Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-22, 21:10   #4951
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
podoba mi się ten fuksjowy fiolet z pierwszego zdjęcia, ale u siebie fioletów nie widzę nie pasują mi
wszelkie naprawdę jaskrawe kolory szminek czy cieni wyglądają dobrze tylko przy jasnej cerze,(...)
Swego czasu chorowałam na arbuzowy, ale taki wybitnie "oczo*ebny". Niestety nie znalazłam pomadki w tym kolorze, na widok której opadłaby mi szczęka (inna sprawa, że nie szukałam na wyższych półkach, ale cóż poradzić...).

A wracając do jasno-pomarańczowej szminki: byłam dzisiaj w Inglocie licząc na to, że akurat może na coś trafię, ale niestety - nic ciekawego nie znalazłam.

BTW: do jasnej cery i oczu w kolorze stalowym (lub jak kto woli - ciemno niebiesko-szarym) w stosunkowo ciemnej oprawie pasowałby bardziej (do codziennego makijażu) eyeliner grafitowy, ciemno brązowy (zimny) czy czarny? Tak bez względu na dodatkowy makijaż ust itp.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oko.JPG (4,9 KB, 300 załadowań)
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 21:42   #4952
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Swego czasu chorowałam na arbuzowy, ale taki wybitnie "oczo*ebny". Niestety nie znalazłam pomadki w tym kolorze, na widok której opadłaby mi szczęka (inna sprawa, że nie szukałam na wyższych półkach, ale cóż poradzić...).

A wracając do jasno-pomarańczowej szminki: byłam dzisiaj w Inglocie licząc na to, że akurat może na coś trafię, ale niestety - nic ciekawego nie znalazłam.

BTW: do jasnej cery i oczu w kolorze stalowym (lub jak kto woli - ciemno niebiesko-szarym) w stosunkowo ciemnej oprawie pasowałby bardziej (do codziennego makijażu) eyeliner grafitowy, ciemno brązowy (zimny) czy czarny? Tak bez względu na dodatkowy makijaż ust itp.
mi się widzi eyeliner grafitowy lub czarny w ogóle masz fajny kształt oka

wiem z NYX i MAC mają takie odcienie rozbielonej pomarańczy ale nie chcę kupować przez neta a co do MAC'a za drogie
niezłe błyszczyki i pomadki z Lime Crime
ten błyszczyk ostry:
http://www.ebay.pl/itm/LIME-CRIME-Ka...item45ff48b07c

i oczoj*bne pomadki(też fajny oranż):
http://www.temptalia.com/lime-crime-...hotos-swatches

mam tą pomadkę z miss sporty:
http://pugsilove.blogspot.com/2011/0...ect-color.html
bardzo ja lubię, trwała, matowa bez drobinek, fajny mocny taki trochę arbuzowy kolor i cudnie pachnie melonem za 8zł polecam

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-12-22 o 21:47
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 22:06   #4953
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość

I jeszcze a propos szminek: co sądzicie o fioletach/śliwkach? Takich naprawdę ciemnych (oczywiście w zestawieniu z jasną cerą).
Co do ciemnych fioletów, to takowy ma w swej ofercie firma produkująca dla Sephory, on jest taki jagodowy, ale się smuży, więc nie polecam.

Jeśli chodzi o pomarańczowe pomadki, to ta z Eveline Aqua Platinum jest naprawdę świetna, mojej przyjaciółce idealnie pasuje do karnacji I jest tania, koło 8-9 zł, dostępna w Naturze. Nie podam póki co dokładnego odcienia, bo nie posiadam tej szminki.

Jeśli chodzi o rudzielce farbujące się na czerń, to moja przyjaciółka tak robi i wygląda to rewelacyjnie, ale dziewczyna nie ma piegów Przez co wygląda na naturalną brunetkę

Ja miałam na swojej głowie wszystkie kolory. Fiolet, czerwień, blond i czerń. W fiolecie wyglądałam jak wrona. Czerwień mi służyła, wyglądałam podobnie jak Anja Orthodox na pewnym etapie swojej kariery Blond to była największa porażka, nie pasował mi do ciemnej oprawy oczu i był żółty, bo naturalnie mam ciemne włosy. W czerni wyglądam najlepiej, jak królewna Śnieżka, jest ogromny kontrast między cerą, włosami a oczami, wszystkie te elementy odznaczają się.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Swego czasu chorowałam na arbuzowy, ale taki wybitnie "oczo*ebny". Niestety nie znalazłam pomadki w tym kolorze, na widok której opadłaby mi szczęka (inna sprawa, że nie szukałam na wyższych półkach, ale cóż poradzić...).

