SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-29, 16:27   #1
Ferri
Raczkowanie
 
Avatar Ferri
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 86

SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze


Ponad rok po rozwodzie, małe grono przyjaciół i niewiele szans na poznanie nowych ludzi...
A w życiu zaczęło czegoś brakować choćby wyjścia z kimś, kawy, rozmowy...
Raz kozie śmierć - zaloguję się na Sympatii - trzeba przecież mieć wiarę w ludzi

Taaaak.... spędziłam tam z przerwami 2 miesiące ale dziś nie wytrzymałam drogie Panie

Nie chcę by źle to zabrzmiało ale znam siebie.
Jestem atrakcyjną, wykształconą kobietą, prowadzę własną firmę - ale... pracując online
nie mam praktycznie okazji do poznania nowych ludzi
A, ze nie ufam facetom - mając przykre małżeńskie doświadczenie

Założyłam dwa profile:
jeden oficjalny, mój, zgodny z prawdą
gdzie mam swoje zdjęcia (nie wyzywające) ale ukazujące myślę kobietę.
W otoczeniu jestem uznawana za urodziwą osobę - nie wyzywającą

oraz drugi profil... kompletnie zmyślony.
Z laską piszącą, że szuka niezobowiazujących spotkań i ew. sponsoringu...

I ku mojemu zdziwieniu
100 % facetów zaczepiających mnie - robiących dobre wrazenie, piszących o swoich pasjach, zasadach życiowych, wartościach, odpowiadało na zaczepki tej drugiej "panienki" chętnie oferując sex za - lub bez pieniędzy,

100% !!!!!!!!
Nawet kiedy juz z radością stwierdzałam, że "delikwent" oparł się zaczepce ze strony wyzywającej laski... niestety po jakimś czasie sam się odzywał nieśmiało... prosząc o spotkanie, rozebrane zdjęcia, cybersex, sponsoring.... itd itd

zamykam profile i szczerze nie wiem czy w dzisiejszym świecie, są
MOJE ODCZUCIA?
chyba nie muszę komentować!!!!

Szumowiny... to chyba najlepsze określenie, szczerze - niedobrze mi się robi i nie wierzę, że istnieją faceci, którzy szukają w internecie "kobiety z klasą" , przyjaźni czy poważniejszej relacji!

Edytowane przez Ferri
Czas edycji: 2013-07-29 o 20:46
Ferri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:28   #2
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez Ferri Pokaż wiadomość
Ponad rok po rozwodzie, małe grono przyjaciół i niewiele szans na poznanie nowych ludzi...
A w życiu zaczęło czegoś brakować choćby wyjścia z kimś, kawy, rozmowy... Raz kozie śmierć - zaloguję się na Sympatii - trzeba przecież mieć wiarę w ludzi - nie wszędzie są sami popapańcy

Taaaak.... spędziłam tam z przerwami 2 miesiące ale dziś nie wytrzymałam drogie Panie

Jestem atrakcyjną, wykształconą kobietą, samodzielną
A, ze nie ufam facetom - mając przykre małżeńskie doświadczenie

Założyłam dwa profile:
jeden oficjalny, mój, zgodny z prawdą
gdzie mam swoje zdjecia (nie wyzywające) ale ukazujące myślę kobietę z klasą - jak piszą panowie "piękną kobietę z klasą" W otoczeniu jestem uznawana za urodziwą osobę - nie wyzywającą

oraz drugi profil... kompletnie zmyślony.
Z laską piszącą, że szuka niezobowiazujących spotkań i ew. sponsoringu...

I ku mojemu zdziwieniu
100 % facetów zaczepiających mnie - realną, piszących o swoich pasjach, zasadach życiowych, wartościach, odpowiadało na zaczepki tej drugiej "panienki" chętnie oferując sex za - lub bez pieniędzy,

100% !!!!!!!!
Nawet kiedy juz z radością stwierdzałam, że "delikwent" oparł się zaczepce ze strony wydekoltowanej laski... niestety po jakimś czasie sam się odzywał nieśmiało... prosząc o spotkanie, rozebrane zdjęcia itd itd

zamykam profile i szczerze nie wiem czy w dzisiejszym świecie, są
MOJE ODCZUCIA?
chyba nie muszę komentować!!!!

