podryw :] - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-05-15, 13:56   #31
Maddelaina
Raczkowanie
 
Avatar Maddelaina
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 345
Dot.: podryw :]

I jak już wprowadzisz plan w życie daj nam tu znać !
__________________


"Odważny to nie ten, kto się nie boi,
lecz ten, kto wie,
że są rzeczy ważniejsze niż strach.

Odważni nie żyją wiecznie,
lecz ostrożni nie żyją wcale"

Maddelaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 15:49   #32
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: podryw :]

Mi by się nie chciało takich podchodów robić i wymyślać coraz to lepsze pomysły.
Jak pisała wizażanka kup u niego bilet i daj kartkę ze swoim imieniem, numerem telefonu i zaproponuj kawe. Jeżeli będzie zainteresowany to się odezwie, a jak nie to będziesz miała jasny sygnał że nic z tego nie będzie.
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 16:59   #33
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
Mi by się nie chciało takich podchodów robić i wymyślać coraz to lepsze pomysły.
Jak pisała wizażanka kup u niego bilet i daj kartkę ze swoim imieniem, numerem telefonu i zaproponuj kawe. Jeżeli będzie zainteresowany to się odezwie, a jak nie to będziesz miała jasny sygnał że nic z tego nie będzie.
jakoś sobie tego nie wyobrażam, autobus pełen ludzi z czego na samym początku same wielbicielki, a ja wchodzę i mówię: "masz, to mój nr, zadzwoń..a i poproszę bilet do X" bez sensu, sama byłam parę razy w podobnej sytuacji np. jakiś obcy facet podchodzi i mówi że mu się podobam, wtedy moja pierwszą myślą jest że albo zboczeniec albo nie wiem co, w każdym razie spławiam go, nie dając mu żadnych szans chociazby na poznanie.

Wprowadziłąm pewne zmiany, a mianowicie żeby wyelminować możliwość dostania się tej teczki w niepowołane ręce poprosiłam o pomoc przyjaciółkę. Bezstronna, z facetem, z innego towarzystwa a do tego pomocna i przedewszytskim mogę jej zaufać. To ona wręczy mu to teczkę na końcowym z tekstem, że nalazła gdzieś na siedzeniu i nie wie co z tym zrobić, a z tego co się zorientowała to ważne dokumenty w niej są.
I teraz jest tylko możliwość że zadzwoni albo że nie zadzwoni, w ostatecznośći sama się go spytam czy nie znalaźł ostatnio jakiejś teczki w autobusie. Tylko, że ciągle mam wątpliwości, czy to nie jest bardzo perfidne i podejrzane. Ale tłumaczę sobie, że zawsze byłam świętoszką i bałam się takich akcji, bo zawsze myslałam 'a co on sobie pomyśli, jak będę mu się tak narzucała"
Wkońcu do odwaznych świat należy! Tylko żebym się za abrdzo nie zestresowała jak już przyjdzie co do czego, ale z drugiej strony to tylko facet ( na którym bądź co bądź mi zależy).

Zdam relację, ale na razie czynię przygotowania i badam grunt

Edytowane przez marcysia2929
Czas edycji: 2009-05-15 o 17:05
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:06   #34
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: podryw :]

A gdzie ja napisałam że masz mu to powiedzieć?
Napisałam żebyś dała karteczke a nie powiedziała.
W końcu do odważnych świat należy.
I tak zrobisz jak zechcesz ja Ci niczego nie narzucam.
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:16   #35
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez kucyk ponny Pokaż wiadomość
A gdzie ja napisałam że masz mu to powiedzieć?
Napisałam żebyś dała karteczke a nie powiedziała.
W końcu do odważnych świat należy.
I tak zrobisz jak zechcesz ja Ci niczego nie narzucam.

hehehe to dam karteczkę a on powie : "o zgubiła pani jakiś papierek" albo "ale ten papierek mi nie potrzebny" albo "a co to jest??" a co ja wtedy zrobię? chyba zapadnę się pod ziemie, przed tymi wszystkimi ludźmi!
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:26   #36
olciaolciaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 61
GG do olciaolciaa
Dot.: podryw :]

a sa czasem torby z dodatkowym miejscem na imie, adres i telefonem wlasiciela wiec jak wezmie taka torbe to odrazu spojrzy na dane.. ktora sa na zewnatrz i nie trzeba zagladac do srodka
olciaolciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:35   #37
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: podryw :]

