Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 07:55   #1411
Nikita90
Przyczajenie
 
Avatar Nikita90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6
Jaki makijaż do turkusowej sukienki i czarnych dodatków?

Witam serdecznie
Niebawem wybieram się na wesele. Mam turkusową sukienkę, a do niej czarne dodatki (buty, torebkę i bolerko). Mam jasną karnacje, brązowe oczy i włosy w odcieniu ciemnego blondu wchodzącego w brąz. Problem tkwi w tym, że nie wiem, jak mam się pomalować, żeby nie wyglądać śmiesznie. Lubię delikatny makijaż z jakimś akcentem, np. mocniej wymalowanymi ustami. Poza tym chciałabym uniknąć tony kosmetyków, bo wiadomo, jak to jest na weselu. ja przynajmniej cały czas jestem na parkiecie, wiec nie chciałabym po 5 minutach zbierać z siebie resztek makijażu
Nikita90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:02   #1412
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jaki makijaż do turkusowej sukienki i czarnych dodatków?

Może wystarczyłby po prostu jakiś biały, albo jasny, beżowy cień do powiek - rozświetlajacy z drobnymi drobinkami - skoro to wieczorowy makijaż - a do tego ładna czarna kreska eye-linerem [nie wiem jak to wytłumaczyć - taka... jaskółka, rozszerzajaca sie od cieniutkiej linii w kąciku oka, do grubszej, wyciągniętej ku górze na zewnętrznych kącikach] i dobrze wy tuszowane rzęsy?
Usta wymalowałabym szminką w kolorze zbliżonym do ust lub ciut ciemniejszym.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:50   #1413
Nikita90
Przyczajenie
 
Avatar Nikita90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki makijaż do turkusowej sukienki i czarnych dodatków?

Jeśli chodzi o eyeliner to jak najbardziej, często właśnie w ten sposób maluję oczy. Miałam obawy jedynie co do cienia do powiek
Nikita90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 10:27   #1414
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Jaki makijaż do turkusowej sukienki i czarnych dodatków?

Wiesz, mnie taki makijaż pasuje, nie wiem jak Tobie Sama mam bardzo jasną karnację, a aktualnie włosy ciemno-brazowe.
Jeśli boisz się dobrać jakiś kolor cienia to może wybierz połyskujący beż. Resztę załatwi faktycznie eyeliner i tusz
Czasem mniej i delikatniej - znaczy więcej i lepiej.
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 11:11   #1415
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Jaki makijaż do turkusowej sukienki i czarnych dodatków?

Mysle ,ze taki by idealnie pasowal: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=505428 prosty,delikatny,a efektowny
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 20:44   #1416
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Jaki makijaż do turkusowej sukienki i czarnych dodatków?

Do turkusowej sukienki bardzo ładniej wygląda ciemny makijaż oka np smokey.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 15:27   #1417
magmaz21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

Witajcie mam problem ide w sobote na ostatki(duża impreza mozna porownac z weselem)kupilam sukienke w kolorze brazu tzn nie zupelnie w tej sukience sa mieszanie jakby 3 kolory braz szary i stalowy, i tu zaczyna sie problem jaki makijaż pasuje do takiej kiecki??PROSZE O POMOC
magmaz21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 16:10   #1418
Klutka
Rozeznanie
 
Avatar Klutka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 535
Dot.: Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

Załącz zdjęcie sukienki to Ci powiem.
Póki co obstawiałabym fiolet.

