Guerlain-kolorówka cz.3 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 09:05   #4921
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość

A wiesz, że coś w tym jest?
Wyciągnęłam próbkę podkładu Sensual Clone H. Rubinstein i się załamałam... Już nawet Aqua lepsza była kryciu i maskowaniu porów Chyba nie będę dalej szukać i zostanę przy Aqua na zimę i Gold na lato. Kusi mnie jeszcze ten Extreme

Dokładnie, na buzi wychodzi piękny beż

Czyli jednak dobrze, że ciężko było z testerami Extreme i w zamian wziełam Ci tego Golda



No coś Ty?!
U mnie trzyma mat najdłużej ze wszystkich podkładów jakie kiedykolwiek stosowałam Nawet w te upały używam bibułki po ok. 7-8 godzinach... Aqua nie daje rady w taką pogodę.
Redi gold jes najpiękniejszym podkładam jaki kiedykolwiek miałam na twarzy a i najdroższym i to jego negatyw ja myśle że u mnie on będzie sie nadawał i w zimę ale przetestuje jeszcze Aqua jeszcze raz.

u mnie tez pięknie sie trzymał, nic nie świeciło się po 8-9 godz no delikantnie jakby to powiedzieć leciuchno błyszczał ale nie na tylę nawet żeby go przybibułkować.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 10:12   #4922
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

"Dokładnie, na buzi wychodzi piękny beż Czyli chyba Gold 02 jest idealny dla stosujących Aqua 03 "

Redi Dokładnie

Cytat:
Napisane przez RedShine Pokaż wiadomość
No coś Ty?!
U mnie trzyma mat najdłużej ze wszystkich podkładów jakie kiedykolwiek stosowałam Nawet w te upały używam bibułki po ok. 7-8 godzinach... Aqua nie daje rady w taką pogodę.
Niestety, wczoraj u nas upalów nie było,w pracy mam chłodno, bez klimy, a Gold zjechał jak masło po nosie i przy nosie
Aqua już mi sie trzyma cały dzień bez naruszenia

Teraz od rana testuje Extreme nr 3 i piękna buzia zobaczymy czy sie będzie świecił, jak Gold
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-06 o 10:15
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 12:41   #4923
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Teraz od rana testuje Extreme nr 3 i piękna buzia zobaczymy czy sie będzie świecił, jak Gold
Jestem ciekawa, jak ocenisz Extreme przy pozostałych 'Parusiach' Też się koło niego kręcę, zastanawia mnie, jak on wypada przy Goldzie
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 18:21   #4924
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwolcie, ze pojecze

Czy ktoras z Was kupila te czworeczki z limitowanej letniej kolekcji? I moze przypadkiem wkleila zdjecia gdzies po drodze?

Wczoraj maz chcial mi sprawic prezent (kontrolowany), ale w obydwu miejscach byly wysprzedane
I teraz sie zastanawiam, czy zamawiac online, czy sie wstrzymac do kolekcji jesiennej?
Urbanku, nie chcę cię martwoć ale ta lomitowana kolekcja naprawdę była mocno limitowana, bo ja przeleciałam chyba z 5 sklepów w dwóch centrach handlowych i nigdzie już jej nie mieli, w ostatnim dorwałam ostatnią sztukę i pani mówiła że dostali ich po kilka tylko i rozeszły się w ciągu paru dni tak więc jak masz gdzies online to zamawiaj póki są
dziwna ta ich polityka jakaś
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 18:37   #4925
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
Urbanku, nie chcę cię martwoć ale ta lomitowana kolekcja naprawdę była mocno limitowana, bo ja przeleciałam chyba z 5 sklepów w dwóch centrach handlowych i nigdzie już jej nie mieli, w ostatnim dorwałam ostatnią sztukę i pani mówiła że dostali ich po kilka tylko i rozeszły się w ciągu paru dni tak więc jak masz gdzies online to zamawiaj póki są
dziwna ta ich polityka jakaś
Dziekuje slicznie za odpowiedz W ogole wsciec sie idzie - w tych dziwnych sklepach to juz zupelnie nic nie maja Wczoraj poszlam po Diora i po pierwsze nie dosc, ze kobita nie miala najmniejszego pojecia czego szuka (otwierala opakowania od pudrow prasowanych, rozow i brazerow w ramach poszukiwan cieni do powiek ) to po 20min (i mojej interwencji, bo nie moglam juz patrzec jak sie kobiecisko meczy) okazalo sie, ze moze mi zamowic ta paletke z Seattle Zgodzilam sie - choc nie powiem - z lekkim niesmakiem