A wracając do jasno-pomarańczowej szminki: byłam dzisiaj w Inglocie licząc na to, że akurat może na coś trafię, ale niestety - nic ciekawego nie znalazłam.

BTW: do jasnej cery i oczu w kolorze stalowym (lub jak kto woli - ciemno niebiesko-szarym) w stosunkowo ciemnej oprawie pasowałby bardziej (do codziennego makijażu) eyeliner grafitowy, ciemno brązowy (zimny) czy czarny? Tak bez względu na dodatkowy makijaż ust itp.
Ja wybrałabym grafitowy Masz wspaniały kształt oka
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-22, 23:48   #4954
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
mi się widzi eyeliner grafitowy lub czarny w ogóle masz fajny kształt oka

wiem z NYX i MAC mają takie odcienie rozbielonej pomarańczy ale nie chcę kupować przez neta a co do MAC'a za drogie
niezłe błyszczyki i pomadki z Lime Crime
ten błyszczyk ostry:
http://www.ebay.pl/itm/LIME-CRIME-Ka...item45ff48b07c

i oczoj*bne pomadki(też fajny oranż):
http://www.temptalia.com/lime-crime-...hotos-swatches

mam tą pomadkę z miss sporty:
http://pugsilove.blogspot.com/2011/0...ect-color.html
bardzo ja lubię, trwała, matowa bez drobinek, fajny mocny taki trochę arbuzowy kolor i cudnie pachnie melonem za 8zł polecam

Dziękuję. Muszę przyznać nieskromnie, że moje oczyska bardzo lubię, ale nastręczają mi niemało problemów tzn. ciężko jest je pomalować.

Mam obecnie czarny, ale w sumie wygląda jak grafit (prawdopodobnie przez to, że jest w pisaku - zauważyłam, że tradycyjne eyelinery z pędzelkiem są ciemniejsze - po prostu czarne w przeciwieństwie do "pisakowych"). Wygląda w miarę ok., ale jednocześnie coś mnie w nim niepokoi.

Szminy z linków - świetne. Teraz trzeba tylko poczekać na przypływ gotówki w styczniu i wio na łowy.



Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Co do ciemnych fioletów, to takowy ma w swej ofercie firma produkująca dla Sephory, on jest taki jagodowy, ale się smuży, więc nie polecam.

Jeśli chodzi o pomarańczowe pomadki, to ta z Eveline Aqua Platinum jest naprawdę świetna, mojej przyjaciółce idealnie pasuje do karnacji I jest tania, koło 8-9 zł, dostępna w Naturze. Nie podam póki co dokładnego odcienia, bo nie posiadam tej szminki.

(...)

Ja wybrałabym grafitowy Masz wspaniały kształt oka
Oo bardzo dziękuję za te informacje. A tak uogólniając - szminki od Sephory są godne uwagi? Kolorów pewnie jest co niemiara, ale jak jest z jakością?
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 15:06   #4955
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
No to podziwiam za odwagę (chyba, że był to przypadek ). U mnie największym szałem był bakłażanowy refleks na brązowych włosach.

I jeszcze a propos szminek: co sądzicie o fioletach/śliwkach? Takich naprawdę ciemnych (oczywiście w zestawieniu z jasną cerą).
ja uwielbiam ciemne szminki uwielbiam ten fioletowy lipstain z essence, ostatnio udało mi się kupić jeszcze jeden (ostatni w drogerii), będę mieć na zapas
Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
BTW: do jasnej cery i oczu w kolorze stalowym (lub jak kto woli - ciemno niebiesko-szarym) w stosunkowo ciemnej oprawie pasowałby bardziej (do codziennego makijażu) eyeliner grafitowy, ciemno brązowy (zimny) czy czarny? Tak bez względu na dodatkowy makijaż ust itp.
właściwie każdy już w którym się lepiej czujesz
a z niższej półki ciekawe kolory pomadek ma Catrice, ale jakościowo są raczej kiepskie. Chociaż możliwe że to zależy od odcienia, ja mam dwa (jaskrawy pomarańcz i fiolet, trochę fuksjowy) i są to jakby dwie różne pomadki
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:16   #4956
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