Z tą przyjaciółką to nie jest dobry pomysł, może jej powiedzieć, że ma to oddać to biura rzeczy znalezionych czy cos takiego, może powiedzieć, że on się takimi sprawami nie zajmuje i co wtedy.
Ja bym się w takie rzeczy nie bawiła, dużo lepsze jest z tym podaniem karteczki przy kupowaniu biletu, przynajmniej tak mi sie wydaje, a że zapyta co to jest, czy coś wątpiea przynajmniej bedziesz wiedziała na czym stoisz, jeśli jest zainteresowany zadzwoni, jesli nie, trudno, nie warto sobie nim zawracać głowy, tylko rozglądnąć się za kimś bardziej interesującym, który jest wart Twojej uwagi i na nią zasługuje
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 17:43   #38
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez olciaolciaa Pokaż wiadomość
a sa czasem torby z dodatkowym miejscem na imie, adres i telefonem wlasiciela wiec jak wezmie taka torbe to odrazu spojrzy na dane.. ktora sa na zewnatrz i nie trzeba zagladac do srodka
o proszę nie wiedziałam, pomyśli się i o tym
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 17:59   #39
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez pattsy Pokaż wiadomość
To, że on się uśmiecha i jest uprzejmy to jeszcze nic nie znaczyMoże po prostu jest miły i grzeczny, dlatego tak się zachowuje. Wiesz faceci nawet zajęci a jak widzą ładną dziewczynę lubią sobie poflirtowaćw końcu to są wzrokowcyNie pisze tego, żeby Cię dobić tylko żebyś się za bardzo potem nie zawiodła na nim. Nie warto się za bardzo nakręcać.
Pomysł bardzo ciekawy to trzeba przyznać, jeśli on znajdzie teczkę, zobaczy zdjęcie a faktycznie będzie Tobą zainteresowany bankowo on się odezwie do Ciebiemoże też sie odezwac z grzeczności i sympatii by oddac zgubę. Ale to już wyczujesz na spotkaniu, takie rzeczy sie czuje
Nie ma też pewności, że będzie chciał oddać tę teczkę osobiście. Może zostawi ją do odebrania w biurze rzeczy znalezionych? Chyba, że dogadasz się z nim tak, że możesz ją odebrać... w autobusie... na końcowym przystanku Przynajmniej nie będzie musiał dalej jechać hehe
Ale prawdę mówiąc, dla mnie to za bardzo kombinowane... Może na końcowym przystanku podejdź do niego i zapytaj się o drogę gdzieś tam... albo zapytaj gdzie jest jakaś ulica/sklep? I tak od słowa do słowa...
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:08   #40
zelka887
Raczkowanie
 
Avatar zelka887
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 149
Dot.: podryw :]

podoba mi sie ten wątek ;p jak to mówią : co kupa głów to nie jedna;p;p

moim zdaniem to pomysł i z przyjaciółką jest dobry (wogole piękny plan xD) to jak powie jej że niech ona odda to ona niech mu powie że jej się spieszy czy też coś innego niech go spławi i zostawi mu to oj no myślę że nie odda nie odda nigdzie tylko tam oblooka dokładnie wszytsko;p więc działaj mała działaj i dawaj znać co i jak;p

Lepiej cos zrobic niż żalować potem że sie nie zrobiło a nóż za rok bedziesz się z nim śmiała z tej akcji (chyba że mu nie powiesz)

Powodzonka
__________________
^^ pokażę Ci raj

pokażę Ci zło xD


o! o! o o ooo !
zelka887 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:11   #41
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: podryw :]

Pomysł super- w moim guście
Myślę, zebyś poprosiła tą przyjaciółkę, żeby wyciągnęła z tej teczki CV i żeby ona mu je pokazala mówiąc "w tej teczce było, niewiem, kojarzy pan tą panią ze zdjęcia? A tu jej numer telefonu chyba.. Przepraszam, ale śpieszę się, ,mam nadzieję, ze pan jej to odda."
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 18:25   #42
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez dusia139 Pokaż wiadomość
Pomysł super- w moim guście
Myślę, zebyś poprosiła tą przyjaciółkę, żeby wyciągnęła z tej teczki CV i żeby ona mu je pokazala mówiąc "w tej teczce było, niewiem, kojarzy pan tą panią ze zdjęcia? A tu jej numer telefonu chyba.. Przepraszam, ale śpieszę się, ,mam nadzieję, ze pan jej to odda."
hihi to już chyba byłoby lekkie przegięcie

dzięki dziewczynki, za komplementy na temat mojego planu
Korzystajcie póki go nie opatentowałam

te karteczki i biuro rzeczy znalezionych w ogóle do mnie nie przemawiają... po prostu wiem i czuję że to nie pasuje ani do niego ani do mnie...

a z tym CV to już tak wymyślimy, że na pewno otworzy tą teczkę, jestem pewna że nie powie żeby sama się nią zajęła...

