Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-02-22, 16:39   #2731
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez bonita88 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ja jestem teraz blondynka farbowana farba, marze o brazie a najbardziej podoba mi sie taki ciemniejszy tylko ze moje naturalne wlosy sa dosc jasne lekko rudawe i boje sie ze to bedzie wyglafac nieestetycznie
Czy ktoras z was tez farbuje na braz z naturalnie jasnych??? )

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:47 ----------

Tzn chodzi mi o to ze odrosty beda wygladac nieestetycznie
to jest w³a¶nie najgorsze, te odrosty widoczne... ja jak farbnê³am siê palette "¶redni br±z" i wysz³y czarne w³osy to odrost by³o widaæ i brzydko to wygl±da³o... ale wiesz, s± szamponetki wiec mo¿na sobie niwelowaæ ten odro¶cik i zawsze bêdzie mniej widoczny

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
no ja nie wiem czy wybaczê

ibyza, nie klupuj tylko p³ynu micelarnego z Lirene
to jest totalna pomy³ka
hehehe wybaczysz
ja uzywam z Perfecty. i jestem mega zadowolona ju¿ kilka buteleczek zu¿y³am
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 17:21   #2732
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 1 738
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Tak jak z Biodermy, tak szczypie w oczy, ¿e szok!
AniaAga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:08   #2733
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 178
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

"to jest w³a¶nie najgorsze, te odrosty widoczne... ja jak farbnê³am siê palette "¶redni br±z" i wysz³y czarne w³osy to odrost by³o widaæ i brzydko to wygl±da³o... ale wiesz, s± szamponetki wiec mo¿na sobie niwelowaæ ten odro¶cik i zawsze bêdzie mniej widoczny "
do ibyza no w³asnie a jak robir blond moge farbowac co 2 a nawet 3 miesiace i mam spokój
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:09   #2734
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

ja uzywam tego micela z bourjois, a potem przemywam twarz zelem albo pianka tez micelarnymi. Pianka mi sie w sumie dzisiaj skonczyla, ale buteleczka ma ten fajny dozownik, byle co sie do srodka wleje i juz pianka jest. Bedzie fajne do wkurzajaco niepieniacego sie szamponu alterry
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-22, 18:28   #2735
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez AniaAga Poka¿ wiadomo¶æ
Tak jak z Biodermy, tak szczypie w oczy, ¿e szok!
je¶li chodzi o Lirene to nie o szczypanie chodzi

ten p³yn nie zmywa makija¿u z oczu
my¶la³am ze tylko z moich ale po przeczytaniu opini na KWC okaza³o siê ze nie tylko
tak rozmazuje ze tylko hebel móg³by sobie poradzic z tymi czarnymi plamami
totalna pomy³ka

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
to jest w³a¶nie najgorsze, te odrosty widoczne... ja jak farbnê³am siê palette "¶redni br±z" i wysz³y czarne w³osy to odrost by³o widaæ i brzydko to wygl±da³o... ale wiesz, s± szamponetki wiec mo¿na sobie niwelowaæ ten odro¶cik i zawsze bêdzie mniej widoczny



hehehe wybaczysz
ja uzywam z Perfecty. i jestem mega zadowolona ju¿ kilka buteleczek zu¿y³am
ja biorê z AA bo jest go wiecej
ten z Perfecty te¿ mia³am i owszem, dobry jest
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 08:38   #2736
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

aga, robi³a¶ t± czerñ??
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 09:44   #2737
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
aga, robi³a¶ t± czerñ??
jeszcze nie szczerze mówiac to codziennie mam inny pomys³ jednego dnia chce czern,drugiego dnia fiolet,a jeszcze innego mysle o po¶wiacie bordo hehea Ty kiedy robisz?dos³ali Ci ju¿ farbe?
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 10:39   #2738
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze nie szczerze mówiac to codziennie mam inny pomys³ jednego dnia chce czern,drugiego dnia fiolet,a jeszcze innego mysle o po¶wiacie bordo hehea Ty kiedy robisz?dos³ali Ci ju¿ farbe?
ja ju¿ dawno zrobi³am, ale taka tu cisza ze stwierdzi³am ze nie ma co wstawiaæ zdjeæ
kolor w ¶wietle ma po¶wiatê mocno czekoladow±

