Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszczamy! - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-20, 10:27   #4411
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Bardzo ładna . Miki, jak u Ciebie samopoczucie?
Samopoczucie różne, czasami mam sporo energii, a czasami kompletnie nie mam siły na nic. Mogłabym leżeć, gapić się w sufit, bo nie mam siły wstać. Beznadziejne uczucie. Na szczęście to podobno niedługo minie.

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
Miki ładna suknia, będziesz ślicznie wyglądać
Dzięki Mam taką nadzieję

Cytat:
Napisane przez Szotta Pokaż wiadomość

Mi też się podoba


Cytat:
Napisane przez trinee Pokaż wiadomość

Śliczna suknia Miki z pewnością będziesz w niej super wyglądać


Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Piękna ta pierwsza, tylko ją widziałam przed momentem.
Ta pierwsza ładnie wyglądała w katalogu, ale na mnie leżała beznadziejnie

[1=1a159cf6a0624b31db6aaef b6bbb43b621a184e1;4039820 4]super [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Miki, czekamy na zdjęcia na Tobie Bardzo ładna jest.


Mi się ostatnio spodobały wianki zamiast welonu
Zwaliłam, bo mogłam wziąć aparat wczoraj, jakoś zupełnie nie pomyślałam o tym. Następna przymiarka dopiero pod koniec czerwca. W ogóle w niektórych salonach od razu mówili, że nie są w stanie uszyć do 20 lipca.

Ja postawię na klasykę, będzie welon Mierzyłam kilka fasonów i oczywiście spodobał mi się najdroższy 350 zł
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:30   #4412
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ciekawe jak będzie wyglądała na brzuszku
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 10:40   #4413
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ciekawe jak będzie wyglądała na brzuszku
Ten fason będzie wyglądać dobrze, praktycznie nie będzie widać brzuszka Ciekawe jaki w ogóle będzie w lipcu, wtedy będzie to 5,5 miesiąc.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 14:50   #4414
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Ten fason będzie wyglądać dobrze, praktycznie nie będzie widać brzuszka Ciekawe jaki w ogóle będzie w lipcu, wtedy będzie to 5,5 miesiąc.
W lipcu już 5,5? Ale ten czas leci?a temat miał

Zwiałam z zajęć. Mam syndrom dnia wczorajszego
I beznadziejny humor
Najchętniej poszłabym spać, a tu do pracy trzeba zrobić to i tamto...
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.

Edytowane przez Szotta
Czas edycji: 2013-04-20 o 14:54
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 15:11   #4415
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Podjęłam decyzję. Obcinam wlosy. Nie wiem jeszcze ile, nie wiem jak, ale zaspiuję się w poniedziałek do fryzjera.
Najwyżej będzie lament, ale odrosną.

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:08 ----------

Nie powiem nic mamie, bo będzie, że nie obcinać, bo długie, bo tyle zapuszczałam. Znudziły mi się takie włosy. Na pewno nie chcę mieć krótszych niż do łopatek, to jest pewne. Ale chcę zmiany. Tż przyjął to spokojnie, aż za spokojnie, myślałam, że będzie bardziej bronił ich :p
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 16:03   #4416
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość

Nie powiem nic mamie, bo będzie, że nie obcinać, bo długie, bo tyle zapuszczałam. Znudziły mi się takie włosy. Na pewno nie chcę mieć krótszych niż do łopatek, to jest pewne. Ale chcę zmiany. Tż przyjął to spokojnie, aż za spokojnie, myślałam, że będzie bardziej bronił ich :p
Wiesz co? Mi to samo chodzi po glowie.
Tylko mi nie tyle sie znudzily co mnie wkurzaja i mi przeszkadzaja.
Z wygladu podoba mi sie tak jak jest, a nawet moglyby byc dluzsze, ale obecnie chodze praktycznie caly czas w warkoczu, albo kucyku, bo rozpuszczone mi przeszkadzaja. Chodze zaplatana jak w pajeczyne. Macham lepetyna jak facet w peruce.

