Moje stopy wołają o pomstę do nieba... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 14:36   #1
sheinsane
Raczkowanie
 
Avatar sheinsane
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 141

Moje stopy wołają o pomstę do nieba...


Na pomoc! Jak zawsze, gdy nadchodzą ciepłe dni na stopach robi mi się jedna wielka skorupa- na piętach i przodostopiu. Jakiś czas nie robiłam pedicur'u i teraz szoruję, szoruję wszystkimi możliwymi pumeksami ...i nic! Wymoczyłam już nawet stopy w occie, robiłam frezarką, smaruję specjalnym kremem i dupa blada. Czy znacie jakieś sposoby na pozbycie się tej skorupy poza wycięciem jej nożyczkami? To żart oczywiście
__________________
Life is a bitch.
sheinsane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 14:48   #2
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

to: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...foot-mask.html
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 16:52   #3
sheinsane
Raczkowanie
 
Avatar sheinsane
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 141
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość

Dziękuję za odzew, Kawko hmm tylko nie wiem, czy taka maska pomoże skoro żadne pumeksy i tarki nie dają rady hm?
__________________
Life is a bitch.
sheinsane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 17:20   #4
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Powiem tak: użyłam najpierw skarpetek innej firmy - nie zadziałały, potem kupiłam w Hebe te - i jestem w szoku. Miałam problem z piętami, taki że aż pumeksy się kruszyły Jestem akurat w trakcie kuracji, skóra odchodzi całymi płatami, wygląda to tragicznie, ale pod spodem skórka jest gładka i miękka A koszt takich skarpetek jest zdecydowanie niższy niż zabiegi, kremy Scholla czy frezarki.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 17:40   #5
biala_czekoladaa
Przyczajenie
 
Avatar biala_czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 21
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez sheinsane Pokaż wiadomość
Na pomoc! Jak zawsze, gdy nadchodzą ciepłe dni na stopach robi mi się jedna wielka skorupa- na piętach i przodostopiu. Jakiś czas nie robiłam pedicur'u i teraz szoruję, szoruję wszystkimi możliwymi pumeksami ...i nic! Wymoczyłam już nawet stopy w occie, robiłam frezarką, smaruję specjalnym kremem i dupa blada. Czy znacie jakieś sposoby na pozbycie się tej skorupy poza wycięciem jej nożyczkami? To żart oczywiście
moja mama miała duży problem z piętami, pękającymi, okropnie twardymi... kup sobie krem z Kolastyny : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ct-beauty.html Mama była zachwycona podobnie jak babcia
mysle ze warto za taką cene a moze pomoc

Edytowane przez biala_czekoladaa
Czas edycji: 2014-06-06 o 17:41
biala_czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:21   #6
sheinsane
Raczkowanie
 
Avatar sheinsane
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 141
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Czekoladko-kremów to ja juz wypróbowałam sporo i marny efekt,obecnie mam krem dermatologiczny Farmony na twarde pięty-zobaczymy...
Kawko-chyba wypróbuję te skarpetki,bo mnie zaintrygowały;-) tylko czy ta schodząca skóra między palcami nie boli?!
__________________
Life is a bitch.
sheinsane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 22:32   #7
Ja4000
Raczkowanie
 
Avatar Ja4000
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 64
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Ja doradzę bo wiecznie uzywałam kremów z mocznikiem do stóp, albo maści z wit A etc. a to spalam w workach plastikowych pełnych kremu na stopach etc. i to wszystko było na nic. A ostatnio znalazłam super sposób balsam z masłem shea formy organique (na wage), ale takie same są w tańszych mydlarniach róznych np. lawendowej, tym smaruję stopy czekam chwilę skarpetki i spać i stópki po 3-4 dniach naprawdę bardzo ładne się zrobiły. Do tego żel aloesowy do całkowitego wchłonięcia zostawić ze 2-3 razy w tyg i na to ten balsam z masłem shea, naprawdę genialnie działa na moje stopy a próbowałam wszystkiego i po niczym nie są tak ładne nie wiem dlaczego tak jest ale to fakt, więc polecam ;-)
Ja4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-06, 22:40   #8
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Sheinsane - złuszczanie nie boli
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-07, 11:48   #9
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Hm, spróbuj może maści z witaminą A na stopy -> Grubella w komentarzu na moim blogu napisała w jaki sposób stosować, by osiągnąć efekty na stopach: http://plaszczoobrosla.blogspot.com/...itamina-a.html

