Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-16, 21:16   #31
aynur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 55
Thumbs down Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Odradzam. Biurka "kiwały się" , elementy żle docięte, brakowało kołków, nie uznano reklamacji.
aynur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 19:40   #32
karol1232705
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aynur Pokaż wiadomość
Odradzam. Biurka "kiwały się" , elementy żle docięte, brakowało kołków, nie uznano reklamacji.
Witam.
Praktycznie cały dom wyposażyłem u nich. Mieszkam juz ok. 1,5 roku i do tej pory nic się nie zdarzyło. Na poczatku reklamowałem szuflady do kuchni, wymienili bez problemu i do tej pory nic. A jak ktos pisze że elementy źle dociete to znaczy że chciał zaoszczędzić pare groszy i postanowił sam złożyć meble ale niestety dla laika to jest problem i wtedy jest jedna deska ratunku czyli reklamacja.
karol1232705 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 13:59   #33
aynur
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 55
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Laikowi nie uznano reklamacji, że kołków brakuje-nic to, a geometrii uczą w podstawówce i z byle kątownikiem laik udowodnia, że części są źle docięte. Dla salonu Bodzia to nie ma znaczenia. Po prostu Bodzio to kiszka i szkoda pieniędzy. Teraz 90% mebli jest do samodzielnego montażu , kupując kuchnię w IKEA po przygodach z Bodziem baliśmy sę coz tego wyniknie (i ze wzgl. na podobno niską jakość i samodzielny montaż)- żadnych problemów, wszystko szyte na miarę, jakościowo super, a montaż to żadna filozofia.
aynur jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 09:57   #34
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Ja kupilam pol roku temu kanape rogową wielka ładnie wygladajaca ale to tylko tyle. Wiadomo że takie meble do spania nie sluża ale żeby sie deski grube łamały w środku ? To przesada, zrobiło sie dziadostwo z tego, ktos usiadzie i juz jest plama od spodni itd! Te meble nadaja sie chyba tylko na wystawe a nie do codziennego uzytku. Koleżanka ma od nich komplet mlodziezowych mebli i tez brakowało kołków , srobek itd. Meble sa niedopasowane złe poprzycinane. Koszmar. Teraz kupiłam u innego producenta meble tez składane i jest wszysto i sa rowniutkie ładne i duzo tansze niż w Bodzio. Wiec nie polecam już nikomu tego sklepu.
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 12:17   #35
Lussie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 15
Dot.: meble bodzio

Cytat:
Napisane przez bydgoszczanka Pokaż wiadomość
Kuzynka ma sklep meblowy i też w zasadzie odradza te meble, chociaż mówiła, że niektóre partie mebli są niezłe. Trzeba tylko dobrze trafić

Ja akurat z rodzicami dobrze trafiłam ;D

Mamy z " bodzia " komody i szafkę wszystko jest okey
braliśmy na raty wszystko ładnie było wyjaśnione itd.
Ale głupio bo jak się spóźni ktoś z ratą np tydzień 15 zł kary ,dwa tygodnie 30 zł kary Omg ! ;/
__________________
Lubię to trochę z mało powiedziane tylko szkoda ,że
ty tego nie widzisz ...
Lussie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 18:40   #36
Awagma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 246
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

My mamy rogówkę od jakiś 2 tygodni i już byśmy ją chętnie sprzedali. Okazało się że mąż ma takie uczulenie od tego obicia, że dwa razy na pogotowiu lądował na odczulaniu.
__________________
Moje prace - chomiczek awagma

awagma@gmail.com
Awagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:52   #37
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

niestety dołączę do przeciwników Bodzio. Na studenckim mieszkaniu miałam z Bodzio szafę w której po pół roku drzwi zaczęły się same otwierać, komodę, w której zaczęły zacinać się szuflady i biurko (z nim nic się nie stało, ale było b. mało używane )
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 21:20   #38
magda19891989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Posiadam kanape od 2 lat. Generalnie bez wiekszych zastrzezen. Moge polecic.
__________________
Magic Lamps - modne lampy do wnętrz i ogrodów
www.magic-lamps.pl
magda19891989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 22:15   #39
uzyt_kow_nik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 93
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Zauważyłam, że pozytywne opinie są jedynie od forumowiczów, którzy mają po 1-2 posty na Wizażu i jest to dla mnie mocno zastanawiające...