Szumowiny... to chyba najlepsze określenie, szczerze - niedobrze mi się robi i nie wierzę, że istnieją faceci, którzy szukają w internecie "kobiety z klasą" , przyjaźni czy poważniejszej relacji!

p.s. stwierdziłam również, że jeżeli szukałabym jednak za pośrednictwem internetu pewnie postąpiłabym podobnie zakładając dwa konta...
A tych w realu jak testujesz?

Wg mnie albo miałaś pecha, albo takich przyciągasz. Może mają jakieś fantazje, związane "z kobietą z klasą". Może "normalnych" onieśmiela ta "klasa", skoro po byle fotce obcy ludzie od razu tę "klasę" zauważają, jako cechę Ciebie określającą.

Nie wszyscy tacy są.
Pewnie trafisz na "normalnego" prędzej czy później.

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2013-07-29 o 17:30
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:39   #3
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

nie można tak generalizować, miałaś pecha

sama miałam przygodę z sympatią, tak bardziej z ciekawości i z przymrużeniem oka. w sumie mogłabym wysunąć podobne wnioski, bo profil miała też moja współlokatorka i wymieniałyśmy się spostrzeżeniami często było tak, że dostawałyśmy identyczne wiadomości na zasadzie kopiuj - wklej, często jeden chłopak romansował i ze mną i z koleżanką, wmawiając nam przy tym, że jesteśmy jedyne i wyjątkowe
ale zdarzają się też tam normalni faceci, sama na takich trafiłam, jednak żaden nie zainteresował mnie sobą na tyle, żebym zaczęła taką znajomość traktować bardziej poważnie.
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 17:56   #4
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Nie chcę bronić tych "biednych" facetów - ale to nie oni sami znajdowali profile emanującego seksem kociaka. Wydaje mi się, że to na zasadzie podania na tacy hamburgera komuś wygłodzonemu (przecież zanim w wielu wypadkach związek się skonsumuje muszą minąć 3 randki, wykosztować się na wyjścia trzeba a i gwarancji nie ma ). Facet, który długo nie spotykał się z kobietą może się skusić na łatwy seks, czy przygodę erotyczną. Niekoniecznie już związek z taką kobietą. Ale to już decyzja należy do Ciebie - jaką przeszłość erotyczną akceptujesz/ sposób radzenia sobie z napięciem seksualnym u potencjalnego kandydata na faceta.

Zastanawiam się, czy jest sens sprawdzać każdego potencjalnego kandydata na randkę, skoro masz już utwierdziłaś się w przekonaniu, że im tylko jedno w głowie... Możesz w ten sposób przekreślić kogoś wartościowego.

A sympatia - różnorodne typy ludzkie. Może wolałabyś zalogować się na inncyh portalach, bardziej skupiającym się na dopasowaniu charakterologicznym, wartości czy zainteresowań? A oprócz tego, naprawdę bardzo polecam poznanie kogoś na żywo, łatwiej ocenić intencje.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:31   #5
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Nie chcę bronić tych "biednych" facetów - ale to nie oni sami znajdowali profile emanującego seksem kociaka. Wydaje mi się, że to na zasadzie podania na tacy hamburgera komuś wygłodzonemu (przecież zanim w wielu wypadkach związek się skonsumuje muszą minąć 3 randki, wykosztować się na wyjścia trzeba a i gwarancji nie ma ). Facet, który długo nie spotykał się z kobietą może się skusić na łatwy seks, czy przygodę erotyczną. Niekoniecznie już związek z taką kobietą. Ale to już decyzja należy do Ciebie - jaką przeszłość erotyczną akceptujesz/ sposób radzenia sobie z napięciem seksualnym u potencjalnego kandydata na faceta.