Podciac i tak musze, bo przez to ze mi tak wypadaly jakis czas temu, konce mam raczej rzadkie. Tylko nie wiem ile podetne.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 16:12   #4417
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Ja tak samo. zimą kitki i warkocze i koki, bo wiatr, szlaiki, czapki. Latem noszę związane, bo się lepiej do filtrów przeciwsłonecznych. Myślę, ze pójdzie około 15cm. Najwyżej odrosną, będę przyśpieszać mocno. Podoba mi się fryzura Kasi Tusk, chyba też je tak obetnę na prosto. Coś w tym stylu, ale dłuższe.
http://www.makelifeeasier.pl/inne/haircut

No i nie wiem jak współgrałoby to z grzywką.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-20, 22:12   #4418
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Byłam u dziadków, a pózniej u wujka i ugościł mnie tak swojaczkiem, że zaraz umrę
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-20, 22:40   #4419
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Byliśmy dzisiaj na naukach Było 6 par łącznie z nami + proboszcz Każdy z osobna musiał się przedstawić. Siedzimy w półokręgu, proboszcz zadawał jakieś pytania czym jest dla nas miłość itd. kilka razy się udzieliłam i nawet na tablicy zapisywałam Nawet fajnie było Kilka osób znam z nauk, więc nie wstydziłam się udzielać.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 12:10   #4420
Ula_87
Wtajemniczenie
 
Avatar Ula_87
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 885
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Hej

Ach, ale cudownie spędzać sobie jedyny wolny weekend z TŻ, totalny chillout.

Nadrobię szybko co pisałyście, bo zaraz sobie włączamy film a potem idziemy na spacer

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez patu323 Pokaż wiadomość

wow, ale zazdroszczę Wenecja jest jednym z miejsc, które koniecznie chciałabym w życiu zobaczyć. jest na 2 miejscu po wyspach nad oceanem



skąd ja to znam mój rozmiar to 35 rzadko kiedy uda mi się upolować tanie buty...
Też bym chciała pojechać do Wenecji I do Paryża Byłam we Francji na Lazurowym Wybrzeżu, ale Paryż koniecznie chcę odwiedzić. Chociaż słyszałam,że jest mocno "przereklamowany". Jednak najlepiej ocenić to samemu

Co do podróży -> moim marzeniem są Malediwy...

Patu - a gdzie przeważnie kupujesz buty? Racja, w tańszych sklepach graniczy to z cudem.. Szczególnie jeśli chodzi o buty letnie. Zimowe/kryte łatwiej dostać. Albo sandały,ale z paskami. Ale takie wsuwane - no way..

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
A mogłabyś się czegoś dowiedzieć w Warszawie? Chodzi mi o dobrego okulistę i ginekologa
Sama pracowałam w Warszawie i jeszcze trochę pamiętam, którzy lekarze w/w specjalizacji byli polecani
Dowiem się,czy nadal pracują i napiszę Ci na PW.

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość


ale miałam dziś okropny sen, śniło mi się, że włosy mi wypadały garściami, co za koszmar!
Chciałabym mieć taki sen..
mi się ostatnio snią pogrzeby, ciężkie choroby, gwałty.. koszmar, budzę się zmęczona i przerażona

Cytat:
Napisane przez sylvi300 Pokaż wiadomość
mi osobiście marzy się suknia z siateczką na dekolcie i grubych ramiączkach
Ja to bym chciała czarną suknię Wiem,że to brzmi dziwnie, ale ja uwielbiam czarny kolor
A białego/ecru/kremowego itp. (na sobie) nie lubię

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Suknia zamówiona Wzięłam tą, którą wyżej pokazywałam. Mierzyłam co prawda rozmiar 40, bo tylko taka była w salonie, ale i tak wyglądała pięknie Do tego welon dość krótki z błyszczącą lamówką. Mierzyłam jeszcze kilka innych sukni, różnych fasonów, ale każdy stwierdził, że w tej najlepiej
Ładna, kurde, wiesz, pokazywałam ją swojemu TŻ i powiedział "taka w Twoim stylu". Spójrz Miki, gust mamy podobny nawet w kwestii sukni ślubnych

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=154643

aktualizacja

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:30 ----------

A tak zaczynałam pielęgnację

Czerwiec 2011
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=154644
Super!!
Jak wygląda Twoja pielęgnacja w tym momencie?
Szukam inspiracji, bo wiele zasad pozapominałam.. jak to jest być włosomaniaczką