Podobają mi się te sofy z ekoskóry, ale nie ma tu żadnego zadowolonego klienta, który miałby taką co najmniej 1 rok i nie narzekał. Czy kolor się nie ściera? Czy ekoskóra nie pęka? Dodam, że nie będę na niej spać. Ma być w salonie, jedynie do oglądania tv, przyjmowania znajomych itp. Ktoś narzekał na rozkładanie i że jest niewygodna w spaniu, ale ja mam do spania łóżko, na sofie będę jedynie siedzieć, więc czekam na kolejne opinie.
uzyt_kow_nik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 12:59   #40
Archi_Good
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 8
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Osobiście meble tej firmy nie przekonują mnie.... Niestety ale wchodząc do takiego sklepu mam wrażenie jakbym cofał się w czasie i wchodził do mieszkania swoich rodziców czy dziadków....
Co chwile pojawia się jednak nowy sklep tej marki tak więc mniemam, iż popyt na te meble jest. Każdy w końcu ma wolną wole ;p
__________________
http://www.roomdesign.pl- internetowy przewodnik po firmach wyposażenia wnętrz. Znajdź to co dla Ciebie najodpowiedniejsze.
Archi_Good jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 15:58   #41
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Archi_Good Pokaż wiadomość
Osobiście meble tej firmy nie przekonują mnie.... Niestety ale wchodząc do takiego sklepu mam wrażenie jakbym cofał się w czasie i wchodził do mieszkania swoich rodziców czy dziadków....
Co chwile pojawia się jednak nowy sklep tej marki tak więc mniemam, iż popyt na te meble jest. Każdy w końcu ma wolną wole ;p
o dokladnie, niektore meble sa jakies takie "dziadkowate".. a co mnie przerazilo to to, ze mam ichniejsze mebelki w pokoju, jeszcze rodzie brali daaaawno i w gazettce dalej one sa..
Generalnie mebelki na jedno kopyto ale jak ktos nie ma duzo kasy to te meble sa na jego kieszen.

Ja teraz rozgladalam sie za komodami, strasznie m isie jedna w Basterze podobala, idealna do wyoskiego mieszkania ale az 1100zl no i nie byla szeroka.. a w bodziu jakas nowosc za 630zl okolo 2,5metrowa komoda.. Swietna, choc na koncu miala taka polke narozna co mi sie nie podoba a mam juz taka jedna heh..

No ale zdecyduje sie bo cena zacheca no i wielkosc generalnie..


