wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-24, 21:18   #2371
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość

O, róż...
Haha to samo sobie pomyślałam. Kurcze i on dla mnie wcale takie jasny nie jest.

Zielone Lioele kryje świetnie, dla mnie to rewelacja, wrzucałam na bloga fotki przed i po
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 21:47   #2372
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A propos Elemonga i problemu wielu dziewczyn z zapychaniem - moja koleżanka, której dałam kiedyś wypróbować Elemonga, a potem zamówiłam jej na ebayu całe opakowanie, poprosiła mnie o zamówienie kolejnego. Stwierdziła, że to jedyny podkład, który jej nie zapycha i po którym nie ma absolutnie żadnych problemów z cerą, a uczulał ją praktycznie każdy podkład drogeryjny. Tak więc wszystko zależy od skóry

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2011-10-24 o 21:51
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 22:02   #2373
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
coś tak w tym stylu, ma np mniej "odżywczą" konsystencję czyli jest lżejsza od liele triple naprzykład.
a od misschy pc np jest mniej "śliska"
dla mnie idealna
jutro jak wróce przed zachodem słońca pokażę kolorek - bo jednak tych zdjęc nie znalazłam.

a z wszystkich bb które mam to ma najfajnieszą konsystencję


a calm beige #2 nie ma w sobie absolutnie różowego - bo tak bym nie piała z zachwytu
2 też jakby różowa: KLIK, ale Ty widzisz ją najlepiej
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-24, 23:08   #2374
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
coś tak w tym stylu, ma np mniej "odżywczą" konsystencję czyli jest lżejsza od liele triple naprzykład.
a od misschy pc np jest mniej "śliska"
dla mnie idealna
jutro jak wróce przed zachodem słońca pokażę kolorek - bo jednak tych zdjęc nie znalazłam.

a z wszystkich bb które mam to ma najfajnieszą konsystencję


a calm beige #2 nie ma w sobie absolutnie różowego - bo tak bym nie piała z zachwytu
A dałabyś porównanie z jakimś innym BB. Spojrzałam na skład i przeciwnie do Perfect Cover ma świetny skład (jak na Misshę). Gdyby tylko kolor był w porządku to chyba się na niego skuszę. Z góry
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 06:27   #2375
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
A dałabyś porównanie z jakimś innym BB. Spojrzałam na skład i przeciwnie do Perfect Cover ma świetny skład (jak na Misshę). Gdyby tylko kolor był w porządku to chyba się na niego skuszę. Z góry
zaraz się nia bedę malować (uzywam różowego jaja) i tylko tyle różowego widzę
dla mnie kolorek #2 jest raczej w żółtej tonacji bez różowego
jak wrócę a bedzie jeszcze widno to wam zrobię fotki
jak nie to jutro bo jadę poźniej do pracy
w świetle sztucznym nic nie widać próbowałam na ręku wczoraj
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 11:08   #2376
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

http://www.tonymoly.pl/ - Czyżby coś na kształt oficjalnego polskiego dystrybutora? Wiecie coś na ten temat?
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 11:18   #2377
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
http://www.tonymoly.pl/ - Czyżby coś na kształt oficjalnego polskiego dystrybutora? Wiecie coś na ten temat?

Jak im to się udało? Polski przedstawiciel marki - już musi mieć odpowiednie papiery. Czyli jednak się da... Ciekawe co będzie w sklepie i jak z cenami
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 11:21   #2378
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Ciekawe co będzie w sklepie i jak z cenami
Podejrzewam, że lepiej będzie zostać przy eBayu
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 11:32   #2379
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Rok temu miałam jednego Elemonga, dzisiaj mam 49 kremów BB i 2 CC (trzeba było nie robić porządków)
Muszę dorwać dobry aparat i zrobić swatche.

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość

Jak im to się udało? Polski przedstawiciel marki - już musi mieć odpowiednie papiery. Czyli jednak się da... Ciekawe co będzie w sklepie i jak z cenami
To jest jakaś szansa...
Mam 3 firmy, które chętnie zaczną współpracę z kimś z Polski, ale odpadłam przy formalnościach, a szczególnie tym zgłoszeniu do rejestru kosmetyków.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 11:36   #2380
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
Mam 3 firmy, które chętnie zaczną współpracę z kimś z Polski, ale odpadłam przy formalnościach, a szczególnie tym zgłoszeniu do rejestru kosmetyków.
Serio to jest aż taka grzybnia z patatajnią? To ja się teraz nie dziwię, że u nas w Polsce nic nie ma
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:06   #2381
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

