie podoba, jest zupełnie nie w moim stylu, ale trochę zachowałam się nie fair w stosunku do niego. Jechał taki kawał drogi, a ja zrobiłam z nim okrążenie na około pętli tramwajowej ( 20 minut ) i poszłam do domu. Zapytałam się czy jest zły przez SMS, napisał, że nie, ale i tak wiem swoje. Nie zależy mi na nim więc nie obchodzi mnie to, czy się odezwie czy nie, ale jest mi wstyd i głupio za to, jak się zachowałam.
Dziewczyny, czy zrobiłam aż tak źle? Bo mnie męczy sumienie teraz
Inkus97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 15:28   #4372
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Nerchie Pokaż wiadomość
dobrze słyszeć, że coś z nią zrobili, bo ja czułam marnowanie mojego czasu bo czułam się jak w deko starszej Ustce...

Do łyżw, czy rolek chciałabym wrócić, ale czasu mi już na to wszystko brakuje i finansów nie ukrywam, tymbardziej, że od lipca będę sama płacić za mieszkanie...
Wiesz co,może to jest też tak że ja byłam w kwietniu więc totalnie poza sezonem i nie było tych cholernych turystów-buraków którzy nic nie zostawiają po sobie tylko brud, smród i zniszczenie. Jak słucham ile tam zjeżdża się turystów od lipca do września to dziękuję losowi że miałam okazje zwiedzać to miasto poza sezonem, kiedy było czysto i przyjemnie. A sami włosi bardzo dbali o czystość, wiele razy zastanawiałam się czemu przyszło mi żyć w Polsce, w której nikt nie sprząta po sobie czy swoim psie.

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
O stanie moich włosów wolę nie pisać bo są straszne po prostu. Suche i smętnie wiszą. Już nie wiem jakich kosmetyków ma używać :-(
ALE, zrobiłam coś bardziej głupiego.
Pewnego dnia, jadąc do szkoły, spotkałam chłopaka w autobusie. Nie znałam go więc tylko przeleciałam go wzrokiem nie zwracając na niego większej uwagi. Później weszłam na konto w internecie, które jest założone do tego, aby poznawać nowych ludzi ( założyłam je daawno temu i z nudy weszłam tam, w ten dzień, kiedy go spotkałam ). Napisał do mnie że chyba się dziś widzieliśmy w autobusie itd. Popisałam z nim chwilę i podałam mu numer telefonu. Pisałam z nim około miesiąca SMS, w których pisał do mnie tak, jakbyśmy byli parą. Ja nie jestem taka, że od razu się zakochuję itp, więc traktowałam go na dystans, jak kolegę z internetu On nalegał na spotkanie, ale ja się boję i wstydzę ( bo jestem nieśmiała ) spotykać z nieznajomymi no, ale po długiej jego namowie, zgodziłam się. Umówiliśmy się że dziś się spotkamy koło 15. On jechał specjalnie około..40 minut autobusem ( z jednego końca miasta na drugi ) aby się ze mną spotkać, a ja pospacerowałam z nim chyba z 20-25 minut i powiedziałam, że muszę wracać do domu. Pożegnałam się z nim "Cześć, Cześć" i poszłam do domu. On mi się nie podoba, jest zupełnie nie w moim stylu, ale trochę zachowałam się nie fair w stosunku do niego. Jechał taki kawał drogi, a ja zrobiłam z nim okrążenie na około pętli tramwajowej ( 20 minut ) i poszłam do domu. Zapytałam się czy jest zły przez SMS, napisał, że nie, ale i tak wiem swoje. Nie zależy mi na nim więc nie obchodzi mnie to, czy się odezwie czy nie, ale jest mi wstyd i głupio za to, jak się zachowałam.
Dziewczyny, czy zrobiłam aż tak źle? Bo mnie męczy sumienie teraz
Ojej, kiedy ja miałam takie problemy wiele wiele lat temu

Nic złego nie zrobiłaś, ale czemu nie pospacerowałaś z nim dłużej? Pogoda ładna, ciepło, trzeba było łazić przecież nie od razu musi być Twoim "chłopakiem" czasami może być tylko Twoim kolegą

A jak Ci się nie podoba i zakończyłaś randkę to też nic złego w tym nie widzę. Widzę za to coś złego w pisaniu "naokoło" osobno Pomijając już fakt że dużo lepiej wyglądało by "wokół"
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!

