Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-24, 17:02   #1
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Question

Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca


Witam,

Zastanawiam się nad zrobieniem sobie tatuażu na wewnętrznej stronie nadgarstka (niewielki napis lub inny drobiazg), jednak spotkałam się z opinią, że taka ozdoba utrudni mi znalezienie pracy

Stąd też pytanie do forumowiczek posiadających tatuaż w tym miejscu: czy miałyście przez niego kłopot z dostaniem pracy? Czy szef sugerował usunięcie lub zakrywanie wzoru? Co z reakcją współpracowników? W jakiej branży pracujecie i na jakim stanowisku?

Do wszystkich szefowych, kierowniczek, kadrowych itd.: czy miałybyście opory przed zatrudnieniem osoby z taką ozdobą?

Pozdrawiam serdecznie.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:41   #2
rainbow ♫
Zadomowienie
 
Avatar rainbow ♫
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 065
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Moja koleżanka ma wytatuowany kod kreskowy na wew.stronie nadgarstka i ma z tym problemy,pracuje w banku i zawsze ma go przykryty tzn.albo gruubaśna bransoleta,albo długi rękaw (nawet gdy jest lato!)
__________________
Scouting for Girls-It's not about You








rainbow ♫ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:46   #3
sugar_kitty
Zakorzenienie
 
Avatar sugar_kitty
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 174
GG do sugar_kitty
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

to pewnie też będzie zależało od rodzaju pracy. w młodzieżowym sklepie, barze itp. nie będzie to przeszkodą, ale w banku, tak jak pisała rainbow, czy jako nauczyciel to już może być "problem" i choć szef może zaakceptować tatuaż, to zawsze trafi się jakiś nietolerancyjny, czepialski klient, któremu coś takiego będzie przeszkadzać...
__________________
po prostu Milena
sugar_kitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:49   #4
*Antoinette*
Wtajemniczenie
 
Avatar *Antoinette*
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 535
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Zgadzam się, myślę, że to w dużej mierze zalezy od rodzaju pracy. Jeżeli interesują cię posady gdzie trzeba nosić bardziej formalny ubiór to może być z tym problem.
__________________


*Antoinette* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:52   #5
Albe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 390
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

zalezy od pracy, mi nie przeszkadza jak ktos ma maly tatulaz, ale jak jest wiekszy to wszyscy z ktorymi pracuje musza ja przykrywac (dlugi rkaw albo bandaz), ale pamietaj, praca praca, ale Ty zawsze badz soba.
Albe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 20:24   #6
agag22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Janów Podlaski
Wiadomości: 67
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Zastanów się dobrze, poszukaj na wizażu jest wątek o usuwaniu totuażu, poczytaj jakie dziewczyny mają z tym problemy...
agag22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 20:38   #7
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Przenoszę na plotkowe
A co do pytania: myślę, że taki tatuaż może w przyszłości zaowocować jakimiś ograniczeniami, chociażby zawodowymi, z uwagi na to, że miejsce jest widoczne.
Jeśli będziesz pracowała z ludźmi (klientami) w jakiejkolwiek branzy, to bądź przygotowana na milion pytań, czasem na otwartą krytykę- ludzie lubią zauważać takie rzeczy.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 21:11   #8
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez agag22 Pokaż wiadomość
Zastanów się dobrze, poszukaj na wizażu jest wątek o usuwaniu totuażu, poczytaj jakie dziewczyny mają z tym problemy...
Nad tatuażem zastanawiam się od 4 lat i naprawdę jestem świadoma faktu, że mogą zaistnieć przykre konsekwencje Pomimo tego chcę zaryzykować, więc dziękuję za radę, ale raczej nie dam się odstraszyć
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:10   #9
syntagma
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 4 509
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

mysle, ze lepiej wybrac inne miejsce niz nadgarstek. Moze stopa?
__________________
.................
syntagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:22   #10
Jula
Zakorzenienie
 
Avatar Jula
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: wizaż
Wiadomości: 4 671
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Tatuaż fajna sprawa, pod warunkiem, gdy jest... zmywalny Albo w takim miejscu, gdzie nikt nie widzi. Nie zawsze będziesz mieć X lat, a tatuaż w wersji X+20 może już nie być "atutem"
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką.

