Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-09, 09:27   #1861
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie skóra była wyraźnie odwodniona, taka jakby pofałdowana, a jestem pewna, że to od wcierki na alko (konkretnie na izopropylowym), bo stosowałam ją tylko na czubek głowy i tam było widać to odwodnienie.
Podrażniać mnie nic nie podrażnia, więc bez badania bym tego nie zauważyła. Zresztą ja w ogóle nie widzę, co się dzieje z moją skórą głowy, nie potrafię tego zdiagnozować, bo ona nie daje żadnych objawów, a bynajmniej nie fukcjonuje prawidłowo. Żałuję, że to badanie kamerką nie jest bardziej dostępne, bo ono naprawdę dużo pokazuje. W moim nie najmniejszym mieście w PL kilka salonów fryzjerskich robi peelingi skóry głowy, ale kamerkę ma tylko trycholog. A co mi po samym peelingu, jak nie widzę efektów. W DE trychologia jest jeszcze mniej poopularna niż w PL.
Ja też nie. Z tym, że moja się nie przetłuszcza. Po prostu jej podrażnienie graniczy z cudem. Mam nadzieję, że tak zostanie. Z ciekawością sprawdziłabym ją jednak pod kamerką, żeby zobaczyć czy są jakieś różnice od zeszłego roku. Wtedy miałam trochę zawalone łojem mieszki, co wywołało u mnie wielkie zdziwienie (gdzie ja i zawalone mieszki, skoro łepetyna mi się ledwo co po 4 dniach przetłuszcza?) i widziałam dużo mieszków z których wyrastało za mało włosów. Z tego co kojarzę dobrze jest gdy z jednego mieszka wyrastają 2-3 włosy, super gdy nawet 4, podczas gdy u mnie widziałam sporo takich z jednym włosem, troszkę uśpionych, no a reszta miała już ich więcej, ale po 4 raczej nie wiedziałam.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja mam w ogóle kiepskie zdanie o niemieckim rynku kosmetycznym. On jest dobry dla eko-freaków, którym nie przeszkadza to, że te produkty walą na kilometr alkoholem i są lepkie od gliceryny.
Niemcy naprawdę mają biedę, zwłaszcza w temacie bardziej że tak powiem zaawansowanej pielęgnacji twarzy typu kwasy. Ostatnio czytam sporo pochwał polskich kosmetyków, ser z kwasami typu Bielenda, Iwostin, Pharmaceris, blogerzy też zaczęli po nie sięgać np TU. U nas jest naprawdę raj kosmetyczny

A co do włosów, to masz na myśli takie coś jak u tej dziewczyny KLIK?
Oooo! znam tego bloga. Nawet ja mimo wielkiej miłości do długich włosów nie będę się tym akurat przykładem zachwycać.

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;5373197 2]zaznajomiłam się z postem o Pharmaceris, to miłe, że nasz kraj jest doceniany A co do drugiego linka, to tak, dokładnie to miałam na myśli i te dziwne koki z jeszcze dziwniejszymi spinkami. No nie rozumiem tego Czy aż tak długie włosy z cienkimi, ledwo żyjącymi końcówkami są jeszcze ozdobą? Moim zdaniem nie. Tyle sączy się jadu w blogosferze, że długość włosów ma odpowiadać właścicielce, a nie otoczeniu, a to chorobliwe zapuszczanie jest niekiedy kompletnie niewarte świeczki. Mam wrażenie, że niektórzy nie mogą pogodzić się z tym, że jednak istnieje granica, kiedy to przestaje wyglądać dobrze. Widać to choćby tutaj: http://growbeyondyourlimits.blogspot...1_archive.html[/QUOTE]

Nie są, ale potwierdzam, to jest każdego indywidualna decyzja. Jeśli dziewczyna chce, to niech zapuszcza, a nas jeśli to razi nie musimy zaglądać na jej stronę. Gdyby laska zadała pytanie co sądzimy o tych włosach, można uczciwe napisać (w sposób kulturalny), nie pyta - nie piszemy.

Dla tej dziewczyny może jest warte świeczki i wygląda dobrze. O gustach się nie dyskutuje, a akurat druga dziewczyna ma te włosy piękne i zadbane.