potwierdzam, tez mam miss sporty w kolorze 053 - watch out , jest niesamowicie intensywna i trwala.
taka intensywna pomaranczowo czerwona ... nie umiem okreslic koloru, ale jest piekny.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:42   #4957
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

http://www.thecutestmakeup.com/2011/...-lumiball.html ale rozświetlacz
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 18:06   #4958
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Wygląda ciekawie. Swoją drogą nigdy nie używałam rozświetlacza. Nakłada się go na kości policzkowe?

BTW: fajne gadżety są na tej stronie. To jest wręcz rozkoszne.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 18:17   #4959
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość


strasznie mi się opakowania azjatyckich kosmetyków podobają same w sobie zresztą też są super

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Wygląda ciekawie. Swoją drogą nigdy nie używałam rozświetlacza. Nakłada się go na kości policzkowe?
rozświetlacz jak jest barrrrdzo mocno rozświetlający to tylko na kości policzkowe na imprezę, ale ogólnie te nieco lżejsze czyli raczej większość która jest w sprzedaży do codziennego użytku to na środek czoła kapka, na grzbiet nosa, na kości policzkowe i pod oczami trochę, nad łukiem kupidyna i kapka na brodę gdzieś na YT fajnie koreanka to pokazywała i nakładała
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 18:19   #4960
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja po żelku Estee Lauder nie spojrzę chyba już na żaden rozświetlacz
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 18:23   #4961
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja po żelku Estee Lauder nie spojrzę chyba już na żaden rozświetlacz
taka rewelacja? ja używam i bardzo lubię ten od Ciebie

smarowałaś się już różowym kotkiem?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 18:31   #4962
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
taka rewelacja? ja używam i bardzo lubię ten od Ciebie

smarowałaś się już różowym kotkiem?
Tak. I już go lubię Najciekawsze jest to, że mnie nie bieli w ogóle. Po prostu wygładza skórę. A krycie ma zerowe. Za to cudnie nosi się z meteorytami.

Co do żelka Estee to daje autentyczną taflę. Tego efektu nie osiągnie się żadnym innym rozświetlaczem. To totalnie mokre policzki. Szkoda tylko, że rozświetlacz jest różowy. Srebrny byłby lepszy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 18:42   #4963
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tak. I już go lubię Najciekawsze jest to, że mnie nie bieli w ogóle. Po prostu wygładza skórę. A krycie ma zerowe. Za to cudnie nosi się z meteorytami.

Co do żelka Estee to daje autentyczną taflę. Tego efektu nie osiągnie się żadnym innym rozświetlaczem. To totalnie mokre policzki. Szkoda tylko, że rozświetlacz jest różowy. Srebrny byłby lepszy.
zerowe krycie, hmmm z opisu brzmi podobnie do niebieskiego kotka, choć jak dla mnie dwie warstwy tamtej iFiony wklepane gąbeczka lateksową dawało naprawdę niezłe krycie ale ja nie jestem za bardzo kryjącymi podkładami choć mam co ukryć

z essence się ciekawie zapowiada rozswietlacz w kremie, ale znając życie o ile dojdzie do nas ta limitka pewnie mi się nie spodoba, nie rozumiem tego szału na essence, zabijają sie o te limitki w Naturach a mnie tam nic nie rusza
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 18:47   #4964
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Tak. I już go lubię Najciekawsze jest to, że mnie nie bieli w ogóle. Po prostu wygładza skórę. A krycie ma zerowe. Za to cudnie nosi się z meteorytami.

