Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-05-25, 15:16   #1591
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziewczyny!! Strasznie Was prosze o pomoc!!
Mojej 16 letniej Córci robią się rozstępy na piersiach Okropnie sie przestraszyłam - nie chcę żeby miała rozstępy!!

Proszę, podpowiedzcie co mogę jej kupić, żeby zminimalizować obecne rozstępy i zapobiec (absolutnie zapobiec!!!) powstawaniu nowych. Prosze

Przede wszystkim nawilżać i natluszczać codziennie!!! Kupić glinkę i robić maseczki na biust, ujędrnia i wygladza skórę. Zaproponować córce basen, ale uwaga, woda basenowa wysusza, więc po basenie krem, olej, maslo, cokolwiek koniecznie. Dobre jest maslo Shea, ale nie ufać tylko jednemu specyfikowi, trzeba na zmianę stosować np krem i maslo czy olej, żeby skórze dostarczyc wszystkich niezbednych skladników. Przyjmować dużo plynów, zwlaszcza latem.

Co do Bio Oil, to używalam w ciaży i po, rozstępy zmniejszal, ale nie zapobiegal. Nie wyobrażalam sobie jednak używania tylko i wylacznie jego, gdyż bardzo slabo nawilżal, jedynie natluszczal skórę. Poza tym zawiera parafinę. Więc decyzja jest Wasza.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 16:15   #1592
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Przyszło wreszcie moje zamówienie z Aubrey Organics

Fot. 1 krem nawilżający spf15, tonik do cery mieszanej/suchej, krem nawilżający na noc do cery normalnej, tłustej
miniszampon do włosów suchych, miniszampon dla dzieci, balsam do ust waniliowo-miodowy
fot.2 Minizestaw podróżny "Zioła" do cery tłustej

Juhuuu!! Ale będzie testowania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6129.jpg (92,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6130.jpg (193,3 KB, 29 załadowań)
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 17:00   #1593
Klolcia
Zadomowienie
 
Avatar Klolcia
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 1 442
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja również czekam na paczkę z Aubrey Organics. Mam nadzieje, że do jutra przyjdzie, bo chciałam dać coś z tego mamie
Klolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 17:04   #1594
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

anula rozumiem jednak chodzilo mi glownie o to ze skora sie rozciaga
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 17:14   #1595
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Kotwilka, chętnie zapoznam się z Twoją opinią na temat tych produktów, zamówilaś zestaw do tlustej, ciekawa jestem, jak się sprawuje ta seria.

Dziewczyny jestem już po testach zestawu aubrey do suchej cery i tak samo jak w przypadku serii do wrazliwej cery, kosmetyki spisaly się różnie. Tzn zestaw do suchej jest zdecydowanie mniej lagodny, przy pierwszym użyciu szczypalo, tonik pięknie nawilża, ale zapach alkoholu jest bardzo intensywny, wolalam tonik do wrazliwej jednak. Mleczko oczyszczajace zachowuje się natomiast podobnie do tego do wrazliwej cery, ale jednak mniej mnie nawilżylo, czulam lekkie ściagnięcie po umyciu w przeciewństwie do tamtego dla wrazliwców. Natomiast maseczka do suchej jest fajniejsza, niz ta do wrazliwej to taki peeling nawilżający, ma brązowy kolor, kremową konsystencję i drobinki naturalne jakieś. Co do kremu do suchej cery, to spodziewalam sie czegoś więcej, jak narazie ani ten do wrażliwej cery, ani ten do suchej nie zadowolil mnie jakoś bardzo. Ten do suchej nie nawilza mnie dostatecznie. Choć konsystencje ma podobną, to jednak do wrażliwej lepiej nawilżal. Przepraszam, że tak chaotycznie piszę, więc w skrócie:
Porównanie serii do suchej cery z serią do wrazliwej:

1. mleczko oczyszczające- Jednak minimalnie lepsze okazalo się to w wersji do wrazliwej cery, nie wysusza w ogóle, bylo idealne, lagodne jak baranek.
2. tonik- Lepszy zdecydowanie ten do wrażliwej cery, bez porównania.
3. maseczka- lepsza w serii do suchej, lepiej wygladza, ma wiecej drobinek i lepiej nawilża, ta do wrażliwej wlaściwie nic nie zrobila
4. Krem- obydwa na równym poziomie, krem do wrazliwej lepiej nawilża, ale też nie nadaje się w ogóle pod makijaż, natomiast ten do suchej nie nawilżyl mnie dostatecznie, ale za to wchlonal do matu calkowicie.

