Sny ostrzegawcze ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-11, 00:22   #1
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Cool

Sny ostrzegawcze ?


Heej Dziewczyny tak sie zastanawiam czy jest takie cos jak sny ostrzegawcze, ostrzegajace nas przed czyms złym. Macie moze takie sny ktore was kiedys ostrzegly przed czyms ? Niewiem...

Mnie sie kiedys daaawno snilo ze TŻ mnie zdradza (obecnie EX) i po jakims czasie okazalo sie prawda to co mi sie snilo nawet w jednym snie byla ta dziewczyna z ktora to zrobil w nastepnym juz inna ale tez sie sprawdzilo. Z kolejnym EX-em bylo podobnie.. tez mialam sny ze mnie zdradza ale tego do dzis nie wiem, ale rozstalismy sie.

Mialyscie podobne sytuacje ? Niewiem czy to przypadek po prostu czy ostrzezenie ?

Z obecnym TŻ nie snią mi sie takie sny... ze mnie zdradza czy cos, same mile rzeczy i przyjemne. Choc raz mi sie nie dawno śnil tzw. trójkącik (wiecie 2 dziewczyny i facet). Co to moze oznaczac ?? Hmm zastanawiaja mnie wlasnie bardzo znaczenia naszych snów... pozdrawiam
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 00:44   #2
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Tak, miewam takie sny, ale często nie tak dosłowne. Interesowałam sie kiedyś ideą analizy snów (teraz do tego wracam), dlatego wiem, jak moja podświadomość koduje wiadomości, co reprezentuje co.

Zdarza mi się zajrzeć do senników też, ale raczej traktuje to z przymrużeniem oka (choć czasem się sprawdza ). Bardziej wierzę w sygnały, które wychodzą ode mnie.
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 07:51   #3
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Zdecydowanie.
Mialam kilka takich przypadkow, naprawde bardzo ciekawe.
Moj tata zdradzal mame i ja o tym wiedzialam, poprostu wiedzialam i juz podswiadomie i mowilam to mamie. Co noc gdzies wychodzil, w sumie to po jakims czasie bylo to ewidentne, nie wiedzialam tylko gdzie on wychodzi.
Mialam sen, snila mi sie nasza szopa na narzedzia, wokol niej chodzilo male dziecko, dziewczynka, wygladala tak samo jak ja jak mialam moze z rok.
Kiedys postanowilam go poszukac, nie wiedzialam gdzie on moze byc i wtedy przypomnial mi sie ten sen... Tam sie spotykali od kilku miesiecy.

Inna sytuacja, kiedys mialam taki sen, jacys ludzie biegali kolo naszego plota, sasiedzi i wogole, nastepnego dnia ktos zostawil wiadomosc na tym plocie, w sumie to rano juz byla, po tym jak mialam ten sen w nocy, byc moze snilo mi sie to wtedy kiedy ktos zostawial wiadomosc. Dodam tylko ze nie byla to mila wiadomosc.

hmmm jest tego wiecej nie chce wchodzic w szczegoly bo nie chce zeby ktos mnie kojarzyl z tego forum ze ja to ja

Tak wiec w sny wierze dosyc gleboko. Nigdy ich nie lekcewaze.

Byl tez sen na poczatku semestry na studiach, moja kolezanka z akademika i pszczola. Sprawdzilam w senniku ze to oznacza nieprzychylny stosunek do mnie. Nie rozumialam czemu, dlaczego, wydawala sie taka mila. Po tym snie zaczelam na nia uwazac, bo jakims czasie okazalo sie, ze ona podkochuje sie w koledze, ktory z kolei podkochiwal sie we mnie i wszystko bylo jasne

Renatko, jesli Ty miewasz takie sny to nigdy ich nie ignoruj. To Twoja podswiadomosc dziala na wyzszych obrotach, probouje Ci cos powiedziec. Nigdy tego nie lekcewaz. Nie nalezy tez przesadzac, ale zazwyczaj sie wie, jesli cos jest wazne a cos nie w snie, takze sama powinnas wiedziec