Guerlaina stwierdzilam, ze sobie daruje. Dzieki pomocy desti () udalo mi sie znalezc Twoj makijaz tymi czworkami i doszlam do wniosku, ze tak jak Tobie super pasuje, tak mi chyba nie do konca ... postawilam na jesien
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 20:33   #4926
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;20498574]Jestem ciekawa, jak ocenisz Extreme przy pozostałych 'Parusiach' Też się koło niego kręcę, zastanawia mnie, jak on wypada przy Goldzie[/QUOTE]

Właśnie jestem po całodniowym teście i .... no cóż, rozczarował mnie trochę.
Owszem super matuje, ma ładny kolorek, ale pod koniec dnia "zgubiłam" go nieco - się starł, to raz. A dwa w połowie dnia też się świecił nieco, nie tak jak Gold, ale troszkę świecił. Nie wiem, może lepiej nie kremować buzi pod extreme i golda, tyle, ze ja niewiele kremu daję. I odczekuje trochę nim nałożę podkład.
Tak czy siak, Aqua wypadł pod względem trwałości u mnie najlepiej, za to krycie średnie, ale meteorki prasowane na to i sruu
Myślę, ze Extreme to się zainteresuję na zimę. Golda sobie odpuszczę. Wzięłam jeszcze próbkę extreme nr 02, zobaczyć czy kolorystycznie nie będzie lepsza od 03 i sprawdzić, czy bez kremu wytrzyma dłuzej.
Generalnie podkłady Guerlaina, najlepiej wyglądają zaraz po nałożeniu
To tyle w tym temacie miałam do powiedzenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 21:07   #4927
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Moje śliczniutkie pryszczate dzisiaj nabyte
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-08 o 20:56
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 21:10   #4928
Yasia
Wtajemniczenie
 
Avatar Yasia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 983
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moje śliczniutkie pryszczate dzisiaj nabyte
Śliczne
__________________
"Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz."

Coco Chanel
Yasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 21:29   #4929
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Corii: Slicznosci
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 21:43   #4930
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moje śliczniutkie pryszczate dzisiaj nabyte

Mmm...sliczne...tez sie na nie czaje----> od soboty jak juz potestujesz, koniecznie daj znac

Ostatnio Aqua splywa ze mnie jak z kaczki...nie wiem co sie dzieje
To jest moja 4 buteleczka z rzedu i taki numer

Kochana i co maja u Ciebie nr 3??
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 21:57   #4931
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Yasia Pokaż wiadomość
Śliczne
Dzięuję

Cytat:
Napisane przez UrbanWarrior Pokaż wiadomość
Corii: Slicznosci
Urbanek a jak z ta ewentualna wymianka, hę?
Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Mmm...sliczne...tez sie na nie czaje----> od soboty jak juz potestujesz, koniecznie daj znac

Ostatnio Aqua splywa ze mnie jak z kaczki...nie wiem co sie dzieje
To jest moja 4 buteleczka z rzedu i taki numer

Kochana i co maja u Ciebie nr 3??
Agulek, pisałam do Ciebie na gadasia, ale albo masz off, albo coś nie teges u mjenja
Nie maja u mnie 03, ale rozgladne sie jeszcze po okolicy do końca tygodnia
A pryszczate uzywałam już raz na makijazu w perumerii i zabujałam sie w nich, dlatego nabyłam

Ze mnie Gold wczoraj pięknie spłynął dzisiaj extreme nieco lepiej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 22:28   #4932
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moje śliczniutkie pryszczate dzisiaj nabyte
Jaki to kolor, gdzie nabyłaś? Ostatnio trochę się za nim rozglądałam, ale nie było w sklepach.
__________________
Wędrujące pocztówki
http://tashapostcards.blogspot.com/
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 22:30   #4933
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Dzięuję


Urbanek a jak z ta ewentualna wymianka, hę?

Agulek, pisałam do Ciebie na gadasia, ale albo masz off, albo coś nie teges u mjenja
Nie maja u mnie 03, ale rozgladne sie jeszcze po okolicy do końca tygodnia
A pryszczate uzywałam już raz na makijazu w perumerii i zabujałam sie w nich, dlatego nabyłam

Ze mnie Gold wczoraj pięknie spłynął dzisiaj extreme nieco lepiej
Ah, bo ja teraz z drugiego laptopa pisze ---> malz zasiadl na tamtym gdzie mam swoja gg'adule
Dobrze Corii... w takim razie looknij jeszcze, bo na 80% siostra tez mi nie zalatwi, w jednej juz byla i tez nie maja, jedynie prasowane, a te to ja mam.Jeszcze nadzieja w debenhams'ie btw...ciekawe jaki bedzie ten nowy

W niedziele chyba przygarne pryszcze, to przy okazji capne probaska extreme...moze on mi w lato bardziej przypasi
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 22:52   #4934
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
Jaki to kolor, gdzie nabyłaś? Ostatnio trochę się za nim rozglądałam, ale nie było w sklepach.
Margaretko, to numer 03 Beige Lumineux. Nabyłam w Sephorze w Sosnowcu.

Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
Ah, bo ja teraz z drugiego laptopa pisze ---> malz zasiadl na tamtym gdzie mam swoja gg'adule
Dobrze Corii... w takim razie looknij jeszcze, bo na 80% siostra tez mi nie zalatwi, w jednej juz byla i tez nie maja, jedynie prasowane, a te to ja mam.Jeszcze nadzieja w debenhams'ie btw...ciekawe jaki bedzie ten nowy

W niedziele chyba przygarne pryszcze, to przy okazji capne probaska extreme...moze on mi w lato bardziej przypasi
A to już wszystko jasne, myślałam, że mi coś gadak kwasi
Looknę, jak obiecałam, w piątek będę w 2 sephorach u siebie, a jutro do Douglasa wdepnę.
A nowe to na bank dużo sie nie zmienią, już tu jedna Wizażanka (modek chyba) pisała, ze na przestrzeni czasowej to w sumie opakowanie się zmieniało bardziej niźli sam puder chociaz kto ich tam wie, bo nowe kulki się zmieniły
Przygarnij pryszcze, sa boskie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 23:01   #4935
asia3000
Zadomowienie
 
Avatar asia3000
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 454
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Margaretko, to numer 03 Beige Lumineux. Nabyłam w Sephorze w Sosnowcu.



A to już wszystko jasne, myślałam, że mi coś gadak kwasi
Looknę, jak obiecałam, w piątek będę w 2 sephorach u siebie, a jutro do Douglasa wdepnę.
A nowe to na bank dużo sie nie zmienią, już tu jedna Wizażanka (modek chyba) pisała, ze na przestrzeni czasowej to w sumie opakowanie się zmieniało bardziej niźli sam puder chociaz kto ich tam wie, bo nowe kulki się zmieniły
Przygarnij pryszcze, sa boskie
Potwierdzam , ja już trzecie pudło pędzluję i jeden minus tylko mają - szybko się zużywają i nierówno - najpierw znika środek, potem reszta
asia3000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 23:24   #4936
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Potwierdzam , ja już trzecie pudło pędzluję i jeden minus tylko mają - szybko się zużywają i nierówno - najpierw znika środek, potem reszta
Zauważyłam, bo Nacresy z wymianki mają wyżłobienie - zewnetrzne kolory prawie nietknięte, wewnetrznę mocno zuzyte, więc zdrapuję te zewnętrzne.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-06, 23:43   #4937
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Właśnie jestem po całodniowym teście i .... no cóż, rozczarował mnie trochę.
Owszem super matuje, ma ładny kolorek, ale pod koniec dnia "zgubiłam" go nieco - się starł, to raz. A dwa w połowie dnia też się świecił nieco, nie tak jak Gold, ale troszkę świecił. Nie wiem, może lepiej nie kremować buzi pod extreme i golda, tyle, ze ja niewiele kremu daję. I odczekuje trochę nim nałożę podkład.
Tak czy siak, Aqua wypadł pod względem trwałości u mnie najlepiej, za to krycie średnie, ale meteorki prasowane na to i sruu
Myślę, ze Extreme to się zainteresuję na zimę. Golda sobie odpuszczę. Wzięłam jeszcze próbkę extreme nr 02, zobaczyć czy kolorystycznie nie będzie lepsza od 03 i sprawdzić, czy bez kremu wytrzyma dłuzej.
Generalnie podkłady Guerlaina, najlepiej wyglądają zaraz po nałożeniu
To tyle w tym temacie miałam do powiedzenia
Dziękować za recenzję porównawczą Może faktycznie krem te podkłady ciutek rozrzedza czy coś W każdym razie Gold jest lepiej napigmentowany(tzn. lepiej kryje) niż Aqua, jeśli dobrze rzumuję?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 08:20   #4938
agulek124
Raz, dwa, trzy - BUM!
 
Avatar agulek124
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 660
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A to już wszystko jasne, myślałam, że mi coś gadak kwasi
Looknę, jak obiecałam, w piątek będę w 2 sephorach u siebie, a jutro do Douglasa wdepnę.
A nowe to na bank dużo sie nie zmienią, już tu jedna Wizażanka (modek chyba) pisała, ze na przestrzeni czasowej to w sumie opakowanie się zmieniało bardziej niźli sam puder chociaz kto ich tam wie, bo nowe kulki się zmieniły
Przygarnij pryszcze, sa boskie

A powiedz Kochana, jak Ci sie uzywa kulasek?? Zadowolona z nich jestes??