no a tak ogolnie to mam dlugo te meble i tylko jedne drzwiczki opadly kwestia dokrecenia a tak jak nowe wygladaja..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-22, 17:26   #42
piotrs28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Największy błąd w życiu: Zakup kuchni OLA.
Opiszę wszystko 2 lata temu kupiliśmy do domu do pokoju szafę i komodę poskręcałem w miarę wszystko było w porządku nic nie brakowało wszystko pasowało. 2 tygodnie temu zakupiliśmy kuchnię OLĘ w kolorze Olcha, jeden wielki koszmar na początek pomylone klamki, płyty meblowe przycięte tak że końce postrzępione otwory pod kołki wywiercone z małą dokładnością, w niektórych miejscach gdzie przyklejone są listwy aluminiowe wykańczające front wychodzi klej, dwoje drzwi szafki uszkodzone (i widać że to już z fabryki takie wyszły że nie stało się to przy transporcie) . Ogólnie mogę napisać 4 reklamacje wszystkie załatwione co prawda pozytywnie ale jakoś wykonania mebli z przed 2 lat i te kupione teraz to wielki skok. Czegoś takiego mógłbym się spodziewać z Chin ale nie z naszej polskiej rodzimej firmy z 20 letnią tradycją. I jak czym jakieś wypowiedzi że ktoś tam nie składał do konta prostego i jest nie równo, ja żeby osiągnąć kąt prosty szafki musiałem wiercić nowy otwór pod kołek bo jak bym wbił w ten fabryczny to by coś się na pewno rozwaliło. Podsumowując odradzam zakupy w firmie BODZIO nie wiem może 2 lata temu poziom produkcji był wyższy a może po prostu trafiliśmy na dobrą partie, wiem że te meble są tanie i są robione masowo, rozumiem że 100% dokładności i powtarzalności się nie osiągnie ale to co mi przyszło poskładać jest zupełnie poza skalą możliwych błędów, dodam jeszcze tyle że zakupiona obudowa piekarnika jest tak skonstruowana że ciężar z całej obudowy i ciężar piekarnika przenoszony jest przez 8 drewnianych kołków jest to według mnie co najmniej błąd konstrukcyjny. Mający wybór drugi raz wolałbym nawet dołożyć 1500 zł a mieć coś naprawdę porządnego, pamiętajmy że meble to nie zakup na 2-3 lata i dlatego ja już nie kupie nic z BODZIO szkoda pieniędzy, czasu, a przede wszystkim nerwów!
piotrs28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-23, 06:20   #43
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Kumpela pracowała w Bodzio, kumpel obecnie pracuje. Opinia obojga: meble dla tych, których nie stać na coś lepszego jakościowo (tzn. kumpel to nieco dosadniej określa, ale...; kumpela mówi, że kiedyś było lepiej z jakością - przestała tam pracować jakieś 2-3 lata temu, ale już wtedy by nie poleciła tych mebli). Jakość: w większości przypadków tragiczna. Omijaj szerokim łukiem.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2010-09-23 o 06:24
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-05, 12:56   #44
maritam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Kupię witrynkę bs 13 - bodziosystem front w kolorze limba- jasny , tyl orzech , wysokosc ok 148 cm, na dole dwie szufladki. wycofali ze sprzedazy w salonach. bardzo mi zalezy , moze komus wadzi w domu. odwdziecze sie. prosze o kontakt pilnie 664 717 385 http://www.bodzio.pl/images/produkty/mini/16614.jpg
maritam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:42   #45
kesa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Nie kupujcie nic w salonach mebli Bodzio. Nie są słowni. Złożyłam zamówienie i nie było na czas, jeśli chodzi o dowóz to nie patrzą kiedy klient może odebrać, tylko trzeba przestawiać cały swój dzień żeby oni łaskawie dowieźli meble. Nie liczą się z klientem. Na dodatek meble są źle zrobione, części są nierówne, śrubki nie pasują, są źle wykończone, słabe. Gdy skręcałam regał i włożyłam półkę kołki się pod nią złamały, a śrubki wykrzywiły pod ciężarem półki, a nic tam jeszcze nie stało. Nie polecam!!!!!!!

Edytowane przez kesa80
Czas edycji: 2010-11-23 o 19:45
kesa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 20:35   #46
darek lament
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Kupiłem zestaw wypoczynkowy ania 3 szt s1 i narożnik jedna cześć nie pasowała całkowicie do pozostałych części nie mogłem się zorientować o co chodzi bo ten wzorek co idzie poniżej siedzisk nie pasował do żadnego elementu był około 3,5 cm poniżej przełożyłem go na zewnątrz i jak pomierzyłem go to był 3 cm niższy z jednej strony i skręcony tak że kąta nie szło ustawić .Poprosiłem o reklamacje przyjechał fachman po 1,5 tyg. i mówi że kanapa S1 musiała im spaść przed tapicerowaniem i dlatego jest tak zbakierowana.Porobił fotki i kazał czekać .mówie do niego gdzie jest jakościowiec skoro taki bubel z fabryki wypuścili(wyglądało z jego gatki że nikogo takiego u nich nie ma bo skoro mebel z jednej strony jest 3 cm niższy to chyba go niema w fabryce albo grzeją gorzałe).Ale dziś przyszła inf.pocztą że mebel spełnoia wszystkie wymogi jakościowe i nie wymaga reklamacji. zadzwoniłem do gościa tel.713997118 i pytam go o te 3 cm.a on mówi że to nie feler myśle że moge sobie poduszke położyć i gra gitara. Mówie wam ludzie nie kupujcie tego szajsu jak oni mówią że na 1,5 m 3 cm różnicy to nic to niech sobie to w d..e wsadzą były to moje ostatnie meble z szais firmy BODZIO. znajomi którzy je oglądają pokazuje im te felery to tylko głową kręcą.Na potwierdzenie moich słow moge przesłać fotki. adres iglaki_lament@poczta.fm. pozdrawiam i unikaicie firmy BADZIOWIE.
darek lament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 16:24   #47
pati587
Przyczajenie
 
