Dzień darmowej dostawy - zbiorczy - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 16:32   #4351
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Czy jakaś apteka ma może jeszcze darmowa dostawę? Potrzebuje dokupić jeszcze kilka rzeczy.
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:11   #4352
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Ja w sumie też bym zamówiła jeszcze jakieś oleje.

Przyszło dziś zamówienie z Anabellle Minerals. Te próbki są całkiem duże, chce już wypróbować
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:16   #4353
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

U mnie dziś przyszły dwa ostatnie zamówienia Annabelle i Apteka Słoneczna.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 19:55   #4354
spoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Moje podsumowanie . Zamawiałam z takich sklepów i ze wszystkich jestem zadowolona - wszystko doszło szybko i bezproblemowo.
Minti
Tołpa
Vita Natura
Grandi
cośdlazdrowia
Apteka mini
Etuo
Superkoszyk
Gobli
Kalta
Dentalshop
Sante
Szytenaokno
Wapteka
Bagstar
Szybki koszyk
e-glamour

Nadal czekam na aptekę galen, która jeszcze nie wysłała. I na NYXa, który jedzie do mnie tak długo, że szybciej bym sobie sama pieszo tę paczkę z Wrocławia przyniosła.
spoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 20:33   #4355
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 1 868
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marza_mr Pokaż wiadomość
U mnie dziś przyszły dwa ostatnie zamówienia Annabelle i Apteka Słoneczna.
Czy z apteki słonecznej dostałaś numer przesyłki do śledzenia? Bo w sumie to nawet nie wiem czy mi wysłali już paczkę, czy nie. E-mail potwierdzający wysłanie przysłali (bez nr przesyłki), ale na stronie status się nie zmienił (paczka w przygotowaniu).
5e327f3732852adf48e9cb3f56b2e58327f4a9c0_62c21f8678871 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 20:34   #4356
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rybkaa90 Pokaż wiadomość
Czy jakaś apteka ma może jeszcze darmowa dostawę? Potrzebuje dokupić jeszcze kilka rzeczy.
Nowa Farmacja ma od 150 zł jeśli to Cię urządza
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-05, 20:46   #4357
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

przebojow z apteka mini ciag dalszy.. dostalam list przewozowy (by zwrocic produkt o blednej pojemnosci) - zapakowany w nowej przesylce. niestety nie odbieralam sama paczki. nawet gdybym odebrala to nie wyobrazam sobie, zebym od razu otworzyla paczke (nie wpadlabym na to, ze tam umiescili list przewozowy). myslalam, ze taki dokument to ma kurier i on daje do reki/wypisuje przy odbiorze zwrotu. teraz nie mam pojecia co i jak zamowic (to nie H&M w koncu ), zeby to ktos ode mnie zabral .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-12-05, 23:47   #4358
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Czy Bodyland wysyła jakieś wiadomości o wysłaniu/nadaniu paczki? Do tej pory nic od nich nie zamawiałam, a w DDD zrobiłam zakupy prawie na ostatnią chwilę i to w dodatku bez rejestracji, więc nie mam wglądu w konto. Kasa pobrana, a ja nie wiem co się z moim zamówieniem dzieje.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 05:02   #4359
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
Czy Bodyland wysyła jakieś wiadomości o wysłaniu/nadaniu paczki? Do tej pory nic od nich nie zamawiałam, a w DDD zrobiłam zakupy prawie na ostatnią chwilę i to w dodatku bez rejestracji, więc nie mam wglądu w konto. Kasa pobrana, a ja nie wiem co się z moim zamówieniem dzieje.
Tak, wysyła. Zwróciłaś uwagę na dostępność zamówionych rzeczy? Może jest dłuższa. Ja miałam tak, że przy towarze z wydłużonym czasem realizacji po tygodniu od zamówienia do mnie dzwonili z informacją, że dostawa produktu się opoźni i czy poczekam, czy wolę anulować zamówienie.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 12:24   #4360
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spoco Pokaż wiadomość
Nadal czekam na aptekę galen, która jeszcze nie wysłała. I na NYXa, który jedzie do mnie tak długo, że szybciej bym sobie sama pieszo tę paczkę z Wrocławia przyniosła.
Ja z NYXa zamawiałam i to najpierw z Czech szło, potem z Wrocławia dopiero
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 16:23   #4361
spoco
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 93
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Ja z NYXa zamawiałam i to najpierw z Czech szło, potem z Wrocławia dopiero
Ok, to ma sens . Chociaż moja paczka kilka dni leżała w oddziale we Wro. Właśnie dostałam smsa, że jest w paczkomacie .