wstawiam obiecane swatche misschy cho bo yang # 2
ona w środku
powyżej misscha PC # 23 niżej Lioele Triple - jak się na zdjęcia patrzę to ona praktycznie identycznie wygląda jak ta PC #23 ale na twarzy zupełnie inaczej wygląda nie ma tej "sinośći" a żółte tony
dlatego kawałek twarzy wstawiam z misschą cho bo - nos mam naczynkowy i czerwony a jednak ładnie kryje i różowego nie ma dla mnie to bardzo ładny beżyk bez różu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00036.jpg (19,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00039.jpg (18,2 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00050.jpg (8,1 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00051.jpg (9,0 KB, 102 załadowań)
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 16:20   #2382
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny a ile nakładacie BB?bo u mnie to jak z minerałami-minimum.
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:31   #2383
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
wstawiam obiecane swatche misschy cho bo yang # 2
ona w środku
powyżej misscha PC # 23 niżej Lioele Triple - jak się na zdjęcia patrzę to ona praktycznie identycznie wygląda jak ta PC #23 ale na twarzy zupełnie inaczej wygląda nie ma tej "sinośći" a żółte tony
dlatego kawałek twarzy wstawiam z misschą cho bo - nos mam naczynkowy i czerwony a jednak ładnie kryje i różowego nie ma dla mnie to bardzo ładny beżyk bez różu
wyglada fajnie, musialabym sprobowac, bo mi z zoltawymi tonami nie po drodze..ale na mojej twarzy wiekszosc BB kremow wyglada kolorystycznie dobrze, gorzej z ich kryciem, trwaloscia itd...

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile nakładacie BB?bo u mnie to jak z minerałami-minimum.
Ja nakladam tyle, by cala twarz byla dobrze pokryta, cos tak jak podklad, bo u mnie taka funkcje pelnia. Przypudrowuje i makijaz gotowy...potem oczka, roze, szminki, ale na twarz wiecej nic juz nie daje.


A mi podpasowal dr.Jart+ czarny. Choc lepszy byl 3D, ale nie moge go nigdzie znalezc, jutro przetestuje raz jeszcze i chyba klikne pelny wymiar.
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 16:34   #2384
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

malu
Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ile nakładacie BB?bo u mnie to jak z minerałami-minimum.
To zależy od bb kremu i sposobu nakładania... Misshe PC nakładałam flat topem i dosyć dużo jej brałam- spokojnie ilość wielkości fasolki (zapewne pędzel zżerał połowę). Natomiast Lioele Dollish VV BB nakładam malutko; spokojnie wystarcza mi wielkość ziarenka grochu. Podobnie jest z czerwoną iFioną
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 17:02   #2385
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
malu
To zależy od bb kremu i sposobu nakładania... Misshe PC nakładałam flat topem i dosyć dużo jej brałam- spokojnie ilość wielkości fasolki (zapewne pędzel zżerał połowę). Natomiast Lioele Dollish VV BB nakładam malutko; spokojnie wystarcza mi wielkość ziarenka grochu. Podobnie jest z czerwoną iFioną
fasolkija obojętne jaki daje mniej niż ziarenko groszku bo jak dam więcej to maska gwarantowana
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 19:59   #2386
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
fasolkija obojętne jaki daje mniej niż ziarenko groszku bo jak dam więcej to maska gwarantowana
Przypuszczam, że to zależy czy BB ma spełniać funkcję i podkładu i korektora (pod oczy, na zaczerwieniony nos, niedoskonałości) wtedy też bym używała objętości "fasolki", ale kiedy używam korektora (Skin79 Gold Line Cover) to biorę go tyle co ziarnko soczewicy a BB już tyle co ziarnko groszku. Więc różnie. Ale raczej tyle samo co podkładu. Z tym, że aplikacja BB jest o stokroć łatwiejsza od podkładu, gdzie łatwo przesadzić i zostawić smugi, zbieranie się przy brwiach (nie znoszę tego) :/ A BB cud. Już nie muszę się oglądać pod każdym kątem rano czy aby równomiernie rozprowadziłam podkład
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:10   #2387
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
A BB cud. Już nie muszę się oglądać pod każdym kątem rano czy aby równomiernie rozprowadziłam podkład
I to lubię w BB. Idę prawie śpiąc do łazienki, macham kilka razy pędzlem po twarzy i zawsze wyglądam dobrze. Przy podkładzie trzeba było jednak patrzeć w lustro.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:14   #2388
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
Z tym, że aplikacja BB jest o stokroć łatwiejsza od podkładu, gdzie łatwo przesadzić i zostawić smugi, zbieranie się przy brwiach (nie znoszę tego) :/ A BB cud. Już nie muszę się oglądać pod każdym kątem rano czy aby równomiernie rozprowadziłam podkład
Wlasnie dzis to odkrylam..Po prostu smaruje jak krem. No i nie migruje do oczu, nie ma smug, nie osadza sie miedzy brwiami. jak na razie zaden z testowanych BB kremow nie mial nachalnego zapachu, ktory by go dyskwalifikowal...No i kliknelam czarny dr.Jart+
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-25, 20:49   #2389
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Nie polecam stosować Skinfood Honey na migrenie/kacu, bo zgon murowany Miód miodem, niektórzy lubią (ja nie ), ale strasznie mocny ten zapach
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-25, 21:09   #2390
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Elaen Pokaż wiadomość
.Po prostu smaruje jak krem.
I za to kocham bb
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 08:07   #2391
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Nie wiem jak to się mogło stać ale kończą mi się zapasy
Jest coś fajnego dla sucharków w kolorz misshy 21 ze średnim kryciem? Zygmus na pewno wie
I pytanie techniczne: jak otworzysz przyschnięty słoiczek z odlewką mój ostatek a nie moge sie do niego dostać.
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 08:36   #2392
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
http://www.tonymoly.pl/ - Czyżby coś na kształt oficjalnego polskiego dystrybutora? Wiecie coś na ten temat?
ciekawe, jakie będą ceny
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 11:33   #2393
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