Osobiście takich bym nie zapuszczała bo lubię włosy rozpuszczać, a taka długość to wyklucza. Lubię jednak pooglądać w necie roszpunki. Różnorodność jest fajna.

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Ja potrzebuję jeszcze jakiś 25-ciu centymetrów w najlepszej możliwej jakości.
Jeszcze 2-3 i włosy będą sięgać mi łokcia, ale gdzie tam jeszcze do pępka, huhu...
Mnie już sięgają nawet trochę za, ale jeszcze 10 cm, tak żeby w moim lekkim skręcie przerzucane do przodu były do pępka właśnie

Zamówiłam mój ulubiony balsam do włosów wypadających Seboradin i lotion z tej samej serii. Taki prezent dla siebie. Balsam skończył mi się tydzień temu i nie mam czego używać. Lotionu nigdy nie miałam, a wcierek u mnie też aktualnie żadnych. Muszę na czymś wyhodować jeszcze trochę gęstości/grubości i osiągnąć w końcu mityczne 9 cm w kucyku
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 09:30   #1862
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja to bym chviala chiciaz 7 w kucyku, a mam marce 5.5
Whola kiedy pokazesz wlosy??
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 09:54   #1863
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Ja to bym chviala chiciaz 7 w kucyku, a mam marce 5.5
Whola kiedy pokazesz wlosy??
Myślę, że chociaż ten 1 cm jest realny do osiągnięcia. Wcieraj, balsamuj i suplementuj jeśli możesz.

Prawdopodobnie w weekend/po weekendzie. W piątek idę do fryzjera więc będzie co fotografować Tylko jeszcze fotografa znajdę.
__________________
aktualizacje

Edytowane przez Wolha wRedna
Czas edycji: 2015-12-09 o 09:55
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 10:11   #1864
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Aleksandriiia dobrze powiedzine, musze zapamiętać!
Ja to bym chciała tak do talii, czyli nic zaskakującego, ale jeszcze spora droga przede mną..
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 11:16   #1865
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
W polowie drogi miedzy cyckiem a ramieniem
Moj cel jest podobny, moze troszke dluzszy
Ale ja nie mam tak jasno okreslonego. Po prostu w pewnym momencie uznam, ze styknie
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 12:27   #1866
gorgioushairjourney
Przyczajenie
 
Avatar gorgioushairjourney
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 9
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
W polowie drogi miedzy cyckiem a ramieniem
ka.....wa, nie wpadła bym na to
__________________
bloguję http://mrsdxoxo.blogspot.com/
gorgioushairjourney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 19:20   #1867
draugeth
Raczkowanie
 
Avatar draugeth
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Palaven
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
Ja to bym chviala chiciaz 7 w kucyku, a mam marce 5.5
Whola kiedy pokazesz wlosy??
ja mam 6 mój warkocz to żenada a jeszcze ostatnio mi się przerzedziły ze stresu, więc w ogóle tragedia.
ale mam tajną broń. kupiłam drożdże

a propos cienkich ale długich włosów, wstawiam swoje z 2013 roku. do takiej długości dążę, jednocześnie postaram się je zagęszczać i jak będzie okej to może zapuszczę dłuższe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Untitled 2.jpg (150,4 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 3.jpg (453,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Untitled 5.jpg (42,8 KB, 40 załadowań)
__________________
zapuszczam włosy 50cm - 55cm - 60cm - 65cm - 70cm

chudnę: 65kg- 62kg - 59kg - 56kg - 53kg
draugeth jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 19:23   #1868
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
ja mam 6 mój warkocz to żenada a jeszcze ostatnio mi się przerzedziły ze stresu, więc w ogóle tragedia.
ale mam tajną broń. kupiłam drożdże

a propos cienkich ale długich włosów, wstawiam swoje z 2013 roku. do takiej długości dążę, jednocześnie postaram się je zagęszczać i jak będzie okej to może zapuszczę dłuższe.
Ładny kolor, farba czy henna?
Ja z drożdżami raz próbowałam ale nie da rady... na samą myśl przez jeszcze kilka dni mi się cofało
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 19:26   #1869
Sweet_Leaf
Przyczajenie
 