Zastanawiam się, czy jest sens sprawdzać każdego potencjalnego kandydata na randkę, skoro masz już utwierdziłaś się w przekonaniu, że im tylko jedno w głowie... Możesz w ten sposób przekreślić kogoś wartościowego.

A sympatia - różnorodne typy ludzkie. Może wolałabyś zalogować się na inncyh portalach, bardziej skupiającym się na dopasowaniu charakterologicznym, wartości czy zainteresowań? A oprócz tego, naprawdę bardzo polecam poznanie kogoś na żywo, łatwiej ocenić intencje.
Bla bla bla, tak tak. A pewnie reklamują się jako poszukujący drugiej połówki, skrzywdzeni i czekający na miłość. Aż się łezka kręci w oku Lepiej sprawdzić niż zaangażować się w związek z kimś kto jest niewiele wart.
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:42   #6
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Zgadzam się, że lepiej sprawdzić - aczkolwiek nie uciekałabym się do takich podstępów. Czasami wystarcza trochę rozmowy, spotkań w niewirtualnej rzeczywistości.

Osobiście jestem aż za bardzo przeczulona na pozowanie na pokrzywdzonego i zranionego, szumne deklaracje o wartościach. Ot, każdy może być w internecie kim chce.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 18:42   #7
dziennikarka93
Raczkowanie
 
Avatar dziennikarka93
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zielona Góra i okolice
Wiadomości: 136
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez Ferri Pokaż wiadomość
Ponad rok po rozwodzie, małe grono przyjaciół i niewiele szans na poznanie nowych ludzi...
A w życiu zaczęło czegoś brakować choćby wyjścia z kimś, kawy, rozmowy... Raz kozie śmierć - zaloguję się na Sympatii - trzeba przecież mieć wiarę w ludzi - nie wszędzie są sami popapańcy

Taaaak.... spędziłam tam z przerwami 2 miesiące ale dziś nie wytrzymałam drogie Panie

Jestem atrakcyjną, wykształconą kobietą, samodzielną
A, ze nie ufam facetom - mając przykre małżeńskie doświadczenie

Założyłam dwa profile:
jeden oficjalny, mój, zgodny z prawdą
gdzie mam swoje zdjecia (nie wyzywające) ale ukazujące myślę kobietę z klasą - jak piszą panowie "piękną kobietę z klasą" W otoczeniu jestem uznawana za urodziwą osobę - nie wyzywającą

oraz drugi profil... kompletnie zmyślony.
Z laską piszącą, że szuka niezobowiazujących spotkań i ew. sponsoringu...

I ku mojemu zdziwieniu
100 % facetów zaczepiających mnie - realną, piszących o swoich pasjach, zasadach życiowych, wartościach, odpowiadało na zaczepki tej drugiej "panienki" chętnie oferując sex za - lub bez pieniędzy,

100% !!!!!!!!
Nawet kiedy juz z radością stwierdzałam, że "delikwent" oparł się zaczepce ze strony wydekoltowanej laski... niestety po jakimś czasie sam się odzywał nieśmiało... prosząc o spotkanie, rozebrane zdjęcia itd itd

zamykam profile i szczerze nie wiem czy w dzisiejszym świecie, są
MOJE ODCZUCIA?
chyba nie muszę komentować!!!!

Szumowiny... to chyba najlepsze określenie, szczerze - niedobrze mi się robi i nie wierzę, że istnieją faceci, którzy szukają w internecie "kobiety z klasą" , przyjaźni czy poważniejszej relacji!