nastêpnym razem wezmê na pewno czarn± porzeczke
a Ty zamówi³a¶ ten olejek??
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 11:30   #2739
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
ja ju¿ dawno zrobi³am, ale taka tu cisza ze stwierdzi³am ze nie ma co wstawiaæ zdjeæ
kolor w ¶wietle ma po¶wiatê mocno czekoladow±

nastêpnym razem wezmê na pewno czarn± porzeczke
a Ty zamówi³a¶ ten olejek??
wstaw ja mam jeszcze pól Vatiki tak¿e na razie nie zamawiam.Ma³o zu¿ywam bo olejowanie robie raz w tygodniu bo w³osy s± w lepszej kondycji tak¿e na razie nie widzê potrzeby robiæ tego czê¶ciej.A jak stan Twoich w³osów?na pewno o wiele lepiej?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

metaxa czy zauwa¿y³a¶ mo¿e ¿eby olejowanie jako¶ ¶ci±ga³o Ci farbê z w³osów?bo mam wra¿enie bo ka¿dym olejowaniu,¿e w³osy s± minimalnie ja¶niejsze.Ca³kiem nie dawno farbowa³am ciemn± czekolad± po¶wiatê mia³am czekoladow±/br±zow± a teraz jest ruda no i kolor trochê ja¶niejszy.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:11   #2740
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
wstaw ja mam jeszcze pól Vatiki tak¿e na razie nie zamawiam.Ma³o zu¿ywam bo olejowanie robie raz w tygodniu bo w³osy s± w lepszej kondycji tak¿e na razie nie widzê potrzeby robiæ tego czê¶ciej.A jak stan Twoich w³osów?na pewno o wiele lepiej?

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

metaxa czy zauwa¿y³a¶ mo¿e ¿eby olejowanie jako¶ ¶ci±ga³o Ci farbê z w³osów?bo mam wra¿enie bo ka¿dym olejowaniu,¿e w³osy s± minimalnie ja¶niejsze.Ca³kiem nie dawno farbowa³am ciemn± czekolad± po¶wiatê mia³am czekoladow±/br±zow± a teraz jest ruda no i kolor trochê ja¶niejszy.
zawsze po umyciu g³owy musia³am u¿yæ jakiej¶ maski bo mia³am suchego, nie mog±cego siê rozczesaæ mopa
teraz po na³o¿eniu olejku i umyciu g³owy zwyk³± brzoz± nie muszê nic nak³adaæ
w³osy s± mi³e w dotyku i daj± siê rozczesaæ wiec chyba co¶ daje

ja nie zauwa¿y³am ¿ebym mia³a ja¶niejsze wlosy przez olejowanie
jak ciemne by³y tak i s±

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

próbowa³am zrobiæ pare fotek ale potwornie cie¿ko jest uchwyciæ kolor, wychodz± czarne
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 12:38   #2741
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
zawsze po umyciu g³owy musia³am u¿yæ jakiej¶ maski bo mia³am suchego, nie mog±cego siê rozczesaæ mopa
teraz po na³o¿eniu olejku i umyciu g³owy zwyk³± brzoz± nie muszê nic nak³adaæ
w³osy s± mi³e w dotyku i daj± siê rozczesaæ wiec chyba co¶ daje

ja nie zauwa¿y³am ¿ebym mia³a ja¶niejsze wlosy przez olejowanie
jak ciemne by³y tak i s±

