Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-10, 17:34   #4201
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
SiostraD ja po Twoim zdjeciu typowalam Ci jako najlepszy ten perfect o ile pamięć mnie nie zawodzi

Phdwao odcień idealnie dobrany, jeśli Ci zalezy na mini opakowaniu to powinnas wziac bo je wycofuja a w pozostalych formulach wziac sample. Na mojej rece wyjątkowo brzydko wygladal Twoj kolor, a jestes drugą osobą pokazującą go na buźce i świetnie wygląda nasłozony na odpowiednią karnację. Spróbuj się pobawic w inne sposoby nakładania w szczegolności na sucho i spryskanie twarzy. I podkreślaj te wielkie oczy
kurcze zaraz klikam te sample

jak wg Ciebie powinnam podkreslać oczy, w zasadzie na codzień tylko szybko kredka przejeżdzam
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 17:52   #4202
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
kurcze zaraz klikam te sample

jak wg Ciebie powinnam podkreslać oczy, w zasadzie na codzień tylko szybko kredka przejeżdzam
Ja na codzien dalabym pod luk brwiowy rozswietlacz ( z edm wet sand, sparkle beige, champagne w dziale róży lucent lub pearl beige w dziale korektorow) i pewno kreske pod okiem cieniem w fioletch, wrzosach itd zeby ten brąz wydobyć. Cieniami edm na mokro nic się takie kreski nie rozmazują . No i od niedawna stalam sie maniaczkę różu ale to jasniejsze dziewczyny Ci doradzą kolor rózu
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 17:57   #4203
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja na codzien dalabym pod luk brwiowy rozswietlacz ( z edm wet sand, sparkle beige, champagne w dziale róży lucent lub pearl beige w dziale korektorow) i pewno kreske pod okiem cieniem w fioletch, wrzosach itd zeby ten brąz wydobyć. Cieniami edm na mokro nic się takie kreski nie rozmazują . No i od niedawna stalam sie maniaczkę różu ale to jasniejsze dziewczyny Ci doradzą kolor rózu
dziękuję za radynapewno wykorzystam
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:01   #4204
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja na codzien dalabym pod luk brwiowy rozswietlacz ( z edm wet sand, sparkle beige, champagne w dziale róży lucent lub pearl beige w dziale korektorow) i pewno kreske pod okiem cieniem w fioletch, wrzosach itd zeby ten brąz wydobyć. Cieniami edm na mokro nic się takie kreski nie rozmazują . No i od niedawna stalam sie maniaczkę różu ale to jasniejsze dziewczyny Ci doradzą kolor rózu
Rzeczywiście masz przepiękne duże oczy Na fotce też są fajnie podkreślone, ale fiolecik mógłby fajnie kolor wydobyć Ja też uwielbiam róże, a gdybym miała taki typ urody jak ty, to na pewno bym je stosowała. Jesteś do nich stworzona. Jeśli nie używasz, to na Twoim miejscu zaczęłabym od czegoś jasnego i bezproblemowego np. Email Me
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:04   #4205
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Rzeczywiście masz przepiękne duże oczy Na fotce też są fajnie podkreślone, ale fiolecik mógłby fajnie kolor wydobyć Ja też uwielbiam róże, a gdybym miała taki typ urody jak ty, to na pewno bym je stosowała. Jesteś do nich stworzona. Jeśli nie używasz, to na Twoim miejscu zaczęłabym od czegoś jasnego i bezproblemowego np. Email Me
róży uzywam, ale jak testowałam ten linen to tylko dałam go niemalowałam sie dalej
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:17   #4206
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
róży uzywam, ale jak testowałam ten linen to tylko dałam go niemalowałam sie dalej
Aaaa to przepraszam
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:28   #4207
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Nanomi_edm_0209a.jpg (41,4 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi_edm_0209b.jpg (79,9 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Nanomi_edm_0209c.jpg (76,0 KB, 117 załadowań)
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 18:31   #4208
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Ale przepasc miedzy Olive Fair a Peach.. u mnie peach jakis jasniejszy jest i w wersji intensive