Zostaje jeszcze apteka galen, która czeka na dostawę mojego leku. Mam nadzieję, że przyjdzie, bo musiałabym zamawiać z innej apteki i płacić za przesyłkę.
spoco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-06, 17:17   #4362
Avenna
Raczkowanie
 
Avatar Avenna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

NIE POLECAM SKLEPU https://www.alezielonysklep.pl

kupiłam Perfumy w kamieniu. przyszły mi dopiero dziś. W rozerwanym opakowaniu. cała folia zdrata jakby ktoś w sklepie chciał ukraść. bardzo widoczne...i brudne! w środku ten kamień pęknięty, sklejony poprzecznie klejem bardzo brzydko, ale licho, dzięki czemu też nie da się go otworzyć.... niczym!!! od kilku godzin!!! klej skleił??? Biorąc pod uwagę, że miał być czymiś prezentem, na dzisiaj, a takiego nie mogę dać, jestem okropnie rozczarowana!!. Czy nikt nie sprawdzał towaru przed zamówieniem????? czy specjalnie wysłano mi wybrakowany, bo z internetu? Pierwszy raz zakupy w tym miejscu i nigdy więcej....
czekam, co sklep odpowie, ale i tak prezent i dzień zrujnowany kompletnie. wrrr: mad:
Avenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 18:30   #4363
Aniula_xD
Rozeznanie
 
Avatar Aniula_xD
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 978
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Wczoraj otrzymałam dwa zamówienia z ladymakeup, wszystko ok i dobrze zabezpieczone ale nadal czekam na ezebre tydzień od zamówienia minął a przesyłki jak nie było tak nie ma :/ sprawdzam na sledzeniu przesyłek to od dwóch dni ciągle widnieje że paczka jest w Lublinie
Aniula_xD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 18:58   #4364
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Avenna Pokaż wiadomość
NIE POLECAM SKLEPU https://www.alezielonysklep.pl

kupiłam Perfumy w kamieniu. przyszły mi dopiero dziś. W rozerwanym opakowaniu. cała folia zdrata jakby ktoś w sklepie chciał ukraść. bardzo widoczne...i brudne! w środku ten kamień pęknięty, sklejony poprzecznie klejem bardzo brzydko, ale licho, dzięki czemu też nie da się go otworzyć.... niczym!!! od kilku godzin!!! klej skleił??? Biorąc pod uwagę, że miał być czymiś prezentem, na dzisiaj, a takiego nie mogę dać, jestem okropnie rozczarowana!!. Czy nikt nie sprawdzał towaru przed zamówieniem????? czy specjalnie wysłano mi wybrakowany, bo z internetu? Pierwszy raz zakupy w tym miejscu i nigdy więcej....
czekam, co sklep odpowie, ale i tak prezent i dzień zrujnowany kompletnie. wrrr: mad:
Napisz do nich i zareklamuj. Jeżeli nie staną na wysokości zadania i nie dostaniesz zwrotu pieniędzy i kosztów wysyłki, to wtedy wystaw im odpowiednią opinię, ale wyważoną i merytoryczną, a nie "święta mi zrujnowaliście". Te pytania, które zadałaś, powinnaś zadać im. Oddziel emocje (zrujnowane mikołajki) od faktów (towar uszkodzony, sklejony klejem, nie do użycia). Zakupy online mogą powodować różne sytuacje, ale sklepowi należy dać szansę na wytłumaczenie się i rozwiązanie problemu. Najlepiej zrobić też fotkę. Sklep z tego, co widzę ma bardzo dobre opinie, więc to jakaś obsuwa i pewnie będą chcieli to wyjaśnić i naprawić.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-12-06 o 19:03
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:03   #4365
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 7 321
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

[1=5e327f3732852adf48e9cb3 f56b2e58327f4a9c0_62c21f8 678871;68305256]Czy z apteki słonecznej dostałaś numer przesyłki do śledzenia? Bo w sumie to nawet nie wiem czy mi wysłali już paczkę, czy nie. E-mail potwierdzający wysłanie przysłali (bez nr przesyłki), ale na stronie status się nie zmienił (paczka w przygotowaniu).[/QUOTE]

Dostałam tylko maila z informacją, że paczkę wysłano, bez nr przesyłki. W sumie 6 dni im zajęło dostarczenie zamówienia, jak dla mnie to długo.
marza_mr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 19:21   #4366
Avenna
Raczkowanie
 
Avatar Avenna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

dzięki. no tak, najpierw napisałam do nich z reklamacją. czekam, co sklep odpowie. fotek nie dało się tam załączyć.
to o tyle wygląda źle, że wielki brudny odcisk palców na opakowaniu, gdzie dziura i rozerwana folia- ten, kto mi to pakował, na 100 % musiałby zauważyć. mimo to wysłali.
Avenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 20:37   #4367
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Aniula_xD Pokaż wiadomość
Wczoraj otrzymałam dwa zamówienia z ladymakeup, wszystko ok i dobrze zabezpieczone ale nadal czekam na ezebre tydzień od zamówienia minął a przesyłki jak nie było tak nie ma :/ sprawdzam na sledzeniu przesyłek to od dwóch dni ciągle widnieje że paczka jest w Lublinie
U mnie ezebra też jeszcze nie dotarła.