Pozdrawiam,

Joline
Joline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:28   #4
Zasmutana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Ze swojego pokoju:P
Wiadomości: 299
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Tak mialam kilka takich przypadkow I to nawet ostatnio.Cos mi sie sni,a potem to sie sprawdza.Np ostatnio przysnil mi sie jakis chlopak,w sumie nic w tym specjalnego,ale on byl jakos tak dziwnie ubrany tak ,,inaczej".Na drugi dzien jade w samochodzie a identyczny gosc stoi na przystanku z wszelkimi szczegolami z mojego snu,czapeczka,buty itp
__________________
Pomyśl chociaż raz ile możesz dać każdego dnia...


Zasmutana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:52   #5
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

ja mam bardzo czesto bardzo
snily mi sie panny jakies wokol mojego faceta i co okazalo sie ze poszedl na wieczor kawalerski kolegi i gapil sie na tanczacego dla niego laski w jakims swinstwie
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 09:57   #6
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Sny mówią zazwyczaj o tym, czego pragniesz lub o tym, czego się boisz lub to po prostu mieszanka Twoich myśli Może marzy Ci się gdzieś w podświadomości jakiś trójkącik i to dlatego To całkiem ormalne sny. A te o zdradzie - po prostu boisz się takiej sytuacji, też normalne
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 10:02   #7
czapeczkaelfa
Zadomowienie
 
Avatar czapeczkaelfa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 876
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

nie ma czegoś takiego. sny nie są zsyłane do nas "z góry", tylko sa wytworem naszego umysłu. Jesli sni ci się że chlopak cie zdradza, to mozliwe, ze podswiadomie obawiasz się tego, myslisz o tym i dlatego w nocy te leki objawiają się w postaci snów.
Nie ma żadnego uzasadnienia dla tzw "snów proroczych".
__________________
I'm not sad. I'm just complicated.

czapeczkaelfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 10:14   #8
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego. sny nie są zsyłane do nas "z góry", tylko sa wytworem naszego umysłu. Jesli sni ci się że chlopak cie zdradza, to mozliwe, ze podswiadomie obawiasz się tego, myslisz o tym i dlatego w nocy te leki objawiają się w postaci snów.
Nie ma żadnego uzasadnienia dla tzw "snów proroczych".
Po częsci sie zgodzę, ALE - człowiek ma niesamowitą intuicję - odbiera mnóstwo rzeczy podświadomie i właśnie w snach wychodzą one "na jaw", wypływają do świadomości człowieka.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 12:47   #9
Madzia0805
Raczkowanie
 
Avatar Madzia0805
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 202
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Ja tak mam i to nawet często. Za przykład mogę podać sen z przed roku. Śnł mi się wypadek... tylko że nie mój tylko znajomego... w następną noc śnił mi się sen z policją zostałam zatrzymana a policjantka powiedziała mi tak " nie bój się nic złego się nie stanie, nie płacisz żadnego mantadu, tylko jedź ostrożnie... Mniej więcej po tygodniu miałam z TŻ wypadek samochodowy, nic poważnego się nam nie stało (miałam żebra stłuczone) wypadek nie był z nasze winy, oczywiście była policja, pogotowie. A kiedy staliśmy na poboczu jechał właśnie ten znajomy ze snu...

Często mam takie sny... i coś się później dzieje.
__________________
EmJot
Madzia0805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-11, 22:58   #10
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Niewiem czy to jest to czego sie biawiam czy o czym marze itd.. Juz niewiem co myslec, do snów przywiazuje dosc duza wage bo tak jakby wierze w to , w magie itd. I wlasnie bylam u wrózki kiedys nie dawno i mowila ze moj facet bedzie mial jakas laske za granica ale wroci do mnie.. i dlatego obawiam sie o ten trójkat.. Ze ja, On i jakas jeszcze...