Dla mnie akurat bardziej twarda podeszwa (skóra stóp) jest pożądana zwłaszcza w wakacje kiedy często się chodzi gołymi stopami po plaży na przykład :P. Ale z drugiej strony też mnie trochę ciągnie do zmiękczenia podeszwy stóp, może w końcu się przekonam.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 17:44   #10
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Powiem tak: użyłam najpierw skarpetek innej firmy - nie zadziałały, potem kupiłam w Hebe te - i jestem w szoku. Miałam problem z piętami, taki że aż pumeksy się kruszyły Jestem akurat w trakcie kuracji, skóra odchodzi całymi płatami, wygląda to tragicznie, ale pod spodem skórka jest gładka i miękka A koszt takich skarpetek jest zdecydowanie niższy niż zabiegi, kremy Scholla czy frezarki.
Weszłam na te podforum w celu znalezienia sposobu na moje stopy. Przyznaję się - zaniedbałam je bo nie pielęgnowałam ich od poprzedniego lata, a nawet rok temu tylko trochę o nie dbałam - miały wygladać znośnie

Pierwsze słyszę o skarpetach złuszczających i jak zobaczyłam zdjęcia (szczerze to trochę ohydne ) to byłam w pozytywnym szoku
Nurtuje mnie tylko jedna kwestia.
Zwykle traktuje moje stopy tarką do stóp z Avonu i dzień lub dwa po tym skórę na stopach mam bardzo delikatną. "Czuję ją" chodząc np. Na boska po domku. Gdybym wtedy pojechała na plażę to mogłabym je sobie chyba pokaleczyć :P
Więc czy po użyciu tych skarpetek stopy nie będą zbyt delikatne i bardzo narażone na jakiekolwiek skaleczenia?
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 18:37   #11
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Mam podobny problem ze stopami i jak na razie nie znalazłam nic co by mi pomogło. Zamówiłam takie skarpetki z ebaya, stopy się trochę połuszczyły, ale na tym koniec, różnica była minimalna.

Ścieranie jest ślepym zaułkiem, po potraktowaniu stóp pumeksem skóra odrasta w tempie przyśpieszonym.

Jak na razie najlepszy efekt uzyskałam mocząc je co drugi dzień w wodzie z solą i smarując co najmniej raz dziennie tym: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-z-oliwek.html

Jakieś lepsze pomysły?

Edytowane przez lilith691
Czas edycji: 2014-06-15 o 18:40
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-15, 18:39   #12
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Weszłam na te podforum w celu znalezienia sposobu na moje stopy. Przyznaję się - zaniedbałam je bo nie pielęgnowałam ich od poprzedniego lata, a nawet rok temu tylko trochę o nie dbałam - miały wygladać znośnie