Avatar Sweet_Leaf
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 17
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja się właśnie przymierzam do drożdży...dwie kuracje już w życiu robiłam i za każdym razem przyrost taki, że szok! Aż mój luby się dziwił hehe
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Sweet_Leaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 19:31   #1870
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sweet_Leaf Pokaż wiadomość
Ja się właśnie przymierzam do drożdży...dwie kuracje już w życiu robiłam i za każdym razem przyrost taki, że szok! Aż mój luby się dziwił hehe
Ja jeszcze próbowałam wersją Anwen czyli z bananem i cynamonem (wiem, że nie powinnam, ale tak na zachętę ) i ughh... jak Wy to robicie?
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-09, 19:41   #1871
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
ja mam 6 mój warkocz to żenada a jeszcze ostatnio mi się przerzedziły ze stresu, więc w ogóle tragedia.
ale mam tajną broń. kupiłam drożdże

a propos cienkich ale długich włosów, wstawiam swoje z 2013 roku. do takiej długości dążę, jednocześnie postaram się je zagęszczać i jak będzie okej to może zapuszczę dłuższe.
Właśnie mnie do wiecznego wcierania motywuje warkocz. Dobra wiem, że te 8 - 8,5 wygląda przyzwoicie, ale wiadomo, że zawsze chce sie mieć więcej niż się ma

Bardzo fajne włosy, tzn. końce niekoniecznie, ale teraz pewnie zapuszczasz zdrowe po całości więc trzymam kciuki za powrót do tamtej długości. No i kolor

Co do drożdży. Nie wchodząc w szczegoły, obecnie nie moge ich pić, ale gdy to robiłam ich smak mi jakoś nie przeszkadzał. Jestem jednak przyzwyczajona od dziecka, że np. rozrabiając drożdże (oczywiście nie zabite) ze śmietaną rodzicielka ma - pozwalała spróbować łyżeczkę. Mnie ich smak pasuje.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 05:46   #1872
draugeth
Raczkowanie
 
Avatar draugeth
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Palaven
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

A ja lubie smak drozdzy
A kolor to oczywiście henna.
__________________
zapuszczam włosy 50cm - 55cm - 60cm - 65cm - 70cm

chudnę: 65kg- 62kg - 59kg - 56kg - 53kg
draugeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 06:55   #1873
Sweet_Leaf
Przyczajenie
 
Avatar Sweet_Leaf
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 17
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Soupir bordeaux Pokaż wiadomość
Ja jeszcze próbowałam wersją Anwen czyli z bananem i cynamonem (wiem, że nie powinnam, ale tak na zachętę ) i ughh... jak Wy to robicie?
Czego baby nie zrobią dla urody... ja to piję jak wódkę...chlup na szybko, łzy w oczach i zagrycha przygotowana pod ręką
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
Sweet_Leaf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:09   #1874
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
A ja lubie smak drozdzy
A kolor to oczywiście henna.
Co raz więcej zwolenniczek henny

Cytat:
Napisane przez Sweet_Leaf Pokaż wiadomość
Czego baby nie zrobią dla urody... ja to piję jak wódkę...chlup na szybko, łzy w oczach i zagrycha przygotowana pod ręką
Hahahahaha piękne porównanie.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 07:50   #1875
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Właśnie mnie do wiecznego wcierania motywuje warkocz. Dobra wiem, że te 8 - 8,5 wygląda przyzwoicie, ale wiadomo, że zawsze chce sie mieć więcej niż się ma
Mam 5-6cm w kucyku, więc mieć nie chcę - już i tak mam od loków turboobjętość, musiałabym je chyba przerzedzać u fryza
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 09:05   #1876
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Mam 5-6cm w kucyku, więc mieć nie chcę - już i tak mam od loków turboobjętość, musiałabym je chyba przerzedzać u fryza
kascysko jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę

A tak poważnie. Masz większy skręt i krótsze włosy, dodatkowo nie masz parcia na długość. Gdybym podcięła włosy tak 20 cm, wycieniowała żeby zwiększyć skręt i postanowiła, że zostaję przy tej długości, moja gęstość w 100% by mi wystarczała. Niestety nadal mam ochotę na długie więc też walczę o gęstość. Nie będę się jednak zapierać, że mam zamiar paradować z grzywą do pasa do końca życia.