Avatar pati587
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

trzeba podejść do tego z głową.Jeśli jest tak wiele niezgodności trzeba by było poprosić kogos innego żeby to sprawdził czy faktycznie nic nie pasuje.
pati587 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 21:35   #48
iisabell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 5
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

kesa80, no tak, bo meble sie kupuje codziennie.. albo kupujesz tanio, albo płacisz za godziny transportu
a to zabawne, ze dajesz śrubki pod polki, to ja sie nie dziwie ze ci nic nie pasuje, jak nakladasz polki na śrubki kolki sa z metalu, a nie drewna, wiec sie nie łamią nie wiem po co takie glupoty tu piszesz...
jestem tylko ciekawa, ze jezeli te śrubki wyladowaly pod polkami, to ciekawe gdzie te bolce "wkrecilas"
iisabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-08, 08:29   #49
ssstriga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Użytkuję meble bodzio- bodziosystem już ponad 2 lata. Oprócz tego, że niektóre brzegi mebli były otarte (naprawiłam to pastą) byłam z nich zadowolona. Od jakiegoś czasu jak w efekt domina psują się wszytskie szuflady, a składał je stolarz dają swój zaufany klej. Gdybym kupowała meble jeszcze raz nie ie, czy bym się na Bodzio zdecydowała... Niewątpliwym plusem jest NISKA cena i ŁADNY wygląd!!
ssstriga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 08:57   #50
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Jakieś 3 lata temu kupiłam w bodzio fotel 2-0s0bowy rozkładany do spania. Po ok pół roku pianka się tak tragicznie wyleżała, że zaczęłam odczuwać na biodrach wszystkie dechy pod spodem. Po dwóch latach kupiłam nowe łóżko (zdecydowanie nie w bodzio - od nich to już za darmo nic nie wezmę), bo to z bodzio nabijało mi siniaki na biodrach jak się kładłam Poprzedni fotel dwuosobowy na piance miałam jakieś 6 lat i tak naprawdę gdyby nie to, że się podarł, nie byłby nawet wymieniany, bo z pianką się nic nie stało. Ale nie był z bodzio
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 09:34   #51
broker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Zakupiona wersalka w Bodziu. Dostawa po 2 dniach prosto z fabryki, ciężarówka przyjechała punktualnie o 8:00 rano. Zobaczymy jak będzie się spisywać mebelek, na razie jest OK!
broker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 10:59   #52
kesa80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Odradzam w 100 %. Obsługa w Zielonej Górze fatalna, musiałam dzwonić do dyrekcji, nie wiem po co tam siedzą te panie co pracują. A jeśli chodzi o meble to szkoda pieniędzy. Gdy przywieźli mi regał i zaczęłam składać to części nie pasowały ( śrubki), gdy przyjechali monteży mieli swoje a te niby od kompletu nie użyli. To mówi samo za siebie.
kesa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-01, 17:58   #53
dorotagoska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
taaaaaaaaaaaaa drgie tanie które lepsze????????????/ odwieczne pytanie a ja wam powiem że w zalezności co kto potrzebuje, ja do pokoju czyt: salonu zamówiłam droższe mebelki i do tej pory jestem zadowolona ale jesli chodzi o materiałaową rogówkę z bodzio to do dzis jest sprawna i nie mam z nia wiekszych kłopotów więcej mebli tej firmy nie mam ale mysle że jak to ze wszystkim jak sie trafi na dobra ja
kakośc to wszystko posłuży... tzeba po prostu sprwdzić i zobaczyć na żywo czy coś komus odpowiada i na jak długo ma staczyć
Ja kupiłam meble są niezłe bodzio-grześ do salonu ale jestem ze sklepu nie zadowolona bo po przywiezieniu mebli okazało się że brakuje półki nad szafką tv i dobrze że montażyści ze sklepu składali te meble. Część mebli złożyli a część nie bo nie było tej połki juz czekam prawie tydzień a jeszcze tej półki nie dowieżli.Dzwoniłam tam pare razy to pani powiedziała że niedługo się zjawią ale jakoś do tej pory nie dotarli.I jestem wkurzona bo jak można tak klienta traktować.
dorotagoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 18:56   #54
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Czy osoby robiące tu meblom Bodzio reklamę (nieudolnie zakamuflowaną) naprawdę nie widzą, że użytkownicy z 1 postem, którzy założyli konto specjalnie, żeby pochwalić te meble, są co najmniej podejrzani i przez to mało wiarygodni? Oczywiście zgłaszam, admini sprawdzą IP i zobaczy się.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-12, 19:41   #55
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Czy osoby robiące tu meblom Bodzio reklamę (nieudolnie zakamuflowaną) naprawdę nie widzą, że użytkownicy z 1 postem, którzy założyli konto specjalnie, żeby pochwalić te meble, są co najmniej podejrzani i przez to mało wiarygodni? Oczywiście zgłaszam, admini sprawdzą IP i zobaczy się.
Usuwam - zarówno peany jaki i czarny PR. Szkoda, że takie wpisy psują ten wątek.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 11:44   #56
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Witam wszystkich, tych zadowolonych, tych mniej zadowolonych i tych poszukujących )