Co do żelka Estee to daje autentyczną taflę. Tego efektu nie osiągnie się żadnym innym rozświetlaczem. To totalnie mokre policzki. Szkoda tylko, że rozświetlacz jest różowy. Srebrny byłby lepszy.
a co to za żelek?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 18:53   #4965
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
zerowe krycie, hmmm z opisu brzmi podobnie do niebieskiego kotka, choć jak dla mnie dwie warstwy tamtej iFiony wklepane gąbeczka lateksową dawało naprawdę niezłe krycie ale ja nie jestem za bardzo kryjącymi podkładami choć mam co ukryć

z essence się ciekawie zapowiada rozswietlacz w kremie, ale znając życie o ile dojdzie do nas ta limitka pewnie mi się nie spodoba, nie rozumiem tego szału na essence, zabijają sie o te limitki w Naturach a mnie tam nic nie rusza
Krycie ma podobne do niebieskiej iFiony. Mnie nie bieli, ale może kogoś z ciemniejszą skórą będzie. Wszak jest biała z jakimś podejrzanym różowym tudzież fioletowym podtonem Ale czerwona iFiona bardziej mnie rozjaśnia, niż różowa. Chociaż rozjaśnia to złe słowo, może bardziej ujednolica

A jak już mowa o Essence, to nie lubię tej firmy i nie widzę wśród jej produktów w zasadzie niczego ciekawego. Limitki oglądam z ciekawości, raczej ich nie kupuję, bo niemal wszystkie produkty jakie kupowałam bardzo mnie rozczarowały. Lubię za to Catrice

---------- Dopisano o 19:53 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
a co to za żelek?
Chodzi o ten rozświetlacz: http://smokyeveningeyes.blogspot.com...uminating.html
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 20:02   #4966
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Jaki perłowy...

Ja podkreślam policzki różem Golden Rose. Choć to już naprawdę jedna z niższych półek to muszę przyznać, że jestem zadowolona zarówno z koloru owego różu, jak i z jego trwałości. .

Tak BTW: Efekt "intensywnie nawilżonej" twarzy podoba mi się nawet bardziej niż mat, ale nie wiem, czy aby przy drobnych problemach skórnych nie wyglądałoby to...nieświeżo, nieestetycznie.

Edytowane przez WhiteGyaru
Czas edycji: 2011-12-23 o 20:08
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 20:19   #4967
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Jaki perłowy...

Ja podkreślam policzki różem Golden Rose. Choć to już naprawdę jedna z niższych półek to muszę przyznać, że jestem zadowolona zarówno z koloru owego różu, jak i z jego trwałości. .

Tak BTW: Efekt "intensywnie nawilżonej" twarzy podoba mi się nawet bardziej niż mat, ale nie wiem, czy aby przy drobnych problemach skórnych nie wyglądałoby to...nieświeżo, nieestetycznie.
a jaki masz róż z golden rose? ja mem jeden, konkretnie ten w odcieniu 07 bardzo fajny:
http://goldenrose.pl/art-p_tbo-terracotta_roz.html

nawet lubię tą firmę, tylko ich produkty są bardzo drobinkowe matów chyba nie mają maja całkiem przyzwoite jasne odcienie podkładów, jedne z najjaśniejszych stacjonarnie

u mnie rozświetlenie raczej odwraca uwagę od niedoskonałości, ale to też zależy od rozświetlacza, brokatowe mogą podkreślać
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 20:43   #4968
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Jaki perłowy...
To nie jest perła To czysta, najdrobniej zmielona mika jaką kiedykolwiek widziałam. Ciężko wyjaśnić co to jest, bo żadna firma nie ma odpowiednika tego rozświetlacza. Teraz podobno Guerlain to skopiował, ale nie widziałam na żywo i nie wiem czy daje taki sam efekt.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 20:53   #4969
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
a jaki masz róż z golden rose? ja mem jeden, konkretnie ten w odcieniu 07 bardzo fajny:
http://goldenrose.pl/art-p_tbo-terracotta_roz.html
Również mam Terracottę. Nie wiem tylko, czy dokładnie ten sam odcień (wydaje mi się, że tak), bo rozbiłam ją jakiś czas temu i od tamtej pory gości w innym pudełku.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 23:23   #4970
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez WhiteGyaru Pokaż wiadomość
Oo bardzo dziękuję za te informacje. A tak uogólniając - szminki od Sephory są godne uwagi? Kolorów pewnie jest co niemiara, ale jak jest z jakością?
Oj to zależy, jaki kolor wybierzesz. Ja zauważyłam, że te ciemniejsze bardziej smużą, warzą się, podczas gdy takie łososiowe nie są takie złe. Nie wiem, czy tu nie dochodzi też kwestia daty produkcji. Bo te łososiowe na pewno są bardziej chodliwe niż jagodowy fiolet czy czerń, którą nabyła moja przyjaciółka. Przez co łososiowe są regularnie dostarczane, te ciemne może po prostu długo tam leżą, także latem, gdy jest zbyt ciepło i się psują.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 07:12   #4971
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Dziewczyny, życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych rodzinnego ciepła, miłości i życzliwości
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 10:09   #4972
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hej, podczytuję Wasz wątek, ale nigdy specjalnie się nie udzielałam (może raz, z pół roku temu )