Mam świadomość, że przy moim typie włosa lepiej wyglądałabym w krótszych, ale no cóż... obciąć mogę szybko. Na razie pozapuszczam sobie dalej Póki co, jutro zamierzam panią fryzjerkę przypilnować co do wierzchniej warstwy. Koniecznie musi pójść 5 cm + zamierzam poprosić o jakiś ratunek w związku z wiecznie tworzącym mi się na czubku głowy "gniazdkiem". włosy schną mi spięte w tym miejscu wsuwkami, a gniazdko i tak wraca.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 09:18   #1877
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
kascysko jesteś wyjątkiem potwierdzającym regułę

Póki co, jutro zamierzam panią fryzjerkę przypilnować co do wierzchniej warstwy. Koniecznie musi pójść 5 cm + zamierzam poprosić o jakiś ratunek w związku z wiecznie tworzącym mi się na czubku głowy "gniazdkiem". włosy schną mi spięte w tym miejscu wsuwkami, a gniazdko i tak wraca.
Sama od parcia też nie jestem wolna, ale jest to parcie po prostu na świetnie wyglądające włosy Długość ma znaczenie gdzieś... czwartorzędowe

Jeśli masz świetnego fryza, to określ mu ile może ściąć i powiedz o gniazdku. Dobrym cieniowaniem załatwisz sprawę (przynajmniej u mnie załatwiono).
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 10:22   #1878
Soupir bordeaux
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 069
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Sweet_Leaf Pokaż wiadomość
Czego baby nie zrobią dla urody... ja to piję jak wódkę...chlup na szybko, łzy w oczach i zagrycha przygotowana pod ręką
Co racja to racja
Moze jeszcze raz spróbuję..
__________________
(06.15r.) - początek włosomaniactwa

Soupir bordeaux jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 12:49   #1879
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Hej. wlosy zapuszczalam 3 lata, wychodowalam za cycki ale teraz gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy postanowilam je obciac za ramiona dla wygody i miany wizerunku ktory w ciazy czesto sie przydaje. wlosy mam w swietnej kondycji ale postanowilam troche o nie zadbac bo wiadomo po ciazy wlosy leca. pewnie bede musiala je znowu podciac a chcialabym zmienic kolor po porodzie. uzywam angielskiego waxa oraz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-wzrostu.html pod czepek chcialalbym jednak skupic sie na mniejszym wypadaniu i szybszym wzroscie, polecacie cos? tylko nic czasochlonnego i malo praktycznego jak wcierki strzykawka
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-10, 13:38   #1880
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
Hej. wlosy zapuszczalam 3 lata, wychodowalam za cycki ale teraz gdy dowiedzialam sie ze jestem w ciazy postanowilam je obciac za ramiona dla wygody i miany wizerunku ktory w ciazy czesto sie przydaje. wlosy mam w swietnej kondycji ale postanowilam troche o nie zadbac bo wiadomo po ciazy wlosy leca. pewnie bede musiala je znowu podciac a chcialabym zmienic kolor po porodzie. uzywam angielskiego waxa oraz https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...e-wzrostu.html pod czepek chcialalbym jednak skupic sie na mniejszym wypadaniu i szybszym wzroscie, polecacie cos? tylko nic czasochlonnego i malo praktycznego jak wcierki strzykawka
Obawiam sie, ze nic, co teraz zrobisz, nie zahamuje pociazowego wypadania. U mnie zaczelo sie 3-4 miesiace po porodzie i zadne wcierki na nie nie wplynely. Dopiero suplementacja, ale ta zastosowalam juz po zakonczeniu karmienia.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-10, 23:57   #1881
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

w Hebe jest przeceniony Jantar na 8,99 Dzisiaj po niego lecę
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 15:41   #1882
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Jestem już po fryzjerze.

Miało pójść 5 cm, poszło minimalnie więcej, obstawiam, że jakieś 7-8 cm, co oznacza rekord w ciągu osatnich 4 lat i wszystkich moich wizyt u fryzjera. Oczywiście żal mi długości, bo znowu są przed łokieć, ale komfort rozczesywania jest nie do opisania. Do ścięcia z włosów rozjaśnianych mam już tylko kilka cm. Myślę, że przy kolejnen wizycie pozbęde się już wszystkiego.

Dodatkowo babeczka stwierdziła, że mam tak puszące sie włosy, że nigdy, przenigdy nie mam ich ciąć na krótkie (chyba miała na mysli takie krótsze niż do ramion), bo nie będzie można ich opanować.

