przetłuszczające się włosy- WATEK ZBIORCZY - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-18, 12:22   #421
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Ja myję włosy Sunsilkiem do włosów przetłuszczających się (taki niebiesko przezroczysty) i do tego mam mgiełke do psikania. Na noc związuję włosy do tyłu w kucyk. I tak moge myć włosy co dwa dni. A teraz mam L'oreal Else've (nie wiem co mnie nakusiło) ma on niby utrzymywać czystość włosów na dłużej ale musze myć włoski codziennie. Chociaż bardzo ładnie pachnie cytruskami A odżywki to mam różne i także nakładam tylko na końcówki
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 12:56   #422
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Drogeryjne szampony na przetłuszczanie niezbyt często dają dobre efekty, ogólnie uważam , że drogeryjne kosmetyki tego typu są ok dla osób nie mających większych problemów z włosami.
Wypróbuj szampon Seboradin Niger( apteka ok 14 zł, czasem jest np w Naturze) to raz ( jest tez lotion do niego), po drugie, jeśli nakładasz odżywki nie rób tego na włosy zaraz przy skórze ( zostaw jakieś 3-4 cm).
Mozesz użyć tez szamponu Garnier Neril ( apteka ok 16 zł), on zasadniczo ma przeciwdziałac wypadaniu włosów, w czym jest świetny , ale rewelacyjnie radzi sobie z problemami skórnymi, także z przetłuszczaniem sie włosów.
PO takich szamponach potrzebne będa jednak odzywki, bo one zasadniczo wysuszają też włosy( więc jak pisałam , nie nakładaj od nasady).Polecam jako odzywkę jedwab , choćby zwykły Bioslik Farouka ,choć nie spłukuje sie go , nie obciąża włosów , jak inne odżywki, dodatkowo jeśli nie przesadzisz i nie nałożysz też od nasady uzyskasz śliczny efekt.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 13:14   #423
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Nio to widze, że sama nie jestem
Ja też mam ten problem... Włosy musze myć codziennie, bo na drugi dzien jest katastrofa :/
Mama mówi, że wymyślam sobie bo nie widac, że są tłuste... Ale mi są tłuste
Kiedyś kumpela mi powiedziała, że to od tego, że przyzwyczaiło sie włosy do częśtego mycia i teraz sie ma... Ona myje włosy na 3-4 dzien i nie widac, że są tłuste... szczęściara
Może w niedalekiej przyszłości, ktoś wprowadzi modę na perugi i juz nikt nie bedzie sie martwił o włosy, tylko myslał nad wyborem, którą dziś by tu nałożyć...?
Pozdrawiam
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 13:36   #424
4n3t4
Rozeznanie
 
Avatar 4n3t4
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 563
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Ja też muszę myć codziennie I mam już dość grrrr... Nic mi nie pomaga. Przecież od codziennego mycia też się włoski niszczą. Naprawde nie znacie skutecznego sposobu aby ograniczyć ich przetłuszczanie?? A czy wy myjąc codziennie, traktujecie zawsze wasze włoski suszarką, prostownicą itp.?
Pozdrawiam!
4n3t4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 13:41   #425
maggot
Przyczajenie
 
Avatar maggot
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 10
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

a ja grzywke myje co rano ;p i jest okejoz
maggot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 13:42   #426
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

4n3t4- Ja nie susze włosów syszarką, no chyba, ze sie spiesze to wtedy tak A prostownica? Codziennie...
Czasem czuje, że włosy to moje wzależnienie. Wole już wyjść bez makijazu niz w tłustych włosach:/ bleee....
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 13:44   #427
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Cytat:
Napisane przez 4n3t4
Ja. Naprawde nie znacie skutecznego sposobu aby ograniczyć ich przetłuszczanie??
Pozdrawiam!

Znam pisałam o tym dwa posty wyżej ( najpier używałam przez jakiś czas Garnier Neril , potem przeszłam na Seboradin Niger , gdy już problem zaczął mijać) a efekt jest taki , że kiedyś myłam codziennie , teraz co trzy dni,dla mnie to ogromna różnica.

Edytowane przez Mariti
Czas edycji: 2006-05-18 o 16:24
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 14:07   #428
asieenka
Raczkowanie
 
Avatar asieenka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 329
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Cytat:
Napisane przez 4n3t4
A czy wy myjąc codziennie, traktujecie zawsze wasze włoski suszarką, prostownicą itp.?
Pozdrawiam!
Ja zawsze myje wieczorkiem koło 1.5 godziny przed spaniem. Nie susze nich ani nie stosuje prostownicy (na szczęscie mam proste wloski) ani żadnych lakierów. Tylko troche żelu z woskiem na włoski te u samej góry co tak trooszke odstaja takie króciutkie wiecie o co mi chodzi nie?? . I jeszcze ktoś tu pisał i ja tez pisze. Zawsze jak spłucze szampon to puszczam zimna wode i leje sie na włoski :P. Robie tak od dawna i są bardziej błyszczące na drugi dzien . buziaki dla was
__________________
tylko najedz się do syta,miłości nigdy dosyć.