Ja dokonałam zakupu mebli kuchennych Bodzio jakieś 2 lata temu. Naszukałam się , namierzyłam baaaardzo długo i dużo, meble na prawdę mi się podobały (dodam, że szukałam w pewnym przedziale cenowym, oczywiście podobały mi się meble innych firm ale najprościej mówiąc nie było mnie na nie stać)

Faktem jest przemiła obsługa i bardzo krótki termin realizacji zamówienia, jeśli chodzi o montaż to zajął się tym małżonek, a że należy do cierpliwych ludzi to poskładał w miarę szybko i bez problemu. Może mieliśmy szczęście ale u nas problemu nie było. Teraz po prawie 2 latach użytkowania, wygląd szafek podoba mi się nadal, ale teraz mogę powiedzieć , że jesteśmy niezadowoleni z zawiasów, tzn drzwiczki nie są stabilne i się "rozkręcają' jak się ich co jakiś czas nie poprawi to nawet na siebie nachodzą.

Podsumowując uważam , że szafki są na prawdę bardzo ładne i funkcjonalne ... tylko te zawiasy ...
Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 19:57   #57
sandrina
Zadomowienie
 
Avatar sandrina
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 700
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez Agucha 79 Pokaż wiadomość
Podsumowując uważam , że szafki są na prawdę bardzo ładne i funkcjonalne ... tylko te zawiasy ...
Również mamy kuchnie z Bodzio (cena zadecydowała) i drugi raz byśmy się nigdy na nie nie zdecydowali. Fakt szafki są mega pojemne i bardzo funkcjonalne, ale też mamy problem z zawiasami, także w pełni Cię rozumiem
Generalnie szafki najbardziej eksploatowane czyli zlew i suszarka wyglądają już na więcej lat niż w rzeczywistości majątylko czekam aż drzwiczki wypadną ostatecznie..
Także jak ktoś by chciał kupować meble kuchenne w Bodzio - lepiej się przemęczyć kilka miesięcy na kartonach i odłożyć pieniądze na coś lepszego.