Nie mam zbyt mocno pocieniowanych, ponieważ niestety przy mojej długości i grubości włosów, miałabym prześwity. Zgadzamy sie co do tego z pania fryzjerką.

Jutro lub pojutrze dodam zdjęcia porównawcze.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 20:19   #1883
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

hej pojawiam sie znow wiem ze troche zaniedbalam watek, a wlosy trzeba podciac i to nie mniej niz 5cm,,mysle o 10cm..nie mam zbytnio zcasu an wyrafinowana peiegnacje
wydaje mi sie ze przy karmieniu piersia lepiej nie pić drożdzy ani nic nie wcierac pt jantar? olejuje czesto tzn jak sie tylko da..tylko na maski brak czasu,niestety ,

daggmara
ja jestem 4mce po porodzie,na razie lykam prenatal z dha i jest w miare przywoicie,zawsze cos tam wyjdzie ale na razie nie zbieram garsciami,uff

Wolha wRedna ja tez wole nie scinac zbyt radykalnie,to bym dopiero miala puszcze na glowie, jak Zbyszek Wodecki
Choc zawsze lepiej miec ciut krotsze, a zadbane niz za długie ..jak te Panie ktore wrzucilyscie,z bloga...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1321.JPG (118,8 KB, 33 załadowań)
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-12, 20:46   #1884
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wolha - czekamy zatem na fotki dawno nic nie wrzucałaś.

Beatrix - mi też nie wychodziły garściami, jak piszą niektóre babki. Ale jednak podczas ciąży i pierwszych miesięcy po nie wypadało mi nic, a potem się zaczęło. Postanowiłam spróbować ograniczyć to wypadanie, przed ciążą długo miałam krótkie włosy i w zasadzie nie wiem, jaka jest dla mnie normalna ilość, więc byłam ciekawa, co da się w tej kwestii zrobić. Po CP (ponad rok po porodzie) wypadanie zmniejszyło się o jakieś 70%, także nieźle.
Ach, zapomniałabym, bardzo ładne włosy falują się naturalnie czy po koczku?
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 00:44   #1885
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Jestem już po fryzjerze.

Miało pójść 5 cm, poszło minimalnie więcej, obstawiam, że jakieś 7-8 cm, co oznacza rekord w ciągu osatnich 4 lat i wszystkich moich wizyt u fryzjera. Oczywiście żal mi długości, bo znowu są przed łokieć, ale komfort rozczesywania jest nie do opisania. Do ścięcia z włosów rozjaśnianych mam już tylko kilka cm. Myślę, że przy kolejnen wizycie pozbęde się już wszystkiego.

Dodatkowo babeczka stwierdziła, że mam tak puszące sie włosy, że nigdy, przenigdy nie mam ich ciąć na krótkie (chyba miała na mysli takie krótsze niż do ramion), bo nie będzie można ich opanować.

Nie mam zbyt mocno pocieniowanych, ponieważ niestety przy mojej długości i grubości włosów, miałabym prześwity. Zgadzamy sie co do tego z pania fryzjerką.

Jutro lub pojutrze dodam zdjęcia porównawcze.
Pokaż, pokaż zdjęcia.
Oraz to co piszesz uwierdza mnie w przekonaniu, że mamy bardzo podobne włosy, mimo, że moje się nie kręcą. Kiedy miałam koło 12stu lat miałam włosy obcięte na chłopaka. Jak odrastały wyglądałam jak król lew - grzywa włosów, nie do opisania, taką mają puszystość

Z włosywych zakupów: kupiłam Biowaxa z orchideą, tego małego, różowego. Dodam go sobie jutro do henny.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 19:32   #1886
beatrix28
Zadomowienie
 
Avatar beatrix28
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 202
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Wolha - czekamy zatem na fotki dawno nic nie wrzucałaś.