Ahh zazdroszcze.. a wlasnie jak to jest.. bo z buff'd przyszla mi przesylka to listonosz wrzucil do skrzynki a z EDM dostalam wlasnie awizo, no ale przeciez wysylka ta sama nierejestrowana itd.. najtansza..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:33   #4209
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ale przepasc miedzy Olive Fair a Peach.. u mnie peach jakis jasniejszy jest i w wersji intensive

Ahh zazdroszcze.. a wlasnie jak to jest.. bo z buff'd przyszla mi przesylka to listonosz wrzucil do skrzynki a z EDM dostalam wlasnie awizo, no ale przeciez wysylka ta sama nierejestrowana itd.. najtansza..
Może się nie zmieściła do skrzynki - lepiej tak niż jakby na siłe ją wciskał.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:37   #4210
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Nanomi swietne zdjecia, dobrze widac roznice w kolorach Czekam na relacje z testow korektora Pearl Pick Me Up, czy bardzo perlowy i czy widac, ze rozowy Od razu mowie, ze planuje go na cien do powiek i stad ciekawosc czy w ogole cos widac koloru i blysku
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:41   #4211
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Nanomi ale poszalałaś z pudrami. A sztyft w jakim kolorze? No i napisz jak go oceniasz, bo jak powszechnie wiadomo te sztyfty maja słabą opinię.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 18:42   #4212
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Może się nie zmieściła do skrzynki - lepiej tak niż jakby na siłe ją wciskał.
Wlasnie zmiescilaby sie, dlatego sie dziwie ze mialam awizo.

Nanomi co to za sztyft? balsam do ust?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 18:48   #4213
SiostraD
Przyczajenie
 
Avatar SiostraD
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 14
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
SiostraD ja po Twoim zdjeciu typowalam Ci jako najlepszy ten perfect o ile pamięć mnie nie zawodzi
Och, już sama nie wiem! Wydawało mi się, że Perfekt był określony jako "jasny, ale kto wie, może by pasował".
No dobra... To zamawiam
A ponieważ nie mam innych typów, które czekają na wypróbowanie, to zamówię go może w 3 formułach
SiostraD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 19:01   #4214
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi swietne zdjecia, dobrze widac roznice w kolorach Czekam na relacje z testow korektora Pearl Pick Me Up, czy bardzo perlowy i czy widac, ze rozowy Od razu mowie, ze planuje go na cien do powiek i stad ciekawosc czy w ogole cos widac koloru i blysku
Jest perłowy i różowawy, własnie miałam Ci go polecić na różo-rozświetlacz. Jest perłowy chyba w takim stopniu jak Aussie Perk Me up. Róż w nim jest bardzo delikatny, jasny.

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Nanomi ale poszalałaś z pudrami. A sztyft w jakim kolorze? No i napisz jak go oceniasz, bo jak powszechnie wiadomo te sztyfty maja słabą opinię.
Poszalałam przez kusicielki które chwaliły NT i jeszcze przez wycofywanie mini kitów. Spring Berries (jest na wielu zdjęciach modelek na ich stronie), właśnie znam te opinie, ale w końcu chciałam się sama przekonać. Jest twardawy, może się kruszyć, kolor daje bardzo delikatny. Myślę, że lepiej sie go używa jak jest trochę ocieplony.

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wlasnie zmiescilaby sie, dlatego sie dziwie ze mialam awizo.

Nanomi co to za sztyft? balsam do ust?
Mhm, to nie wiem
To jest koloryzujący balsam , który ma prawie same negatywne recencje. Pierwsze wrażenia opisałam wyżej ^^.




Gentle Lip Scrub kupiłam jako balsam do ust, bo scrub to z niego żaden Jest fajny bo na ustach jest matowy - bardzo mi się to podoba.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 19:22   #4215
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Dziekuje, wezme next time
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 19:26   #4216
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez SiostraD Pokaż wiadomość
Och, już sama nie wiem! Wydawało mi się, że Perfekt był określony jako "jasny, ale kto wie, może by pasował".
No dobra... To zamawiam
A ponieważ nie mam innych typów, które czekają na wypróbowanie, to zamówię go może w 3 formułach
tak, wrocilam do Twojego zdjecia, nie wiem czy bedzie dobry, " kto wie" podtrzymuje...
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 19:46   #4217
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dziewczyny oto buzia z EDM linen matte co sądzicie?
Mnie się podoba, bardzo się cieszę, że pasuje I te oczy - cudo!