Edytowane przez Maryha_ah
Czas edycji: 2013-04-17 o 15:35
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-17, 15:48   #4373
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Inkus97 Pokaż wiadomość
O stanie moich włosów wolę nie pisać bo są straszne po prostu. Suche i smętnie wiszą. Już nie wiem jakich kosmetyków ma używać :-(
ALE, zrobiłam coś bardziej głupiego.
Pewnego dnia, jadąc do szkoły, spotkałam chłopaka w autobusie. Nie znałam go więc tylko przeleciałam go wzrokiem nie zwracając na niego większej uwagi. Później weszłam na konto w internecie, które jest założone do tego, aby poznawać nowych ludzi ( założyłam je daawno temu i z nudy weszłam tam, w ten dzień, kiedy go spotkałam ). Napisał do mnie że chyba się dziś widzieliśmy w autobusie itd. Popisałam z nim chwilę i podałam mu numer telefonu. Pisałam z nim około miesiąca SMS, w których pisał do mnie tak, jakbyśmy byli parą. Ja nie jestem taka, że od razu się zakochuję itp, więc traktowałam go na dystans, jak kolegę z internetu On nalegał na spotkanie, ale ja się boję i wstydzę ( bo jestem nieśmiała ) spotykać z nieznajomymi no, ale po długiej jego namowie, zgodziłam się. Umówiliśmy się że dziś się spotkamy koło 15. On jechał specjalnie około..40 minut autobusem ( z jednego końca miasta na drugi ) aby się ze mną spotkać, a ja pospacerowałam z nim chyba z 20-25 minut i powiedziałam, że muszę wracać do domu. Pożegnałam się z nim "Cześć, Cześć" i poszłam do domu. On mi się nie podoba, jest zupełnie nie w moim stylu, ale trochę zachowałam się nie fair w stosunku do niego. Jechał taki kawał drogi, a ja zrobiłam z nim okrążenie na około pętli tramwajowej ( 20 minut ) i poszłam do domu. Zapytałam się czy jest zły przez SMS, napisał, że nie, ale i tak wiem swoje. Nie zależy mi na nim więc nie obchodzi mnie to, czy się odezwie czy nie, ale jest mi wstyd i głupio za to, jak się zachowałam.
Dziewczyny, czy zrobiłam aż tak źle? Bo mnie męczy sumienie teraz
Spokojnie. Nie denerwuj się . Poczekaj aż poprosi Cię drugi raz o spotkanie. Jeżeli Cię poprosi to wyjaśnij mu na spotkaniu, że możecie tylko zostać przyjaciółmi i już
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 08:14   #4374
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Kupiłam wczoraj nasiona TŻ przekopał mi kawałek ziemi i dziś akcja grządki Kocurze napisz jeszcze co siejesz bo szukam inspiracji
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 08:28   #4375
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj nasiona TŻ przekopał mi kawałek ziemi i dziś akcja grządki Kocurze napisz jeszcze co siejesz bo szukam inspiracji
Ja już nie mogłam się doczekać i wysiałam kwiatki w tamtą sobotę
A w tą sadzę w tunelu




Wczoraj wróciłam o 1 ze szpitala, bo babcię pogotowie zabrało. Od razu zabrali ją do Lublina, jakieś godziny czekaliśmy na poczekalni z ciotką
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 08:33   #4376
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj nasiona TŻ przekopał mi kawałek ziemi i dziś akcja grządki Kocurze napisz jeszcze co siejesz bo szukam inspiracji
ja sobie w domu posieje kiełki rzodkiewki, brokułu i będę wcinać
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 08:36   #4377
Maryha_ah
Zakorzenienie
 