A co do tego że on może być uprzejmy dla wszystkich to faktycznie tak jest i ja sobie zdaję sprawę z tego że wcale nie muszę mu się podobać i w ogóle, ale chcę spróbować i dać szanse mu się poznać oraz vice versa ...

Edytowane przez marcysia2929
Czas edycji: 2009-05-15 o 18:26
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 18:34   #43
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: podryw :]

Marysiu, jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, także do dzieła
Jedno wiemy na pewno, że Cie lubi.
Bo raczej to osób, których nie darzymy sympatia się nie uśmiechamy
Zawsze może zostać Twoim dobrym kumpel jak by coś tam nie wyszło, ale trzymamy kciuki za ta znajomosc
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:25   #44
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez No air Pokaż wiadomość
Zastanawiające, że wymyślenie i przeprowadzenie takiej intrygi wydają się autorce wątku prostszym rozwiązaniem niż zwyczajna rozmowa...
O wlasnie, jak to jest, ze lepiej/latwiej cos wymyslac, niz z nim po prostu porozmawiac...

Cytat:
Napisane przez dusia139 Pokaż wiadomość
Pomysł super- w moim guście
Myślę, zebyś poprosiła tą przyjaciółkę, żeby wyciągnęła z tej teczki CV i żeby ona mu je pokazala mówiąc "w tej teczce było, niewiem, kojarzy pan tą panią ze zdjęcia? A tu jej numer telefonu chyba.. Przepraszam, ale śpieszę się, ,mam nadzieję, ze pan jej to odda."
No bez jaj, strasznie naiwnie to brzmi, z jakiej racji on mialby za kogos zwracac znalezione rzeczy ? Kto by w ogole sie pytal w autobusie kierowce, czy nie zna danej pasazereki, biorac pod uwage liczbe osob ktore jezdza takim autobusem w ciagu dnia?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:30   #45
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

No bez jaj, strasznie naiwnie to brzmi, z jakiej racji on mialby za kogos zwracac znalezione rzeczy ? Kto by w ogole sie pytal w autobusie kierowce, czy nie zna danej pasazereki, biorac pod uwage liczbe osob ktore jezdza takim autobusem w ciagu dnia?
E tam :P Jakby było dobrze rozegrane, to wszystko vy się pięknie zazębiło. Tak to autorka wątku nie ma 100 procentowej pewności, że jej plan wypali. Ja bym skorzystała raczej z tej mojej propozycji, by przynajmniej wiedziec, że ON ją widział i wie o co chodzi. Nie mówię o bezpośrednim pytaniu: znasz ją, czy nie?, ale kulturalną sugestią, że jest taka możliwosc, ze "ta pani" jezdzi często i "ten pan" ją akurat zna..
Ale jak kto woli.
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:46   #46
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez dusia139 Pokaż wiadomość
E tam :P Jakby było dobrze rozegrane, to wszystko vy się pięknie zazębiło. Tak to autorka wątku nie ma 100 procentowej pewności, że jej plan wypali. Ja bym skorzystała raczej z tej mojej propozycji, by przynajmniej wiedziec, że ON ją widział i wie o co chodzi. Nie mówię o bezpośrednim pytaniu: znasz ją, czy nie?, ale kulturalną sugestią, że jest taka możliwosc, ze "ta pani" jezdzi często i "ten pan" ją akurat zna..
Ale jak kto woli.
Jak by sie zazebilo ? Jest zupelnie nieuzasadnione zalozenie, ze on sie bedzie zachowywal, tak jakbys chciala ze sie zachowal, a w zyciu zwykle to nie dziala. Plan autorki jest o tyle lepszy, ze przynajmniej zaklada rozne mozliwe warianty rozwoju.