Ale....żeby nie było, że wszystko tam takie fatalne. Mamy stół i krzesła z tej firmy, i póki co nic złego się z nimi nie dzieje (może to przez to, że te mebelki akurat kosztowały dość słono)

edit: gdybym wtedy poszukała tego wątku na wizażu, echhhhh
__________________


Edytowane przez sandrina
Czas edycji: 2012-02-08 o 19:58
sandrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-09, 12:43   #58
amandi84
Zadomowienie
 
Avatar amandi84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 190
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Te meble nei mają dobrej renomy, jak dla mnei są brzydkie, a znajomi którzy coś z nich nabyli narzekają na jakość. Cena niska i to tyle dobrego, ale dobrym bym w sumie tego nei nazwała. ja omijam ten sklep z daleka.
__________________
11.06.2011 - Żonka
23.07.2012 - zostałam mamą małej Milenki
nakarm Psiaka:
http://www.pmiska.pl
amandi84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 06:00   #59
britnay
Zakorzenienie
 
Avatar britnay
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 506
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Meble Bodzio są bardzo tanie, jakością porównawałabym je do BRW (płyta mdf, składana kołkami). Obecnie meble w ich ofercie są bardzo brzydkie (nie wiem kto decyduje się na ich zakup).
6 lat temu kupiłam w Bodzio meble kuchenne (niestety zostały już wycofane) i jestem bardzo zadowolona. Nie posiadają większych śladów użytkowania. Ze stolika który mam dwa lata dłużej niż pozostałe meble kuchenna, odkleja się okleina. Ale bez problemu można to naprawić oddając stolik do zakładu gdzie zajmują się oklejaniem płyt mdf.
Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona, były bardzo tanie, są ładne i nic się znimi nie dzieje.
__________________
Always Fighter
britnay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 09:26   #60
Agucha 79
Raczkowanie
 
Avatar Agucha 79
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lódź
Wiadomości: 392
Dot.: Bodzio - opinie o meblach, dodatkach ...

Cytat:
Napisane przez sandrina Pokaż wiadomość
Również mamy kuchnie z Bodzio (cena zadecydowała) i drugi raz byśmy się nigdy na nie nie zdecydowali. Fakt szafki są mega pojemne i bardzo funkcjonalne, ale też mamy problem z zawiasami, także w pełni Cię rozumiem
Generalnie szafki najbardziej eksploatowane czyli zlew i suszarka wyglądają już na więcej lat niż w rzeczywistości majątylko czekam aż drzwiczki wypadną ostatecznie..
Także jak ktoś by chciał kupować meble kuchenne w Bodzio - lepiej się przemęczyć kilka miesięcy na kartonach i odłożyć pieniądze na coś lepszego.

Ale....żeby nie było, że wszystko tam takie fatalne. Mamy stół i krzesła z tej firmy, i póki co nic złego się z nimi nie dzieje (może to przez to, że te mebelki akurat kosztowały dość słono)

edit: gdybym wtedy poszukała tego wątku na wizażu, echhhhh
U nas aż tak źle nie jest, co jakiś czas "podkręcamy zawiasy", teraz byliśmy je zareklamować i czekamy na rzeczoznawcę, dam znać jak już się wyjaśni. Jeśli nie uznają reklamacji to po prostu za jakiś czas wymienimy zawiasy na lepsze. )

Cytat:
Napisane przez amandi84 Pokaż wiadomość
Te meble nei mają dobrej renomy, jak dla mnei są brzydkie, a znajomi którzy coś z nich nabyli narzekają na jakość. Cena niska i to tyle dobrego, ale dobrym bym w sumie tego nei nazwała. ja omijam ten sklep z daleka.
Cytat:
Napisane przez britnay Pokaż wiadomość
Meble Bodzio są bardzo tanie, jakością porównawałabym je do BRW (płyta mdf, składana kołkami). Obecnie meble w ich ofercie są bardzo brzydkie (nie wiem kto decyduje się na ich zakup).
6 lat temu kupiłam w Bodzio meble kuchenne (niestety zostały już wycofane) i jestem bardzo zadowolona. Nie posiadają większych śladów użytkowania. Ze stolika który mam dwa lata dłużej niż pozostałe meble kuchenna, odkleja się okleina. Ale bez problemu można to naprawić oddając stolik do zakładu gdzie zajmują się oklejaniem płyt mdf.
Ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona, były bardzo tanie, są ładne i nic się znimi nie dzieje.
Czy są brzydkie czy nie to akurat jest rzecz gustu, ja mam te "brzydkie" i bardzo mi się podobają )
Agucha 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-29 08:17:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.