Przyklad z wczoraj ? Bardzo prosze , jestem zapisana na prawo jazdy i nie dlugo mam miec jazdy wlasnie, i przydzielali instruktorów, mnie nie bylo, pytalam kolege jakiego mam, i chcialam takiego fajnego dajmy na to X, a kolega powiedzial ze GO napewno nie mam tylko jakis inny. I wlasnie dzis mi snie snio ze mam tego fajnego, poszlam sie dowiedziec kogo mam zeby sie umowic a te jazdy i co sie okazlo ? Ze mam tego ktorego chcialam...
Moze to smieszne ale takie sny mi sie sprawdzaja...
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 01:54   #11
SailorMoon
Zadomowienie
 
Avatar SailorMoon
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Iława
Wiadomości: 1 779
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Cytat:
Napisane przez czapeczkaelfa Pokaż wiadomość
nie ma czegoś takiego. sny nie są zsyłane do nas "z góry", tylko sa wytworem naszego umysłu. Jesli sni ci się że chlopak cie zdradza, to mozliwe, ze podswiadomie obawiasz się tego, myslisz o tym i dlatego w nocy te leki objawiają się w postaci snów.
Nie ma żadnego uzasadnienia dla tzw "snów proroczych".
Zgodze sie, ze sny zazwyczaj sa odbiciem naszych obaw, pragnien, fantazji. Te surrealistyczne, dziwne snia sie nam czesto, gdy poruszalismy jakis temat ze znajomymi, nawet gdy byl banalny i niewart zapamietania, nasz umysl zarejestrowal ta informacje i przywrocil nam ten obraz podczas snu. I w tym momencie konczy sie moj empiryczny, rozumowy stosunek do snow. Z wlasnego doswiadczenia wiem, ze niektore koszmary maja odbicie w rzeczywistosci. Przyklaz z przed 2 tygodni... obudzilam sie ze lzami w oczach. Od kilku miesiecy spotykalam sie z kims, kto byl bardzo wazny w moim zyciu. Mimo, iz myslalam o nim intensywnie cale dnie, to dodatkowo zasypialam z jego obrazem w glowie. Nigdy mi sie nie przysnil... az do tego dnia. Krzysiek byl od tygodnia na urlopie, poza moim miastem. Przysnilo mi sie, ze mial smiertelny wypadek samochodowy, ze panicznie probowalam dotrzec na jego pogrzeb... Pierwsze co napisalam by uwazal na siebie, jezdzac samochodem - nie odpisal. Za to odpisala kobieta, ktora okazala sie byc jego zona ! Nigdy nie przypuszczalam, ze bedzie mi dane nieswiadome trwanie w zdradzie... Nie dopuszczalam do siebie tych mysli, a jednak wszystko sie potwierdzilo. Ten sen nie dawal mi spokoju, nie moglam sobie go wytlumaczyc jako zbiegu okolicznosci, tym bardziej, ze Krzysiek nie przysnil mi sie ani razu przez miesiace znajomosci, dopiero tego paskudnego dnia ;/ Skorzystalam z sennika, smierc danej osoby oznaczala zakonczenie wspolnego etapu zycia... niewatpliwie tego dnia nasz etap sie skonczyl.. Ponadto, w moich snach czesto pojawia sie motyw ciazy, po kilu latach powracania tego snu, zawsze jestem rano przygotowana na jakis problem, zwiazany z facetem (gdy sie z takim spotykam). Brzuszek w moim wypadku zawsze oznaczal powazna klotnie, wtope itp. Nigdy nie sprawdzalam w senniku, co ta ciaza ogolnie oznacza, ale w moim wypadku zawsze sie sprawdza. ajjjjjjj az boje sie teraz zasnac :p
__________________
62-60-54
SailorMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 02:14   #12
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

SailorMoon a widzisz mi własnie sie te dziwne sny jak juz pisalam w 1 poscie sprawdzily tak samo z zdradzie Jak czasem spojrze w sennik to nie sprawdza sie jakas kłotnia czy cos... Chociaz moze? Nawet niewiem bo czesto nic nie pamietam co mi sie sni (podobno ZAWSZE sie cos sni.. tak slyszalam).
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 10:54   #13
wdowa_po_leninie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 422
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

mojemu TŻ'owi śniła się ostatnio wojna.. rano wstał, a tu w wiadomościach 'wojna gruzja-rosja'


ja raczej takich snów nie mam, w sensie proroczych czy jakiś 'ostrzeżeń'
zawsze śnią mi się jakieś głupoty ;p
__________________

wdowa_po_leninie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:16   #14
megalon
Raczkowanie
 