I jeszcze chcialam zaktualizować opinię o:

kremie-serum na noc do cery tlustej, mieszanej i wrażliwej: Niestety nie nadaje się do codziennego wieczornego użycia, w moim przypadku jest za tluste, jest wlaśnie jak serum bardziej niż krem pielęgnacyjny. Ale świetnie nawilża, natluszcza i wygladza. Świetna rzecz. Poza tym wcześniej napisalam, że się klei, po kolejnych uzyciach jednak cera go coraz lepiej przyswaja, wchlania się bardzo ladnie.

Krem pod oczy: CUDO, nie żalujcie kasy, po kilku dniach używania na noc moje oczy nabraly świeżego, mlodzieńczego wyglądu. Warto, mega wydajny. Uzywam z próbki 2 ml już 4 razy użylam, a jeszcze mam pól saszetki. Tez przestal się kleić, lepiej się wclania. Oczywiscie mówiąc CUDO, nie mam na myśli efektu jak po operacji plastycznej, ale poprawa jest znaczna
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 18:18   #1596
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Krem pod oczy: CUDO, nie żalujcie kasy, po kilku dniach używania na noc moje oczy nabraly świeżego, mlodzieńczego wyglądu. Warto, mega wydajny. Uzywam z próbki 2 ml już 4 razy użylam, a jeszcze mam pól saszetki. Tez przestal się kleić, lepiej się wclania. Oczywiscie mówiąc CUDO, nie mam na myśli efektu jak po operacji plastycznej, ale poprawa jest znaczna
Poka,który to
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 19:48   #1597
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Anula bardzo na rozstępy polecali jak w ciąży byłam olejek z rosmana babydream dla kobiet w ciąży.Ma w składzie fajne oleje i ja nie mam ani jednego dziada-nie wiem co prawda czy to dzięki niemu,ale może warto kupić.
Bardzo Ci dziekuję, jutro kupuję olejek!
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Przede wszystkim nawilżać i natluszczać codziennie!!! Kupić glinkę i robić maseczki na biust, ujędrnia i wygladza skórę. Zaproponować córce basen, ale uwaga, woda basenowa wysusza, więc po basenie krem, olej, maslo, cokolwiek koniecznie. Dobre jest maslo Shea, ale nie ufać tylko jednemu specyfikowi, trzeba na zmianę stosować np krem i maslo czy olej, żeby skórze dostarczyc wszystkich niezbednych skladników. Przyjmować dużo plynów, zwlaszcza latem.

Co do Bio Oil, to używalam w ciaży i po, rozstępy zmniejszal, ale nie zapobiegal. Nie wyobrażalam sobie jednak używania tylko i wylacznie jego, gdyż bardzo slabo nawilżal, jedynie natluszczal skórę. Poza tym zawiera parafinę. Więc decyzja jest Wasza.
Korah wielkie dzieki jak zwykle Basen, tańce, koniki ma w stałym programie tygodniowym glinki mamy w domku różne, więc tylko trzeba rozszerzyć pole ich działania Póki co wyciągnęłysmy z Małą wszystkie oleje z lodówki (monoi, jojoba, masło shea, olej kokosowy) i Mała bedzie sie nimi smarowala ile wlezie i dopóki nie kupimy czegoś lepszego. Chyba z mazideł pamiętam, że na rozstepy polecany był olej z róży pizmowej, ale muszę tam zajrzec, bo nie pamiętam dokładnie.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
anula rozumiem jednak chodzilo mi glownie o to ze skora sie rozciaga
Tak, oczywiście masz rację - przepraszam, jakos tak sie przejełam mocno tą moja latoroślą i nie zrozumiałam Cię dobrze. Skóra musiała się rozciągnąć i to dość mocno