Z jaskrawych szminek polecam Inglota, nie jest drogi, a ma ogromny wybór kolorów Ja kupiłam sobie kryjący błyszczyk we wkładzie do palety - jest obłędny! Bardzo intensywny kolor, trwały i ma przyjemną konsystencję.
Inglot ma też matowe szminki, ale oczywiście mało odcieni (jak w każdej jednej firmie).

Poza tym intensywne odcienie mają też matowe kredki do ust Topshopu - rewelacyjne kolory

Edytowane przez Solciuchna
Czas edycji: 2011-12-24 o 10:10
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 10:48   #4973
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, życzę Wam zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia pełnych rodzinnego ciepła, miłości i życzliwości
Wzajemnie, wzajemnie Wszystkim Wesołych Świąt

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Hej, podczytuję Wasz wątek, ale nigdy specjalnie się nie udzielałam (może raz, z pół roku temu )

Z jaskrawych szminek polecam Inglota, nie jest drogi, a ma ogromny wybór kolorów Ja kupiłam sobie kryjący błyszczyk we wkładzie do palety - jest obłędny! Bardzo intensywny kolor, trwały i ma przyjemną konsystencję.
Inglot ma też matowe szminki, ale oczywiście mało odcieni (jak w każdej jednej firmie).

Poza tym intensywne odcienie mają też matowe kredki do ust Topshopu - rewelacyjne kolory
jeśli chodzi o szminki to do inglota nie zaglądam, bo ich szminki matowe tak strasznie wysuszają usta jak chyba żadna inna

ale ten topshop mnie zainteresował nie wiedziałam że mają kosmetyki właśnie kredka mi wpadła w oko na ich stronie
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 12:03   #4974
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ja wczoraj dostałam od Tżta paletkę Sleek .

Wesołych Świąt, jasnych podkładów pod choinką.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 12:08   #4975
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Jeśli chodzi o inglota to carmex w sztyfcie pod nie pomaga

I oczywiście ja też życzę wszystkim Wesołych Świąt
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 12:40   #4976
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;31210400]Jeśli chodzi o inglota to carmex w sztyfcie pod nie pomaga
[/QUOTE]

mi jedynie pod inglota carmex nie pomaga

jak myślicie takie fioletowe/niebieskie szampony do blondu mogły by takie włosy "nie blond" trochę ochłodzić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg STA_4591.jpg (37,8 KB, 50 załadowań)
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 13:16   #4977
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
jak myślicie takie fioletowe/niebieskie szampony do blondu mogły by takie włosy "nie blond" trochę ochłodzić?
Chmm...ja mam przy odroście pasek ciemniejszego blondu (gratuluję mojemu byłemu fryzjerowi...grrr) i szampon Joanny niestety go nie ruszył, ale jaśniejsze już ładnie stonował.

Spokojnych, rodzinnych Świąt.
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 19:59   #4978
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hmmm, dobrze wiedzieć, że Topshop ma matowe szminki. Ja obecnie szukam tej chochlikowej Estee Lauder, wczoraj byłam w Douglasie i akurat tego odcienia nie mieli, niezłu huragan tam przeszedł, bo widziałam, że toreb na zakupy i próbek też zabrakło.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-24, 21:12   #4979
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Wesołych Świąt, kochane bladolice

iamsolucky, możesz popróbować płukankami. Ale może niekoniecznie tą fioletową z Delii, u mnie chyba nic nie robiła (na jasnym brązie)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-25, 12:11   #4980
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
Wesołych Świąt, kochane bladolice

iamsolucky, możesz popróbować płukankami. Ale może niekoniecznie tą fioletową z Delii, u mnie chyba nic nie robiła (na jasnym brązie)
a to Delie sobie odpuszczę, jakiś niebieski szampon dorwę, farby nie wchodzą w grę, bo od ponad 2 lat moje włosy nie zaznały żadnej chemii:dziekuje :
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.