Avatar Maryha_ah
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 3 909
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja nie mam tunelu, sieje od razu do gruntu. Dziś pójdzie marchew, szpinak, rzodkiew i rukola. Mam jeszcze bazylię, fasolkę szparagową i szczypiorek,ale to czeka na maj. Jakoś mało, ale nie będę siać buraków i pietruszki bo po co mi to, nie lubię. Może pojadę gdzieś, gdzie jest dobry wybór nasion bo w supermarketach wczoraj było marnie, w leroy i obi drogo, to co mam kupiłam w biedrze- tam to akurat mega tanio ale nie wiem jak z jakością tych roślin. Choć w zeszłym roku siałam z nasion z lidla i wszystko mi ładnie wyrosło

A w domu nieee, ja mam tyle miejsca w ogrodzie że zanim to zagospodaruje miną wieki Miałam posiać kiełki już dawno temu ale ciągle mi nie idzie
__________________
Przecież doskonale wiesz-patrzymy tylko w dobrą stronę!
Maryha_ah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 09:21   #4378
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja nie mam tunelu, sieje od razu do gruntu. Dziś pójdzie marchew, szpinak, rzodkiew i rukola. Mam jeszcze bazylię, fasolkę szparagową i szczypiorek,ale to czeka na maj. Jakoś mało, ale nie będę siać buraków i pietruszki bo po co mi to, nie lubię. Może pojadę gdzieś, gdzie jest dobry wybór nasion bo w supermarketach wczoraj było marnie, w leroy i obi drogo, to co mam kupiłam w biedrze- tam to akurat mega tanio ale nie wiem jak z jakością tych roślin. Choć w zeszłym roku siałam z nasion z lidla i wszystko mi ładnie wyrosło

A w domu nieee, ja mam tyle miejsca w ogrodzie że zanim to zagospodaruje miną wieki Miałam posiać kiełki już dawno temu ale ciągle mi nie idzie
U mnie w tunelu będą tylko pomidory i ogórki szklarniowe. Na polu marchew, pietruszka - dokładniej natka, która już rośnie, fasola, buraczki, ogórki, rzodkiew, koper, szczaw. No i truskawki
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:46   #4379
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj nasiona TŻ przekopał mi kawałek ziemi i dziś akcja grządki Kocurze napisz jeszcze co siejesz bo szukam inspiracji
marchewka, bób, fasolka szparagowa, rzodkiewka (ju mi kiełkuje) cebula, sałata lodowa, mieszanki sałatkowe (szpinak, rukola, tymianek, mięta, kolendra, bazylia, pietruszka). Jakieś dynie, ogórki. Zastanawiam się też nad brokułąmi, ale chyb a miejsca juz brak, a działki nadal nie mam.
Cytat:
Napisane przez Maryha_ah Pokaż wiadomość
Ja nie mam tunelu, sieje od razu do gruntu. Dziś pójdzie marchew, szpinak, rzodkiew i rukola. Mam jeszcze bazylię, fasolkę szparagową i szczypiorek,ale to czeka na maj. Jakoś mało, ale nie będę siać buraków i pietruszki bo po co mi to, nie lubię. Może pojadę gdzieś, gdzie jest dobry wybór nasion bo w supermarketach wczoraj było marnie, w leroy i obi drogo, to co mam kupiłam w biedrze- tam to akurat mega tanio ale nie wiem jak z jakością tych roślin. Choć w zeszłym roku siałam z nasion z lidla i wszystko mi ładnie wyrosło
Przydałoby mi sie tyle miejsca

No jak to buraczków nie lubisz? A barszczyk?
Pietruszeczka, samo zdrowie. Jak robisz zupę to nie dodajesz pietruszki?

Ja sie dopiero w tym kraju nauczyłam, ze z buraczków, można zrobić o wiele więcej niz tylko barszcz (który uwielbiam), czy jarzynkę.

Co mi przypomniało, ze sieję również buraczki.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-18, 10:55   #4380
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cześć!


Pamiętacie jak pisałyśmy jakiś czas temu o exach i utrzymywaniu z nimi kontaktu? Po wczorajszych wydarzeniach jestem absolutnie na nie.