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Ja tak samo. zimą kitki i warkocze i koki, bo wiatr, szlaiki, czapki. Latem noszę związane, bo się lepiej do filtrów przeciwsłonecznych. Myślę, ze pójdzie około 15cm. Najwyżej odrosną, będę przyśpieszać mocno. Podoba mi się fryzura Kasi Tusk, chyba też je tak obetnę na prosto. Coś w tym stylu, ale dłuższe.
http://www.makelifeeasier.pl/inne/haircut

No i nie wiem jak współgrałoby to z grzywką.
O kurde, ale ciekawe urządzenie do podcinania włosów

Ach, podoba mi się Kasia Tusk


Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Byliśmy dzisiaj na naukach Było 6 par łącznie z nami + proboszcz Każdy z osobna musiał się przedstawić. Siedzimy w półokręgu, proboszcz zadawał jakieś pytania czym jest dla nas miłość itd. kilka razy się udzieliłam i nawet na tablicy zapisywałam Nawet fajnie było Kilka osób znam z nauk, więc nie wstydziłam się udzielać.
Fajnie, jak warsztaty psychologiczne
Ja to sie zawsze wstydzę udzielać.
Ale na naukach pewnie jest inna atmosfera niż np. w szkole.
Wiele zależy od ludzi z grupy. Kiedyś byłam w bardzo zgranej, wspierającej się grupie i potem się już udzielałam. Niewiele,ale jednak.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Używałyście odżywki Bananowej TBS? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nditioner.html
Ula_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 13:21   #4421
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Nie uwierzycie, co mi się śniło dzisiaj... znów jedna z nas w ciąży! JA!
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 13:50   #4422
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Uf, aż zadrżałam jak przeczytałam drugie zdanie.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 17:09   #4423
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość
Hej

Ach, ale cudownie spędzać sobie jedyny wolny weekend z TŻ, totalny chillout.

Nadrobię szybko co pisałyście, bo zaraz sobie włączamy film a potem idziemy na spacer

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------



Też bym chciała pojechać do Wenecji I do Paryża Byłam we Francji na Lazurowym Wybrzeżu, ale Paryż koniecznie chcę odwiedzić. Chociaż słyszałam,że jest mocno "przereklamowany". Jednak najlepiej ocenić to samemu

Co do podróży -> moim marzeniem są Malediwy...

Patu - a gdzie przeważnie kupujesz buty? Racja, w tańszych sklepach graniczy to z cudem.. Szczególnie jeśli chodzi o buty letnie. Zimowe/kryte łatwiej dostać. Albo sandały,ale z paskami. Ale takie wsuwane - no way..



Sama pracowałam w Warszawie i jeszcze trochę pamiętam, którzy lekarze w/w specjalizacji byli polecani
Dowiem się,czy nadal pracują i napiszę Ci na PW.



Chciałabym mieć taki sen..
mi się ostatnio snią pogrzeby, ciężkie choroby, gwałty.. koszmar, budzę się zmęczona i przerażona



Ja to bym chciała czarną suknię Wiem,że to brzmi dziwnie, ale ja uwielbiam czarny kolor
A białego/ecru/kremowego itp. (na sobie) nie lubię



Ładna, kurde, wiesz, pokazywałam ją swojemu TŻ i powiedział "taka w Twoim stylu". Spójrz Miki, gust mamy podobny nawet w kwestii sukni ślubnych



Super!!
Jak wygląda Twoja pielęgnacja w tym momencie?
Szukam inspiracji, bo wiele zasad pozapominałam.. jak to jest być włosomaniaczką



O kurde, ale ciekawe urządzenie do podcinania włosów

Ach, podoba mi się Kasia Tusk




Fajnie, jak warsztaty psychologiczne
Ja to sie zawsze wstydzę udzielać.
Ale na naukach pewnie jest inna atmosfera niż np. w szkole.
Wiele zależy od ludzi z grupy. Kiedyś byłam w bardzo zgranej, wspierającej się grupie i potem się już udzielałam. Niewiele,ale jednak.