Po stokroć polecam sklep TRINEZIE. Kupiłam jeden olejek za 12 zł, a dostałam z 10 próbek kremów z Sylveco.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-06, 21:15   #4368
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Tak, wysyła. Zwróciłaś uwagę na dostępność zamówionych rzeczy? Może jest dłuższa. Ja miałam tak, że przy towarze z wydłużonym czasem realizacji po tygodniu od zamówienia do mnie dzwonili z informacją, że dostawa produktu się opoźni i czy poczekam, czy wolę anulować zamówienie.
A widzisz! Dobrze, że mi na to zwrocilaś uwagę, bo sama tego nie zauważyłam. Faktycznie produkty, które zamawiałam na stronie mają dostępność 7-14 dni. Zagadka wyjaśniona, pozostaje mi czekać. Dzięki!



Cytat:
Napisane przez Aniula_xD Pokaż wiadomość
Wczoraj otrzymałam dwa zamówienia z ladymakeup, wszystko ok i dobrze zabezpieczone ale nadal czekam na ezebre tydzień od zamówienia minął a przesyłki jak nie było tak nie ma :/ sprawdzam na sledzeniu przesyłek to od dwóch dni ciągle widnieje że paczka jest w Lublinie
U mnie podobnie. Ale przedwczoraj już z Lublina wyruszyła, była w Krakowie i teraz siedzi w moim mieście, ale jeszcze nie w moich rękach.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 04:59   #4369
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
A widzisz! Dobrze, że mi na to zwrocilaś uwagę, bo sama tego nie zauważyłam. Faktycznie produkty, które zamawiałam na stronie mają dostępność 7-14 dni. Zagadka wyjaśniona, pozostaje mi czekać. Dzięki!


Wczoraj odebrałam ostatnie zamówienie z DDD ze sklepu Biogo. Chyba będę zaglądać do ich sklepu stacjonarnego, ujęli mnie tym, że pchają do paczek papier, a nie folię bąbelkową z uwagi na środowisko .

Zamawiał ktoś w czasie DDD z Wólczanki i mu zrealizowali? Ja składałam zamówienie dzień przed, a ciągle go nie mam. Zwykle szybciej się uwijali.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-07, 06:49   #4370
Niebieska88
Zakorzenienie
 
Avatar Niebieska88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: KK
Wiadomości: 4 153
GG do Niebieska88
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Przyszło do mnie wczoraj zamówienie z Apteki Słonecznej. Czekam jeszcze na drugie ;-)
__________________

Insta


PM 2018
Niebieska88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 12:47   #4371
Avenna
Raczkowanie
 
Avatar Avenna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 51
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Avenna Pokaż wiadomość
dzięki. no tak, najpierw napisałam do nich z reklamacją. czekam, co sklep odpowie. fotek nie dało się tam załączyć.
to o tyle wygląda źle, że wielki brudny odcisk palców na opakowaniu, gdzie dziura i rozerwana folia- ten, kto mi to pakował, na 100 % musiałby zauważyć. mimo to wysłali.
przeboje z alezielonysklep.pl odc. 3

Jak zareklamować zakupy, gdy sklep nie odpowiada na mejl, nie odbiera telefonu i nawet... ignoruje wiadomość na fb. ))
odesłabym towar z żadaniem zwrotu pieniędzy, ale na 100% nie zwrócą, a sprzedadzą wadliwy komuś innemu.
Avenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 13:00   #4372
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Avenna Pokaż wiadomość
przeboje z alezielonysklep.pl odc. 3