p.s. stwierdziłam również, że jeżeli szukałabym jednak za pośrednictwem internetu pewnie postąpiłabym podobnie zakładając dwa konta...
Moim zdaniem, miałaś po prostu pecha. Ja swojego faceta poznałam przez internet (nie przez Sympatię) i jakoś jesteśmy razem od 3 lat. Fakt, w internecie jest wiele szumowin, ale tak samo jest w realu. Są ludzie i "ludzie". Znam wiele osób, które poznało swoje drugie połówki przez internet (w różny sposób: blog, fora, czaty) i też są razem. Nie wiem, moim zdaniem portale randkowe przyciągają takich facetów (ale też kobiety szukające sponsoringu). Gdybym była facetem, pomyślałabym sobie, że na takim portalu, konta zakładają osoby szukające przygód, a nie stałego związku-może się mylę.
__________________
dziennikarka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 18:55   #8
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez Sophie86 Pokaż wiadomość
Nie chcę bronić tych "biednych" facetów - ale to nie oni sami znajdowali profile emanującego seksem kociaka. Wydaje mi się, że to na zasadzie podania na tacy hamburgera komuś wygłodzonemu (przecież zanim w wielu wypadkach związek się skonsumuje muszą minąć 3 randki, wykosztować się na wyjścia trzeba a i gwarancji nie ma ). Facet, który długo nie spotykał się z kobietą może się skusić na łatwy seks, czy przygodę erotyczną. Niekoniecznie już związek z taką kobietą. Ale to już decyzja należy do Ciebie - jaką przeszłość erotyczną akceptujesz/ sposób radzenia sobie z napięciem seksualnym u potencjalnego kandydata na faceta.
No tak, jak suka nie da to pies nie weźmie. Facet może lecieć na każdy ochłap i dalej będzie 'samotnym, smutnym, wygłodzonym mężczyzną' anie dziwkarzem.

Cytat:
Zastanawiam się, czy jest sens sprawdzać każdego potencjalnego kandydata na randkę, skoro masz już utwierdziłaś się w przekonaniu, że im tylko jedno w głowie... Możesz w ten sposób przekreślić kogoś wartościowego.
e?
Skoro dla autorki wartościowy facet = facet nie lecący na internetowe łatwodajki, to jakim cudem takie sprawdzanie ma przekreślić kogoś wartościowego? Kierowanie się zasadą czego oczy nie widzę tego sercu nie żal jest trochę naiwne.
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:05   #9
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
No tak, jak suka nie da to pies nie weźmie. Facet może lecieć na każdy ochłap i dalej będzie 'samotnym, smutnym, wygłodzonym mężczyzną' anie dziwkarzem.
_ema, akurat napisałam ironicznie o tych facetach. Domyślam się, jaki jest mechanizm myślenia przyrodzeniem u niektórych osobników, ale nie na tyle, by ich zupełnie rozgrzeszać.

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
Skoro dla autorki wartościowy facet = facet nie lecący na internetowe łatwodajki, to jakim cudem takie sprawdzanie ma przekreślić kogoś wartościowego? Kierowanie się zasadą czego oczy nie widzę tego sercu nie żal jest trochę naiwne.
Nie popieram nieświadomości albo ignorowania faktów. Chodziło mi o sytuację, kiedy po poznaniu iluś dziwnych męskich typów można sobie wbić do głowy, że wszyscy mężczyźni są tacy sami. Nawet bez testowania, sprawdzania. I zakładać, że skoro iluś pozornie wartościowych facetów pokazało swoją prawdziwą twarz, to każdy kolejny facet też tak będzie miał.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:45   #10
saakdasadadsad
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 445
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Chyba miałaś pecha, niemożliwe, zeby na tym portalu byli sami dwulicowi erotomani
Sama miałam kiedyś pomysł zalożenia konta na takim portalu, ale bardziej z chęci zawarcia po prostu luźnych internetowych znajomości. Nie bolałby mnie fakt, że facet z którym piszę umawia się w tym samym momencie na seks za 50 zł, bo nie miałabym co do niego żadnych oczekiwań. Może teraz tak zrobię, dla zabawy, a nie związku
saakdasadadsad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 19:53   #11
Ferri
Raczkowanie
 
Avatar Ferri
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 86
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Dzięki dziewczyny za posty
jeżelo chodzi o poznawanie w realu - powiem tak:
dużo pracuję, prowadzę firmę, wychowuję dziecko
mam swoje pasje i zainteresowania, taniec, wyjścia do teatru, fitness...
ale nie są to miejsca, w których poznać można facetów
Grono znajomych i przyjaciól też zawężone...

