Jasne kremy BB. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 14:20   #1
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829

Jasne kremy BB.


Witam.


Zrobiłam ten wątek ponieważ wiem, że nie ja jedna mam problem ze znalezieniem kremu BB pasującego do baardzo bladej cery. Ciągle czytam, że są one po prostu za ciemne dla 'ekstremalnie bladolicych', co trudno mi przyjąć do wiadomości, biorąc pod uwagę, że ich głównym zadaniem jest rozświetlanie i wybielanie.
Jednak nie poddaję się w poszukiwaniach, bo uwielbiam BB. Właściwie jedyną wadą był zawsze kolor. (dodam, że np. podkłady z oriflame 'Very Me' i 'Giordani' w odcieniu porcelain były w miarę ok)

Dodam, że moja cera ma żółty podton.


Właściwie pytanie jest proste. Czy Wy dziewczyny znacie, wypróbowałyście lub słyszałyście o kremie BB, który polubiłby się z bardzo, bardzo jasną cerą?
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 14:52   #2
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Jasne kremy BB.

Ja mam jasną cerę i używam kremu BB Garniera
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 15:18   #3
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Ja mam jasną cerę i używam kremu BB Garniera

Myślę nad wypróbowaniem tego do cery mieszanej. Przynajmniej dopóki nie znajdę koreańskiego, który będzie mi pasował.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 15:51   #4
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Ja mam jasną cerę i używam kremu BB Garniera
Ja mam jasną cerę i Garnier na dłoni jest jakieś póltora tonu za ciemny :P - nie wiem, kto wymyślił, że jest on jasny.

Jak już bierzemy się za "kremy bb", to najjaśniejszy BB z maybeline. Nie to ,ze jest jasny, ale ma maluteńkie krycie, wiec ładnie się wtapia.

Z koreanskich - próbowałas Premier bb cream ze Skin 79 ?
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 15:52   #5
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: Jasne kremy BB.

Dla mnie jest wystarczający Też mam cerę mieszaną- okolice nosa i ust sucho, czoło tłuste. Krem BB Garniera jednocześnie nawilża i matuje mało kryje, ale to akurat nie jest mi potrzebne. Polecam
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 16:15   #6
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Zanthia Pokaż wiadomość
Ja mam jasną cerę i Garnier na dłoni jest jakieś póltora tonu za ciemny :P - nie wiem, kto wymyślił, że jest on jasny.

Jak już bierzemy się za "kremy bb", to najjaśniejszy BB z maybeline. Nie to ,ze jest jasny, ale ma maluteńkie krycie, wiec ładnie się wtapia.

Z koreanskich - próbowałas Premier bb cream ze Skin 79 ?


Zależałoby mi jednak na jako takim kryciu.
Nie próbowałam, ale lubię skin79, więc postaram się zamówić próbkę.

Dziękuję Wam.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 17:39   #7
Rainberry
Mroczny Elf św. Mikołaja
 
Avatar Rainberry
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Miasto Królów Polskich
Wiadomości: 1 205
Dot.: Jasne kremy BB.

Missha pc w odcieniu 13 milky beige Jaśniejszy jest tylko Elemong - totalna kreda, tylko ostrzegam że taki alabaster. Ale skoro dziewczyny o różowych twarzach smarują się żółtymi podkładami, to zapewne dziewczyny o żółtych powinny malować się różowawymi
Rainberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 17:45   #8
Magdalenamakeup
Raczkowanie
 
Avatar Magdalenamakeup
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Jasne kremy BB.

Ja od niedawna używam BB Peggy Sage i jestem zadowolona. Mam bardzo jasną cerę i mimo to kosmetyk ładnie się utlenia i nie zostawia żółtych plam. Jest dostępny w 2 odcieniach, polecam jaśniejszy.
Wcześniej używałam Garniera, ale jak zeszła mi opalenizna, to zrobił się za różowy :/
Magdalenamakeup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:01   #9
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasne kremy BB.