Pierwsze słyszę o skarpetach złuszczających i jak zobaczyłam zdjęcia (szczerze to trochę ohydne ) to byłam w pozytywnym szoku
Nurtuje mnie tylko jedna kwestia.
Zwykle traktuje moje stopy tarką do stóp z Avonu i dzień lub dwa po tym skórę na stopach mam bardzo delikatną. "Czuję ją" chodząc np. Na boska po domku. Gdybym wtedy pojechała na plażę to mogłabym je sobie chyba pokaleczyć :P
Więc czy po użyciu tych skarpetek stopy nie będą zbyt delikatne i bardzo narażone na jakiekolwiek skaleczenia?
Nie, skóra nie jest tak cienka jak np na dłoniach. Taka w sam raz - gładka, ale nie na tyle żeby buty obcierały.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-15, 20:13   #13
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Nie, skóra nie jest tak cienka jak np na dłoniach. Taka w sam raz - gładka, ale nie na tyle żeby buty obcierały.
Dziękuję za odpowiedź jutro podejdę do hebe i kupię póki nie ma upałów
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 14:05   #14
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Dziewczyny, wg mnie takie męczenie się ze skarpetkami i łuszczącą się skórą to nic fajnego, szczególnie w okresie letnim. Nie lepiej zainwestować w dobrej jakości pilnik? Ja od kiedy mam Pedilady nie muszę moczyć stóp, męczyć się godzinami ze ścieraniem, wystarczy poświęcić 15 minut i mam spokój na długo, do tego na noc dobry krem z mocznikiem, efekt - cudo
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-18, 14:18   #15
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wg mnie takie męczenie się ze skarpetkami i łuszczącą się skórą to nic fajnego, szczególnie w okresie letnim. Nie lepiej zainwestować w dobrej jakości pilnik? Ja od kiedy mam Pedilady nie muszę moczyć stóp, męczyć się godzinami ze ścieraniem, wystarczy poświęcić 15 minut i mam spokój na długo, do tego na noc dobry krem z mocznikiem, efekt - cudo
Szkoda tylko, że nie na każdego ścieranie stóp działa, a czasami efekt jest odwrotny od zamierzonego...
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:33   #16
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że nie na każdego ścieranie stóp działa, a czasami efekt jest odwrotny od zamierzonego...
A probowalas, ze tak mowisz?
Na mnie scieranie naskorka po dlugim moczeniu stop w wodzie tez zle dzialalo, mialam wrazenie, ze efekt jest jeszcze gorszy niz wczesniej. PediLady calkiem inaczej dziala, podejrzewam ze podobnie do tego nowego pilnika z Scholla, naprawde mozna sie milo zaskoczyc
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 14:00   #17
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Ale ścieranie naskórka często powoduje efekt odwrotny - skóra narasta jeszcze szybciej, bardziej rogowacieje, błędne koło. Bezpieczniejsze są peelingi.
Wolę zrobić raz, pomęczyć się przez tydzień i mieć spokój na kilka miesięcy.
kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 14:04   #18
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Co kto lubi, ja poswiece jednego dnia 30 minut i mam idealnie gladkie stopy przez 3 tygodnie (ale oczywiscie codziennie na noc uzywam odpowiedniego kremu), nie zdarzyl mi sie "efekt odwrotny". Moim zdaniem to naprawde super metoda i wychodzi bardzo tanio
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 14:20   #19
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Co kto lubi, ja poswiece jednego dnia 30 minut i mam idealnie gladkie stopy przez 3 tygodnie (ale oczywiscie codziennie na noc uzywam odpowiedniego kremu), nie zdarzyl mi sie "efekt odwrotny". Moim zdaniem to naprawde super metoda i wychodzi bardzo tanio
Mi takie zadbanie o stopy zajmuje godzinkę około i wtedy moim zdaniem wygładają "w miarę", codziennie wieczorem krem i mimo to po 1,5 tyg muszę rozbić powtórkę z zabiegu.
Dla mnie jest to trochę czasochłonne i postawowiłam zamówić te skarpetki (u mnie w Hebe ich nie było). Uważam, źe każdy powinien sprobować różnych metod i później wybrać najlepszą dla niego
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 15:24   #20
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
A probowalas, ze tak mowisz?
Na mnie scieranie naskorka po dlugim moczeniu stop w wodzie tez zle dzialalo, mialam wrazenie, ze efekt jest jeszcze gorszy niz wczesniej. PediLady calkiem inaczej dziala, podejrzewam ze podobnie do tego nowego pilnika z Scholla, naprawde mozna sie milo zaskoczyc
Próbowałam czegoś w tym stylu.
Ale Ty rozumiesz że nie każdy ma takie stopy jak Ty i niektórzy mają poważne problemy z nadmiernym rogowaceniem skóry na stopach?
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 19:40   #21
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Próbowałam czegoś w tym stylu.
Ale Ty rozumiesz że nie każdy ma takie stopy jak Ty i niektórzy mają poważne problemy z nadmiernym rogowaceniem skóry na stopach?
Dziewczyno, zmien ton. Jak dla mnie to mozesz sobie nawet te stopy podpalac zeby byly gladkie jesli tylko taka metoda Ci odpowiada , ja mialam na celu jedynie podrzucenie Ci dobrej rady - sama mialam problem i udalo mi sie go rozwiazac. Jak chcesz to skorzystasz, jak nie to mecz sie dalej.
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 14:54   #22
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Ja polecam wszelkie skarpety złuszczające, miałam kiedyś okrutne stopy, a po kilku użyciach są jak stópki niemowlaka ;D
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 22:18   #23
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez Sorbik Pokaż wiadomość
Ja polecam wszelkie skarpety złuszczające, miałam kiedyś okrutne stopy, a po kilku użyciach są jak stópki niemowlaka ;D
Chyba znalazłam tańsze rozwiązanie, maść na odciski o nazwie "maść na odciski" Zaczęły mi się łuszczyć w ciągu 3 dni od pierwszego użycia i jak na razie zapowiada się nieźle.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 11:52   #24
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
Chyba znalazłam tańsze rozwiązanie, maść na odciski o nazwie "maść na odciski" Zaczęły mi się łuszczyć w ciągu 3 dni od pierwszego użycia i jak na razie zapowiada się nieźle.
Próbowałam. Łuszczyły się, owszem, ale wyglądały fatalnie, nie dałam rady ich dokładnie złuszczyć mimo stosowania przez ponad 3 miesiące. Byłam załamana... Ech.
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 13:19   #25
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez Sorbik Pokaż wiadomość
Próbowałam. Łuszczyły się, owszem, ale wyglądały fatalnie, nie dałam rady ich dokładnie złuszczyć mimo stosowania przez ponad 3 miesiące. Byłam załamana... Ech.
To mnie pocieszyłaś A ja się już zdążyłam ucieszyć że u mnie zapowiada się nieźle jak na razie.
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 13:27   #26
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Mi te skarpetki tak sobie pomogły. Już mija 3 tydzien od ich użycia. Fakt stopy są fajne, nie podrażnione, ale widać lekkie popękanie. Do tego mimo peelingu skóra się dalej lekko łuszczy, nie chce zejść do końca. Nie wiem czy coś zrobiłam źle?
Od niecałego tygodnia używam kremu z Kolastyny "Krem do stóp z pękającą skórą pięt" i on jest super, więc dziewczyny polecam!
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 13:33   #27
Sorbik
Zakorzenienie
 
