jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-14, 16:01   #1
doska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 104
Wink

jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek


Kochane Wizazanki, w lipcu stanę na ślubnym kobiercu a mam mały problem. Otóż nienawidzę swojego wystającego brzucha, ćwiczę, nie jem fast-foodow a mimo to mnie denerwuje... A więc kochane przechodzę do sedna sprawy, jakich modeli sukien ślubnych szukać aby ukryć moj brzuszek a jakich unikać ? aha dodam jeszcze ze mam 168 cm, rozmiar 38/40, a biust ogromny 70H (tak wiem, okropność). Talie mam wyraźnie zaznaczoną. Proszę dziewczyny pomożcie
doska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:39   #2
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

moim zdaniem suknie empire, rozszerzane, z lużnym materiałem poniżej paska, a pasek delikatny oddzielający piersi od brzucha (szeroki pas nie bedzie koszystny bo opina brzuch, wkleiłam zdjęcia)

z tym że dla Ciebie sukienka powinna mieć porządne ramiączka ze względu na piersi

pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg maskowanie_brzuszka.jpg (59,2 KB, 248 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nieee.jpg (15,6 KB, 197 załadowań)
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:40   #3
rudy_moniq
Zadomowienie
 
Avatar rudy_moniq
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: maz
Wiadomości: 1 260
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

generalnie nalezy pamietać że wszelkie wzorki, koronki, błyszczące materiały działaja powiększająco, więc na twoim miejscu wybrałabym prosta matową sukienkę
__________________
1986... rocznik czarnobylski

~ JEŚLI COŚ JEST MOJĄ ŚWIADOMĄ DECYZJĄ TO NIE BĘDĘ JOJCZYĆ, BO JEDYNĄ OSOBĄ, DO KTÓREJ MOGĘ MIEĆ PRETENSJE JESTEM JA SAMA! ~ (Gajaa)
rudy_moniq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:42   #4
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Może coś z tych fasonów? ( chociaż nie jestem specjalistką).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 964_3.jpg (18,0 KB, 95 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg heidra_pronovias.jpg (32,1 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg heraldo.jpg (49,3 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paula_maggie_sottero.jpg (24,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SD3008_maggie.jpg (44,3 KB, 83 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (20,6 KB, 73 załadowań)
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 17:55   #5
dudusiu
Wtajemniczenie
 
Avatar dudusiu
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: pudełko po zapałkach .
Wiadomości: 2 705
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

tyle tylko że sukienka empire przy wystającym brzuszku może dać efekt ciężarnej panny młodej
__________________
I could have been a princess, you'd be a king
could have had a castle and worn a ring
but no...

you stole my star
lalalalalalala....
dudusiu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 18:21   #6
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

hmm to zależy jak bardzo masz wystający brzuszek, suknie empire są piękne ale mogą "dorobić" brzuch ciążowy zamiast go ukryć

a próbowałaś sukni z fiszbinami??-to na niewielki brzuch który z pewnością zostanie ukryty, dobra będzie wtedy suknia księżniczka która z reguły posiada dużo fiszbinów tym samym modeluje sylwetkę i bardzo dobrze trzyma się na biodrach (wiem z doświadczenia)-nie będzie problemu z biustem
na większy wybrałabym linię A, zauważyłam że dziewczyny z ciążowym brzuszkiem często wybierają ją, zeby go trochę "ukryć" przykład: http://moda.allegro.pl/suknia-slubna...969683651.html
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 19:27   #7
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

A ja bym Ci radziła szukać czegoś takiego:
1) dekolt w literę V na szerszych ramiączkach, zeby optycznie zmniejszyć biust;
2) w talii fiszbiny albo krój dopasowany
3) dół w kształcie litery A, rozszerzający się już od talii
4) na wysokości talii mogą występować ukośne drapowania (genialnie ukrywają brzuszki i inne krągłości:P)