Oj tak... pryszcze w niedziele, wroca ze mna ---->do domciu

Cytat:
Napisane przez asia3000 Pokaż wiadomość
Potwierdzam , ja już trzecie pudło pędzluję i jeden minus tylko mają - szybko się zużywają i nierówno - najpierw znika środek, potem reszta
Czuje sie skuszona....tak jak wyzej pisalam.... w niedziele beda mojeee
agulek124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:41   #4939
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;20516193]Dziękować za recenzję porównawczą Może faktycznie krem te podkłady ciutek rozrzedza czy coś W każdym razie Gold jest lepiej napigmentowany(tzn. lepiej kryje) niż Aqua, jeśli dobrze rzumuję?[/QUOTE]
Tak, dobzre rozumujesz, Aqua, ma średni krycie, a Gold i Extreme mocne.
Ale powiem Ci jeszcze jedno - 3 dni używania Golda i Extreme, które mają w skłądzie alkohol doprowadziły do tego, ze ... zaczęły mi się na buzi robić syfki noo, to już je dyskwalifikowac powinno. Po Aqua tego nie miałam ani po niczym innym. Znaczyło by to, ze te 2 podkłady Guerlaina mnie zapychają
Cytat:
Napisane przez agulek124 Pokaż wiadomość
A powiedz Kochana, jak Ci sie uzywa kulasek?? Zadowolona z nich jestes??

Oj tak... pryszcze w niedziele, wroca ze mna ---->do domciu
Aguś, kulki wielbię miłością wielką, aż mi zal ich używac, sa rewelacyjne.
Dzisiaj nałożyłam na Aquę prasowane 03, na to Les Voilettes, i efekt boski
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 09:43   #4940
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

pryszcze sa fajowe

dziewczeta, a jak oceniacie nowe kulaski w porownaniu do starych?
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 10:03   #4941
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
pryszcze sa fajowe

dziewczeta, a jak oceniacie nowe kulaski w porownaniu do starych?
Ja zdecydowanie lepiej niż do starych, ale wiesz, ile osób tyle moze być opinii.
Generalnie sa mniej drobinkowe od starych i bardziej psatelowe. Np teraz nr 02 nie da sie użyć jako różu na policzki, jak starych 02.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 11:23   #4942
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak, dobzre rozumujesz, Aqua, ma średni krycie, a Gold i Extreme mocne.
Ale powiem Ci jeszcze jedno - 3 dni używania Golda i Extreme, które mają w skłądzie alkohol doprowadziły do tego, ze ... zaczęły mi się na buzi robić syfki noo, to już je dyskwalifikowac powinno. Po Aqua tego nie miałam ani po niczym innym. Znaczyło by to, ze te 2 podkłady Guerlaina mnie zapychają
Rzeczywiście, patrząc na skład tych podkładów : Aqua jako jedyny nie zawiera alkoholu, czyli nie powinien wysuszać skóry a nawilżać, ale wszystkie te podkłady zawierają silikony ( które potencjalne zapychają).
Pewnie i tak wszystko zależy od skóry Ja się boję wysuszenia chyba bardziej niż niespodzianek, mam próbkę Aquy i dziś sobie ją sprawdzę przy dziennym świetle
Fajnie Corii, że podzieliłaś się refleksją na temat działania 'ubocznego' na skórę
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 11:36   #4943
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;20522291]Rzeczywiście, patrząc na skład tych podkładów : Aqua jako jedyny nie zawiera alkoholu, czyli nie powinien wysuszać skóry a nawilżać, ale wszystkie te podkłady zawierają silikony ( które potencjalne zapychają).
Pewnie i tak wszystko zależy od skóry Ja się boję wysuszenia chyba bardziej niż niespodzianek, mam próbkę Aquy i dziś sobie ją sprawdzę przy dziennym świetle
Fajnie Corii, że podzieliłaś się refleksją na temat działania 'ubocznego' na skórę [/QUOTE]