Koniec koncow, czy nie lepiej jest po prostu wprost porozmawiac?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 20:50   #47
kasiagora23
Zadomowienie
 
Avatar kasiagora23
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 142
Dot.: podryw :]

Może i pomysł z koleżanką jest dobry ale... nie do końca. Jak już chcesz korzystać z jej pomocy to niech wychodząc z autobusu po prostu da mu teczkę mówiąc "ktoś zostawił" i tyle. Żadnych zbędnych dyskusji że otwierała... Pozostaje jeszcze kwestia tego że gdyby wam się "udało" to on prędzej czy później się natknie na twoja koleżankę, i co wtedy? Chyba pozostaje tylko przyznać się do intrygi próbując obrócić to w żart
kasiagora23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:33   #48
stilll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 149
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość

Koniec koncow, czy nie lepiej jest po prostu wprost porozmawiac?
Tak jest więcej zabawy A to przecież flirt a nie oświadczyny
stilll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-15, 21:44   #49
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez stilll Pokaż wiadomość
Tak jest więcej zabawy A to przecież flirt a nie oświadczyny
Que? Jaki flirt? Flirtowac to sobie moga dwie osoby, a jak na razie, to jedna osoba chce druga, nie zainteresowana jak dotad, lepiej poznac.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 22:46   #50
Sandruś88
Rozeznanie
 
Avatar Sandruś88
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 828
Dot.: podryw :]

Marcysia, tylko pamiętaj, żeby po tej akcji przestać się odzywać do tej przyjaciółki, najlepiej w ogóle na siebie nie patrzcie już nigdy, żeby Was przypadkiem razem nie zobaczył.
khehehe ;d
__________________



Daj mi przeżyć, bo życie ma zbyt wysoką cenę!





Sandruś88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:01   #51
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez Sandruś88 Pokaż wiadomość
Marcysia, tylko pamiętaj, żeby po tej akcji przestać się odzywać do tej przyjaciółki, najlepiej w ogóle na siebie nie patrzcie już nigdy, żeby Was przypadkiem razem nie zobaczył.
khehehe ;d
hehehe spokojnie, Ona nigdy, ale to nigdy nie jeździ tym autobusem

jeżeli by coś z tego wyszło i byłaby sytuacja, że się poznają to wtedy będę się martwiła, ale do tamtej pory to On pewnie nie będzie już jej pamiętał
Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
O wlasnie, jak to jest, ze lepiej/latwiej cos wymyslac, niz z nim po prostu porozmawiac...
Cytat:
Napisane przez stilll Pokaż wiadomość
Tak jest więcej zabawy A to przecież flirt a nie oświadczyny
dokładnie tak to jest Poza tym rozmowa i co ja mu powiem? "Ej słuchaj podobasz mi się, może pójdziemy na kawę?"
jak dla mnie brzmi to bardzo poważnie i zobowiązująco. Nie ma warunków na taką rozmowę, zawsze jest pełno ludzi, a w czasie jazdy rozmowy z kierowcą zabronione.

Ja nawet nie wiem do końca jaki ma charakter czy mi się spodoba, dlatego muszę go poznać w sposób niezobowiązujący!
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:03   #52
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez kasiagora23 Pokaż wiadomość
Może i pomysł z koleżanką jest dobry ale... nie do końca. Jak już chcesz korzystać z jej pomocy to niech wychodząc z autobusu po prostu da mu teczkę mówiąc "ktoś zostawił" i tyle. Żadnych zbędnych dyskusji że otwierała... Pozostaje jeszcze kwestia tego że gdyby wam się "udało" to on prędzej czy później się natknie na twoja koleżankę, i co wtedy? Chyba pozostaje tylko przyznać się do intrygi próbując obrócić to w żart
Ale wtedy jak nie będzie wiedział czyje to, to odda do jakiegoś biura rzzeczy znalezionych i koniec na tym, a nie o to autorce chodzi. W tym planie co ona ułożyła jest jakieś 20% prawdopodobieństwa, że pójdzie po jej myśli- a to mało, zbyt mało. I co, jeśli nie wypali, będzie wymyślała kolejną intrygę? To dopiero będzie podejrzane.. Nie lepiej mocniej, ale odrazu?
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:27   #53
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: podryw :]

Marysiua kiedy jedziesz tym busem?? w poniedziałek??
I zastanawiam się nad tym, pisałaś nam, że kupujesz u niego bilet, jeśli jest to codziennie, on może coś sobie tam już myśleć, bo przecież byś miała miesięczny gdybyś dziennie lub często jeździła To tylko takie małe moje przypuszczenie jest
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:40   #54
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez pattsy Pokaż wiadomość
Marysiua kiedy jedziesz tym busem?? w poniedziałek??
I zastanawiam się nad tym, pisałaś nam, że kupujesz u niego bilet, jeśli jest to codziennie, on może coś sobie tam już myśleć, bo przecież byś miała miesięczny gdybyś dziennie lub często jeździła To tylko takie małe moje przypuszczenie jest
hehehe dobrze myślisz, ale na szczęście nie jeżdżę nim codziennie
zwykle to 3 góra 4 razy w tygodniu (gdzie codziennie jeżdżę autob. 2 razy).
planuję to zrobić pod koniec tego tygodnia co teraz będzie, muszę się jeszcze trochę przygotować, a poza tym mi i mojej przyjaciółce taki termin najbardziej odpowiada
Oczywiście do tego czasu nie będę raczej z nim jeździła, chyba że będę musiala
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:46   #55
alkowola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 36
Dot.: podryw :]

