dobry krem pod oczy - POMOŻCIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-08-13, 12:24   #1
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694

dobry krem pod oczy - POMOŻCIE


Kobietki kochane, może możecie polecić jakiś kremik z średniej/wysokiej półki pod oczka? Grzebię właśnie na KW ale nic mi nie podchodzi. Moje wymagania są dość nietypowe: nie chcę preparatu przeciwzmarszczkowego (mam 24 lata), ani likwidującego cienie, ani zmniejszającego worki, bo żadnej z tych przypadłości nie mam, mam za to bardzo przesuszoną skórę pod oczami i potrzebuję NAWILŻENIA. Heheh, wyglada to dość problematycznie. Macie może jakieś rady? Będę wdzięczna jak nie wiem co
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 12:28   #2
Jakubek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 26
Re: dobry krem pod oczy - POMOŻCIE

Ja uzyawam Clinique All About Eyes i jest świetny: doskonale nawilża, wygładza i wyrażnie zmniejszyły mi się kreseczki wokół oczu. Cena 145 zł.
Jakubek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 12:39   #3
cheetah
Zadomowienie
 
Avatar cheetah
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 1 143
GG do cheetah
Re: dobry krem pod oczy - POMOŻCIE

Hej,

Mysle, ze akrat to, ze jest krem jest przeciwzmarszczkowy ci nie zaszkodzi. Ja mam 22 lata, i rowniez mialam przesuszona skore wokol oczu, zaczelam podbierac mamie Helena Rubinstein, Collagenist Eye Zoom - az kupilam sobie wlasny - cudo! Tak slicznie nawilza, jest taki leciutki, dla mnie cudowny. Niby jest przeciwzmarszczkowy, ale moja skora korzysta tylko z tego, co potrzebuje Cena jakos troche ponad 200 zl w Polsce.

Cheetah
cheetah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 13:02   #4
MARGO77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 4
Re: dobry krem pod oczy - POMOŻCIE

Polecam Neutrogenę - visibly young - ładnie się wchłania i szybciutko nawilża skórę pod oczami, redukuje drobne zmarszczki i cienie pod oczami. Cena ok 50,00 zł
MARGO77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 13:27   #5
jodarek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 43
Re: dobry krem pod oczy - POMOŻCIE

Ja używam kremiku głęboko nawilżającego pod oczy Avon i jestem z niego bardzo zadowolona. Ślicznie nawilża i nie podrażnia. I nie jest drogi - w promocji 15.90.
Pozdrawiam
Joasia
jodarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 14:21   #6
Szarada
Zakorzenienie
 
Avatar Szarada
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 5 146
Re: dobry krem pod oczy - POMOŻCIE

Poproś w aptece o próbkę kremu pod oczy Dermedica. Ja jeszcze nie próbowałam, ale wszystkie produkty tej firmy jak na razie oceniam bardzo bardzo wysoko. Krem kosztuje 48 zł. za 15 ml. Możesz też wejść na stronę dermedica www.dermedic.pl i napisać o przysłanie próbek. Powodzenia !
Szarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-08-13, 17:21   #7
Halszka
Rozeznanie
 
Avatar Halszka
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 493
GG do Halszka
Re: dobry krem pod oczy - POMOŻCIE

A ja polecam niby przeciwzmarszczkowy ale cuda czyniący z moimi cieniami pod oczami Antigravity Clinique. Mam 24 lata, a ten krem cudowanie wygładził drobne mimiczne zmarszczki. Ponadto jest wyjątkowo wydajny. Stosowałam przed nim kilka innych kremów z górnej półki ale ten okazał się najlepszy.
Halszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.