Avatar megalon
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 39
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Ja miałam w życiu dwa takie prorocze sny. Jeden dotyczył sprawy bardzo mało ważnej (przynajmniej z perspektywy czasu, bo chodziło o jakiś niezapowiedziany sprawdzian w szkole Ah... stare dzieje ), a drugi niestety był dosyc nieprzyjemny: śniło mi się, że zastałam u siebie w mieszkaniu wyłamane zamki i kilka dni później mieliśmy włamanie do domu i to ja pierwsza się o tym dowiedziałam, jak wróciłam z zajęc.
megalon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:51   #15
blacksheep969
Raczkowanie
 
Avatar blacksheep969
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 155
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

moja babcia miała taki sen ostatnio... jednej nocy śniło się jej trzech nieboszczyków (ktoś z rodziny - nie pamiętam kto, dziadek, który chciał żeby z nim koniecznie do kościoła poszła,mówił że jeszcze jest czas i że ma iść do kościoła i jej szwagier, który koniecznie chciał jej dać długopis;] ) ... obudziła się z przeświadczeniem że stanie się coś złego... w końcu trzej zmarli itd...

no i było;] mój brat miał wypadek samochodowy, kiedy wracał z pracy. samochód roztrzaskany, ale jemu na szczęście nic się nie stało. ;]
blacksheep969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 11:55   #16
BlueAngel85
Raczkowanie
 
Avatar BlueAngel85
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 157
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

maiłam kilka takich snów ale nie wierze w nie do konca , chociaz niektóre sie sprawdziły albo nie do końca czasem sny pokazuja nasze odczucia, czasem ukryte choroby, a innym razem jak np: ten trójkącik który ci sie snił nie mówi nic o naszych odczuciach to nawet nie fantazja to marzenie senne (cos co słyszałas i widziałas w ciagu dnia ) nic nie znaczaca myśl

mi kiedys (miałam 13 lat)przysniła sie reszta zycia miałam wtedy długie włosy i zarzekałam sie ze nigdy nie zetnę a tu w snie miałam włosy tylko do ramion poznałam swoje kolezanki ze szkoly sredniej ze studów (po latach przypominam sobie to co wtedy sie sniło)... ukazał mi sie tez mój przyszły mąż ale nie pamietam twarzy (może to i lepiej )

mojej mamie snią sie bliscy , kiedys brat który umarł tragicznie i szybko, opowiadał jej ze jest mu dobrze, zeby nie tesknili .. przestał sie ukazywac dopiero jak mama zarzadała zeby powiedział jej gdzie jest to ona tam tez pojdzie.

istnieje przeciez podswiadomość wiec czemu nie maja istniec prorocze sny
__________________
Nasze oczy wreszcie się spotkały,
Jak odbicia zagubionych gwiazd.
Byłeś blisko, wszystko zrozumiałam,
Kto odejdzie, zawsze będzie sam.


BlueAngel85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 12:13   #17
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

mi na ogół śnią się jakieś bzdury, z których się rano śmieję z siostrą
za to moja babcia bardzo często ma takie sny, kiedyś mówiła, że śniło jej się, że zostanie prababcią, a na święta, kilka tygodni później, przyjechała kuzynka z mężem i oznajmiła, że jest w ciąży
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 15:03   #18
Taliaa
Raczkowanie
 
Avatar Taliaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 370
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

czasami miewam takie sny
szczerze mówiac nie chciałabym ich miec.