matko co te dziewczyny nie wymysla
ja taka pomyslowa nigdy nie bylam
alkowola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 09:52   #56
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: podryw :]

Oby Ci się to udałoTylko do tej przyjaciółki nie jestem za bardzo przekonana jak już jedna wizażystka pisała, jeśli by został Twoim chłopakiem, potem gdy ją pozna, może sie obrazić, poczuć, że sie nim bawiłaś
Ale zawsze możesz mu potem powiedzieć, że szczęściu trzeba czasem pomagać
Więc trzymam kciuki
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:28   #57
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
hehehe to dam karteczkę a on powie : "o zgubiła pani jakiś papierek" albo "ale ten papierek mi nie potrzebny" albo "a co to jest??" a co ja wtedy zrobię? chyba zapadnę się pod ziemie, przed tymi wszystkimi ludźmi!
Tak, tak napewno tak powie. Jak zwróci uwagę co na tej karteczce napisane to albo ją weźmie i schowa, albo odda i będziesz wiedziała że jednak on nie jest Tobą zainteresowany.
Zgodzę się z wyrakiem że jednak rozmowa jest najlepsza.
W końcu sama napisałaś ze do odważnych świat należy, ale chyba aż taka odważna nie jesteś.
Ale jak wolisz bawić się w jakieś gierki, które mogą mieć różne zakończenia to życze miłej zabawy. I oczywiście trzymam kciuki za powodzenie takiej akcji
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:43   #58
marcysia2929
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: WARSZAWA
Wiadomości: 122
Dot.: podryw :]

najgorsza wiadomość jaka tylko mogła być, właśnie dowiedziałam się, że on ma dziewczynę, nie jest to na 100% pewne info, no ale...
prawdopodobnie nadal jest z tą z która był już dawno tzn. jakieś 3 lata temu...

co o tym myślicie?
w takiej sytuacji chyba powinnam sobie dać spokój......
i po co było mi się dowiadywać...

Edytowane przez marcysia2929
Czas edycji: 2009-05-16 o 12:46
marcysia2929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 12:49   #59
kucyk ponny
Zakorzenienie
 
Avatar kucyk ponny
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 505
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
najgorsza wiadomość jaka tylko mogła być, właśnie dowiedziałam się, że on ma dziewczynę, nie jest to na 100% pewne info, no ale...
prawdopodobnie nadal jest z tą z która był już dawno tzn. jakieś 3 lata temu...

co o tym myślicie?
w takiej sytuacji chyba powinnam sobie dać spokój......
i po co było mi się dowiadywać...
Dobrze że sie dowiedziałaś, przynajmniej nie musisz wcielać w życie swojego planu i oszczędzisz sobie czasu. No w takiej sytuacji lepiej odpuścić. Nie mieszać sie w zwiazek dwóch osób.
kucyk ponny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 14:28   #60
pattsy
Raczkowanie
 
Avatar pattsy
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 79
GG do pattsy
Dot.: podryw :]

Cytat:
Napisane przez marcysia2929 Pokaż wiadomość
najgorsza wiadomość jaka tylko mogła być, właśnie dowiedziałam się, że on ma dziewczynę, nie jest to na 100% pewne info, no ale...
Jak nie jest to pewne na 100 % to spróbuj
Może to jest jakaś plotka tylkoSama piszesz, że nie jesteś pewna...
A jeśli naprawde ma dziewczyne, to się o tym dowiesz jak już z nim sobie pogadasz i nie przeżyjesz aby wielkiego zaskoczenia
No i z Twoje nastawienie się teraz zmieni, bo w sumie nie liczysz na nic tylko na zwykłą rozmowę( w razie oddania zguby)....a może się okazać coś milszego Więc ja jestem, jak nie jesteś na 100%pewna, żebyś jednak spróbowała
__________________
Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć:''jestem w więzieniu w Meksyku", a on na to odpowie: "nic się nie martw zaraz tam będę."

pattsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.