/T.Pratchett, "Blask Fantastyczny"/


Jula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:23   #11
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez syntagma Pokaż wiadomość
mysle, ze lepiej wybrac inne miejsce niz nadgarstek. Moze stopa?
Stopy mam wielkie (rozmiar 41) i nie chcę, by zwracano na nie szczególną uwagę ;/
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-24, 22:24   #12
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Tatoo w widocznym miejscu moze utrudnić znalezienie dobrej posady. Poza tym to POLSKA, ludzie źle reaguja na tatuaże..
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:25   #13
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez Jula Pokaż wiadomość
Tatuaż fajna sprawa, pod warunkiem, gdy jest... zmywalny Albo w takim miejscu, gdzie nikt nie widzi. Nie zawsze będziesz mieć X lat, a tatuaż w wersji X+20 może już nie być "atutem"
Jeszcze raz powtarzam - przemyślałam wszystko.
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:26   #14
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Cool Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Jeszcze raz powtarzam - przemyślałam wszystko.
No to nasza opinia chyba nic juz nie zmieni
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:39   #15
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
No to nasza opinia chyba nic juz nie zmieni
Może ujmę to inaczej: wiem, że nie wszystkim podobają się tatuaże, że istnieje możliwość zakażenia jakimś świństwem albo że tatuaż nie wyjdzie i będzie po prostu brzydki; wyobrażałam sobie siebie za 10, 20 i 50 lat i nie zrezygnowałam. Martwi mnie jedynie kwestia zaprezentowana w temacie, więc wszelkie rady typu "przemyśl to jeszcze raz" nie mają sensu

Pozdrawiam
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:48   #16
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

wydaje mi sie, ze o ile szef moze prywatnie uwazac, ze tatuaz to nic strasznego albo wrecz, ze jest ladny, to i tak moze Cie nie zatrudnic, bo niestety jest ryzyko, ze mu odstraszysz klientow. wiadomo, ze duzo tez zalezy od rodzaju pracy o jaka masz zamiar sie w przyszlosci ubiegac.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 22:52   #17
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
wydaje mi sie, ze o ile szef moze prywatnie uwazac, ze tatuaz to nic strasznego albo wrecz, ze jest ladny, to i tak moze Cie nie zatrudnic, bo niestety jest ryzyko, ze mu odstraszysz klientow. wiadomo, ze duzo tez zalezy od rodzaju pracy o jaka masz zamiar sie w przyszlosci ubiegac.
dokładniek samo mysle
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 00:14   #18
annika1982
Raczkowanie
 
Avatar annika1982
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 396
GG do annika1982
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Tatoo w widocznym miejscu moze utrudnić znalezienie dobrej posady. Poza tym to POLSKA, ludzie źle reaguja na tatuaże..

grrr, jak mnie to wkurza, dla mnie to szczyt ciemnoty, co komu przeszkadza tatuaż, czy kolczyk, kiedy ludzie zaczną zwracać na to co mamy w głowie a nie na zewnątrz , nie wyobrażam sobie zatrudniając kogoś spojrzeć np, na jego nadgarstek zobaczyć tam tatuaż, i żeby to przesądziło czy ta osoba dostanie pracę czy nie, jeśli chodzi o tolerancję, to mam wrażenie że niektórzy żyją jeszcze w średniowieczu.

Będąc w Holandii często chodzę do pobliskiego sklepu, na kasie siedzi dziewczyna, która na głowie ma włosy w kolorze tęczy a na samej twarzy 18 kolczyków (kiedyś z nudów policzyłam stojąc w kolejce) na nikim to nie robi wrażenia, nikt sie nie przygląda (no poza mną, ten jeden raz kiedy liczyłam) i jest ok, dziewczyna jest miła, uśmiechnięta, i to najważniejsze.