Odradzam wszelkie rybki i suknie z obniżonym stanem i obcisłymi biodrami. Jeśli chodzi o empire, to trzeba mierzyć, niektóre takie suknie powiękaszają optycznie brzuch i biust.
__________________
Sutaszuję

Główna przyczyna rozwodów?
Kobiety myślą, że po ślubie mężczyzna się zmieni, a on się nie zmienia, natomiast mężczyźni mają nadzieję, że kobieta się nie zmieni, a ona się zmienia.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-14, 19:31   #8
doska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 104
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

a próbowałaś sukni z fiszbinami??-to na niewielki brzuch który z pewnością zostanie ukryty, dobra będzie wtedy suknia księżniczka która z reguły posiada dużo fiszbinów tym samym modeluje sylwetkę i bardzo dobrze trzyma się na biodrach (wiem z doświadczenia)-nie będzie problemu z biustem
na większy wybrałabym linię A, zauważyłam że dziewczyny z ciążowym brzuszkiem często wybierają ją, zeby go trochę "ukryć" przykład: http://moda.allegro.pl/suknia-slubna...969683651.html[/QUOTE]

o w takim stylu mi się podobają, jeszcze nic nie przymierzałam ale wezmę się po nowym roku za to
doska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 19:53   #9
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Właśnie najlepszym wyjściem jest mierzenie nawet kroje które Ci się najpierw nie spodobają możesz mierzyć, bo może się okazać, że się w nich zakochasz
Ja na początku chciałam całkiem inny krój niż kupiłam, więc dopiero w salonie wszystko się okaże
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:08   #10
doska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 104
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Macie racje dziewczyny najlepiej przymierzać, mam nadzieję że Panie w salonach będą umiały mi doradzić i od razu zaproponować coś co mnie zakryje a swoją drogą czy od razu na przymiarkę sukni mam brać jakieś "wyszczuplające majtki" czy założyć takie, które nosze normalnie ? bo rozumiem że stanik typu bardotka ?
doska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 10:35   #11
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez doska1 Pokaż wiadomość
Macie racje dziewczyny najlepiej przymierzać, mam nadzieję że Panie w salonach będą umiały mi doradzić i od razu zaproponować coś co mnie zakryje a swoją drogą czy od razu na przymiarkę sukni mam brać jakieś "wyszczuplające majtki" czy założyć takie, które nosze normalnie ? bo rozumiem że stanik typu bardotka ?
Ja myślę, że powinnaś założyć takie które nosisz zwykle, bo może się okazać, że wybierzesz suknię do której bielizna wyszczuplająca nie będzie Ci wcale potrzebna Zresztą z bielizną którą będziesz miała do suknie przychodzi się zazwyczaj już na przymiarki wybranej przez Ciebie sukni
Jeśli chodzi o stanik, to też nie ma znaczenia, ale myślę że bardotka będzie najlepsza, bo nie będzie wystawała spod sukni a wiadomo, że skoro będziesz mierzyć, to nie chcesz mieć niepotrzebnych 'dodatków'
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-16, 11:22   #12
Ewelinka i juz
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka i juz
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez doska1 Pokaż wiadomość
Macie racje dziewczyny najlepiej przymierzać, mam nadzieję że Panie w salonach będą umiały mi doradzić i od razu zaproponować coś co mnie zakryje a swoją drogą czy od razu na przymiarkę sukni mam brać jakieś "wyszczuplające majtki" czy założyć takie, które nosze normalnie ? bo rozumiem że stanik typu bardotka ?
Doska1,
ja też ma trochę brzuszka i najlepiej wyglądałam w sukniach w linii A z podwyższonym stanem - nie za szerokie, dosyć proste. Taką Ci polecam (w załączeniu moja wybrana wymarzona suknia).
Na przymiarkę ubierz się normalnie, ja chodziłam w zwykłym staniku i spuszczałam ramiączka
Co do biustu - ja mam "tylko" E, ale panie w sklepach mówiły, że do sukni to dobrze mieć biust
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kol-41-42-sally.jpg (27,4 KB, 137 załadowań)
Ewelinka i juz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 17:48   #13
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Mam praktycznie ten sam wzrost i wymiary (rozmiar stanika 70g)

Ja już po wyborze sukienki i moim zdaniem stwierdzenie iż sukienki empire ukrywają brzuszek (szczególnie w polaczeniu z duzym biustem) to mit. Wrecz przeciwnie, wyglada się w nich jak w ciąży :/

Źle wygladalam tez we wszystkich ksiezniczkach i wszelkich "przeładowanych" sukienkach.

