Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-24, 10:03   #2671
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oczywiscie nie ma problemu, popludniu bede w rossie to Ci kupie te wody
Super Bardzo Ci dziękuję Daj mi potem znać na jaką kwotę zrobić Ci przelew
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:13   #2672
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
wyslij mi linki na pw postaram sie kupic jak bedzie
Po przejrzeniu ocen tej bioserii Plante pozostanę jednak tylko przy wodzie termalnej - raz rumianek, raz róża, czyli dwie butelki
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:18   #2673
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

widzę, że dalej szalejecie z zakupami i łapaniem promocji - bardzo dobrze, zdawajcie później relację z używania!

a ja tylko oznajmiam wszem i wobec, że mój księciuniu się jeszcze nie wybiera na zewnątrz i lekarz nie będzie go wyganiał - wszystko wygląda dobrze i nie ma się czym przejmować. dajemy mu jeszcze czas tak więc smaruję się dalej moim naturalnym mixem i liczę na to, że nie zawiedzie na ostatnich centymetrach
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:19   #2674
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Po przejrzeniu ocen tej bioserii Plante pozostanę jednak tylko przy wodzie termalnej - raz rumianek, raz róża, czyli dwie butelki
ok a moze ten krem Cie zainteresuje ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-pod-oczy.html calkiem niezle ma opinie i cena przyzwoita
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:36   #2675
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ok a moze ten krem Cie zainteresuje ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-pod-oczy.html calkiem niezle ma opinie i cena przyzwoita
Effo- a wzięłabyś mi jeszcze ten krem? Zainteresowały mnie opinie, a akurat szukam czegoś na dzień. Skład ma super
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:48   #2676
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Moje poprawiacze humoru

Żel po prysznic kupiony z myślą o TŻ, zobaczymy czy mu się spodoba. Pachnie cudnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zzz.jpg (112,7 KB, 49 załadowań)
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-24 o 11:07
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:48   #2677
MONIAS7
Rozeznanie
 
Avatar MONIAS7
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 640
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej, chciałam się z Wami przywitać, podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu i przyznam, że jesteście skarbnicą wiedzy

Z naturalnych kosmetyków mam szampony i odżywki, najbardziej lubię JMO. Niezłe też są firmy Baikal, mam serię odżywczą i dobrze nawilża moje farbowane i skłonne do puszenia włosy. Świetna też jest maska drożdżowa Babuszki Agafii. Z kremów używam przeciwzmarszczkowy lotion Anti-Wrinkle z Phenome oraz krem Ideal SPF10, a i jeszcze maskę odmładzającą Wrinkle Resist i piling enzymatyczny. Bardzo lubię wszystkie, natomiast krem pod oczy Cooling nie przypadł mi do gustu, trzeba uważać z dozowaniem, tzn. tylko przy minimalnej ilości nie roluje się. Mam też witaminę C z JMO, już drugą buteleczkę kończę i będzie następna Lubię i mam zapas serum Babuszki Agafii, buzia po nocy gładziudka jak pupa niemowlaka, polecam. Byłam bardzo ciekawa tak chwalonej Eko Ampułki i nabyłam ją w promocji, nie powaliła mnie. Używam też w połączeniu z maską, tą papierową i szału nie ma. Z moich obserwacji i porównań wynika, że serum Babuszki Agafii wypada o niebo lepiej, co bardzo mnie cieszy Przez krótki czas smarowałam buzię olejkiem z dzikiej róży Alverde, ale szklana buteleczka nie przetrwała po zderzeniu z podłogą w łazience. Na samo wspomnienie jestem jeszcze zła Olejek bardzo polecam, piękny zapach, szybko się wchłania, dobrze nawilża i odżywia. Mam słabość do kremów do rąk Phenome, ale b. lubię też z P&R relaksujący. Polubiłam też olejiki Alterra, olej arganowy i kokosowy, ten drugi ostatnio zaniedbałam i muszę to zmienić.
Do kolorówki nie mogę jakoś się przekonać, ale może to kwestia czasu

Uff to chyba wszystko, czuję się jak po spowiedzi

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziękować

jeszcze pójdę za ciosem i poproszę o namiary na typy szamponowe (włosy tłuste) z tego sklepu (coby dogrzać do darmowej