Matura 2011
polski PP
matematyka PP+PR
angielski PP+PR
geografia PR



asieenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 17:44   #429
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Ja też myję wieczorkiem, kładę suchy ręcznik na poduszkę i idę spać Mnie to włosów nie niszczy, a rano mam suche i proste i w ogóle fajne, wcale się nie puszą
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 18:13   #430
kafetka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: stepy akermanskie :)
Wiadomości: 1 595
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

kurcze jak ja bym sie polozyla z mokrymi to rano czekalo by mnie tylko wyjscie w czapce!!!!! odwijaja sie,stercza,i do tego nic z nimi potem nie daje rady zroibic...
kafetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-18, 20:25   #431
asieenka
Raczkowanie
 
Avatar asieenka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 329
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

OoO tak kolorowo to zawsze nie jest . Jeszcze pare miesięcy temu jak wstawałąm rano to mi tak odstawały niektóre pasma włosów ze szook. Ale wiązałam w kucyk i spokój. A teraz o dziwo! prawie nic mi nie odstaje i dziewczyny mnie w szkole pytaja czy sobie prostuje włoski i jaką mam prostownice bo mam takie super i błyszczące. To chyba dobrze . Ale nie rozumiem po co kłasc odzywke tylko na końcówki jezeli chcemy odzywic caałe włosy . Ja i tak ich nie stosuje więc nie mam problemu gdzie je nakładac
__________________
tylko najedz się do syta,miłości nigdy dosyć.

Matura 2011
polski PP
matematyka PP+PR
angielski PP+PR
geografia PR



asieenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-18, 21:09   #432
anka^^
BAN stały
 
Avatar anka^^
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 595
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Cytat:
Napisane przez asieenka
Ale nie rozumiem po co kłasc odzywke tylko na końcówki jezeli chcemy odzywic caałe włosy . Ja i tak ich nie stosuje więc nie mam problemu gdzie je nakładac
Po to żeby włosy nie były tłuste, gdy kładzie się odżywke u nasady to przy przetłuszczających włosach mogą być jeszcze tłuszcze, powstać kluchy itp. A na końcówki się nakłada gdy są suche, żeby się nie rozdwajały i były gładziutkie. Oczywiście odzywki nie trzeba kłaść na same końcówki, można miejwiecej od polowy wlosow. I jeszcze wazne zeby dobrze splukac. Ja gdzieś czytalam ze dla tłustych włosów ważne żeby ich nie myć dłużej niż minute

Ja włosy suszę bardzo rzadko, a prostuję to już prawie wcale, bo te moje włoski się powykręcały i nie mam nigdy czasu ani chęci ranem :P
anka^^ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 13:00   #433
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

A ja robie taką fryzure i udaje że nic się nie stało
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 13:27   #434
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Jak myślicie ta na zdjęciu ma tłuste włosy czy tylko fryzura taka?
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 14:40   #435
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malwinka
Jak myślicie ta na zdjęciu ma tłuste włosy czy tylko fryzura taka?
ma taką fryzure na tłuste włosy
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-19, 21:26   #436
Milky_quartz
Zadomowienie
 
Avatar Milky_quartz
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Z roznych miejsc:)
Wiadomości: 1 950
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Dziwne, ale mi włosy przestały się tak bardzo przetłuszczać, od kiedy zaczęłam je myć szamponem Dove do zniszczonych włosów hehehe i tak co dwa dni mogę myć... a szampony do włosów przetłuszczających się jakoś nigdy nie działały cudotwórczo
Milky_quartz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 11:27   #437
evka26
Raczkowanie
 
Avatar evka26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
GG do evka26
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Witam, też mam problemy z przetłuszczającymi sie włosami i musiałabym je myć codziennie. Ale wiem że częste mycie też powowduje szybsze przetłuszczanie więc myję co drugi dzień. Kupiłam niedawno w aptece nafte z witaminami A i E i na opakowaniu pisze że zapobiega przetłuszczaniu się o łojotokowie. Zastosowałam dopiero dwa razy ale widze efekty wiec może też sprobujesz. POzdrawiam
evka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 12:06   #438
Malinka_Malwinka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinka_Malwinka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 007
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Ja niedowiarkiem jestem, nie będę kombinować Muszę myć włosy codziennie nie tylko dlatego, że są tłuste, ale zawsze szkołą prześmierdnę , szczególnie klasą od matmy
__________________
Wystarczy pozostawić na lodówce serek, a po miesiącu nie dość, że ożyje, odzyska barwy, zapach i sprężystość, to na dodatek sam do nas przyjdzie. Gdy zaś poczekamy cierpliwie znów miesiąc, serek ten zacznie do nas przemawiać w ludzkim języku, a przy odrobinie ćwiczeń nad głosem na pewno zaśpiewa
Malinka_Malwinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 15:11   #439
asieenka
Raczkowanie
 