Nie potrafię sobie wyobrazić takiej sytuacji w Polsce. Mam nieodparte wrażenie że jeśli ktoś by zatrudnił taka osobę to tylko dlatego, żeby zwiększyć obroty w sklepie, bo ludzie by przychodzili z ciekawości popatrzeć i oczywiście skomentować.
__________________
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away.
annika1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 00:24   #19
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Ja mam taki tatuaz po wewnetrznej stronie nadgarstka i przyznam szczerze ze nie mialam problemu z ... byciem w jakikolwiek sposob dyskryminowana z tego powodu Szczerze mowiac , ludzie nawet go nie zauwazaja ..no ale jak pisano juz wczesniej to jest Polska i pracodawca moze zle reagowac na tatuaz w widocznym miejscu ...
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-25, 02:04   #20
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez annika1982 Pokaż wiadomość
grrr, jak mnie to wkurza, dla mnie to szczyt ciemnoty, co komu przeszkadza tatuaż, czy kolczyk, kiedy ludzie zaczną zwracać na to co mamy w głowie a nie na zewnątrz
Żadna ciemnota, po prostu pewne stanowiska wymagają min. odpowiedniej prezencji Umówmy się - nikt nikogo nie zmusza, do podejmowania pracy która wiąże się z danym kodem ubierana, wyglądu itd. tak samo jak nie każdy musi pracować z klientami. Tym niemniej, jeśli kogoś dana praca interesuje, to musi się z tymi normami liczyć. Powyższe nie dotyczy bynajmniej tylko Polski i ubolewanie nad tym jako nad ciemnotą nie ma racji bytu.

Cytat:
Napisane przez annika1982 Pokaż wiadomość
, nie wyobrażam sobie zatrudniając kogoś spojrzeć np, na jego nadgarstek zobaczyć tam tatuaż, i żeby to przesądziło czy ta osoba dostanie pracę czy nie, jeśli chodzi o tolerancję, to mam wrażenie że niektórzy żyją jeszcze w średniowieczu.
A ja sobie wyobrażam, po prostu dostosowanie się do ww norm.


Cytat:
Napisane przez annika1982 Pokaż wiadomość
Będąc w Holandii często chodzę do pobliskiego sklepu, na kasie siedzi dziewczyna, która na głowie ma włosy w kolorze tęczy a na samej twarzy 18 kolczyków (kiedyś z nudów policzyłam stojąc w kolejce) na nikim to nie robi wrażenia, nikt sie nie przygląda (no poza mną, ten jeden raz kiedy liczyłam) i jest ok, dziewczyna jest miła, uśmiechnięta, i to najważniejsze.
Spoko, w sklepie na kasie Mieszkając w ultraliberalnej Holandii nie spotkałem nikogo kto by miał pracę typu urząd/bank itd. który by miał jakiekolwiek tatuaże, piercingi czy cokolwiek w tym stylu.

Taki tatuaż może przekreślić szanse zdobycia pracy, przy czym nie ma szans na udowodnienie, że to jest powód.

Reijel - to Twoje ciało i w sumie Twoja sprawa. Mówiąc nieładnie możesz sobie przesrać w tym aspekcie, więc jeśli się zdecydowałaś już na tatuaż, to może mniej widocznie miejsce? Łydka, ramie, brzuch, plecy - jest z czego wybierać... No ale to Twoja sprawa.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 05:38   #21
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

A o jakiej pracy myślisz?
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 06:42   #22
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Witam,

Zastanawiam się nad zrobieniem sobie tatuażu na wewnętrznej stronie nadgarstka (niewielki napis lub inny drobiazg), jednak spotkałam się z opinią, że taka ozdoba utrudni mi znalezienie pracy

Stąd też pytanie do forumowiczek posiadających tatuaż w tym miejscu: czy miałyście przez niego kłopot z dostaniem pracy? Czy szef sugerował usunięcie lub zakrywanie wzoru? Co z reakcją współpracowników? W jakiej branży pracujecie i na jakim stanowisku?

Do wszystkich szefowych, kierowniczek, kadrowych itd.: czy miałybyście opory przed zatrudnieniem osoby z taką ozdobą?

Pozdrawiam serdecznie.
Nie napisalas gdzie chcesz pracowac... a to wazne, inaczej bedzie postrzegana wytatuowana osoba jak muzyk rockowy, piosenkarka, barmanka, ogolnie swiat artystyczny a nie do przyjecia bedzie wyeksponowany tatuaz u kasjerki w banku, lekarki,itp.