Przecież jest cały wątek o BB
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:33   #10
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Missha pc w odcieniu 13 milky beige Jaśniejszy jest tylko Elemong - totalna kreda, tylko ostrzegam że taki alabaster. Ale skoro dziewczyny o różowych twarzach smarują się żółtymi podkładami, to zapewne dziewczyny o żółtych powinny malować się różowawymi
Dla mnie Elemong jest za ciemny, ale polecam Missha SRC kolor 13 - jaśniejszy od Missha PC
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 18:33   #11
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Rainberry Pokaż wiadomość
Missha pc w odcieniu 13 milky beige Jaśniejszy jest tylko Elemong - totalna kreda, tylko ostrzegam że taki alabaster. Ale skoro dziewczyny o różowych twarzach smarują się żółtymi podkładami, to zapewne dziewczyny o żółtych powinny malować się różowawymi
Nyappy napisała że ma żółty podton więc i Missha i Elemong mogą zrobić z niej świnkę. W dodatku Elemong moim zdaniem wcale nie jest ekstremalnie jasny- dla mnie zbyt ciemny i różowy (jaśniejszy od Elemonga jest Skin79 homme)
Z takich nie różowych ale jasnych i żółtawych to np. Mizon Snail Repair bb cream, The Saem Silk Finish bb cream, Skin79 Scandal Rose&Vanilla i Skin79 Orange. Mogę polecić też Holikę Essential Petit, Clearing Petit też ma spoko kolor ale jest chłodniejsza w odcieniu
http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-KNQD_ccLNh...onbbcream1.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-Cnd6XAxqxh...79scandal6.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-Py-p4PDdBY...petit+009a.jpg
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-15, 18:46   #12
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jasne kremy BB.

, po
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Przecież jest cały wątek o BB

Zapewniam, że przeglądałam go całego, ale naprawdę ciężko było mi się w tym wszystkim połapać, a i tak nie znalazłam tam jednoznacznych wskazówek odnośnie jasnych kremów, tylko różne porównania itp. Nawet nie wiem na czym ten wątek właściwie polegał, ale wcale mi nie pomógł tylko namieszał w głowie. A nie o to mi chodzi.

Wiem, że jasna cera i problemy z dobraniem podkładu to częsty problem, i właściwie nigdzie nie ma jednego miejsca gdzie można to obdyskutować, dlatego założyłam osobny wątek dla bladolicych - żeby wszystko stało się jasne.



Dziękuję Wam za odpowiedzi. W najbliższym czasie postaram się o próbki.

---------- Dopisano o 19:46 ---------- Poprzedni post napisano o 19:40 ----------

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Nyappy napisała że ma żółty podton więc i Missha i Elemong mogą zrobić z niej świnkę. W dodatku Elemong moim zdaniem wcale nie jest ekstremalnie jasny- dla mnie zbyt ciemny i różowy (jaśniejszy od Elemonga jest Skin79 homme)
Z takich nie różowych ale jasnych i żółtawych to np. Mizon Snail Repair bb cream, The Saem Silk Finish bb cream, Skin79 Scandal Rose&Vanilla i Skin79 Orange. Mogę polecić też Holikę Essential Petit, Clearing Petit też ma spoko kolor ale jest chłodniejsza w odcieniu
http://1.bp.blogspot.com/-BXyT7hKcQw...embbcream1.jpg
http://3.bp.blogspot.com/-KNQD_ccLNh...onbbcream1.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-Cnd6XAxqxh...79scandal6.jpg
http://2.bp.blogspot.com/-Py-p4PDdBY...petit+009a.jpg


Właśnie ciągle za mną chodzi ten ślimakowy Mizon. Myślałam nawet o kupieniu w ciemno pełnowymiarowego opakowania. Petitki od Holiki były niestety za ciemne. Dzięki wszystkim za podpowiedzi!
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 04:22   #13
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jasne kremy BB.

Jeżeli masz jasną cerę, ale w miarę normalną to polecam bb cream: Skin79 Hot Pink (inaczej ten Triple Functions) oraz Lioele Dollish.
Jeżeli natomiast jesteś baaardzo blada to trupa ze mnie zrobił Skin79 Oriental Gold Plus. Jest do na prawdę jasnej skóry, bo ja mam jasną, a po nim wyglądałam jakbym z grobu wstała

Nie polecam Garnierów, ani Maybellinów - toż to kiszka jest. Po Maybellinie (bb creamie) musiałam leczyć twarz sterydami, także jeśli masz problemy z alergią i wrażliwą twarz (i jeśli o nią dbasz) to unikaj dziadowskich polskich bb creamów.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 08:15   #14
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Jasne kremy BB.

Jak jestes naprawde blada to raczej nic dla siebie nie znajdziesz. Probowalam Mishy, BTRC, Skin 79 i paru innych cudakow. Wszystko za ciemne.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 10:50   #15
Zanthia
Zadomowienie
 
Avatar Zanthia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 164
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli masz jasną cerę, ale w miarę normalną to polecam bb cream: Skin79 Hot Pink (inaczej ten Triple Functions) oraz Lioele Dollish.
Jeżeli natomiast jesteś baaardzo blada to trupa ze mnie zrobił Skin79 Oriental Gold Plus. Jest do na prawdę jasnej skóry, bo ja mam jasną, a po nim wyglądałam jakbym z grobu wstała