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

natura siberica miałam ale nie spodobał się
Cześć Małgosiu, kiedyś kontaktowałyśmy się w sprawie bransoletek Pandora, nie wiem czy pamiętasz? Jeśli chodzi o szampon do tłustych włosów, to słyszałam, że dobry jest z Mydlnicy lekarskiej. Ja też szukam jakiegoś fajnego szamponu i odżywki do włosów farbowanych. Kończę wspomniany Baikal i zastanawiam się co kupić, mam ochotę wypróbować coś nowego, może:
http://www.helfy.pl/szampon-henna-volume-sante
http://kalina-sklep.pl/trawy-i-ziola...500-p-706.html
Co polecacie?
MONIAS7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 10:49   #2678
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Effo- a wzięłabyś mi jeszcze ten krem? Zainteresowały mnie opinie, a akurat szukam czegoś na dzień. Skład ma super
oki czyli dwie wody i krem pod oczeta

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moje poprawiacze humoru

Żel po prysznic kupiony z myślą o TŻ, zobaczymy czy mu się spodoba.
szalejesz ostatnio
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 10:54   #2679
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oki czyli dwie wody i krem pod oczeta


szalejesz ostatnio
Tak, bo czekam na przyjazd TŻ Nie chcę wtedy myśleć o zakupach, więc teraz uzupełniam zbiór. Mam jeszcze zamiar kupić szampon Green People intensive repair (ma świetne recenzje), masło regenerujące Phenome i coś do oczyszczania twarzy, pewnie wodę micelarną Phenome albo jakąś piankę. I to chyba tyle
Chyba, że możecie mi polecić coś fajnego do oczyszczania twarzy? Nakładam tylko podkład mineralny, bardzo rzadko tusz do rzęs.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-24 o 11:07
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:00   #2680
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ok a moze ten krem Cie zainteresuje ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-pod-oczy.html calkiem niezle ma opinie i cena przyzwoita
Dziękuję za propozycję, ale jednak zostanę tylko przy wodzie, przesiałam koszyk z próbkami i na razie krem pod oczy nie jest mi niezbędny
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:14   #2681
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
oki czyli dwie wody i krem pod oczeta


szalejesz ostatnio
Tak jest
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 11:28   #2682
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effcia - to może i mi cos kup w rossie?
żarcik

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moje poprawiacze humoru

Żel po prysznic kupiony z myślą o TŻ, zobaczymy czy mu się spodoba. Pachnie cudnie

nie ma szansy, żeby nie zadziałały
Cytat:
Napisane przez MONIAS7 Pokaż wiadomość
Hej, chciałam się z Wami przywitać, podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu i przyznam, że jesteście skarbnicą wiedzy
Uff to chyba wszystko, czuję się jak po spowiedzi

spowiedź szczera
witamy serdecznie
ja o szamponach gadam zawsze i chętnie, ale akurat mocno odzywcze to całkiem nie moja działka.....
Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Tak, bo czekam na przyjazd TŻ Nie chcę wtedy myśleć o zakupach, więc teraz uzupełniam zbiór. Mam jeszcze zamiar kupić szampon Green People intensive repair (ma świetne recenzje), masło regenerujące Phenome i coś do oczyszczania twarzy, pewnie wodę micelarną Phenome albo jakąś piankę. I to chyba tyle
Chyba, że możecie mi polecić coś fajnego do oczyszczania twarzy? Nakładam tylko podkład mineralny, bardzo rzadko tusz do rzęs.
nie wiem co dla Ciebie znaczy fajne
ja lubie mocne oczyszczacze - savon noir alepii, mydła, glinkę logony, ostatnio żel dr. woods z iherba.
moja Młoda lubiła pianke alverde, delikatniejszy czyścik.
Że do higieny intymnej z natury - intimelle super sie spisuje do mycia paszczaka dla nas wybrednych jest wersja z rumiankiem i aloesem
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 11:41   #2683
nuna_77
Zadomowienie
 
Avatar nuna_77
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 738
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ok a moze ten krem Cie zainteresuje ? https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-pod-oczy.html calkiem niezle ma opinie i cena przyzwoita
Wczoraj go kupiłam, po dwóch użyciach ok, nie uczula