dzisiaj posmarowałam się charmzone feverlet, pięknie się wtapia, wchłania do matu i wygładza, jak żaden inny bb dotychczas przeze mnie próbowany dla mnie oczywiście trochę za ciemny ale i tak ładnie wygląda i jest dosyć jasny, z tym że dla mega bladzioszków za ciemny
krem godny polecenia
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 14:52   #2394
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
fasolkija obojętne jaki daje mniej niż ziarenko groszku bo jak dam więcej to maska gwarantowana
Tak Fasolki Ale taką zatrważąjącą ilość nakładałam tylko w przypadku Misshy. Nie zdarzyło mi się to ani z żadnym innym podkładem, ani bb kremem. Z resztą missha jest jedynym bb kremem do którego stosowałam pędzel, bo nakładana palcami (wtedy w dużo mniejszej ilości) nie chciała stapiać się ze skórą. Nie lubię jej
Teraz pytanie bo się pogubiłam. Czy fioletowa Lioele Dollish VV BB krem jest jaśniejsza od zielonej po rozmemłaniu? Zielona mi bardzo odpowiada pod względem krycia i wyglądu na twarzy ale sama w sobie jest za ciemna dla mnie
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 15:19   #2395
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Jakie mogłybyście polecić kremy BB w tonacji Misshy PC 23? Jestem chyba w grupie nielicznych, bo fajnie na mnie leży taki beż z lekkim różem. Z resztą sama Missha też, ale chcę spróbować czegoś jeszcze. Kusi mnie ta Cho Bo Yang, ale nie mam pojęcia o wyglądzie na skórze
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:07   #2396
small
Raczkowanie
 
Avatar small
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 210
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Jakie mogłybyście polecić kremy BB w tonacji Misshy PC 23? Jestem chyba w grupie nielicznych, bo fajnie na mnie leży taki beż z lekkim różem. Z resztą sama Missha też, ale chcę spróbować czegoś jeszcze. Kusi mnie ta Cho Bo Yang, ale nie mam pojęcia o wyglądzie na skórze
Tutaj recenzja Urbanka misshy cho bo yang - szkoda, że ma jednak różowe tony ale widać jak wygląda na skórze.
__________________
03.01.2013 10:19 - Oliver
51cm, 3.9kg

Insanity - in progress
small jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:33   #2397
xiah
Rozeznanie
 