Dziękuję Wam dziewczyny. Przepraszam, może zbyt emocjonalnie do tego podeszłam, ale ona jest taka młoda, chciałabym żeby miała śliczna i gładką skórę. Jakos tak się zmartwiłam, bo rozstępy są praktycznie nie do pozbycia.... Ja po ciąży też mam trochę rozstępów, ale jej do ciąży jeszcze daleko.
Ale teraz jej nagadałam, postraszyłam i ona tez sie przejęła pewnie myślała, że jej rozstępy znikna po jakimś czasie... Na szczęście nie ma ich jeszcze dużo, ale parę jest.. Wzięłyśmy wszystkie Wasze rady i zalecenia do serc i będziemy sie do nich stosować!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 19:57   #1598
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Na rozstepy polecany jest olej z rozy rdzawej, zwlaszcza w polaczeniu z hydrolatem z kocanki
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:04   #1599
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar, to ten: http://www.aubreyorganics.com.pl/nat...czy-c3694.html

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-05-25 o 20:05
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:14   #1600
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Na rozstepy polecany jest olej z rozy rdzawej, zwlaszcza w polaczeniu z hydrolatem z kocanki
Właśnie, to chyba to samo co róża pizmowa (na BU podali synonimy: Róża piżmowa, Rosa mosqueta, Rosa eglanteria, Rosa rubiginosa, Rosehip, Róża muszkatołowa ). Wielkie dzięki - czyli cos mi tam dobrze świtalo w łepetynie.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:20   #1601
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Na rozstepy polecany jest olej z rozy rdzawej, zwlaszcza w polaczeniu z hydrolatem z kocanki
a co da taka mieszanka?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 20:22   #1602
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam dziewczyny. Przepraszam, może zbyt emocjonalnie do tego podeszłam, ale ona jest taka młoda, chciałabym żeby miała śliczna i gładką skórę. Jakos tak się zmartwiłam, bo rozstępy są praktycznie nie do pozbycia.... Ja po ciąży też mam trochę rozstępów, ale jej do ciąży jeszcze daleko.
Ale teraz jej nagadałam, postraszyłam i ona tez sie przejęła pewnie myślała, że jej rozstępy znikna po jakimś czasie... Na szczęście nie ma ich jeszcze dużo, ale parę jest.. Wzięłyśmy wszystkie Wasze rady i zalecenia do serc i będziemy sie do nich stosować!!!

Powiem Ci tak, jakbym miala taką mamę, jak Ty, to bym teraz miala piękny biust 20-latki. A że mam mamę, która nie pozwalala mi uzywać kosmetyków za wyjatkiem kremu nivea, to teraz niestety musze żyć z rozstępami.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:50   #1603
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Korah
anula_g
anakazar
ranka
kotwilka
nie_ma_mnie Dziękuje

Teraz mi się trudno się zdecydować na jedno z tych mydeł.
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:52   #1604
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a co da taka mieszanka?
Tak pisza na BU przy zastosowaniach oleju z rozy rdzawej: Jako kuracja sprzyjająca gojeniu oraz redukująca świeże zagojone rany, blizny po oparzeniach i pourazowe oraz rozstępy - polecany zwłaszcza w połączeniu z hydrolatem z kwiatu kocanki.

Wiec rozumiem, ze ta mieszanka pozwoli na intensywniejsze dzialanie. Zarowno olej z rozy jak i ten hydrolat maja wykazazywac wlasciwosci regenerujace, dobrze dzialac na gojenie, redukowac istniejace niedoskonalosci Interesuje mnie to bardziej pod katem wplywu na blizny, ale zapadlo mi w pamiec, ze ma to dzialac tez na rozstepy
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 20:59   #1605
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Tak pisza na BU przy zastosowaniach oleju z rozy rdzawej: Jako kuracja sprzyjająca gojeniu oraz redukująca świeże zagojone rany, blizny po oparzeniach i pourazowe oraz rozstępy - polecany zwłaszcza w połączeniu z hydrolatem z kwiatu kocanki.