Jakie wody?
__________________
Ćwiczę z Jillian
Mel B
Tiffany boczki
8 abs
nuna_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:13   #2684
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
A byłabyś w stanie kupić mi tę wodę i krem pod oczy Plante?
nie chcę się wtrącać, ale przesz ona jest w wawie, ta woda. w dużych ilościach dostępna...
Cytat:
Napisane przez MONIAS7 Pokaż wiadomość
Cześć Małgosiu, kiedyś kontaktowałyśmy się w sprawie bransoletek Pandora, nie wiem czy pamiętasz?
Hej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:13   #2685
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

nie ma szansy, żeby nie zadziałały


nie wiem co dla Ciebie znaczy fajne
ja lubie mocne oczyszczacze - savon noir alepii, mydła, glinkę logony, ostatnio żel dr. woods z iherba.
moja Młoda lubiła pianke alverde, delikatniejszy czyścik.
Że do higieny intymnej z natury - intimelle super sie spisuje do mycia paszczaka dla nas wybrednych jest wersja z rumiankiem i aloesem
Ja wolę coś delikatniejszego, bo mam wrażliwą i naczynkową cerę skłonną do alergii. Teraz używam mleczka Logony PUR i hydrolatu, ale jestem leniem i wolałabym używać tylko jednej rzeczy
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:15   #2686
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
u mnie sprawdza sie NS neutralny oraz love2mix z chilii, ale ja nie mam zbytnio duzego problemu z przetluszczaniem a moze planeta organica z glinka?http://lawendowaszafa24.pl/pl/p/Plan...inna-ambra/184 dzis wlasnie go uzylam i on daje taki efekt push up u mnie
o właśnie o tym z glinką myślałam, aley, to chyba się powstr skoro on daje takie efekty... to raczej się powstrzymam (to dla młodego ma być, on i tak nie ogarnia swojej fryzury
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 12:15   #2687
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
dziękować

jeszcze pójdę za ciosem i poproszę o namiary na typy szamponowe (włosy tłuste) z tego sklepu (coby dogrzać do darmowej

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

natura siberica miałam ale nie spodobał się
Ja mam ten z chilli Love2Mix i niby fajny, ale jakoś ostatnio zauważyłam, że mam łupież, nie wiem czy nie od niego przypadkiem

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
widzę, że dalej szalejecie z zakupami i łapaniem promocji - bardzo dobrze, zdawajcie później relację z używania!

a ja tylko oznajmiam wszem i wobec, że mój księciuniu się jeszcze nie wybiera na zewnątrz i lekarz nie będzie go wyganiał - wszystko wygląda dobrze i nie ma się czym przejmować. dajemy mu jeszcze czas tak więc smaruję się dalej moim naturalnym mixem i liczę na to, że nie zawiedzie na ostatnich centymetrach


Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Moje poprawiacze humoru

Żel po prysznic kupiony z myślą o TŻ, zobaczymy czy mu się spodoba. Pachnie cudnie


Cytat:
Napisane przez MONIAS7 Pokaż wiadomość
Hej, chciałam się z Wami przywitać, podczytuję ten wątek od jakiegoś czasu i przyznam, że jesteście skarbnicą wiedzy

Z naturalnych kosmetyków mam szampony i odżywki, najbardziej lubię JMO. Niezłe też są firmy Baikal, mam serię odżywczą i dobrze nawilża moje farbowane i skłonne do puszenia włosy. Świetna też jest maska drożdżowa Babuszki Agafii. Z kremów używam przeciwzmarszczkowy lotion Anti-Wrinkle z Phenome oraz krem Ideal SPF10, a i jeszcze maskę odmładzającą Wrinkle Resist i piling enzymatyczny. Bardzo lubię wszystkie, natomiast krem pod oczy Cooling nie przypadł mi do gustu, trzeba uważać z dozowaniem, tzn. tylko przy minimalnej ilości nie roluje się. Mam też witaminę C z JMO, już drugą buteleczkę kończę i będzie następna Lubię i mam zapas serum Babuszki Agafii, buzia po nocy gładziudka jak pupa niemowlaka, polecam. Byłam bardzo ciekawa tak chwalonej Eko Ampułki i nabyłam ją w promocji, nie powaliła mnie. Używam też w połączeniu z maską, tą papierową i szału nie ma. Z moich obserwacji i porównań wynika, że serum Babuszki Agafii wypada o niebo lepiej, co bardzo mnie cieszy Przez krótki czas smarowałam buzię olejkiem z dzikiej róży Alverde, ale szklana buteleczka nie przetrwała po zderzeniu z podłogą w łazience. Na samo wspomnienie jestem jeszcze zła Olejek bardzo polecam, piękny zapach, szybko się wchłania, dobrze nawilża i odżywia. Mam słabość do kremów do rąk Phenome, ale b. lubię też z P&R relaksujący. Polubiłam też olejiki Alterra, olej arganowy i kokosowy, ten drugi ostatnio zaniedbałam i muszę to zmienić.
Do kolorówki nie mogę jakoś się przekonać, ale może to kwestia czasu