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

próbowa³am zrobiæ pare fotek ale potwornie cie¿ko jest uchwyciæ kolor, wychodz± czarne
to mo¿e po prostu ten szampon siê tak szybko wymywa...muszê jakiej¶ trwa³ej u¿yæ,najlepiej Garniera bo zawsze mi siê najd³uzej trzyma³...a co do fotek,moja czekolada te¿ wysz³a czarna wiêc uzna³am,¿e te¿ nie ma sensu takich zdjêæ wstawiaæ a co do oleju jestem w stu procentach zdecydowana na Amle,jeszcze jak ma pog³êbiaæ kolor to dodatkowy plus jednak chyba dzi¶ zamówiê dopuki mam kase bo potem wydam na pierdo³y(np farbê) i nie bêdê mia³a za co kupiæ
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 12:44   #2742
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
to mo¿e po prostu ten szampon siê tak szybko wymywa...muszê jakiej¶ trwa³ej u¿yæ,najlepiej Garniera bo zawsze mi siê najd³uzej trzyma³...a co do fotek,moja czekolada te¿ wysz³a czarna wiêc uzna³am,¿e te¿ nie ma sensu takich zdjêæ wstawiaæ a co do oleju jestem w stu procentach zdecydowana na Amle,jeszcze jak ma pog³êbiaæ kolor to dodatkowy plus jednak chyba dzi¶ zamówiê dopuki mam kase bo potem wydam na pierdo³y(np farbê) i nie bêdê mia³a za co kupiæ
szkoda ze nie za³apa³a¶ siê na aukcje gdzie ja kupi³am ten olejek
ciekawa jestem czy bed± jakie¶ efekty
wiekszo¶æ sobie go chwali ale s± te¿ takie osoby u których nie by³owidaæ ¿adnych efektów do tego cze¶æ skar¿y siê na zapach
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:26   #2743
WeselneZaplecze
Raczkowanie
 
Avatar WeselneZaplecze
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 123
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Ja mia³am bardzo d³ugo czarne w³osy i strasznie siê mêczy³am ¿eby móc osi±gn±æ br±z na swojej g³owie, ale uda³o siê Chocia¿ i tak naj³adniejsze mam kiedy ju¿ siê trochê spierze kolor, ale wtedy najczê¶ciej s± ju¿ odrosty...
WeselneZaplecze jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:26   #2744
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
szkoda ze nie za³apa³a¶ siê na aukcje gdzie ja kupi³am ten olejek
ciekawa jestem czy bed± jakie¶ efekty
wiekszo¶æ sobie go chwali ale s± te¿ takie osoby u których nie by³owidaæ ¿adnych efektów do tego cze¶æ skar¿y siê na zapach
ja szczerze mówi±c mam trochê do¶æ kokosa,i potrzebujê odmiany mo¿e nie bêdzie taki z³y zreszt± najwa¿niejsze s± efekty zamówi³am 200ml za 16,60z³ plus 4,5 przesy³ka.Znaj±c pocztê dojdzie pewnie ko³o ¶rody.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 13:45   #2745
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ja szczerze mówi±c mam trochê do¶æ kokosa,i potrzebujê odmiany mo¿e nie bêdzie taki z³y zreszt± najwa¿niejsze s± efekty zamówi³am 200ml za 16,60z³ plus 4,5 przesy³ka.Znaj±c pocztê dojdzie pewnie ko³o ¶rody.
zapach da siê prze¿yæ byle tylko w³osy by³y ³adne

to jeste¶ stratna o 40 ml
ja zamówi³am dok³adnie za 21,49 z³ 240 ml z darmow± przesy³k±

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez WeselneZaplecze Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mia³am bardzo d³ugo czarne w³osy i strasznie siê mêczy³am ¿eby móc osi±gn±æ br±z na swojej g³owie, ale uda³o siê Chocia¿ i tak naj³adniejsze mam kiedy ju¿ siê trochê spierze kolor, ale wtedy najczê¶ciej s± ju¿ odrosty...
da³aby¶ jak±s fotkê tego br±zu
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:26   #2746
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

metaxa 200ml mi wystarczy zreszt± mam jeszcze limonkow± alterre a tak w ogole ma która¶ z Was maskê do w³osów z alterry?moja znajoma chwali³a,i ciekawi± mnie inne wasze opinie je¿eli u¿ywacie
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 14:34   #2747
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa 200ml mi wystarczy zreszt± mam jeszcze limonkow± alterre a tak w ogole ma która¶ z Was maskê do w³osów z alterry?moja znajoma chwali³a,i ciekawi± mnie inne wasze opinie je¿eli u¿ywacie