Beatrix - mi też nie wychodziły garściami, jak piszą niektóre babki. Ale jednak podczas ciąży i pierwszych miesięcy po nie wypadało mi nic, a potem się zaczęło. Postanowiłam spróbować ograniczyć to wypadanie, przed ciążą długo miałam krótkie włosy i w zasadzie nie wiem, jaka jest dla mnie normalna ilość, więc byłam ciekawa, co da się w tej kwestii zrobić. Po CP (ponad rok po porodzie) wypadanie zmniejszyło się o jakieś 70%, także nieźle.
Ach, zapomniałabym, bardzo ładne włosy falują się naturalnie czy po koczku?
Falują się po koczku,zwykle zwijam je w slimaka ,najwygodniej a przynajmniej bobas nie nauczy sie ciagnac za włosy,mam wielką nadzieję,wykle olejuje potem szampon odzywke zmywam chlodna woda i w recznik ostatnio kupilam oliwe z oliwek w celach kuchennych i nic nie skorzystały te moje włosy,..

apropo olejów: widzialam ostatnio w sklepie olej konopny. za300ml 15zl,.stosowala ktoras>?
beatrix28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 20:18   #1887
draugeth
Raczkowanie
 
Avatar draugeth
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Palaven
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

ej dziewczyny, ale jak robicie foty to róbcie w naturalnym świetle, te w sztucznym są przekłamane
__________________
zapuszczam włosy 50cm - 55cm - 60cm - 65cm - 70cm

chudnę: 65kg- 62kg - 59kg - 56kg - 53kg
draugeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 20:37   #1888
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez beatrix28 Pokaż wiadomość
Falują się po koczku,zwykle zwijam je w slimaka ,najwygodniej a przynajmniej bobas nie nauczy sie ciagnac za włosy,mam wielką nadzieję,wykle olejuje potem szampon odzywke zmywam chlodna woda i w recznik ostatnio kupilam oliwe z oliwek w celach kuchennych i nic nie skorzystały te moje włosy,..

apropo olejów: widzialam ostatnio w sklepie olej konopny. za300ml 15zl,.stosowala ktoras>?
Nauczy, nauczy Moja córa ma 2 lata i nieraz poprawia mi grzywkę, albo robi mi "fryzurę". A dziś wieczorem właśnie coś ją naszło na ciągnięcie mnie za włosy, mimo sygnalizowania, że to boli.
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 21:11   #1889
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez draugeth Pokaż wiadomość
ej dziewczyny, ale jak robicie foty to róbcie w naturalnym świetle, te w sztucznym są przekłamane
Dobrze, że nie ja jedyna o tym truję Na zdjęciach z fleszem to swego czasu nawet moja spalona owca wyglądała nieźle. Ani tu nie widać struktury włosów, ani prawdziwego koloru, ani ich rzeczywistego stanu. To ma sens tylko, jak ktoś chce długość pokazać.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-13, 21:52   #1890
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Wolha czekam na zdjęcie

Ja jestem po tygodniu wcierania jantaru,chociaż miałam dzień przerwy niestety.Użyłam ostatnio również nafty na 10 minut przed myciem i nie zauważyłam jakichś szczególnych efektów,zrobię jutro na troszkę więcej.Mam taką z witaminami z firmy Kosmed.

Zrobiłam małe odkrycie,mianowicie użyłam wczoraj duetu,który zrobił mi tak ładne włosy,jakich dawno nie miałam.Po myciu włosów nałożyłam na 15 minut Kallos Protox(znowu zaczęłam czasami używać protein) i po spłukaniu na 5 minut Blueberry.Mam niesamowicie błyszczące i gładkie włosy,mój chłopak mówi że są świetne w dotyku,leją się przez palce.

Kupiłam też jedwab Green Pharmacy,skusił mnie aloes,oraz olejek Loreala odżywczy.Ciężko mi coś na razie powiedzieć na ich temat,ale używam ich w ten sposób,że najpierw kładę GP na wilgotne włosy,a po wysuszeniu Loreal.Nie da się obciążyć czy zatłuścić moich włosów,piją wszystko.

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Dobrze, że nie ja jedyna o tym truję Na zdjęciach z fleszem to swego czasu nawet moja spalona owca wyglądała nieźle. Ani tu nie widać struktury włosów, ani prawdziwego koloru, ani ich rzeczywistego stanu. To ma sens tylko, jak ktoś chce długość pokazać.
To jest racja,wiadomo że flesz tak odbije światło,że wszystko będzie ładnie wyglądać.Z fleszem nawet moje połamane,rozjaśnione kłaki z czerwca wyglądały nienajgorzej.
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.