Avatar Sorbik
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 245
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez lilith691 Pokaż wiadomość
To mnie pocieszyłaś A ja się już zdążyłam ucieszyć że u mnie zapowiada się nieźle jak na razie.
U mnie też na dzień dobry fajnie to wyglądało, niestety później już nie szło tak ładnie, po 7 tygodniach zaczeło mnie szczypać w niektórych miejscach.

Cytat:
Napisane przez szynka_w_toscie Pokaż wiadomość
Mi te skarpetki tak sobie pomogły. Już mija 3 tydzien od ich użycia. Fakt stopy są fajne, nie podrażnione, ale widać lekkie popękanie. Do tego mimo peelingu skóra się dalej lekko łuszczy, nie chce zejść do końca. Nie wiem czy coś zrobiłam źle?
Od niecałego tygodnia używam kremu z Kolastyny "Krem do stóp z pękającą skórą pięt" i on jest super, więc dziewczyny polecam!

Pierwsze użycie też mi nie pomogło super dobrze. Ale koleżanka po 5 tygodniach poleciła bym zrobiła drugi raz. No i wtedy pomogło.
Ten krem używam i też polecam
__________________
Szczęśliwa: 18.08.2013.
Zaręczona: 19.08.2014
Już na zawsze razem: 20.08.2016.


Zapuszczam włosy 56cm---> 70cm


“I have learned to be content in whatever circumstances I am in”.
Sorbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 13:59   #28
szynka_w_toscie
Zadomowienie
 
Avatar szynka_w_toscie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 798
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Cytat:
Napisane przez Sorbik Pokaż wiadomość
Pierwsze użycie też mi nie pomogło super dobrze. Ale koleżanka po 5 tygodniach poleciła bym zrobiła drugi raz. No i wtedy pomogło.
Ten krem używam i też polecam
Myślałam nad tym, szczegolnie, że ta maska będzie w Biedronce za 14 zł, ale wtedy nie mogę zakladać sandałów, klapek o chodzeniu na boska nie wspomnę. Teraz wakacje w pełni i nie chcę siedzieć w domu z powodu stóp.
__________________
"When I let a day go by without talking to you...
then that day's just no good."
A.
szynka_w_toscie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 14:03   #29
lilith691
Zadomowienie
 
Avatar lilith691
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 1 991
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Ja planuje kupić te skarpetki złuszczające z Biedronki, ale poleżą w szafce do jesieni
lilith691 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 19:48   #30
Patrycjaa99
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 254
Dot.: Moje stopy wołają o pomstę do nieba...

Ja używałam preparatu zmiękczającego naskórek bielendy, nazywał się Happy End. Nakładałam na wacik i smarowałam stopy, potem pumeksem lub jakimś peelingiem szorowałam pare razy w tygondiu, i mi to pomogło. Żadne kremy też nie dawały rady
Patrycjaa99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-13 22:50:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:26.