Nie polecam Garnierów, ani Maybellinów - toż to kiszka jest. Po Maybellinie (bb creamie) musiałam leczyć twarz sterydami, także jeśli masz problemy z alergią i wrażliwą twarz (i jeśli o nią dbasz) to unikaj dziadowskich polskich bb creamów.
Myślę, że przy Orientalu, kwestia looku a'la "wstałam z grobu" jest w dużej mierze zasługą szarawego pigmentu, a nie jasnosci. Ale może ja mam dziwną percepcje kolorów
Zanthia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 12:08   #16
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli masz jasną cerę, ale w miarę normalną to polecam bb cream: Skin79 Hot Pink (inaczej ten Triple Functions) oraz Lioele Dollish.
Jeżeli natomiast jesteś baaardzo blada to trupa ze mnie zrobił Skin79 Oriental Gold Plus. Jest do na prawdę jasnej skóry, bo ja mam jasną, a po nim wyglądałam jakbym z grobu wstała

Nie polecam Garnierów, ani Maybellinów - toż to kiszka jest. Po Maybellinie (bb creamie) musiałam leczyć twarz sterydami, także jeśli masz problemy z alergią i wrażliwą twarz (i jeśli o nią dbasz) to unikaj dziadowskich polskich bb creamów.
OMG, ze mnie Orientale zrobiły mulatkę Skin79 faktycznie jasny ma tylko krem męski, z naprawdę jasnych są też iFiony CC cream'y. Reszta mniej lub bardziej dopasowuje się do cery. Niektóre ciemne zaskakująco jaśnieją i na odwrót. BRTC są dość ciemne. ElishaCoy tak samo. Lioele Dollish #1 liliowy był na mnie jasny ale to dlatego że nie chciał się utlenić(nabrać beżowego odcienia) i miałam cały czas taką liliową rozbieloną twarz Lioele Beyond i Triple są ciemne też. Z drogeryjnych "bb" też nic jasnego nie dostaniesz
Zanthia też uważam że te szare kremy szczególnie u osób z ciepłą karnacją dają tylko wrażenie kredowej twarzy bo wcale nie muszą być jasne. Dla mnie Hot Pink jest za ciemny mimo że tonacją nawet nieźle się wpasowuje.
Za mną od dawna chodzi Isqueen #white lucent, ale tylko na Gmarket i dość drogi by na ryzyko brać
http://lotuspalace.blogspot.com/2010...efinition.html
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:26   #17
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jasne kremy BB.

Zastanawiałam się też nad liliowym Dollish'em, ale podobno jak się utleni to też robi się dość ciemny. Ale chyba mimo to spróbuję. W najgorszym wypadku skończę z fioletowawą twarzą.
To prawda Lioele Triple okazał się za ciemny, ale przynajmniej miał żółty podton.
Iamsolucky, Isqueen też mi wpadł w oko na Lotus Palace. Blogerka poleca go właśnie dla cery bardzo jasnej, ale ponoć ma małe krycie, nie wiem jak małe.. a Gmarket to dla mnie czarna magia.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 15:54   #18
BeautyCandy
Raczkowanie
 
Avatar BeautyCandy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 389
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Nyappy Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się też nad liliowym Dollish'em, ale podobno jak się utleni to też robi się dość ciemny. Ale chyba mimo to spróbuję. W najgorszym wypadku skończę z fioletowawą twarzą.
Tak ciemnieje, ale nie az tak bardzo. Ja mam bardzo bladą cerę i mi odpowiada
__________________

4.1o - Dior Nude Shimmer Instant Illuminating Powder
BeautyCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 18:02   #19
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
OMG, ze mnie Orientale zrobiły mulatkę
Ale próbowałaś też ten złoty Oriental Gold Plus czy tylko ten fioletowy Oriental Gold? Bo ja piszę konkretnie o złotym, on jest mega biały.
Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Lioele Dollish #1 liliowy był na mnie jasny ale to dlatego że nie chciał się utlenić(nabrać beżowego odcienia) i miałam cały czas taką liliową rozbieloną twarz
A roztarłaś go czy tylko wklepałaś? Jak się wklepie to będzie liliowy. Trzeba go rozetrzeć i wtedy wtapia się w cerę.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-16, 19:01   #20
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Ja mam jasną cerę i używam kremu BB Garniera
Ale dziewczyna się pyta o JASNE kremy BB.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Jeżeli masz jasną cerę, ale w miarę normalną to polecam bb cream: Skin79 Hot Pink (inaczej ten Triple Functions) oraz Lioele Dollish.
Jeżeli natomiast jesteś baaardzo blada to trupa ze mnie zrobił Skin79 Oriental Gold Plus. Jest do na prawdę jasnej skóry, bo ja mam jasną, a po nim wyglądałam jakbym z grobu wstała

Nie polecam Garnierów, ani Maybellinów - toż to kiszka jest. Po Maybellinie (bb creamie) musiałam leczyć twarz sterydami, także jeśli masz problemy z alergią i wrażliwą twarz (i jeśli o nią dbasz) to unikaj dziadowskich polskich bb creamów.
Hot Pink niestety nie jest jasny Mowa o poziomie jasności typu Giordani Porcelain. Jeśli chodzi o Golda Plus to jestem zaskoczona, bo u mnie z kolei był to jeden z ciemniejszych kremów bb. Może trupi efekt dał szarawy podton?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 19:36   #21
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Ale próbowałaś też ten złoty Oriental Gold Plus czy tylko ten fioletowy Oriental Gold? Bo ja piszę konkretnie o złotym, on jest mega biały.