---------- Dopisano o 13:10 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Używałyście odżywki Bananowej TBS? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...nditioner.html

Wiesz co? . Kupiłam mnóstwo kosmetyków i stosowałam to co mi w miarę służyło. Ale cały czas testuję nowe

Tak naprawdę najlepiej by było byś określiła jaką masz porowatość włosów. Ja odrosty mam niskoporowate, a farbowańce są średnioporowate.

Teraz olejuję co mycie oliwą z oliwek. Skalp olejuję olejkami z GP. Codziennie wcieram joannę z rzepą. Myję włosy delikatnym szamponem (babydream). Używam odżywek emolientowych ,np. garnier z drożdżami piwnymi. Używam maski alterry z granatem i aloesem raz w tygodniu na godzinkę. Plus odżywka proteinowa ,np. Elseve total repair 5. Na końcówki polecam jedwab z chi, albo serum z mariona. Warto mieć również mgiełkę z sylikonami na gorszą pogodę ,np. z glisskura. Albo ew. zrobić sobie psikadło . Ważne jest też by nie przeproteinować włosów.
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 18:32   #4424
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Uf, aż zadrżałam jak przeczytałam drugie zdanie.
Ja też
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 20:15   #4425
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Aktualizacja wlosowa:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=154758


Kondycji nie widać, bo słaby i aparat i światło.


Fryzjerka chciała zostawić dłuższe, ale poszalałam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 20:53   #4426
Szotta
Zakorzenienie
 
Avatar Szotta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: raz tu raz tam
Wiadomości: 11 603
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Bell- aż mnie naszła ochota, żeby zrobić to samo (ale krócej) Znowu tak do ramiona

Ale będzie mi szkoda, za długo odrastają cholera no.

Współlokatorkę świetną masz

Ja miałam lepszą sytuację, ostatnio spotkałam koleżankę z dawnych studiów (tych które rzuciłam koło stycznia) Byłyśmy w różnych grupach, w sumie rzadko gadałyśmy, ale i tak mnie rozwaliła
Rozmawiamy a ona w pewnym momencie "słuchaj a czego Cie nie było? Nie widziałam Cie dzisiaj na uczelni"
__________________

Zwariowana, zabiegana, zakręcona
.
Szotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-21, 21:09   #4427
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Szotta, ja niedawno styknęłam się z kolegą przy akademickim ośrodku sportowym, a on do mnie: idziesz na wykład? A ja przecież dawno skończyłam te studia

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Aktualizacja wlosowa:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=154758


Kondycji nie widać, bo słaby i aparat i światło.


Fryzjerka chciała zostawić dłuższe, ale poszalałam
Szalona jesteś! Ale jaka równość
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 00:43   #4428
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 646
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Aktualizacja wlosowa:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=154758


Kondycji nie widać, bo słaby i aparat i światło.


Fryzjerka chciała zostawić dłuższe, ale poszalałam
pojechałaś po bandzie
1a159cf6a0624b31db6aaefb6bbb43b621a184e1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 05:49   #4429
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Aktualizacja wlosowa:
https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=154758


Kondycji nie widać, bo słaby i aparat i światło.


Fryzjerka chciała zostawić dłuższe, ale poszalałam

Najs!
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-22, 09:37   #4430
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Myślałam, że uduszę psa w nocy. Wiecie co on czynił? Szczekał, albo na mysz, albo na kreta i zrył trawnik koło skalniaków. Całą noc wył i szczekał, rzuciłam w jego stronę cebulą - to akurat miałam pod ręką , to się uspokoił, chociaż nawet nie doleciało do niego, ale zajął się czymś innym.

Od tego niewyspania boli mnie głowa, jeszcze wszyscy wstali o 5 i głośno rozmawiali.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 09:57   #4431
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Myślałam, że uduszę psa w nocy. Wiecie co on czynił? Szczekał, albo na mysz, albo na kreta i zrył trawnik koło skalniaków. Całą noc wył i szczekał, rzuciłam w jego stronę cebulą - to akurat miałam pod ręką , to się uspokoił, chociaż nawet nie doleciało do niego, ale zajął się czymś innym.

Od tego niewyspania boli mnie głowa, jeszcze wszyscy wstali o 5 i głośno rozmawiali.