Suknie z dekoltem V sprawiały iż wyglądałam niezwykle ciężko w ramionach (ale moje rece są dosyc grube)

Najlepiej mi było w prostych sukienkach o kroju litery A. Z ładnymi(bajlepiej skośnymi) zakładkami na brzuchu.
Warto szukać delikatnych, zwiewnych matriałow (w nich sylwetka tak lekko wyglada Żadnych ciężkich błyszczących tkanin, mówimy nie satynie . I warto kupić sukienkę z dobrymi usztywnieniami na gorsecie. Część sukienek, które mierzyłam (justin alexander czy sweetheart) działały jak dobra bielizna korygująca ukrywając brzuszek w 100%). Postawiłabym także na sukienke z wiązaniem.

W załączniku przykład kroju o który mi mniej wiecej chodzi (nie byłabym tylko pewna tego dekoltu - prosty chyba jest lepszy)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 00002937.jpg (28,0 KB, 146 załadowań)

Edytowane przez ollkaa
Czas edycji: 2011-12-16 o 18:02
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 20:37   #14
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Mam praktycznie ten sam wzrost i wymiary (rozmiar stanika 70g)

Ja już po wyborze sukienki i moim zdaniem stwierdzenie iż sukienki empire ukrywają brzuszek (szczególnie w polaczeniu z duzym biustem) to mit. Wrecz przeciwnie, wyglada się w nich jak w ciąży :/

Źle wygladalam tez we wszystkich ksiezniczkach i wszelkich "przeładowanych" sukienkach.

Suknie z dekoltem V sprawiały iż wyglądałam niezwykle ciężko w ramionach (ale moje rece są dosyc grube)

Najlepiej mi było w prostych sukienkach o kroju litery A. Z ładnymi(bajlepiej skośnymi) zakładkami na brzuchu.
Warto szukać delikatnych, zwiewnych matriałow (w nich sylwetka tak lekko wyglada Żadnych ciężkich błyszczących tkanin, mówimy nie satynie . I warto kupić sukienkę z dobrymi usztywnieniami na gorsecie. Część sukienek, które mierzyłam (justin alexander czy sweetheart) działały jak dobra bielizna korygująca ukrywając brzuszek w 100%). Postawiłabym także na sukienke z wiązaniem.

W załączniku przykład kroju o który mi mniej wiecej chodzi (nie byłabym tylko pewna tego dekoltu - prosty chyba jest lepszy)
bardzo ładna ta suknia, którą załączyłaś

Tutaj się z Tobą nie zgodzę, bo miałam suknię szytą z satyny-matowej i była bardzo lekka, w porównaniu z satyną błyszczącą, która była bardzo ciężka
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 11:08   #15
ollkaa
Rozeznanie
 
Avatar ollkaa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 708
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Ani_qa, nie wiedziałam nawet, że satyny sa matowe Miałam na mysli oczywiście satyny błyszczące.
ollkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-17, 12:19   #16
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez ollkaa Pokaż wiadomość
Ani_qa, nie wiedziałam nawet, że satyny sa matowe Miałam na mysli oczywiście satyny błyszczące.
Ja też nie wiedziałam dopóki nie spotkałam swojej sukni
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-18, 13:56   #17
doska1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 104
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez Ewelinka i juz Pokaż wiadomość
Doska1,
ja też ma trochę brzuszka i najlepiej wyglądałam w sukniach w linii A z podwyższonym stanem - nie za szerokie, dosyć proste. Taką Ci polecam (w załączeniu moja wybrana wymarzona suknia).
Na przymiarkę ubierz się normalnie, ja chodziłam w zwykłym staniku i spuszczałam ramiączka
Co do biustu - ja mam "tylko" E, ale panie w sklepach mówiły, że do sukni to dobrze mieć biust