w moim zabieganym świecie - internet wydawał się najlepszym rozwiązaniem, z resztą część facetów też o tym wspomina:
praca, stałe grono przyjaciół, w wieku niemal 40 lat nie każdy biega po klubach i imprezach

któraś z Was pisała o "innym" portalu - mogę zapytać - np jakim?

p.s. a z tym sprawdzaniem - wieeeem, nie wszystkie to popieracie ale żylam ponad 10 lat w małżeństwie gdzie mąż grał świętego a miał drugie - właśnie takie życie

stąd pewnie - zanim kogoś lepiej poznam, zaangażuję, powiem coś więcej o sobie, otworzę się - wolę dmuchać na zimne

Edytowane przez Ferri
Czas edycji: 2013-07-29 o 20:01
Ferri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 19:56   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Ale...nie rozumiem. Czy Ty naprawdę myślałaś, że na portalach randkowych siedzą sami grzeczniutcy? Tam to jak w życiu - trzeba poszukać cierpliwie i konsekwentnie, nie zrażać się kretynami jakich wielu, żeby trafić na kogoś wartego uwagi
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:00   #13
Ferri
Raczkowanie
 
Avatar Ferri
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 86
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

nie ale załamała mnie statystyka :P 100%
Ferri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:06   #14
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez Ferri Pokaż wiadomość
nie ale załamała mnie statystyka :P 100%
No ale oczywiście przecież, lato mamy, teraz to się głównie niezobowiązującego seksu pod chmurką szuka
A tak poważniej, to normalka, to portali tego typu, czatów i tym podobnych trzeba mieć po prostu dystans. I najlepiej samej łowić
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:06   #15
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Nic dziwnego, moim zdaniem sami tacy tam siedzą. Wiem, choć ja sama konta nie mam. Udało mi się jednak obserwować takie same zachowania na koncie mojej znajomej. Aleśmy się ubawiły.
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:11   #16
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze


Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2013-07-30 o 16:34
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:19   #17
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Nic dziwnego, moim zdaniem sami tacy tam siedzą.
Mnie kiedyś sympatia ułatwiła start w nowym, obcym mieście (nie wiedziałam wtedy o Wizażu ). Ale nie szukałam tam randek, tylko koleżeństwa, miałam dość czytelny profil i w sumie znalazłam 4 facetów na jakieś pięć tysięcy wiadomości
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:22   #18
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Zgadzam się, sama byłam na badoo przez 5 miesięcy. Niestety...masakra...możn a się zniechęcić do facetów ogólnie...
to badoo to w ogóle ***** jest. My z tż kliknęliśmy kiedyś w coś na FB i po jakimś czasie okazało się, że założyło nam konta
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:26   #19
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Zgadzam się, sama byłam na badoo przez 5 miesięcy. Niestety...masakra...możn a się zniechęcić do facetów ogólnie...
Jak i do kobiet ,w dwie strony działa
Wszystko kwestia czego się szuka ,no i farta bo generalizowanie to błąd .
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-29, 20:38   #20
wielkipoeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 47
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Brednie co do Sympatii.

Mój znajomy poznał tam kobietę 3 miesiące temu, właśnie się do niego wprowadza i na prawdę do siebie pasują.
wielkipoeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:43   #21
Sophie86
Zadomowienie
 
Avatar Sophie86
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 437
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez Ferri Pokaż wiadomość
któraś z Was pisała o "innym" portalu - mogę zapytać - np jakim?
Z własnego doświadczenia mogę się wypowiedzieć tylko o jednym - swego czasu byłam zalogowana na portalu przeznaczeni- grupą docelową mieli być katolicy, jednak widziałam profile osób z podejściem do życia, które nie było ortodoksyjnie katolickie, a logowali się tam na zasadzie dyskusji, rozmów, wymiany poglądów.