Wiec rozumiem, ze ta mieszanka pozwoli na intensywniejsze dzialanie. Zarowno olej z rozy jak i ten hydrolat maja wykazazywac wlasciwosci regenerujace, dobrze dzialac na gojenie, redukowac istniejace niedoskonalosci Interesuje mnie to bardziej pod katem wplywu na blizny, ale zapadlo mi w pamiec, ze ma to dzialac tez na rozstepy
aaaa na takie 5 letnie rozstępy to chyba już nic nie pomoże...
dziękuję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:04   #1606
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kotwilka, chętnie zapoznam się z Twoją opinią na temat tych produktów, zamówilaś zestaw do tlustej, ciekawa jestem, jak się sprawuje ta seria.
Na razie użyłam jeden raz i jestem zachwycona, ale potestuję jeszcze i dam znać
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Poka,który to
Lubię to Twoje "poka"
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziekuję, jutro kupuję olejek!

Korah wielkie dzieki jak zwykle Basen, tańce, koniki ma w stałym programie tygodniowym glinki mamy w domku różne, więc tylko trzeba rozszerzyć pole ich działania Póki co wyciągnęłysmy z Małą wszystkie oleje z lodówki (monoi, jojoba, masło shea, olej kokosowy) i Mała bedzie sie nimi smarowala ile wlezie i dopóki nie kupimy czegoś lepszego. Chyba z mazideł pamiętam, że na rozstepy polecany był olej z róży pizmowej, ale muszę tam zajrzec, bo nie pamiętam dokładnie.


Tak, oczywiście masz rację - przepraszam, jakos tak sie przejełam mocno tą moja latoroślą i nie zrozumiałam Cię dobrze. Skóra musiała się rozciągnąć i to dość mocno

Dziękuję Wam dziewczyny. Przepraszam, może zbyt emocjonalnie do tego podeszłam, ale ona jest taka młoda, chciałabym żeby miała śliczna i gładką skórę. Jakos tak się zmartwiłam, bo rozstępy są praktycznie nie do pozbycia.... Ja po ciąży też mam trochę rozstępów, ale jej do ciąży jeszcze daleko.
Ale teraz jej nagadałam, postraszyłam i ona tez sie przejęła pewnie myślała, że jej rozstępy znikna po jakimś czasie... Na szczęście nie ma ich jeszcze dużo, ale parę jest.. Wzięłyśmy wszystkie Wasze rady i zalecenia do serc i będziemy sie do nich stosować!!!
A te rozstępy są jeszcze czerwone czy już białe? Bo jeśli czerwone to można chyba jeszcze coś zrobic (nie wiem, jakieś naświetlania czy coś), żeby się nie utrwaliły
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Korah
anula_g
anakazar
ranka
kotwilka
nie_ma_mnie Dziękuje

Teraz mi się trudno się zdecydować na jedno z tych mydeł.
Bierz wszystkie
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:23   #1607
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
aaaa na takie 5 letnie rozstępy to chyba już nic nie pomoże...
dziękuję
Moje sa jeszcze starsze, bo juz 28 latek na karku, a zrobily mi sie w okresie dojrzewania No ale coz, wtedy to nie mialam internetu, nie znalam Wizazu i szczerze powiedziawszy bardziej bylam zaaferowana walka z tradzikiem. Ale mam ten olej na swojej liscie zakupowej, wiec pewnie wyprobuje go tez na dekolcie, na pewno nie zaszkodzi
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:24   #1608
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Nie wiem, czy mnie pokochacie czy znienawidzicie za tę informację, ale jutro (26.05) jest darmowa wysyłka w sklepie lilinatura.pl
Szczegóły tu:
http://lilinaturalna.blogspot.com/20...-naturapl.html
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-25, 21:31   #1609
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez biała_czekolada Pokaż wiadomość
Moje sa jeszcze starsze, bo juz 28 latek na karku, a zrobily mi sie w okresie dojrzewania No ale coz, wtedy to nie mialam internetu, nie znalam Wizazu i szczerze powiedziawszy bardziej bylam zaaferowana walka z tradzikiem. Ale mam ten olej na swojej liscie zakupowej, wiec pewnie wyprobuje go tez na dekolcie, na pewno nie zaszkodzi
to jak zobaczysz jakies efekty to pisz trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mnie pokochacie czy znienawidzicie za tę informację, ale jutro (26.05) jest darmowa wysyłka w sklepie lilinatura.pl
Szczegóły tu:
http://lilinaturalna.blogspot.com/20...-naturapl.html
aż Ty! Kusicielko!
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-25, 21:51   #1610
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
to jak zobaczysz jakies efekty to pisz trzymam kciuki!
OK, zdam raport