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Załącz zdjęcie sukienki to Ci powiem.
Póki co obstawiałabym fiolet.
Klutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 16:29   #1419
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

Cytat:
Napisane przez magmaz21 Pokaż wiadomość
Witajcie mam problem ide w sobote na ostatki(duża impreza mozna porownac z weselem)kupilam sukienke w kolorze brazu tzn nie zupelnie w tej sukience sa mieszanie jakby 3 kolory braz szary i stalowy, i tu zaczyna sie problem jaki makijaż pasuje do takiej kiecki??PROSZE O POMOC
Po pierwsze makijaż dobieramy do typu urody a nie do koloru stroju. Proponuję jakiś uniwersalny make up, np podkład, ewentualnie korektor, puder, na policzki róż w świeżym kolorze, kreska wykonana eyelinerem na górnej powiece, porządnie wytuszowane rzęsy, na ustach błyszczyk lub pomadka. Gdybyś napisała jakim jesteś typem kolorostycznym byłoby łatwiej doradzic
Jeśli chcesz makijaż w kolorze, myślę, żę fiolet byłby odpowiedni. Z tego co piszesz sukienka jest w dośc stonowanych, smutnych kolorach, więc warto ożywic całośc fajnym, rozświetlającym makijażem
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 17:54   #1420
magmaz21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

co do typu urody to nie mam pojecia jaki mam :/( tylko sie nie smiej z tego)oto zdjecie kiecki no i 2 moje wiec sama zobacz i ocen.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P3032281.jpg (84,4 KB, 67 załadowań)

Edytowane przez magmaz21
Czas edycji: 2011-03-04 o 16:32
magmaz21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-03, 20:10   #1421
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

Cytat:
Napisane przez magmaz21 Pokaż wiadomość
co do typu urody to nie mam pojecia jaki mam :/( tylko sie nie smiej z tego)oto zdjecie kiecki no i 2 moje wiec sama zobacz i ocen.
Piękna sukienka Po obejrzeniu fotek podtrzymuję to co napisałam wcześniej. Myślę, że bardzo ładnie będzie Ci we fioletowym makijażu. Masz bardzo ładne oczy Podkreśl je
Możesz zacząc od nałożenia bezbarwnej bazy. Ale jeśli akurat nią nie dysponujesz, nie jest to konieczne. Na całą twarz nałóż podkład, najlepiej jakiś matujący trwały, pod oczy odrobina rozświetlającego korektora, jeśli masz ładną cerę to nie musisz używac korektora aby zatuszowac niedoskonałości, całośc przyprósz delikatnie pudrem matującym. To utrwali makijaż i ujednolici całośc. Odrobinę podkładu nałóż też na powieki, to przedłuży trwałośc cieni, na całą ruchomą powiekę, a nawet ciut wyżej nałóż fioletowy matowy cień, przy linii górnych rzęs narysuj eyelinerem kreskę, końcówkę możesz lekko wywinąc ku górze, porządnie wytuszuj rzęsy, najlepiej mascarą, która je wydłuży, pogrubi, i przede wszystkim nie sklei (polecam tusz Wibo extreme lashes), możesz również pokusic się o doklejenie sztucznych, świetnie sprawdzają się na imprezach możesz delikatnie wytuszowac również dolne rzęsy, policzki zaznacz różem w kolorze świeżego różu (zamrożony sorbet malinowy), na usta możesz nałożyc błyszczyk w kolorze malinowym, różowym, wg upodoban, ponieważ całośc makijażu jest matowa możesz wybrac błyszczyk z drobinkami (polecam Maybelline Color Sensational Gloss, nr 137), żeby przedłużyc trwałośc błyszczyku możesz najpierw nałożyc pomadkę a dopiero na to błyszczyk. Na koniec podkreśl delikatnie brwi cieniem lub kredką aby przy mocnym makijażu oka nie wyglądały "goło". To taka moja propozycja Oczywiście możesz ten makijaż dowolnie zmodyfikowac wg własnych upodobań pozdrawiam
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-04, 08:14   #1422
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

A ja bym dała granat z fioletem

http://mac-addicts.net/gallery!!/albums/userpics/normal_BlueStorm_Deep_Tru th.jpg

http://1.bp.blogspot.com/_hYPtWtlCfV...lleSwatch2.jpg
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 09:15   #1423
magmaz21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

wczesniej byla w planie sukienka czarna i makijaż mial być szaro czary znalazlam fajny na jednej ze stronek.Baze bezbarwna mam tylko z cieniem fioletowym matowym jest problem mam same perlowea czy takie zestawienie bedzie pasowac do czarnego zakietu , butow i torebki? srebrna bizuteria?