Z reklamowanych słyszałam o edarling.pl ( oparty na zgodności charakterów ), dopasowani.pl . Są portale dla ezoteryków, wegetarian. No i może nie wprost strony randkowe - portale osób poszukujących partnera do sportu.
__________________

Once I wanted to be the greatest

Sophie86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:47   #22
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze


Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2013-07-30 o 16:35
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:47   #23
wielkipoeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 47
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Proszę Cię...3 miesiące znajomości i już wspólne zamieszkanie razem i Ty to pozytywnie odbierasz???musieli być bardzo zdeterminowani...ciekawa jestem jakie kwiatki teraz wyjdą na jaw...poczekamy zobaczymy...hehe...żeby to wszystko było takie proste...

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:45 ----------



Proszę Cię...3 miesiące znajomości i już wspólne zamieszkanie razem i Ty to pozytywnie odbierasz???musieli być bardzo zdeterminowani...ciekawa jestem jakie kwiatki teraz wyjdą na jaw...poczekamy zobaczymy...hehe...żeby to wszystko było takie proste...
Facet 30 lat, ona blisko tego wieku. Nie widzę w tym nic dziwnego.
wielkipoeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:52   #24
201701051337
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 907
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze


Edytowane przez 201701051337
Czas edycji: 2013-07-30 o 16:35
201701051337 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:57   #25
wielkipoeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 47
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
dziwne jest miejsce...tam się nie układa życia..tam sie zalicza...i dalej...myślisz że jedno i drugie już znikło z portalu...założę się że na boku nadal piszą i szukają "lepszej partii"
Haha, akurat tak się składa, że z nimi teraz mieszkam w wakacje i wiem wszystko, gdyż to mój brat.

Myśl tak dalej, a na pewno dalej będziesz szukała na necie facetów do seksu, lub uważała, że tak jest.
wielkipoeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 20:58   #26
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
dziwne jest miejsce...tam się nie układa życia..tam sie zalicza...i dalej...myślisz że jedno i drugie już znikło z portalu...założę się że na boku nadal piszą i szukają "lepszej partii"
A w realu to sami grzeczni?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:06   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez Kyarii Pokaż wiadomość
Bla bla bla, tak tak. A pewnie reklamują się jako poszukujący drugiej połówki, skrzywdzeni i czekający na miłość. Aż się łezka kręci w oku Lepiej sprawdzić niż zaangażować się w związek z kimś kto jest niewiele wart.
Dokładnie.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 21:17   #28
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Cytat:
Napisane przez maljozmaz Pokaż wiadomość
Czego sie szuka...w zasadzie jak już tam jesteś to rozumiesz że TAM chyba niczego...oprócz seksu...i to takiego szybkiego...na zaliczenie...a kobiety....muszą sie do was dopasować bo to wy jesteście wybitnie inwazyjni a my nie chcemy być samotne i się do was dostosowujemy płacąc za to wysoką emocjonalną cenę...ta ciągła gra pozorów...żeby tylko zaliczyc następną...ech...

Nic nie musisz, wytężyć szare komórki wystarczy by się nie naciąć ...no zminimalizować ryzyko.Są tam normalni faceci nie oszukujący.Masz złe doświadczenia >peszek Ja tam znam parę babeczek co naprawdę "fajnych "facetów poznały
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:17   #29
mw86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 260
GG do mw86
Odp: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Ja mam super doświadczenia z Sympatią. Dwóch facetów z czego jeden aktualny i dwóch świetnych kumpli. Oczywiści, że jeżeli chce się kogoś poznać wartościowego to trzeba się namęczyć ale warto. Moim zdaniem 95% to debile na takich portalach ale pozostaje jeszcze to 5%.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Każdy może żyć sam ale nie każdy się jeszcze o tym przekonał" - serial Glina

Wymianka
mw86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-29, 22:33   #30
Estimate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 47
Dot.: SYMPATIA - do dziewczyn korzystających ku przestrodze

Na intymnie bardzo widać jak dla każdej wizażanki jest mega ważny seks i ładny wygląd

natomiast jak się założy profil w którym się kusi facetów, którzy chcą seks bez zobowiązań i o dziwo dążą w tym kierunku to faceci są źli i w ogóle
Estimate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:59.