ja z tej firmy mam tylko olejek
o masce co¶ czyta³am, podobno jest dobra
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 15:12   #2748
Aletheia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Hej dziewczyny. Mam problem i jak wiele forumowiczek. Otó¿ pofarbowa³am w³osy we wrze¶niu Loreal Casting creme gloss jasny br±z 500 choæ mam w³a¶nie taki naturalny kolor to chcia³am im dodaæ tylko po³ysku i g³êbi ale wysz³y mi ...CZARNE!!! mam odrosty i po paru miesi±cach postanowi³am pofarbowaæ na ja¶niejszy kolor i niestety nie pokry³o mi ca³ych w³osów a odrosty i reszta w³osów wysz³y rudawe a mi w ciep³ych kolorach nie jest dobrze. Pomó¿cie mi dobraæ kolor nawet farby trwalej jak najbardziej zbli¿onej do moich naturalnych i by nie by³o odrostów widaæ.
Dwa ostatnie zdjêcia to mój naturalny kolor;
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0408.jpg (112,3 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0411.jpg (101,4 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0405.jpg (123,0 KB, 12 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0402.jpg (100,5 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Moje kochanie (6).jpg (9,8 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0245.jpg (25,5 KB, 29 za³adowañ)
Aletheia14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 16:43   #2749
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez bonita88 Poka¿ wiadomo¶æ
"to jest w³a¶nie najgorsze, te odrosty widoczne... ja jak farbnê³am siê palette "¶redni br±z" i wysz³y czarne w³osy to odrost by³o widaæ i brzydko to wygl±da³o... ale wiesz, s± szamponetki wiec mo¿na sobie niwelowaæ ten odro¶cik i zawsze bêdzie mniej widoczny "
do ibyza no w³asnie a jak robir blond moge farbowac co 2 a nawet 3 miesiace i mam spokój
ja jak kiedy¶ mia³am blond to by³o wszystko tak w³a¶nie jak piszesz, w³osy co 3 miesi±ce, po prostu dla od¶wie¿enia kolorku hehhehe ale kobieta zmienn± jest

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
metaxa 200ml mi wystarczy zreszt± mam jeszcze limonkow± alterre a tak w ogole ma która¶ z Was maskê do w³osów z alterry?moja znajoma chwali³a,i ciekawi± mnie inne wasze opinie je¿eli u¿ywacie
ja mam od¿ywkê z alterry- jest rewelacyjna uwierzcie, dzia³a lepiej ni¿ niejedna dobra maska do w³osów

Cytat:
Napisane przez Aletheia14 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczyny. Mam problem i jak wiele forumowiczek. Otó¿ pofarbowa³am w³osy we wrze¶niu Loreal Casting creme gloss jasny br±z 500 choæ mam w³a¶nie taki naturalny kolor to chcia³am im dodaæ tylko po³ysku i g³êbi ale wysz³y mi ...CZARNE!!! mam odrosty i po paru miesi±cach postanowi³am pofarbowaæ na ja¶niejszy kolor i niestety nie pokry³o mi ca³ych w³osów a odrosty i reszta w³osów wysz³y rudawe a mi w ciep³ych kolorach nie jest dobrze. Pomó¿cie mi dobraæ kolor nawet farby trwalej jak najbardziej zbli¿onej do moich naturalnych i by nie by³o odrostów widaæ.
Dwa ostatnie zdjêcia to mój naturalny kolor;
hm.... wiesz co, ja w obecnej chwili mam taki sam problem i jeszcze nie znalaz³am na niego rozwiazania hehehe mo¿e spróbuj szamponetki stopniowo bêd± siê zmywa³y... a jesli chodzi o farbe to nie wiem jaki teraz mozna poradziæ na to kolor... ja bym pozeka³a i na dzieñ dzisiejszy ratowa³a siê szamponetkami a potem zobaczy³a do czego sie zmyje ta farbka... i wtedy bêdzie mo¿na co¶ zrobiæ...
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 17:11   #2750
Aletheia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

a jaki kolor by¶ mi doradzi³a je¶li chodzi o szamponetkê? tylko bojê siê ¿e bêdê je musia³a ju¿ ci±gle farbowac co jakis czas a tego nie chce.
Aletheia14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 17:18   #2751
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

orzechowy br±z z mariona
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:18   #2752
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

ibyza a któr± dok³adnie masz?jutro jadê na zakupy,skoñczy³a mi siê maska i muszê jak±¶ kupiæ.
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:19   #2753
Aletheia14
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

dziêki ale jest jeden problem ja mieszkam za granic± a tej marki tam nie ma. Mo¿e cos loreal, garnier itp takie bardziej miêdzynarodowe marki
Aletheia14 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 18:40   #2754
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

W³a¶nie Ibyza, któr± masz?