Avatar asieenka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 329
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

ja dzisiaj byłam u fryzjerki . Miałam co prawda zrobić sobie może grzywke na bok ale zostałam przy tej na czoło . Skróciłam ją i wycieniowałam no i włoski minimalnie z dlugości i standardowo wycieniowane . Może na lato sobie coś zrobie z tą grzwką..narazie to nie bo jak będzie mi brzydko to będe sie musiała ludziom w szkole pokazac a tak to w lato luzik . JA sie przekonałam ze musze myc te moje włoski codziennie i kooniec . Pozatym nawet jakbym mogła myć je co 2 dni to bym chyba raczej z tego i taknie skorzystała . Weszło mi to w nawyk . 3maj cie sie
__________________
tylko najedz się do syta,miłości nigdy dosyć.

Matura 2011
polski PP
matematyka PP+PR
angielski PP+PR
geografia PR



asieenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 22:07   #440
martuska18
Raczkowanie
 
Avatar martuska18
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 165
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Milky_quartz - Nie zgodze sie z Tobą. Moim zdaniem Dove jest beznadziejny. Włosy sie przetłuszczaja sie jeszcze bardziej i są taki przylizane jakies :/ Ale wiesh każdy ma inny rodzaj włosów i co innego pomaga
Wiecie... ostatnio splukałam włosy zimną wodą, jak radziły moje poprzedniczki i zauwazylam efekty, moze nie rewelacyjne ale zawsze cos
Pozdrowiooooonkaaa
martuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 22:20   #441
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

ja mam obsejse na punkcie nieswiezych wlosow dlatego myje je codziennie rano lub wieczorkiem w innym razie nie wyjde z domu

po szamponach do przetluszczajacych sie wlosow bylo zdecydowanie gorzej! Odkad uzywam normalnych nawilzajacych wloski sa caly dzien i noc swiezutkie uzywam codziennie duuuzo odzywy, coby wloskow zbytnie nie nadwyrezyc tym codziennym szarpaniem i musze przyznac, ze o dziwo sa w coraz lepszej formie

nie widze innej mozliwosci, jak codzienne mycie wlosow, nie jest to jakies specjalnie uciazliwe a mam chociaz zapewniony komfort psychiczny
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-26, 22:21   #442
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Cytat:
Napisane przez evka26
Kupiłam niedawno w aptece nafte z witaminami A i E i na opakowaniu pisze że zapobiega przetłuszczaniu się o łojotokowie.
nafte taka, jak leje sie do lampek? jak mozesz, to napisz cos o tym wynalazku jaka cena i gdzie mozna dostac?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 10:38   #443
evka26
Raczkowanie
 
Avatar evka26
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 37
GG do evka26
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Cytat:
Napisane przez lalesia
nafte taka, jak leje sie do lampek? jak mozesz, to napisz cos o tym wynalazku jaka cena i gdzie mozna dostac?
Nafta, którą kupiłam to nafta kosmetyczna z dodatkami witamin A + E i kupiłam ją w aptece. Za 170 ml zapłaciłam 6,34 zł. Opis umieszczony na opakowaniu: Uszlechetniona nafta kosmetyczna poprawia ukrwienie cebulek włosowych, wzmacania włosy, nadaje połysk, zapobiega ich wypadaniu i rozdwajaniu, uwuwa łupież. Szczególnie polecana do pielęgnacji włosów przetłuszczających się. Pozdrawiam
__________________
"Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli"
A. Schweitzer



evka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 13:56   #444
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

U niektórych dziewczyn włosy się przetłuszczają bo skóra głowy jest zbyt sucha i gruczoły same próbuja to nadrobic, dlatego nie działają na nie szampony przeciwłupieżowe ale np nawilżające.