Np. kiedys moja babcia była bardzo chora
miała raka...
i lekarz mówił ze zostało jej troche czasuu...
śniło mi sie ze moja świetej pamieci chrzestna
wyprowadza moją babcie z domu i idzie z nią gdzies
do samochodu
juz nie wracają....
2 dni później babcia umarła

np.jak mi sie śni ząb,kapusta czy coś takiego..to jakas smierc w rodzinie ,albo choroba...moj amam tez tak ma.

kiedys była na grobie swojego ojca i myła mu pomnik
potem wróciła do domu i mówiła coś tacie ze przelała go za bardzo...
potem jej sie sniło ze była gdzies ze swoim ojcem
i mówił do niej-"nie tak duzo wody Gosiu,starczy"
jakby chciał jej powiedziec przez sen...

echh troche przerazające
Taliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 16:34   #19
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

czasami mi sie to zdarza np widze w snach miejsca albo ludzi ktorych potem poznaje w życiu albo mam tak jakby ostrzegawcze sny w których widze rzeczy nie mające sensu ale jak sie tak bliżej nad tym zastanowić wszystko składa się w jedną całość no i jeszcze jedno jak ogląddam jakiś horror to często potem w nocy śnią mi sie jakies dziwaczne stwory albo straszne rzeczy ostatnio mi sie śniło że zjadają mnie robaki po czym sie przebudziłam i przez chwile nie potrafiłam zasnąć :P
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 17:33   #20
liisica
Raczkowanie
 
Avatar liisica
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

parę dni temu śniła mi sie moja przyjaciółka, która jest za granicą z mamą,sen był nie przyjemny(tyle pamiętam) na następny dzień napisała mi na gg, że własnie wróciła i że *znowu w życiu jej nie wyszło*
czy ja wiem czy to był proroczy sen
__________________


zabawnie
tak oddychać przez różową słomkę ... cudownie tak
liisica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-12, 19:56   #21
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

heh, przeważnie śnią mi się głupoty, od jakiegoś czasu sypiam gorzej i śni mi się mnóstwo rzeczy, których potem nie pamiętam. znam jedną osobę, zresztą to mój przyjaciel, on bardzo dobrze tłumaczy sny, nie wiem, potrafi to po prostu. kiedy przez dłuuuuugi czas śniło mi się, że biegam po schodach, przeważnie w dół, na łeb na szyję, uciekam przed kimś. mój przyjaciel powiedział, że to przekłada się na te już świadome powroty w przeszłość, wspominanie. tak, i to była prawda, bo przez ten okres, kiedy miałam te sny dużo myślałam o mojej przeszłości. naprawdę dużo. teraz jak sprawdzam to po sennikach, to ucieczka oznacza dokonanie właściwego wyboru, bieganie tłumaczy się na zbyt wiele różnych skrajnych rzeczy, więc to pominę, no i schody... poprawa stosunków z kimś. naciągając to, potrafię przełożyć to na zdarzenia, które potem miały miejsce... i tak właśnie przeważnie traktuję interpretowanie snów przy użyciu sennika - naciągane
i zgadzam się, że sny są mieszanką naszych myśli, polem do popisu podświadomości
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 09:59   #22
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

mysle ,ze sny czesto sa odzwierciedleniem tego o czym myslimy,czym sie przejmujemy
i tak oto przysnil mi sie glupi sen o tym ,ze TŻ zadzwonil do mnie i powiedzial ,ze juz nie mozemy sie spotykac,ze ma inna..i obudzilam sie w momencie kiedy wlasnie odlozylam sluchawke i krzyknelam cows w stylu "o nieee" ,w tym wlasnie momencie obudzilam sie i bylam w szoku,cala zdenerwowana...Sama nie wiem czy porozmawiac z TŻ o swoich dziwnych obawach czy zapomniec?
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-13, 10:04   #23
Carmel Choco
Rozeznanie
 
Avatar Carmel Choco
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 530
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

mnie ostatnio sniło się, że jestem w ciąży. To był tak intensywny sen, że dosłownie w nim płakałam i myślałam "czemu to nie jest zły sen?". a gdy obudziłam się zlana potem, zastanawiałam się czy to prawda czy nie?
z kolei dziś snilo mi sie, że moj TZ zdradził mnie z jakąś panna i powiedział to ot tak, jakby opowiadał o programie w TV
Carmel Choco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 14:56   #24
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

To ze odzwierciedlenie tego czego sie obawiamy, myslimy to tez sie zgodze bo czesto mi sie sni takie cos.