No dobra, a teraz napiszę co się wydarzyło. Tylko nie cytujcie

Siedziałam przy komputerze. Piłam 4 piwo i ex do mnie napisał na facebooku. . Pisaliśmy przez chwilę. I coś mnie naszło żeby sprawdzić jego intencje. Być może uczucia.

Jakiś czas temu byliśmy ze sobą (6lat temu) temu . Byliśmy ze sobą wyjątkowo krótko, bo może 2 miesiące. Ale to był mój pierwszy chłopak. Zerwał ze mną z przyczyn losowych (mieszkaliśmy bardzo daleko siebie). Nie zachował jednak resztki honoru i po prostu z dnia na dzień zniknął z mojego życia. . Miesiąc później zadzwonił mówiąc, że z nami koniec. Pogodziłam się z tym. Jednak pomimo upływu czasu wspomnienia z nim dosyć często wracały. . 2-3 lata później poczułam potrzebę by z nim porozmawiać. Znalazłam jego gg w wyszukiwarce. Być może chciałam wszystko wyjaśnić. Na początku uciekał od rozmowy, ale później powiedział, że chciałby do mnie wrócić. . I tak czekałam miesiąc. Aż pewnego dnia znalazłam w necie jego zdjęcie z dziewczyną. Napisałam do niej z pytaniem czy z nią jest. Odpowiedziała, że tak, była ciekawa czemu do niej napisałam. Powiedziałam jej, że kiedyś coś mnie łączyło z jej chłopakiem, ale życzę jej szczęścia . Do ex przestałam pisać. Po prostu zrobiło mi się przykro, że po raz kolejny mnie zranił . Jego dziewczyna potraktowała go identycznie jak on kiedyś mnie . Poznałam TŻ kilka dni po tych wydarzeniach. Może los tak chciał. Ex pisał do mnie przez jakiś czas i później przestał.


W zeszłym roku minął 5 rok odkąd ex nie był ze mną. Znalazł mnie na facebooku. Napisał do mnie, ale nie zauważyłam wiadomości. Zaczął mi się śnić przez kilka nocy. Sprawdziłam pocztę. Dostałam powiadomienie o wiadomości na facebooku. Okazało się, że ex Chciał porozmawiać, przeprosić. Ok zgodziłam się. Wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy. Okazało się, że po tym jak się zachował w stosunku do mnie 5x odniósł porażkę w związkach. I jest sam jak palec za granicą. Ciągle pisał. Tak jakby chciał wrócić...

Wczoraj siedziałam przy komputerze i chciałam go sprowokować do wyznania prawdziwych uczuć. Coś mi po prostu nie posowało w jego zachowaniu. Zachowywał się jakby bardzo mu zależało. Pisaliśmy pół wieczora i faktycznie napisał, że mnie nadal kocha. Ale dobrze, wie że nigdy nie będziemy razem. Napisał, że nie ma zamiaru mieszać w moim życiu. Wie, że jestem w związku itd. Ale gdyby mógł cofnąć czas to już nie popełnił by takiego błędu. Chwilę później zakończyłam z nim rozmowę.

Mam wyrzuty sumienia, bo pisaliśmy ze sobą sporadycznie przez rok. Być może narobiłam mu nadziei. Ale wybrał już drogę, gdy potraktował mnie jak zabawkę.

Wiem, że powinnam z nim urwać kontakt żeby nie kusić losu . Skąd mam wiedzieć czy nie zmieni zdania? Czy, któregoś dnia nie wróci do Polski i nie będzie chciał się ze mną spotkać? Nie chce go ranić. Ale nie wiem jak to rozegrać. Wiem, że nie chce się z nim spotykać i pisać. Jednak cały czas mam do niego tzw. sentyment.

Macie jakiś pomysł jak to rozegrać? . Myślałam o tym żeby wysłać mu na pocztę plik ze wspomnienia, które kiedyś opisałam. Na końcu dopisać, dlaczego chce urwać kontakt... Ale nie wiem czy to dobry pomysł. Swoją drogą ten plik ze wspomnieniami był napisany dla niego i obiecałam sobie, że jeśli kiedykolwiek się spotkamy to dam mu to przeczytać.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.