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mnie pokochacie czy znienawidzicie za tę informację, ale jutro (26.05) jest darmowa wysyłka w sklepie lilinatura.pl
Szczegóły tu:
http://lilinaturalna.blogspot.com/20...-naturapl.html
Kurcze, tego sklepu nie znalam. I ten blog - fantastyczny
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 06:22   #1611
zai
Organizatorka
 
Avatar zai
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: jak zwykle nie tam gdzie powinnam
Wiadomości: 2 217
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mnie pokochacie czy znienawidzicie za tę informację, ale jutro (26.05) jest darmowa wysyłka w sklepie lilinatura.pl
Szczegóły tu:
http://lilinaturalna.blogspot.com/20...-naturapl.html
Kotwilka jesteś okropna
__________________
zamówienia arkusz
mail w sprawie zamówień: zaimox@gmail.com
zai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 07:23   #1612
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, jakbym miala taką mamę, jak Ty, to bym teraz miala piękny biust 20-latki. A że mam mamę, która nie pozwalala mi uzywać kosmetyków za wyjatkiem kremu nivea, to teraz niestety musze żyć z rozstępami.
staram się, w końcu mamy teraz takie możłiwości, że skoro można dbać o swoja skórę i jej nie szkodzić, to czemu z tego nie skorzystać? Jak ja byłam w jej wieku to nie miałam takich możłiwości, bo i wiedza na temat kosmetyków była inna i dostępność też. A przecież zamiast używać byle czego i niszczyć młodą skórę można stosowac dobrej jakości kosmetyki, za co skóra nam sie z czasem odwdzieczy zresztą jak musze wybrać, czy kupić coś sobie czy jej , to zawszę jej kupię (napewno wiesz o czym mówię )...
Zresztą mi niewiele już pomoże a ona ma dużo do zniszczenia!
A dzięki temu, że udzielacie mi mądrych rad i wskazujecie słuszną drogę, mam szanse na podejmowanie świadomych i słusznych wyborów jeśli chodzi o kosmetyki A Mała jest juz tak "wyedukowana", że nie robia na niej żadnego wrażenia kosmetyczne nowinki, którymi podniecają sie jej koleżanki!! Nawet jak jedzie do koleżanki na noc, to musi zabrać swój szampon, swoja odżywkę, swoje mydło, bo przecież nie "będzie używała tej ich chemii"
Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
A te rozstępy są jeszcze czerwone czy już białe? Bo jeśli czerwone to można chyba jeszcze coś zrobic (nie wiem, jakieś naświetlania czy coś), żeby się nie utrwaliły
No niestety takie już trochę jaśniejsze niż skóra , ale nie mogą być bardzo stare. Będzie używała olejku z róży piżmowej (juz zamówiłam) olejku babydream (dzisiaj kupię) i zgodnie z radą białej_czekolady dokupię tez hydrolat z kocanki (miałam go juz kilkakrotnie do paszczy i była bardzo fajny).
Jak na niej zadziała to może i dla nas "starych" jest jakaś, niewielka chociaż, nadzieja? Będę bacznie obserwować postępy kuracji.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie wiem, czy mnie pokochacie czy znienawidzicie za tę informację, ale jutro (26.05) jest darmowa wysyłka w sklepie lilinatura.pl
Szczegóły tu:
http://lilinaturalna.blogspot.com/20...-naturapl.html
No właśnie się zastanawiam powaznie w kwestii moich uczuć do Ciebie po tej informacji..... ....zajrzał am do sklepu na szybko i wygląda obiecująco.