Istotnie,Aqua nie ma alkoholu, ale i nie świeci sie na mnie w ogóle.
Ale chyba nie silikony mnei zapychają w Extreme i Gold, bo Aqua mnie nie zapycha i nie powoduje zanieczyszczenia cery. Myślę, że to sprawka alkoholu w tych 2 podkładach.
Ale znowu masz rację, ze co skóra, to inna reakcja. Wiem jedno, wysuszyć mnie żaden nie wysusza.
Najlepiej się czuje w Aqua + prasowane meteoryty i dobrze, ze ten kupiłam jakiś czas temu.
Ewelino, jeśli coś testuję, to uważam za stosowne podzielić sie wszelakimi spostrzeżeniami nt kosmetyku dla potencjalnych jego użytkowniczek , zeby wiedziały na co uważać Taka już jestem dokładnisia
Jak będziesz miała jakieś z czymś związane pytania to prosze pytaj śmiało, albo pisz na pw
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2010-07-07 o 11:38
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 12:06   #4944
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Istotnie,Aqua nie ma alkoholu, ale i nie świeci sie na mnie w ogóle.
Ale chyba nie silikony mnei zapychają w Extreme i Gold, bo Aqua mnie nie zapycha i nie powoduje zanieczyszczenia cery. Myślę, że to sprawka alkoholu w tych 2 podkładach.
Ale znowu masz rację, ze co skóra, to inna reakcja. Wiem jedno, wysuszyć mnie żaden nie wysusza.
Najlepiej się czuje w Aqua + prasowane meteoryty i dobrze, ze ten kupiłam jakiś czas temu.
Ewelino, jeśli coś testuję, to uważam za stosowne podzielić sie wszelakimi spostrzeżeniami nt kosmetyku dla potencjalnych jego użytkowniczek , zeby wiedziały na co uważać Taka już jestem dokładnisia
Jak będziesz miała jakieś z czymś związane pytania to prosze pytaj śmiało, albo pisz na pw
Zauważyłam Kochana, że masz b. dobre oko i rzeczowo,trzeźwo i z każdej strony oceniasz produkty, stąd pozwoliłam sobie trochę Cię podpytać w tej materii, dziękuję bardzo za wskazówki
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 12:25   #4945
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;20523476]Zauważyłam Kochana, że masz b. dobre oko i rzeczowo,trzeźwo i z każdej strony oceniasz produkty, stąd pozwoliłam sobie trochę Cię podpytać w tej materii, dziękuję bardzo za wskazówki[/QUOTE]

Miło mi bardzo Jak coś, to pytaj
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 16:20   #4946
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Hej Mam wielka prosbe. Chciałam sobie zakupic meteorytki, ale niestety nie mam dostepu do dobrej perfumeri, wiec zostaje mi tylko internet. Znalazłam na allegro kilka aukcji, ale boje sie ze trafie na jakas podrobe. Czy mogłybyscie powiedziec czy ktoras z Was kupowała na allegro? Znalazłam taka aukcje ale troche sie boje
http://www.allegro.pl/item1101276337...e_01_2010.html

http://www.allegro.pl/item1117762628...se_nowosc.html
i jeszcze pastele (bo wacham sie miedzy teint rose a pastelami)
http://www.allegro.pl/item1107591092...04_okazja.html
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 16:39   #4947
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Laski, pomóżcie Lexxie, bo ja nic nie kupowałam na all z Guerlaina i pojęcia nie mam
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 16:56   #4948
201607211724
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 109
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
Hej Mam wielka prosbe. Chciałam sobie zakupic meteorytki, ale niestety nie mam dostepu do dobrej perfumeri, wiec zostaje mi tylko internet. Znalazłam na allegro kilka aukcji, ale boje sie ze trafie na jakas podrobe. Czy mogłybyscie powiedziec czy ktoras z Was kupowała na allegro? Znalazłam taka aukcje ale troche sie boje
http://www.allegro.pl/item1101276337...e_01_2010.html

http://www.allegro.pl/item1117762628...se_nowosc.html
i jeszcze pastele (bo wacham sie miedzy teint rose a pastelami)
http://www.allegro.pl/item1107591092...04_okazja.html
Hej Lexxie ja wypowiem się a propos Domwerka, bo u niego tylko z wymienionych przez Ciebie kupowałam. Nabyłam własnie pastelki - moje były na 100% oryginalne. Cała transakcja - łatwa szybka i bezproblemowa.
201607211724 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 17:13   #4949
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

Dziekuje Orenda. Corii gadałysmy na gg o 01 ale dzis zobaczyłam na KWC ze te pastele sa bardzo chwalone. Miałas je moze? Podobniez sa dla bladolicych wiec pewnie troche wybielaja, a ja raczej nie oczekuje takiego efektu. Sama nie wiem. Chyba jednak zdecyduje sie na 01 (ladniejsze maja pudełeczko)
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 18:07   #4950
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Guerlain-kolorówka cz.3

ja tez pastelki mam od domwerka
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:53.