Cytat:
Napisane przez trulina Pokaż wiadomość
czy ktoras z Was nosi soczewki kontaktowe?nakladacie puder po czy przed ich zalozeniem?wiadomym jest,ze soczewki nie lubia gdy jakies pyly dostana sie do oczu,jak sobie z tym radzicie?
Soczewki powinnaś nakładać zawsze przed robieniem makijażu i przed zmyciem go.

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
na ok 2-3 tygodnie co do dnia nie wiem, musiałabym od nowego sampla sprawdzać, w każdym razie może nakładam źle, bo dopiero sie uczę, nakładam na mokro, mam cere miezana to też tak od razu to wpija, no nie wiem
Może masz dużą twarz

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Wow... też chcę... przepiękne rzeczy!
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 19:47   #4218
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
to dopiero 4 próbka ktorą testuję
czekam jeszcze na 2 tury sampli są w drodze
Czy to znaczy, że próbki z EDM są zawsze darmowe?
Czy po prostu zamawiasz z różnych firm?
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 19:48   #4219
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Czy to znaczy, że próbki z EDM są zawsze darmowe?
Czy po prostu zamawiasz z różnych firm?
tak, możesz zamawiać bezpłatny zestaw próbkowy co jakiś czas i płacisz tylko za wysyłkę ale polecam oczywiście inne marki mineralne, mnie osobiście EDM nie przypadły do gustu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-10, 19:59   #4220
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
tak, możesz zamawiać bezpłatny zestaw próbkowy co jakiś czas i płacisz tylko za wysyłkę ale polecam oczywiście inne marki mineralne, mnie osobiście EDM nie przypadły do gustu
Muszę Ci powiedzieć, że Twoje opinie na temat EDM bardzo mi zmniejszyły entuzjazm.
Będę próbować Buff'd-a i EDM, na resztę nie mam nerwów
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:08   #4221
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez coldold Pokaż wiadomość
Muszę Ci powiedzieć, że Twoje opinie na temat EDM bardzo mi zmniejszyły entuzjazm.
Będę próbować Buff'd-a i EDM, na resztę nie mam nerwów
Akurat odnośnie minerałów trudno cokolwiek powiedzieć o danej marce bez testów - stąd zawsze dostępność próbek. EDM ma wiele zagorzałych fanek, ale niektórym po prostu nie pasuje - nikt nie wie, dlaczego ich skóra inaczej reaguje. A np. Buff'd nie ma wielu fanek cieni, a ja je lubię - w przeciwieństwie do większości, u mnie się nie rolują.

I bądź tu mądry...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:17   #4222
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Akurat odnośnie minerałów trudno cokolwiek powiedzieć o danej marce bez testów - stąd zawsze dostępność próbek. EDM ma wiele zagorzałych fanek, ale niektórym po prostu nie pasuje - nikt nie wie, dlaczego ich skóra inaczej reaguje. A np. Buff'd nie ma wielu fanek cieni, a ja je lubię - w przeciwieństwie do większości, u mnie się nie rolują.

I bądź tu mądry...
Te próbki to naprawdę super sprawa.
Mam jednak cichą nadzieję, że szybko odnajdę swój typ, bo długotrwałe testowanie pewnie by mnie zniechęciło.
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:18   #4223
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

dostałam dziś EDM!! co prawda tylko sample + start-to-finish + cień in the garden ale sie strasznie ciesze ze nawet tu na moja wioske doszly tak szybko (zamawialam 30.01). az mam ochote jutro porobic zdjecia i powklejac

probki z joppa i buff'd zamawialam do akademika wiec nawet jesli przeszly to poczekaja na mnie do poniedzialku mam nadzieje ze juz beda