Ja kupi³am t± s³awn± na wiza¿u od¿ywkê isana z olejem babasu, czy czym¶ takim i moim zdaniem jest do d... :/
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:04   #2755
claudiiin
Zadomowienie
 
Avatar claudiiin
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Pzñ
Wiadomo¶ci: 1 005
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Z Alterry fajna jest odzywka morelowa, porzadnie nawilza i faktycznie odzywia, nie zawiera silikonow. Dobrze jest jej uzywac w towarzystwie lagodnego szamponu typu dzieciece albo Timotei Organic
__________________
Yesterday is History, Today is a Gift, Tomorrow is Mystery

CG i olejowanie od listopada 2011 + walka z wypadaniem, zapuszczanie grzywy, powrót do naturalek...
claudiiin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:26   #2756
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 12 688
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Z Alterry fajna jest odzywka morelowa, porzadnie nawilza i faktycznie odzywia, nie zawiera silikonow. Dobrze jest jej uzywac w towarzystwie lagodnego szamponu typu dzieciece albo Timotei Organic
Ja mam teraz szampon https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...mia-feige.html i jedyn± wad± jest to, ¿e siê nie pieni. Stosunek wydajno¶æ/cena to troszkê tak ¶rednio :/ U¿y³am 3 razy, a nie mam ju¿ prawie po³owy butelki :/
Z³a jestem po tych ostatnich zakupach rossmanowych.

Wellaton bêdzie w rossmanie za nieca³e 10 z³ od 28 lutego... Akurat mam piêkniutki odrost
__________________
Czasami trzeba usi±¶æ obok i czyj±¶ d³oñ zamkn±æ w swojej d³oni, wtedy nawet ³zy bêd± smakowaæ jak szczê¶cie.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2012-02-23 o 19:27
DontSaySorry jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:42   #2757
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
ibyza a któr± dok³adnie masz?jutro jadê na zakupy,skoñczy³a mi siê maska i muszê jak±¶ kupiæ.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...aloe-vera.html
o t± mam dla mnie jest rewelacyjna

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez claudiiin Poka¿ wiadomo¶æ
Z Alterry fajna jest odzywka morelowa, porzadnie nawilza i faktycznie odzywia, nie zawiera silikonow. Dobrze jest jej uzywac w towarzystwie lagodnego szamponu typu dzieciece albo Timotei Organic
w³a¶nie jak mi sie ta skoñczy to kupiê t± morelow±, ¿eby spróbowaæ

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Aletheia14 Poka¿ wiadomo¶æ
dziêki ale jest jeden problem ja mieszkam za granic± a tej marki tam nie ma. Mo¿e cos loreal, garnier itp takie bardziej miêdzynarodowe marki
ojoj, to nie znam szamponetek innych ni¿ Marion, Joanna i chyba Revia.
jest jeszcze Palette ale s³ysza³am, ¿e te szamponetki to wcale nie szamponetki- ale mówiê, jak s³ysza³am, bo sama nie uzywa³am.
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:04   #2758
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

u mnie w mie¶cie nie ma produktów Alterry :/

aga a co s±dzisz o tym fiolecie?? to s± farby które zast±pi³y Hi. richesse
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 5_f.jpg (153,3 KB, 15 za³adowañ)
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:28   #2759
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 4 323
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
u mnie w mie¶cie nie ma produktów Alterry :/

aga a co s±dzisz o tym fiolecie?? to s± farby które zast±pi³y Hi. richesse
¶wietny chcesz zamówiæ? ten po prawej te¿ ³adnya co s±dzisz o fiolecie z joanny?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg joanna_farba_3_22.jpg (24,1 KB, 21 za³adowañ)
agata456 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-02-24, 10:54   #2760
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane. Cz.III- Offtopowo

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka¿ wiadomo¶æ
¶wietny chcesz zamówiæ? ten po prawej te¿ ³adnya co s±dzisz o fiolecie z joanny?
ale piêkna czerñ

na razie nie, niedawno farbowa³am
przegl±da³am tylko t± now± serie i wpad³ mi w oko

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

to jest fioletowy intensywny ciemny br±z?
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:32.