Uff to chyba wszystko, czuję się jak po spowiedzi
Witamy

Dziewczyny, te nowe wychwalone na blogach i YT lakiery Rimmel Salon Pro to porażka nie kupujcie pomarańczowego w każdym razie, chyba, że macie idealnie gładką i równą płytkę. Musiałam nałożyć 3 warstwy, strasznie smuży. Zszedł mi płatami, a ledwo wczoraj pomalowałam. Kolory fajne, ale jakość tragedia, zwłaszcza, że cena standardowa 19zł to nie mało. Mam jeszcze fiolet, liczę że będzie choć trochę lepszy
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:31   #2688
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nie chcę się wtrącać, ale przesz ona jest w wawie, ta woda. w dużych ilościach dostępna...
Wczoraj i dziś odwiedziłam łącznie cztery Rossmanny i nie było w ani jednym, także wiesz...
Chętnie się przejadę gdzieś, gdzie są, no ale niestety nie wiem, który konkretnie sklep powinnam odwiedzić.
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 13:48   #2689
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Hej Dziewczyny!

Ale dawno mnie nie było . Hoho!
Przejrzałam kilkanaście stron wstecz.
Jakie nowe hiciory wypłynęły?
Ja muszę pochwalić odżywkę dr Organic manuka honey. Używam już drugie opakowanie i moje włosy ja uwielbiają . Są sypkie, lekkie, nie przetłuszczają się mocno .

Poszukuję natomiast jakiegoś kremiku pod oczy na zmarchy minimczne.
Możecie coś polecić? Macie dłuższe doświadczenia z tym Ava eco?

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Post chwalipiętowy Zakupy z eco esthetique
krem pod oczy Organic Therapy
henna Khadi Ciemny brąz
Planeta Organica: szampon wzmacniający, oczyszczający, odżywka odżywcza
Love2mix szampon z acai

I prywata, bo jestem z Wami już tak długo, od początku istnienia wątku, że jesteście dla mnie ważne: od 27.04 jestem narzeczoną
Jak ci się spisuje ten krem pod oczy z Organic Therapy?
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-24, 14:09   #2690
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Wczoraj i dziś odwiedziłam łącznie cztery Rossmanny i nie było w ani jednym, także wiesz...
Chętnie się przejadę gdzieś, gdzie są, no ale niestety nie wiem, który konkretnie sklep powinnam odwiedzić.
no to ja Ci powiem, koło szkoły mojej córki na ul. Korotyńskiego, przy samym parku Szczęśliwickim, koło Biedronki. Jest duży wypasiony Rossman. Wszystko tam mają
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 14:47   #2691
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
5% w lawendowej szafie na kosmetyki nieprzecenione, darmowa wysylka od 100 zl wlasnie zlozylam zamowienie
Effcia co zamówiłaś ?

bleedingsun
bardzo ładne poprawiacze humoru

byłam w jeszcze jednym Rossie i dorwałam w nim serię Ava eco
składy ok, więc kupiłam peeling. poza tym maseczki Dermaglinu i mleczko do demakijaży Alterry.
poza tym w tym tygodniu kupiłam 2 nienaturalne tusze, więc nadal zostaję przy tradycyjnych...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 15:07   #2692
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
bleedingsun
bardzo ładne poprawiacze humoru
Ostatnio trafiam na same świetne kosmetyki Peeling enzymatyczny jest po prostu genialny, dlatego zamówiłam sobie duże opakowanie.
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 16:44   #2693
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Dziękuję za propozycję, ale jednak zostanę tylko przy wodzie, przesiałam koszyk z próbkami i na razie krem pod oczy nie jest mi niezbędny
Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Tak jest
wszystko zakupione wyslijcie mi adresy i info jaka przesylka chcecie to moze jutro uda mi sie juz paczki wyslac, ale nie obiecuje

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Effcia - to może i mi cos kup w rossie?
żarcik
nie ma problemu Anula pisz co potrzebujesz, wiesz ... dla Ciebie wszystko

Cytat:
Napisane przez nuna_77 Pokaż wiadomość
Wczoraj go kupiłam, po dwóch użyciach ok, nie uczula

Jakie wody?
taka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...y-rozanej.html

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
o właśnie o tym z glinką myślałam, aley, to chyba się powstr skoro on daje takie efekty... to raczej się powstrzymam (to dla młodego ma być, on i tak nie ogarnia swojej fryzury
hmm wiesz co ogolnie to szopy to on nie robi, ja mam bardzo cienkie i delikatne wlosy moze stad ten efekt. Inni uzytkownicy tego szamponu w moim gospodarstwie z grubszymi wlosami takiego efektu nie zauwazyly