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:12 ----------

dodam ze wczesniej to tylko moje makijaze byly w kolorach fioletu wiec chcialabym jakiejs zmiany:/to juz jutro a mam taki metlik ze szok nawet nie wiem co zrobie an wlosach jaka fryzura by pasowala do sukienki bez szelek??
magmaz21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-04, 13:42   #1424
Zefiria
Przyczajenie
 
Avatar Zefiria
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

Po porostu w tych trzech kolorach Jeśli jest przewaga brązu, to niech i w makijażu będzie więcej brązu itd;
Zefiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 11:39   #1425
magmaz21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki makijaż pasuje do brazowej sukienki?/

ok dzieki dziewczyny..impreza sie udala i to bardzo pozdrawiam
magmaz21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-03, 11:14   #1426
Ufoleq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Witam!

Mam ogromną prośbę o doradzenie mi jakich kolorów cieni powinnam użyć (na wesele mojej siostry), jeśli mam taką bladoróżowo-beżową sukienkę (trudno określić kolor - zależy od światła) z elementem czarnej koronki. Mam niebieskie oczy, jasną karnację i jestem blondynką. Jak powinnam się pomalować?
Bardzo prosze o pomoc!

Mary
Ufoleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 14:28   #1427
x_doska_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 1
dziwne oczy

Witam, mam problem. Początkiem maja wybieram się na komunie. Mam szarą, jedwabną sukienkę, ale problem tkwi w makijażu, fryzurze i paznokciach. Komplenie nie mam pojęcia jak się pomalować i uczesać. dodam, że mam dziwny kolor oczu. Czasem wydają się szare, czasem zielone a innym razem niebieskie. Są bardzo wypukłe i dość duże. Włosy koloru blond wpadający w rudy, bardzo puszyste, lekko kręcone. Poradzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lol 034.jpg (16,6 KB, 45 załadowań)
x_doska_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 16:29   #1428
Doniaczka
Raczkowanie
 
Avatar Doniaczka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 197
Dot.: dziwne oczy

Według mnie kolor makijażu oka to szary lekko metaliczny w różnych oddcieniach, tak żeby pasował pod kolor sukienki. Trudno określić jaką fryzurę, poniewaz załączyłaś niestety tylko zdjęcie ślicznego oka Paznokcie mogą być w kolorze czerwieni- jeśli lubisz mocne kolory, jeśli natomiast wolisz neutralne, to polecam lekki róż. Pozdrawiam ))
Doniaczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-14, 17:35   #1429
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: dziwne oczy

wyreguluj brwi
i ja bym cię widziała w makijażu z wykorzystaniem fioletu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-14, 23:32   #1430
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: dziwne oczy

Cytat:
Napisane przez Doniaczka Pokaż wiadomość
Według mnie kolor makijażu oka to szary lekko metaliczny w różnych oddcieniach, tak żeby pasował pod kolor sukienki.
Moim zdaniem nie będzie to wyglądało dobrze Sam szary na oku będzie smutny, można go oczywiście wycieniować np. z czernią lub fioletem, lecz będzie to już raczej makijaż wieczorowy, imprezowy, a nie komunijny. Wyobraziłam sobie w dodatku całe oko pomalowane na taki smutny szary i aż mną rzuciło

Eyo ma rację, należy wyregulować brwi
Do szarej sukienki będzie pasował każdy makijaż, bo szarość to kolor neutralny. Można więc z cieniami poszaleć