Jak mi mój pies szczekał pod balkonem, to rzucałam w niego kapciami i ciuchami. Bo akurat to miałam dostępne w sypialni.
Potem rano ojciec się dziwił co moje ciuchy robią porozrzucane po ogrodzie o 7 rano
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:15   #4432
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Pierwszy dzień w krótszych włosach

Czuję się świetnie. Wszystkie równe, miękkie
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:19   #4433
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Ula_87 Pokaż wiadomość

Ładna, kurde, wiesz, pokazywałam ją swojemu TŻ i powiedział "taka w Twoim stylu". Spójrz Miki, gust mamy podobny nawet w kwestii sukni ślubnych


Ach, podoba mi się Kasia Tusk
O widzisz Jeszcze muszę welon kupić, mam już upatrzony No i buty, kopertówkę i biżu.

Mi też Zakosiłabym jej połowę szafy

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Super Od razu nabrały gęstości na końcach


Wstawiłam nowe brzuszkowe zdjęcie, chyba trochę się zaokrąglił https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=21008
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:20   #4434
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Niby nie były przerzedzone na końcach, ale wygladają gęściej. Tak jest jakoś bardziej nowocześnie .


Faktycznie coś jakby większy był
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:22   #4435
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Witam!

Ech... Dostałam chyba zapalenia pęcherza. Non stop biegam siusiu
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:22   #4436
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Miki, cudowny brzuszek

Bell, jak ludzie zareagowali na tą zamianę?
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:30   #4437
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez Bellitudoo Pokaż wiadomość
Niby nie były przerzedzone na końcach, ale wygladają gęściej. Tak jest jakoś bardziej nowocześnie .


Faktycznie coś jakby większy był
Wcześniej chyba miałaś trochę na półokrągło obcięte, teraz wydaje się że jest ich jeszcze więcej



Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Witam!

Ech... Dostałam chyba zapalenia pęcherza. Non stop biegam siusiu
Kup sobie żurawinę i jakieś tabletki na pęcherz. Brałam Urosept, bardzo szybko pomogły

Cytat:
Napisane przez Celestyn3k Pokaż wiadomość
Miki, cudowny brzuszek


Muszę coś kupić na rozstępy, póki co smaruję się olejkami Alterry i różnymi balsamami. Mam nadzieję, że mnie to ominie. Mama nie ma rozstępów, może i ja nie będę mieć.
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:36   #4438
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

No, tak było.

Celestynku, w sumie niektórzy nawet nie zauważyli. Niektórzy po kilku minutach rozmowy dopiero, takze nie rzuca się to aż tak w oczy jakby się wydawało.
Ale większość pozytywnie, że właśnie tak świeżo teraz jest, lżej.

---------- Dopisano o 17:35 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Jedna osoba tylko zaczęła mnie pocieszać.

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

Przyznam sie, że mi się dzis rano smutno zrobilo, jak przypo,niałam sobie, ze chciałam latem wiązać warkocza takiego wkoło głowy. Ale to tylko przez minutkę. Potem nadal zaczełam się cieszyć
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:43   #4439
Celestyn3k
Zakorzenienie
 
Avatar Celestyn3k
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 334
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Muszę coś kupić na rozstępy, póki co smaruję się olejkami Alterry i różnymi balsamami. Mam nadzieję, że mnie to ominie. Mama nie ma rozstępów, może i ja nie będę mieć.
Ja mam na tyłku i na cyckach, chociaż tych drugich nie mam
Więc w ciąży na pewno mnie nie ominą, już pomijam fakt, że ta za młodości nie nastąpi, więc tym bardziej. W ogóle mam jakieś sflaczałe ciało, niech już się wiosna na dobre zacznie, bo życie kanapowca mi nie służy

Kwestia dziedziczenia chyba też jest ważna, ale skoro dbasz już teraz o ciało, to nie powinno być problemów.
__________________

"Dążcie więc do tego co w górze
- nie do tego co na ziemi."
[Kol 3,2]
zupa
Celestyn3k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-22, 16:44   #4440
Bellitudoo
Zakorzenienie
 
Avatar Bellitudoo
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 415
Dot.: Offtopowe zapuszczanie XLVIII - Mroźnej zimie się nie damy, włosy dalej zapuszc

a co ma wiosna do ćwiczeń
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post59125346 Wymiana, sukienki, buty
Bellitudoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:34.