Z Naftą tez trzeba uwazać , na niektóre dziewczyny ( min na mnie) działą tak , ze włosy są natychmiast przetłuszczone ( próbowałam na różne sposoby- poprostu nie dla mnie), bądż przetłuszczaja sie w tempie błyskawicznym ( był na ten temat wątek)

I jeszcze jedno padło hasło , że szampony przeciwłupiezowe nie działają - zgodzę się- jeli są to szampony drogeryjne. Produkty drogeryjne testowałam kiedys namietnie w poszukiwaniu tego jedynego szamponu i tej jedynej odżywki i w końcu zrezygnowałam na rzecz aptecznych i profesjonalnych. Drogeryjne robione są wszystkie na " jedno kopyto" i muszę to napisać...nie są zbyt dobre w działaniu ( z drogeryjnymi i aptecznymi /profesjonalnymi jest tak jak z myciem naczyń-ale przykład - zachwycamy się myciem w zlewie, że takie dobre ,łatwe i przyjemne dopóki nie spróbujemy ze zmywarką .Choc wiadomo , że zawsze znajdzie sie jednak amator zlewu
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 16:46   #445
chmielna
Raczkowanie
 
Avatar chmielna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 112
Dot.: Tłuste włosy- rada?!

Czytałam gdzies, że dobrze jest myć włosy taką letnią wodą, chłodnawą. Ciepła cos tam w głowie pobudza i włosy przez to sie bardziej tłuszczą. Szczegółów nie znam xD
__________________
sklejone oko wtopione w poduszkę
tak ponury dzień nie chcę się rozstać z łóżkiem
mam jeszcze czas, jeszcze się zdrzemnę
budzik dzwoni nadaremnie... ;]




chmielna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 20:48   #446
yaibi
Przyczajenie
 
Avatar yaibi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 16
Lightbulb Skuteczny środek na tłuste włosy.

WIem że wiele osób ma problemy(tak jak ja miałam) z tłustymi włosami i z czystym sumieniem mogę wam polecić skuteczną kurację poleconą mi przez fryzjera. Sama ją wypróbowałam na sobie i to działa ,ale jest nie zbyt przyjemna. Więc po prostu trzeba ograniczyć do minimum mycie włosów ponieważ im częściej sięje myje tym szybciej one się przetłuszczają przez dwa tygodnie musiałąm chodzić z chustką ,ale teraz moje włosy nawet po tygodniu nie są przetłuszczone więc może warto spróbować?

Pozdrawiam
yaibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:38   #447
Masek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 17
Dot.: Skuteczny środek na tłuste włosy.

Na przetłuszczjące się włosy świetnie działa płukanie włosów w wywarze z rumianku, a jak sie ma ciemne włosy,( bo rumianek jest dla blondynek) to w korze dębu, to powaznie dział i tez wzmacnia włosy.....
Masek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 22:28   #448
netiaa
Raczkowanie
 
Avatar netiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: -
Wiadomości: 449
Dot.: Skuteczny środek na tłuste włosy.

To nie jest lekko przesadzone? Ja własnie neidawno czytałam że to nie myciem włosów przez jakiś czas to stara bzdura, jasne skóra moze produkowac więcej sebum jeżeli zbyt intensywnie ją do tego pobudzamy wysuszając ją ale kuracje typu "nie myj, włosy się przyzwyczają" nic nie dają... A już napewno efektów nie będzie widać po dwóch tygodniach ( tak samo jak nawilżanie, "ochlap twarz wodą i poczekaj aż się wchłonie" - są ludzie którzy w to wierzą i potwierdzają że to działa)
Napewno stopien przetłuszczania się włosow nei zalezy od tego jak często je myjemy.
__________________
'Dłużej nie trzeba bać się słów i lęk przysypać garścią gwiazd'
netiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 23:55   #449
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: Skuteczny środek na tłuste włosy.

halo?
nie wyobrazam sobie ze to fryzjer mogl powiedziec ze nie nalezy myc wlosow i to bedzie kuracja...??
brrr... i jak pod ta chustka ci bylo?
pisalam juz o kuracjach , o powodach przetluszczania i sposobach ... znajdziecie to w archiwum....
ale napewno nie zgodze sie z tym,ze wlosy przetluszczajace sie, nalezy myc rzadko, wrecz odwrotnie, sa szampony i srodki zapobiegawcze , ktorych nalezy uzywac
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-05, 20:36   #450
ptaszek
Przyczajenie
 
Avatar ptaszek
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Unhappy Błagam O Pomoc.................... TłUSTE WłOSY!!!!!!!

Od lat okolo 6 przezywam prawdziwy koszmar z moimi wlosami
TRAGICZNIE sie przetluszczaja, nie pomagal mi doslownie zaden z szamponow do wlosow przetluszczajacych sie. Ja mam poprostu jakis koszmarny lojotok na glowie i wcale nie przesadzam, bo moje wlosy umyte rano, ok godziny 18 wygladaja koszmarnie!!! Szczegolnie grzywka i wlosy za uszami, doslownie ociekaja tluszczem, bleeeeeeeeee... Niech ktos dobrego serca poradzi, moze tez mial ten problem i udalo mu sie jakos z tego wygrzebac??
ptaszek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-29 21:41:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:46.