Jak zareklamować zakupy, gdy sklep nie odpowiada na mejl, nie odbiera telefonu i nawet... ignoruje wiadomość na fb. ))
odesłabym towar z żadaniem zwrotu pieniędzy, ale na 100% nie zwrócą, a sprzedadzą wadliwy komuś innemu.
Ale w ogóle nie uzyskałaś połączenia, czy konsultant się nie zgłasza? Bo z ciekawości zadzwoniłam i połączyłam się od razu. Tylko już nie czekałam na linii na konsultanta. Numer z ich strony www. Na www mają też czat z konsultantem (weszłam na podstronę kontakt). Po około 3-4 minutach oczekiwania konsultantka zrobiła się dostępna online i zapytała w czym może pomóc.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-12-07 o 13:03
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 14:17   #4373
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Dziś dotarła do mnie ostatnia przesyłka z DDD, ze sklepu Dedekor
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 15:03   #4374
Blatta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 36
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Ja czekam jeszcze na jawo2008. Niby na koncie jest,że zamówienie zrealizowano... a z paczkomatów żadnej informacji, że coś do mnie w ogóle idzie

Niestety nie mogę polecić sklepu Świat Bielizny. Biustonosz, który chciałam był u nich i w jeszcze jednym sklepie prawie w tej samej cenie (różnica niecałe 3 zł). Zamówiłam u nich, a oni mi w poniedziałek wysłali maila, że niestety w tym rozmiarze nie jest dostępny i czy chcę sobie wybrać coś innego w zamian Kurcze no, zamówiłabym wtedy w tym drugim sklepie. Albo inny w innym sklepie (bo miałam na oku kilka). Teraz to albo tego rozmiaru nie ma, albo cena podskoczyła (plus jeszcze płatna dostawa)
Może mniej bym przeżywała, gdyby nie fakt, że w ciągu tego miesiąca już mi się 2 razy zdarzyło, że zamówiłam stanik - czekam, czekam, cisza. A po tygodniu info, że jednak go nie ma i mam se wybrać coś innego. Tylko tamte zamówienia to były w nbielizna.

Pozostałe zamówienia ok Zamawiałam w robimywedliny, nakrywamy, wapteka, nefryt-sklep. Z ezebrą się zakręciłam, bo myślałam, że zamówiłam po północy i jak się zorientowałam, że jednak nie, to szybko chciałam zamówić, ale po przemieleniu wyskoczyły już koszty dostawy i sobie odpuściłam. Jakoś tak bardzo mi nawet nie zależało
Blatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 17:33   #4375
paulinkaa_nh92
Rozeznanie
 
Avatar paulinkaa_nh92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 747
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Zdecydowanie NIE POLECAM ezebry. Nie dość, że na paczkę czekałam ponad tydzień to na dodatek z dwóch rzeczy przyszła mi tylko jedna. W środku paczki dołączony jest paragon, na którym widnieją dwie rzeczy. Napisałam do nich i dość dziwnie mnie potraktowali. Ciekawe jak ta sprawa zostanie załatwiona.
__________________
"And with the world
I'm makin' love
With my heart
I'm makin' love"
paulinkaa_nh92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 18:13   #4376
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez paulinkaa_nh92 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie NIE POLECAM ezebry. Nie dość, że na paczkę czekałam ponad tydzień to na dodatek z dwóch rzeczy przyszła mi tylko jedna. W środku paczki dołączony jest paragon, na którym widnieją dwie rzeczy. Napisałam do nich i dość dziwnie mnie potraktowali. Ciekawe jak ta sprawa zostanie załatwiona.
Ja w zeszlym roku w kosmetykomani z DDD dostalam niepelne zamowienie(brakowalo szamponu Batiste chyba za 12zl) i jak to zglosilam, to odpisali,ze musza przejrzec monitoringi, czy naprawde ten produkt nie zostal spakowany. A wyslalam im zdjecie kartonu, w ktorym przyszlo zamowienie, przy tym kladac inny batiste, ktory byl 2x wiekszy niz ten karton...
Chyba miesiac trwalo rozpatrywanie tego i w koncu doslali brakujacy produkt bez powiadomienia. Wiecej tam niczego nie kupilam.
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 20:11   #4377
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Ja zawsze jak miałam coś z ezebry to było zmacane. Od tego czasu nie zamawiam tam wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 20:27   #4378
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Ja też już nie będę zamawiać z Ezebry. Mam wrażenie, że z wielką łaską te zamówienia realizują. W dodatku mega długo wszystko trwa, a zamówienia pakują w koperty bąbelkowe. To już nawet ladymakeup przy zamówieniu 3 drobnych rzeczy pakuje w pudełko, urodomania tak samo.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 21:39   #4379
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

ktoras zamawiala w ecospa i miala jakies niedogodnosci zwiazane ze zrealizowanym zamowieniem ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-07, 23:01   #4380
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Dzień darmowej dostawy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Ja zawsze jak miałam coś z ezebry to było zmacane. Od tego czasu nie zamawiam tam wcale

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pisałaś im o tym?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-11 13:58:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:58.