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:18 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Korah
anula_g
anakazar
ranka
kotwilka
nie_ma_mnie Dziękuje

Teraz mi się trudno się zdecydować na jedno z tych mydeł.
Kotwilka ma racje - bierz wszystkie! I tak na tym sie skończy!
A tak powaznie to może weź jedno delikatne i jedno z tych silniejszych - popróbujesz jakie Ci bardziej odpowiadają.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:25   #1613
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Wszystkim forumowym Mamom, a także Mamom wszystkich Wizażanek życzę dzisiaj wszystkiego dobrego ze sklepu ekologicznego!!!!!!

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2011-05-26 o 08:31
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:30   #1614
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziekuję, jutro kupuję olejek!

!!!
On w takim różowym opakowaniu.Kobieta w ciąży na obrazku.Piszę Ci tak na wszelki wypadek,bo pamiętam jak ja szukałam i nie wiedziałam,który to
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dzięki.Cena niezła

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Lubię to Twoje "poka"

hehe ja też lubięmoja roczna córa nauczyła się mówić"poka"jak ją coś ciekawii ja tak od niej
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
staram się, w końcu mamy teraz takie możłiwości, że skoro można dbać o swoja skórę i jej nie szkodzić, to czemu z tego nie skorzystać? Jak ja byłam w jej wieku to nie miałam takich możłiwości, bo i wiedza na temat kosmetyków była inna i dostępność też. A przecież zamiast używać byle czego i niszczyć młodą skórę można stosowac dobrej jakości kosmetyki, za co skóra nam sie z czasem odwdzieczy zresztą jak musze wybrać, czy kupić coś sobie czy jej , to zawszę jej kupię (napewno wiesz o czym mówię )...
Zresztą mi niewiele już pomoże a ona ma dużo do zniszczenia!
A dzięki temu, że udzielacie mi mądrych rad i wskazujecie słuszną drogę, mam szanse na podejmowanie świadomych i słusznych wyborów jeśli chodzi o kosmetyki A Mała jest juz tak "wyedukowana", że nie robia na niej żadnego wrażenia kosmetyczne nowinki, którymi podniecają sie jej koleżanki!! Nawet jak jedzie do koleżanki na noc, to musi zabrać swój szampon, swoja odżywkę, swoje mydło, bo przecież nie "będzie używała tej ich chemii"

.
Ja też się cieszę,że jestem o wiele mądrzejsza.Będę wbijała wiedzę córci i mam nadzieję,że miss sporty nie będzie robiło na niej wrażenia

Uwielbiam kremy lavera,ale ich zapachy są dla mnie trudne do zniesieniaNie wiem co one wszystkie w sobie mają,że mi aż tak cuchną.

---------- Dopisano o 09:30 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Wszystkim forumowym mamom, a także mamom wszystkich wizażanek życzę dzisiaj wszystkiego dobrego ze sklepu ekologicznego!!!!!!
Dziękuję i dołączam się do życzeń.

A gdzie się podziewa Wachlarzyk?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:32   #1615
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Tak, tak! Samych radości, usmiechów i coraz większych zbiorów kosmetycznych wszystkim Mamuśkom

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:30 ----------

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
On w takim różowym opakowaniu.Kobieta w ciąży na obrazku.Piszę Ci tak na wszelki wypadek,bo pamiętam jak ja szukałam i nie wiedziałam,który to
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 08:48   #1616
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Tak, tak! Samych radości, usmiechów i coraz większych zbiorów kosmetycznych wszystkim Mamuśkom

oj tak,tak

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

korah tak przeglądam oferte aubrey organics i jest parę rzeczy,które mnie kusząi niektóre taniutkie,a mają jeszcze datę ważnośći do końca lipca-to jeszcze dwa miechy użytkowania.