Sliczna ta sukienka naprawdę, szczerze mowiac to boje sie przymiarki i mam strasznie duzy kompleks przez ten moj biust, bo nie wiem jak wy ale mimo ze jestem w miare szczupla osoba to przez biust wygladam jak bym miala 20 kg wiecej ;/ zastanawialam sie nawet nad operacja zmniejszenia biustu ..
doska1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-23, 23:05   #18
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez doska1 Pokaż wiadomość
Sliczna ta sukienka naprawdę, szczerze mowiac to boje sie przymiarki i mam strasznie duzy kompleks przez ten moj biust, bo nie wiem jak wy ale mimo ze jestem w miare szczupla osoba to przez biust wygladam jak bym miala 20 kg wiecej ;/ zastanawialam sie nawet nad operacja zmniejszenia biustu ..
Nie masz się czego obawiać. panie sę z reguły bardzo miłe i nie wciskają niczego na siłę, ale doradzają fason do sylwetki, z tym że dość delikatnie, żeby nikogo nie urazić, więc trzeba nieraz słuchać "między wierszami". Jak mierzysz pierwszy raz i jeszcze nie wiesz, jaki fason Ci pasuje, to wybierz sobie po jednej sukni z każdego fasonu. Spróbuj napewno empire i literkę A. No i jeszcze jakąś sobie wybierz, która Ci się spodoba w salonie. Najlepiej, jakbyś zrobiła zdjęcia i potem w domu na spokojnie oceniła. Z tym, że musisz się liczyć z tym, że nie w każdym salonie można robić zdjęcia.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 15:57   #19
xzora
Zakorzenienie
 
Avatar xzora
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 7 557
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez doska1 Pokaż wiadomość
Kochane Wizazanki, w lipcu stanę na ślubnym kobiercu a mam mały problem. Otóż nienawidzę swojego wystającego brzucha, ćwiczę, nie jem fast-foodow a mimo to mnie denerwuje... A więc kochane przechodzę do sedna sprawy, jakich modeli sukien ślubnych szukać aby ukryć moj brzuszek a jakich unikać ? aha dodam jeszcze ze mam 168 cm, rozmiar 38/40, a biust ogromny 70H (tak wiem, okropność). Talie mam wyraźnie zaznaczoną. Proszę dziewczyny pomożcie
co ćwiczysz?

odradzam suknie empire (pokazywane przez rudy_moniq) - one właśnie podkreślają brzuch, sprawdzą się u osób w ciąży, ale nie u tych, które brzuch chcą zakryć

polecam suknie z wiązaniem gorsetowym, które dzięki mocnemu wiązaniu pozwolą schować brzuch i ukształtować talię

co do biustu i dekoltu - odradzam dekolty V, duży biust wygląda w nich wulgarnie, jest bardzo wyeksponowany, do tego suknie o takim kroju są szyte na małe biusty. Dużo lepiej sprawdzają się proste, zabudowane dekolty.
xzora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-03, 13:14   #20
ScarlettOh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: jaką sukienkę ślubną wybrać na wystający brzuszek

Cytat:
Napisane przez dudusiu Pokaż wiadomość
tyle tylko że sukienka empire przy wystającym brzuszku może dać efekt ciężarnej panny młodej
Dokładnie tak!

Odradzałabym tego typu suknię.
Moja koleżanka, która jest osobą BARDZO szczupłą i wysportowaną, ma po prostu ZERO brzuszka, po założeniu sukni ślubnej odcinanej pod biustem według mnie wyglądała... właśnie jakby chciała coś ukryć. A przecież Ty masz ten brzuszek, więcej efekt może być gorszy.
ScarlettOh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:01.