Cytat:
Napisane przez Soph Pokaż wiadomość
Effcia co zamówiłaś ?

bleedingsun
bardzo ładne poprawiacze humoru

byłam w jeszcze jednym Rossie i dorwałam w nim serię Ava eco
składy ok, więc kupiłam peeling. poza tym maseczki Dermaglinu i mleczko do demakijaży Alterry.
poza tym w tym tygodniu kupiłam 2 nienaturalne tusze, więc nadal zostaję przy tradycyjnych...
daj znac jak mleczko z alterry sie sprawuje bo mnie tez kusilo
a w lawendowej to skromniutko 3 odzywki do wlosow do OMO i plyn micelarny bo p&r mi sie skonczyl
w rossie bylam grzeczna kupilam tylko 5 lakierow do paznokci

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2013-05-24 o 17:02
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 17:42   #2694
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Effcia - ajlawiu tu
rossów mam pod dostatkiem....... gdzie nie spojrze tam rossmann
nawet u mnie na wsi powiekszyli ostatnio - teraz jest naprawde spoooory
dodatkowo u mnie na wsi, na miejscu dawnej drogerii aster wisi teraz nazwa "natura" takie to biało - zielone no mam nadzieje, że to TA NATURA będzie ale na razie nie chcę zapeszać
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:21   #2695
mydlana_pani
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 187
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a jak myślisz?
oprócz spray AO kombinuję, który szampon wziąć mam ochotę na parę ale chyba wezmę grapefruitowy z avalonu
jakieś mydełko chyba wezmę, może ze dwa jak się zmieszczą
i jedną rzecz dla koleżanki
Mi własnie też kończy się zel pod prysznic z Born to Bio i zastanawiam się nad żelami z Bentley Organic. Ktoś może używał?
mydlana_pani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:29   #2696
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

U mnie w Rossie bida Stałam trochę czasu nad ecotoolsami ale nie kupiłam żadnego, wyszłam tylko z 2 lakierami.
Ale mi fryzjerka włosy spartoliła W tym napadzie zlości i furii kliknęłam xlasha (w końcu!) a na kalinie szampony i glinki Nie wiem gdzie ja je schowam bo już ostatnio w szafce z kosmetykami wypchnęłam calą tylnia ściankę

bleedingsun Widzę, ze Hakuro jednak skusił
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:36   #2697
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez advertisement Pokaż wiadomość
bleedingsun Widzę, ze Hakuro jednak skusił
Mnie bardzo łatwo skusić

Teraz chcę 3 rzeczy Phenome, w tym żel do biustu. Nigdy nie próbowałam kosmetyków do biustu, a ten żel wygląda ciekawie
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30

Edytowane przez bleedingsun
Czas edycji: 2013-05-24 o 19:37
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:36   #2698
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez mydlana_pani Pokaż wiadomość
Mi własnie też kończy się zel pod prysznic z Born to Bio i zastanawiam się nad żelami z Bentley Organic. Ktoś może używał?
my używamy, ale czy ja mogę powiedzieć cokolwiek ciekawego o mydle myje
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 19:49   #2699
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mnie bardzo łatwo skusić

Teraz chcę 3 rzeczy Phenome, w tym żel do biustu. Nigdy nie próbowałam kosmetyków do biustu, a ten żel wygląda ciekawie
Miałam, fajny, ale cudów nie robi, jeśli się chce efekt push up Po prostu pielęgnuje i jest przy tym wydajny i bardzo przyjemny
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-24, 20:02   #2700
advertisement
Wtajemniczenie
 
Avatar advertisement
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 477
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VIII

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Mnie bardzo łatwo skusić

Teraz chcę 3 rzeczy Phenome, w tym żel do biustu. Nigdy nie próbowałam kosmetyków do biustu, a ten żel wygląda ciekawie
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam, fajny, ale cudów nie robi, jeśli się chce efekt push up Po prostu pielęgnuje i jest przy tym wydajny i bardzo przyjemny
Jeśli o push upach mowa to ostatnio natknęłam się na:
http://www.beautyever.pl/pl/p/VOLUPL...-potrzebny/312
Co myślicie?
__________________
Prostota jest szczytem wyrafinowania
Leonardo da Vinci

instagram: emwuwu

wymiana


advertisement jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:30.