Mogę wierzyć składom tych kosmetyków?bo ja się na nie znam,a nie wiem czy mogę brać to co chcę w ciemno?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:08   #1617
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
oj tak,tak

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

korah tak przeglądam oferte aubrey organics i jest parę rzeczy,które mnie kusząi niektóre taniutkie,a mają jeszcze datę ważnośći do końca lipca-to jeszcze dwa miechy użytkowania.

Mogę wierzyć składom tych kosmetyków?bo ja się na nie znam,a nie wiem czy mogę brać to co chcę w ciemno?

Możesz zaufac skladom, warto przede wszystkim zaopatrzeć się w toniki i mleczka oczyszczajace, maseczki i kremy jakoś mnie nie urzekają. Tonik do wrazliwej cery wymiata, inne mają w skladzie alkohol, ale po nalożeniu na wacik wystarczy chwilkę odczekac, żeby wyparowal. Ten do suchej cery strasznie zajeżdża alkoholem, ten do mieszanej z tendencją do suchej już tak nie śmierdzi. Ale cera po nich jest super nawilżona i gladka. A te oczyszczacze są super jak dla mnie, bardzo ladnie oczyszczają i nie wysuszają zbytnio, zwlaszcza ten do wrażliwej w ogóle nie wysusza. Nie zostawiają też lepkiej warstwy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:21   #1618
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Możesz zaufac skladom, warto przede wszystkim zaopatrzeć się w toniki i mleczka oczyszczajace, maseczki i kremy jakoś mnie nie urzekają. Tonik do wrazliwej cery wymiata, inne mają w skladzie alkohol, ale po nalożeniu na wacik wystarczy chwilkę odczekac, żeby wyparowal. Ten do suchej cery strasznie zajeżdża alkoholem, ten do mieszanej z tendencją do suchej już tak nie śmierdzi. Ale cera po nich jest super nawilżona i gladka. A te oczyszczacze są super jak dla mnie, bardzo ladnie oczyszczają i nie wysuszają zbytnio, zwlaszcza ten do wrażliwej w ogóle nie wysusza. Nie zostawiają też lepkiej warstwy.
Dziękuje za pomoc.Strasznie się napaliłam na maseczkę,ale skoro bez zachwytu to odpuszczę sobie.Znowu mleczka mi nie potrzebne,bo mam micele-wszystko ma za krótkie daty.Szkoda,że mam tylko jedną twarz hehe
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 09:38   #1619
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[QUOTE=anula_ga;27130029]Tak, tak! Samych radości, usmiechów i coraz większych zbiorów kosmetycznych wszystkim Mamuśkom
[QUOTE]

I ja się jako córa dołączam do życzeń

Chociaż Mama mi co raz częściej o wnuczętach przebąkuje

Anula, nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja podobnie jak Twoja córka w podobnym wieku dość gwałtownie zmieniłam stanik z C na hmm.. F. Rozstępy mi się zrobiły, a jakże, ale za namową mamy smarowałam zwykłą oliwką Bambino i w chwili obecnej są praktycznie niewidoczne. Fakt, że znikanie trochę trwało, ale podejrzewam, że po bardziej "treściwych i naturalnych" olejach efekty będą i szybsze, i lepsze
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-05-26, 10:08   #1620
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[QUOTE=vea7;27131184][QUOTE=anula_ga;27130029]Tak, tak! Samych radości, usmiechów i coraz większych zbiorów kosmetycznych wszystkim Mamuśkom
Cytat:

I ja się jako córa dołączam do życzeń
Chociaż Mama mi co raz częściej o wnuczętach przebąkuje

Anula, nie wiem czy Cię to pocieszy, ale ja podobnie jak Twoja córka w podobnym wieku dość gwałtownie zmieniłam stanik z C na hmm.. F. Rozstępy mi się zrobiły, a jakże, ale za namową mamy smarowałam zwykłą oliwką Bambino i w chwili obecnej są praktycznie niewidoczne. Fakt, że znikanie trochę trwało, ale podejrzewam, że po bardziej "treściwych i naturalnych" olejach efekty będą i szybsze, i lepsze
Pocieszyłaś i to bardzo wielkie
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.