Alterra, Feuchtigkeits - Spulung Granatapfel & Aloe Vera (Nawilżająca odżywka `Granat i aloes`)

W odżywce zostały wykorzystane wybrane składniki najlepszej jakości. Wysokowartościowa kompozycja roślinna z ekstraktem z aloesu, granatu i kwiatu akacji pielęgnuje, nawilża oraz wzmacnia zmęczone, suche i zniszczone włosy.
Produkt:
- wolny od syntetycznych barwników, aromatów i konserwantów,
- bez silikonów, parafiny i innych produktów naftowych,
- przebadany dermatologicznie,
- wegański.

Ulubieniec od kilku lat

Wyraźnie nawilża, dociąża i wygładza, przynajmniej wtedy, kiedy moje włosy są wysuszone albo zniszczone rozjaśnianiem i idą w kierunku średniej porowatości albo nawet szorstkiego siana.

Najczęściej stosuję ją jak maskę i daje wtedy widoczny efekt, sprawdza się też "tylko" do rozczesywania.

Zaczęłam stosować ją kilka lat temu, kiedy ratowałam wyraźnie zniszczone włosy i dalej sprawdza się lepiej niż wiele odżywek, które od tego czasu testowałam. Plus niska cena i łatwa dostępność.

Ach ten zapach!

Odżywkę kupiłam w mini wersji na wyjazd, ale spodobała mi się tak, że nabyłam również większe opakowanie.
Po pierwsze urzekł mnie jej zapach, na myśl którego się rozpłynęłam. Soczysty, owocowy, przełamany kremową nutą.
Odzywka ma gęstą, zwartą i kremową konsystencję. Nakładana na włosy pozostawia przyjemny zapach, nawilża nie obciążając i ułatwia rozczesywanie. Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. Włosy po jego użyciu są lśniące, miękkie, po prostu piękne!

Ulubiona odżywka za kilka złotych!

Nakładam tę odżywkę zawsze na jakieś 20/30 minut przed myciem i włosy za każdym razem są super miękkie, lejące i wyglądają na po prostu zadbane. Na duży plus także delikatny, przyjemny zapach, który pozostaje na włosach przez jakiś czas. Jak dla mnie absolutnie niezawodna!

Odżywka do włosów

Fajna bazowa odżywka do włosów. Nie robi efektu wow i nie sprawdziła się u mnie jako maska. Ale jako szybkaodżywka po myciu lub BS sprawdza się idealnie. Ładnie pachnie, ma wygodne opakowanie i jest gęsta. Dodatkowo bardzo tania i łatwo dostępna. Wracam co jakiś czas.

Dobra i tania

Dobry skład, bardzo niska cena. Nałożenie i spłukanie daje niewiele, przytrzymanie kilku minut znacznie poprawia efekt. Zapach mało drogeryjny, więc jeśli ktoś jest wyczulony to może przeszkadzać.

Włosy są miękkie i dobrze się rozczesują.

Jest ok

Nie byłam nią zachwycona, jednak jest całkiem ok dla pierwszego O w OMO. Włosy lepiej się rozczesują, jest warta uwagi. Mimo wszystko oczekiwałam trochę lepszego nawilżenia.

Uratowała moje włosy!!

Po farbowaniu włosy przy myciu zaczęły mi wypadać garściami, były tępe i suche, zaczęłam szukać czegoś co uratuje moje włosy i sięgnęłam po tą odżywkę.
Efekty zauważyłam po 4 myciu, włosy przyjemnie się myje, są gładkie i nawilżone.
Odżywki używam regularnie jako pierwsze "O"
Odżywka jest w dobrej cenie dostępna w każdym rossmannie, bardzo wydajna i ma przyjemny niedrażniący zapach.

Bardzo dobra odżywka

Świetny produkt zawsze kiedy jestem w drogerii to go kupuję bo łatwo dostępny w Rossmanie, widać po nim różnicę we włosach są miękkie lśniące i pięknie pachną mają bardzo niska cenę a produkt ma dobry skład, polecam.

Warta uwagi

Przyjemna odżywka, która naprawdę nawilża włosy. Włosy są odżywione, łatwe w rozczesywanie. Lubię ją. Jedyne co można się przyczepić to wysuszajacy alkohol w składzie.

Świetna!

Jakość świetna! A cena? Również rewelacyjna! Włosy są wygładzone, nawilżone, błyszczące. Wystarczy nałożyć niewielką ilość produktu, a efekt jest gwarantowany! Polecam!

Ciągle do niej wracam

Jest to moja ulubiona odżywka humektantowa. Skład bardzo mi się podoba, cena również. Odżywka jest dostępna w każdym Rossmannie.

Włosy prezentują się pięknie po niej, jednak wiadomo, tylko wtedy, gdy nie przesadzę z humektantami na mojej czuprynie.

Od siebie bardzo polecam!

Przyjemna odżywka

Lubię tę odżywkę i często do niej wracam :)

Plusy
+ zapach - chociaż wolę bardziej "drogeryjne" zapachy w odżywkach i szamponach
+ cena
+ dostępność (w każdym Rossmannie)
+ działanie - włosy są miękkie i łatwo się rozczesują

Minusy
- właściwie tylko brak efektu "wow", jaki jest po niektórych odżywkach lub maskach - ale ze względu na cenę i na to, że nie lubię używać ciągle tego samego, na pewno do niej i tak wrócę