Moja propozycja: u rudych przepięknie wyglądają zielenie, proponowałabym więc połączenie złotego i zieleni. Można je wycieniować klasycznie, czyli od jaśniejszego cienia (złoto) w wewnętrznym kąciku do ciemniejszego (zieleń) na środku powieki i w zewnętrznym kąciku oka (na górnej i dolnej powiece). Dodatkowo w samym zewnętrznym kąciku można nałożyć troszkę czarnego/brązowego cienia i na to położyć użytą wcześniej zieleń - w ten sposób można uzyskać ciemniejszy kolor i fajne wrażenie głębi
Dołączam zdjęcie, oczywiście kolory umowne, bo w Paint'cie jakoś nie mogłam znaleźć złotego:P Mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi:P Tam, gdzie kolory nachodzą na siebie, powinno być ładne przejście pomiędzy nimi

Do tego delikatna kreska na górnej powiece w kolorze czarnym lub brązowym, i raczej brąz będzie tu lepiej pasować. Kreskę proponuję zrobić cieniem lub kredką, żeby była taka bardziej rozmyta - eyeliner w żelu daje efekt "ostrej" kreski Do tego brzoskwiniowy róż na policzki oraz delikatny błyszczyk na ustach i będzie pięknie

Edit: Uważam, że Eyo ma rację i można byłoby wykonać makijaż z użyciem fioletu. Proponowałabym wtedy zamiast złota cień brzoskwiniowy, do tego na środek powieki róż i w zewn. kąciku fiolet (uwielbiam taki makijaż), jednak czasem może wyjść efekt sinych/podbitych oczu, bo róż i fiolet potrafią być zdradliwe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Oczko.jpg (18,9 KB, 6 załadowań)
__________________

Edytowane przez Jeanne90
Czas edycji: 2011-04-14 o 23:34
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 10:38   #1431
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Fioletowy makijaż i fioletowa sukienka :)

Mamy z TŻetem zaproszenie na urodziny jego dobrego kolegi. W planach mam na tę okazję fioletową sukienkę do kolan i makijaż w w dwóch - trzech odcieniach fioletu. Zastanawiam sie tylko czy nie wystąpi w tym wypadku nadmiar fioletu - czy po prostu nie przesadzę z tym kolorem.
Co myślicie o takim zestawieniu?

Co do mojego wyglądu:
włosy: aktualnie brunetka
cera: jasna [nawet bardzo]
oczy: szaro-zielono-niebieskie [w zależności od światła i tego jakich cieni użyję wybijają się z nich któreś z tych trzech tonów], nawet z brązowymi plamkami gdzieniegdzie
dodatki: prawdopodobnie srebrne
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 11:03   #1432
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Fioletowy makijaż i fioletowa sukienka :)

Ja myślę, że jeżeli ten fiolet na oczach nie będzie się ciągnął aż pod brew na całej długości (tzn. jeśli nie będize go za duzo i zbyt intensywnie) to może to być ciekawa kombinacja. Jeśli bierzesz srebrne dodatki, to makijaż mógłby być też w kolorach szarości.
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 11:15   #1433
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Fioletowy makijaż i fioletowa sukienka :)

No nie, nie miało tak być - ja w takim makijażu wyglądam jak kretynka

Myślałam raczej o czymś typu: bliżej wewnętrznego kącika jasny róż, na środku powieki jasny fiolet, na zewnątrz ciemny fiolet, prawie czarny. Do tego czarny lub fioletowy eyeliner w żelu, albo kreska zrobiona ciemnofioletowym brokatem. Granice w załamaniu powieki delikatnie roztarte bielą - ale nie dużo, tak ciut ciut tylko dla połysku, ze tak powiem.
Dolna powieka w zewnętrznym kąciku podkreślona ciemnofioletową kreską.