A roztarłaś go czy tylko wklepałaś? Jak się wklepie to będzie liliowy. Trzeba go rozetrzeć i wtedy wtapia się w cerę.
Próbowałam jeden i drugi. Co prawda Oriental Gold(fiolet) był faktycznie ciemniejszy- na tyle że nawet mocno przyciemnił moją mamę która taka blada nie jest. Oriental Gold Plus spróbowałam całkiem niedawno i niestety też za ciemny (oksyduje, ale na mnie oksyduje prawie wszystko) . Co do Lioele za pierwszym razem wklepałam i myślałam że tu mój błąd-bo rzeczywiście dziewczyny pisały żeby wmasować potem go wmasowałam i dalej miałam calutki dzień taką siną twarz, nawet wacik przy demakijażu był liliowy ale opinie w większości ma bardzo dobre i muszę przyznać że to całkiem fajny kremik, świetnie wygładza buźkę
Trzeba wziąć też poprawkę że te same kremy różnie u każdego wyglądają, np jeden na mnie różowiał a na mojej kumpeli robił się z kolei pomarańczowy
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 19:59   #22
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jasne kremy BB.

A próbowała któraś Mizon Snail Repair? Wiem, że ma żółty podton, a żel z tej serii ze ślimakiem jest świetny.

Edytowane przez Nyappy
Czas edycji: 2012-10-16 o 20:02
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 20:06   #23
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Hot Pink niestety nie jest jasny Mowa o poziomie jasności typu Giordani Porcelain. Jeśli chodzi o Golda Plus to jestem zaskoczona, bo u mnie z kolei był to jeden z ciemniejszych kremów bb. Może trupi efekt dał szarawy podton?
Hmm... Ja mam jasną karnację, a po Oriental Gold Plus byłam biała jak ściana. Może szara. W każdym razie tak rozjaśniona, że wyglądałam, jakby cała krew mi odeszła
Mam na prawdę bardzo jasną cerę, a on był baaardzo za jasny.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:47   #24
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez Nyappy Pokaż wiadomość
A próbowała któraś Mizon Snail Repair? Wiem, że ma żółty podton, a żel z tej serii ze ślimakiem jest świetny.
Mizon Snail bb cream był nawet niezły, krycie średnie, aczkolwiek super hiper jasności nie ma co się spodziewać. Jest jednak z tych dość przyjemnie jasnych i żółtawych i na mnie o dziwo ani trochę nie oksydował- dobry kremik choć tyłka mi nie urwało. A żel mizonowy również polecam.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 20:53   #25
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jasne kremy BB.

Dzięki.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:15   #26
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Jasne kremy BB.

Jestem baaaardzo jasno-zolta i u mnie sprawdzily sie najlepiej Baviphat Indi Girl, Skin79 Orange, Skin79 Rose Vanilla i Mizon Collagenic, lubie tez Mizon Multi Capsule Green.
Pierwszy z wymienionych jest zdecydowanie najjasniejszy.
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:25   #27
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Jestem baaaardzo jasno-zolta i u mnie sprawdzily sie najlepiej Baviphat Indi Girl, Skin79 Orange, Skin79 Rose Vanilla i Mizon Collagenic, lubie tez Mizon Multi Capsule Green.
Pierwszy z wymienionych jest zdecydowanie najjasniejszy.


Ach, ten Mizon. Już go kocham za ślimaka, a tyle osób go ostatnio poleca, że grzech nie spróbować.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 18:41   #28
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: Jasne kremy BB.

Akurat slimakowy Mizon nie daje u mnie krycia ktorego oczekuje, wiec sie nie pokochalismy
annje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-19, 20:34   #29
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Jasne kremy BB.

Cytat:
Napisane przez annje Pokaż wiadomość
Akurat slimakowy Mizon nie daje u mnie krycia ktorego oczekuje, wiec sie nie pokochalismy

Nie próbowałam jeszcze BB, chodziło mi o Recovery Gel.
Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-20, 18:22   #30
Jz666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 22
Dot.: Jasne kremy BB.

Ja mam jasną karnację i kupiłam krem BB z Garniera i kolor jest fajny ale konsystencja za tłusta jak dla mnie ale może dla ciebie byłby dobry. Nie zmienia koloru z tego co pamiętam i cena też jest fajna.
Jz666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.