Avatar xiah
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 673
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez small Pokaż wiadomość
Tutaj recenzja Urbanka misshy cho bo yang - szkoda, że ma jednak różowe tony ale widać jak wygląda na skórze.
U UrbanStateOfMind wszystkie BB wyglądają tak samo, jasne beże o różowawej tonacji. Przestałam się nimi sugerować. To tak samo jak zdjęcia cosrocewpadniewoko, makijaże piękne, ale jak sama pisze kolor włosów jest inny niż w rzeczywistości, karnacja również. To wszystko zależy od aparatu. Mój też łapie prawdziwy odcień może 1 na 10 przypadków, a mam dobrą cyfrówkę od Canona ;/ Wprawdzie żadna ze mnie fotografka, ale widzę jak to potem wygląda.. Dlatego uważam, że na blogu na którym pojawiają się kosmetyki z kolorówki dobrze by było umieścić informację o odcieniu skóry recenzentki. Np. w porównaniu do Mac'a (NC, NW) albo Revlona. Są najbardziej popularne i wtedy można mieć jako takie odniesienie co do koloru zeswatchowanego kosmetyku, niezależnie od jakości aparatu i poziomu oświetlenia. Ale to taka moja dygresja.
__________________
xiah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 17:58   #2398
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez xiah Pokaż wiadomość
U UrbanStateOfMind wszystkie BB wyglądają tak samo, jasne beże o różowawej tonacji. Przestałam się nimi sugerować. To tak samo jak zdjęcia cosrocewpadniewoko, makijaże piękne, ale jak sama pisze kolor włosów jest inny niż w rzeczywistości, karnacja również. To wszystko zależy od aparatu. Mój też łapie prawdziwy odcień może 1 na 10 przypadków, a mam dobrą cyfrówkę od Canona ;/ Wprawdzie żadna ze mnie fotografka, ale widzę jak to potem wygląda.. Dlatego uważam, że na blogu na którym pojawiają się kosmetyki z kolorówki dobrze by było umieścić informację o odcieniu skóry recenzentki. Np. w porównaniu do Mac'a (NC, NW) albo Revlona. Są najbardziej popularne i wtedy można mieć jako takie odniesienie co do koloru zeswatchowanego kosmetyku, niezależnie od jakości aparatu i poziomu oświetlenia. Ale to taka moja dygresja.
Slusznie napisalas to, co ja tez zauwazylam..dzis robilam sobie zdjecie, ot tak, twarz wyszla ROZOWA, przy czym nie bylam zaczerwieniona, w lustrze wygladalam normalnie, a zdjecie-jakbym we wrzatku sie umyla...
Niestety mi swatche-moze poza kolorowka cieni do oczu nic nie wnosza, po doswiadczeniu z Innisfree Eco natural cover, ktory w grubszej warstwie mogl uchodzic za bronzer a po roztarciu niesamowicie bielal..Zreszta na mojej skorze wiekszosc BB kremow wyglada zupelnie inaczej, generalnie mocno bieleja, nie widac rozowych/zoltych/szarych tonow.
A do MACa musze sie kiedys przejsc, by w koncu wiedziec, jaki mam kolor skory
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 21:31   #2399
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cześć, od pewnego czasu Was podglądam, i chciałam spytać o parę rzeczy Napisałyście, że przewaga bb nad zwyczajnymi podkładami polega na tym, że nie da rady zrobić sobie maski. Czy zauważyłyście jakieś inne plusy stosowania bb? Jakiekolwiek poprawienie cery?^^ Mam teraz kryzys minerałowy, i zastanawiam się czy któraś z Was stosuje/stosowała minerały typu edm pixie lily lolo itd. i mogłaby porównać co jest lepsze, co woli stosować, i dlaczemu? Trochę boję dalej się wgłębiać w temat, bo się b. łatwo uzależniam Z góry wielkie dzięki ^^
Btw nie odstraszają Was te wszystkie parabeny , dimethicone itp. w składzie?
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-26, 22:02   #2400
Elaen
Raczkowanie
 
Avatar Elaen
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 265
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Cześć, od pewnego czasu Was podglądam, i chciałam spytać o parę rzeczy Napisałyście, że przewaga bb nad zwyczajnymi podkładami polega na tym, że nie da rady zrobić sobie maski. Czy zauważyłyście jakieś inne plusy stosowania bb? Jakiekolwiek poprawienie cery?^^ Mam teraz kryzys minerałowy, i zastanawiam się czy któraś z Was stosuje/stosowała minerały typu edm pixie lily lolo itd. i mogłaby porównać co jest lepsze, co woli stosować, i dlaczemu? Trochę boję dalej się wgłębiać w temat, bo się b. łatwo uzależniam Z góry wielkie dzięki ^^
Btw nie odstraszają Was te wszystkie parabeny , dimethicone itp. w składzie?
Stosowalam mineraly, tylko z Pixie udalo mi sie dopasowac podklad, reszta to byly albo nietrafione do konca zakupy, albo tona robek w woreczkach. Porzucilam mineraly z uwagi na troche jednak skomplikowane nakladanie i efekt nir taki, jaki bym chciala- mam sporo do ukrycia na twarzy.do trgo pedzle,jajka, pranie, suszenie, ze nie wspomne o podrozach. BB kremy to dla mnie polaczenie pielegnacji i makijazu, po prostu trzeba posmarowac twarz kremem i juz, potem reszta makijazu. Mam efekt fotoszopa na zywo, ukryte co trzeba ukryc, z dopasowańiem koloru nie ma wiekszego problemu.
Co do silikonow- sporo kosmetykow pielegnacyjnych je ma i ja osobiscie zlego wplywu na skore nie widze, a parabeny? Nie umre od nich...choc staram sie czytac sklady i wybierac preparaty w miare eco, z tym, ze konserwanty musza byc, nawet w kosmetykow, ktore szczyca sie, ze ich nie maja, a ich termin przydatnosci to 2 lata...
__________________
znalezione na Fb:
Cytat:
Bo każdy facet jest jak burak cukrowy. Słodki, ale to nadal burak
Elaen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:15.