Ja nie przyjelabym do pracy osoby z widocznym tatuazem, pracuje w Emiratach Arabskich i jednym z pytan przed przyjazdem tutaj bylo, czy mam tatuaz... w przypadku posiadania takowego nalezy go dokladnie opisac i podac miejsce na ciele w ktorym on sie znajduje.
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:46   #23
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
A o jakiej pracy myślisz?
Cóż, tak naprawdę... nie mam pojęcia. Studiuję filologię angielską, ale mam pewność, że nie zostanę nauczycielką :/ Od przyszłego roku zacznę studiować filmoznawstwo. Swoją przyszłość wiążę z dziennikarstwem, tłumaczeniami, może jakimś artystycznym zajęciem, ale tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie będzie pracował za 5 lat...
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 11:51   #24
architekt80
Zakorzenienie
 
Avatar architekt80
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraków/hannover
Wiadomości: 5 689
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez Reijel Pokaż wiadomość
Cóż, tak naprawdę... nie mam pojęcia. Studiuję filologię angielską, ale mam pewność, że nie zostanę nauczycielką :/ Od przyszłego roku zacznę studiować filmoznawstwo. Swoją przyszłość wiążę z dziennikarstwem, tłumaczeniami, może jakimś artystycznym zajęciem, ale tak naprawdę nikt nie jest w stanie przewidzieć, gdzie będzie pracował za 5 lat...
Ale posada w banku jest stosunkowo mało prawdopodobna myśle ze tatuaz nie powinnien przeszkadzać.
architekt80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:11   #25
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Nigdy nie wiadomo jak potoczy sie zycie to raz a dwa tatuaz mozna zawsze usunuac ,moga pozostac blizny,ślad wiec wybor nalezy do ciebie.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:22   #26
Katie00
Raczkowanie
 
Avatar Katie00
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 257
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Ja mam tatuaz na nadgarstku. Mala gwiazdke(ok 0,5cm). Raczej go nigdy nie widac i nie ma z nim problemow
__________________
'Lies run sprints, but the truth runs marathons. The truth will win this marathon in court.'
Katie00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 13:49   #27
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość




Spoko, w sklepie na kasie Mieszkając w ultraliberalnej Holandii nie spotkałem nikogo kto by miał pracę typu urząd/bank itd. który by miał jakiekolwiek tatuaże, piercingi czy cokolwiek w tym stylu.
a ja będąc w Amsterdamie poznałam bardzo wytatuowanego pracownika banku
w urzędach i bankach nawet latem pracuje sie w koszulach z długim rękawem wiec raczej nie mozez wiedziec co kto ma pod ubraniem
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 16:53   #28
Reijel
Wtajemniczenie
 
Avatar Reijel
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Włóczkowo
Wiadomości: 2 369
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez Carmela Pokaż wiadomość
Ja mam taki tatuaz po wewnetrznej stronie nadgarstka i przyznam szczerze ze nie mialam problemu z ... byciem w jakikolwiek sposob dyskryminowana z tego powodu Szczerze mowiac , ludzie nawet go nie zauwazaja ..no ale jak pisano juz wczesniej to jest Polska i pracodawca moze zle reagowac na tatuaz w widocznym miejscu ...
Możesz napisać, gdzie pracujesz?
Reijel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 17:47   #29
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość
a ja będąc w Amsterdamie poznałam bardzo wytatuowanego pracownika banku
w urzędach i bankach nawet latem pracuje sie w koszulach z długim rękawem wiec raczej nie mozez wiedziec co kto ma pod ubraniem
Nie mowie ze nie nosza tatuazy, tylko ze nie nosza ich na szyi, nadgarstkach, dloniach itd. ogolnie miejscach widocznych
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-25, 20:49   #30
agag22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Janów Podlaski
Wiadomości: 67
Dot.: Tatuaż Na Nadgarstku A Pracodawca

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
tatuaz mozna zawsze usunuac
Nie jest to takie proste
agag22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:58.