Ale zebym sie trojkacika obawiala hehe. Wiec datego o to pytam...
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:34   #25
andzia_19
Raczkowanie
 
Avatar andzia_19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 73
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Ja często mam sny prorocze, ale nie o mnie chciałam napisać. Mój były chłopak, podczas randki zwierzył mi się ze swojego snu, w którym niby go zdradzałam z kimś. Nie pytał czy to prawda, tylko mocno mnie przytulił i powiedział, że co za głupie sny ma, a ja mu na to, że naprawdę nie ma już mu co się śnić. Prawda jednak była taka, że go zdradzałam i wkrótce rzuciłam dla tamtego, z którym jestem do dziś Oczywiście wiem, że nie powinno się zdradzać i już tego nie powtórzę, jednak wtedy byłam zszokowana tym, co mu się śniło, bo wiem napewno, że nie miał żadnych podejrzeń i uważał, że będziemy zawsze razem...
Dodam tylko, że nie zawsze takie sny świadczą, że ktoś nas zdradza. Ani nie zawsze zdrada jest pokazywana w snach. Kiedyś zdradzał mnie jeden chłopak i nigdy mi się nie przyśnił.
andzia_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:35   #26
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Tak wierze w sny, już nie raz mi się sprawdziły ale to ignorowałam. Teraz zmieniłam zdanie i muszę nauczyć się je interpretować.

Swieża sytuacja; jakieś 3 tyg. temu śnił mi się wielki plik pieniędzy, 100zł banknoty czyli oznacza to wielki płacz. Jakieś kilka dni później płakałam(była to jakaś błahostka) Pomyślałam sobie w myślach: no i sprawdził się głupi sen.....ale 8 sierpnia miałam naprawdę tragiczną sytuacje, zmarł mój piesek i to właśnie to wydarzenie obrazował mój sen. Przez kilka dni płakałam jak bóbr

Sen sprzed kilku dni. Jestem na swoim podwórku, na kostce stoi zielone wiadro a w środku ciemnobrązowa ziemia, bez kamieni, korzeni, czysta ziemia. Biorę ją w ręce, tak jakbym ją przesiewała. Na przeciwko wiadra usiadł mój zmarły piesek i patrzył się na mnie swoimi pięknymi oczkami, tak jak zawsze to robił.

Szukam już od paru godzin interpretacji ale nic sensownego nie znajduję, Może któraś z Was ma większe doświadczenie i potrafi połączyć to w całość?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 15:50   #27
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Oj niestety Deborah100 Ci nie pomoge... nie znam sie na interpretacji snów.
Wczoraj snily mi sie zeby a dokladniej taki chlopak ode mnie z ktorym nawet sie nie widuje czesto po prostu na Cześć jestesmy i on nie ma zebów kilku :P i wlasnie mi sie snil ze wprawil sobie ladne zeby z jakas dziewczyna ktora tez jednego nie miala... Co to moze oznaczac ? Wiem ze wypadanie na smierc, itp. Ale ladne wprawione zeby ??
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 17:43   #28
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 544
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

Kiedyś czytałam w 'Gwiazdy mówią...', że to czy sen jest proroczy zależy od tego w jaki dzień tygodnia się śni. Z tego co pamiętam to sny weekendowe i w środku tygodnia nic nie znaczą. Sny prorocze śnią się z poniedziałku na wtorek (możliwe, że z wtorku na środę, nie jestem pewna, dawno to czytałam).
MacyRose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 22:46   #29
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

A to kiedy m sie to snilo to nie pamietam juz...

Zobaczymy z czasem czy te "niby prorocze sny " sie sprawdza
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-18, 23:03   #30
pyska17
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 646
GG do pyska17
Dot.: Sny ostrzegawcze ?

ja też mam takie sny...ale opowiem o nich jutro,bo teraz uciekam spać dobranoc
pyska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:19.