a co do wydajnosci to ja uzywam EDM blisko miesiac i prawie codziennie (tzn nie uzylam nigdy nic innego, po prostu czasem sie nie pomaluje) i na razie uzywam jednej probki i nawet do polowy nie doszlam, a klade zwykle 3 warstwy, tyle ze nie bylam super-zadowolona z krycia ale zwalalam to na formule semi-matte... wiec nie wiem jak to jest bo nie mam flat topa (uzywam pedzla oriflame, bardzo stary kiedys moja mama go zamowila i nigdy nawet nie wyjela z opakowania, ale ja go odnalazlam wypralam i jest niezly, dosc gest i srednio miekki, wiec piore codzinnie bo wtedy jest bardziej miekki)
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:24   #4224
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
dostałam dziś EDM!! co prawda tylko sample + start-to-finish + cień in the garden ale sie strasznie ciesze ze nawet tu na moja wioske doszly tak szybko (zamawialam 30.01). az mam ochote jutro porobic zdjecia i powklejac

probki z joppa i buff'd zamawialam do akademika wiec nawet jesli przeszly to poczekaja na mnie do poniedzialku mam nadzieje ze juz beda

a co do wydajnosci to ja uzywam EDM blisko miesiac i prawie codziennie (tzn nie uzylam nigdy nic innego, po prostu czasem sie nie pomaluje) i na razie uzywam jednej probki i nawet do polowy nie doszlam, a klade zwykle 3 warstwy, tyle ze nie bylam super-zadowolona z krycia ale zwalalam to na formule semi-matte... wiec nie wiem jak to jest bo nie mam flat topa (uzywam pedzla oriflame, bardzo stary kiedys moja mama go zamowila i nigdy nawet nie wyjela z opakowania, ale ja go odnalazlam wypralam i jest niezly, dosc gest i srednio miekki, wiec piore codzinnie bo wtedy jest bardziej miekki)


U mnie też wydajność próbki (semi-matte) to kilka miesięcy.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:29   #4225
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Herbata, kawa i zupki w proszku już są. Dalej - baranina w proszku, coca-cola w proszku, samochody w proszku i kasa w proszku. Wszyscy przerobimy sie na proszek.

Dzieci też będą w proszku.

I nowa literatura:
Buszujący w proszku
Proszkiem i pędzlem
Quo proszek?
Diabeł maluje sie proszkiem
itp itd
Trudno, dorzucę coś jeszcze, nie mogę się powstrzymać - "W poszukiwaniu straconego proszku". Ale to chyba byłaby dla nas tragedia.
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:30   #4226
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość


U mnie też wydajność próbki (semi-matte) to kilka miesięcy.
Kilka miesięcy to ja zużywam większe opakowania... Po 5 miesiącach big zużyłam nieco ponad połowę...

edit.
JoannaLN nie strasz, proszę...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:35   #4227
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość


U mnie też wydajność próbki (semi-matte) to kilka miesięcy.
Kilka miesięcy Próbkę Ależ Ty jesteś ekonomiczna
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:41   #4228
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cold, mnie akturat EDM nie pasują ale wiele z Wizażanek je kocha moje serce z kolei zdobyły Buff'd, Joppa i Meow. No i Lumiere też są ok. Trzeba testować, ewentualne wpadki wymieniać na wątku wymiankowym i cieszyć się wspaniałym efektem.
Wiecie że odkad używam minerałów nie miałam żadnej niespodzianki, żadnego pryszcza, przesuszu a niezmiennie od lat biorę silne hormony które jeszcze rok temu masakrowały moją skórę.
Minerały wygrywają
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:42   #4229
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Smile Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Witam Was,mam pytanie czy korektor Multitasking jest jasny czy ciemny?do jakiej tonacji skóry się nadaje?Proszę o odpowiedź
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-10, 20:48   #4230
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

No tak Aga, ale trzeba wziąć pod uwagę, że sporo dziewczyn nie testowało wielu innych firm. Moim zdaniem dlatego EDM cieszy się taką popularnością. Mają konkurencyjne ceny, częste promocje, bogatą ofertę i fenomenalne pędzle itp.
Wielbicielki EDM proszę nie bić za opinię
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:49.