O dodatkach myślałam również czarnych, ale stwierdziłam, ze np czarne wiszące kolczyki gdzieś mi zginą w burzy ciemnych włosów przy klubowym świetle

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2011-04-16 o 11:19
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 21:53   #1434
vanityfox
Przyczajenie
 
Avatar vanityfox
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4
Smile Dot.: Fioletowy makijaż i fioletowa sukienka :)

Nie, nie, nie... Jeśli już się opierasz przy fiolecie to go czymś przełam - ale nie różem. Możesz zrobić np tak: w zewnętrzne kąciki ciemny fiolet, ale od wewnętrznych srebrny, jasnoszary. Albo zrób smoky eyes od jasny róż, odrobine fioletu i grafit od zewnątrz.
vanityfox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:11   #1435
Ashley13
Raczkowanie
 
Avatar Ashley13
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skoczów
Wiadomości: 39
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Hej
Mam do was ogromną prośbę. W przyszłym tygodniu idę na wesele i nie ma pojęcia jak się umalować-chodzi mi przede wszystkim o kolorystykę. Jestem niską szatynką, o szaro-niebieskich oczach, nosze okulary "-" które optycznie pomniejszają mi oko. Niestety sukienkę kupiłam dopiero 3 dni temu, i od tego czasu zastanawiam się co ze sobą zrobić. Pomożecie?

Edytowane przez Ashley13
Czas edycji: 2011-05-24 o 21:38
Ashley13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-30, 16:49   #1436
Trauma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 123
Dot.: Jaki makijaż do sukienki? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

A jaki makijaż do białej sukni ślubnej z pastelową-fioletową aplikacją na biuście? Mam ciemną karnację, szerokie brwi i dosyć pulchną twarz (więc opadające powieki), brązowe oczy. Co dzień maluję się jak Audrey Hepburn czyli mocna czarna kreska nad górnej powiece ciemny brązowy cień. Czy tak też pasuje do tej sukienki? Trochę boję się eksperymentów.
__________________
Ślub 25.06.2011

Szukam pracy w turystyce

Trauma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 10:07   #1437
Mimilla
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 118
Arrow Komers- sukienka, fryzura i makijaż

Mam 16 lat (wyglądam podobno na 18-19), właśnie kończę gimnazjum, za tydzień mam komers, stąd moje pytania:
1. Jaką sukienkę ubrać? Jaki krój, kolor? <proszę o zdjęcia>
2. Jak się pomalować? Jakich kosmetykó urzyć?
3. Jak upiąć włosy?
Bardzo proszę o odpowiedzi, bo zależy mi żeby wyglądać seksownie, zwracać uwagę chłopaków (chcę żeby mnie dobrze zapamiętali), ale nie chcę wyglądać jak stara, maluka, albo wybijać się zbytnio od innych dziewczyn...

A jak wyglądam: Mam 174 cm wzrostu, jestem szczupła, mam ładne nogi, mam ładną opaleniznę, niebieskie oczy i rude włosy. Mam mocny charakter więc nie chciałąbym ubierać zbyt dziewczęcej sukienki...

Bardzo proszę o pomoc
Mimilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 16:05   #1438
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Komers- sukienka, fryzura i makijaż

Jeśli masz taki wzrost, w każdym fasonie będziesz dobrze wyglądać. W wyborze sukienki nie ma ograniczen, wszystko bedzie pasowac.

Do makijażu użyj dobrze trzymających się kosmetyków - korektor, dobrze kryjący podkład i puder. Nie używaj błyszczyka, ale zastąp go szminką (w kolorze jasnego różu z drobinkami).
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:18   #1439
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Komers- sukienka, fryzura i makijaż

heh, co to jest komers ? wg mnie ładnemu we wszystkim ładnie, więc jeżeli jesteś taka naprawdę jaką siebie tu opisałaś to tylko marnujesz czas sio po kieckę, jakąkolwiek
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 19:55   #1440
whitejenny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 641
Dot.: Komers- sukienka, fryzura i makijaż

komers to impreza najczesciej na zakonczenie gimnazjum
whitejenny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 18:39:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:09.